جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/08/07 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4283


«دختران حوا» روي آنتن شبکه تهران

وزير ارشاد:
قطع شبکه‌هاي صداوسيما نشان ترس دشمن از گسترش کلام حق است


نويسنده‌ي «هيوگو» فيلمنامه‌ قسمت جديد «جيمز باند» را مي‌نويسد


"مثل يک عاشق" در راه جشنواره استکهلم


"برادلي کوپر"در پروژه ي جديد "کامرون کرو"


گروه سينمايي آفريقا ميزبان "پنهان"


فيلمبرداري و تدوين"شيطان شلوار لي مي‌پوشد"


خبر هنري


كوتاه از هنر


 «دختران حوا» روي آنتن شبکه تهران 

"دختران حوا" نيمه آبان ماه سال جاري با صداي حميد عسگري روي آنتن شبكه تهران مي رود.عزيز عليزاده؛ يكي از تهيه كنندگان مجموعه "دختران حوا" در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: سريال "دختران حوا" مراحل صداگذاري و موسيقي را طي مي كند و نيمه آبان ماه سال جاري روي آنتن شبكه تهران مي رود.

وي با اشاره به خلاصه داستان اين مجموعه تصريح كرد: "دختران حوا" داستان زني به نام "ثريا" بوده كه در روزهاي آخر زندگي اش پرده از راز بزرگي بر مي دارد.عليزاده اظهار داشت: "ثريا" با كمك شيوا مددكار زندان كه "يكتاناصر" نقش آن را بر عهده دارد درگير ماجراهايي مي شود كه براي مخاطبان جالب توجه خواهد بود.اين تهيه كننده با اشاره به موسيقي اين مجموعه، تصريح كرد: تيتراژ ابتدايي و پاياني اين سريال با صداي "حميد عسگري"و شعر از "زهرا كلاته" اجراشده است.

عليزاده با اشاره به لوكيشن هاي "دختران حوا"، گفت: بيشتر لوكيشن هاي ما در تهران، شهرك غرب، طرشت و خيابان ولي عصر بوده است.گفتني است؛ "دختران حوا" در 45 قسمت 30 دقيقه اي به زودي تقديم علاقه مندان به فيلم و سريال شبكه تهران مي شود.


 وزير ارشاد:
 قطع شبکه‌هاي صداوسيما نشان ترس دشمن از گسترش کلام حق است 

قطع شبکه‌هاي برون مرزي صداوسيماي جمهوري اسلامي به دليل ترس دشمنان از گسترش کلام حق است.به گزارش (ايسنا) منطقه کوير، سيد محمد حسيني، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به قطع شبکه‌هاي برون‌مرزي صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران، گفت: اين کار با هدف منزوي کردن و تحريم خبري ايران و ترس دشمنان از گسترش کلام حق انجام شده است.وي در مراسم بهره‌برداري از مجتمع فرهنگي و هنري ولي عصر (عج) شهرستان منوجانِ استان کرمان سخن مي‌گفت، با يادآوري بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامي در مورد جنگ نرم و تغيير سبک زندگي ايرانيان به عنوان اهداف دشمنان، افزود: اين بار با تغيير سبک زندگي در مردم قصد حمله به ايران و اسلام را دارند و به همين دليل بايد مراقب باشيم و بيش از گذشته کار فرهنگي انجام دهيم.

وزير ارشاد تصريح کرد: سامري‌هاي بسياري در عصر حاضر مردم را شيفته خود مي‌کنند و با استفاده از ابزار رسانه و هنر فرهنگ مخرب خود را مجذوب جلوه مي‌دهند. همان گونه که سامري ها در زمان موسي (ع) به فتنه سازي مي پرداختند، امروز نيز چنين افرادي وجود دارند و ما بايد بدانيم که هميشه راه و مسير هموار نيست.

وي با اشاره به اين که رسانه‌هاي مختلفي از سوي دشمنان براي خارج کردن مردم از مسير حق مورد استفاده قرار مي گيرند، گفت: ساخت فيلم موهن عليه پيامبر اسلام (ص) تنها در مورد پيامبر و توهين به ايشان نبوده، بلکه در قالب اين فيلم ها به ساير پيامبران الهي نيز توهين شده است.حسيني، به رويکرد رسانه ها و فيلمسازان غربي عليه ايران اشاره کرد و گفت: آنها قصد دارند ملت ايران را با اين فيلم ها خشن جلوه دهند.

وي، تاکيد کرد: بايد با ارايه آموزش‌هاي مناسب از استعدادها و ظرفيت‌هاي فرهنگي و هنرمندان بهره بگيريم و به دنبال رشد و پويايي هنرمندان باشيم. حسيني گفت: با اين آموزش‌ها و با بهره‌گيري از هنر بايد فرهنگ اصيل خود را حفظ کنيم و ترويج دهيم؛ زيرا ما ملت با فرهنگي هستيم. عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي، بيان کرد: امروز نياز است در اين عرصه تلاش کنيم و نگذاريم ديگران از هنر که تاثير خوبي نيز دارد، عليه ما استفاده کنند و استفاده از هفته‌هاي فرهنگي در تهران فرصت و ظرفيت مناسبي است که فرهنگ هاي استان هاي مختلف کشور را معرفي مي کند.


 نويسنده‌ي «هيوگو» فيلمنامه‌ قسمت جديد «جيمز باند» را مي‌نويسد 

نويسنده‌ي فيلم برنده اسکار «هيوگو» فيلم قسمت جديد فيلم «جيمز باند» را در دست نگارش دارد.به گزارش (ايسنا)، «جان لوگان»، فيلمنامه‌نويس سرشناس هاليوود و نويسنده‌ي «هيوگو» مارتين اسکورسيزي نگارش قسمت جديد «جيمز باند» را که اثري دو قسمتي خواهد بود را برعهده گرفته است.«لوگان» که فيلم‌هاي «هوانورد» را نيز در کارنامه‌ي درخشان کاري خود دارد، اين پروژه‌ي دو قسمتي را براساس کتاب‌هاي «يان فلمينگ» نخواهد نوشت.

به گزارش هاليوود ريپورتر، «باربارا بروچلي» و «ميشل ويلسون» تهيه‌کنندگان فيلم‌هاي جديد «007» هستند. جديدترين فيلم «جيمز باند» با نام «سقوط آسماني» با درخشش «دانيل کريگ» روز 9 نوامبر روي پرده‌ي سينماها مي‌رود.سري فيلم‌هاي جيمز باند، مجموعه‌اي از فيلم‌هايي است که براساس شخصيت داستاني خيالي به نام جيمز باند، مامور سازمان جاسوسي «ام‌آي 6» کشور انگليس خلق شده است. جيمز باند در داستان بلندي که «يان فليمينگ» نوشته بود، با 007 کدگذاري شده‌ بود که به اين دليل به مامور 007 شهرت يافت.

اين سري فيلم، به عنوان يکي از طولاني‌ترين سري فيلم‌هايي است که در حال توليد است. ساخت اين سري از فيلم‌ها از سال 1962 آغاز شد و تا به امروز ادامه داشته است. البته بين سال‌هاي 1989 تا 1995 وقفه‌اي شش ساله در ساخت اين فيلم‌ها بوجود آمد.تاکنون 22 فيلم از مجموعه فيلم‌هاي جيمز باند ساخته شده که در آنها چندين قهرمان داستان با حضور بازيگراني متفاوت و شخصيت‌هايي با روحيات مختلف به نمايش درآمده و در آن خوانندگان مختلفي از جمله «نانسي سيناترا»‌، «پل مک‌کارتني»‌، «کارلي سيمون» و «شينا استون» خوانده‌اند.


 "مثل يک عاشق" در راه جشنواره استکهلم  

 
ايسنا: فيلم «مثل يک عاشق» کيارستمي در جشنواره فيلم استکهلم نمايش خواهد يافت.برگزارکنندگان بيست‌وسومين جشنواره فيلم استکهلم از فيلم «مثل يک عاشق» ساخته جديد عباس کيارستمي براي حضور در بخش «منطقه آزاد» دعوت کردند.«مثل يک عاشق» که امسال در جشنواره‌ي کن يکي از نامزدهاي دريافت نخل طلا بود، داستان يک دانشجوي جامعه‌شناسي را روايت مي‌کند که هزينه‌ي تحصيل خود را از طريق کار به عنوان محافظ شخصي تامين مي‌کند و تاراشي اوکونو نيز نقش يک پروفسور ميانسال را ايفا مي‌کند.

اين فيلم در اولين نوبت نمايش روز 9 نوامبر به روي پرده خواهد رفت و در روزهاي 13 و 14 نوامبر نيز نمايش دوباره خواهد يافت.


 "برادلي کوپر"در پروژه ي جديد "کامرون کرو" 

 
باشگاه خبرنگاران:"کامرون کرو" در حال مذاکره با "برادلي کوپر" ستاره ي فيلم "خماري" است. به نقل از سينما بلند؛"کامرون کرو" کارگردان، نويسنده و فيلم نامه نويس که تا کنون هفت فيلم را به نويسندگي خود روي پرده برده چندي پيش اعلام کرد که پروژه ي جديدي را در دست دارد. بنابراين گزارش؛وي تا کنون نام و جزئيات آن را فاش نکرده است. اما پيش از اين حضور" اما استون" در اين پروژه قطعي و "کرو" اعلام کرده که در حال مذاکره با " برادلي کوپر" ستاره ي فيلم "خماري" است تا در نقش مقابل " اما استون" به ايفاي نقش بپردازد. لازم به ذكر است؛ استديو سوني که اين فيلم را توليد خواهد کرد بهار 2013 را زمان آغاز فيلمبرداري اين پروژه اعلام کرده است.

گفتني است؛"کوپر" در حال حاضر براي بازي در قسمت سوم فيلم "خماري" در شهر لس آنجلس است.


 گروه سينمايي آفريقا ميزبان "پنهان" 

 
فارس: فيلم سينمايي «پنهان» ساخته مهدي رحماني از صبح چهارشنبه در گروه سينمايي آفريقا جايگزين فيلم سينمايي «من همسرش هستم» شد.فيلم سينمايي «پنهان» ساخته مهدي رحماني از صبح چهارشنبه در گروه سينمايي آفريقا جايگزين فيلم سينمايي «من همسرش هستم» شد.در خلاصه اين فيلم آمده است: شهرمان آنقدر بزرگ شده که اين همه اتوبان هم از پس نزديک کردن راه‌هايش برنيامده‌اند. به انتهاي هر کدام از اين راه‌ها که مي‌رسيم ديگر دغدغه‌هاي روزمره را هم فراموش کرده‌ايم. کم‌کم يادمان مي‌رود که چطور دردهاي پنهان را بفهيم.

در اين فيلم فريبرز عرب‌نيا، آنا نعمتي، فتانه ملک‌محمدي، بابک حميديان، مهرداد صديقيان، آزاده شمس، آناهيتا افشار و رويا جاويدنيا نقش‌آفريني کرده‌اند.


 فيلمبرداري و تدوين"شيطان شلوار لي مي‌پوشد" 

 
مهر: همزمان با فيلمبرداري "شيطان شلوار لي مي‌پوشد" به کارگرداني علي عطشاني، شاهين يار محمدي کار تدوين را انجام مي‌دهد.

فيلمبرداري فيلم سينمايي "شيطان شلوار لي مي‌پوشد" اواخر آبان‌ماه آغاز خواهد شد و تدوين آن به‌صورت همزمان توسط شاهين يارمحمدي انجام مي‌گيرد تا فيلم هر چه زودتر براي نمايش در جشنواره فيلم فجر آماده شود. همچنين بابک اردلان هم به‌عنوان صدابردار با اين پروژه همکاري مي‌کند. به گفته حسن مصطفوي مدير توليد فيلم، در حال حاضر پيمان عباسي آخرين تغييرات لازم را روي فيلمنامه انجام مي‌دهد و طبق برنامه‌ريزي مانفرد اسماعيلي دستيار اول عطشاني در اين پروژه، شروع فيلمبرداري پايان آبان ماه خواهد بود و چهل جلسه به طول مي‌انجامد. تاکنون حضور جواد رضويان به عنوان بازيگر نقش اول مرد در اين فيلم قطعي شده و هفته آينده بازيگر نقش شيطان نيز معرفي خواهد شد.


 خبر هنري 

 با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي؛

نوزدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات از هفتم آبان ماه شروع بکار مي کند

نوزدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات و خبرگزاري ها با شعار "کلام صادقانه، نگاه منصفانه" از هفتم آبان ماه جاري امروز يکشنبه با حضور سيد محمد حسيني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي فعاليت خود را در مصلاي بزرگ امام خميني (ره) در تهران آغاز مي کند.به گزارش روابط عمومي نوزدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات و خبرگزاري ها ، نمايشگاه نوزدهم به مدت هشت روز از هفتم تا چهاردهم آبان ماه داير خواهد بود و علاقمندان و بازديد کنندگان مي توانند همه روزه از ساعت 9 صبح تا 20 شب از غرفه هاي نمايشگاه در مصلاي بزرگ امام خميني (ره) بازديد کنند.بر اساس اين گزارش، در نمايشگاه امسال 31 استان هر کدام با 50 نشريه حضور دارند که در مجموع در بخش مطبوعات استان ‌ها دو هزار و 380 نشريه حضور خواهند داشت.

در بخش بين‌الملل نمايشگاه نيز مانند سال گذشته 50 غرفه طراحي شده است که تا کنون 30 کشور حضور در نمايشگاه اعلام آمادگي کرده‌اند و حدود 80 روزنامه‌نگار و خبرنگار از کشورهاي مختلف جهان در نمايشگاه حضور مي يابند.از جمله ويژگي هاي نمايشگاه نوزدهم افزايش تعداد غرفه ها نسبت به سال گذشته است به طوري که امسال 830 غرفه برپا شده و اين در حالي است که سال گذشته 570 غرفه در نمايشگاه ايجاد شده‌ بود. نمايشگاه امسال 51 هزار متر مربع فضاي داخلي دارد و علاوه بر اين شش هزار متر مربع فضاي خارجي براي برنامه‌هاي جنبي نمايشگاه در نظر گرفته شده است.بر اين اساس، برپايي غرفه سامانه اشتراک، توزيع بن خريد مطبوعات به مبلغ پنج ميليارد ريال، برپايي دکه‌هاي موضوعي، موزه مطبوعات، رونمايي از اطلس فراواني مطبوعات در سراسر کشور، افتتاح کلينيک چاپ و رونمايي سرديس 10 روزنامه‌نگار برتر از مشروطه تا امروز از جمله برنامه هاي در نظر گرفته شده براي نمايشگاه نوزدهم است.

نوزدهمين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري ها از 7 تا 13 آبان ماه در مصلاي امام خميني (ره) برپا است.

ويژه برنامه هاي فرهنگي هنري اعياد قربان تا غدير در پايتخت اعلام شد

مراکز فرهنگي هنري پايتخت همزمان با عيد قربان تا عيد غدير ميزبان بيش از 20 ويژه برنامه در کنار بيش از260 برنامه جاري فرهنگي و هنري در قالب هاي مختلف آموزشي و کارگاهي، ترکيبي، نشست هاي ادبي و موضوعي، نمايشگاهي، سينمايي و نمايشي هستند.به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، جشنواره فرهنگي هنري غدير با کتابت نفيس ترين نسخه خطي نهج البلاغه روز 9 آبان ماه در بوستان نهج البلاغه آغاز مي شود. اين ويژه برنامه به همت مديريت فرهنگي هنري و شهرداري منطقه دو تا 13 آبان ماه برگزار خواهد شد. ويژه برنامه تجليل از مفاخر شميران، روز 10 آبان ماه به تقدير از 7 نفر از نخبگان منطقه يک و تجليل از آيت الله دين پرور اختصاص خواهد داشت و در پايان اين برنامه جشن درياي عشق در فرهنگسراي ملل برگزار مي شود. علاوه بر اين فرهنگسراي عطار در اين ايام ميزبان کارگاه هنر در آيينه غدير خواهد بود. جشن هاي نور ولايت 10 و 11 آبان در خانه فرهنگ امامزاده يحيي(ع) و خانه فرهنگ دردار برگزار مي شود.

در کنار اين ويژه برنامه ها، جشن قدر ولايت، 11 آبان در خانه فرهنگ مهرآباد، جشن غدير 10 آبان در خانه فرهنگ وليعصر(عج)، جشن دل هاي آسماني، 10 آبان در خانه فرهنگ هاشم آباد و ويژه برنامه غدير 11 و 12 آبان در فرهنگسراي قبا برگزار مي شود که اين برنامه به تصويرسازي واقعه غدير، بررسي شبهات مطرح در اين رابطه و بررسي ارتباط غدير با امام عصر(عج) اختصاس دارد.نمايشگاه هاي نقاشي شور عشق در نگارخانه ترنج تا 9 آبان ماه و خوشنويسي حديث يار با مضمون سخنان امام علي(ع) تا 11 آبان در خانه فرهنگ وليعصر(عج) از جمله برنامه هاي نمايشگاهي در فاصله عيد قربان تا عيد غدير خواهد بود. همچنين برنامه بيعت با ولي با سخنراني دکتر محمد حسين رجبي دواني، 11 آبان در کتابخانه 13 آبان برگزار مي شود.جشنواره علي نگاري با موضوع حديث غدير شامل خوشنويسي، گرافيک، خط، نقاشي، پوستر و قلم زني 10آبان در بوستان شمشيري برگزار مي شود همچنين در پارک آموزش ترافيک کارگاه هنر در آيينه غدير شامل خوشنويسي، نقاشي خط، طراحي، گرافيک، مجسمه سازي، معرق کاري و کاشيکاري، 10 آبان برگزار خواهد شد.

جشني براي "عروس افغان" در سيماي بوسنيايي شبکه سحر

فيلم سينمايي "عروس افغان" امروز يکشنبه ساعت 11:40 به وقت تهران به مدت 90 دقيقه از سيماي بوسنيايي شبکه سحر پخش خواهد شد."عروس افغان" از توليدات شبکه جهاني سحر است و به سرپرستي رحمان رستم پور و بر اساس ترجمه اي از اصغر نيک سيرت به زبان بوسنيايي زيرنويس شده است. سلما هاجرشيج ويراستاري متون اين فيلم را برعهده داشته و عليرضا نجفي اپراتوري آن را انجام داده است.اين فيلم که ابوالقاسم طالبي نويسندگي و کارگرداني آن را بر عهده داشته و بازيگراني از جمله حسين ياري، نورا هاشمي و گلاب آدينه به ايفاي نقش در آن پرداخته اند، قصه جواني افغاني به نام "گل محمد" را روايت مي کند که براي تهيه شيربهاي ازدواج با دختري که به او دلبسته شده است، روانه پاكستان شده و در آنجا به كارهاي مختلفي مانند روزنامه فروشي، جاروكشي و ... مي پردازد. زماني که او به افغانستان برمي گردد، رژيم طالبان عوض شده و گل محمد متوجه مي‌شود كه در غياب او، دختر مورد علاقه اش ازدواج كرده است. از اين رو غمگين و افسرده به خانه دختر مي رود، اما متوجه مي شود كه ...


 كوتاه از هنر 

 تمديد مهلت دريافت طرح‌هاي نمايش خياباني

زمان دريافت طرح هاي تئاتر خياباني، براي اجرا در محوطه تئاترشهر تا 20 آبان ماه تمديد شد.و زمان اعلام آثار پذيرفته شده را 30 آبان و زمان بازبيني آثار را 20 آذرماه اعلام کرد.به گزارش روابط عمومي مرکز هنرهاي نمايشي، هنرمندان تئاتر خياباني براي شرکت در دور سوم اجراي عمومي در محوطه تئاترشهر مي توانند تا 20آبان ماه با ارسال طرح هاي خود به دفتر تئاتر خياباني و پر کردن فرم تقاضاي حضور در اين دوره، شرکت کنند.به گفته شهرام نوشير – مدير دفتر تئاتر خياباني - هر کارگردان مي تواند حداکثر دو طرح نمايشي را به دبيرخانه و امور هماهنگي اجراهاي عمومي ارسال کند؛ آثار دريافتي تا 30 آبان‌ماه بررسي و از 20 آذرماه بازبيني خواهندشد. دفتر تئاتر خياباني به نشاني ميدان فلسطين، خيابان سرپرست جنوبي، کوچه پارس، پلاک 5، طبقه اول و شماره تلفن 66481072 آماده پاسخگويي به سوالات هنرمندان تئاتر خياباني در اين خصوص است.

روابط عمومي مرکز هنرهاي نمايشي

نمايش آرزوي محال را از راديو تهران بشنويد

نمايش "آرزوي محال" را به كارگرداني جواد پيشگر هر شب ساعت 24 از راديو تهران موج اف.ام رديف 94 بشنويد.ندا هنگامي سردبير از اعلام پخش برنامه نمايشي آرزوي محال خبر داد و افزود: نمايش آرزوي محال هر شب ساعت 24 به مدت 30 دقيقه به کارگرداني جواد پيشگر از راديو تهران روي آنتن مي رود.آرزوي محال به نويسندگي مريم تاجيك و گويندگي مهرداد عشقيان داستان راننده كاميوني است كه بر اثر سانحه رانندگي زيردست شاگردش مي‌شود و اتفاقات بعدي زندگي او را دگرگون مي کند اما ...

اين نمايش با حضور بازيگراني چون بيوك ميرزايي، مهدي نميني‌مقدم، مهدي طهماسبي، محمد آقامحمدي، مهين فردنوا، شهين عليزاده، افسانه محمدي، پري اميرحمزه، محمدرضا علي، زهره مجابي، احمد ايرانيخواه، محمد مجدزاده، راضيه موميوند، عباس توفيقي، مينا شجاع، ماندانا محسني، مجيد سهرابي، نازنين مهيمني، حميد منوچهري، مجتبي طباطبايي، باقر كريمپور، مجيد حمزه، رويا فلاحي، حميد يزداني و ناهيد مسلمي تهيه شده است.مخاطبان با ارسال پيام کوتاه به شماره هاي6 - 30000955 يا با مراجعه به آدرس الکترونيکي radiotehran@irib.ir مي‌توانند با ما در ارتباط باشند.

به كارگرداني شهاب‌الدين حسين‌پور؛

گلاب آدينه با بيوه‌هاي غمگينِ سالار جنگ به تئاتر برمي‌گردد

در اين نمايش كه جلال طهراني طراحي صحنه آن را به عهده خواهد داشت با روايت جنجال‌هايي مواجه مي‌شويم كه سه هوو و نوكر خانه پس از مرگ محمدتقي‌خان سالار جنگ بر سر ارث و ميراث به راه مي‌اندازند.نمايش بيوه‌هاي غمگين سالار جنگ با بازي «گلاب آدينه»، نويسندگي محمدامير ياراحمدي و كارگرداني شهاب‌الدين حسين‌پور براي حضور در جشنواره بين‌المللي تئاترفجر آماده مي‌شود.به گزارش ايلنا، در اين اثر نمايشي علاوه بر گلاب آدينه بازيگر پيشكسوت تئاتر و سينما بازيگراني همچون آذر خوارزمي، نورا هاشمي، حميد رحيمي،حسين اميدي و حميده مستعان به ايفاي نقش مي‌پردازند.داستان اين اثر نمايشي به روايت جنجال‌هايي مي‌پردازد كه سه هوو و نوكر خانه پس از مرگ محمدتقي‌خان سالار جنگ بر سر ارث و ميراث به راه مي‌اندازند. همچنين جلال تهراني طراحي صحنه و پريدخت عابدين‌نژاد طراحي لباس «بيوه هاي غمگينِ سالار جنگ» را انجام مي دهند.

فرهنگسراي رسانه برگزار مي‌کند:

نشست "همنشيني با راديو هفت"

فرهنگسراي رسانه در راستاي ايجاد فضاي مناسب براي ارتباط متقابل هنرمندان و اصحاب رسانه در ارائه نظرات و پيشنهادات سازنده ، نشست "هم نشيني با راديو هفت" را برگزار مي کند.به گزارش روابط عمومي فرهنگسراي رسانه، نشست"همنشيني با راديو هفت"روز دوشنبه 8 آبان با حضور منصور ضابطيان (طراح، کارگردان، و تهيه کننده) محمد صوفي (تهيه کننده و کارگردان)، اميرعلي نبويان(نويسنده و قصه‌گو) از ساعت 16 تا 18 در فرهنگسراي رسانه برگزار مي‌شود.

راديوهفت نام برنامه‌اي است که هرشب به جز جمعه‌ها از شبکه آموزش در قالب ده تا پانزده موضوع کوتاه چند دقيقه‌اي پخش مي شود.همچنين حضور شش مجري براي اجرا در هرشب و اجراي قطعه‌ها وشعرها از زبان هنرمندان و چهره‌هاي محبوب از ديگر برنامه هاي راديو هفت است.علاقمندان براي کسب اطلاعات بيشتر ضمن مراجعه به آدرس اينترنتي Rasaneh.farhangsara.ir مي‌توانند به نشاني ميدان وليعصر ابتداي بلوار کشاورز جنب پايگاه انتقال خون مراجعه کنند و يا با شماره تلفن: 88800613 تماس گيرند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي