جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/05/08 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4210


«حباب » کليد خورد

گزارش ايسنا از جديدترين آمار فروش فيلم‌هاي روي پرده
سينما حال ندارد؛ شايد روزه است!

درباره‌ي حمله‌ي ناو آمريكايي به هواپيماي ايراني
سينماي ايران و هاليوود فيلم مشترك مي‌سازند؟


مستند زندگي "خسرو شکيبايي"در تدارک اکران


اکران "پنهان"در برنامه دوم عيد فطر


"لعيا زنگنه" در شبکه چهار


بازگشت"کلينت ايستوود"به دنياي بازيگري


خبر هنري


كوتاه از هنر


 «حباب » کليد خورد 

كريم سربخش "حباب" را کارگرداني مي کند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، تله فيلم حباب به کارگرداني کريم سربخش و تهيه کنند گي الهام ابراهيمي در تهران کليد خورد. تصويربرداري هم اکنون در خيابان آپادانا در جريان است و سکانسهاي روز داخلي و خارجي طي روز هاي اينده تصوير برداري خواهد شد. "حباب " روايتگر داستان بهروز افروز، با بازي سياوش خيرابي, خبرنگار يک روزنامه است که برادرش را براثر مصرف دارو هاي روان گردان از دست داده است ، با قاچاق دارو هاي نيروزاي غير استاندارد به کشور مواجه مي شود .کريم سربخش فارغ التحصيل رشته کارشناسي ارشد در رشته انيميشن از دانشگاه تربيت مدرس است. وي نويسندگي چند مجموعه و تله فيلم را در کارنامه دارد و همچنين چند مجموعه و سريال براي شبکه اول و قران کارگرداني کرده است.بازيگران : سياوش خيرابي -بيتا سحرخيز -فخرالدين صديق شريف - کيوان محمود نژاد -سياوش مفيدي - رضا بنفشه خواه -طوفان مهرداديان عليرضا اوليا ، حشمت ارميده ، سيامک اشعريون ، افشين خورشيد باختري ، مهري سادات ال آقا ، آرش عبدالعظيمي.


 گزارش ايسنا از جديدترين آمار فروش فيلم‌هاي روي پرده
 سينما حال ندارد؛ شايد روزه است! 

آمار فروش فيلم‌هاي روي پرده سينماهاي تهران نشان مي‌دهد كه همه اين فيلم‌ها، گيشه بسيار نااميد كننده داشته‌اند. حتي طرح سانس‌هاي ويژه ماه مبارك رمضان هم نتوانسته چراغ گيشه را پرنورتر كند؛ گويا سينما‌ها هم روزه‌اند و فعلا حال ندارند!

به گزارش (ايسنا)، براساس جديدترين آمار رسمي فروش سينماهاي تهران كه بنياد سينمايي فارابي آن را تا دوم مردادماه منتشر كرده است، «شور شيرين» در 26 روز نمايش 88 ميليون تومان فروش داشته و نمايشش در 14 سينماي تهران ادامه دارد.«بدون اجازه» مرتضي هرندي هم وضعيت خوبي در اكران ندارد. اين فيلم در مدت اكرانش 44 ميليون تومان فروخته و فعلا در 13 سينما به اكران خود ادامه مي‌دهد.«راه بهشت» مهدي صباغ‌زاده هم در 13 روز اكران خود تنها توانسته 15 ميليون تومان فروش داشته باشد. اين فيلم پس از دو هفته اكران، فعلا كار خود را با 9 ادامه مي‌دهد.

در ميان فيلم‌هاي جديد، «همه چي آرومه» مصطفي منصوريار كه يك فيلم داستاني كمدي دارد و از چند بازيگر كمدي چهره بهره برده است، 100 ميليون تومان فروخته است. فعلا از اكران فيلم 13 روز گذشته و 15 سينما «همه‌چي آرومه» را اكران مي‌كنند. اولين فيلم منصوريار، فعلا با تحريم حوزه هنري روبرو شده و نمايشش را با 15 سينما در تهران آغاز كرده است.از فيلم‌هاي اكران قديمي هم «خوابم مي‌آد» رضا عطاران توانسته در مدت 41 روز اكران در سينماهاي تهران به فروش تقريبي يك ميليارد و 711 ميليون توماني دست پيدا كند.«آزمايشگاه» به كارگرداني حميد امجد در پايان اكران خود به فروش 315 ميليون توماني رسيده است. اين فيلم هنوز هم در 9 سينما اكران مي‌شود.«پس كوچه‌هاي شمرون» كامران قدكچيان هم در 41 روز اكران، 171 ميليون تومان در سينماهاي تهران فروش داشته است.  «كيميا و خاك» عباس رافعي در مدت 33 روز تنها 56 ميليون تومان فروش داشته و اكنون با شش سينما به اكران خود ادامه مي‌دهد.


 درباره‌ي حمله‌ي ناو آمريكايي به هواپيماي ايراني
 سينماي ايران و هاليوود فيلم مشترك مي‌سازند؟ 

اولين پروژه سينمايي بين ايران و هاليوود همان‌طور كه چندي است مطرح شده قرار است حمله ناو آمريكايي وينسنس به هواپيماي مسافربري ايرباس ايراني در سال 67 و شهادت تعدادي از هموطنان‌مان را به تصوير بكشد و گويا اين روزها جواد شمقدري سرگرم خواندن نسخه بازنويسي شده فيلمنامه‌اي است كه اين عمليات تروريستي را از زبان يك آمريكايي روايت مي‌كند.

جواد شمقدري ـ رييس سازمان سينمايي كشور ـ در گفت‌وگويي با (ايسنا)، درباره نخستين پروژه سينمايي مشترك ايران و هاليوود بيان كرد: حدود يكسال قبل آقاي اسكات فرانك از سوي يك شركت هاليوودي كه بيشتر در كانادا مستقر است، فيلمنامه‌اي را درباره‌ي هواپيماي مسافربري ايرباس ايران كه در سال 67 توسط ناو آمريكايي سرنگون شده بود به ما ارائه دادند و من شخصا اين فيلمنامه را مطالعه كردم.

رييس سازمان سينمايي خاطر نشان كرد: به زودي وضعيت‌ ساخت اين فيلم سينمايي مشخص مي‌شود.اگر فيلمنامه‌ي اصلاح‌شده، خوب شده باشد آن را از امسال در دستور كار قرار مي‌دهيم تا هرچه سريع‌تر روند ساخت‌اش شروع شود.وي هم‌چنين درباره امكان نمايش بين‌المللي اين فيلم اظهار كرد: شركت ارائه‌دهنده فيلمنامه در آمريكاي شمالي پخش فيلم‌ دارد. يكي از شروط ما اين بوده كه آنها حقوق پخش اثر را پيشاپيش خريداري ‌كنند، با اين شيوه پس از ساخت فيلم، نمايش آن هم در كشور‌هاي مختلف دنيا تضمين مي‌شود.به گفته جواد شمقدري، شخصيت اصلي داستان اولين پروژه مشترك بين ايران و هاليوود، يك آمريكايي است كه در جنگ عراق حضور داشته است. او پس از جنگ، وارد ايران مي‌شود و از سوي يك خانواده ايراني مورد احترام قرار مي‌گيرد، اما متوجه مي‌شود كه پدر اين خانواده قرباني حمله ناو آمريكايي به هواپيماي مسافربري ايرباس ايراني‌اي بوده‌اند كه سال 67 در خليج فارس سرنگون شد و اين در حالي است كه پدر او هم به نوعي شاهد سرنگوني آن هواپيما بوده است.قرار است اسكات فرانك نويسنده و كارگردان آمريكايي با سرمايه‌گذاري داخلي و خارجي، اولين پروژه مشترك سينمايي بين ايران و آمريكا را به اين ماجرا اختصاص دهد.


 مستند زندگي "خسرو شکيبايي"در تدارک اکران 

 
فارس: مستند بلند «ساکن صحراي سکوت» با محوريت بررسي زندگي و آثار خسرو شکيبايي، هم‌اکنون در مرحله برنامه‌ريزي براي اکران است. مستند بلند «ساکن صحراي سکوت» پس از دريافت پروانه نمايش، هم‌اکنون در مرحله برنامه‌ريزي براي اکران است. اين مستند که به تهيه‌کنندگي جمشيد مشايخي و سيدهادي منبتي و به کارگرداني الهام قره‌خاني و مهرتاش مهدوي است، به بررسي زندگي و آثار خسرو شکيبايي مي‌پردازد. در مستند «ساکن صحراي سکوت»، مهران مديري و شهاب حسيني دست نوشته‌اي از اشعار خسرو شکيبايي که تاکنون در جايي منتشر نشده است را به ياد او دکلمه مي‌کنند، عليرضا عصار نيز قطعه‌اي را به ياد زنده‌ياد خسرو شکيبايي از مجموعه اشعار دکتر شفيعي کدکني در اين مستند مي‌خواند. گويندگان: ژاله علو، نيکي کريمي، رامبد جوان، سام مشايخي، رضا رشيدپور.


 اکران "پنهان"در برنامه دوم عيد فطر 

 
مهر: فيلم سينمايي "پنهان" ساخته مهدي رحماني در برنامه دوم عيد فطر اکران عمومي مي شود.اين فيلم پيش از اين قرار بود عيدفطر اکران شود که در حال حاضر در برنامه دوم عيد فطر و در مهرماه روي پرده مي‌رود. به احتمال زياد گروه سينمايي فيلم نيز آفريقا است. "پنهان" دومين ساخته بلند سينمايي مهدي رحماني است که در سي‌امين جشنواره فيلم فجر روي پرده رفت. در اين فيلم فريبرز عرب‌نيا، آنا نعمتي، فتانه ملک محمدي، بابک حميديان، مهرداد صديقيان، آزاده شمس، آناهيتا افشار و رويا جاويدنيا بازي مي‌کنند. در خلاصه داستان "پنهان" آمده است: شهرمان آنقدر بزرگ شده که اين همه اتوبان هم، از پس نزديک کردن راه‌هايش برنيامده‌اند. به انتهاي هر کدام از اين راه ها که مي‌رسيم ديگر دغدغه‌هاي روزمره را هم فراموش کرده‌ايم. کم کم يادمان مي‌رود که چطور دردهاي پنهان را بفهيم.


 "لعيا زنگنه" در شبکه چهار 

 
روابط عمومي شبکه چهار سيما: فيلم تلويزيوني "مادر، نام ديگر عشق"با نقش آفريني لعيا زنگنه 8 مرداد به روي آنتن شبکه چهار سيما مي رود."مادر، نام ديگر عشق"به کارگرداني ابوذر نوروزپور ديلمي وتهيه كنندگي 'جمشيد سهرابي زاده' قصه اي جديد، تلخ و عاشقانه دارد و روياروي مادر و دختري را پس از 17 سال جدايي روايت مي كند.لعيا زنگنه با بازي در 'مادر،نام ديگر عشق'، بازگشتي دوباره را به تلويزيون تجربه مي كند. وي بازي در مجموعه هاي تلويزيوني 'تولدي ديگر'، 'در پناه تو' و 'در قلب من' را كه طي سال هاي گذشته از شبكه هاي مختلف سيما پخش شده در كارنامه هنري خود دارد. عباس قليچ لو، شهرزاد كمال زاده،محمدرضا نجفي، ياسر بالاجاده، منوچهر صفرخاني و پيام اسكندري از ديگر بازيگران اين فيلم تلويزيوني هستند."مادر، نام ديگر عشق" در قالب برنامه سينما سينما امروز يکشنبه ساعت 21:30 از شبکه چهار سيما پخش مي شود.


 بازگشت"کلينت ايستوود"به دنياي بازيگري 

 
باشگاه خبرنگاران:کلينت ايستوود، بازيگر و کارگردان معروف هاليوودي با فيلم درام " مشکل با کرو" به دنياي بازيگري باز مي گردد.به نقل از CINEMA BLEND، کلينت ايستوود بازيگر و کارگردان معروف هاليوودي با فيلم درام "مشکل با کرو" به دنياي بازيگري باز مي گردد.بنابراين گزارش، اين فيلم داستان يک مسئول جذب عضو براي تيم بيسبال را روايت مي کند که بخاطر يک سفر کاري دختر خود را تنها مي گذارد.

اين فيلم را " رابرت لورنز" کارگرداني کرده و قرار است تا در 28 سپتامبر ( 7 مهر) اکران عمومي شود. در اين فيلم در کنار ايستوود، بازيگراني همچون امي آدامز، جان گود من و جاستين تمبرليک ايفاي نقش مي کنند. رابرت لورنز، دستيار و تهيه کننده قديمي فيلم هاي ايستوود بود که در جامه کارگرداني فيلم " مشکل با منحي" را در کارنامه کاري خود دارد.


 خبر هنري 

 وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي ميهمان شبکه قرآن و معارف سيما

دکتر حسيني در برنامه زنده تلويزيوني شبکه

به گزارش ستاد خبري شبکه قرآن و معارف سيما مستقر در نمايشگاه بين المللي قرآن کريم، جمعه شب سيد محمد حسيني وزير محترم فرهنگ و ارشاد در برنامه زنده تلويزيوني شبکه قرآن و معارف سيما حضور پيدا کرده و به گفتگو پرداخت.وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي ضمن رضايت از فعاليت نمايشگاه و استقبال عموم مردم از آن اظهار کرد: برگزاري اين نوع نمايشگاهها برداشتن گام موثري درتوسعه فرهنگ ناب قرآني است.از نکات جالب توجه حضور دکتر حسيني ازدحام جمعيتي بود که در هنگام مصاحبه ايشان در پشت دکور شبکه قرآن و معارف سيما منتظر بودند تا پس از پايان برنامه با ايشان از نزديک به گفتگو بپردازند.

از سوي روابط عمومي و امور بين الملل مجموعه تماشاخانه ايرانشهر؛

مجموع برنامه هاي نمايشي باغ هنر اعلام شد

برنامه هاي نمايشي مجموعه تماشاخانه ايرانشهر و تالار استاد انتظامي خانه هنرمندان ايران در هفته دوم مردادماه با پنج اثر نمايشي ادامه خواهديافت.به گزارش روابط عمومي و اموربين الملل مجموعه تماشاخانه ايرانشهر؛ در هفته دوم مردادماه، مجموعه تماشاخانه ايرانشهر با دو اثر نمايشي " شب روي سنگ فرش خيس" به کارگرداني هادي مرزبان در سالن شماره يک و " 33درصد نيل سايمون" به کارگرداني افسانه ماهيان در تالار استاد سمندريان، ميزبان علاقمندان به هنرهاي نمايشي خواهد بود.بر اساس اين گزارش، نمايش 140 دقيقه اي " شب روي سنگ فرش خيس" با بازي هنرمنداني چون؛ بهزاد فراهاني، فردوس کاوياني،فرزانه کابلي، ايوب آقا خاني، بهرام ابراهيمي، شيوا مکي نيان، نيکي مظفري،مهدي عبادتي و علي رامز، روايتگر داستان استاد بازنشسته اي است که از طرف محل کار سابق خود دعوت به کار مي شود اما ...

نمايش 90 دقيقه اي " 33درصد نيل سايمون" به کارگرداني افسانه ماهيان نيز از ديگر آثار نماشي مجموعه ايرانشهر است که بازي هنرمنداني چون علي سرابي، آيداکيخائي، مسعود مير طاهري و اليکا عبدالرزاق داستان زوج جواني را روايت مي کند که براي ادامه زندگي دچار مشکلاتي شده اند و ...

کشتي شبکه سحر در «بارانداز» پهلو مي گيرد

"بارانداز" عنوان تله فيلمي است که دوبله آذري آن،يکشنبه ساعت 17:30 به وقت تهران به مدت 90 دقيقه مخاطبان شبکه سحر در جمهوري آذربايجان را پاي تلويزيون خواهد نشاند."بارانداز"به سرپرستي مهدي حسين زاده و مديريت دوبلاژ سعيد بحرالعلومي به زبان آذري دوبله شده است.فيلم تلويزيوني "بارانداز" به کارگرداني مهدي کرم پور و تهيه کنندگي محمد پيرهادي، محصول سيما فيلم است و مجيد مظفري، اميريل ارجمند، سپيده علايي، کيانوش گرامي و فرزاد حسني از جمله بازيگران آن هستند.داستان اين فيلم درباره زندگي کشتي گيري است که در ورزش به قهرماني اکتفا کرده و منش پهلواني را فراموش مي کند…

نگاه روز و بررسي سبك زندگي

در برنامه "نگاه روز" كاري از گروه فرهنگ راديو ايران كه يكشنبه هاي هر هفته از ساعت 15:30 به سردبيري زهرا فقيه ميرزايي پخش مي شودامروز يكشنبه هشتم مرداد با توجه به سيره پيامبر اكرم (ص) فرهنگ و سبك زندگي ديني بررسي مي شود.به گزارش روابط عمومي راديو ايران حجت الاسلام زهيري استاد ديني با توجه به تغيير سبك زندگي امروزي از تاثير سيره ائمه اطهار بر زندگاني مردم صحبت مي كند . بيان مصدايقي كه در جامعه به چشم مي خورد ، فرهنگ مصرف و مصرف گرايي ، پاسداشت احسان و نيكوكاري ، توجه مردم به قناعت و كمك به ديگران از موضوعاتي است كه نگاه روز" در 3 برنامه متوالي از آن ياد مي كند. دكتر علي شاه حسيني كارشناس فرهنگي نيز در مورد همين موضوع صحبت مي كند.جواد فياضي تهيه كننده و رسالت بوذري كارشناس مجري و احمد رضا صدر گزارشگر اين برنامه مي باشند.

ناديا دلدار گلچين سرگردان بيمارستان‌هاي تهران

دختر اين بازيگر سينما و تلويزيون در گفت‌وگويي با (ايسنا)، گفت: دو شب پيش با وخامت حال مادرم او را در بيمارستان «فيروزگر» بستري كرديم اما درمان خاصي انجام نشد و براي خارج كردن كليه از بدن و درمان عفونت به دنبال بيمارستاني هستيم كه متاسفانه هرجا مراجعه مي‌كنيم‌، قبول نمي‌كنند.وي افزود:به خاطر خطري كه اين عمل دارد همه ما را به دكتري كه پيوند كليه را هفت سال پيش انجام داده ارجاع مي‌دهند. اما متاسفانه با مراجعه به بيمارستان «لبافي‌نژاد» هم پذيرش انجام نشد و در حال مراجعه به بيمارستان «مدرس» هستيم.فرزند ناديا دلدار گلچين خاط نشان كرد: در حالي كه حال مادرم به شدت بد است سرگردان بين بيمارستان‌ها هستيم و كسي پاسخگوي ما نيست.ناديا دلدار گلچين چند روز قبل با ترخيص‌اش از بيمارستان گفته بود: «قادر به پرداخت هزينه‌هاي درمانم در بيمارستان نبودم.»وي همچنين مطرح كرده بود:«قرار است براي ادامه درمانم كليه‌ي پيوندي را با عمل جراحي در بياورند تا عفونت بدنم درمان شود كه بعد از آن بايد دياليز شوم.»


 كوتاه از هنر 

 آخرين مهلت ارائه آثار به جشنواره فيلم رضوي اعلام شد

آخرين فرصت ارائه فيلمنامه‌هاي کوتاه و سينمايي و فيلم مستند رضوي به دبيرخانه هفتمين جشنواره رضوي، بيستم مردادماه است.به گزارش فارس، آخرين فرصت ارائه فيلمنامه‌هاي کوتاه و سينمايي و فيلم مستند رضوي به دبيرخانه هفتمين جشنواره رضوي، 20 مرداد‌ماه سال جاري اعلام شد.

موضوعات اين جشنواره که هم‌زمان با ايام فرخنده ولادت حضرت امام رضا (ع) برگزار خواهد شد، به اين شرح است: زندگي امام رضا(ع)، کرامات امام رضا(ع)، مريدان و شاگردان امام رضا(ع)، امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س)، امام رضا(ع) و حضرت شاه‌چراغ(ع)، امام رضا(ع) فرزندان و بستگان، امام رضا(ع) و مناظرات، موقوفات امام رضا(ع)، خادمان امام رضا(ع)، عالمان مدفون در جوار امام رضا(ع)، بارگاه و آستان امام رضا(ع) در گذر زمان، زائران امام رضا(ع)، امام رضا(ع) در آثار شاعران و عارفان و آثار تجربي «آزاد» با موضوعات مرتبط با حضرت امام رضا(ع).

به گزارش روابط‌ عمومي مرکز گسترش سينماي مستند و تجربي، بخش‌هاي مختلف هفتمين دوره جشنواره فيلم رضوي که امسال، صرفاً در حوزه فيلم مستند و فيلمنامه رضوي برگزار مي‌شود، به شرح ذيل است:

1)بخش مسابقه فيلم‌هاي مستند کوتاه و نيمه بلند (تا 52 دقيقه)

2)بخش مسابقه فيلم‌هاي مستند بلند (بيش از 52 دقيقه)

3)بخش پژوهش‌هاي مستند رضوي

4)بخش فيلمنامه‌هاي کوتاه داستاني و انيميشن، طرح و ايده مستند، طرح فيلمنامه‌هاي سينمايي و ويدئويي رضوي

جوايزي براي برگزيدگان بخش‌هاي مختلف اين جشنواره در نظر گرفته شده تا در آيين اختتاميه به آنها اهدا شود.

عموم تهيه‌کنندگان، مستندسازان و نويسندگان حداکثر تا بيستم مردادماه 1391 فرصت دارند تا فيلم هاي مستند، فيلمنامه‌ها، پژوهش ها و طرح‌هاي مستند خود را به دبيرخانه جشنواره فيلم رضوي به نشاني تهران، خيابان سهروردي شمالي، ميدان شهيد قندي، شماره 15، طبقه اول (تلفن 14 و 88528312) ارائه نمايند.

حوزه هنري استان همدان اعلام كرد

حضور دو نمايش از استان همدان در همايش منطقه‌اي تئاتر ماه

مسئول واحد نمايش حوزه هنري همدان از حضور دو نمايش صحنه اي از استان همدان در جشنواره منطقه اي تئاتر ماه خبر داد. به گزارش پايگاه خبري حوزه هنري، نيما بيگلريان افزود: نمايش «روزهاي آرام آقاي آرام» به نويسندگي و كارگرداني احمد بيگلريان و نمايش «نقالي قالي» به نويسندگي و كارگرداني محمد قاسمي در بخش نمايش صحنه اي دو نمايش پذيرفته شده از همدان براي حضور در جشنواره منطقه اي تئاتر ماه هستند. مسئول واحد نمايش حوزه هنري همدان تاكيد كرد: هر دو نمايش پذيرفته شده در زمينه تئاتر اجتماعي هستند و نمايش «نقالي قالي» نيز كاري از شهرستان ملاير است كه نشان دهنده توجه واحد نمايش به ديگر شهرستان هاي استان است. بيگلريان در پايان گفت: متن 27 نمايشنامه به حوزه هنري همدان ارسال شد كه از بين آنها 5 اثر به دبيرخانه نهمين جشنواره تئاتر ماه ارسال و ازآن ميان دو اثر براي حضور در جشنواره منطقه اي انتخاب شدند. گفتني است، استان همدان در منطقه پنج همايش منطقه اي تئاتر ماه از 4 تا 7 مهرماه با استان هاي قزوين، ايلام، لرستان، كرمانشاه و كردستان به رقابت خواهد پرداخت.

در دويست و چهل و ششمين نشست باشگاه فيلم تهران؛

«راه بهشت» نقد وبررسي مي شود

در دويست و چهل و ششمين نشست هفتگي باشگاه فيلم تهران، فيلم سينمايي «راه بهشت» جديدترين اثر سينمايي مهدي صباغ زاده امروز يکشنبه8مرداد، ساعت 45/17 در فرهنگسراي ارسباران اکران مي شود.به گزارش روابط عمومي مديريت فرهنگي هنري منطقه 3 و فرهنگ سراي ارسباران،امين زندگاني، رضارويگري، نسرين مقانلو، الهام حميدي، رامتين خداپناهي، جواد طاهري، حسن اسدي، حسين توشه، افسانه ناصري، سحر آربين، فريبا طالبي از بازيگران اين اثر سينمايي هستند.نشست نقد فيلم سينمايي بلافاصله بعد از نمايش آن با حضور مهدي صباغ زاده(کارگردان)، امين زندگاني، رامتين خداپناهي(بازيگران)، عزيزاله حاجي مشهدي(منتقد) و ساير عوامل فيلم برگزار خواهد شد.علاقمندان به عضويت و حضور در نشست‌هاي باشگاه فيلم تهران مي‌توانند به فرهنگسراي ارسباران واقع در خيابان جلفا مراجعه و براي کسب اطلاعات بيشتر با شماره هاي 20-22872818 تماس بگيرند.

فراخوان شرکت در جشنواره فيلم هاي مذهبي معنوي «اردبيل»

به منظور تشويق و تقدير از هنرمنداني که پيام و آرمان هاي ديني و معنوي را به بهترين وجه به تصوير کشيده و ارائه مي نمايند.جشنواره فيلم هاي مذهبي معنوي اردبيل به همت موسسه رسانه هاي تصويري و با حمايت سازمان سينمايي از 11 الي 17 شهريور ماه در استان اردبيل برگزار مي شود.به گزارش روابط عمومي موسسه رسانه هاي تصويري، آثار سينمايي مذهبي و معنوي که در سال هاي 89-90 و 1391 توليد شده باشند مي توانند در اين جشنواره شرکت کنند. اين آثار نبايد از تلويزين پخش شده و يا در شبکه نمايش خانگي توزيع شده باشند. به برگزيدگان اين جشنواره در رشته هاي بهترين فيلم کارگردان فيلمنامه بازيگر مرد بازيگر زن و بهترين دستاورد فني هنري ديپلم افتخار به همراه جايزه نقدي اهدا مي گردد. صاحبان آثار سينمايي براي دريافت فرم شرکت در اين جشنواره مي توانند به دبيرخانه جشنواره به نشاني:«تهران – خيابان ولي عصر- بالاتر از پارک ساعي – شماره 2454 موسسه رسانه هاي تصويري –طبقه چهارم » مراجعه نمايند. همچنين شماره تماس 88797542 جهت کسب اطلاعات بيشتر و هماهنگي با دبيرخانه معرفي مي شود.آخرين مهلت ارسال آثار 21 مرداد 1391 مي باشد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي