جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/02/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5835

احتمال جذاب رويارويي سرخابي ها در آسيا
سه نبرد در 21 روز!

کي‌روش:
قرار نيست در جام‌جهاني برقصيم!


خبـرنامه


خبـــرنامه


 احتمال جذاب رويارويي سرخابي ها در آسيا
 سه نبرد در 21 روز! 

 
با حذف نمايندگان عربستان، امارات وازبکستان در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا، دو قطبي ايران و قطر به وجود آمده است و تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال از ايران و الدحيل و السد از قطر 4 تيم برتر منطقه غرب آسيا را در اين فصل تشکيل مي‌دهند. اين نخستين بار در تاريخ ليگ قهرمانان است که استقلال و پرسپوليس به طور همزمان موفق به حضور در اين مرحله شده‌اند و اکنون منتظر قرعه کشي اين مرحله هستند.

در قرعه‌کشي اين مرحله 3 حالت مي‌تواند اتفاق بيفتد که يکي از اين 3 حالت، تقابل دو نماينده ايران و دو نماينده قطر با هم است.

هرچند در اين شرايط يکي از دو تيم ايراني حذف خواهد شد ولي براي نخستين بار در تاريخ ليگ قهرمانان، فوتبال ايران 2 دوره پياپي داراي نماينده در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان خواهد بود. با اين وضعيت، فصلي که با دربي سوپرجام آغاز مي‌شود، به فاصله کمي با دربي آسيايي همراه خواهد بود و مي‌تواند يکي از جذابترين فصول فوتبال ايران لقب گيرد.

امکان نتيجه تساوي در دربي‌هاي ليگ بعضا از جذابيت اين ديدار کاسته است ولي هم دربي سوپرجام و هم دربي آسيايي قطعا بايد برنده داشته باشد. دربي به خودي خود حساس‌ترين بازي باشگاهي ايران است. حال برگزاري اين بازي در معتبرترين رقابت باشگاهي قاره کهن در شرايطي که تيم پيروز به جمع 4 تيم برتر آسيا راه پيدا کند مي‌تواند يکي از حساس‌ترين جدال هاي تاريخ دو تيم را شکل دهد.

البته اگر قرعه راي به جنگ سرخابي‌ها در مرحله يک‌چهارم نهايي ندهد، پرسپوليس و استقلال برحسب قرعه بايد به مصاف يکي از دو تيم الدحيل و السد بروند. هم استقلال و هم پرسپوليس در تنها حضور خود در يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا به سلامت از اين مرحله عبور کردند و در صورت تکرار اين موفقيت، در اتفاقي بي‌نظير يک نيمه‌نهايي تمام ايراني برگزار خواهد شد و اين بار دربي پايتخت چهره فيناليست آسيا را مشخص خواهد کرد.

با اين اوصاف به احتمال 50 درصد در اين فصل از ليگ قهرمانان دو تيم پرسپوليس و استقلال در مرحله يک چهارم نهايي يا نيمه نهايي به ديدار هم مي‌روند. به هر حال بايد تا 2 خرداد صبر کرد و ديد بر اساس قرعه‌کشي چه سرنوشتي براي تيمهاي اين مرحله رقم خواهد خورد.

اين امکان به وجود آمده که در فصل 97-98 استقلال و پرسپوليس پنج بار مقابل هم صف‌آرايي کنند؛ سوپرجام، دو دربي در آسيا و دو بار در ليگ هجدهم. در اين ميان شايد سه دربي در فاصله کمي از هم باشد. اين موضوع به قرعه کشي ليگ ارتباط دارد و اينکه بازي رفت دو تيم در ليگ هجدهم چه روزي مي‌افتد. حال بررسي کنيم اگر دو تيم در آسيا به هم برسند در چه زماني به مصاف هم خواهد رفت.

*ملاقات در يک چهارم نهايي

ديدارهاي دور رفت مرحله يک چهارم نهايي 6 و 5 شهريور برگزار خواهد شد و ديدار برگشت در 27و26 شهريور خواهد بود. به اين ترتيب اگر ايراني‌ها در يک چهارم نهايي به هم بخورند، ابتدا دو تيم در 29 تيرماه در ديدار سوپرجام اولين دربي( دربي 87) را برگزار مي‌کنند و سپس کمتر از 40 روز ديگر دربي 88 انجام خواهد شد. فاصله بازي رفت و برگشت دو تيم در آسيا هم سه هفته است.

اگر برنامه ليگ هجدهم طوري باشد که بازي رفت دو تيم در آن بازه 21 روزه باشد، دو تيم در 21 روز سه بار باهم بازي خواهند کرد که يک اتفاق بي سابقه خواهد بود. يک حالت جذاب ديگري هم وجود دارد؛ دو تيم در يک چهارم به هم بخورند و بازي ليگ‌شان هم قبل از مهرماه باشد. در اين صورت دو تيم در کمتر از دو ماه چهار بار باهم بازي خواهند کرد. رفت و برگشت آسيا، سوپرجام و بازي رفت ليگ.

*ملاقات در نيمه نهايي

استقلال و پرسپوليس اگر در يک چهارم نهايي با قرعه قطري روبرو شوند و صعود کنند قطعا در نيمه نهايي حريف هم خواهند بود. بازي رفت نيمه نهايي 10 و 9 مهر است و بازي برگشت 30 مهر و اول آبان خواهد بود؛ بازهم يک فاصله 21 روزه بين ملاقات احتمالي سرخابي‌ها در آسيا. بازهم اگر برنامه ليگ هجدهم طوري باشد که بازي رفت دو تيم در اين بازه 21 روزه باشد دو تيم در 21 روز سه بار باهم بازي خواهند کرد. در واقع فشرده‌ترين حالتي که براي دربي به وجود مي آيد اين است که دو تيم در 21 روز سه بار باهم بازي کنند.


 کي‌روش:
 قرار نيست در جام‌جهاني برقصيم! 

 سرمربي تيم ملي فوتبال ايران مي‌گويد فوتبال اسپانيا و پرتغال 60 سال از ايران جلوتر است.

سايت «فوتبال زون» هلند در فاصله 27 روز مانده به آغاز مسابقات جام جهاني 2018 روسيه، گزارشي در مورد تيم ملي فوتبال ايران که در گروه B جام جهاني 2018 روسيه با تيم‌هاي پرتغال، اسپانيا و مراکش همگروه است، منتشر کرده و به بررسي اظهارنظرهايي در مورد سرمربي پرتغالي تيم ملي پرداخته است که در زير مي‌خوانيد.

کارلوس کي‌روش اخيراً در اظهارنظري با اشاره به کافي نبودن برنامه‌هاي آماده‌سازي بازيکنانش به منظور حضور در جام جهاني 2018، گفت: ممکن است اين حرفم شما را سورپرايز و يا شوکه کند، اما دو بازي دوستانه اخير ما (شکست يک بر صفر مقابل تونس و پيروزي 2 بر يک مقابل الجزاير) کاملاً نشان داد که بازيکنان ما به لحاظ سرعت و نبردهاي تن به تن براي جام جهاني آماده نيستند. مي‌دانم که برخي دوست ندارند که چنين چيزي را از زبان من بشنوند اما اين برايم مهم نيست. براي اينکه بازيکنان به مرز آمادگي برسند، راه‌حلي وجود دارد و آن گردهم آوردن بازيکنان در محيطي خاص و تکميل برنامه‌هاي تمريني است. همين حالا بايد گره‌ها را باز کنيم چون فردا براي انجام اين کار دير خواهد بود.

وي افزود: بازي در جام حذفي ايران، ليگ برتر ايران و حتي ليگ قهرمانان آسيا به منظور رسيدن به سطح آمادگي براي ملي‌پوشاني که در داخل ايران بازي مي‌کنند، کافي نيست. هر کسي که بگويد حضور در اين رقابت‌ها براي رسيدن به مرز آمادگي کافي است، دروغ مي‌گويد. اگر ما برنامه آماده‌سازي مناسبي ترتيب ندهيم، در جام جهاني شانسي نخواهيم داشت. 50 درصد بازيکنان تيم ملي، در ايران بازي و تمرين مي‌کنند و اکنون اين بسته به رئيس فدراسيون فوتبال، وزير ورزش ايران و رؤساي باشگاه‌ها دارد که تصميم بگيرند که رقابت‌هاي داخلي مهمتر هستند يا جام جهاني؟

سرمربي تيم ملي ايران در خصوص رويارويي شاگردانش با سه تيم مطرح از دو قاره اروپا و آفريقا در جام جهاني 2018 اظهار داشت: از بازي مقابل مراکش چه انتظاري داريد؟ انتظار داريد برقصيم! فکر مي‌کنيد ما به جام جهاني مي‌رويم تا مقابل پرتغال و اسپانيا رقص باله انجام دهيم؟ خير، خبري از اُپرا نخواهد بود، بلکه «راک اند رول» خواهد بود و ما سخت بالا و پايين خواهيم پريد و خواهيم جنگيد. فوتبال کشورهايي همچون پرتغال و اسپانيا، 40، 50 و يا 60 سال جلوتر از ايران هستند. آيا مي‌توانيم اين اختلاف زياد را در اين فرصت کم به حداقل برسانيم؟ خير، تنها راه اين است که خودمان را حداقل کمي آماده‌ مقابله با آنها کنيم. ما نياز به بازيکناني داريم که سريع و قدرتمند باشند که بتوانند در نبردهاي تن به تن پيروز باشند. مدافعان ما بايد قادر باشند که ده‌ها بار با رونالدو به هوا بپرند، در غير اينصورت شانسي در مقابله با کريس نخواهند داشت.


 خبـرنامه 

عجيب ترين بدهي تاريخ پرسپوليس

گولچ؛ بازيکني بدون يک ثانيه بازي!

بزرگ‌ترين طلبکار کنوني خارجي باشگاه پرسپوليس مدافع سابق اين تيم است.

باشگاه پرسپوليس سال‌ها با پرونده‌هاي طلبکاران داخلي و خارجي درگير بوده است. مسئولان اين باشگاه از سال گذشته به دنبال تسويه اين بدهي‌ها بوده و حالا بخش اعظمي از بدهي‌هاي داخلي و خارجي پرداخت شده است.

در حال حاضر بزرگ‌ترين طلبکار خارجي باشگاه پرسپوليس آنتوني گولچ است که پرونده اين باشگاه نيز سال گذشته به صدور رأي منتهي شد. اين مدافع کروات که يک ثانيه هم براي پرسپوليس بازي نکرد و پس از بازگشت به کشورش از مسئولان اين باشگاه شکايت کرده بود، 250 هزار دلار از پرسپوليسي‌ها طلبکار است. علاوه براين باشگاه پرسپوليس 25 هزار دلار نيز بايد به وکيل اين بازيکن پرداخت کند. با توجه به نرخ کنوني دلار، پرسپوليس کار سختي براي پرداخت اين بدهي دارد.

براي ماندن يا رفتن؛

قلعه‌نويي هفته آينده تصميم مي‌گيرد

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن قرار است هفته آينده تصميم نهايي خود را در مورد انتخاب تيم فصل آينده‌اش بگيرد.

مسئولان باشگاه ذوب‌آهن خواستار تمديد قرارداد قلعه‌نويي هستند و حتي ديروز هم با اين مربي مذاکراتي را انجام دادند.

قلعه‌نويي از مسئولان اين باشگاه درخواست کرده که بودجه ذوب‌آهن بايد براي فصل آينده به اندازه قابل توجهي افزايش پيدا کند و قرار است طرفين چند روز ديگر جلسه‌اي با يکديگر داشته باشند.

از طرفي قلعه‌نويي با مسئولان سپاهان هم مذاکراتي انجام خواهد داد و اين مربي قرار است تا دوشنبه هفته آينده تصميم نهايي را در مورد ماندن يا جدايي از ذوب‌آهن بگيرد.

گفتني است که مسئولان سپاهان هم منتظر پاسخ نهايي قلعه‌نويي هستند تا اگر با جواب منفي اين مربي روبه‌رو شدند سراغ ديگر گزينه‌هايشان بروند.

طعنه رشيد به رقيبان ملي‌پوش:

روي زمين گل نخوردم

محمدرشيد مظاهري از شکست ذوب‌آهن مقابل استقلال و حذف اين تيم از ليگ قهرمانان آسيا حسابي عصباني است. او پس از بازي هم در مصاحبه تلويزيوني بارها به داوران اين بازي طعنه زد و صعود استقلال را به آنها تبريک گفت. اما اين پايان کار نبود.

او در مصاحبه‌اي ديگر دوباره از داوري اين بازي انتقاد کرد و طعنه‌هاي عجيبي به رقيبان ملي‌پوش خود زد. رشيد گفت: «گل دوم را تيام بسيار خوب زد. يک مربي داشتيم که مي‌گفت براي بعضي از گل‌ها بايد برگردي و براي بازيکن مقابل دست بزني. فکر مي‌کنم اين گل را همه دروازه‌بان‌ها دريافت مي کردند هرچند اين گل روي هوا به ثمر رسيد. چند روز پيش برخي گل‌هايي روي زمين خوردند!» احتمالا منظور مظاهري، گل‌هايي است که بيرانوند در بازي‎هاي اخير از الجزيره امارات خورده است.

بيرانوند گزينه اول کي‌روش در تيم ملي و رقيب اصلي مظاهري است و البته خيلي‌ها معتقدند که مظاهري شايستگي بيشتري براي بازي در ترکيب اصلي تيم ملي دارد. مظاهري به اين مصاحبه‌ها اکتفا نکرد و در اينستاگرام خود هم براي حسيني کري‌خواني کرد و نيمکت‌نشيني را به رخ او کشيد و جالب‌‎تر اينکه مهدي رحمتي هم به حمايت از حسيني پرداخت و برايش در تيم ملي آرزوي موفقيت کرد.

تلفات استقلال مقابل ذوب

3 مصدوم و يک مجروح

دو بازي رفت و برگشت استقلال و ذوب‌آهن در ليگ قهرمانان آسيا 3 مصدوم و يک مجروح روي دست استقلال گذاشت. در بازي رفت اميد ابراهيمي و داريوش شجاعيان مصدوم شدند و حتي ابراهيمي ممکن است جام جهاني را هم از دست بدهد و شجاعيان نيم‌فصل اول ليگ هفدهم را هم از دست داده است. در بازي برگشت هم آرمين سهرابيان مصدوم شد و قبل از سوت پايان نيمه اول جايش را به اميد نورافکن داد .

در دقايق پاياني بازي هم ابروي جابر انصاري روي يک نبرد هوايي با وحيد محمدزاده شکافته شد و او با سري بانداژ شده به بازي ادامه داد. استقلالي‌ها در بازي رفت هم به بازي خشن ذوب‌آهني ها معترض بودند اما امير قلعه‌نويي در مصاحبه‌هايش اعلام کرد که فقط از بازيکنانش خواسته بود مقابل استقلال، محکم بازي کنند.

آمار بي نظير تيام

12گل در 13بازي

بي جهت نبود که کادر پزشکي استقلال و دکتر نورزي تلاش زيادي براي رسيدن تيام به بازي برگشت مقابل ذوب آهن کردند چون او ثابت کرده که به معناي واقعي کلمه، براي استقلالي ها، نعمت محسوب مي شود. تيام که در بازي با ذوب آهن اولين هت تريکش با پيراهن استقلال را ثبت کرد، آمار خارق العاده اي از خود ثبت کرده.

او در جام حذفي يک بازي کرد که گل قهرماني آبي ها را به ثمر رساند. در ليگ هم 4 گل در 6بازي آمار خوبي براي اين مهاجم محسوب مي شود اما شاهکار او به ليگ قهرمانان مربوط مي شود که در 6بازي 7گل زده تا در 13بازي، 12گل براي تيمش زده باشد. با اين آمار بي نظير، قطعا افتخاري و همکارانش از زير سنگ هم که شده بايد پول تيام را فراهم کنند و او را در استقلال نگه دارند چون اين خواسته تمام طرفداران استقلال است.

قرارداد کروات‌هاي پرسپوليس چقدر است؟

ماهيانه به يورو!

برانکو ايوانکوويچ به عنوان يک مربي موفق در فوتبال ايران، قراردادي به ارزش 800هزار يورو براي هر سال با پرسپوليس بسته است. ظاهراً پاداش قهرماني و صعود در ليگ قهرمانان آسيا هم در اين قرارداد گنجانده شده است. اما بد نيست اضافه کنيم زلاتکو ايوانکوويچ برادر برانکو که گفته مي‌شد احتمال دارد از پرسپوليس جدا شود نيز قراردادش را با اين تيم تمديد کرد. تفاوت زلاتکو و ساير دستياران برانکو با سرمربي پرسپوليس در اين است که ماهانه حقوق مي‌گيرند.

برادر برانکو 16هزار يورو در ماه حقوق مي‌گيرد، ضمن آن که ايگور پاناديچ مربي گلرهاي پرسپوليس ماهانه 14هزار يورو دريافت خواهد کرد. همچنين مارکو استيلينوويچ مربي بدنساز پرسپوليس نيز حقوق ماهانه 12هزار يورويي براي فصل آينده خواهد داشت. البته پاداش بردها، قهرماني ليگ برتر، حذفي و... براي دستياران کروات برانکو هم محفوظ خواهد بود. گفته مي‌شود قرارداد کريم باقري دستيار ايراني برانکو هم حدود 600ميليون تومان براي يک فصل است.


 خبـــرنامه 

 ادامه حضور سانتوس روي نيمکت پرتغال

رئيس فدراسيون فوتبال پرتغال خبر داد که جايگاه سرمربي کنوني تيم ملي اين کشور تضمين‌شده است.

در حالي که فرناندو سانتوس هنوز دو سال ديگر با فدراسيون فوتبال پرتغال براي هدايت تيم ملي فوتبال اين کشور قرارداد دارد، رئيس فدراسيون فوتبال پرتغال خبر داد که جايگاه اين سرمربي 63 ساله در اين تيم تضمين‌شده است و هر نتيجه‌اي که پرتغال در جام جهاني 2018 بگيرد، او به کارش در اين تيم تا يورو 2020 ادامه خواهد داد.

فرناندو گومس، رئيس فدراسيون فوتبال پرتغال در گفت‌وگو با شبکه تلويزيوني «اسپورت تي‌وي» گفت: «فرناندو سانتوس تا يورو 2020 با ما قرارداد دارد و آينده او بسته به اتفاقاتي که در جام جهاني 2018 خواهد افتاد، نخواهد داشت».

پرتغال که در گروه B جام جهاني 2018 روسيه، با تيم‌هاي اسپانيا، ايران و مراکش همگروه است، در مسابقات يورو 2016 با سرمربيگري فرناندو سانتوس به قهرماني رسيد.

سرمربي الدحيل:

مي‌خواهم با استقلال يا پرسپوليس بازي کنيم

سرمربي تيم الدحيل تاکيد کرد که دوست دارد تيمش در مرحله يک چهارم نهايي به قرعه تيم استقلال و يا پرسپوليس بيفتد.

الدحيل را بايد آماده ترين و بهترين تيم حال حاضرغرب آسيا دانست. تيم قطري که براي نخستين بار در ليگ قهرمانان آسيا شرکت کرده، در هر 8 بازي خود به پيروزي رسيده است.

الدحيل که از ادغام دو باشگاه الجيش و لخويا شکل گرفته، در دو بازي رفت و برگشت العين مدعي و پر ستاره را تحقير کرد تا جايي که با نتيجه‌ 8 بر 3 به مرحله يک چهارم نهايي راه پيدا کرد.

جمال بلماضي، سرمربي الدحيل درباره اين سوال که دوست دارد قرعه تيمش در دور بعد چه تيمي باشد، گفت‌: دوست دارم که با يکي از نماينده‌هاي ايران استقلال يا پرسپوليس مصاف کنيم. دوست ندارم که قرعه ما السد باشد و يکي از نماينده هاي قطر حذف شود. منتظر قرعه هستيم و با هر تيمي که مصاف کنيم به دنبال صعود و پيروزي خواهيم بود.

کاستاراتويچ:

نظرم 180 درجه نسبت به ايران تغيير کرد

سرمربي جديد تيم ملي هندبال گفت‌: سعي مي‌کنم نتيجه خوبي براي تيم ملي هندبال ايران بگيرم تا بتوانم اين قرارداد را ادامه دهم.

زوران کاستارا تويچ، درخصوص آغاز تمرينات تيم ملي هندبال گفت: ما کمپ‌هايي را هماهنگ کرده‌ايم که تا قبل از بازي‌هاي آسيايي جاکارتا، تمرينات بازيکنان در آن انجام شود.

در حال‌ حاضر دو تمرين در ايران و بدون حضور لژيونرها خواهيم داشت. اين دو اردوي نخست با حضور بازيکنان داخلي انجام خواهد شد. ما اميدواريم که در اين زماني که وجود دارد وضعيت بازيکنان را از نظر فيزيکي بهتر کنيم.

او ادامه‌ داد: بعد از دومين اردو سعي مي‌کنيم که بازيکنان را انتخاب کنيم و اگر لژيونرها را در اختيار داشته باشيم و در دسترس ما قرار داشته باشند اردوها را با آن‌ها ادامه‌ دهيم.

سرمربي تيم‌ ‌ملي هندبال در مورد شناخت خود از بازيکنان ايراني، گفت‌: من هندباليست‌هاي ايراني را مي‌شناسم. در دوره‌هاي قبلي رقابت‌هاي آسيايي و قهرماني آسيا آن‌ها را دنبال کرده‌ام. حتي آن‌ها را در حالت عادي و ليگ‌هاي اروپايي نيز دنبال مي‌کنم. من لژيونرهاي ايراني مثل شاهو نصرتي، پويا نوروزي و دو بازيکني که در ليگ ترکيه بازي مي‌کنند را مي شناسم و حتي مي‌دانم يکي از آن‌ها آسيب ديده است.

وي ادامه‌ داد: من حتي بازيکنان داخلي را نيز در رقابت‌هاي قهرماني آسيا دنبال کردم. هم‌چنين بازي‌هاي آن‌ها در رقابت‌هاي 2015 باشگاه‌هاي جهان ديده‌ام. برخي از آن‌ها در باشگاه‌هاي آسيا شرکت داشته‌اند و من بازي‌هاي آن‌ها را ديده‌ام. اکنون بيش‌تر در کنار آن‌ها هستم و مي‌توانم بيش‌تر از آن‌ها شناخت پيدا کنم.

سرمربي تيم‌ ‌ملي هندبال در پاسخ به اين سوال که آيا مدت زماني که باقي‌ مانده تا بازي‌هاي آسيايي جاکارتا، براي آمادگي بازيکنان کافي است يا خير؟ خاطرنشان کرد: از نظر من براي آمادگي بازيکنان شش تا هفت هفته‌ زمان نياز داريم.

زماني که داريم خوب است، به خاطر اين که اولين باري نيست که اين بازيکنان در کنار هم جمع مي‌شوند، اما به اردو و مسابقات دوستانه نياز دارند و اگر بيش‌تر از شش، هفت هفته‌ در کنار هم ديگر تمرين کنند، به نتيجه‌ خواهيم رسيد.

کاستارا تويچ در ادامه صحبت هايش با ايسنا، در مورد رزومه خود گفت: در سال 2008 با يک تيم‌ باشگاهي در ليگ‌هاي اروپايي بودم، در سال 2014 با تيم الجيش قطر مقام چهارمي باشگاه‌هاي جهان را کسب کردم و به عنوان مربي باشگاه‌ برانه مونته‌نگرو و ... فعاليت داشته‌ام.

سرمربي مقدونيه‌اي تيم‌ ‌ملي هندبال در مورد حضورش در ايران، بيان‌ کرد: اولين بار است که به ايران مي‌آيم و اولين حضورم در ايران خيلي عالي بود. ايران با کشورهاي ديگر خيلي متفاوت است و با کشورهاي اروپايي خيلي فرق مي‌کند. اکنون نظر من در مورد مردم شما و کشور شما 180 درجه متفاوت است. مشاوره‌هاي غلطي به من داده بودند و تصور من نسبت به ايران متفاوت بود.

او خاطر نشان کرد: اميدوارم که در ايران بمانم و چيزهاي بيش‌تري از تاريخ و فرهنگ شما بدانم. پنج ماه با تيم‌ ‌ملي هندبال قرارداد دارم و سعي مي‌کنم طوري کار کنم و نتيجه‌ خوبي براي تيم‌ ‌ملي بزرگسالان و جوانان ايران بگيرم تا بتوانم اين قرارداد را ادامه‌ دهم.

آنچلوتي به دنبال خانه در بندر ناپل

کارلتو در آستانه جايگزيني ساري

سرمربي سابق بايرن مونيخ در بندر ناپل به دنبال انتخاب خانه است تا بحث حضور او در ناپولي جدي جدي باشد.

ناپولي در دوران حضور مائوريتسيو ساري عملکرد بسيار خوبي از خود نشان داد. اين تيم پر طرفدار در فصل جاري هم رقابت تنگاتنگي با يوونتوس داشت؛هر چند که در نهايت بيانکونري‌ها جام قهرماني را بالاي سر بردند. به نظر مي‌رسد که جدايي ساري از ناپولي قطعي است و اين مربي با تجربه مي‌خواهد راهي ليگ برتر انگليس شود.

بحث جايگزيني کارلو آنچلوتي به جاي ساري جدي است. سايت فوتبال ايتاليا اعلام کرد که آنچلوتي با سران ناپولي براي جايگزيني ساري به توافق رسيده تا جايي که به دنبال انتخاب خانه در اين شهر است تا کار خود را به صورت رسمي آغاز کند.

آنچلوتي بعد از کنار گذاشته شدن از هدايت بايرن مونيخ با پيشنهادهاي زيادي مواجه شد که آخرين آنها پيشنهاد وستهام بود اما او همه آنها را رد کرد و ظاهرا خود را آماده بازگشت به رقابت‌هاي سري A مي‌کند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي