جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/08/08 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5406

نتايج هفته دهم ليگ برتر فوتبال ايران
پرسپوليس با طارمي صدر را نگه داشت

فدراسيون فوتبال ناآرام شد
گرد و خاک کي روش عليه عابديني


خبـــرنامه


خبرنامه


 نتايج هفته دهم ليگ برتر فوتبال ايران
 پرسپوليس با طارمي صدر را نگه داشت 

 آفرينش- رقابتهاي هفته دهم ليگ برتر فوتبال ايران با صدرنشيني پرسپوليس، پيروزي تراکتورسازي و توقف استقلال تهران به پيان رسيد.

در اين هفته دو تيم بالاي جدول پرسپوليس و تراکتورسازي با پيروزي که بدست آوردند فاصله خود را با ساير تيمها زياد کردند.

طارمي پرسپوليس را صدرنشين کرد

پرسپوليس با حمايت انبوه تماشاگرانش ميزبان صنعت نفت آبادان بود. در اين بازي قرمزها هر چه زدند به در بسته زدند و اين ديدار تا دقايق پاياني بدون گل مساوي بود تا اينکه مهدي طارمي در دقيقه 86 روي سانتر از کنار با يک بغل پاي محکم دروازه تيم نادر دست نشان را فرو ريخت.

پرسپوليس با اين برد 22 امتيازي شد و بالاتر از تراکتورسازي 20 امتيازي صدرنشيني اش را حفظ کرد.

در اين بازي رامين رضاييان و اميد عاليشاه که بازي را از روي نيمکت دنبال مي کردند در نيمه دوم به زمين آمدند.

توقف استقلال تهران در اهواز

ديدار تيم‌هاي فولاد و استقلال هم با تساوي يک بر يک به پايان رسيد. براي استقلال تهران در اين ديدار جابر انصاري در دقيقه 35 گلزني کرد. در حالي که منصوريان به فکر حفظ اين نتيجه بود، ساسان انصاري بازيکن سابق پرسپوليس از شکاف در خط دفاعي اين تيم استفاده کرد و در دقيقه 78 براي فولاد گلزني کرد تا شاگردان نعيم سعداوي از شکست بگريزند.

استقلال با اين تساوي 14 امتيازي شد و به جمع شش تيم بالاي جدول رسيد و فولاد هم با 12 امتياز در ميانه جدول جا گرفت.

دايي و خداداد امتيازها را تقسيم کردند

در بازي نفت تهران سياه جامگان خداداد عزيزي براي نخستين بار به عنوان مدير فني سياه جامگان روي نيمکت اين تيم حاضر شد. تقابل او با علي دايي به حساسيت هاي اين بازي اضافه کرده بود اما در نهايت دو تيم به تساوي 2 بر 2 رضايت
دادند.

براي سياه جامگان ايوب کلانتري (6 و 80) و براي نفت نيز امير ارسلان مطهري (15) و ميلاد فخرالديني (77) گلزني کردند. با اين نتيجه نفت تهران 16 امتيازي شد و به رده سوم جدول صعود کرد و سياه جامگان هم 10 امتيازي شد.

شکست سنگين ماشين‌سازي و خطر اخراج خطيبي

اما ديدار تيم‌هاي ماشين‌سازي تبريز برابر پيکان با برتري چهار بر يک تيم تهراني به پايان رسيد.

اين ديدار که با توجه به قعرنشيني ماشين‌سازي و صحبت‌هايي پيرامون برکناري خطيبي به نظر مي‌رسيد شکلي يک طرفه به سود ماشين‌سازي داشته باشد، با شکست سنگين اين تيم همراه شد. با اين نتيجه و ادامه قعر نشيني تيم ماشين‌سازي، رسول خطيبي در آستانه برکناري از اين تيم قرار گرفت و تيم پيکان با 15 امتياز در رده چهارم جدول ايستاد. امين قاسمي نژاد تک گل ماشين سازي را زد و گادوين منشا (10 و 87)، سجاد آشوري(30) و محمد نصتري (گل به خودي 62) براي پيکان گلزني کردند.

برتري تراکتور مقابل همشهري اش

در ادامه رقابتها، تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز با ارائه يک بازي برتر نسبت به گسترش فولاد، موفق به شکست دو بر صفر اين تيم شد.تيم قلعه نويي ابتدا توسط ادينيو و روي اشتباه مدافع و دروازه‌بان گسترش فولاد در دقيقه 40 به گل رسيد و در ادامه همين بازيکن در دقيقه 46 روي کرنر ارسال شده توسط رفيعي گل دوم را هم زد.

تراکتورسازي با کسب سه امتياز اين ديدار با 20 امتيار جزو مدعيان بالاي جدول باقي ماند و گسترش فولاد با 9 امتياز در رده يازدهم قرار گرفت.

فرار سايپا از شکست مقابل سپاهان

اما سايپا با گزني در وقت هاي تلف شده از شکست مقابل سپاهان اصفهان گريخت. تک گل تيم سپاهان را کولي بالي با ضربه سر روي يک کرنر ارسالي در دقيقه 26 به ثمر رساند و حامد شيري در دقيقه 90+3 گل مساوي را براي سايپا زد. تيم سپاهان از دقيقه 57 بعد از اخراج سهرابيان ده نفره کار را دنبال کرد.

از جمله حواشي عجيب اين بازي مي توان به انتخاب داور چهارم بازي از روي سکوها اشاره کرد. در اين بازي سعيد علي نژاد کمک داور اول بازي در دقيقه 30 مصدوم شد و بازي هم تا دقيقه 36 متوقف ماند. امير مبشر جايگزين وي شد اما مسئولان بازي براي داور چهارم از روي سکوها فردي را به نام سعيد لهراسبي انتخاب کردند.

گفته مي شود وي از داوران پيشکسوت است.

دومين پيروزي پديده در ليگ

در ديگر بازي که در قم انجام شد صبا ميزبان پديده مشهد بود که در پايان با نتيجه سه بر دو مغلوب شد.

براي تيم پديده محسن يوسفي در دقيقه 18، مهرداد کفشگري (59 از روي نقطه پنالتي) و يونس شاکري در دقيقه 85 گلزني کردند. براي تيم صبا هم حميد حسن‌زاده در دقيقه 81 از روي نقطه پنالتي و کيوان امرايي در دقيقه 90+4 گلزني کردند. رضا عنايتي در اين ديدار يک ضربه پنالتي را براي صبا از دست داد. صباي قم با اين باخت تا رده پانزدهم پايين رفت.

برد ذوب آهن مقابل استقلال خوزستان

ذوب آهن به دومين برد خود در سه بازي اخير و پس از کنار رفتن يحيي گل محمدي رسيد. اين تيم موفق شد با گلزني مهدي رجب زاده (58) و احسان پهلوان 90+ 1 از سد استقلال خوزستان بگذرد.


 فدراسيون فوتبال ناآرام شد
 گرد و خاک کي روش عليه عابديني 

 
پس از ماه‌ها آرامش، بار ديگر آتش توپخانه سرمربي پرتغالي تيم ملي فوتبال ايران شروع به آتش‌باري کرده است، اين بار در مواجهه با امير عابديني. آيا اين چالش، اين بار ختم به خير خواهد شد؟

فوتبال ايران با ادبيات منتقدانه و بعضا طلبکارانه کارلوس کي‌روش بيگانه نيست. او در طول سال‌هاي حضور در فوتبال ايران با بسياري از مربيان و مديران فوتبال درگيري لفظي داشته است، ادبياتي که او به کار مي‌برد خاص است. کي‌روش در اين سال‌ها ثابت کرده بي‌پروا و بدون هيچ ترسي از نتيجه‌ اين مجادلات به هر کسي که خواسته، تاخته است و جالب اينجاست که در اکثر مواقع نيز به خواسته‌هايش دست يافته است.

درگيري‌هاي چندين ماهه کارلوس کي‌روس سرمربي پرتغالي تيم ملي فوتبال ايران با عليرضا اسدي دبير کل فدراسيون فوتبال آخرين مورد از اين جنجال‌ها بود. کي‌روش در طول آن مدت بي‌محابا دبيرکل فدراسيون را مورد حمله قرار داد و به اظهارات او پاسخ مي‌داد. نتيجه اين کشمکش به‌گونه‌اي پيش رفت که دبيرکل فدراسيون به اجبار سياست سکوت در پيش گرفت تا شايد حاشيه‌ها به فراموشي سپرده شود. البته اين شيوه رفتاري او نيز نتيجه داد و کي‌روش نيز از ادامه اين مجادله لفظي خودداري کرد. ولي در نهايت فارغ از راستي‌آزمايي اين موضوع، اين تلقي ايجاد شد که دبيرکل از موضع خود عقب‌نشيني کرده و کي‌روش نيز به خواسته‌اش که عدم دخالت لفظي اسدي در امور تيم ملي بود، رسيده است.

اکنون سرمربي تيم ملي در جديدترين چالش با مديران فوتبال ايران، بي‌پروا و مصرانه به "امير عابديني" مدير تازه منصوب شده بازاريابي فدراسيون فوتبال تاخته است. دليل اين اتفاق نيز اظهاراتي است که عابديني درباره برخي رفتارهاي کارلوس کي‌روش مطرح کرده است.

عابديني گفته بود کي روش بعد از بازي با سوريه بايد وضعيت ماندن يا رفتنش را مشخص کند و بعد از بازي با سوريه بايد تکليف کي روش روشن شود. او همچنين اعلام کرده بود که کليه حقوق کادر فني پرداخت شده است.

فارغ از قضاوت درباره صحت و سقم حرف‌هاي عابديني، موضوع رفتار و گفتاري است که کي‌روش مانند هميشه در پيش گرفته است. کي‌روش پنج‌شنبه شب تا بامداد در فدراسيون فوتبال نشست تا امير عابديني به فدراسيون برود و به قول خودش تکليف کي‌روش را روشن کند. موضعي که نشان از تکرار اتفاقات حاشيه‌اي و تلخ درگيري‌هاي کي‌روش با مديران فدراسيون فوتبال ايران دارد.

او از فدراسيون فوتبال خواسته که تکليف اظهارات عابديني را روشن کند. کي روش تهديد کرده که اگر به گفته‌ي عابديني قرار است بعد از بازي با سوريه اتفاقي درباره او رخ دهد، بهتر است همين الان آن اتفاق بيفتد. آيا اين جنجال نيز مانند ساير درگيري‌ها و ماجراهاي حاشيه‌اي از اين دست بي‌نتيجه و با سکوت مديران فوتبال به پايان خواهد رسيد؟ آيا پايان چالش عابديني – کي‌روش، مانند پايان درگيري اسدي – کي‌روش خواهد بود؟

اما عابديني هم به اظهارات کي روش واکنش نشان داد و گفت: بله آقاي کي‌روش؛ بنده شهامت ندارم. حرف شما درست است!

وي ادامه داد: اينکه آقاي کي‌روش مرا به فدراسيون دعوت کرده بود، روش خاص و جالبي است ولي من قصد ندارم در اينباره صحبت کنم.

سرپرست کميته اقتصادي فدراسيون فوتبال يادآور شد: احساس من اين است که کارلوس کي‌روش از جاي ديگري نگراني دارد وگرنه مصاحبه اول من چيزي نبود که او را به هم بريزد. من در آن مصاحبه نه به سرمربي تيم ملي توهين کردم و نه بي احترامي.

عابديني يادآور شد: در آن مصاحبه درخواست تعامل داشتم ولي صحبت‌هايم آقاي کي‌روش را منقلب کرد. فکر نمي‌کردم آن مصاحبه، اينقدر ايشان را به هم بريزد. من پاسخ صحبت‌هاي کي‌روش را منطقي دادم و نه تهمت زدم نه افترا.

وي تاکيد کرد: شب گذشته در شبکه‌هاي اجتماعي مي‌نوشتند که چرا عابديني به فدراسيون فوتبال نمي‌رود و در جلسه با کي‌روش شرکت نمي‌کند. در همين ارتباط با آقاي مهدي تاج تماس گرفتم که گفت اصفهان است. محمدرضا ساکت گفت در جريان اين موضوع نيست. مگر ما با آقاي کي‌روش قرار داشتيم؟

سرپرست کميته اقتصادي فدراسيون فوتبال يادآور شد: ذات من اين است که با هيچکس درگير نمي‌شوم. بازهم تاکيد مي‌کنم که با کي‌روش درگير نشدم و مصاحبه اول من به اين معنا نبود. تمام تلاش ما موفقيت تيم ملي است. ما هم اميدواريم تيم ملي موفق باشد و بتوانيم کارلوس کي‌روش را «روي دست بالا بياندازيم».

عابديني درباره اينکه کي‌روش تاکيد دارد هنوز حقوقش را نگرفته و وظيفه کميته اقتصادي تامين اين حقوق است، گفت: من هيچ موقع نگفتم کي‌روش حقوقش را گرفته است. اصلا بحث حقوق نداشتم. تاکيد من روي تامين پرواز چارتر، انتخاب پيراهن جديد براي تيم ملي، هزينه فسخ قرارداد با اسپانسر قبلي، پرداخت پاداش و ساير موارد بود. اينها شوخي نيست؛ هزينه است!

وي تاکيد کرد: اميدوارم آرامش به تيم ملي برگردد. همانطور که گفتم مصاحبه من مطلبي نداشت که کي‌روش را برافروخته کند. ما دلمان مي‌خواهد کي‌روش بماند و به کارش ادامه بدهد. همه ايران کي‌روش را دوست دارند ولي شما هم ما را يک مقدار دوست داشته باش!


 خبـــرنامه 

 داورزني: تا 2020 در واليبال مي‌مانم

رييس فدراسيون واليبال گفت: تا المپيک 2020 در فدراسيون واليبال ماندگارم و براي واليبال برنامه زيادي دارم.

محمدرضا داورزني در پاسخ به اين سوال که در فدراسيون واليبال ماندگار است يا قصد رفتن به کميته ملي المپيک را دارد؟ گفت: من براي المپيک 2020 برنامه دارم و در حال حاضر در حال آماده‌سازي دو تيم نوجوانان دختر و پسر به بازي‌هاي آسيايي هستيم. سر من به حدي در فدراسيون واليبال شلوغ است که ديگر فرصتي براي فکر کردن به ساير پست‌ها را ندارم.

داورزني هم‌چنين در رابطه با اتفاقاتي که در بازي دو تيم خاتم اردکان يزد و شهرداري عمران ساري در ليگ برتر رخ داد و بازيکنان به داور اعتراض داشتند، گفت: با خاطيان اين موضوع برخورد جدي انجام خواهيم داد و براي راي نهايي منتظر تصميم کميته انضباطي فدراسيون واليبال هستيم تا ديگر شاهد اينگونه رفتارها از سوي بازيکنان نباشيم.

تاج: کدام عقل سليم به کي‌روش اولتيماتوم مي‌دهد؟

رييس فدراسيون فوتبال با تاکيد بر حفظ آرامش فوتبال ملي اظهار کرد که کارلوس کي روش از حمايت کامل مجموعه فدراسيون برخوردار است.

مهدي تاج درباره اختلافات به وجود آمده ميان سرمربي تيم ملي فوتبال و امير عابديني اظهار کرد: در همين ابتدا بايد بر حفظ آرامش فوتبال به ويژه فوتبال ملي تاکيد کنم. به عنوان رييس فدراسيون فوتبال از همه ارکان فوتبال به صورت جدي مي خواهم که براي حفظ اتحاد و اين آرامش به فوتبال کمک کنند.

تاج در پاسخ به اين سوال که عابديني در مصاحبه روز گذشته‌اش با راديو عنوان کرد در جلسه شما با کي‌روش، فدراسيون به او اعلام کرده بايد بعد از بازي با سوريه تکليف خود را روشن کند، گفت: به عنوان رييس فدراسيون فوتبال، جوابم درباره اين حرف کاملا روشن است. چطور مي شود براي سرمربي تيمي که در بهترين شرايط است، به دنبال تعيين تکليف باشيم؟ کدام عقل سليم و منطقي اين را مي پذيرد؟ در اين جلسه به هيچ عنوان در خصوص موضوعاتي مانند اولتيماتوم بعد يا قبل از بازي با سوريه بحث نشد و من هم بعد از جلسه، نه با آقاي عابديني و نه با هيچ يک از اعضاي هيات رييسه صحبت يا جلسه اي درباره جلسه‌ام با کي‌روش نداشتم.

کاراته ايران فيناليست مسابقات جهاني شد

در ادامه مبارزات روز سوم از رقابتهاي کاراته قهرماني جهان در اتريش، تيم ملي ايران در مرحله نيمه نهايي رقابتهاي کوميته تيمي مردان، تيم پرقدرت فرانسه را 3 بر صفر شکست داد و براي دومين دوره متوالي به فينال رقابتهاي قهرماني جهان راه پيدا کرد.

تيم ملي کشورمان براي رسيدن به نيمه نهايي در سه مبارزه متوالي و با نتايج مشابه 3 بر صفر سوئيس، آذربايجان و هلند را شکست داده بود.

تيم ملي ايران که دو سال قبل در رقابتهاي جهاني 2014 برمن آلمان، با شکست ميزبان مدال طلاي اين بخش را کسب کرده بود، روز يکشنبه براي تکرار مدال طلاي خود بايد بايد با ژاپن مبارزه کند.

ذبيح الله پورشيب، سعيد احمدي، بهمن عسگري، علي فداکار، سجاد گنج زاده، مهدي خدابخشي، و ايمان سنچولي ترکيب تيم ملي کشورمان در کوميته تيمي را تشکيل مي دادند که بدون شکست و با قدرت همه رقبا را شکست داده و به فينال جهاني رسيدند.

مسافران مسابقات جهاني کشتي مشخص شدند

رقابتهاي انتخابي تيمهاي ملي کشتي براي حضور در مسابقات جهاني اوزان غيرالمپيکي برگزار شد که يوسف قادريان با کسب دو پيروزي مقابل رامين طاهري به عنوان نماينده وزن 80 کيلوگرم کشتي فرنگي ايران در مسابقات جهاني معرفي شد. پيش از اين افشين بيابانگرد نيز در وزن 70 کيلوگرم براي رقابتهاي انتخابي برگزيده شده بود.

همچنين در کشتي آزاد بهنام احسانپور دو بار موفق شد مسعود اسماعيل پور را شکست دهد و به عضويت تيم ملي در وزن 61 کيلگرم درآيد. در زن 70 کيلوگرم نيز مصطفي حسين خاني دوبار برابر محمد نادري به برتري رسيد و ملي پوش شد.

نجاتيان، محجوب و ميرزاپورنيز نمايندگان کشتي پهلواني ايران در مسابقات جهاني خواهند بود. مسابقات جهاني اوزان غير المپيکي 61 و 70 کيلوگرم کشتي آزاد و 71 و 80 کيلوگرم کشتي فرنگي 20 و 21 آذرماه در کشور مجارستان برگزار مي شود.

افت فاحش مهاجمان اصلي رئال

رئال مادريد امسال کمترين وابستگي ممکن را به مثلث هجومي خود يعني کريستيانو رونالدو، گرت بيل و کريم بنزما (BBC) داشته و چه بسا بتوان گفت که مهاجمان ذخيره اسپانيايي رئال مادريد عملکرد بهتري داشته‌اند. رئال مادريد موفق شد اولين بازي خود در کوپا دلري را با برد به پايان برساند و در اين ديدار مارکو آسنسيو و آلوار و موراتا هر يک موفق شدند 2 گل بزنند و آمار خود را بهبود ببخشند.

افت فاحش کريستيانو رونالدو در اين فصل و در کنار آن کريم بنزما و گرت بيل باعث شده است تا مهاجمان دوم رئال در اين فصل آمار به مراتب بهتري از خود نشان دهند. از ابتداي فصل تا به اينجا، رئال مادريد در 14 بازي رسمي، شاهد اين بوده است که مثلث دوم‌اش در امر گلزني موفق تر عمل کرده است. مثلث AML که از آسنسيو، موراتا و لوکاس تشکيل شده موفق شده اند 13 گل بزنند و اين در حالي است که اعضاي مثلث بي بي سي هر يک 4 گل زده‌اند.


 خبرنامه  

 کي روش: 12 ساعت در فدراسيون بودم، عابديني نيامد

کارلوس کي روش مي‌گويد آقاي عابديني شهامت حضور در فدراسيون فوتبال را نداشت.

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران که تا حدود ساعت يک بامداد در انتظار حضور امير عابديني در فدراسيون فوتبال بود پس از آن حاضر به ترک اين فدراسيون شد. . او سپس گفت: من بيش از 12 ساعت در اينجا حضور داشتم اما آقاي عابديني با نيامدن به فدراسيون نشان دادند بي‌شهامت هستند.

وي افزود: اميدوار بودم که ايشان شجاعت لازم را داشته باشند و به فدراسيون بيايند و به من بگويند که چه توافقي با آقاي تاج داشته‌اند که بعد از بازي با سوريه آن را عملي کنند.

کي‌روش خطاب به عابديني گفت: ايشان نبايد فراموش کنند که پيش از اينکه بخواهند از اين توافق صحبت کنند بايد حقوق کادر زحمتکش و مربيان تيم ملي را بياورند. توافقي که ايشان با آقاي تاج داشته‌اند نبايد بعد از بازي با سوريه اتفاق بيفتد بلکه بايد هم اکنون رخ دهد.

وي ادامه داد: فقط براي اطلاع اذهان عمومي مي‌خواهم صحبتي که آقاي تاج عنوان داشتند را بگويم و اينکه ايشان گفتند هيچ صحبتي با آقاي عابديني نداشتند و ايشان فردي غيرمسوول در مساله تيم ملي است. بنابراين آقاي عابديني دروغگوست.

کي روش در پايان خطاب به عابديني گفت: تمام بازتاب‌هاي منفي اين اتفاقات در اردوي تيم ملي در چند روز آينده با شما و گروه شماست.

عليرضا حيدري: براي حضور موثر در کشتي منتظر صندلي خالي‌ام

دارنده شش مدال کشتي جهان و المپيک گفت: تا زماني که صندلي خالي در فدراسيون کشتي برايم نباشد، احساس مي‌کنم حضور من در آنجا الزامي نيست.

عليرضا حيدري افزود: چه من در کشتي باشم و چه نباشم دغدغه اصلي من کشتي است، فقط منتظر فرصتي هستم که اگر روزي صندلي خالي براي من ايجاد شد و جايگاه‌ها تعريف شد، بتوانم حضوري موثري در فدراسيون کشتي داشته باشم. من احساس مي‌کنم هنوز حضورم در فدراسيون کشتي الزامي نيست و بايد شرايط حضورم در کشتي پيش آيد تا بتوانم عملکرد مناسبي داشته باشم، ولي معتقدم هر چه دارم از کشتي است.

نايب رييس سابق فدراسيون کشتي در رابطه با علت رفتن خودش و عليرضا رضايي از فدراسيون کشتي گفت: هدف همه ما کمک به فدراسيون کشتي است. البته موضوع من با موضوع عليرضا رضايي متفاوت است و هر کسي دلايلي خاصي براي رفتن از فدراسيون کشتي داشته است، اما به‌طور کلي معتقدم چون رسول خادم مدير لايق و پرکاري است و چون تمام کارها را خودش به تنهايي انجام مي‌دهد، ديگر نيازي به نايب رييس ندارد.

ليپي: شانس ايران و کره براي صعود به جام‌جهاني زياد است

سرمربي ايتاليايي تيم ملي چين مي گويد صعود به جام جهاني کار غيرممکني براي چين نيست و آنها تمام تلاش خود را براي اين امر به کار خواهند بست.

مارچلو ليپي که در سال 2006 توانست قهرماني با ايتاليا را در جام جهاني تجربه کند درباره کار در تيم ملي چين گفت: به هيچ وجه نمي خواهم زمان را از دست بدهم. به اندازه کافي امتياز از دست داديم و زمان زيادي را نيز از دست داده‌ايم. کارمان را خيلي سريع شروع کرديم چرا که يک فينال در پيش داريم و بايد هر طور شده است قطر را شکست دهيم. صعود به جام جهاني الان کار سختي است ولي غيرممکن نيست.

او ادامه داد: در اين گروه کار ايران و کره براي رسيدن به جام جهاني خيلي راحت تر از بقيه است و شانس آنها بيشتر است ولي ما بدون شانس نيستيم.

چين تنها يک بار حضور در جام جهاني را تجربه کرده و در سال 2002 توانست با هدايت بورا ميلوتينوويچ صعود به جام جهاني را براي اولين بار در تاريخ تجربه کند.

پيشنهاد تمديد قرارداد پانيونيوس به انصاري فرد

کريم انصاري فرد مهاجم ايراني پانيونيوس که در اين تيم يوناني عملکرد خوبي داشته است با پيشنهاد تمديد قرارداد روبرو شده و اين باشگاه يوناني از بازيکن ايراني خود خواسته است تا به زودي به اين پيشنهاد جواب مثبت دهد. پانيونيوس به مهاجم ايراني خود اعلام کرد تا 6 نوامبر و بعد از بازي با پائوک سالونيکا به پيشنهاد تمديد قراردادش پاسخ دهد. اين در حالي است که چند پيشنهاد براي کريم انصاري فرد به دست اين بازيکن و باشگاه يوناني رسيده است.

باشگاه پانيونيوس انتظار دارد تا اين بازيکن ايراني به پيشنهاد جديدي که باشگاه به او ارائه کرده جواب مثبت دهد. در پيشنهاد جديدي که به دست کريم انصاري فرد رسيده حقوق دريافتي او بالا رفته و مزاياي بيشتري نسبت به قرارداد قبلي به او ارائه شده و به همين خاطر سران باشگاه پانيونيوس انتظار دارند تا انصاري فرد اين پيشنهاد را قبول کند و قراردادش رابا پانيونيوس تمديد کند.قرارداد کريم انصاري فرد در تابستان با پانيونيوس به پايان مي رسد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي