جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/05/03 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5329

شهردار منطقه يک تبريز در بازديد معاونين و مديران از سطح منطقه :
تمام توان خود را براي برداشتن موانع و مشکلات شهر و شهروندان به کار مي بنديم


آگهي صفحه 2


 شهردار منطقه يک تبريز در بازديد معاونين و مديران از سطح منطقه :
 تمام توان خود را براي برداشتن موانع و مشکلات شهر و شهروندان به کار مي بنديم 

 تبريز – توفيقي:‌ دکتر مهدي يوسفي شهردار منطقه يک تبريز به همراه معاونين و مديران واحدهاي مختلف از سطح حوزه بازديد و برداشتن موانع پيش روي خدمات دهي مناسب و حل مشکلات شهري و شهروندان بر اساس سياستهاي شهرداري را مورد تا کيد قرار دادند.

دکتر يوسفي در اين بازديد تلاش براي ارائه خدمات سريع گسترده براي شهروندان و برداشتن موانع ترافيکي در جهت روان سازي عبور و مرور شهروندان و زيبا سازي سطح حوزه و معابر اصلي و همچنين بهسازي و آماده سازي تمامي پارکها و فضا هاي سبز منطقه براي پذيرائي از مسافرين تابستاني را مورد تاکيد قرار دادند.

شهردار منطقه يک تبريز رسيدگي و نظارت دقيق و مستمر از سوي واحدهاي اجرائي – خدماتي در امر رسيدگي به ساخت و ساز هاي غير مجاز و پيگيري همه جانبه اين امور را از اصول مهم نظارتي دانسته و بر رعايت دقيق ضوابط و موازين قانوني در ساخت و سازها و صدور پروانه هاي ساختماني توسط کارکنان و مديران منطقه اي تاکيد کرد.

دکتر يوسفي افزود: اين بازديدها بر اساس برنامه ريزي از سوي شوراي معاونين منطقه بوده و به صورت هفتگي و صبح روز کاري با حضور کليه معاونين و مديران منطقه براي پيگيري جدي مسائل و مشکلات مطرح شده از سوي شهروندان بوده وبازديد ميداني از تمامي محلات، کوچه ها و معابر اصلي سطح حوزه در اولويت اساسي قرار دارد.

وي گفت : بررسي وضعيت شهري به صورت شبانه روزي توسط نيروهاي خدمات شهري ، عمراني ، شهرسازي ، فرهنگي و .... بايد سر لوحه باشد ، چرا که نياز مبرمي براي برداشتن تمامي مشکلات و مسائل حتي کوچک در سطح شهر مي باشد.

دکتر يوسفي در پايان از تداوم بازديد هاي دوره اي بر اساس ضرورت هاي ايجادي توسط معاونين و مديران منطقه اي خبر داد.

شروع عمليات اصلاح خط کشي محوري معابر سطح حوزه منطق? يک تبريز

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يک تبريز ، دکتر مهدي يوسفي شهردار منطقه يک تبريز از شروع عمليات اصلاح خط کشي محوري معابر اصلي و خيابانهاي سطح منطقه به صورت شبانه روزي و مستمر خبر داد.

شهردار منطقه يک تبريز ، خط کشي معابر اصلي سطح حوزه براي روان سازي ترافيک شهري و تنظيم رانندگي بين خطوط و فرهنگ سازي لازم در جهت استقبال از مسافران تابستاني و پذيرائي از مهمانان عزيز شهرمان صورت گرفته و هدف از اجراي اين طرح را روان سازي و کمک به تردد آسان خودروهاي عبوري و خط کشي موزون معابر سطح منطقه و زيباسازي معابر عنوان نمود.

گفتني است در اين مرحله از عمليات خط کشي، اصلاح خط کشي محوري خيابانهاي گلکار- معلم – قانون – رازي – همام تبريزي –ابن سينا و استاندارد ، در مرحل? اجراقرار گرفته و اتمام گرديد.

دور برگردان مقابل پارک شمس تبريزي با اعتباري بالغ بر 17 ميليارد ريال افتتاح شد

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يک تبريز، همزمان با عيد سعيد فطر و با اتمام عمليات عمراني و تکميل پل دور برگردان مقابل پارک شمس تبريزي ، اين طرح توسط معاونت فني و عمراني منطقه يک تبريز در مرحل? افتتاح قرار گرفته و با صرف اعتباري بالغ بر 17 ميليارد ريال به بهره برداري رسيد.

پل دور برگردان پل شمس با توجه به موقعيت جغرافيائي خود مي تواند موجب کاهش ترافيک مسير چايکنار در دو باند بوده و اتصال باند شمالي به جنوبي مسير چايکنار و روان سازي تردد خودروهاي عبوري و همچنين دسترسي آسان به پارک شمس نيز از اهداف بعدي اين طرح به شمار مي رود.

پروژه پل دور برگردان پارک شمس تبريزي با تلاش متخصصين و مهندسين فني و عمراني منطقه يک در مساحتي به طول عرشه 35 متري شامل باند رفت و برگشت و سازه بتني طراحي شده و با تمام مراحل خاکبرداري ، پي ريزي و شمع گذاري و همچنين جدول گذاري و آسفالت اساسي و زيرسازي و پس از انجام مراحل تکميلي و نور پردازي مدرن، آماده بهره برداري شده و با اعتباري بالغ بر 17 ميليارد ريال توسط شهرداري منطقه يک تبريز همزمان با عيد سعيد فطر افتتاح و تقديم شهروندان گرامي گرديد.


 آگهي صفحه 2 


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي