جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/08/22 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4019


«تا رهايي» جايگزين «از ياد رفته » مي‌شود

«سعيد مابه‌ازاي خارجي ندارد»
گفت‌وگو با شهرام حقيقت‌دوست بازيگر «شوق پرواز»


«جاني دپ» به تلويزيون بازمي‌گردد


تصويربرداري"صفحه 113" به نيمه رسيد


"ساشا بارون كوهن"در فيلم جديد تارانتينو


آغاز تصويربرداري"شعله در باد"


پايان نگارش"روياي گنجشك‌ها "


اخبار هنري


 «تا رهايي» جايگزين «از ياد رفته » مي‌شود 

مجموعه تلويزيوني «تا رهايي» به کارگرداني حسين تبريزي و تهيه کنندگي مجيد اوجي از هفته آينده از شبکه اول سيما پخش مي‌شود.به گزارش فارس، با پايان پخش مجموعه تلويزيوني «از ياد رفته» طي هفته جاري، مجموعه تلويزيوني «تا رهايي» از شنبه آينده از شبکه اول سيما آغاز خواهد شد. اين سريال از شنبه تا چهارشنبه ساعت 22 روي آنتن خواهد رفت و پخش آن نيز تا شب عاشورا به طول خواهد انجاميد.سعيد نيکپور، جعفر دهقان، حسن جوهرچي، مهدي سلوکي، حميدرضا پگاه، پويا اميني، روناک يونسي، شهرام عبدلي، مهدي صبايي، کيوان محمودنژاد، مريم خدارحمي، شيوا خسرومهر، مريم بوباني و... بازيگران اصلي اين سريال پليسي- خانوادگي هستند.

در خلاصه داستان «تا رهايي» آمده است: چمدان حاوي مدارک و قرص هاي روانگردان مردي به نام محمودي طي اتفاقي در فرودگاه به چمدان فرد ديگري عوض مي شود. باند قاچاقي که انتقال اين محموله را طرح ريزي کرده، درصدد برمي آيد با فرستادن يک نفوذي به نام ابي چمدان را بازپس بگيرند، اما...


 «سعيد مابه‌ازاي خارجي ندارد»
 گفت‌وگو با شهرام حقيقت‌دوست بازيگر «شوق پرواز» 

شهرام حقيقت دوست كه در سريال «شوق پرواز» نقش «سعيد» ـ دوست و همرزم شهيد بابايي ـ را ايفا مي‌كند، هفت ماه با اين پروژه همكاري داشته است. او معتقد است با پايان يافتن پخش پروژه‌ي «شوق پرواز» بهتر مي‌توان درباره‌ي اين سريال اظهار نظر كرد اما با اين حال در گفت‌وگويي با ايسنا شركت مي‌كند و به پرسش‌ها پاسخ مي‌دهد.

اين بازيگر در گفت‌وگو با (ايسنا)، با بيان اين كه از همان ابتدا قرار بوده نقش «سعيد» را بازي كند، درباره‌ي پيوستن به پروژه‌ي «شوق پرواز» گفت: سعيد كريمي كه دستيار و برنامه‌ريز اين سريال بود، پيشنهاد بازي در نقش سعيد را به من داد. من هم با خواندن فيلم‌نامه و صحبت با كارگردان، اين نقش را قبول كردم. وي ادامه داد: سعيد بر عكس برخي از شخصيت‌هاي سريال،‌ مابه‌ازاي خارجي ندارد؛ اين شخصيت در داستان گنجانده شده است.

حقيقت دوست درباره‌ي ويژگي‌هاي اين نقش عنوان كرد: «شوق پرواز» هنوز به طور كامل پخش نشده تا بتوان درباره‌ي آن صحبت‌ كرد؛ اما به طور كلي «سعيد» شخصيتي است كه از دوران بچگي تا بزرگسالي همراه شهيد بابايي است و يكسري اتفاقات براي او رخ مي‌دهد. وي با بيان اين كه بازي در نقش «سعيد» حدود هفت ماه به طول انجاميد، افزود: قرار بود براي بازسازي بخش‌هاي مربوط به آمريكا به يك كشور ديگر برويم كه به دلايل مختلف، از جمله مشكلات بودجه اين كار انجام نشد. يكي ـ دو ماه پيش هم بخش‌هاي كوچك ديگري از سريال را ضبط كرديم كه حدود 20 روز به طول انجاميد.

اين بازيگر در پاسخ به پرسشي درباره‌ي سفر گروه «شوق پرواز» به تركيه گفت: بخش‌هايي از بازسازي صحنه‌هاي امريكا باقي مانده كه قرار بود براي ضبط آن‌ها به تركيه برويم، اما هنوز معلوم نيست اين اتفاق رخ مي‌دهد يا نه؛ اين بخش‌ها، مربوط به نيمه‌ي دوم و اواخر سريال است.


 «جاني دپ» به تلويزيون بازمي‌گردد 

جاني دپ از حضور دوباره‌ي خود در تلويزيون خبر داد. به گزارش (ايسنا)، جاني دپ ـ بازيگر مشهور مجموعه فيلم‌هاي «دزدان دريايي كارائيب» ـ به تازگي اعلام كرد در برنامه‌ي طنز تلويزيوني «فست شو» حضوري دوباره خواهد داشت.

وي دراين‌ زمينه گفت: «زماني كه توليد اين برنامه و پخش آن‌لاين آن قطعي شد، من نيز در آن حضور خواهم داشت.»

به نوشته‌ي روزنامه‌ي اينديپندنت، «فست شو» كمدي تلويزيوني بود كه پخش آن از سال ‌1994 از آنتن شبكه‌ي «بي.بي.سي» شروع شد و تا سال ‌2000 ادامه داشت. دپ كه يكي از طرفداران قديمي اين برنامه‌ي تلويزيوني بود در يكي از آخرين قسمت‌هاي آن نقشي ميهمان را ايفا كرد. جاني دپ بازيگر آثاري چون «ادوارد دست قيچي»، «چارلي و كارخانه شكلات‌سازي»، «سوئيني تاد»، «شهر گناه» و «آليس در سرزمين عجايب» است.

وي كه عنوان پردرآمدترين بازيگر هاليوود را در اختيار دارد، به‌ واسطه حضور در سري فيلم‌هاي ماجراجويانه‌ي «دزدان دريايي كارائيب» بالغ بر ‌‌350 ميليون دلار دستمزد دريافت كرده است. نقش‌آفريني جاني دپ در چهار قسمت اول فيلم «دزدان دريايي كارائيب» فروش شگفت‌انگيز ‌‌3/7 ميليارد دلار را براي كمپاني «سوني» به ‌همراه داشته و به ‌نظر مي‌رسد پرداخت بخشي از اين درآمد فروش به اين بازيگر سرشناس منطقي باشد. دپ كه براي بازي در قسمت پنجم «دزدان دريايي كارائيب»» و ايفاي نقش كاپيتان جك اسپارو موافقت اوليه‌اش را اعلام كرده است، بيشترين همکاري را با کارگردان «تيم برتون» داشته و تا به امروز در هشت فيلم با هم همکاري داشته‌اند و در رتبه دوم براي سري فيلم هاي «دزدان دريايي کارائيب» سه‌بار با «گور وربينسکي» همکاري داشته است. جاني دپ چندي پيش در پاسخ به پرسشي در خصوص ادامه يافتن «دزدان دريايي كارائيب» گفت: «اين سري براي جلب نظر مخاطبان ساخته مي شوند و اگر مردم نخواهند اين فيلم‌هاي اكشن را ادامه نخواهيم داد.»

وي درباره‌ي موفقيتش درعالم سينما هم گفت: «من اگر اينجا ايستاده‌ام، به خاطر «جري براك هايمر»، تهيه‌كننده‌ي سري فيلم‌هاي «دزدان دريايي كارائيب» است.» وي سال پيش پروژه سينمايي «توريست» را بر پرده‌ي سينماها داشت و چندي پيش با فيلم «دزدان دريايي‌4» بر پرده‌ي سينماهاي جهان بود.


 تصويربرداري"صفحه 113" به نيمه رسيد 

تصويربرداري فيلم «صفحه 113» به کارگرداني رضا توکلي و تهيه‌کنندگي مشترک رضا نوروزي و رضا توکلي به نيمه رسيد و تدوين و ساخت موسيقي فيلم آغاز شده است. به گزارش فارس، تصويربرداري به مرز 40 درصد رسيده و در حال حاضر گروه در کلانتري واقع در لواسان حضور دارند. به تازگي قاسم زارع به گروه بازيگران فيلم «صفحه 113» پيوسته و طي چند روز گذشته مقابل دوربين اين فيلم رفته است. زارع در اين فيلم شخصيت عيوضي که يکي از نقش‌هاي اصلي آن محسوب مي‌شود را ايفا مي‌کند.

در اين فيلم ليلا اوتادي، نيما شاهرخ شاهي، عليرضا جلالي‌تبار، مهدي سلوکي، اميد محبي، شيرين بينا، مرتضي ضرابي، شاهين فرقاني و فرزاد فرزين به ايفاي نقش‌هاي اصلي مي‌پردازند.


 "ساشا بارون كوهن"در فيلم جديد تارانتينو 

«ساشا بارون كوهن»، بازيگر سرشناس هاليوودي به جديدترين پروژه فيلم «كوئنتين تارانتينو» خواهد پيوست. به گزارش (ايسنا)، «ساشا بارون كوهن»‌ كه بيشتر براي بازي در فيلم‌هاي كمدي شهرت يافته است،‌آخرين بازيگري خواهد بود كه در فيلم «جانگو رهاشده» به كارگرداني تارانتينو بازي خواهد كرد. «بارون كوهن» در جديدترين فيلم‌هايش در «خلاقيت هوگو كابرت» مارتين اسكورسيزي بازي كرده كه 23 نوامبر اكران مي‌شود و فيلم «ديكتاتور» او نيز كه به زندگي صدام پرداخته است تابستان سال آينده آماده اكران خواهد بود. به گزارش ورايتي، چندي پيش هم حضور«جيمي فاكس» در فيلم جديد تارانتينو قطعي شد و اين بازيگر هاليوودي برنده‌ جايزه اسكار، ايفاگر يكي از نقش‌هاي اصلي «جانگو رها شده» خواهد بود. تارانتينو كه علاوه ‌بر كارگرداني، فيلم‌نامه‌ي‌ «جانگو رها شده» را هم به نگارش درآورده است، اين اثر سينمايي را كه سبكي شبيه به «بيل را بكش» خواهد داشت، براي كمپاني «وين‌شتاين» مي‌سازد.


 آغاز تصويربرداري"شعله در باد" 

تصويربرداري فيلم تلويزيوني "شعله در باد" به کارگرداني فرهاد مهران‌فر در رودبار آغاز شد. فرهاد مهران‌فر کارگردان اين فيلم داستاني در اين باره به مهر گفت: پيش توليد اين فيلم اواسط مهرماه امسال آغاز شد و تا اوايل آبان ماه ادامه داشت.وي افزود: کار تصويربرداري اين پروژه که از توليدات سيماي مرکز گيلان است، بلافاصله آغاز شد که با توجه به تعدد لوکيشن‌ها اين کار در 45 جلسه انجام مي‌شود. اين کارگردان لوکيشن‌هاي اصلي فيلم را ارتفاعات جنگلي منطقه بره سر رودبار و جزيره قشم بيان کرد و گفت: تصويربرداري فيلم با دوربين سوپر 35 انجام مي شود تا قابليت تبديل به 35 ميليمتري را داشته باشد.

در اين فيلم مصطفي تقوي امشه، زهرا عقيلي، مريم دل خواسته، سولماز محمدي، سيد علي اميدوار و عباس آستانه ايفاي نقش مي‌کنند.


 پايان نگارش"روياي گنجشك‌ها "  

رضا جودي درباره‌ي سريال «روياي گنجشك‌ها» كه هم‌اكنون در مرحله‌ي نگارش است، گفت: حدود دو ماه از آغاز نگارش اين سريال مي‌گذرد و طي دو ماه آينده نگارش به پايان مي‌رسد و ساخت اين سريال را آغاز مي‌كنيم.

تهيه‌كننده سريال «روياي گنجشك‌ها» در گفت‌وگو با (ايسنا)، افزود: در حال حاضر عوامل و بازيگران سريال «آواز گنجشك‌ها» مشخص نيستند و فقط نويسنده و كارگردان اين مجموعه مشخص شده است؛ اين سريال به نويسندگي فرهاد پورسعيدي و كارگرداني محمد علي طالبي در 30 قسمت 45 دقيقه‌اي ماه رمضان 91 از شبكه دو سيما به روي آنتن مي‌رود. وي با اشاره به داستان سريال «روياي گنجشك‌ها» ادامه داد: داستان‌ اين مجموعه درباره‌ي حسام، جوان 30 ساله‌اي است كه سال‌ها پيش خانواده‌اش را از دست داده و مسؤول يك خانه‌ي ايتام در يكي از شهر‌هاي شمالي كشور است و ... .


 اخبار هنري 

 اميد ها و نجواها به زبان آذري در مي گيرند

فيلم تلويزيوني "اميدها و نجواها" براي پخش از سيماي آذري شبکه جهاني سحر دوبله شد. به گزارش روابط عمومي اين شبکه بين المللي، شهباز دولت نژاد مديريت دوبله آذري اين تله فيلم را عهده دار بوده و صدا پيشگي نقش هاي آن را محمد علي نوروش، يوسف نوعي، سعيد بحر العلومي، لعيا بنيل پور، ندا سام، ونوس محسن زاده، صفورا مناف زاده و ... به انجام رسانده اند.اين فيلم را که قبلا از شبکه دوم سيما پخش شده، سعيد لطفي تهيه و ايرج کريمي کارگرداني کرده است. روناک يونسي، مريم شيرازي، افشين کتابچي، شيوا ابراهيمي، روح الله کمالي، و ... بازيگران نقش هاي "اميدها و نجواها" هستند.دوبله آذري اميدها و نجواها که در آبان ماه جاري، با سرپرستي مهدي حسين زاده بورنگي، ترجمه غلامرضا صفوي و صدا برداري ساناز اکبري صورت گرفته است، شامگاه يکشنبه بيست و دوم آبان ماه (ساعت 16:30 به وقت تهران) از کانال اول شبکه شبکه سحر پخش مي شود.

همزمان با عيد سعيد غدير خم

مجموعه تماشاخانه ايرانشهر باز است

همزمان با عيد سعيد غدير خم؛ مجموعه تماشاخانه ايرانشهر با دو اجراي نمايشي باز است. به گزارش روابط عمومي و اموربين الملل مجموعه تماشاخانه ايران‌شهر؛ روز سه شنبه 24 آبان ماه همزمان با عيد سعيد غدير خم مجموعه تماشاخانه ايران‌شهر با اجراي دو اثر نمايشي "ايوانف" و"نامه هايي به تب" باز است. نمايش"ايوانف" به کارگرداني امير رضا کوهستاني به مدت زمان 180 دقيقه ساعت 19 در سالن شماره يک و نمايش"نامه هايي به تب" به کارگرداني سيامک احصايي به مدت زمان 60 دقيقه ساعت 19:15 دقيقه در سالن استاد سمندريان مجموعه تماشاخانه ايران‌شهر اجرا مي شود.

در پي ناکامي در توافق با بازيگران مطرح مصري؛

سريال عمر مختار با بازيگران جديد ساخته مي‌شود

در پي ناکامي در توافق با بازيگران مطرح مصري براي بازي در سريال عمر مختار، اين سريال که قرار بود رمضان 2011 پخش شود براي رمضان 2012 با بازيگران جديد ساخته مي‌شود. به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري السينما، پس از کناره‌گيري عمر شريف از ايفاي نقش عمر مختار در سريالي به نام اين مجاهد بزرگ ليبيايي، «محمود حميده» بازيگر مصري در اين سريال بازي مي‌کند.بنابر اين گزارش با پايان يافتن نوشتن سناريوي اين سريال فيلمبرداري آن به دليل افزايش هزينه کار به همراه هزينه‌هاي فيلمبرداري در کشورهاي مختلف به همراه دکور و لباس‌هاي متعلق به اين مرحله تاريخي متوقف به انتخاب
تهيه کننده قوي براي اين سريال شده است.سريال «عمر مختار» که زندگي اين انقلابي ليبيايي تا پيروزي آن را به تصوير مي‌کشد پيش از انقلاب مردم مصر و ليبي قرار بود با همکاري دو شرکت ليبيايي و مصري ساخته شود. پيش از اين و در پي توافق «طارق البدوي» سناريست اين سريال با عمر شريف و کارگردان مصري «شوقي الماجري» براي ساخت اين سريال اعلام شده بود: کار تصويربرداري اين سريال در ماه دسامبر(آذر ماه 89) آغاز مي‌شود.«عمر شريف» بازيگر مشهور مصري که پيش از اين قرار بود در نقش عمر مختار ايفاي نقش کند با بيان اينکه نمي‌توانم به لهجه ليبيايي سخن بگويم، با رد 20 ميليون دلاري که معمر قذافي براي ارائه نقش عمر مختار به او داده بود، گفته بود: مردم بيشتر عمر مختار را از طريق آنتوني کوئين مي‌شناسند و اين يعني من بايد در نقشي بازي کنم که موفق نخواهد بود.

برنامه نمايش فيلم‌هاي کوتاه در سينما آزادي اعلام شد

روابط عمومي انجمن سينماي جوان ايران در ادامه نمايش فيلم کوتاه در سينما آزادي برنامه جديد را اعلام کرد. به گزارش مهر، در پي آغاز نمايش فيلم کوتاه در سينما آزادي به همت اين انجمن، برنامه هفته جديد اين نمايش دوشنبه 23 آبان در سينما آزادي همزمان با شب عيد سعيد غدير غم از ساعت 16 الي 18 اعلام شد.نمايش چهار فيلم کوتاه که موفق به کسب تنديس در بخش‌هاي مختلف بيست و هشتمين جشنواره بين المللي فيلم کوتاه تهران شده‌اند شامل "مشتي اسماعيل" ساخته مهدي زمانپور کياسري با کسب تنديس بهترين فيلم در بخش چراغ راه و همچنين جايزه ويژه هيئت داوران بخش بين الملل، فيلم پويانمايي "زني زير يخ‌ها آواز مي‌خواند" ساخته مريم خليل زاده با کسب تنديس بهترين صداگذاري در بخش ملي و ديپلم افتخار بهترين فيلم پويانمايي، "شيرتلخ" ساخته ناصر ضميري با کسب تنديس بهترين فيلم داستاني در بخش ملي و بين الملل وتنديس بهترين فيلمنامه و فيلم پويانمايي "اگر من خلبان بودم" ساخته سهيلا نيک سرشت با کسب تنديس بهترين تهيه‌کنندگي و بهترين جان بخشي در بخش ملي است. روابط عمومي انجمن ضمن دعوت از کليه علاقمندان و فيلمسازان اعلام کرد استفاده از اين برنامه براي عموم آزاد و رايگان است.

زندگي مسن‌ترين جانباز کشور مستند مي‌شود

"اين مرد زير باران آمد" عنوان مستندي است که به زندگي مسن‌ترين جانباز کشور پرداخت کرده است. به گزارش مهر، "اين مرد زير باران آمد" عنوان مستندي 30 دقيقه‌اي است که در آن زندگي جانباز 45 درصد حسين محمودي مسن‌ترين جانباز کشورکه در سن 93 سالگي از ناحيه پاي راست مجروح شده و هم اکنون 118سال دارد، روايت شده است.مراحل پيش توليد اين مستند از مردادماه امسال آغاز و تصويربرداري آن در روستاي کندر از توابع شهرستان منوجان استان کرمان محل زندگي اين پير ايثارگر انجام شده و هم اکنون نيز در مرحله مونتاژ است.عوامل مستند "اين مرد زير باران آمد" عبارتند از تهيه‌کننده، کارگردان، تدوين و پژوهش: اميرعابدين پور، تصويربردار: غلامرضا سعادت، صدابردار: حسين سعادت و عکاس: حميد صادقي.

با حضور وزير ارشاد و معاون امور فرهنگي

همايش «كتاب ايران و بيداري اسلامي» برگزار مي شود

همايش «كتاب ايران و بيداري اسلامي» با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و معاون فرهنگي وي در سراي اهل قلم برپا مي‌شود.به گزارش ستاد خبري نوزدهمين دوره هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران، بر اساس نام گذاري روزهاي هفته كتاب، برنامه‌هايي همسو با اين نامگذاري و پيام هاي اين روزها، از سوي سازمان‌ها و نهادهاي عضو هفته كتاب برگزار مي‌شود.امروز يکشنبه 22 آبان ماه كه اولين روز از هفته کتاب است با عنوان «کتاب، قرآن، ولايت و ارزش‌هاي علوي» و با پيام «قرآن، کتاب بيداري» نامگذاري شده است. در اين روز، اداره كل مجامع و فعاليت‌هاي فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، همايش «كتاب ايران و بيداري اسلامي» را با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و معاون فرهنگي او، از ساعت 9 الي 12 در سراي اهل قلم برگزار مي كند. نوزدهمين دوره هفته کتاب جمهوري اسلامي ايران با شعار «يادگار ماندگار» 22 تا 29 آبان ماه سال جاري در سراسر کشور برگزار مي‌شود.

توسط موسسه رسانه هاي تصويري؛

«ملاقات» به کلکته رفت

فيلم سينمايي «ملاقات» در دومين حضور بين المللي خود در هفدهمين جشنواره بين المللي فيلم کلکته به نمايش در مي‌آيد. به گزارش روابط عمومي موسسه رسانه‌هاي تصويري، هفدهمين دوره جشنواره بين المللي فيلم «کلکته» طي روزهاي 19لغايت 26 آبان ماه 1390 در شهر کلکته هند برگزار خواهد شد و فيلم سينمايي «ملاقات» در بخش سينماي جهان اين جشنواره حضور خواهد داشت.اين فيلم كه در آن ستاره اسكندري، احمد مهرانفر، افسانه بايگان، مهدي فقيه و رامين راستاد ايفاي نقش كرده‌اند، برگرفته از سه داستان «ايستگاه آخر»، «ملاقات» و «چسب زخم» است كه به ترتيب با كارگرداني شاپور قريب، عباس رافعي و هادي مقدم دوست ساخته شده است.شايان ذکر است اين فيلم پيشتر نيز توسط موسسه رسانه هاي تصويري در سيزدهمين دوره جشنواره بين‌المللي «بمبئي » به نمايش در آمد.

نمايش "پري" تا 27 آبان تمديد شد

اجراي نمايش "پري" نوشته خيرالله نقياني‌پور و كارگرداني مشترك خيرالله تقياني‌پور _ جواد نوري تا جمعه 27 آبان‌ماه تمديد شد. به گزارش روابط نمايش، به دليل استقبال از نمايش"پري" كه جزو آثار منتخب پانزدهمين جشنواره بين‌المللي آييني سنتي محسوب مي‌شود و بنا به تصميم سرپرست تماشاخانه سنگلج،‌ اين اثر تا 27 آبان‌ماه تمديد شد. در اين نمايش از شيوه‌هاي نمايش ايراني چون زن‌پوشي، سياه‌بازي، سايه‌بازي، نقالي و ... استفاده مي‌شود. رضا پاپي، جواد پورزند، مصطفي ساساني، علي عامل‌هاشمي، رهام عسگرپور، محسن بابايي ربيعي، حسين شفيعي، عليرضا زراعي و علي رضاخاني به ايفاي نقش در اين نمايش مي‌پردازند. نمايش "پري" تا تاريخ 27 آبان‌ماه هر روز به جز شنبه‌ها ساعت 30/19 به مدت 75 دقيقه در تماشاخانه سنگلج ميزبان علاقه‌مندان است.

فرهنگسراي بهمن برگزار مي کند :

سلسله جلسات حافظ شناسي

سلسله جلسات حافظ شناسي به همت کانون ادبي فرهنگسراي بهمن برگزار مي شود. به گزارش روابط عمومي فرهنگسراي بهمن‏‏‏‏‏، ‏‏‏‏سلسله جلسات حافظ شناسي با هدف ارتقاء سطح آگاهي علاقمندان به عرفان و مقولات شعر حافظ، چهارشنبه هاي هر هفته ساعت 16 برگزار مي شود.اين جلسات بصورت کارگاه هاي آموزشي با حضور استاد حميد تجريشي (مولف) برگزار مي شود. علاقمندان مي توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 55304138 تماس حاصل فرمايند.

«پاهاي شاد» جورج ميلر از آخر هفته به سينماي جهان مي‌آيد

قسمت دوم فيلم «پاهاي شاد» جديدترين ساخته «جورج ميلر» از 18 نوامبر (27 آبان) به پرده سينماهاي جهان مي‌رسد. به گزارش (ايسنا)، «مت‌ ديمون» و «براد پيت» پس از حضور موفق در «11 يار ‌اوشن»، يك‌بار ديگر در پروژه‌ سينمايي «پاهاي شاد 2» كه دنباله‌ قسمت اول اين انيميشن پرهيجان است، صداپيشگي و همكاري كرده‌اند. به گزارش هاليوود ريپورتر، «جورج ميلر» خالق آثاري چون قصه‌هاي مصور «پيمان دادگستري» كارگرداني اين اثر را برعهده دارد. داستان اين فيلم ماجراهاي پنگوئني را به تصوير مي‌كشد كه براي جلب توجه قصد دارد آواز بخواند، اما از صداي خوبي بهره نمي‌برد. پروژه سينمايي «پاهاي شاد 2» با به خدمت‌گرفتن 438 نفر عوامل توليد و 230 نفر طراح هنري و تصويري يك ركورد در توليد فيلم انيميشن محسوب مي‌شود.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي