جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1390/11/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4088


پيام تسليت آيت‌الله هاشمي رفسنجاني به مناسبت درگذشت سردار سوداگر

رييس منطقه 15 دانشگاه آزاد اسلامي دکتر کرم اله دانشفرد؛
افتخار دانشگاه آزاد اسلامي خدمت به مناطق محروم است


بازديد رئيس منطقه يک دانشگاه آزاد اسلامي از واحد فيروزآباد

رئيس جديد دانشگاه پيام نور دکتر پور محسن؛
دانشگاه آزاد اسلامي در توسعه آموزش عالي نقش ارزنده اي داشته است

رئيس واحد ايذه دکتر منصور اماني؛
افتتاح سالن آمفي تئاتر دانشگاه آزاد اسلامي ايذه


خبر


تازه‌هاي نشر


 پيام تسليت آيت‌الله هاشمي رفسنجاني به مناسبت درگذشت سردار سوداگر 

 
آنا: رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام با صدور پيامي درگذشت رئيس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس را تسليت گفت.

به گزارش آنا، متن پيام تسليت آيت‌الله اکبر هاشمي رفسنجاني به مناسبت درگذشت سردار احمد سوداگر به شرح زير است:

انالله و انا اليه راجعون

درگذشت سردار احمد سوداگر از فرماندهان ارشد جنگ تحميلي موجب تأسف و تأثر خاطر شد.

مصيبت وارده را به رزمندگان دوران دفاع مقدس به ويژه همرزمانش تسليت گفته، از درگاه خداوند متعال براي آن مرحوم، رحمت واسعه و براي خانواده ايشان و ساير بازماندگان صبر و اجر مسألت مي‌کنم.

سردار سوداگر از فرماندهان ايام جنگ تحميلي و رئيس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، عصر روز جمعه گذشته بر اثر ايست قلبي ناشي از مجروحيت‌هاي سال‌هاي جنگ به خيل ياران شهيدش پيوست.

از آن مرحوم چندين اثر پژوهشي در قالب کتاب و مقالات مختلف با موضع دفاع مقدس به جاي مانده است.

اکبر هاشمي رفسنجاني

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام


 رييس منطقه 15 دانشگاه آزاد اسلامي دکتر کرم اله دانشفرد؛
 افتخار دانشگاه آزاد اسلامي خدمت به مناطق محروم است 

 
رييس منطقه 15 دانشگاه آزاد اسلامي در مراسم افتتاح دانشگاه آزاد اسلامي بشاگرد گفت : افتخار دانشگاه آزاد اسلامي دادن خدمات به مناطق محروم کشور است و خدمت به مناطق محروم خدمت به جامعه بشري است که همواره مورد تاکيد امام راحل (ره) و مقام عظماي ولايت و از اهداف بزرگ اين انقلاب است.به گزارش آنا، دکتر کرم اله دانشفرد که در جمع فرماندار، شهردار، اعضاي شوراي شهر و ساير مسؤولان و مردم فهيم بشاگرد و روساي واحد هاي دانشگاه آزاد اسلامي بندرعباس، ميناب، رودان، بندرخمير، جاسک و علوم تحقيقات هرمزگان خاطر نشان کرد: به ميمنت دهه فجر انقلاب اسلامي و به برکت نظام، امام و مقام معظم رهبري نسيم تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي در شهرستان بشاگرد وزيدن گرفت و نويد روزهاي خوش را به مردم چشم انتظار اين منطقه هديه کرد.

دانشفرد، دانشگاه آزاد اسلامي را از تشعشات اين انقلاب شکوهمند اسلامي دانست که از انفجار نور انقلاب در آسمان ايران زمين در سراسر کشور زاده شد و به برکت امام و کمک مادي و معنوي او و پشتيباني موسسان اين دانشگاه، مقام معظم رهبري، آيت الله هاشمي رفسنجاني ، حاج سيد احمد خميني، موسوي اردبيلي ودکتر عبدالله جاسبي امروز به عنوان خدمتگزار انقلاب اسلامي و افتخار اين نظام مردمي مطرح است.

مشاور رئيس دانشگاه آزاد اسلامي، راه اندازي دانشگاه بشاگرد را چهارصد وشستمين دانشگاه و بيستمين مرکز دانشگاهي خواند که امروز به برکت نظام جمهوري اسلامي در اين منطقه افتتاح مي شود.

وي تعداد دانشجويان کشور را در اوايل انقلاب 160 هزار دانشجو خواند و افزود: امروز فقط يک ميليون و 600 هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامي تحصيل مي کنند و يک ميليون و700 فارغ التحصيل از اين دانشگاه به چرخه بازار کار وارد شده است و استان هرمزگاني که در قبل از انقلاب يک دانشجو و دانشگاه در استان نداشته اکنون به برکت انقلاب حدود 40 هزار دانشجو در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان مشغول تحصيلند و حدود 20 واحد و مرکز دانشگاه آزاد با دو دانشگاه بين المللي و سه دانشکده پزشکي در حال دادن خدمات به مردم استان هستند .

عضو برجسته هيات علمي دانشگاه افزود: چهره اين منطقه با تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي تغيير خواهد کرد و تجربه نشان داده که دانشگاه به عنوان يک موتور محرکه با خود رشد و توسعه را همراه دارد و هرجايي که پا نهاده سطح اميد به زندگي را افزايش داده و و تغيير نگاه مردمان آن منطقه را موجب شده است.

اين مقام مسؤول افزود: بدون شک با کمک يکايک شما عزيزان و سختکوشان اين شهرستان و پشتوانه مسؤولين دلسوز نظام و اين شهرستان راه اندازي صنايع تبديلي زودبازده، ايجاد اشتغال، سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف کشاورزي، دامداري و... ،اتفاقات مواصلاتي و ارتباطي، دسترسي به امکانات، گسترش زير ساخت ه ، توجه به وضعيت حمل و نقل مسير توسعه افزايش و شتاب خواهد داد و موجب تغيير چهره منطقه خواهد شد.

وي پتانسيل هاي منطقه را خوب ارزيابي کرد و افزود: حضور جوانان مستعد، منطقه بکر و مردم سختکوش سه عامل بزرگي است که مي تواند با برنامه ريزي، داشتن هدف و استراتژي حرکت تغييرات بنياني را در قشر هاي مختلف باعث شود.

دانشفرد با قدرداني از همه مسؤولين و مردم اين شهرستان با استقبال کم نظيرشان از تاسيس واحد دانشگاهي تاکيد کرد: افتخار دانشگاه آزاد اسلامي خدمت به مناطق محروم است و خدمت به مناطق محروم خدمت به جامعه بشري است.


 بازديد رئيس منطقه يک دانشگاه آزاد اسلامي از واحد فيروزآباد 

 
آنا: رئيس منطقه يک دانشگاه آزاد اسلامي و هيئت همراه از واحد فيروزآباد بازديد کردند.به گزارش آنا، در اين جلسه ابتدا دكتر عليزاده رييس واحد فيروزآباد در گزارش كوتاهي از تصويب 14 رشته در واحد ومراكز در شش ماه گذشته،افزايش پهناي باند به 4 مگابايت و قرار گرفتن در بستر فيبر نوري،تغيير فضاي مكانهاي اموزشي بر اساس مباحث روانشناسي با انجام رولكس و كنتكس ،افزايش خدمات متنوع به مجتمع خوابگاهي و....را به عنوان برخي اقدامات انجام شده ذكر كرد .در ادامه معاونين و روساي مراكز نيز ضمن تشرح عملكرد، نظرات كاربردي خود را درخصوص ارتقا جايگاه دانشگاه بيان نمودند.سپس شجاعي فرد دبير منطقه جوان و علمي بودن اعضاي هيات رييسه را به عنوان فاكتوري مهم برشمرد و گفت:ان شااله با برنامه ريزي و پشتكار و پتانسيل موجود جمعيت دانشجويي واحد به دو برابر افزايش پيدا كند.

در پايان نيز دكتر سبحاني با بررسي موارد بيان شده و ارايه راهكارهاي مناسب به نقش اساتيد در پيشبرد اهداف و برنامه هاي ذكر شده اشاره و از حركت علمي واحد فيروزآباد در اختصاص فضاي مطلوب در دانشكده ها به اساتيد جهت پاسخگويي به دانشجويان به عنوان الگويي در منطقه تقدير وتشكر نمود.


 رئيس جديد دانشگاه پيام نور دکتر پور محسن؛
 دانشگاه آزاد اسلامي در توسعه آموزش عالي نقش ارزنده اي داشته است 

 آنا: رئيس جديد دانشگاه پيام نور در جريان ديدار هيات رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوي اظهار داشت:دانشگاه آزاد اسلامي در توسعه آموزش عالي نقش ارزنده اي داشته است.به گزارش آنا، دکتر محمدباقر محسني رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به همراه معاونين اين دانشگاه با رئيس جديد دانشگاه پيام نور شهرستان خوي ديدار و گفت و گو کردند.

محسني رئيس واحد خوي ضمن تبريک انتصاب دکتر پور محسن به رياست دانشگاه پيام نور شهرستان خوي بيان داشت:گسترش ارتباط با دانشگاهها و ساير مراکز علمي اين شهر يکي از رويکردهاي اصلي دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوي مي باشد.رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خوي بر نقش تاثير گذاردانشگاه آزاد اسلامي و پيام نور در جهت دهي و ارتقاء فضاي فرهنگي و اقتصادي شهرستان خوي تاکيد کرد و گفت:اميدواريم که دانشگاه آزاد اسلامي که بعنوان مسئول کميته دانشجويي مراکز آموزش عالي اين شهرستان است با ايجاد اتحاد و همدلي بين اين مراکز موجب افزايش همبستگي اجتماعي و بالابردن سطح تحصيلات و توسعه انساني اين منطقه باشد.

در اين ديدار دکتر پور محسن رئيس جديد دانشگاه پيام نور خوي اظهار داشت:نقش دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوي در ارتقاء سطح علمي و فرهنگي شهر و تربيت نيروي انساني کارآمد و متخصص بعنوان بزرگترين مجتمع آموزش عالي اين منطقه را بي نظير توصيف کرد و ابراز اميدواري نمود گسترش ارتباط در تمامي زمينه هاي علمي و پژوهشي در جهت رونق بيش از پيش اين شهر موثر واقع شود.


 رئيس واحد ايذه دکتر منصور اماني؛
 افتتاح سالن آمفي تئاتر دانشگاه آزاد اسلامي ايذه 

 
آنا: با حضور جمعي از مسوولين شهرستان سالن آمفي تئاتر فردوسي دانشگاه آزاد اسلامي ايذه افتتاح شد. به گزارش آنا، دکتر منصور اماني، رئيس واحد ايذه در مراسم افتتاحيه ي سالن آمفي تئاتر فردوسي ضمن خوش آمد گويي به مسوُولين و شرکت کنندگان به ارائه ي گزارش مختصري از ساير حوزه ها پرداخت و گفت: به خواست خدا واحد ايذه در همه ي زمينه ها هم به لحاظ نرم افزاري وهم از نظر سخت افزاري رشد خوبي داشته ودر حوزه ي فرهنگي نيز مقام اول منطقه در اقامه ي نماز رادارد که در مجموع دانشگاه آزاداسلامي در کشور مقام اول برگزاري اين فريضه ي الهي رابه خود اختصاص داده است ونقش همه ي واحدهاي دانشگاهي در اين راستا مهم واساسي است.

اماني افزود: حوزه ي سما ي واحد هم فعاليت ها ي خوبي داشته ودرحوزه ي آموزش هم آموزش ما درمنطقه بي نظير است به گونه اي که به ساير واحدهاي منطقه ايذه ارائه مي دهد.

وي در ادامه خاطر نشان کرد: در ترم هاي گذشته مقطع ارشد زبان وادبيات فارسي در واحد داير شده و3 رشته ي ديگر هم به زودي تشکيل خواهدشد. اماني اظهار داشت: در حوزه هاي حراست ودانش جويي نيز واحد ما بسيار فعال است ، حراست ما درکشور اول وحوزه ي دانش جويي ما هم از لحاظ ارائه ي خدمات دهي به دانش جويان در رديف دانشگاه هاي معتبر کشوراست. رئيس واحد ايذه گفت: روند کار درحوزه ي اداري ومالي بسيار رضايت بخش است ودر حوزه هاي روابط عمومي وپژوهشي نيز کارهاي بزرگي انجام شده که مهم ترين آن راه اندازي پورتال اطلاع رساني واتوماسيون اداري واحداست.

وي تأکيد کرد: به زودي پهناي باند وفيبر نوري راه اندازي واينترنت ما از 2ميگ به 10ميگ افزايش مي يابد.


 خبر 

پيام تسليت دکتر جاسبي در پي درگذشت سردار احمد سوداگر، عضو هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي و رئيس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس

آنا:رئـيس دانشگـاه آزاد اسلامي در پيامي عروج ملکوتي سردار پاسدار احمد سوداگر، فرمانده دلاور سالهاي دفاع مقدس و جنگ تحميلي و عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي و رئيس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس را تسليت گفت. به گزارش آنا، متن پيام تسليت دکتر عبدالله جاسبي بدين شرح است:

انّا لله و انّا اليه راجعون

"مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا

دکتر جاسبي در اين پيام آورده است: سردار سوداگر عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي از فرماندهان سرافراز، متعهد، داراي تفکر تحليلي و استراتژي منطقي نسبت به مباحث تخصصي دفاع مقدس بود و مسئوليت مهم رياست پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس را به عهده داشت که يکي از دستاوردهاي مهم اين پژوهشگاه، تدريس 2 واحد درسي آشنايي با مباني دفاع مقدس در دانشگاه‌ها براي جوانان و دانشجويان ميهن اسلامي مان است که حدود 90 درصد دانشجوياني که درس آشنايي با دفاع مقدس را گذرانده اند از دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي بوده اند. دکتر جاسبي عروج ملکوتي اين فرمانده برومند دوران دفاع مقدس را به محضر حضرت ولي عصر(عج)، مقام معظم رهبري، همرزمان آن عزيز و به ويژه خانواده محترم و صبور ايشان صميمانه تسليت گفته و از درگاه پروردگار متعال براي آن فقيد سعيد علو درجات و براي خانواده معزز ايشان صبر جميل و اجر جزيل، سلامتي و طول عمر با عزت و سعادت مسالت نموده است.

حضوراساتيد، کارکنان و دانشجويان واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن

بر اساس اخبار رسيده از واحد هاي دانشگاهي، خوي، دره شهر، خورموج، علوم تحقيقات فارس، اردبيل، بروجرد، نايين، قائم شهر، مشهد، مبارکه،بوکان، بندرعباس اساتيد،کارکنان و دانشجويان اين واحدها و ديگر واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي سراسر کشور، همگام با ملت قهرمان ايران و در آغاز سي وچهارمين بهار آزادي ، در راهپيمايي يوم الله 22بهمن شرکت کرده و بار ديگر با آرمان هاي انقلاب و امام راحل تجديد ميثاق کردند.

به گزارش آنا، اساتيد،کارکنان و دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بوئين زهرا در راهپيمايي باشکوه يوم اله 22 بهمن شرکت کردند و ضمن گراميداشت دهه مبارک فجر، تجديد ميثاق با آرمانهاي رهبر کبير انقلاب اسلامي و مقام معظم رهبري ، همراه با ساير اقشار مردم با مشت هاي گره کرده و سر دادن شعارهاي مرگ بر آمريکا و مرگ بر اسرائيل، ضمن محکوم کردن جنايت هاي استکبار جهاني، حمايت خويش را از قيام مردم مسلمان و ستم ديده منطقه اعلام کردند.

سپس با تجمع مقابل مسجد جامع شهر،پرچمهاي استکبار جهاني را به آتش کشيده و با شعارهاي الله اکبر، خامنه اي رهبر، قطعنامه پاياني اين راهپيمايي را تاييد و بر اجراي آن تاکيد کردند.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي آزادشهر دکتر داود ثمري؛

عظمت و عزت ملت ايران در دنيا مرهون حضرت امام و انقلاب اسلامي است

آنا: رئيس دانشگاه آزاد اسلامي آزادشهر گفت : عظمت و اقتدار ملت ايران مرهون حضرت امام خميني و انقلاب اسلامي است و بفرموده مقام معظم رهبري، انقلاب ايران بي نام خميني در هيچ جاي جهان شناخته شده نيست. به گزارش آنا، دکتر داود ثمري که درمراسم جشن انقلاب در سالن امام خميني واحد آزادشهر در جمع خانواده هاي کارکنان اين واحد دانشگاهي سخن مي گفت افزود : دانشگاهيان و خانواده هاي آنان در تمام عرصه ها و موقعيتها بصيرت و آگاهي خود را به نمايش گذاشته و ثابت کرده اند که در همه حال پشتيبان ولايت و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند.

رئيس کميته نخبگان دانشجويي ستاد دهه فجر شهرستان آزادشهر با تاکيد بر حفظ ارزشها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي گفت : حضور حداکثري مردم در انتخابات 12 اسفند براي حفظ دستاوردهاي نظام ارزشمند جمهوري اسلامي يک تکليف بوده و پاسخ دندانشکني به ياوه گويان و مزدوران خارجي و داخلي است. ثمري با خواندن دانشگاه آزاد اسلامي بعنوان يکي از دستاوردهاي مهم انقلاب گفت : بعد از پيروزي انقلاب حضرت امام با يک ميليون کمک نقدي خود، پايه بزرگترين دانشگاه حضوري جهان را بنا نهاد تا به امروزکه موجب فخر و مباهات آموزش عالي و پايگاه عظيمي براي توليد علم وتکنولوژي در جهت توسعه کشور عزيزمان است.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي ساري

حماسه عظيم 22 بهمن بيانگر انتخاباتي پرشكوه در 12 اسفند است

آنا: رئيس دانشگاه آزاد اسلامي ساري گفت: حماسه عظيم 22 بهمن بيانگر انتخاباتي پرشكوه در 12 اسفند سال جاري است.به گزارش آنا، جلسه شوراي فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي ساري با حضور كليه اعضا در سالن اجتماعات اين واحد دانشگاهي برگزار شد.در اين جلسه ابتدا دكتر كيومرث نياز آذري رئيس دانشگاه آزاد اسلامي ساري سي و سومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي را به رهبري حضرت امام خميني (ره) تبريك و تهنيت گفت و با اشاره به راهپيمايي با شكوه 22 بهمن در سراسر كشور به ويژه در مازندران گفت: حماسه ماندگار 22 بهمن در تاريخ جاودانه شد و در اين روز بزرگ امت انقلابي و قهرمان مازندران يک بار ديگر همگام با ملت با بصيرت ايران در سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي به صحنه آمد تا به جهانيان ثابت کند پاي آرمان‌هاي والاي انقلاب ايستاده است و لحظه اي در حفظ دستاوردهاي انقلاب درنگ نخواهند كرد.وي تاكيدكرد: حماسه بزرگ و شكوهمند ملت فهيم ايران در مقابل دوربين‌ها و خبرنگاران به ثبت رسيد و در تاريخ افتخارات اين ملت بيدار و هوشيار ماندگار شد و استکبار جهاني و دشمنان انقلاب را دچار بهت و حيرت کرد.وي در ادامه تاكيد كرد: حماسه عظيم 22 بهمن خود بيانگر انتخاباتي پرشكوه در 12 اسفند است و يقين داريم اين مردم هميشه در صحنه بار ديگر با حضور پرشور در انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي افتخاري بزرگ را در دفتر افتخارات تاريخ انقلاب اسلامي ثبت خواهند كرد.

در ادامه اين جلسه در مورد برنامه هاي فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي بحث و تبادل نظر شد و تصميماتي گرفته شدبرگزاري مسابقات كتبي قرآن و عترت با حضور 180 نفر از كارمندان دانشگاه و مركز سما ، برگزاري همايش منطقه اي حجاب و عفاف با مشاركت واحدهاي بهشهر ، نكا و قائمشهر در واحد ساري ، برگزاري اردوي راهيان نور با اعزام 240 نفر از دانشجويان از سوي بسيج دانشجويي، تشكيل ستاد هماهنگي دبيرخانه هنر و ادبيات ديني جشنواره كشوري قرآن و عترت در واحد ساري، بررسي اساسنامه و طرح هاي پيشنهادي كارگروه حجاب و عفاف، برگزاري كارگاه شهروند مسئول ويژه اساتيد و كاركنان دانشگاه از جمله مصوبات و تصميمات اين جلسه بود.همچنين در اين جلسه حميد روحي و مهديه كاردگر به عنوان مديران مسئول جديد نشريات دانشجويي دنياي مكانيك و آرامش معرفي و مورد تاييد اعضاي شورا قرار گرفتند.

برگزاري مراسم جشن نور در دانشگاه آزاداسلامي قائم شهر

آنا: به مناسبت بزرگداشت سي و سومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و ميلاد رسول اكرم (ص) و سلاله پاكش امام جعفرصادق (ع) مراسم جشني در واحد قائم شهر برگزار شد.به گزارش آنا، اين مراسم به همت دفتر فرهنگ اسلامي وباهمكاري روابط عمومي واحدقائم شهر به مناسبت بزرگداشت سي و سومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و ميلاد رسول اكرم (ص) و سلاله پاكش امام صادق (ع) در سالن آمفي تئاتر دانشكده فني و مهندسي با حضور هيئت رئيسه – كاركنان و اساتيد برگزار گرديد. در اين مراسم دكتر ايراني معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاداسلامي واحد قائمشهر ضمن تبريك سي و سومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و هفته وحدت در مورد اثرات انقلاب بر جنبه هاي مختلف فرهنگي ،اجتماعي و سياسي جامعه بياناتي ارائه كرد.وي تأثيرات مثبتي كه انقلاب اسلامي در كشور داشت را هم رأيي- انسجام – همفكري- تحول متقابل- پيشرفتهاي علمي و صنعتي و ارتقاء سطح زندگي و رفاه مردم دانست و خاطرنشان كرد: استحكام و به سرانجام رسيدن اين انقلاب مرهون بينش و درايت به موقع مقام معظم رهبري ،همراهي مسئولين و همت مردم است.

وي همچنين تعبير انفجار نور را رسيدن به حدنهايت خوبيها تعبير كرد و افزود: پس از 33 سال اثرات آن باعث آزاديخواهي ها – مثبت انديشي ها و به نوعي افكار صحيح و تغييرات در سطح ملّي و فراملّي مثبت شده است.


 تازه‌هاي نشر 

 ويژه نامه فجر در دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود منتشر شد

آنا:ويژه نامه دانشجويي فجر به مناسبت ايام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامي و ميلاد با سعادت حضرت محمد (ص) در دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود منتشر شد.

به گزارش آنا؛اين ويژه نامه توسط کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود به چاپ رسيده است که در آن به مطالبي چون فلسفه انقلاب ، بازنگري روزهاي انقلاب ، زندگينامه 2 تن از شهداي انقلاب ، امام و بيت المال ، خلاصه وصيت نامه امام در يک جمله ، هفته وحدت، ولادت حضرت محمد (ص) و نيز ديگر موضوعات پرداخته شده است.

اين نشريه به صاحب امتيازي کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامي شاهرود، مدير مسئولي مرضيه فاتح، سردبيري معصومه قليچ خاني در 10 صفحه منتشر شده است.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي