جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
دریافت Pdfارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1386/02/01 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - شنبه نسخه شماره 2740


كوتاه و خواندني از سوت پايان و دقيقه 90

هفته بيست و ششم رقابت هاي ليگ برتر
استقلال مغلوب اشتباه داوري

مهرداد اولادي مهاجم تيم ملي اميد :
تمام امتيازات بازي هاي برگشت را مي گيريم

حسين کعبي کاپيتان تيم ملي اميد :
شک نکنيد ، استراليا را هم مي بريم

بازتاب پيروزي تيم فوتبال اميد ايران در روزنامه هاي اردن
شکست وحشتناک

پيکارهاي قهرماني پرس سينه کارکنان و اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي ايران
دکتر بهرام قديمي هم تقدير شد ، هم مدال طلا گرفت


 كوتاه و خواندني از سوت پايان و دقيقه 90 

  
رقابت هاي فوتسال چهارجانبه اردبيل
4 ارديبهشت ; ايران - تايلند

رقابت هاي فوتسال چهارجانبه اردبيل با حضور تيم هاي اميد و بزرگسالان ايران، تيم ملي فوتسال تايلند و تيم فوتسال منتخب اردبيل برگزار مي شود.
گفتني است که فدراسيون فوتبال، برنامه و زمان برگزاري مسابقات فوتسال چهارجانبه اردبيل را اعلام کرد.
تيم ملي فوتسال تايلند در پي انصراف اسپانيا از حضور در اين رقابت ها، جايگزين اين تيم شد.
برنامه اين رقابت ها به شرح زير است:
سه شنبه 4 ارديبهشت :
تيم فوتسال اميد ايران ........................................... منتخب استان اردبيل 
تيم ملي فوتسال بزرگسالان ايران  ....................................... تيم ملي تايلند
چهارشنبه 5 ارديبهشت : 
تيم فوتسال اميد ايران  ................................................. تيم ملي تايلند
تيم ملي فوتسال بزرگسالان ايران ................................. منتخب استان اردبيل
تيم هاي ملي فوتسال ايران و تايلند خود را براي حضور در رقابت هاي قهرماني آسيا آماده مي کنند که روزهاي   23 تا   29 اردبيهشت ماه امسال با حضور   16 تيم در ژاپن برگزار مي شود. تيم ملي فوتسال ايران در گروه چهارم اين پيکارها با تيم هاي لبنان، مالزي و چين هم گروه است.
 
سوشا مکاني دروازه بان تيم ملي فوتبال اميد :
يقينا به مرحله بعد صعود مي کنيم

سوشا مکاني دروازه بان تيم ملي فوتبال اميد ايران درخصوص پيروزي سه بر صفر تيم ملي اميد مقابل اردن در مسابقات مقدماتي المپيک 2008 پکن گفت: با پيروزي پر گل مقابل اردن به تمام انتقادات اخير پاسخي قاطع داديم.
وي افزود : بازيکنان ما در اين ديدار بازي بسيار خوبي را به نمايش گذاشتند و فکر مي کنم که تمامي کارشناسان بر اين مساله اتفاق نظر دارند. فارغ از نتيجه بسيار درخشاني که در اين مسابقه به دست آورديم بازي بسيار خوب و هماهنگي را به نمايش گذاشته و تيم برتر ميدان بوديم. با اين پيروزي شايستگي خود را اثبات کرده و نشان داديم که بر خلاف انتقادات مغرضانه اخير وينگو بگوويچ مربي خوب و توانايي است. وي ادامه داد: از آنجا که تساوي در اين ديدار به منزله حذف ايران بود با انگيزه مضاعفي به مصاف اردن رفته و از تمام توان خود در اين ديدار بهره برديم. تعداد گل هاي ايران در اين ديدار نشان دهنده بازي هجومي ما بود که تا آخرين لحظه بازي نيز ادامه داشت. اين در حالي بود که تا آخرين لحظه هاي بازي بازيکنان ما دست از تلاش بر نداشته و نتايج ضعيف دور رفت را جبران کردند. مکاني اضافه کرد: اکنون بايد اين شرايط مناسب را حفظ کرده و نمايش خوب خود را در دو بازي آينده مقابل استراليا و عربستان تکرار کنيم. بازيکنان ما اين توانايي را دارند که در مصاف با اين دو تيم نيز موفق بوده و با پيروزي زمين را ترک کنند. با اين روحيه خوباوري و اعتماد به نفس مطمئن هستم که ايران از اين گروه به مرحله بعدي صعود خواهد کرد. دروازه بان تيم ملي اميد با ابراز رضايت از عملکردش در اين ديدار گفت: طبيعي است که وقتي تيم گل نمي خورد دروازه بان از عملکرد خود راضي باشد. در اين بازي نيز اين مساله صدق مي کند و به همين دليل از بازي خود راضي هستم. خوشحالم که نقش کوچکي در اين پيروزي داشتم و اميدوارم که بتوانم در دو بازي آينده نيز عملکرد مثبتي داشته باشم. وي با اشاره به نتايج ضعيف تيم ملي در دور رفت اين مسابقات اظهار کرد: فکر مي کنم دليل اصلي اين نتايج ضعيف نداشتن بازي هاي تدارکاتي کافي و عدم هماهنگي تيم بود. به نظر مي رسد که اکنون پس از انجام 3 بازي تيم به انسجام و هماهنگي کافي رسيده و اکنون مي توان شاهد بازي هاي بهتري از اين تيم بود. حتي بگوويچ نيز به دليل زمان کوتاهي که هدايت تيم را بر عهده داشته تازه اکنون ترکيب مناسب و اصلي تيم را شناخته و تسلط بيشتري پيدا کرده است. تيم ملي اميد روند نزولي گذشته را سر گذاشته و با هدايت اصولي و صحيح کادر فني در مسير صعودي و رو به رشد قرار گرفته است. اگر بازي با استراليا را هم به سلامت پشت سر بگذاريم با شکست عربستان در ورزشگاه آزادي صعود خود به دور بعدي مسابقات را حتمي خواهيم کرد.
 
محمد پنجعلي مربي تيم ملي اميد :
پيروزي حق ما بود

محمد پنجعلي مربي تيم ملي اميد کشورمان پيروزي تيم ملي اميد را در بازي مقابل اردن حق آشکار تيم ايران دانست.
وي در اين خصوص گفت :  تيم ايران از هر لحاظ مستحق اين پيروزي بود. البته بازيکنان موقعيت هاي خيلي بيشتري داشتند تا به گل برسند اما، متاسفانه اين موقعيت ها به گل تبديل نشد تا بازي با همان نتيجه 3 بر صفر به پايان برسد. پنجعلي با اعتقاد به اين که مي توانيم از اين مرحله صعود کنيم گفت: شرايط روحي، رواني بازيکنان خيلي بالا است و همين عامل باعث مي شود که بازيکنان انگيزه بيشتري براي پيروزي در 2 بازي باقيمانده مقابل عربستان و استراليا داشته باشند. مربي تيم فوتبال اميد ايران با بيان اين که تمام تلاش کادر فني اين است که شرايط کنوني را حفظ کند، اظهار کرد: تيم اميد ايران پتانسيل بالايي دارد و مطمئن باشيد که مي تواند فراتر از اين هم بازي کند و بازي هاي پرگل تري از خود به نمايش بگذارد. سعي مي کنيم بازيکنان را در همين شرايط مطلوب نگه داريم تا در 2 بازي باقيمانده با قدرت بيشتري به مصاف حريفان مان برويم. پنجعلي با اعتقاد به اين که هنوز ضعف هاي تيم فوتبال اميد ايران از بين نرفته است گفت: در بازي با اردن کاملا مشخص بود که ضعف هاي تيم کم تر شده است; اما هنوز از بين نرفته است و ما در زمان باقي مانده مي خواهيم تا جايي که امکان داشته باشد اين ضعف ها را برطرف کنيم. وي در پاسخ به اين سوال که بازي با کدام يک از دو تيم استراليا وعربستان سخت تر است؟ گفت:  بستگي به شرايط دارد و نمي توان گفت کدام يک حريف سخت تري هستند، چرا که تيم ها بازي هاي نزديکي دارند و نمي توان اين مساله را پيش بيني کرد که کدام يک از حريفان سخت ترند. مربي تيم فوتبال اميد ايران با اظهار اميدواري از صعود ايران گفت: من اعتقاد زيادي به اين تيم دارم و خيلي اميدوار هستم که بتوانيم از اين گروه صعود کنيم. مطمئن باشيد اگر از اين گروه صعود کنيم در مرحله بعد کارمان آسان تر است چرا که در حال حاضر در سخت ترين گروه مسابقات مقدماتي المپيک پکن قرار گرفته ايم. پنجعلي در پايان با اشاره به اين که تمام بازيکنان تيم اميد در بازي با اردن خوب کار کرده اند، گفت: تک تک بازيکنان عالي کار کردند و هر يک از آنها نقطه قوتي براي تيم بودند، مطمئنا در دور برگشت اين بازيکنان هماهنگ تر از گذشته با هم بازي خواهند کرد و به اميد خدا نتايج بهتري هم خواهند گرفت.
 
چهاردهم ارديبهشت آغاز مرحله جديد
 تمرينات تيم اميد

وينگو بگوويچ سرمربي تيم اميد ايران پس از پيروزي اين تيم برابر اردن و تعطيل شدن تمرينات تيم اميد براي استراحتي دو هفته اي راهي اروپا شد.
بگوويچ به طور مستقيم از اردن راهي فرانسه شد و پس از آن به ايتاليا و انگليس سفر خواهد کرد تا اين هفته بازي منچستريونايتد برابر ميلان در چارچوب مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا را در ورزشگاه اولدترافورد از نزديک تماشا کند. او پس از تماشاي اين بازي براي ديدار با خانواده خود به کرواسي خواهد رفت. مرحله جديد تمرينات تيم اميد از چهاردهم ارديبهشت ماه در کمپ تيم هاي ملي آغاز مي شود و ملي پوشان اميد خود را آماده ديدار بيست وششم ارديبهشت برابر استراليا خواهند کرد.

 اردوي تيم اميد در مالزي

تيم فوتبال اميد کشورمان پيش از رويارويي با تيم استراليا اردويي 3 روزه را در مالزي برپا مي کند.
گفتني است مربيان تيم فوتبال اميد ايران که با برتري قاطع 3 بر صفر مقابل اردن به صعود از گروه 4 دور مقدماتي از مرحله گروهي مسابقات فوتبال انتخابي المپيک پکن در قاره آسيا اميدوار شده اند در جهت آماده سازي براي حضوري قدرتمند در ديدار برابر استراليا در نظر دارند اردويي 3 روزه را پيش از رويارويي با اين تيم در مالزي برپا کنند. مربيان تيم فوتبال اميد اين درخواست را با مسوولان فدراسيون فوتبال مطرح کرده اند و آنها متعهد شده اند تلاش خود را براي تحقق اين خواسته به کار بندند.مسابقه با استراليا روز چهارشنبه 26 ارديبهشت ماه در سيدني برگزار خواهد شد.


وينگو بگوويچ سرمربي تيم فوتبال اميد :
عالي بازي کرديم

وينگو بگوويچ سرمربي تيم فوتبال اميد ايران پس از پيروزي 3 بر صفر تيمش مقابل تيم اميد اردن گفت: بازي تيم ايران در مقابل تيم اميد اردن بسيار عالي بود.
وي افزود: اين بازي نشان داد که ما مي توانيم در هر دو بازي باقيمانده در برابر استراليا و عربستان به پيروزي دست يابيم. وي با تبريک اين پيروزي به بازيکنان و ملت ايران گفت: از اينکه همه شادمان شدند، خوشحالم. سرمربي تيم فوتبال اميد ايران گفت: بازي بعدي ما چهار هفته ديگر با استراليا خواهد بود و اميدوارم که باشگاه هاي ايران کمال همکاري را با ما براي اردوي تيم اميد انجام دهند.
 
محمد بين همام رييس کنفدراسيون فوتبال آسيا :
برگزاري جام ملت هاي آسيا با 4 ميزبان اشتباه است

محمد بين همام رييس کنفدراسيون فوتبال آسيا گفت برگزاري جام ملت هاي آسيا با 4 ميزبان مشترک کار اشتباهي است.
به گزارش رويترز، محمد بن همام گفت: برگزاري اين رقابت ها با 4 ميزبان اشکال دارد. اين موضوع، به بخش بازاريابي ما لطمه مي زند و انرژي زيادي را مصروف خود مي کند. شما بايد کار را از يک کشور بخواهيد و نه چند تا. بيشتر اين کشورها در خصوص هماهنگي با يکديگر در سطح آماتور هستند و شايد فقط روزانه يک ساعت با يکديگر ارتباط دارند حال آنکه ما مسووليم اين رقابت ها را بخوبي برگزار کنيم.وي در ادامه تصريح کرد: چنانچه يک کشور به تعهدات خود عمل کند و ديگري نه، اين موضوع براي ما جالب توجه نخواهد بود. رقابت هاي جام ملت هاي آسيا 2007 از تاريخ 7 تا 29 ژوييه به ميزباني 4 کشور ويتنام، تايلند، اندونزي و مالزي برگزار خواهد شد و کنفدراسيون فوتبال آسيا از عملکرد برخي از اين ميزبانان رضايت ندارد. تايلند هنور نتوانسته به درخواست کنفدراسيون فوتبال آسيا مبني بر توسعه ورزشگاه هايش جامه عمل بپوشاند و مالزي هم بيش از اينکه به برگزاري اين رقابت ها در ماه ژوييه توجه داشته باشد در انديشه ديدار با منچستريونايتد است. بن همام گفت : از اين جهت حاضر شده رقابت هاي جام ملت هاي آسيا در 4 کشور برگزار شود تا برخي کشورهاي آسيايي بتوانند حضور تيم هاي برتر آسيايي را در کشورشان تجربه کنند. رييس کنفدراسيون فوتبال آسيا افزود: در آغاز ، خيلي انديشه پسنديده اي بود. مي خواستيم به همه اين شانس را بدهيم تا اين رقابت ها را ميزباني کنند و به مردم خود اين فرصت را بدهند تا از اين رقابت ها لذت ببرند. يک کشور از حيث تدارک اين رقابت ها ، عملکرد بهتري دارد. رويارويي با يک کشور مثل اين است که شما با يک ذهنيت و يک تفکر سر و کار داشته باشيد. بن همام که ماه گذشته براي دومين بار به سمت رياست کنفدراسيون فوتبال آسيا انتخاب شد، گفت کادر برگزارکننده اين رقابت ها بايد در تصميم خود مبني بر برگزاري اين رقابت ها در 4 منطقه غرب ، مرکز، جنوب آسيا و آسه آن تجديد نظر کند.نامرزدهاي برگزاري اين رقابت ها در سال 2011 از 3 منطقه غرب، مرکز و جنوب آسيا هستند که اين موضوع سبب مي شود استراليا به عنوان يک کشور تازه وارد از دور بيرون بماند. ايران، قطر و هندوستان براي برگزاري اين رقابت ها ثبت نام کرده اند. بن همام گفت: ما برگزاري اين رقابت ها را به صورت چرخشي آغاز کرديم اما اين کمک نمي کند تا يک رقابت واقعي را شاهد باشيم.

صابر ميرقرباني مهاجم تيم فوتبال مس کرمان :
تماسي با قلعه نوعي نداشتم

صابر ميرقرباني مهاجم تيم فوتبال مس کرمان در خصوص شايعه مذاکره اش با امير قلعه نوعي براي پيوستن به استقلال گفت: مذاکره اي با سرمربي تيم ملي براي پيوستن به استقلال نداشتم; هر چند از اين تيم پيشنهاد دارم.
وي افزود : بعد از اردوي تيم ملي، هيچ تماسي با آقاي قلعه نوعي نداشتم و از آن زمان تاکنون نيز ايشان را نديده ام. شايد انتشار چنين شايعاتي باعث شد که ديگر به تيم ملي هم دعوت نشوم. مهاجم مس کرمان مذاکره با استقلال را تائيد کرد و اظهار داشت: از سوي چند تن از دوستانم با مسوولان باشگاه صحبت هايي کرده ام تا فصل آينده در آن بازي کنم. قرارداد من با مس يک ماه و نيم ديگر به پايان مي رسد; البته پرسپوليس هم به من پيشنهاد داده  است.وي در پاسخ به اينکه حق مذاکره با باشگاه ديگري را ندارد، عنوان کرد: تمام فوتباليست ها چنين کاري را انجام مي دهند. حالا که نوبت به من رسيد، اين کار تخلف شد. البته اولويت اولم مس است و اگر با اين باشگاه به توافق برسم، در همين تيم مي مانم.
 
ديدار دوستانه استراليا - آرژانتين به تعويق افتاد
 
ديدار دوستانه تيم ملي فوتبال آرژانتين برابر استراليا در روز  16  خردادماه در ملبورن، به دليل نگراني حريف آمريکاي جنوبي از غيبت بازيکنان اصلي خود، به تعويق افتاد.
به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس از سيدني، فدراسيون استراليا اعلام کرد با درخواست همتاي آرژانتيني خود براي به تعويق انداختن تاريخ ديدار مذکور موافقت کرده است.
در اطلاعيه صادره آمده است: آرژانتين به دليل نگراني در مورد غيبت بازيکنان اصلي خود که درگير مسابقات ليگ هاي اروپايي هستند، اعلام کرد نمي تواند آنها را همراه داشته باشد و آمادگي لازم براي انجام بازي دوستانه در روز   6 ژوئن را نيز ندارد. بنابراين اطلاعيه فدراسيون استراليا فقط براي ميزباني تيم کامل آرژانتين در ملبورن متعهد است. فدراسيون استراليا افزود : براي تعيين تاريخ ديگري که ديدار دوستانه ميان تيم هاي ملي دو کشور انجام شود، هفته آينده با همتاي آرژانتيني خود ديدار خواهد کرد. استراليا قصد داشت از اين ديدار به عنوان تدارکاتي نخستين حضور در رقابت هاي جام ملتهاي آسيا استفاده کند. تيم ملي اين کشور روز   12 خردادماه در سيدني با اوروگوئه و روز   9 تيرماه در سنگاپور با تيم ميزبان ديدار خواهد کرد. عمان اولين حريف استراليا در جام ملتهاست که در بانکوک ديدار خواهند کرد. اين تيم سپس به مصاف عراق و تايلند مي رود.
 
کيومرث هاشمي سرپرست فدراسيون فوتبال :
همکاري باشگاه ها ضامن صعود تيم اميد
 به المپيک است

کيومرث هاشمي سرپرست فدراسيون فوتبال ضمن ارزشمند توصيف کردن پيروزي تيم فوتبال اميد کشورمان مقابل اردن و اميد به صعود اين تيم به مرحله بعد گفت: تنها در سايه همکاري باشگاه ها با تيم اميد مي توان به صعود اين تيم اميدوار بود.
وي افزود: تيم اميد با اين پيروزي شرايط مطلوبي درجدول به دست آورد و درصورت حمايت همه جانبه از اين تيم در دو ديدار آينده مي توانيم به طلسم 32 ساله در راهيابي به المپيک پايان دهيم.
وي با بيان اينکه با وجود برنامه ريزي نامناسبي که براي تشکيل تيم اميد انجام شد اين تيم تاکنون به نتايج قابل قبولي دست يافته گفت: با وجود اينکه بگوويچ زمان بسيارکمي براي آماده سازي تيم اميد در اختيار داشت و برنامه ريزي مناسبي قبل ازبازي هاي آسيايي براي اين تيم انجام نشده بود ولي تيم اميد به مروربه شرايط مطلوب دست يافت و بازي با اردن نشان داد که تيم ما از پتانسيل بسياربالايي برخوردار است و مي تواند با وجود تمامي کمبودها وبي برنامگي ها يکي از دوتيم صعود کننده از گروه خود باشد.
وي با بيان اينکه ديداربا استراليا براي تيم ما بسيارحياتي خواهد بود اظهار داشت: تلاش خواهيم کرد درفاصله يک ماه باقيمانده تا اين ديدار، درجهت تقويت تيم و فراهم کردن شرايط لازم براي حضور قدرتمند تيم اميد مقابل استراليا تمهيدات لازم را انجام دهيم و در اين زمينه منتظر برنامه هاي بگوويچ براي آماده سازي تيم اميد هستيم.
هاشمي تصريح کرد: البته انتظار داريم باشگاه ها نيزشرايط حساس تيم اميد را درک کنند و با توجه به منافع ملي همکاري خوبي با تيم اميد داشته باشند تا با صعود تيم اميد فوتبال ما پس از سال ها از اين حضورمنتفع شود.
سرپرست فدراسيون فوتبال، درپاسخ به اين سئوال که با توجه به روزهاي پاياني ليگ برتر و شرايط حساس تيم اميد چه تمهيداتي براي همکاري باشگاه ها با تيم اميد درنظر گرفته شده، گفت: اين مشکل همواره درفوتبال ما وجود داشته ولي ما انتظارداريم باشگاه ها با نگاه ملي به تيم اميد نگاه کنند و اين فرصت را به اميدهاي فوتبال کشور بدهند که از فرصتي که به دست آورده براي حضور در يکي از مهم ترين ميادين ورزش جهان تلاش کنند.


 تاتنهام آنلکا را مي خواهد

باشگاه فوتبال تاتنهام هاسپرز انگليس خواستار به خدمت گرفتن  نيکلاي آنلکا مهاجم فرانسوي تيم بولتون شد.
گفتني است که مسوولان باشگاه تاتنهام انگليس قصد دارند در پايان فصل جاري مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه هاي برتر انگليس با عقد قراردادي اين بازيکن را به خدمت بگيرند.
آنلکا که از تيم فنرباغچه ترکيه به تيم بولتون پيوست در اين فصل تاکنون يازده گل براي تيم بولتون به ثمر رسانده است.
 تيم بولتون براي به خدمت گرفتن اين بازيکن فرانسوي  هشت و نيم ميليون پوند به باشگاه فنرباغچه پرداخت کرد. تيم هاي يوونتوس ايتاليا و نيوکاسل انگليس نيز خواستار به خدمت گرفتن اين بازيکن هستند.
 
مانچيني  با اينتر تمديد کرد

روبرتو مانچيني سرمربي تيم اينترميلان ايتاليا اظهارداشت پس از کسب عنوان قهرماني مسابقات فوتبال سري A  باشگاه هاي ايتاليا ، قرارداد خود را با اين تيم تمديد کرد.
به گزارش خبرگزاري رويترز از رم ، مانچيني گفت پس از پايان ليگ فرصت لازم را براي تمديد قراردادم با اينترميلان دارم موضوع تمديد قرارداد مانچيني با اينترميلان همواره سوژه مطبوعات ورزشي ايتاليا بوده است. مانچيني گفت: هيچ مشکلي بين من و مسوولان باشگاه اينترميلان وجود ندارد ، هدف ما کسب عنوان قهرماني بود که به آن دست يافته ايم.
 
تور آسيايي منچستريونايتد

تيم فوتبال منچستريونايتد پيش از آغاز فصل آينده مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه هاي برتر انگليس در فصل تابستان به آسيا سفر خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از سنگاپور ، تيم منچستريونايتد که از علاقمندان بسياري در آسيا به ويژه در شرق و جنوب شرق اين قاره برخوردار است در تور آسيايي خود به ژاپن ، کره جنوبي ، ماکائو و مالزي سفر خواهد کرد و ديدارهاي دوستانه هاي برگزار خواهد نمود.
شاگردان آلکس فرگوسن سفر خود را از ژاپن آغاز خواهند شد و پس از ديدار با تيم اوراوا رد اياموند به کره جنوبي خواهند رفت و در شهر سئول با تيم سئول ديدار مي کنند.
 پس از آن تيم منچستريونايتد در ماکائو با تيم شن ژن ديدار خواهد کرد و آنگاه در مالزي و در ورزشگاه شهر کوالالامپور با تيم بازيکنان خارجي ليگ مالزي ديدار مي کند. تيم منچستريونايتد در سال   2005 و در تور آسيايي خود به هنگ گنگ ، چين و ژاپن سفر کرده بود.
 
رئال رافائل بنيتس را نمي خواهند

باشگاه رئال مادريد اسپانيا، هر گونه مذاکره را با رافائل بنيتس سرمربي اسپانيايي تيم ليورپول انگليس را رد کرد.
روزنامه ال پاييس گزارش داد که رئال مادريد در پي اظهارات ديروز بنيتس، با انتشار اطلاعيه اي، هر گونه مذاکره را براي بکارگيري وي در سال آينده ورزشي تکذيب کرد.
در اين اطلاعيه آمده است که رئال مادريد وارد مذاکره با بنيتس و هيچ سرمربي ديگري براي انعقاد قرارداد براي سرپرستي تيم در سال آينده نشده است.
بر اساس اين اطلاعيه، همانطور که بارها رييس باشگاه و هيات رييسه رئال مادريد اعلام کرده اند، اين باشگاه اکنون از فعاليت سرمربي معتبري به نام فابيو کاپلو برخوردار است و قرارداد منعقدشده با او براي سه سال مي باشد. اين اطلاعيه واکنشي به اظهارات بنيتس است که گفته بود مقام هاي رئال در تماس هايي با وي، تمايل خود را براي بکارگيري او نشان داده اند اما با اينکه از نظر مالي پيشنهاد بهتري به او ارايه داده بودند، پيشنهاد آنان را نپذيرفته است.
بنيتس در مصاحبه اش از حضور و ادامه فعاليت خود در تيم انگليسي ابراز خرسندي کرده بود.
 
 مايکل اوون مقابل چلسي به ميدان مي رود

سرمربي تيم فوتبال نيوکاسل انگليس از حضور  مايکل اوون  در ترکيب اين تيم مقابل تيم چلسي خبر داد.
ديدار تيم هاي نيوکاسل و چلسي در چارچوب مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه هاي برتر انگليس فردا برگزار خواهد شد. به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن ، گلن رودر افزود :  اوون پس از رهايي از بند مصدوميت در ديدار مقابل تيم چلسي به ميدان خواهدرفت. رودر در ادامه اظهارداشت : قصد ندارم از اوون از همان آغاز بازي استفاده کنم ولي در دقايقي از بازي او به زمين خواهد آمد.

فرانک لمپارد هافبک تيم چلسي :
تحت فشار قرار داريم

بازيکنان چلسي اجازه نمي دهند اين واقعيت که در جدول رده بندي ليگ برتر در پشت منچستريونايتد صدرنشين قرار دارند، رقابت  آنها بر سر عنوان قهرماني اين ليگ را تحت تاثر قرار دهد. 
آبي هاي لندن به خوبي مي دانند براي پيروزي در جنگ براي تصاحب قهرماني ليگ امسال نه تنها ديگر نمي توانند امتياز از دست بدهند، بلکه به خاطر اينکه قادر نخواهند بود بيش از اين بر شياطين سرخ فشار وارد کنند کارشان در پايان فصل به مراتب مشکل تر از قبل شده است.
فرانک لمپارد، هافبک ملي پوش چلي در اين خصوص گفت: در اکثر بازي هاي اين فصل ما در رتبه دوم جدول قرار داشتيم و حريف صدرنشين بوده و اين موضوع شرايط دشواري را براي ما به وجود آورده است. وقتي آنها در مسابقات پيروز مي شوند اين دشواري  کار نيز دو چندان مي شود، اما ياد گرفته ايم که با مشکلات زندگي کنيم و اجازه ندهيم که اين فراز و نشيب ها بر ما غلب شوند.
ما بايد تنها به پيروزي فکر کنيم. با اين که در اين مقطع از فصل احتمال بسياري وجود دارد که آنها ببرند، ببازند و يا مساوي کنند،  اما تنها بايد به وظايفمان عمل کنيم و فقط به کسب همه امتيازات و ثبت نتايج ايده آل بينديشيم. به رغم اينکه مي دانيم بايد مقابل يونايتد بازي کنيم، اما بايد روند پيروزي هاي خود را حفظ کنيم، زيرا از دست دادن امتياز در اين مرحله صدمات جبران ناپذيري را بر تيم وارد و کار ما را بسيار بسيار سخت خواهد کرد.
 
تشديد تنش در فوتبال ايتاليا
7 داور ايتاليايي به دليل رشوه گيري محروم شدند

محروميت 7 داور فوتبال ايتاليا به دليل رشوه گيري، فدراسيون اين کشور را با بحران جديدي روبرو ساخته است.
به گزارش سايت فوتبال ايتاليا، اتحاديه فوتبال اروپا به دليل رسوايي هايي سال گذشته در داوري فوتبال ايتاليا و در پي کشته شدن يک مامور پليس در جريان تيم هاي کاتانيا و پالرمو و رسوايي هاي اخير داوري در اين کشور،  سختگيري هاي شديدي را عليه ايتاليايي ها آغاز کرده است.
هفته گذشته ميشل پلاتيني، رييس اتحاديه فوتبال اروپا به راحتي امتياز ميزباني را از ايتاليا گرفت و به کشورهاي اوکراين و لهستان سپرد تا به مشکلات جيانکارلو آبته،  رييس فدراسيون جديد تشديد شود.
اتحاديه فوتبال اروپا علاوه بر کنار گذاشتن ايتاليا از ميزباني جام ملت هاي 2012، از رييس فدراسيون اين کشور خواسته پرونده تکميلي راجع به رسوايي ها سال گذشته داوري سري آ را پيگيري کند.
آبته و فدراسيون ايتاليا با بررسي پرونده رسوايي هاي داوري در سال هاي گذشته، به ويژه در سال 2004 که با گرفتن رشوه از تيم هاي ميلان و يوونتوس و 14 تيم ديگر قضاوت کردند، راي جديدي را مبني بر محروميت 7 داور صادر کرد.
پائولو برتيني، استفانو کاسارا، آنتونيو داتيلو، مارکو گابريئله، جيان لوکا پاپارستا، تيزيانو پيه ري و سالواتوره راکالبوتو، هفت داوري هستند که در ايتاليا مرتکب تخلف شده اند و از تيم هاي بزرگ اين کشور از جمله ميلان و يوونتوس رشوه دريافت کرده اند.
سزار گوسوني، رييس اتحاديه داوران در اين زمينه گفت: تلاش کرديم با ارائه اسنادي معتبر، مسايل پشت پرده فوتبال را به درستي به مردم نشان دهيم.
وي افزود: در اين مورد اقدام جدي براي بررسي پرونده داوران متخلف تهيه کرده ايم. اين راي در مرحله مقدماتي بررسي ها است; اگرچه مي خواهيم به درستي از فدراسيون و داوران ايتاليا حمايت کنيم و تنها به دنبال انتشار حقايق هستيم.


 مسابقات فوتبال دانشجويان کشور :
دانشگاه قم دوم شد

تيم فوتبال دانشجويان دانشگاه قم در مسابقات فوتبال دسته دو  دانشجويان کشور موفق به کسب رتبه دوم شد .
رقابت هاي فوتبال دسته دو دانشجويان دانشگاه هاي کشور با حضور 13 تيم در دانشگاه صنعتي اصفهان برگزار شد . به گزارش واحد خبر روابط عمومي دانشگاه قم ، در اين دوره از مسابقات که در مجموع با حضور 4 گروه برگزار گرديد ، تيم فوتبال دانشجويان دانشگاه قم موفق شد به عنوان تيم اول از گروه خود به دور بعدي مسابقات راه يابد و در مرحله حذفي نيز موفق به شکست 5 بر صفر تيم دانشگاه لرستان گرديده و به فينال صعود کرد . تيم دانشگاه قم در فينال مقابل تيم دانشگاه گرگان قرار گرفت و با نتيجه 4 بر يک شکست خورد به نايب قهرماني اين دوره از مسابقات بسنده نمود اين تيم در پايان نيز به همراه تيم گرگان به ليگ دسته يک فوتبال دانشجويان کشور راه يافت . گفتني است گودرز بلوطي که به عنوان فني ترين بازيکن اين دوره از مسابقات شناخته شده بود به همراه هم تيمي خود محمد دريکوند به تيم ملي دانشجويان کشور دعوت شدند.
 
سيمنار مدرسين فدراسيون جهاني فوتبال
نماينده شايسته دانشگاه آزاد اسلامي در زوريخ

اميرحسين پيرواني فارغ التحصيل کارشناسي ارشد تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي ايران جهت شرکت در سمينار مدرسين کلاس هاي مربيگري فدراسيون جهاني فوتبال از طريق دوبي عازم سوئيس شد .
به گزارش روابط عمومي اداره کل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي اين سمينار در زوريخ سوئيس مقر دائمي فيفا برگزار شد و اميرحسين پيرواني از مربيان ارزنده فوتبال کشورمان و باشگاه دانشگاه آزاد اسلامي در اين کلاس ها شرکت کرد . گفتني است در اين سمينار از مدرسين فوتبال کشورهاي مختلف دنيا رسما دعوت شده و حضور در اين کلاس ها و اخذ مدرک قبولي از اهميت ويژه اي براي مربيان اين رشته برخوردار است .
 
رقابت هاي وزنه برداري قهرماني بزرگسالان آسيا - چين
غيبت رضازاده و خوشحالي جابر سالم

حريف قطري و بلغاري الاصل رضازاده در غياب قوي ترين مرد جهان وارد تايان محل برگزاري رقابت هاي وزنه برداري قهرماني بزرگسالان آسيا شد.
گفتني است که در آستانه برگزاري رقابت هاي وزنه برداري قهرماني بزرگسالان آسيا، تيم هاي شرکت کننده در پيکارها به نوبت در حال ورود به شهر تايان هستند که در اين بين اکثر نگاه ها به سنگين وزن هاست و از آنجايي که حسين رضازاده قوي ترين مرد جهان و دارنده 2 مدال طلاي المپيک در اين دوره از پيکارها حضور نيافته مي توان جابر سالم وزنه بردار بلغاري الاصل قطري ها را شاخص ترين چهره اين دسته به شمار آورد.بر پايه اين گزارش، جابر سالم به همراه ديگر هم تيمي هاي خود وارد شهر تايان شد و در اولين برخورد کاروان قطر با تيم ملي کشورمان، مربيان تيم ملي اين کشور سراغ رضازاده را گرفتند که خبرغيبت پسر تنومند ايران لبخند را بر لب جابر نشاند. جابر سالم که نسبت به رقابت هاي ساليان گذشته به طور قابل ملاحضه اي وزن کم کرده رقابت بسيار نزديکي با وحيد ربيعي ملي پوش جوان و با آتيه کشورمان و همچنين وزنه بردار سنگين وزن چيني ها خواهد داشت.
   
پس از پنجمي در ليگ برتر
تيم سايپا از حضور در ليگ تکواندو انصراف داد

باشگاه سايپا که سال گذشته سکوي سوم را با پنجمي عوض کرد، ديگر تمايلي به حضور در ليگ برتر تکواندو ندارد.
گفتني است که اعزام سه تن از تکواندوکاران سايپا به همراه تيم بسيج به مسابقات بين المللي هنگ کنگ که سال گذشته بدون هماهنگي با اين باشگاه صورت گرفت، موجب شد تا مقام سومي به راحتي از کف آنها برود. همين موجب شده تا مسوولان باشگاه علاقه اي به حضور در ليگ تکواندو نداشته باشند. اين در شرايطي است که سرپرست و مسوولان فدراسيون در تلاشند دوباره موافقت مسوولان سايپا را براي ادامه حضور در ليگ برتر بگيرند; اما هنوز نتيجه قطعي حاصل نشده است.
با انصراف سايپا جاي يکي از پرسابقه ترين تيم هاي تکواندو در ليگ خالي خواهد بود.
 
مسابقات واليبال نشسته زير 23 سال جهان - برزيل
جوانان ايران مقابل برزيل به برتري رسيدند

غلامعلي محمودزاده مسوول روابط عمومي فدراسيون ورزش هاي جانبازان و معلولين اعلام کرد ; در ادامه مسابقات واليبال نشسته زير 23 سال جهان در چهارمين روز اين مسابقات، تيم کشورمان مقابل برزيل به برتري رسيد.
گفتني است که تيم ايران پس از کسب 4 پيروزي درپنجمين ديدار خود به مصاف تيم برزيل ميزبان اين مسابقات رفت و مقابل حريف خود به برتري رسيد.تيم روسيه و بوسني که مدعي قهرماني بودند دومين ديدار اين روز را برگزار کردند. در اين ديدار که دوساعت به طول کشيد روسيه، بوسني را سه بر يک شکست داد و رده دوم جدول را به خود اختصاص داد. تيم ايران درحال حاضر با پنج پيروزي پياپي و کسب 10 امتياز درصدر است و روسيه با 9 امتياز و بوسني وآلمان با 8 امتياز در مکان هاي بعدي قرار دارند. تيم واليبال نشسته زير 23 سال کشورمان درآخرين بازي مقدماتي به مصاف تيم لهستان خواهد رفت.
  
مسابقات بين المللي اسلووني
تيم پينگ پنگ جوانان ايران سوم شد

در جريان مسابقات بين المللي اسلووني، تيم پينگ پنگ جوانان ايران بر سکوي سوم ايستاد.
گفتني است که پانزدهمين دوره رقابت هاي بين المللي اسلووني با حضور 14 کشور در دو رده سني نوجوانان و جوانان برگزار شد.
در بخش جوان و نوجوان پسر به ترتيب، 16 و 17 تيم شرکت و مسابقات دختران در هر دو رده سني، با حضور 10 تيم پيگيري شد. در مسابقات تيمي جوانان، ايران به مقام سوم دست يافت. در اين رده سني، کرواسي قهرمان شد و مجارستان عنوان دوم را از آن خود کرد. سعيد مسعود، مسعود يعقوبي و کارن اسدي پويا، ياران ايران را در اين مبارزه تشکيل مي دادند. تيم نوجوانان ايران نيز در همان مرحله مقدماتي حذف شد. در بخش انفرادي نيز با وجود صعود پينگ پنگ بازان ايران به مرحله دوم به دليل عدم تنظيم مناسب زمان بازگشت تيم، ملي پوشان ايران نتوانستند به رقابت هاي خود ادامه دهند و همگي حذف شدند.

منصور برزگر  و  عليرضا حيدري  به صوفيه مي روند

منصور برزگر و عليرضا حيدري مدير فني و سرمربي تيم ملي کشتي آزاد ايران براي ديدن رقابت هاي کشتي آزاد اروپا راهي صوفيه پايتخت بلغارستان مي شوند.
 برزگر در اين باره گفت : به اتفاق عليرضا حيدري سرمربي تيم ملي کشتي آزاد به بلغارستان خواهيم رفت تا با آناليز حريفان اروپايي خود قبل از مسابقات جهاني و المپيک شناخت کاملي از کشتي گيران اوزان مختلف داشته باشيم . وي افزود : نمي خواهيم کشتي گيران ما چشم و گوش بسته به مصاف حريفان خود بروند . 70  تا80 درصد از کشتي گيران خوب دنيا در اروپا حضور دارند و ما در اين سفر قصد داريم هم با ديدن کشتي ها آن را آناليز و هم اينکه کليه فيلم هاي مسابقات را خريداري کنيم . برزگر با بيان اينکه کشتي گيران روسي از جمله حريفان اصلي تيم ملي ايران هستند که در اين رقابت ها حضور دارند تصريح کرد : ممکن است روسها چهره هاي جديدي را به اين مسابقات اعزام کنند که ما بايد حتما از آنها شناخت کافي داشته باشيم . مطمئنا آمريکايي ها نيز همين کار ما را انجام خواهند داد . چرا که آنها هم براي مسابقات جهاني باکو و المپيک پکن دور خيز کرده اند .مدير تيم هاي ملي کشتي آزاد ايران در پايان خاطر نشان کرد : درصدد فرصتي هستيم تا کوبايي ها را نيز شناسايي کنيم .


 هفته بيست و ششم رقابت هاي ليگ برتر
 استقلال مغلوب اشتباه داوري 

  هفته بيست و ششم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي کشور روز گذشته با برگزاري 5 بازي آغاز شد .
تيم فوتبال استقلال يکي از مدعيان کسب عنوان قهرماني ليگ برتر و صدرنشين مسابقات روز گذشته در ورزشگاه نقش جهان نصف جهان ميهمان تيم سپاهان بود که  با توجه به اشتباهات داوري بازي را يک بر صفر واگذار کرد.راه آهن و صباباتري در ورزشگاه دستگردي به مصاف يکديگر رفتند که اين بازي بدون گل به اتمام رسيد.
ملوان و ذوب آهن در ورزشگاه تختي انزلي با يکديگر پيکار داشتند که ملوان با يک گل پيروز شد.
ابومسلم در مشهد ميزبان تيم فجرشهيد سپاسي شيراز بود که با تک گل اولروم بر حريف غلبه کرد.
برق و مس يکي ديگر از بازي هاي هفته بيست و ششم را برگزار کردند که تيم مس در يک بازي پر گل 4 بر يک برنده شد.
گفتني است که در حال حاضر تيم استقلال با کسب 50 امتياز در صدر جدول قرار دارد.
شايان ذکر است که در ادامه اين رقابت ها روز يکشنبه پرسپوليس و فولاد در ورزشگاه آزادي به مصاف يکديگر خواهند رفت ، پيکان و سايپا در ورزشگاه ايران خودرو ديدار خواهند داشت و استقلال اهواز ميزبان تيم پاس خواهد بود .


  مهرداد اولادي مهاجم تيم ملي اميد :
 تمام امتيازات بازي هاي برگشت را مي گيريم 

 مهرداد اولادي مهاجم تيم ملي فوتبال اميد درخصوص ديدارهاي تيم ملي اميد در مرحله مقدماتي المپيک 2008 پکن گفت: از قبل هم پيش بيني مي کردم که بازي خيلي سختي را در پيش داريم، چرا که ما ميهمان بوديم و اردن از موقعيت ميزباني نهايت استفاده را مي برد.
وي افزود : تيم اميد ايران پس از بازي رفت در برابر اردن، تمرينات منظم و پيوسته اي را انجام داد و خوشبختانه توانستيم در بازي برگشت نتيجه خوبي را بگيريم و با توجه به اين که در خانه  آنها بازي مي کرديم با 3 گل در برابر اردن به پيروزي برسيم.
بازيکن تيم فوتبال اميد ايران با بيان اين که موقعيت هاي زيادي داشتيم و مي توانستيم گل هاي بيشتري به ثمر برسانيم، اظهار کرد: چند موقعيت مان به گل تبديل نشد اما، مهم کسب هر سه امتياز بازي بود که توانستيم به اين مهم دست پيدا کنيم. اولادي با اعتقاد به اين که صحبت هاي مربيان بسيار تاثيرگذار بود، گفت: کادر فني فهيمي داريم و آنها با اتخاذ تدابير مناسب باعث شدند که بازيکنان در موقعيت خوبي قرار داشته باشند و با تمام توان در زمين ظاهر شوند.
اولادي درباره گلي که خودش به ثمر رساند گفت: گلي که زدم روي سانتر از جناحين بود که اين حرکت در تمرين هاي تيم اميد کار شده بود و توانستيم از اين تاکتيک به گل برسيم. البته زحمت بازيکنان ديگر را نبايد ناديده گرفت و من از آنها تشکر مي کنم. وي با اعتقاد به اين که بازيکنان با استعدادي در خدمت تيم اميد ايران هستند، گفت:  اگر زمان بيشتري داشتيم و بازي هاي تدارکاتي بيشتري انجام مي داديم مطمئنا در حال حاضر با مشکلات کمتري مواجه بوديم. اولادي در پايان با اشاره به اين که بايد در بازي هاي بعدي فقط به پيروزي فکر کنيم گفت: فکر خود را بر روي بازي هاي برگشت معطوف کرده ايم و مي خواهيم با قدرت از گروه خودمان صعود کنيم و در مرحله بعدي مسابقات حضور پيدا کنيم.


  حسين کعبي کاپيتان تيم ملي اميد :
 شک نکنيد ، استراليا را هم مي بريم 

حسين کعبي کاپيتان تيم ملي فوتبال اميد ايران پس از پيروزي سه بر صفر تيم ملي ايران برابر اردن گفت:  با توجه به فشاري که روي تيم بود، بازي سختي برابر اردن داشتيم.
وي افزود : بازي خوبي بود. تيم اميد نسبت به بازي هاي گذشته عملکرد بهتري داشت و توانستيم پس از سه بازي، گلزني کنيم. کسب اين سه امتياز کمک ويژه اي براي صعود ما به مرحله بعد خواهد بود.
وي ادامه داد: به سه امتياز اين بازي نياز داشتيم و خوشبختانه تيم متحد شده بود. پس از اين پيروزي مي توانيم اميدوارانه دو بازي آينده خود را انجام دهيم. کعبي درباره زدن سه گل در يک بازي گفت: ما در سه ديدار قبلي موفق به گل زدن نشده بوديم. به همين دليل مهاجمان به ويژه اولادي و مي داوودي فشار زيادي را متحمل مي شدند اما، خوشبختانه توانستيم با اين سه گل اين فشار را از بين ببريم. فکر مي کنم که گل اول در نيمه نخست براي از بين بردن اين فشار بسيار موثر بود. کعبي با اطمينان از پيروزي برابر استراليا، گفت: در تهران مقابل استراليا، تيم برتر ميدان بوديم اما، اين تيم کل نود دقيقه دفاع مي کرد. با اين حال مطمئن باشيد که استراليا را در خانه اش شکست مي دهيم.
وي افزود: دو بازي آينده بسيار سخت خواهد بود ولي استراليا حرفي براي گفتن ندارد و از هم اکنون قول مي دهم که مي توانيم اين تيم را شکست بدهيم.


  بازتاب پيروزي تيم فوتبال اميد ايران در روزنامه هاي اردن
 شکست وحشتناک 

روزنامه هاي اردن پيروزي پر گل تيم فوتبال اميد ايران را در برابر تيم کشورمان ، شکست  وحشتناک و عجيب و غريب عنوان کردند.
روزنامه هاي  الراي،  الدستور والعرب اليوم با چاپ گزارش هايي به همراه تصاوير اين ديدار در صفحه هاي ورزشي خود نوشتند که با اين شکست از راه پکن بازمانديم .
روزنامه اردني الدستور دراين باره نوشت:تيم اميد اردن شکست وحشتناک و فاجعه باري در برابر همتاي ايراني خود خورد و تنها برگ برنده خود را براي رسيدن به بازي هاي المپيک   2008 پکن از دست داد.
به نوشته اين روزنامه ، تيم ايران توانست بر توپ و زمين مسلط شود و رفته رفته همه شرايط را بدست بگيرد و پايه گذار حملات شود و به اهداف خودش دست يابد.
روزنامه اردني العرب اليوم با تيتر درشت نوشت : تيم المپيک اردن با شکست در برابر ايران راه چين را از دست داد.
اين روزنامه درتحليلي از بازي نوشت : ايران از ابتداي نيمه اول هجومي بازي کرد و توانست به قلب دفاع اردن حمله کرده و در همان نيمه با يک گل برتري خود را به حريف ديکته کند. اين روزنامه ادامه داد: ايران در نيمه دوم نيز هجومي بازي کرد و توانست به دو گل ديگر نيز دست يابد .
تيم فوتبال اميد ايران درچهارمين ديدار خود در رقابت هاي فوتبال مقدماتي بازي هاي المپيک   2008 پکن در گروه چهارم چهارشنبه شب مقابل تيم اميد اردن به برتري سه بر صفر رسيد.
گلهاي تيم فوتبال اميد کشورمان توسط حسين کعبي در دقيقه   35 ، وحيد امرايي دقيقه   80 و مهرداد اولادي در دقيقه   87 به ثمر رسيد.


  پيکارهاي قهرماني پرس سينه کارکنان و اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي ايران
 دکتر بهرام قديمي هم تقدير شد ، هم مدال طلا گرفت  

اولين دوره مسابقات قهرماني پرس سينه کارکنان ، اساتيد و اعضاي هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي با قهرماني دانشگاه آزاد اسلامي اسلامشهر به پايان رسيد .
به گزارش روابط عمومي اداره کل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي در اين دوره از بازي ها که به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي ميانه در سالن شهيد جعفري برگزار شد ، دانشگاه آزاد اسلامي اسلامشهر با 61 امتياز اول شد و تيم هاي دانشگاه آزاد اسلامي تبريز ، شوشتر و ميانه در رده دوم تا چهارم قرار گرفتند .
شايان ذکر است در انفرادي و در دسته 75 کيلوگرم دکتر بهرام قديمي مديرکل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي و مدير برتر ورزش کشور با ثبت رکورد 115 کيلوگرمي بالاتر از تمامي رقباي خود به مقام نخست دست يافت و طي مراسمي ويژه مدال طلا و جايزه وي توسط پدر گراميشان دکتر ابراهيم قديمي اهدا» گرديد .
دکتر بهرام قديمي در خصوص حضور خود در اين دوره از رقابت ها گفت : سلامت امريست اجتماعي نه فردي و متغيرهاي اجتماعي در آن دخيل بوده و به همين لحاظ ورزش جزو نيازهاي اوليه ماسبت . ورزش با تمامي آسيب هاي اجتماعي نظير اعتياد مقابله کرده و وظيفه ماست که با ايجاد شور و نشاط بين دانشگاهيان و ارتقا» بهداشت و رونق ورزش کارکنان ، اساتيد و اعضاي هيات علمي ، آمادگي جسماني آنان را در پذيرفتن مسووليت هاي مهم فردي و اجتماعي بالا برده و به نحو شايسته اي در خدمت دانشجويان عزيز قرار گيرند . به همين لحاظ و به اصرار دوستان و بدون تمرين وارد ميدان شدم تا ايجاد انگيزه براي مسوولين و براي تمامي روساي واحدهاي دانشگاهي براي اشاعه ورزش همگاني و گسترش اماکن ورزشي و ساخت و سازهاي ورزشي و رونق ورزش کارکنان و اساتيد شده و به دنيا وفاق و اتحاد ملي و انسجام اسلامي خود را نشان دهيم .
در ادامه پيکارهاي انفرادي نيز امير آقايي از دانشگاه آزاد اسلامي رشت ، مراد رجبي و طاهر ويسي هر دو از دانشگاه آزاد اسلامي اسلامشهر ، فرهاد خانقلي زاده از واحد دانشگاهي مرودشت ، مراد کريمي از کرمانشاه ، غلامحسين ميرزايي از دانشگاه آزاد اسلامي سلماس ، عمران کهزادي از دانشگاه آزاد اسلامي شوشتر ، احمد قنبري از دانشگاه آزاد اسلامي کرمانشاه ، غلامرضا بابايي از دانشگاه آزاد اسلامي اسلامشهر و يونس نقدي از دانشگاه آزاد اسلامي تبريز مدال طلا را به گردن آويختند .
گفتني است از سوي برگزار کنندگان مسابقات حسين الهياري مربي تيم دانشگاه آزاد اسلامي زنجان به عنوان مربي نمونه بازي ها انتخاب و معرفي شد .
همچنين طي مراسم باشکوهي با حضور مسوولين شهر ميانه لوح تقديري توسط قهرمان مهدي خاني رييس شوراي اسلامي شهر ميانه به دکتر بهرام قديمي مدير کل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي اهدا» شد که متن آن به شرح زير است :
جناب آقاي دکتر بهرام قديمي
تلاش ، همت و پيشبرد و توانايي ستودني شما برادر بزرگوار در سمت مدير کل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي و حمايت بي شائبه از ورزشکاران دانشجو منشا» پيشرفت و تحول شگرف در ورزش دانشجويي و درخشش ورزش دانشجويي در داخل و خارج کشور و کسب چندين دوره عنوان پرافتخار مديرکل نمونه ورزش جنابعالي در ورزش کشور موجب افتخار و سربلندي شهر ميانه گرديده است .
بي گمان حضور موفق شما در ا ين جايگاه تاثير به سزايي در رشد و شکوفايي دانشگاه آزاد اسلامي شهرمان داشته و لازم مي دانم بر حسب وظيفه از سوي مردم قدرشناس شهر ميانه مراتب عالي ترين سپاس ها و تشکر قلبي را به فرزند خلف اين مرز و بوم کهن تقديم داشته و سرافرازي و تعالي جاوداني تان را از درگاه ايزد منان مسئلت نمايم .


 


 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
آگهي هاي روزنامه آفرينش