جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/07/16 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 3989

آقايان بازي با فلسطين چه مزيت هايي داشت ؟!
دست کي روش «رو» نشد

علي کريمي هافبک تيم ملي :
بايد با تيم هاي بزرگتر بازي کنيم


دقيقه نود

بهروز ياري سرمربي تيم کشتي آزاد نوين چرم البرز:
نوين چرم البرز اسب قهرماني را زين کرده‌است


پيروزي مهرابي بر حريف آمريکايي


ورزش در شهرستانها


اخبار كوتاه


 آقايان بازي با فلسطين چه مزيت هايي داشت ؟!
 دست کي روش «رو» نشد 

تيم ملي فوتبال کشورمان در يک بازي آسان 7 گل به تيم ملي فلسطين زد تا خود را براي بازي با بحرين آماده کند ، و اين در حالي است که بايد پذيرفت ، تيم ملي بحرين به مراتب قوي تر از فلسطين بوده و اصلا قابل مقايسه با يکديگر نيستند .

در اين راستا وقتي از عباس ترابيان سرپرست تيم ملي فوتبال کشورمان در مورد اينکه چرا فلسطين انتخاب شد و ديدار با فلسطين چه مزيت هايي براي تيم ملي ايران داشت سوال کرديم ، در پاسخ گفت: شما بايد ببينيد يک مربي در يک ديدار چه هدف هايي را دنبال مي کند. اما آنچه من از اين بازي استنباط کردم اين بود که از نقطه نظر روحي - رواني ديدار با فلسطين براي ملي پوشان بسيار مطلوب بود و استرس آنها را تخليه کرد.

وي با بيان اينکه پيش از بازي کي روش از او پرسيده بود اين ديدار پخش مستقيم مي شود، اظهار داشت: سرمربي تيم ملي در ابتدا سعي کرد بهترين استفاده را از اين بازي ببرد و با توجه به اينکه اين ديدار به صورت مستقيم پخش مي شد نخواست دستش براي بحريني ها رو شود. قطعا اين ديدار به تيم ملي کمک مي کند تا در ديدار حساس مقابل بحرين بهترين نتيجه را کسب کند.

وي اضافه کرد: ذهنيت کي روش اين نيست که چرا حريف ضعيف يا قوي است. هدفش بهره برداري از هر ديدار به بهترين شکل است. ايشان از برگزاري اين مسابقه رضايت داشت و به آنچه که مي خواست رسيد.

ترابيان با بيان اينکه کي روش مي خواست با تيمي از غرب آسيا در اين ديدار بازي کند به همين دليل با اکثر تيم هاي اين منطقه مذاکره شد اما آنها در اين روز بازي داشتند، خاطر نشان کرد: اميدوارم روز سه شنبه ملي پوشان کشورمان با آمادگي بالا و تمام توان مقابل بحرين به ميدان رفته و بهترين بازي خود را به نمايش بگذارند. اين ديدار براي ما بسيار حساس است و اميدوارم بتوانيم با پيروزي آن را پشت سر بگذاريم.

وي با تاکيد بر اينکه فيلم ديدارهاي گذشته بحرين تهيه شده و در اختيار کادر فني تيم ملي قرار گرفته است، تصريح کرد: حتي ما يک نماينده به ازبکستان فرستاديم تا ديدار تدارکاتي بحرين با ازبکستان را از نزديک تماشا کند اما متاسفانه آن ديدار برگزار نشد. ما براي شناسايي بحرين هيچ بازي را ناديده نگرفتيم و فکر مي کنم کادر فني تيم ملي شناخت لازم را از اين تيم به دست آورده است.

سرپرست تيم ملي فوتبال کشورمان ادامه داد: اميدوارم تماشاگران با حضور 100 هزار نفري در ورزشگاه آزادي تنها به تشويق تيم ملي ايران، کادر فني و بازيکنانش پرداخته و به عنوان يار دوازدهم همانند گذشته در موفقيت هاي تيم ملي نقش داشته باشند.


 علي کريمي هافبک تيم ملي :
 بايد با تيم هاي بزرگتر بازي کنيم 

به نظر مي رسد علي کريمي هافبک تاثيرگذار تيم ملي فوتبال کشورمان نيز از بازي با تيم هاي ضعيف راضي نيست ، وي با ابراز خرسندي از برتري تيم ملي فوتبال کشورمان مقابل فلسطين گفت: ما براي اينکه نقاط ضعف و قوت تيم ملي مشخص شود بايد با تيم هاي بزرگتر بازي کنيم ظاهرا تلاش هايي براي انجام بازي دوستانه با تيمي قوي تري از فلسطين صورت گرفته اما در نهايت با بازي مقابل اين تيم به مصاف بحرين مي رويم.

وي افزود: طبيعتا ما هم مي خواهيم در ايران با تيم هاي قوي بازي کنيم اما متاسفانه طي 5-6 ماه گذشته تيم ملي فقط دو بازي خوب مقابل روسيه و برزيل داشته که آن هم در خارج از ايران بوده است اي کاش شرايطي فراهم شود که با تيم هاي خوب در ايران بازي کنيم. مانند روزي که با آلمان در تهران بازي کرديم.

کريمي با ابراز اميدواري از اينکه با حمايت تماشاگران تيم ملي بحرين را شکست دهد گفت: من هم مي دانم مردم توقع دارند تيم ملي خيلي راحت قطر، بحرين و اندونزي را شکست دهد و به مرحله بعدي جام جهاني صعود کند اما طرفداران فوتبال بايد بدانند فوتبال مثل سابق نيست که تيم هاي قدرتمند از پيش برنده باشند. همين تيم فلسطين يک نيمه ما را اذيت کرده و خيلي سخت گل خورد.

وي با ابراز اميدواري از اينکه تيم ملي فوتبال کشورمان مقابل بحرين به پيروزي دست يابد گفت: همه سعي و تلاش خود را مي کنيم که در بازي مقابل بحرين برنده شويم حتي اگر اين اتفاق هم نيفتاد مشکلي نيست و تيم ملي شانس زيادي براي صعود به مرحله بعدي مقدماتي جام جهاني خواهد داشت.


 دقيقه نود 

 مدافع اهل مقدونيه در استقلال

واقعيت اين اساس که تيم استقلال در بازي با ملوان چوب خط دفاعي ناهماهنگ خود را خورد و مغلوب حريف شمالي خود شد ، بر همين اساس با توجه به نياز استقلال براي تقويت خط دفاع قرار است به زودي يک مدافع اهل مقدونيه در تمرينات اين تيم شرکت کند.اين بازيکن اين هفته وارد ايران مي شود و بايد در تست فني تيم شرکت کند.

امروز ، پرسپوليس - منتخب کيش

تيم فوتبال پرسپوليس که به منظور آماده سازي و حضور پر قدرت در مسابقات ليگ برتر به جزيره کيش سفر کرده است ، اولين تمرين خود را صبح ديروز برگزار کرد. قرمز پوشان در اين تمرين در سالن بدنسازي کوثر به مدت 60 دقيقه به زدن وزن ‌هاي سبک و دويدن روي تردميل پرداختند. پرسپوليسي‌ها ساعت 18 ديروز در زمين المپيک کيش تمرينات خود را پيگيري کردند.گفتني است ، با رايزني کادر فني پرسپوليس حريف تدارکاتي امروز اين تيم مشخص شد و قرار است اين تيم به ديدار تيم منتخب کيش که سرمربي آن پازوکي بازيکن سابق پرسپوليس است برود.

از قرار معلوم با تصميم کادر فني ، پس از بازگشت سرخپوشان از کيش ، تمرينات اين تيم روز دوشنبه تعطيل است و پرسپوليسي ها تمرينات خود را از روز سه شنبه براي ديدار مقابل مس آغاز مي‌کنند.دکتر چشمه سري پزشک پرسپوليس اعلام کرد که مهرداد اولادي تمرينات ويژه خود را در کيش دنبال مي‌کند. تمرين در دريا نيز در دستور کار اولادي براي آب درماني قرار دارد.

امير قلعه نوعي سرمربي تيم تراکتورسازي تبريز:

نبايد از کي روش انتظار معجزه داشته باشيم

امير قلعه نوعي سرمربي تيم تراکتورسازي تبريز و سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال کشورمان در خصوص غيبت11 سرمربي تيم هاي ليگ برتري در جلسه با سر مربي تيم ملي با انتقاد از مربياني که در نشست هم انديشي با کارلوس کي روش شرکت نکرده بودند گفت: من اعتقاد دارم که همه دوستان و همکارانم بايد در اين نشست حاضر مي شدند چون در اينجا بحث مشارکت و همفکري با سرمربي تيم ملي مطرح است، ضمن اينکه کي روش اين دعوت را انجام داد اما به خوبي از آن استقبال نشد که اين موضوع جاي گلايه دارد.سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال ايران در خصوص بازي هاي تدارکاتي تيم ملي و بازي دوستانه با فلسطين گفت: زماني که سرمربي تيم ملي فوتبال ايران بودم، تيم ملي دوم غنا را که به مراتب سطح بالاتري از تيم ملي فوتبال فلسطين داشت، به ايران آورديم و به آنها 6 يا 7 گل زديم اما خيلي ها به خاطر اين موضوع به شدت از من انتقاد کردند.

وي ادامه داد:با گذشت 4 يا 5 ماه از شروع کار کي روش در فوتبال ايران نبايد از وي انتظار معجزه داشته باشيم بلکه چيزي که در حال حاضر مهم مي باشد اين است که همه به وي کمک کنيم تا در نهايت تيم ملي به رقابتهاي جام جهاني 2014 برزيل صعود کند.

منصور ابراهيم زاده سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن:

روزي فوتبال ما 10 -15 لژيونر داشت

منصور ابراهيم زاده سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن درخصوص نشست مربيان ليگ برتري با کارلوس کي روش و کادر فني تيم ملي گفت:برگزاري چنين جلساتي باعث ارتباط بيشتر بين مربيان ليگ و تيم ملي مي شود و انجام هميشگي آن سبب ايجاد شرايط خوب و تعامل دور طرفه خواهد شد.وي افزود: قطعا هدف اصلي اين جلسه اين است که با همديگر بتوانيم به پيشرفت فوتبال کمک و مانع از عقب افتادگي بيشتر آن شويم. ضمن اينکه فوتبال ما نفرات خوبي دارد که مي توان از طريق اين ارتباطات به رشد بيشتر آن کمک کرد. ما هم در اين جلسه ايده هايي داشتيم که مطرح کرديم و اميدوارم شرايطي فراهم شود که همه مربيان دست در دست هم داده و به رشد فوتبال باشگاهي و ملي کمک کند.

ابراهيم زاده با بيان اينکه زماني فوتبال ما 10 -15 لژيونر داشت ادامه داد: شايد نداشتن لژيونر به خاطر اين بوده است که ما به جام جهاني نرفتيم. اما براي رفتن به جام جهاني هم خيلي مسائل لازم است و خيلي جاها هم ممکن است شانس در نتيجه گيري دخيل باشد اما اگر همه کنار هم قرار گيريم و تلاش کنيم رفتين به جام جهاني قابل دسترس خواهد بود.

رقابتهاي هندبال ساحلي آسيا

نايب قهرمان آسيا آخر شد!

تيم ملي هندبال ساحلي ايران با قبول شکست برابر تيم قطر با چهار باخت در رده آخر ايستاد.گفتني است، تيم ملي هندبال ساحلي مردان ايران در آخرين روز از رقابتهاي هندبال ساحلي آسيا در عمان برابر تيم قطر قرار گرفت و با نتيجه 2 بر يک برابر اين تيم شکست خورد تا در نهايت با قبول چهار باخت به کار خود پايان دهد.

هندباليست هاي ساحلي ايران در حالي برابر تيم هاي قطر، کويت، عمان و پاکستان در اين رقابت‌ها متحمل شکست شده و در رده آخر جدول رده بندي قرار گرفتند که در دومين دوره اين مسابقات عنوان نايب قهرماني آسيا را ازآن خود کرده بودند!

علي پروين عضو کميته باشگاه پرسپوليس:

شوکي که وارد شد ، جواب داده

علي پروين عضو کميته باشگاه پرسپوليس درباره آخرين شرايط پرسپوليس و تمرينات اين تيم گفت: خوشبختانه با توجه به اتفاقاتي که در پرسپوليس افتاده مثل اينکه اين شوک جواب داده، چون بچه‌ها تغيير کرده اند.وي افزود: 6 امتيازي که از دو بازي اخير گرفتيم بازيکنان پرسپوليس را بسيار متفاوت کرده تا حدي که بچه‌ها در تمرينات بسيار تلاش مي کنند. خوشبختانه بردها کار خود راکرده و همه سلامت و با انگيزه هستند.پروين در پاسخ سؤالي که آيا شما مخالف اردوي کيش بوديد، نيز گفت: من هميشه با استيلي حرف مي‌زنم. چون آمده‌ام تا کمک کنم. نيامدم يک گوشه بنشينم و بيکار باشم. به همين دليل سر تمرينات مي‌روم، با بچه‌ها حرف مي‌زنم چون مي‌خواهم پرسپوليس سربلند باشد. به نظرم با وجود آنکه هواي کيش در حال حاضر کمي گرم است اما بچه‌ها يکي دو روز از حاشيه‌ها دور باشند، بد نيست. ما هم مخالفتي با اين موضوع نداريم.

فهرست نهايي تيم ملي فوتسال

پنج بازيکن خط خوردند

سرمربي تيم ملي فوتسال کشورمان اسامي 14 بازيکن را براي همراهي اين تيم در مسابقات فوتسال جايزه بزرگ برزيل اعلام کرد.گفتني است، تيم ملي فوتسال بزرگسالان کشورمان به منظور شرکت در تورنمنت "گرند پريکس" برزيل 21 مهر تهران را به مقصد برزيل ترک مي کند.تيم ملي فوتسال کشورمان در سه دوره حضور در تورنمنت فوتسال جايزه بزرگ برزيل به دو عنوان دومي و يک عنوان چهارمي دست پيدا کرده است.

بهداد سليمي:

در المپيک لندن رکورد 220 کيلوگرم را مي‌زنم

بهداد سليمي که با مهار وزنه 217 کيلوگرم در حرکت يکضرب دسته فوق سنگين همه را شگفت زده کرد، معتقد است با ادامه روند تمريناتش در المپيک 2012 لندن وزنه 220 کيلوگرم را هم مهار خواهد کرد.گفتني است قويترين مرد جهان که براي اولين بار موفق به مهار وزنه 217 کيلوگرم شده بود، با ابراز خوشحالي از مهار اين وزنه گفت:در اردوي سنندج و قبل از رکوردگيري تيم ملي موفق شده بودم وزنه 216 کيلوگرمي را مهار کنم اما دو بار در مهار وزنه 217 و 218 ناموفق بودم که خوشبختانه در جريان رکوردگيري تيم ملي اين وزنه را به راحتي بالاي سر بردم.

سليمي که حالا اولين وزنه بردار دنيا لقب دارد که موفق شده وزنه اي به اين سنگيني را در حرکت يکضرب مهار کند، درباره انگيزه هايش از مهار اين وزنه هاي سنگين در جريان تمرينات تيم ملي گفت:اينکه من تا قبل از مسابقات جهاني 2011 به دفعات به رکورد دنيا حمله کنم، به لحاظ روحي – رواني به من کمک خواهد کرد تا در پاريس با خيالي آسوده علاوه بر تکرار مدال طلا، رکوردهاي جهاني را نيز جابجا کنم. من در اين 4 ماه گذشته به دفعات وزنه هاي بالاي 210 کيلوگرم را بالاي سر بردم و در آخرين رکوردگيري تيم ملي هم توانستم با مهار وزنه هاي 214 و 217، دو بار اين کار را انجام دهم.

جواد کاظميان مهاجم تيم ملي فوتبال:

من 30 سال دارم

جواد کاظميان مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان در نشست خبري بازيکنان تيم ملي که در سالن کنفرانس آکادمي فوتبال کمپ تيم‌هاي ملي برگزار شد گفت:درست است که من 30 سال دارم اما از انگيزه زيادي براي حضور در تيم ملي برخوردارم.وي افزود: قبل از اينکه در اردوي تيم ملي حضور پيدا کنم بازيکنان تيم ملي به من گفته بودند اگر در تمرينات و ديدارهاي تدارکاتي عملکرد خوبي داشته باشم اين مسئله در ذهن کي‌روش باقي مي ماند. من هم در ميني کمپ اخير تيم ملي خيلي خوب کار کردم و همين مسئله باعث شد دوباره به تيم ملي دعوت شوم.

وي از دشواري کار خود در تيم ملي و تيم باشگاهي‌اش پرسپوليس به علت تعدد مهاجمان خوب در اين تيم‌ها ياد کرد و گفت: پيش از آنکه فهرست تيم ملي اعلام شود مي دانستم جزو بازيکنان حاضر در فهرست اين تيم خواهم بود. حتي زماني که اسامي 21 بازيکن تيم ملي اعلام شد اطمينان داشتم به اردو دعوت مي شوم. خوشحالم که به تيم ملي دعوت شدم و مي توانم زيرنظر مربي بزرگي چون کارلوس کي‌روش که با بازيکنان بزرگي در دنيا کار کرده است، تمرين کنم. اميدوارم بتوانم در ترکيب تيم ملي بمانم و براي اين تيم مثمرثمر باشم.

خسرو حيدري هافبک تيم ملي فوتبال:

از تماشاگران انتظار بيشتري داريم

خسرو حيدري هافبک تيم ملي فوتبال کشورمان در خصوص بازي روز سه شنبه مقابل بحرين گفت: بحرين تيمي به مراتب قوي‌تر از فلسطين است و ممکن است در مصاف با اين تيم خيلي ديرتر از بازي با فلسطين به گل برسيم. اميدوارم در آن مسابقه هواداران تا دقيقه 90 از تيم ملي حمايت کنند، چرا که در آن بازي ما با يک گل هم به هدف مورد نظر خود دست پيدا مي کنيم.

انتقاد سرمربي تيم ملي فوتسال از انتشار بي موقع فهرست ملي پوشان

علي صانعي سرمربي تيم ملي فوتسال کشورمان از انتشار زودهنگام فهرست بازيکنان اين تيم انتقاد کرد و گفت: در نظر داشتيم فهرست بازيکنان اعزامي به تورنمنت جايزه بزرگ برزيل جمعه شب و پس از برگزاري ديدارهاي هفته هفتم ليگ برتر فوتسال اعلام شود. وي افزود: فهرست تيم ملي در پايان تمرين روز دوشنبه مشخص شده بود اما به واسطه اينکه ديدارهاي هفته هفتم ليگ برتر فوتسال در پيش بود، تصميم گرفتيم فهرست تيم ملي براي حضور در مسابقات جايزه بزرگ برزيل پس از برگزاري ديدارهاي اين هفته اعلام شود.وي اضافه کرد: علت اينکه تصميم داشتيم فهرست تيم ملي پس از برگزاري ديدارهاي هفته هفتم اعلام شود اين بود که مبادا بازيکني از اينکه نامش از فهرست تيم ملي کنار گذاشته شده است، دچار ناراحتي شود و اين ناراحتي روي عملکردش تاثير منفي بگذارد.سرمربي تيم ملي فوتسال کشورمان خاطر نشان کرد: متاسفانه کار اشتباهي صورت گرفته و فهرستي که ما تاکيد داشتيم جمعه شب اعلام شود، روز پنجشنبه توسط سايت فدراسيون فوتبال منتشر شده است. نمي دانم اين کار توسط چه کسي انجام شده اما کار قشنگي نبوده و مورد تاييد ما نيست.

جنجال و زد و خورد در مسابقات کشتي آزاد قهرماني کشور

در جريان فينال وزن 55 کيلوگرم مسابقات کشتي آزاد قهرماني برزگسالان کشور، مربيان تيم‌هاي لرستان و آذربايجان شرقي با يکديگر درگير شدند که اين امر منجر به قطع مسابقات به مدت کوتاهي شد. به گزارش ايسنا ، در فينال وزن 55 کيلوگرم که بين فريد دژم‌خوي از آذربايجان شرقي و عبدالله فولادوند از لرستان برگزار مي‌شد، پس از برنده اعلام شدن دژم‌خوي، مربي لرستان نسبت به اين راي اعتراض کرد که در همين حين دو نفر از هواداران کشتي‌گير آذربايجان شرقي وارد محوطه مسابقات شدند و همين امر باعث ايجاد درگيري فيزيکي بين آن‌ها شد. جواد طاري‌بخش مسوول روابط عمومي هيات کشتي خراسان رضوي در اين رابطه گفت: متاسفانه اين امر دور از شان مربيان بود و طبق صحبت دبير فدراسيون کشتي، با افراد خاطي به شدت برخورد خواهد شد.

پرويز مظلومي سرمربي استقلال:

اگر خبر داشتم، مشکلات تيم ملي را رسانه‌اي نمي‌کردم

پرويز مظلومي سرمربي استقلال پس از جلسه خود با سرمربي تيم ملي گفت:اگر از اهداف کي‌روش خبر داشتيم، قطعا توجيه شده و در مورد مسائل تيم ملي مسائل را رسانه‌اي نمي‌کرديم. در حال حاضر ديگر مطمئن هستيم که دو طرف درددل يکديگر را مي‌دانيم و اميدوارم تعامل خوبي در آينده داشته باشيم.وي افزود: اولويت همه ما تيم ملي است اما نبايد موضوع باشگاه‌ها را هم فراموش کرد، چرا که يک تيم ملي مقتدر از دل باشگاه‌هاي خوب و قوي بيرون مي‌آيد. وي اضافه کرد: دومين بار بود که با کي‌روش صحبت کردم. يک بار ديگر در هتل المپيک با وي صحبت و در مورد مسائل مختلف فوتبال بحث کرديم. احساس مي‌کنم کي‌روش با اين که مربي بزرگي است، اما احساس مسئوليت مي‌کند و دلسوز است و دوست دارد فوتبال ايران به جايگاه واقعي‌اش برسد.وي يادآور شد: تا به حال از سوي مربيان باشگاهي، تعامل خوبي با تيم ملي صورت گرفته و اميدواريم از آن طرف هم با ما تعامل شود. در همين راستا قول دادند که جلسات بيشتري بين دو طرف برگزار شود. ما علاقمنديم اين تعامل را داشته باشيم و اگر انتقادي است ديگر رسانه‌اي نشده و در چنين جلساتي مطرح شود.


 بهروز ياري سرمربي تيم کشتي آزاد نوين چرم البرز:
 نوين چرم البرز اسب قهرماني را زين کرده‌است 

بهروز ياري سرمربي تيم کشتي آزاد نوين چرم البرز درباره حضور نوين چرم البرز در جمع 4 تيم برتر رقابت‌هاي ليگ دسته اول کشتي آزاد گفت: مطمئن باشيد 100 درصد قهرمان مي‌شويم. هر تيمي که با ما روبرو مي‌شود از ديدار مقابل ما انصراف مي‌دهد، نمونه آن هم تيم‌هاي اراک و بهشهر است.

وي افزود: تيم گلوگاه از قدرتمندترين تيم‌هاي ليگ امسال بود که کشتي‌گيران سرشناسي هم داشت، اما مقابل ما چيزي براي گفتن نداشت. تيم ما در قواره قهرماني است.دارنده نشان برنز کشتي آزاد جهان گفت: به عنوان تيم اول گروه خود بايد با تيم دوم گروه مقابل ديدار کنيم که کار سختي براي حضور در فينال نداريم. به احتمال زياد هم بايد فينال را مقابل آسانسور مازندران برگزار کنيم. کار راحت‌تري نسبت به رقيب داريم و از حالا اسب قهرماني را زين کرده‌ايم.

مربي نوين چرم البرز درباره انتخاب مازندران به عنوان ميزبان مرحله نهايي رقابت‌هاي ليگ دسته اول عنوان کرد: به شعار همه جاي ايران سراي من است پايبنديم. مطمئنيم که فدراسيون کشتي هم داوري‌ها را زير نظر دارد. البته مازندراني‌ها زودتر از ما پيشنهاد ميزباني دادند و از طرفي اين استان از قطب‌هاي اصلي کشتي ما محسوب مي‌شود و بالطبع بايد بهره بيشتري از امکانات ببرد.وي ادامه داد: همچنين 2 تيم از 4 تيم حاضر در اين مرحله مازندراني هستند. مطمئن باشيد نتايج در تشک کشتي و خارج از زد و بندهاي ميزباني رقم خواهد خورد و فدراسيون هم تمام تلاش خود را مي‌کند که اشتباهي رخ ندهد. براي ما فرقي نمي‌کند چه شهري ميزبان باشد چون ما هم 5 اتوبوس از هوادارانمان را همراه تيم عازم ساري خواهيم کرد تا جو سالن را در اختيار بگيريم.

گفتني است تيم کشتي آزاد نوين چرم البرز به مديريت مهدي يوسفي فر که يکي از کشتي گيران با سابقه کشتي کشورمان مي باشد از جمله تيم هاي مطرح و قدرتمند کشتي مي باشد که در آينده با توجه به برخورداري از مديريتي توانمند ، حرف هاي زيادي براي گفتن خواهد داشت .


 پيروزي مهرابي بر حريف آمريکايي  

کاوه مهرابي در دور نخست مسابقات بدمينتون بين المللي بلغارستان حريف آمريکايي خود را با شکست مواجه کرد.گفتني است، مسابقات بين المللي بلغارستان از جمله رويدادهايي است که امتيازات به دست آمده در آن در مجموع امتيازات لحاظ شده براي معرفي بدمينتون بازان اعزامي به المپيک لندن تاثير مستقيم دارد. کاوه مهرابي به عنوان تنها نماينده ايران در اين رقابت ها شرکت کرده است.


 ورزش در شهرستانها 

 فعاليت 25 هيئت ورزشي در رودهن

رودهن - ايرج صادقعلي خبرنگارآفرينش

رئيس تربيت‌بدني بخش رودهن از فعاليت 20 هيئت ورزشي در شهر 25 هزار نفري رودهن خبر داد.

مسعود امجدي در گفت‏وگو با خبرنگار آفرينش از فعاليت 20 هيئت ورزشي در رودهن خبر داد و اظهار داشت:با پيگيري‏هاي به عمل آمده پنج هيئت ورزشي ديگر نيز با تلاش مجموعه خدوم تربيت بدني رودهن در آينده‏اي نزديک فعال مي‏شود.اين پنج ورزش شامل بوکس، تيراندازي، تنيس روي ميز، پرتاب دارت و شطرنج است. وي تصريح کرد: رينگ به عنوان اصلي‏ترين پيش‏نياز برپايي دوره‏هاي رشته ورزشي بوکس آماده‏سازي شده است. وي با اشاره به مصاديق توسعه ورزش در رودهن اظهار داشت: درخشش ورزشکاران رودهن در رشته‏هاي مختلف ورزشي نظير کشتي، فوتبال، کاراته، بسکتبال، شنا، واليبال و ... مويدي بر اين مدعي است. امجدي ادامه داد: ملزومات مورد نياز براي برگزاري رقابت‏هاي ورزشي تيراندازي داخل سالن نيز مهيا است. رئيس تربيت‌بدني بخش رودهن افزود: علاوه بر اين سه ورزش تنيس روي ميز، پرتاب دارت و شطرنج در سالن بادي اعطايي از سوي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي راه‏اندازي مي‏شود.

مسابقات تيراندازي شهرستان دماوند

پايگاه بسيج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامي رودهن روي سكوي سوم

رودهن -خبرنگارآفرينش

به مناسب گراميداشت هفته دفاع مقدس يکدوره مسابقه تيراندازي درشهرستان دماوند برگزار گرديد . به گزارش خبرنگارآفرينش ، يک دوره مسابقات تيراندازي توسط آموزش نظامي سپاه ناحيه دماوند بين پايگاه هاي بسيج ادارات وکارکنان سپاه ناحيه مقاومت شهرستان دماوند برگزار گرديد ، که درپايان محمدرضا استاد جعفري فرمانده پايگاه هلال احمر شهرستان دماوند اول ، مجيد غلامي فرمانده پايگاه تامين اجتماعي رودهن دوم وحق رضا عيوضي فرمانده پايگاه دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن سوم شدند .


 اخبار كوتاه 

 رمضانعلي دولو رييس انجمن فلوربال ايران :

بازيکنان فلوربال بر روي رينگ هاي استاندارد تمرين مي کنند

رمضانعلي دولو رييس انجمن فلوربال ايران در ادامه سفرهاي استاني خود روز يکشنبه 17 مهرماه جاري به استان ايلام سفر خواهد کرد .به گزارش روابط عمومي فدراسيون انجمن هاي ورزشي ، وي در ادامه روزهاي پنجشنبه و يکشنبه 21 و 24 مهرماه به ترتيب به استانهاي کهکيلويه وبويراحمد و زنجان سفر خواهد کرد .وي پس از بازديد از امکانات اين سه استان ، به استانهاي خراسان رضوي و گيلان هم سفر مي کند.رييس انجمن فلوربال ايران در اين خصوص گفت : يکي از اهداف مهمي که انجمن فلوربال براي توسعه و پيشرفت فلوربال در ايران دنبال مي کند ، سفرهاي استاني اين انجمن مي باشد . بررسي وضعيت و فعاليت کميته هاي استاني و همچنين حمايت هاي لازم از کميته ها و حل مشکلات و مسائل مربوط به کميته ها در اين سفرها مد نظر قرار مي گيرد .

رييس انجمن فلوربال ايران گفت :خوشبختانه تا به امروز امکانات خوبي را فراهم کرده و بر اين اساس بازيکنان فلوربال در اکثر شهرستانها و در سالن الزهرا تهران بر روي رينگ ها ي استاندارد جهاني تمرين مي کنند .همچنين يک سري وسايل استاندارد اين ورزش مفرح به استانهاي آذربايجان شرقي ، ايلام ، کهکيلويه و بويراحمد ، خراسان رضوي ، زنجان ، يزد و تهران ارسال شده است و در آينده نزديک نيز به استانهاي اصفهان ، مازندران ، گيلان ، گلستان و قزوين ارسال خواهد شد . وي در مورد اهم برنامه هاي آتي انجمن فلوربال افزود : مسابقات قهرماني مدارس کشور را از 9 لغايت 11 آبانماه سالجاري در تهران برگزار خواهيم کرد که به رشد و پيشرفت فلوربال در ايران کمک زيادي خواهد کرد .

همچنين انجمن فلوربال قرار است يکدوره تورنمنت بين المللي چهارجانبه با حضور تيم هاي سنگاپور ، کره جنوبي ، مالزي و تيم ملي کشورمان به مناسبت دهه فجر در ايران برگزار کند . وي افزود : تيم ملي فلوربال ايران قرار است در مسابقات قهرماني آسيا که از تاريخ 19 تا 22 بهمن ماه سالجاري در توکيو برگزار مي شود ، شرکت کند که برگزاري تورنمنت چهارجانبه در کشورمان در راستاي آماده سازي ملي پوشان خواهد بود .

کانون چوگان قهرمان مسابقات جام چوگان

دومين دوره مسابقات چوگان با حمايت انجمن ديابت گابريک که عوايد اين مسابقه به اين انجمن براي کمک به آموزش افراد ديابتي و غير ديابتي در سراسر کشور مي‌رسد برگزار شد و طي آن تيم کانون چوگان البرز در ديدار فينال برابر نزاجا قرار گرفت که در پايان توانست با نتيجه 5 بر 3.5 به برتري دست يابد و عنوان قهرماني اين دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
اجتماعي
در قلمرو ورزش
آگهي