جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/03/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 4727

سردار دکتر نعيمي نماينده مردم شهرستان آستارا در مجلس شوراي اسلامي:
با اجراي طرح بزرگ راه آهن رشت – انزلي – آستارا به قزوين بزودي شاهد شکوفايي عظيمي در سطح استان گيلان خواهيم بود


آگهي صفحه 2


آگهي صفحه 3


 سردار دکتر نعيمي نماينده مردم شهرستان آستارا در مجلس شوراي اسلامي:
 با اجراي طرح بزرگ راه آهن رشت – انزلي – آستارا به قزوين بزودي شاهد شکوفايي عظيمي در سطح استان گيلان خواهيم بود 

رشت: سيد اکبر خوشحال

اخيرا" سفري به شهرستان آستارا داشتيم که به نکات جالب توجه اي برخورد کرديم . که هر يک از آنان مي تواند الگوي مناسبي براي کساني باشد که مي خواهند خدمتگزار جامعه باشند. در شهر آستارا وقتي به هنگام تماس با مردم و چند تن از روساي شوراي اسلامي شهر ها داشتيم متوجه شديم که مردم چنان شناختي ا ز مديران و دست اندر کاران خود دارند.

شايد بدون اغراق در کمتر شهرستاني مي توان اين چنين علاقمندي را مشاهده نمود. مردم با فرهنگ و مهربان آستارا حتي عملکرد مديران اجرايي را از عملکرد مديران دلسوز اعلام داشتند. در يک فرصت مناسب در رابطه با امور مردم شهرستان آستارا و حساسيتي که آنان نسبت به شهر و زادگاه خود دارند. با سردار دکتر نعيمي نماينده مردم شهرستان آستارا در مجلس شوراي اسلامي به گفتگو نشستيم و از ايشان درخواست کرديم تا شمه اي از اقدامات انجام داده و همچنين اقداماتي که در آينده در دست اقدام دارند تشريح نمايند و دکتر نعيمي ابتدا اشاره داشت و افزود: اولا" بايد عنوان کنم من مردي چند بعدي هستم زادگاهم اردبيل بزرگ شده تالش و نماينده مردم شهرستان آستارا هستم و البته در شهر آستارا در محله پايين شهر عباس آباد در کنار مردم مهربان آستارايي زندگي ميکنم. از طرفي با فاصله بيش از 15 هزار راس بالاتر از نفر دوم با فاصله زيادي بعنوان نماينده يا خدمتگزار مردم آستارا انتخاب شدم. وقتي با دکتر نعيمي دست داديم و روبوسي کرديم متوجه فزيک بدن ايشان شدم . سوال کردم دکتر ورزشکار هستيد . او گفت من استاد کونگ فو هستم و مربي ورزشهاي رزمي در کشور مي باشم و به ائمه اطهر علاقه خاصي دارم . وبا پاي برهنه به عزاداري ها مي روم چون از کودکي خانواده ام به من آموختند که بايد پابرهنه عزاداري کرد . دکتر نعيمي در خصوص اقدامات انجام شده در شهرستان آستارا اشاره کرد و گفت: در روستاهاي بخش مرکزي آستارا و بخش لوندويل با اتفاق اعضاي شوراهاي بخش مرکزي اسلامي ، هيات امناء و بهمراه مسئولين ادارات طي چند روز آشنايي چهره به چهره و سرکشي از خانواده هاي معظم شهدا و آزادگان و ايثارگران دعوت مردم در دفتر کار خود بعنوان يک سريدار آمادگي پاسخگويي به خواسته هاي مردم عزيز که ولينعمت ما هستند دارم.

دکتر نعيمي اظهار داشت و گفت: افتتاح فاز اول اسکله و اخذ مجوز مرز مجاز دريايي مرز نشينان مجوز و صدور کارت هوشمند مرزنشين و اخذ مجوز شهرک صنعتي مرزنشيني از هيات دولت ، اخذ مجوز منطقه ويژه اقتصادي محوطه سازي انبارهاي عمومي به مساحت 15000 متر مربع – اخذ اعتبار براي بيمارستان يکصد تختخوابي که با بيش از 75 درصد پيشرفت فزيکي راه اندازي ساختمان دياليز با کليه امکانات و تجهيزات مدرن با اعتبارات دولتي و خيرين، اخذ اعتبار و تکميل امکانات پزشکي بيمارستان قديمي و تجهيزات و بهسازي آن از جمله اتاق عمل – چشم پزشکي – راديولوژي تمديد مجوز احداث بيمارستان خاتم الانبيا (ص) آستارا – ايجاد کتابخانه عمومي ديجييتالي و تجهيز آن ، اخذ اعتبار براي مجتمع فرهنگي ارشاد و با بيش از 75 درصد پيشرفت و راه اندازي مرکز رسانه هاي ديجيتالي اداره ارشاد اسلامي ، اخذ امکانات اداري و سايل نقليه براي بعضي از ادارات، ايجاد جاده سلامت ، طرح سالمسازي در بلوار سفير اميد و ضلع شرقي پارکينگ بازارچه ساحلي با همت اعضاي محترم شوراي شهر ، اخذ مجوز صدور ويزا و کارت موقت براي کادر آموزشي ، ديواره سازي رودخانه مرزي بطول 200/7 متر از جمله جلوگيري از ورود سيل به باغچه سرا و کمکهاي نقدي به فقرا و نيازمندان شهرستان آستارا در راستاي اهداف خداپسندانه و نوع دوستانه مختلف از جمله امرار معاش ، آزادي زندانيان در جرايم غير عمد، ترخيص بيماران بي بضاعت، آشتي دادن افراد در موارد اختلاف مالي ، با همکاري کميته امداد و مساعدت افراد خير براي اشخاص بي خانمان تهيه زمين و اخذ وام براي ساخت مسکن از کميته امداد ، وي در ادامه از همکاري مديران کميته امداد و بهزيستي نيز تقدير و تشکر بعمل آورد .

شايان ذکر است براي اتمام پروژه بزرگراه آستارا – تالش اخذ اعتبار جهت ايجاد چندين پل عابر پياده در سطح شهر و روستا – احداث و راه اندازي شعبه کميته امداد- و راه اندازي درمانگاه شبانه روزي لندويل و اتصال آن به شبکه آب شهري ، ديواره سازي رودخانه جلونرود که همه ساله حادثه آفرين است و قرباني هم گرفت . بوسيله بتن ديواره سازي کرده ايم ، احداث پل لوندوبل ( جاده ترانزيستي) ايجاد بريدگي و دوربرگردان در نزديکي امام زاده تا دسترسي زوار به امزاده به راحتي صورت گيرد. و انجام ماموريتهاي مرزي و برون مرزي جهت اعتبار به فرهنگ اتباي و حل مشکلات تجار بازرگانان – فعالان اقتصادي و اخذ تخفيف و بخشودگي جرائم و ماليات براي آنان ، اخذ اعتبار و ساماندهي شاليزار ها و آبهاي سرگردان اخذ اعتبار و روکش آسفالت آستارا – ليسار – بصورت رفت و برگشت افزايش وام مسکن مهر از 25 به 30 ميليون و اخذ 5/4 ميليارد تومان نيز بلاعوض ، ايجاد اتاق تعاون در آستارا.

گفتني است که مواردي که مطرح شده در مدت 20 ماهه انجام شده است. که البته طرحهاي عظيمي نيز در دست اقدام دارم که انشاالله در گزارش بعدي نيز به آن مي پردازيم.

قابل ذکر است که دکتر نعيمي نماينده پر تلاش مردم آستارا نايب رئيس کميته امنيت ملي و مطالبات داخلي- عضو کمسيون فراکسيون اصولگرايان رهروان ولايت و 50 در صد جانباز سپاه و با بالاترين رتبه حقوقي کشور با رتبه 20 به درجه سردار سپهبد نايل آمده است . وقتي از نعيمي در مورد عملکرد مديران – فرماندار – شهردار و اعضاي شوراي شهر سوال کردم گفت بايد عرض کنم اکثريت مديران اجرائي شهرستان آستارا جدي و موفق هستند. و البته موفقيت بعضي از ادارات در سالهاي اخير چشمگير بوده است. و تعداد اندکي هم اگر وجود داشته باشند که احيانا" منش کاري نداشته باشند بزودي اسامي آنان را اعلام ميکنيم و من با هيچ احدي رو دروايستي ندارم بايد مديران حوزه انتخابيه من بطور تمام کمال در جهت مردم عزيز و مهربان آستارا باشند. و اميدواريم با حضور اين مرد رزمي کار و مدير پر توان شاهد شکوفايي بيشتري در شهرستان مرزي آستارا باشيم.

يه اميد آن روز


 آگهي صفحه 2 


 آگهي صفحه 3 


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي