جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/01/31 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4687

معاون دانشجويي وزير علوم تحقيقات و فناوري:
انتشار دفترچه شماره 2 آزمون "بورسيه دکتري" در ارديبهشت 93

يک مقام مسئول در بنياد نخبگان خبرداد؛
اعطاي جايزه علامه طباطبايي به نخبگان توسط رئيس جمهور


تاريخ و نحوه دريافت كارت آزمون تخصصي مهندسي فناوري ارشد و كارشناسي حرفه‌اي ارشد علمي - كاربردي 93 اعلام شد


خبر


خبر


انتصابات


 معاون دانشجويي وزير علوم تحقيقات و فناوري:
 انتشار دفترچه شماره 2 آزمون "بورسيه دکتري" در ارديبهشت 93 

 دفترچه شماره 2 آزمون بورسيه دکتري در ارديبهشت 93 منتشر و شرايط و ضوابط اختصاصي بورس دانشجويان دکتري خارج از کشور مشخص مي‌شود.

بورس دانشجويان دکتري خارج از کشور

مجتبي صديقي معاون دانشجويي وزير علوم تحقيقات و فناوري در گفتگو با خبرنگار دانشگاهي باشگاه خبرنگاران گفت: در خصوص بحث بورس دانشجويان دکتري خارج از کشور بايد بگويم که اين دسته از متقاضيان بايد در آزمون دکتري نيمه متمرکز سازمان سنجش شرکت و درصورت دريافت حد نصاب شرايط اعم از پژوهشي و آموزشي وضعيت آنها مورد بررسي قرار مي‌گيرد. وي افزود: دفترچه شماره 2 آزمون دکتري در ارديبهشت 93 منتشر مي‌شود، بنابراين در اين دفترچه ضوابط اختصاصي در رشته‌هايي که اعزام دانشجوي بورس دکتري در خارج از کشور صورت مي‌گيرد مشخص مي‌شود، چنانچه در بخش مربوط به صلاحيت‌ها علاوه بر صلاحيت عمومي، مصاحبه اختصاصي نيز شکل مي‌گيرد.


 يک مقام مسئول در بنياد نخبگان خبرداد؛
 اعطاي جايزه علامه طباطبايي به نخبگان توسط رئيس جمهور 

 معاون فرهنگي و امور نخبگان بنياد ملي نخبگان اعلام کرد: جايزه علامه طباطبايي به 17 نفر از دانشمندان برتر، هفته آخر ارديبهشت ماه با حضور رئيس جمهور اعطا مي‌شود.به گزارش خبرنگار مهر، دکتر سيدحسن حسيني معاون فرهنگي و امور نخبگان بنياد ملي نخبگان صبح امروز در نشستي مطبوعاتي به تشريح برنامه‌هاي فرهنگي بنياد ملي نخبگان پرداخت.

اعطاي جايزه علامه طباطبايي با حضور رئيس جمهور

وي در ادامه به جايزه علامه طباطبايي اشاره کرد و گفت: اين جايزه امسال نيز به منتخبان برتر ارائه خواهد شد. امسال نيز 17 نفر براي دريافت جايزه علامه طباطبايي معرفي شده‌اند که هفته آخر ارديبهشت ماه با حضور رئيس جمهور اين جوايز ارائه خواهد شد.معاون فرهنگي و امور نخبگان بنياد ملي نخبگان تصريح کرد: جايزه علامه طباطبايي مهمترين جايزه علمي و پژوهشي کشور است.حسيني ادامه داد: امسال به پيشنهاد رئيس بنياد ملي نخبگان بخش جوان نيز به جايزه علامه طباطبايي افزوده شده است. وي تصريح کرد: علاوه بر 17 نفر مذکور، 8 نفر از هنرمندان نيز جايزه علامه را دريافت خواهند کرد. معاون فرهنگي و امور نخبگان بنياد ملي نخبگان در ادامه به بيمه نخبگان و استعدادهاي برتر اشاره کرد و گفت: امسال بيمه نخبگان اجرايي مي‌شود و همه جمعيت 14 هزار نفري نخبگان و استعدادهاي برتر مي توانند از آن استفاده کنند.

حسيني در ادامه از برگزاري 6 جشنواره نوآوري و شکوفايي خبر داد و بيان کرد: اين 6 جشنواره در سال جاري با رويکرد تجاري‌سازي برگزار خواهد شد.وي در مورد تسهيلات بنياد ملي نخبگان نيز گفت: هيچ تغييري در تسهيلاتي که در بنياد ملي نخبگان وجود داشته بوجود نيامده است.معاون فرهنگي و امور نخبگان بنياد ملي نخبگان در ادامه به ارتقاء سطح مشارکت در جشنواره ها اشاره کرد و گفت: در سال 93 سطح مشارکت در جشنواره‌ها از 30 درصد به 45 درصد افزايش يافته است افرادي که دخالت زيادي در يک محصول و اختراع نداشته باشند نمي‌توانند از تسهيلات بنياد استفاده کنند در گذشته اگر يک محصولي ارائه مي شد که 5 نفر در آن دخالت داشتند و دخالت آنها در حد 30 درصد بود مي‌توانستند از تسهيلات بنياد استفاده کنند، ولي اکنون بايد سطح مشارکت افراد 45 درصد باشد.

در علوم انساني و پزشکي مهاجرت نخبگان نداريم

معاون فرهنگي و امور نخبگان بنياد ملي نخبگان ادامه داد: در برخي از رشته‌هاي مهندسي مانند مهندسي برق اين خروج بسيار کمتر است. در حوزه‌هاي پزشکي و علوم انساني اصلا خروجي نداريم.

حسيني افزود: در برخي از رشته‌هاي خاص خروج وجود دارد که آن هم بيشتر بخاطر اشتغال آن رشته‌ها است و به نظر من حل مشکل مهاجرت هيچ راهي جز ايجاد مشاغل مناسب ندارد و اشتغال مناسب نيز عضو هيات علمي شدن نيست.

وي ادامه داد: بايد به کسب و کار توجه شده و از شرکتهاي دانش‌بنيان حمايت شود که منجر به افزايش اشتغال و کم شدن مهاجرت شود.

معاون فرهنگي و امور نخبگان بنياد ملي نخبگان يادآور شد: ما در کشور مخالف ادامه تحصيل اين دانشجويان در دانشگاههاي خوب خارج از کشور نيستيم. مشروط بر اينکه بعد از گذراندن تصحيلات به کشور باز گردند.

معاون فرهنگي و امور نخبگان بنياد ملي نخبگان تصريح کرد: پيشنهاداتي براي بورس کردن تعدادي از نخبگان و استعدادهاي برتر وجود دارد ولي هنوز اجرايي نشده است.

حسيني يادآور شد: ولي اعطاي بورس داخلي به نخبگان سال 90 تحت عنوان بورس شهيد احدي اجرايي شد که تاکنون 200 نفر از اين بورس استفاده کرده‌اند.

وي درخصوص ثبت اختراعها نيز گفت: در سال حاضر 100 هزار اختراع در کشور ثبت شده که 10 هزار اختراع در بنياد ملي نخبگان ثبت شده است. از اين 10 هزار اختراع، 2 هزار اختراع توانستند بعد از بررسي، سطح سه بنياد را دريافت کنند. (سطح سه شامل اختراع هايي مي‌شود که فقط ارزيابي و مشخص شده در آينده شايد به درد بازار و کشور بخورد.) از 10 هزار اختراع موجود، 13 اختراع سطح دو بنياد را دريافت کردند. (اختراعهايي که ظرفيت تجاري‌سازي دارند) و از اين 13 اختراع، يک اختراع سطح يک بنياد را دريافت کرد يعني اختراعي که مي‌تواند اجرايي شده و وارد بازار شود.

اجراي آيين‌نامه جذب نخبگان در 2 دانشگاه از اول مهر

معاون فرهنگي و امور نخبگان بنياد ملي نخبگان در ادامه به آئين‌نامه جديد جذب نخبگان اشاره کرد و گفت: اين آئين‌نامه به صورت پايلوت در دانشگاه علوم پزشکي تهران و صنعتي شريف از اول مهر ماه اجرايي مي‌شود تا بعد در مسير تصويب قرار گيرد.

حمايت از نخبگان

حسيني در ادامه به تسهيلاتي که به نخبگان تعلق مي‌گيرد و حمايت از نخبگان اشاره کرد و گفت: تسهيلات مسکن و نظام وظيفه نخبگان تغييري نکرده است و مانند سابق ادامه مي يابد فقط تسهيلات مسکن کمي مشکل شده بود که آن هم رفع خواهد شد.

وي يادآور شد: تسهيلات مسکن به نخبگان و استعدادهاي برتر 80 ميليون تومان وام خريد مسکن با سود 13 درصد است که به آنان ارائه مي‌شود. در آئين‌نامه جديد که درحال تدوين است تسهيلات مسکن و يا نظام وظيفه حذف نخواهد شد بلکه شايد تغييراتي داشته باشد.

معاون فرهنگي و امور نخبگان بنياد ملي نخبگان ادامه داد: تاکنون 5 هزار نفر از نخبگان از تسهيلات نظام وظيفه، دو هزار نفر از تسهيلات مسکن، 500 نفر با استفاده از گرنت استادياران جوان، استاديار دانشگاه شدند و 5 هزار نفر کمک هزينه تسهيلي و 72 نفر استاد برجسته از تسهيلات بنياد از ابتدا تاکنون استفاده کرده‌اند.


 تاريخ و نحوه دريافت كارت آزمون تخصصي مهندسي فناوري ارشد و كارشناسي حرفه‌اي ارشد علمي - كاربردي 93 اعلام شد 

 اطلاعيه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ تاريخ، نحوه پرينت كارت و محل‌ رفع نقص كارت‌ شركت در آزمون تخصصي دوره مهندسي فنآوري ارشد و دوره كارشناسي حرفه‌اي ارشد دانشگاه جامع علمي - كاربردي سال 1393 بر روي سايت اين سازمان منتشر شد.

براساس اين اطلاعيه كارت شركت در آزمون براي كليه داوطلبان آزمون مذكور از روز چهار‌شنبه 3/2/1393 براساس مندرجات اين اطلاعيه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار مي‌گيرد. مطابق برنامه زماني پيش‌بيني شده فرآيند آزمون رأس ساعت 8:30 صبح روز جمعه 5/2/93 در مراكز استانهاي كشور برگزار خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحاني بر روي كارت شركت در آزمون داوطلبان درج مي‌گردد. ضمناً ساير اطلاعات ديگر در برگ راهنماي شركت در آزمون كه همزمان با كارت شركت در آزمون بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت قابل پرينت و دريافت مي‌باشد.

- نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون

كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز چهارشنبه 3/2/93 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (شامل نام‌خانوادگي و نام، كد ملي و تاريخ تولد) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد پيگيري) از كارت شركت در آزمون پرينت تهيه نمايند و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

ـ آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون

آدرس و محل تشكيل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون كليه داوطلبان بر مبناي استان محل اقامت آنان (براساس بند 29 تقاضانامه ثبت‌نامي) به شرح جدول مندرج در اطلاعيه مي‌باشد. داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالي در كارت بايستي روز پنج‌شنبه مورخ 4/2/93 صبح از ساعت 8:00 الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 18:00 به حوزه‌هاي‌ رفع نقص كارت مراجعه نمايند. داوطلبان درصورت لزوم مي‌توانند سوال يا سوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج شنبه 4/2/93 همه روزه بغير از ايام تعطيل و در وقت اداري با شماره ‌تلفنهاي‌ 99-88923595 يا بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور در ميان بگذارند.

جدول نام و آدرس محل رفع نقص كارت شركت در اين آزمون براساس استان محل اقامت داوطلبان بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قابل مشاهده است.


 خبر 

 آيين تکريم و معارفه روساي قديم و جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن برگزار شد

رودهن - ايرج صادقعلي

آيين تکريم و معارفه روساي قديم و جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن با حضور معاون پارلماني دانشگاه آزاد، امام جمعه شهرهاي بومهن، رودهن، پرديس و آبعلي، نماينده مردم شهرستان‌هاي فيروزکوه، رودهن و دماوند در مجلس شوراي اسلامي، مسئول نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن، رؤساي دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي فيروزکوه و دماوند، بخشدار، شهردار، اعضاي شوراي شهر رودهن و جمعي از اساتيد دانشگاه در سالن کنفرانس حسابي مجتمع دانشگاهي رودهن برگزار شد.

به گزارش خبرنگارآفرينش، حجت‌الاسلام والمسلمين تيمور علي‌عسگري در آيين تکريم از رئيس قبلي دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن که با حضور شماري از مسئولان و دانشگاهيان برگزار شد، اظهار داشت: در فرهنگ ديني کشومان اخلاق، عقلانيت و اعتدال در منش و رفتار از اصول غيرقابل انکار است و بنا بر وظيفه بايد از زحمات همه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن قدرداني کرد.

معاون پارلماني دانشگاه آزاد اسلامي خاطرنشان کرد: در دولت جديد که با شعار تدبير و اميد روي کار آمده است و عقلانيت را مطرح مي‌کند، کار مسئولان سخت‌تر از گذشته خواهد بود.

«فرهنگ» در دانشگاه آزاداسلامي مورد توجه بيشتري قرار مي‌گيرد

سرپرست جديد بزرگ‌ترين دانشگاه شرق استان تهران گفت: براساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، «فرهنگ» در دانشگاه آزاد امسال مورد توجه بيشتري قرار مي‌گيرد.

دکترنقي شجاع در آيين معارفه خود به عنوان سرپرست جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن که با حضور معاون پارلماني دانشگاه آزاد برگزار شد، اظهار داشت: از رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به خاطر اعتمادي که به بنده داشته است، تشکر مي‌کنم و اين قول را مي‌دهم که برنامه‌هاي خوب و کم‌نظيري که توسط وي تدوين شده را به کمک همکاران کوشاي خود اجرايي کنيم.

اخذ صلاحيت فعاليت‌هاي فرهنگي و پژوهشي از وزارت علوم در رودهن

رئيس سابق بزرگ‌ترين دانشگاه شرق استان تهران از اخذ صلاحيت فعاليت‌هاي فرهنگي و پژوهشي از وزارت علوم، تحقيقات و فن‌آوري براي دانشگاه رودهن خبر داد.

عليرضا ايرانبخش در آيين توديع خود از رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن که با حضور معاون پارلماني دانشگاه آزاد برگزار شد، با خوش‌آمدگويي به حضار اظهار داشت: بيش از 10 سال است که سرپرست جديد بزرگ‌ترين دانشگاه شرق استان تهران را از نزديک مي‌شناسم و به تمام خصوصيات ايشان که زبانزد اهل دانشگاه است، واقف هستم و وي مي‌‌تواند مسئول خوب و شايسته‌اي براي واحد رودهن باشد.

وي همچنين با ارائه گزارش عملکردي از دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن در دوران تصدي مسئوليت در اين دانشگاه ادامه داد: از 14 آبان ماه سال 1361 تاکنون که 30 سال از آغاز به کار دانشگاه رودهن مي‌گذرد، اين عملکرد و زحمات کل مجموعه بسيار خوب بوده است.

ايرانبخش با توجه به کمبود وقت گزارش مختصري از توفيقات دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن را به را ارائه داد که بخش مهم آن شامل ارتقاي دانشگاه از بسيار بزرگ به واحد جامع، اخذ صلاحيت فعاليت‌هاي فرهنگي و پژوهشي از وزارت علوم، تحقيقات و فن‌آوري در همه زمينه‌ها و تشکيل کميته منتخب ارتقاي استادان در سازمان مرکزي دانشگاه آزاد است.


 خبر 

 بکارگيري ايمني و کيفيت در طراحي سئوالات آزمون؛

شرکت 16 هزار داوطلب در آزمون دستياري

دبير شوراي آموزش پزشکي و تخصصي با اشاره به برگزاري چهل و يکمين آزمون دستياري پزشکي گفت: حدود 16 هزار پزشک در آزمون اين دوره شرکت کرده‌اند که تقريبا نيمي از آنها زن و نيمي از آنها مرد هستند.دکتر عبدا... کريمي در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: منابع آزمون که تغييري نداشته است اما براي طراحي سئوالات از تعداد بسياري از استادان سئوالات را دريافت کرديم که براي بالابردن اطمينان و کيفيت سئوالات، چند بسته سئوال طراحي شده است که در نهايت در روز آزمون از يکي از اين بسته‌ها استفاده مي‌شود. وي خاطرنشان کرد: آزمون دستياري پزشکي 200 سئوال تستي دارد که از تمام رشته هاي مادر و مينور در آن سئوال آمده است و هر پاسخ مثبت 3 نمره و هر پاسخ اشتباه 1 نمره منفي دارد.

کريمي اظهار داشت: از نظر ايمني طراحي سئوال و کيفي بودن سئوالات آزمون نهايت دقت بکار گرفته شده است و گروه تلفيقي از اساتيد سئوالات را از ميان انبوه سئوالات طراحي شده انتخاب کرده‌اند. دبير شوراي آموزش پزشکي و تخصصي يادآور شد: حدود 16 هزار نفر در آزمون دستياري پزشکي که در روز 11 ارديبهشت ماه برگزار مي‌شود، شرکت مي‌کنند.

عضو کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس اعلام کرد؛

ساماندهي دانشجويان دکتري و ارشد با "طرح سنجش و پذيرش دانشجو"

تصويب نهايي طرح سنجش و پذيرش دانشجو در مقطع دکتري و ارشد به رشد کيفي آموزش در مقاطع بالا کمک چشمگيري خواهد کرد.دکتر رضا صابري عضو کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس در گفتگو با خبرنگار دانشگاهي باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: همانطور که عنوان شد، اين طرح با طرح سنجش و پذيرش دانشجو در مقطع متوسطه و کنکور سراسري کاملا متفاوت است و به طور تخصصي مربوط به تحصيلات تکميلي يعني دکتري و ارشد مي‌پردازد و يکي از بستر‌هاي مهم در توسعه علمي کشور به لحاظ کيفي و پيش برد اهداف چشم‌انداز 1404 خواهد بود.

وي تصريح کرد: با توجه به مشکلاتي که در سال‌هاي اخير در پذيرش دانشجويان دکتري وجود داشته، بخصوص اعمال سهميه‌ها شرايط مشکلي را براي دانشجويان ايجاد کرده است، لذا بايد اين 2 مقطع مورد توجه ويژه قرار گيرند. وي يادآور شد: اين طرح به ساماندهي پذيرش دانشجويان اين دو مقطع منجر مي‌شود و در صورت تصويب نهايي آن يک سيستم جامعه در جهت سنجش و بررسي پذيرش دانشجويان در اين دو مقطع ايجاد خواهد شد.

تيم منتخب فوتسال دانشگاه آزاد اسلامي انتخاب شد

رودهن - خبرنگار آفرينش

اسامي افراد منتخب مرحله اول اردوي تيم انتخابي دانشگاه آزاد اسلامي معرفي گرديد.به گزارش خبرنگار آفرينش؛ با حضور دکتر محمد دادکان معاون ورزشي دانشگاه آزاد اسلامي، محمدرضا پهلوان مديرکل ورزش قهرماني و همگاني دانشگاه آزاد اسلامي، حسين شمس مربي تيم فوتسال دانشگاه وصبوريان مسئول اردوي انتخابي اسامي افراد منتخب مرحله اول اردوي تيم انتخابي دانشگاه آزاد اسلامي معرفي گرديده‌اند.

مديرکل ورزش قهرماني و همگاني دانشگاه آزاد اسلامي اسامي 15 نفر از کساني که انتخاب شده‌اند را اين گونه اعلام نمود:

سينا صريحي، محمد اکبري، سيد مجيد علوي، ميثم سليماني، سينا خودحال، سجاد نکوزاد، اصغر اسلامي، محمد کوهستاني، احمد ابراهيمي، الياس بندهي سرحدي، محسن سابقي، مهدي سارياني، معين منصوري، آرش خليل‌پور، بنيامين عموزاده.

معاون بين الملل دانشگاه آزاد خبر داد؛

تاسيس باشگاه مرکز همکاريهاي بين‌المللي آکسفورد (OICC)

به گزارش آفرينش به نقل از خبرگزاري آنا معاون بين الملل دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به تاسيس مرکز همکاريهاي بين‌المللي آکسفورد (OICC) ، از عضويت واحدها و مراکز دانشگاهي درون‌مرزي و برون‌مرزي در اين باشگاه خبر داد. سيد جواد انگجي در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري آنا با بيان اين مطلب افزود: با توجه به تحولات سريع و عميق ساختاري آموزش عالي در سطح بين‌المللي که حاصل شاخصهايي نظير آموزش متاثر از پژوهش، فن‌آوري تجربه‌ها و فنون انتقال مي‌باشد، واحدها و مراکز آموزشي و پژوهشي دانشگاهي مي‌بايست آگاهي مناسبي از جديدترين پديده‌ها و تحولات علمي مدرن در سطح بين‌المللي داشته باشند. وي ادامه داد: بدين منظور دانشگاه آزاد اسلامي واحد آکسفورد طبق مصوبه هيئت رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي اقدام به تاسيس مرکز همکاريهاي بين‌المللي (OICC) کرده است. معاون بين‌الملل دانشگاه آزاد اسلامي خدمات قابل ارائه به اعضاء را شامل دسترسي به وب سايت باشگاه اعضا و منابع علمي و پژوهشي آن، ارائه مشاوره توسط مشاوران OICC به واحدهاي عضو به منظور اجراي پروژه هاي آموزش عالي، همکاري با صنعت و برگزاري کنفرانسهاي بين‌المللي، تخفيف ويژه به مديران، اعضاي هيئت علمي و کارکنان واحدهاي عضو جهت شرکت در دوره‌هاي تخصصي آموزش حرفه‌اي و ضمن خدمت در انگلستان و... دانست.

وي همچنين با اشاره به اينکه اعضا مي‌توانند خبرنامه جامع الکترونيکي که در آن آخرين تحولات جهاني آموزش عالي به زبانهاي فارسي و انگليسي ارائه مي‌شود را دريافت کنند، گفت: ارائه تسهيلات جهت بازديد روسا، اعضا هيئت علمي و مديران اجرايي واحدهاي عضو از دانشگاه ها و مراکز علمي و آموزشي در انگلستان و اروپا و معرفي واحدهاي عضو در وب سايت مرکز همکاريهاي بين‌المللي آکسفورد جهت برقراري ارتباط با ساير موسسات و مراکز آموزشي و پژوهشي از ديگر خدمات قابل ارائه توسط اين مرکز به اعضا است. وي، برخورداري از تسهيلات ترجمه و ويراستاري جهت چاپ مقالات در نشريات معتبر علمي با استفاده از نرخ ويژه را از جمله امتيازات براي اعضا برشمرد.

انگجي يادآور شد: واحدها جهت کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به وب سايت WWW.OICC.org.uk مرکز همکاريهاي بين‌المللي آکسفورد مراجعه کنند.


 انتصابات 

 معاون تسهيلات دانشجويي صندوق رفاه دانشجويان منصوب شد

رئيس صندوق رفاه دانشجويان طي حکمي "معاون تسهيلات دانشجويي صندوق رفاه دانشجويان" را منصوب کرد.به گزارش آفرينش، ناصر مطيعي رئيس صندوق رفاه دانشجويان طي حکمي دکتر احمد صادقي را به سمت "معاون تسهيلات دانشجويي صندوق رفاه دانشجويان" منصوب کرد.

رئيس صندوق رفاه دانشجويان همچنين از خدمات و تلاشهاي دکتر گودرزي معاون تسهيلات دانشجويي سابق صندوق رفاه دانشجويان تشکرکرده و براي وي آرزوي توفيق کرد.دکتر احمد صادقي داراي دکتراي اقتصاد کشاورزي از دانشگاه upm مالزي بوده و قبل از اين انتصاب در دانشگاه شهيد بهشتي مشغول به فعاليت بوده است.

 


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي