جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/03/08 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4440


رحمتي درآستانه بازگشت به تيم ملي


يک پرسپوليسي در راه ديناموکيف


سوت پايان


دقيقه نود


 رحمتي درآستانه بازگشت به تيم ملي 

روز دوشنبه از سوي برخي ازمسئولان فدراسيون فوتبال تماس هايي با مهدي رحمتي براي بازگشت به تيم ملي گرفته شد و اين بازيکن هم دراين تماس ها اعلام آمادگي خود براي حضور در اردو را اعلام کرد.وي ديروز درمورد اين تماس ها گفت: از روزدوشنبه مسئولان فدراسيون فوتبال بحثي بابت بازگشتم به تيم ملي را مطرح کردند.

يکسري صحبت ها با من انجام دادند و حتي با دستياران کي‌روش هم در اين زمينه صحبت هايي کردم و مثل دفعات گذشته هم گفتم آماده خدمت به تيم ملي هستم.وي افزود: من خودم را سرباز تيم ملي مي دانم و اعلام کردم اگر کي‌روش خواست به امارات مي روم اما فعلا تا اين لحظه خبري به من نداده اند.

ميرشاد ماجدي:

براي بازگشت رحمتي از كفاشيان خواهش كردم

ميرشاد ماجدي سرپرست كميته جوانان فدراسيون فوتبال گفت: بارها از رييس فدراسيون فوتبال براي بازگشت سيدمهدي رحمتي به تيم ملي خواهش كردم، چرا كه تيم ملي فوتبال كشورمان ديدار حساسي مقابل قطر در پيش دارد و بحث آبروي ملي در ميان است.رحمتي دروازه بان باغيرتي است وزحمات زيادي براي تيم ملي كشورمان كشيده است؛ با توجه به اينكه اطمينان دارم حضور او مي تواند به موفقيت تيم ملي كمك شاياني كند، از رييس فدراسيون فوتبال خواهش كرده ام سرمربي تيم ملي را براي بازگشت رحمتي متقاعد كند.

وي درخصوص شايعاتي كه در روزهاي اخير مبني برجدايي سيدمهدي رحمتي ازتيم استقلال است گفت: رحمتي بازيكن بامعرفتي است و هواداران استقلال اطمينان داشته باشند كه او فصل آينده هم استقلال را همراهي خواهد كرد.


 يک پرسپوليسي در راه ديناموکيف 

مديرعامل باشگاه پرسپوليس اعلام کرد حاضر است با مسئولان ديناموکيف براي حضور هافبک سرخپوشان در اين تيم مذاکره کند.

48 ساعت قبل مسئولان باشگاه ديناموکيف خواستار جذب رضا حقيقي شدند.محمد رويانيان که متوجه اين درخواست شده اعلام کرده حاضر است با مسئولان اين باشگاه در خصوص انتقال حقيقي به اين تيم صحبت کند.البته فعلا خبري از مسئولان اين باشگاه اوکرايني نيست و حقيقي هم قراردادي 3 ساله با پرسپوليس دارد.


 سوت پايان 

 تاييد اساسنامه کميته ملي المپيک

اساسنامه کميته ملي المپيک تصويب شد و در يکي دو روز آينده به ايران باز مي‌گردد. اين اساسنامه روز بيست و يکم فروردين‌ماه و پس از تائيد محمد عباسي وزير ورزش و جوانان به مقر IOC براي بررسي و تاييد نهايي ارسال شده بود.

توافق اوليه قاضي با پرسپوليس

محمد قاضي که در ليست بازيکنان مورد نياز دايي قرار دارد،پس از ديدار با مسئولان باشگاه پرسپوليس براي تمديد قرارداد خود به توافق اوليه رسيد. در همين خصوص قرار است وي با مديرعامل و سرمربي تيم نيز صحبت هاي نهايي خود را انجام دهد.

سفر تيم ملي بسکتبال به ترکيه

اردونشينان تيم ملي بسکتبال که ازعصر سه‌شنبه به طور رسمي تمرينات خود را آغاز کردند، بر اساس برنامه تصويب شده از سوي سازمان تيم‌هاي ملي و کادر فني تيم ملي، طي روزهاي 18 تا 28 خردادماه تمرينات خود را در ترکيه و شهر استانبول پيگيري مي‌کنند.سفر به ترکيه نخستين اردوي برون مرزي مصوب براي تيم ملي بسکتبال است.

دهنوي درسپاهان

قاسم دهنوي پس از مذاکره با مديران سپاهان و تائيد هيات مديره اين باشگاه با عقد قراردادي 2 ساله به جمع زردپوشان اصفهاني پيوست.طبق خبرهاي مطرح شده، دهنوي صبح ديروز سه‌شنبه با مسئولان باشگاه پرسپوليس به توافق رسيده بود اما طبق اعلام سايت باشگاه سپاهان، با اين تيم اصفهاني به توافق نهايي دست پيدا کرد.

تمرين تيم ملي درسالن باشگاه ايرانيان

ملي پوشان صبح ديروز در سالن چند منظوره باشگاه ايرانيان تمرين کردند.اين تمرين شاداب با گرم کردن و حرکات کششي آغاز شد و پس از آن کي‌روش، ملي پوشان را به گروه مدافعان و گروه هافبک‌ها و مهاجمان تقسيم کرد و پس از ارائه توضيح از آنها خواست تا تمرين خاصي را انجام دهند.ملي پوشان در اين دو گروه تمرينات تخصصي خود را انجام دادند و در پايان و پس از سرد کردن براي استراحت به اتاقهاي خود رفتند.

کره جنوبي همسايه تيم ملي در امارات!

تيم ملي فوتبال کره جنوبي هم گروه ايران در رقابت هاي انتخابي جام جهاني 2014 که بايد هفته آينده در بيروت به مصاف لبنان برود، ازشب گذشته در همسايگي تيم ايران در دوبي اردو زد. تيم ايران در باشگاه ايرانيان دوبي اردوي تدارکاتي را برپا کرده و براي بازي با قطر آماده مي شود و کره اي‌ها پيش از ورود به لبنان قصد دارند اقامت چهار روزه‌اي را در امارات داشته باشند.کره جنوبي در هتل "موون پيک" در نزديکي باشگاه ايرانيان اقامت دارد و درزمين باشگاه النصر تمريناتشان را دنبال خواهند کرد.


 دقيقه نود 

 تجديد ميثاق جامعه ورزش با آرمان هاي امام راحل (ره)

جامعه ورزش کشوربارديگر با حضوردرمرقد مطهر امام راحل(ره ) با آرمانهاي والاي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران تجديد ميثاق مي کند.همزمان با فرا رسيدن بيست و چهارمين سالگرد ارتحال ملکوتي حضرت امام خميني (ره ) صبح روزيکشنبه 12 خرداد مسوولان ارشد ورزش ، قهرمانان ،ملي پوشان و پيشکسوتان با حضوردرمرقد مطهرامام (ره) با آرمان هاي والاي معمار کبير انقلاب تجديد بيعت و با ولي امر مسلمين جهان و مقام معظم رهبري تجدبد بيعت خواهند کرد.

سفر عباسي به آلمان

اجلاس سه روزه وزراي ورزش جهان به ميزباني آلمان برگزار خواهد شد، بر اين اساس محمدعباسي؛ وزير ورزش و جوانان بامدادسه شنبه تهران را به مقصد آلمان ترک کرد.در اين سفر حميد سجادي و لطفعلي پورکاظمي، رييس و دبير کل ستاد ملي مبارزه با دوپينگ "نادو" عباسي را همراهي کردند.

وينگادا در کنار تيم ملي

نلو وينگادا که با اعلام مهدي محمدنبي به عنوان مربي ميهمان و به طور افتخاري تيم ملي فوتبال ايران را تا پايان مسابقه با کره‌جنوبي همراهي مي‌کند، ساعت 4 بامداد ديروز از چين وارد امارات شد.

انصاري‌فرد در پرسپوليس ماندني شد

کريم انصاري‌فرد مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس که در چند روز گذشته مذاکراتي با مسوولان اين باشگاه براي تمديد قرارداد خود داشت، سرانجام با آنها به توافق رسيد.انصاري‌فرد پس از هادي نوروزي، دومين مهاجم پرسپوليس است که قرارداد خود را با اين تيم تمديد مي‌کند.

زارع پور فدراسيون پينگ پنگ را ترك كرد

محمد زارع پور رييس فدراسيون پينگ پنگ صبح سه شنبه با جمع كردن وسايل خود از اين فدراسيون رفت. زارع پور نزديك به سه سال سكان هدايت اين فدراسيون را برعهده داشت،اما از ابتدا نتوانست با اهالي اين رشته ورزشي رابطه برقرار كرده و نظر آنان را جلب كند.به گفته منابع آگاه قراراست زارع پور از رياست اين فدراسيون عزل و جمشيدي يکي از مسوولان مركزهمايش هاي صداوسيما جانشين وي خواهد شد.

20خرداد، انتخاب رييس فدراسيون کاراته

دبير فدراسيون کاراته از برگزاري مجمع انتخاباتي اين فدراسيون در روز بيستم خرداد ماه خبر داد. محسن آشوري گفت: پس از پايان زمان ثبت نام و همچنين انجام اقدامات لازم از سوي وزارت ورزش و جوانان، مقرر شد تا اين مجمع براي انتخاب رييس فدراسيون کاراته ساعت 15 روز دوشنبه 20 خرداد ماه در سالن اجتماعات وزارت ورزش و جوانان برگزار شود.عليرضا سمندر سرپرست فعلي فدراسيون به همراه محمد علي زماني، مجيد باغدارنيا و محمد باتواني چندي پيش براي کانديداتوري جهت احراز پست رياست فدراسيون کاراته ثبت نام کردند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي