جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/01/21 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4122


ادامه تصويربرداري «راستش را بگو»


" آمين..." در انتظار پروانه نمايش


"چرخ و فلک" تحويل سيما فيلم


پايان تصويربرداري"روز ملاقات"


آخرين فيلم رضايي در راه جشنواره‌ي "مدياويو"


وحشي‌هاي استون روي پرده جهاني


"برنده" روي ميز تدوين


كوتاه از هنر


خبر هنري


 ادامه تصويربرداري «راستش را بگو» 

تصويربرداري سريال «راستش را بگو» که امير آقايي در آن نقش شهيد چمران را ايفا مي‌کند، در بازار تهران ادامه دارد.

به گزارش فارس، تصويربرداري سريال «راستش را بگو» به کارگرداني محمدرضا آهنج هم اکنون در بازار در حال انجام است و در اين لوکيشن تمامي بازيگران مقابل دوربين خواهند رفت.لوکيشني در خيابان پادگان ولي عصر- که مربوط به شخصيت مامان خورشيد با بازي ثريا قاسمي بود- لوکيشن پيشين گروه بوده است.فاطمه ثمرقندي تهيه کننده اين سريال درباره شرايط توليد پروژه گفت: در لوکيشن بازار تمامي بازيگران اصلي حضور دارند و همزمان با تصويربرداري تدوين نيز زير نظر خود آقاي آهنج در حال انجام است.او اضافه کرد: به زمان کلي مجموعه 300 دقيقه اضافه شده و کار نيز در 30 قسمت 45 دقيقه اي روي آنتن خواهد رفت.پيش از اين قرار بود اين مجموعه در 30 قسمت 30 دقيقه‌اي روي آنتن شبکه اول سيما برود.

مهدي فرجي مدير شبکه اول سيما نيز هفته گذشته در بازديد از پشت صحنه، اين سريال را از گزينه هاي جدي پخش در ايام ماه مبارک رمضان عنوان کرد.حسن پورشيرازي، آتيلا پسياني، رويا تيموريان، نيوشا ضيغمي، دانيال عبادي، لعيا زنگنه، مهدي سلوکي، سام درخشاني، عليرضا جلالي تبار، رحيم نوروزي، اميرحسين مدرس، اصغر نقي‌زاده، عليرضا خطيبي،الناز بهمن‌زاده، محمد عمراني، شيما نيک‌پور، نازآفرين کاظمي، عباس جمشيدي، اشکان اشتياق، ايمان صفا و (با حضور) ثريا قاسمي و امير آقايي(در نقش دکتر چمران) بازيگران اصلي اين سريال هستند.گروه توليد «راستش را بگو» عبارت «به نام آنکه اگر حکم کند، همه محکوميم» را به جاي خلاصه داستان سريال ارسال کرده اند.


 " آمين..." در انتظار پروانه نمايش 

نويسنده و کارگردان "آمين خواهيم گفت" ضمن گلايه از صادر نشدن پروانه نمايش داخلي و خارجي براي اين فيلم گفت: انگيزه‌‌اي براي ساخت يک فيلم جديد در من نمانده است. سامان سالور در اين ارتباط به مهر گفت: با سجادپور مدير اداره کل نظارت و ارزشيابي ارشاد صحبت کرديم اما جواب روشني براي وضعيت پروانه نمايش "آمين خواهيم گفت" نگرفتيم. وي افزود: ظاهرا نظر مثبتي درباره نمايش خارجي اين فيلم ندارند. در صورتي که اين فيلم مي‌تواند نماينده خوبي براي سينماي ايران در حوزه بين‌الملل باشد. متاسفانه مسئولان درباره "آمين خواهيم گفت" دچار سوءتفاهم شدند و هيچ دليلي را براي صادر نشدن اين مجوز عنوان نمي‌کنند.سالور تاکيد کرد: پيش از اين نمايش هر فيلمي در جشنواره فجر باعث مي‌شد پروانه نمايشش بدون مشکل صادر شود. اما سال گذشته با عنوان پروانه موقت شکل جديدي را وارد اين عرصه کردند که عملا ما دوباره بايد همين مسير را مانند قبل از جشنواره طي کنيم.وي ادامه داد: حداقل مي‌توانند عنوان کنند که آيا فيلم توقيف است يا خير؟ آنها فقط مي‌گويند که "آمين خواهيم گفت" به برخي خط قرمزها نزديک شده‌است. در صورتي که ما قبل از جشنواره با تعامل برخي مميزي‌ها را اعمال کرديم. چهار ماه براي حضور فيلم در جشنواره فجر زحمت کشيديم و حالا دوباره به نقطه اول برگشتيم.

اين کارگردان افزود: ابته انصافا سجادپور با فيلم برخورد مثبتي در جشنواره کرد و در بخش‌هايي فيلم ما با حمايت وي به نمايش در آمد. اما حالا باز هم به مشکل برخورده‌ايم. طي کردن اين مسيرها تمام وقت و انرژي ما را هدر مي‌‌دهد. واقعا انگيزه‌‌اي براي ساخت يک فيلم جديد در من نمانده است. وي با اشاره به صحبت‌هاي مقام معظم رهبري گفت: ايشان امسال را با شعار توليد ملي، حمايت از کار و سرمايه ايراني آغاز کردند. پس در چنين سالي بايد از فيلم‌هاي سينمايي و توليدات تئاتر و تلويزيون که توليدات داخلي هستند حمايت جدي شود. در اين شرايط چرا بايد ما مدت‌ها وقت خود را براي گرفتن مجوز نمايش صرف کنيم در صورتيکه براي همين فيلم از ارشاد پروانه ساخت گرفته‌ايم.


  "چرخ و فلک" تحويل سيما فيلم 

نسخه اوليه تله‌فيلم "چرخ و فلک" به کارگرداني حسن فتحي از محصولات مرکز سيمافيلم به زودي تحويل اين مرکز مي‌شود. به گزارش مهر، هومن کبيري تهيه‌کننده اين فيلم با اعلام اين خبر گفت: بابک رضاخاني تدوين اوليه فيلم را در روزهاي پاياني سال گذشته آغاز کرد و طبق برنامه‌ريزي انجام شده نسخه اوليه کار جهت بازبيني طي روزهاي آينده تحويل سيما فيلم مي‌شود.وي تصريح کرد: فتحي در اين اثر از ظرافت‌هاي مخصوص به سبک خود استفاده کرده و معتقدم "چرخ و فلک" يکي از تله فيلم‌هاي ارزشمند مرکز سيمافيلم خواهد بود.اين تهيه کننده اظهار داشت: بازي‌ها در اين اثر درخشان است و مي‌توان گفت علاوه‌بر متن خوب کار بازي؛ بازيگران يکي از اهرم‌هاي اصلي جذابيت فيلم است. وي افزود: با توجه به مناسبتي بودن کار، اين فيلم در يکي از اعياد از تلويزيون پخش خواهد شد.صحنه‌هاي اين فيلم در تهران و شمال کشور ضبط شده‌است و در لوکيشن‌هاي مختلفي از جمله خانه‌اي در ميدان گرگان، عتيقه فروشي در خيابان قيام، اغذيه فروشي در لاله‌زار، پارک پرواز در سعادت‌آباد، توليدي پوشاک در جمهوري، توليدي پوشاک در ميدان بهارستان، قبرستاني قديمي، متل قو، روستاي فشکور و رامسر کار جلوي دوربين رفته است.در "چرخ و فلک" افشين هاشمي، آيدا کيخايي، سهراب سليمي، جمشيد صفري، حميد فلاحي، نسيم هاشمي،... و بازيگر خردسال کيانا فراهاني به ايفاي نقش پرداخته اند. عوامل اين اثر عبارتند از تهيه‌کننده و مجري‌طرح: هومن کبيري، کارگردان: حسن فتحي، نويسنده: عليرضا مسعودي، مدير تصويربرداري: مرتضي قيدي، صدبردار همزمان: خسرو کيوانمهر، طراح صحنه و لباس: امير زاغري، گريم: مهيا ميمي، علي ملک‌پور، عکاس: حسن شجاعي، دستيار کارگردان: درنا مدني، مديرتوليد: عباس کبيري، مديرتدارکات: محمود ابراهيمي، بهرام هنرمند، مسئول لوکيشن: رامين رافتي، منشي صحنه: سحر غمخوار.


 پايان تصويربرداري"روز ملاقات"  

 
فارس: پيش‌توليد فيلم سينمايي تلويزيوني «روز ملاقات» به کارگرداني مهردادغفارزاده از اواخر آذر‌ماه شروع شد، پس از يک ماه در اواسط دي‌ماه کار کليد خورد و پس از 35 جلسه فيلم‌برداري در 16 بهمن‌ماه تصويربرداري آن به پايان رسيد.

لوکيشن‌هاي اصلي فيلم سطح شهر تهران،شهر مشهد، بارگاه امام رضا(ع) و کانون اصلاح و تربيت تهران بوده است. 100بازيگر نوجوان در فيلم حضور داشتند. بازيگران: پژمان بازغي ،ابراهيم زارعي، نفيسه روشن، ميرطاهر مظلومي، رضا آحادي،ملکه رنجبر، پروين ملکي، پوريا ايراني‌صفت و فاطمه فاضلي، به سفارش سيما فيلم. در خلاصه داستان اين فيلم آمده است: مسعود نوجواني است که در کانون اصلاح و تربيت دوران محکوميتش را سپري مي‌کند. او بچه بي‌سرپرستي است و از اينکه کسي را ندارد تا به ملاقاتش بيايد، رنج مي‌برد و ... .


 آخرين فيلم رضايي در راه جشنواره‌ي "مدياويو" 

 
ايسنا: فيلم سينمايي «دختر ... پدر ... دختر» به كارگرداني پناه برخدا رضايي به جشنواره‌ي «مدياويو» مجارستان دعوت شد. فيلم سينمايي «دختر ... پدر ... دختر» برنده بهترين فيلم ارتقاء سينماي آسيا " NETPAC " به بخش مسابقه بين‌الملل بيست‌ودومين دوره جشنواره بين‌المللي مدياويو مجارستان راه يافت. اين رويداد فرهنگي طي روزهاي 26 تا 30 آوريل ( ارديبهشت ماه ) در مجارستان برگزار خواهد شد و فيلم «دختر ... پدر ... پسر» به عنوان تنها نماينده سينماي ايران با فيلم‌هاي مختلفي از سراسر جهان به رقابت خواهد پرداخت.

پناه برخدارضايي فيلم سينمايي «چراغي در مه» را به عنوان اولين فيلم بلند در کارنامه هنري خود دارد و اين فيلم جايزه بهترين کارگرداني، بهترين فيلمبرداري و بهترين بازيگري را از جشنواره روسيه و جايزه بزرگ «آفروديت طلايي» که بالاترين نشان سينمايي بلغارستان است را به خود اختصاص داد.


 وحشي‌هاي استون روي پرده جهاني 

 
مهر: تازه ترين اثر "اليور استون" کارگردان معترض امريکايي آماده نمايش شد. فيلمنامه اين فيلم استون بر اساس رماني اثر "دان ويسلو" به رشته تحرير درآمده است.داستان اين فيلم درباره تلاش دو دوست براي مبارزه با گروهي از کارتل هاي مواد مخدر مکزيکي است که چالش هاي زيادي را براي آنها به وجود مي آورد.در اين فيلم که در ماه نوامبر نمايش سراسري خود را آغاز مي کند بازيگراني چون "جان تراولتا"، "اما تورمن"، "گيلمورو دل تورو"، "سلما هايک" و "بليک ليولي" به ايفاي نقش پرداخته اند.از ديگر آثار اليور استون که از سينماگران منتقد هاليوود به سياست هاي آمريکاست، مي توان به ساخت آثاري چون "جوخه"، "وال استريت" و "قاتلين بالفطره" اشاره کرد.


 "برنده" روي ميز تدوين 

 
فارس: تله‌فيلم «برنده» ساخته سامان استرکي در مرحله تدوين است و قرار است سامان استرکي خود تدوين اين کار را بر عهده گيرد.«سامان استرکي» کارگردان سينما در مورد تله فيلم «برنده»، اظهار داشت: فيلمبرداري کار 25 اسفند‌ماه به اتمام رسيد.

کارگردان «صندلي خالي» در ادامه به فارس، گفت: نام تله‌فيلم هفته آينده تغيير خواهد کرد و در حال حاضر گروه مشغول تنظيم سينک صدا و تصوير کار هستند. استرکي تصريح کرد: اواخر هفته آينده قرار است تدوين اين کار را آغاز کنم. وي در ادامه به فارس، گفت: تدوين کار هم تا اواخر ارديبهشت به طول مي‌انجامد. بنابراين گزارش، مهرداد صديقيان، محمدرضا داودنژاد، اميرمحمد سعيدي، مهدي بوسلي، مهدي ساکي، مهدي باطني، اشکان افشاريان و ... در اين فيلم ايفاي نقش مي‌کنند.


 كوتاه از هنر 

 برنامه‌هاي متنوع فرهنگ‌سراي اميد در فصل بهار

مراکز فرهنگي‌هنري منطقه 13 در راستاي سياستها و رويکردهاي سازمان فرهنگي‌هنري شهرداري تهران و با هدف ترويج فضايل اخلاقي، ترويج فرهنگ مطالعه و کتابخواني، افزايش روحيه شادي و نشاط شهروندان، با تأکيد بر نقش محوري و ارتقاي فرهنگ عفاف و پاک‌دامني و ... برنامه‌هاي متنوع فرهنگي هنري را در بهار امسال برگزار مي‌کند.به گزارش روابط عمومي مراکز فرهنگي هنري منطقه 13 در فصل بهار، بيش از 20 عنوان برنامه فرهنگي‌هنري با 100 اجرا در سطح مراکز فرهنگي هنري منطقه برگزار مي‌شود. همچنين برگزاري بيش از 150 دوره کلاسي در 15 گروه آموزشي، ارايه محصولات فرهنگي، برنامه‌هاي مشاوره و پاسخگويي، ارايه خدمات کارت منزلت سالمندي و خدمات کتابخانه‌اي در کتابخانه امام خميني(ره) از جمله محورهاي در نظر گرفته شده در برنامه‌هاي اين منطقه مي‌باشد.گفتني است در برنامه‌هاي پيش‌رو بر اهداف اولويت‌دار سازمان تمرکز خواهد بود و ضمن توجه و تأکيد بر تقويت محتوايي و انسجام و نظم در برنامه‌ها، فعاليت‌ها در قالب برگزاري شب‌‌هاي شعر، نمايشگاه هاي هنري، ايستگاه‌ها، کارگاه‌ها، جشن‌ها و مسابقات، اجراي نمايش، گردشگري، معرفي و تجليل از نخبگان محلي و ارايه خدمات فرهنگي، هنري و اجتماعي اجرا خواهدشد. علاقه‌مندان جهت اطلاع از برنامه‌هاي مراکز اين منطقه مي‌توانند همه روزه به فرهنگ‌سراي اميد واقع در ميدان امام حسين(ع)، خيابان17شهريور، خيابان خشکبارچي، بوستان خيام مراجعه و يا با تلفن 33303842 تماس حاصل نمايند.

با حضور اساتيد برجسته؛

دو کارگاه سينمايي در فرهنگ سراي ارسباران برگزار مي شود

چهارمين دوره کارگاه "سينما روانشناسي" با حضور دکتر کتايون دانشوريان و کارگاه سينمايي "دهه 1960" با حضور شاهين کربلائي طاهر در فرهنگ سراي ارسباران برگزار مي شود.کارگاه سينما – روانشناسي که تاکنون سه دوره از آن نيز برگزار شده است به نمايش و تحليل فيلم هاي خارجي با محوريت روانشناسي و سينما پرداخته و در پايان فيلم هاي به نمايش درآمده از منظر روانشناسي مورد بررسي و تحليل قرار مي گيرد. کارگاه سينمايي دهه 1960 نيز به بررسي فيلم هاي مهم و جريان ساز دهه 1960 در جهان همراه با بررسي جريان هاي مهم سياسي، اجتماعي اين دهه و تاثير آن بر سينما مي پردازد در اين دوره فيلم هايي چون فارغ التحصيل، رواني، کابوي نيمه شب، آپارتمان و ... مورد بررسي قرار مي گيرد.علاقه مندان براي ثبت نام به فرهنگ سراي ارسباران واقع در خيابان شريعتي، خيابان جلفا، خيابان ارسباران مراجعه و يا با تلفن 22887503 تماس بگيرند.

راديو ايران بررسي مي کند :

راهکارهاي تحقق شعار اقتصادي سال

در برنامه اقتصاد روز که امروز دوشنبه از ساعت 18:5 به سردبيري بهزاد محمودزاده پخش مي شود ، راهکارهاي تحقق شعار اقتصادي سال بررسي مي شود. به گزارش روابط عمومي راديو ايران از ديگر موضوعات اين برنامه ترويج توليد و مصرف کالاهاي داخلي با رعايت کيفيت مطلوب توسط توليد کنندگان ، مصرف کنندگان و مسئولين است که دکتر فرزاد هاشمي کارشناس و استاد دانشگاه در باره آن صحبت مي کند. اين برنامه فردا به تهيه حسن بنايي و گويندگي مهرناز فقيهي پخش مي‌شود.

تلاش براي حل «معماي شاه» در شبکه يک

جستجو براي يافتن شبيه‌ترين فرد به محمدرضا پهلوي به منظور بازي در يك سريال

مجموعه تلويزيوني «معماي شاه» با هدف به تصوير کشيدن داستان زندگي محمدرضا شاه و معرفي شخصيت و روحيات و عملکرد وي در گروه فيلم و سريال شبکه يک در حال ساخت است.به گزارش ايسنا، علي لدني ـ تهيه‌کننده «معماي شاه» در گفت‌وگويي با بيان اينکه داستان اين سريال، از زمان تولد محمدرضا تا خروج وي از ايران را در برمي‌گيرد، گفت: شرايطي که شاه در آن رشد کرد و سپس به قدرت رسيد، ازدواج وي با ثريا و فوزيه، روابط وي با اشرف و نفوذ اين خواهر دو قلويش بر او و همچنين وابستگي شاه به کشورهاي غرب و شرق، از جمله مواردي است که در «معماي شاه» به آن توجه شده است.

لدني با بيان ساخت دکور مناسب با فضاي زندگي محمد رضا شاه بسيار کار سنگين و زمان‌بري است، گفت: حداقل تا يک ماه ديگر کار پيش توليد اين سريال و ساخت دکور، ادامه خواهد داشت. هر چند نگارش فيلمنامه‌ معماي شاه توسط فريد مصطفوي به پايان رسيده اما جستجو براي شخصي که بيشترين شباهت را به «محمدرضا» از نظر چهره دارد براي سپردن نقش اول سريال به او همچنان ادامه دارد. لدني با اعلام اين که طبق پيش‌بيني سازمان صداوسيما، «معماي شاه» براي پخش در سال 1392 آماده مي‌شود، خاطرنشان کرد: کارگرداني اين سريال 40 قسمتي را که هر بار به مدت 45 دقيقه از شبکه يک پخش خواهد شد محمدرضا ورزي برعهده گرفته است.

«انجمن ادبي فردوس»

سلسله جلسات انجمن ادبي فردوس از 29 فروردين ماه ساري جاري فعاليت خود را آغاز مي کند. به گزارش روابط عمومي مديريت فرهنگي هنري منطقه 5 و فرهنگسراي فردوس ، اين برنامه با هدف حمايت از شاعران جوان و نوپاي کشور و انعکاس آرمان ها ، سياست ها ، روش ها و واقعيت هاي انقلاب اسلامي در شعر و ارائه آن به شهروندان با حضور شاعران جوان برگزار مي شود.علاقه مندان جهت حضور در اين جلسات مي توانند سه شنبه هاي هر هفته ساعت 18به فرهنگسراي فردوس واقع درميدان صادقيه ،بلوار فردوس ، بعد از چهاراره مخابرات ، فرهنگسراي فردوس مراجعه و يا با شماره تلفن 44058900 تماس بگيرند.


 خبر هنري 

 معاون سازمان دارالقرآن:

بيش از شش ميليون نسخه قرآن كريم چاپ شد

معاون نظارت بر چاپ و نشر سازمان دارالقرآن الكريم گفت: اين سازمان در سال گذشته موفق به صدور مجوز چاپ شش ميليون و 669 هزار نسخه قرآن كريم به ناشران قرآني و دستگاه هاي مربوطه شد.'احمد حاجي شريف' روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: اين قرآن ها در قطع هاي مختلف رحلي و جيبي مجوز چاپ دريافت كرده و منتشر شده است. وي با بيان اينكه برخي از اين قرآن ها داراي ويژگي هاي خاص و شاخص بوده و براي نخستين بار در ايران كتابت شده است، افزود: از جمله اين قرآن ها مي توان به قرآن با خط سيد عبدالمهدي حسن زاده در 64 صفحه اشاره كرد كه در ابتداي صفحه با يك آيه شروع شده و در پايان صفحه به آيه ختم مي شود و قرائت آن بسيار آسان است. وي درمورد چاپ قرآن هاي نوري در سال گذشته كه براي اولين بار در ايران بچاپ رسيده، گفت: تا قبل از اين چاپ قرآن با قلم هاي نوراني در كشور چين منتشر مي شد اما به تازگي اين اقدام به همت جهان رايانه كوثر و موسسه بصير در داخل كشور صورت گرفته است.حاجي شريف خاطرنشان كرد: سازمان دارالقرآن الكريم كار تصحيح قرآن كريم را به عهده دارد و پس از تحقيقات تكميلي در زمينه كتابت و علامتگذاري قرآن ها را در اختيار شوراي نظارت قرار مي دهد تا در نهايت مجوز چاپ براي آنها صادر شود. وي صدور مجوز چاپ قرآن آموزشي معين از سوي انتشارات بني هاشم را يكي از كارهاي شاخص قرآني در سال گذشته عنوان كرد و افزود: اين كتاب دربردارنده ترجمه تمامي كلمات در هر صفحه بدون تكرار است.

حاجي شريف با بيان اينكه كار مهم ديگر چاپ قرآن در 365 صفحه توسط استاد سيد محمد كاظم ناصري است كه با مجوز سازمان دارالقرآن الكريم صورت گرفته، ادامه داد: اين اثر به تعداد روزهاي يك سال كتابت شده و از ابتداي آيه شروع شده و در پايان هر صفحه با يك آيه ختم مي شود.وي افزود: اين كتاب براي كساني كه تمايل دارند در هر روز يك صفحه از قرآن كريم را تلاوت كنند، بسيار مناسب است.

مهناز افشار رفت

هانيه توسلي به جمع بازيگران «آمديم نبوديد رفتيم» پيوست

هانيه توسلي از جمعه 18 فروردين ماه به جمع بازيگران نمايش "آمديم نبوديد رفتيم" به کارگرداني رضا حداد پيوست.به گزارش ايسنا، به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل مجموعه تماشاخانه ايرانشهر؛ مهناز افشار بازيگر نمايش "آمديم نبوديد رفتيم" پنجشنبه شب 17 فروردين ماه پس از يک و ماه نيم اجرا در اين اثر نمايشي با گروه تئاتر سايه خداحافظي کرد و هانيه توسلي بازيگر تئاتر، سينما و تلويزيون از روز جمعه 18 فروردين ماه جايگزين وي در اين نمايش شد.

اين نمايش 105 دقيقه‌اي هر روز به استثناء روزهاي شنبه از ساعت 20 ، با بازي هنرمنداني چون سيامک انصاري، برزو ارجمند، رضا بهبودي، پانته‌آ پناهي‌ها، اميرجنابي، بابک حميديان، ياسر خاسب، ليلي رشيدي، نگار عابدي، داريوش فائزي، شبنم فرشادجو و نازگل نادريان در تماشاخانه ايرانشهر روي صحنه مي‌رود. نمايش"آمديم نبوديد رفتيم" نوشته محمد چرمشير و به کارگرداني رضا حداد نيز از ديگر نمايش‌هاي مجموعه تماشاخانه ايرانشهر است که به مدت زمان 105 دقيقه از ساعت 20 با بازي هنرمنداني چون هانيه توسلي، سيامک انصاري، برزو ارجمند، ليلي رشيدي، رضا بهبودي، ستاره پسياني، امير جناني، پانته آ پناهي ها، بابک حميديان، ياسر خاسب، شبنم فرشاد جو و ... در سالن استاد سمندريان به روي صحنه مي‌رود. سالن استاد انتظامي مجموعه خانه هنرمندان هم در فروردين و ارديبهشت ماه سال 91 ميزبان چهار نمايش صحنه‌اي "سمفوني تنفر" نوشته و کار ميلاد عباسي به مدت زمان 40 دقيقه در ساعت 17:30، نمايش "قرمز+ يک عالمه سفيد" نوشته ماريا شاهي وبه کارگرداني بهنام حجتي با مدت زمان 70 دقيقه در ساعت 18:45، نمايش"ساقه‌هاي لاغر کم خون" نوشته و کار سليمان تاش به مدت زمان 50 دقيقه در ساعت 20:30 و نمايش"آيينه پشت سکوت" نوشته منصور فارسي و به کارگرداني امير ميري به مدت زمان 80 دقيقه در ساعت17 است.

تغييرات گسترده "اردي بهشت" در سال جديد

برنامه ‌»اردي‌بهشت» که پخش آن با آغاز سال نو و ويژه برنامه هاي شبکه چهار قطع شده بود از امروز 21 فروردين بار ديگر روي آنتن خواهد رفت.به گزارش روابط عمومي شبکه چهار سيما:"اردي بهشت"با ساختاري مجله‌‌اي با موضوع خانه و خانواده ـ كه مهم‌ترين آيتم‌هاي آن را گزارش، مصاحبه و پلاتو تشكيل مي‌دهد در سال جاري با اضافه شده موضوعاتي جديد در دکوري متفاوت پخش خواهد شد. به گفته محمودخواه تهيه کننده برنامه اردي بهشت: به دليل نام گذاري سال جديد تحت عنوان توليد ملي و حمايت از کار و سرمايه ايراني دو روز در هفته با حضور بانوان تاجر و بازرگان برنامه اردي بهشت به ارائه راهکارهاي چگونگي حمايت از توليد ملي مي پردازد. محمود خواه بررسي بند به بند لايحه حمايت از خانواده را از ديگر بخش هاي برنامه اعلام کرد و افزود:لايحه حمايت از خانواده در اسفند 90 در مجلس تصويب شد که در روز هاي چهارشنبه با حضور نمايندگان مجلس و حقوق دانان بندهاي اين لايحه بررسي مي شود. تهيه کننده برنامه اردي بهشت از اجراي برنامه در فضاي سنتي و مدرن خبر داد و گفت:دکور جديدي براي برنامه طراحي و ساخته شده است که برگرفته از فضاي سنتي و مدرن و شبيه يک خانه است که در آن رنگهاي آبي و بنفش به کار رفته است. سلامت جسمي بانوان و پخش گزارش هاي مستند از ديگر بخش هاي برنامه اردي بهشت در سال جديد است. اين برنامه شنبه تا پنجشنبه ساعت 12:00 از شبکه چهار سيما پخش مي شود.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي