جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/08/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5415

فرماندار بهارستان:
برخوردهاي مقطعي مشکل ساخت‏وسازهاي غيرمجاز را حل نمي‌کند


بازديد مديرکل منابع طبيعي و آبخيزداري و معاون سازمان مديريت و برنامه‌ريزي مازندران از پروژه ترسيب کربن گلستان


اعزام 500 دستگاه اتوبوس براي جابجايي زائرين اربعين

رئيس شوراي اسلامي شهر رودهن:
رفع مشکلات بهداشت و درمان رودهن در اولويت قرار گيرد


خبــر


در استان


 فرماندار بهارستان:
 برخوردهاي مقطعي مشکل ساخت‏وسازهاي غيرمجاز را حل نمي‌کند 

 بهارستان-ذبيح اله اصغري

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: برخوردهاي مقطعي و موردي مشکل ساخت‏وسازهاي غيرمجاز را حل نمي‌کند و بايد با متخلفان برخورد جدي شود.به گزارش خبرنگارما، بيژن سليمان‌پور در جلسه ستاد مقابله با ساخت‏وسازهاي غيرمجاز شهرستان بهارستان با بيان اينكه ساخت‏وسازهاي قانوني موجب ايمن‌سازي و توسعه شهرها مي‌شود، اظهار کرد: ما از ساخت‏وسازهاي قانوني براي رفع نيازهاي موجود حمايت مي‌کنيم اما با هرگونه اقدام خلاف قانون و مقررات به شدت و قاطعانه برخورد خواهيم کرد.

فرماندار شهرستان بهارستان بيان کرد: برخوردهاي موقت و بدون برنامه مشکل ساخت‏وسازهاي غيرمجاز را حل نخواهد کرد و بايد با متخلفان برخورد جدي شود.وي تصريح کرد: ساخت‏وسازها هرچه در چارچوب قوانين و مقررات باشد، موجب توسعه و ايمن‌سازي شهرها مي‌شود و از وقوع بسياري از مشکلات امنيتي و شهري جلوگيري مي‌کند.

سليمان‌پور خاطرنشان کرد: بسياري از مشکلاتي که در حوزه حمل و نقل و ترافيک در شهرها رخ مي‌دهد ناشي از همين ساخت‏وسازهاي غيرمجاز است و اين گونه ساخت‏وسازهاي غيرقانوني، موجب کاهش سرانه‌ها نيز مي‌شود.

فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برخوردهاي صورت گرفته با ساخت‏وسازهاي غيرمجاز در اين شهرستان اظهار کرد: برخوردهاي مقطعي و موردي مشکل ساخت‏وسازهاي غيرمجاز را حل نمي‌کند و بايد قانون و اصول و ضوابط شهرسازي حاکم شود.

وي در پايان متذکر شد: اگرچه در دو سال اخير تب ساخت‏وسازهاي غيرمجاز در شهرستان بهارستان فروکش کرده است اما نبايد اجازه دهيم حتي بک بناي خلاف ضوابط شهرسازي و غيرقانوني ساخته شود.


 بازديد مديرکل منابع طبيعي و آبخيزداري و معاون سازمان مديريت و برنامه‌ريزي مازندران از پروژه ترسيب کربن گلستان 

 گرگان – خبرنگار آفرينش

با توجه به اجراي موفقيت‏آميز پروژه ترسيب کربن در بخش چشمه‌ساران شهرستان آزادشهر استان گلستان، بابايي؛ مدير کل منابع طبيعي و آبخيزداري استان مازندران به همراه شريفي؛ رئيس اداره برنامه‎ريزي بودجه و هماهنگي طرحها و رئيس اداره آموزش، ترويج و مشارکتهاي مردمي آن اداره کل و مهندس ولي‌پور؛ معاون هماهنگي برنامه و بودجه سازمان مديريت و برنامه‎ريزي مازندران به همراه کارشناسان اين سازمان از اقدامات و فعاليت‌هاي انجام شده اين پروژه در استان گلستان بازديد به ‌عمل آوردند.

در اين بازديد عبدالرحيم لطفي؛ معاون فني و آبخيزداري اداره کل منابع طبيعي و آبخيزداري و مدير پروژه ترسيب کربن ضمن معرفي پروژه به تشريح اقدامات انجام شده پرداختند.

ايشان از پرداخت 419 وام درراستاي اشتغالزايي در زمينه‏هاي دامداري، خياطي، مشاغل خانگي، قاليبافي، چادرشب‏بافي، کشت زعفران و گياهان دارويي در اجراي اين پروژه نام بردند.

وي همچنين به اجراي اقدامات بيولوژيک، ساخت و توزيع آبشخور در بين دامداران، کشت گياهان دارويي، کشت زعفران و نهال گل محمدي، ترويج استفاده از انرژيهاي نو و توزيع پنل خورشيدي در بين دامداران منطقه، مرمت چشمه و احداث آب انبار، به کارگيري قرقبان و اجراي عمليات آبخيزداري به عنوان اقدامات اجرايي پروژه ترسيب کربن در گلستان اشاره نمود.


 اعزام 500 دستگاه اتوبوس براي جابجايي زائرين اربعين 

 زنجان- مصطفوي

مدير حمل و نقل و پايانه‎هاي استان زنجان گفت: در ايام اربعين حسيني بيش از 500 دستگاه اتوبوس براي جابجايي زائرين اربعين حسيني اختصاص داده شده است.ايرج دست‏نشان در گفت و گو با خبرنگار آفرينش، افزود:روانسازي جابجايي زائرين اربعين با بهره‏گيري از تمام توان ناوگان جاده‏اي استان انجام خواهد شد.

وي با بيان اينکه عزيمت زائرين استان زنجان بيشتر به مرز مهران خواهد بود، اظهار داشت:اعزام زائرين اربعين از 20 آبان ماه سال جاري شروع و تا 7 آذر ماه ادامه خواهد داشت.

دست‌‎نشان ادامه داد:شرکتها و موسسات حمل و نقل مسافربري استان اکيپهايي در مرز مورد تردد زائرين حسيني استقرار کرده و پيش‎بيني‎هاي لازم براي اعزام سرويسهاي مازاد درصورت نياز انجام شده است.

مديرکل اداره راهداري و حمل و نقل جاده‌اي با تاکيد بر اينکه در ستاد اربعين کشور، در زمينه اعزام زائرين، مناطق مهران، شلمچه و چذابه تقسيم‌بندي شده‌اند، ادامه داد: بنا به نزديکي استان زنجان به مرز مهران، بيشتر زائرين از اين منطقه اعزام خواهد شد که در صورت مراجعه‎کنندگان و درخواست برخي افراد، هيچ گونه محدوديتي براي اعزام زائرين از شلمچه و چذابه وجود نخواهد داشت.

وي خاطرنشان ساخت: افرادي که در سامانه سماح ثبت‎نام کرده‎اند، بايد در قالب کاروانهاي زيارتي و گروههاي سازماندهي، به مرزها اعزام شوند که در اين زمينه اداره حمل و نقل قراردادي را با شرکتهاي حمل و نقل مسافربري منعقد کرده است.


 رئيس شوراي اسلامي شهر رودهن:
 رفع مشکلات بهداشت و درمان رودهن در اولويت قرار گيرد 

 رودهن-ايرج صادقعلي

رئيس شوراي اسلامي شهر رودهن با تأکيد بر رفع مشکلات بهداشت و درمان رودهن گفت: خبر بازديد وزير بهداشت از شهرستان‌هاي شرق پايتخت را از طريق اصحاب رسانه متوجه شديم و دوست داشتيم از مسئولان رودهن هم در اين مراسم دعوت مي‌شد.

کوروش حنيفي درخصوص بازديد وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي از شهرستان‌هاي دماوند و فيروزکوه تصريح کرد: هيچ‌کدام از مسئولان و اعضاي شوراي اسلامي شهر رودهن از حضور قاضي‌زاده‌هاشمي و هيأت همراه در شهرستان‌هاي دماوند و فيروزکوه خبر نداشتند و از طريق اصحاب رسانه متوجه شديم، وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي براي بازديد مکان‌هاي بهداشتي و درماني وارد شهرستان دماوند مي‌شود.

وي افزود: بلافاصله پس از آگاهي با فرماندار شهرستان دماوند و نماينده مردم شهرستان‌هاي دماوند و فيروزکوه در مجلس شوراي اسلامي تماس حاصل و درخواست شد ساخت بيمارستان در رودهن که از نيازهاي اساسي مردم است و با توجه به وجود دو شاهراه اصلي هراز و فيروزکوه را در دستور کار قرار دهند.

وي بيان کرد: يکي ديگر از مشکلات درماني و بهداشتي در رودهن با توجه به وجود مسکن مهر، دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي واحد رودهن و علمي کاربردي شهرداري رودهن و جمعيت حدود 40 هزار نفري کمبود آمبولانس در اين شهر است‌.

حنيفي افزود: مسئولان رودهن در اين مراسم دعوت نبودند و تمام مشکلات را با فرماندار شهرستان دماوند و نماينده مردم شهرستان‌هاي دماوند و فيروزکوه در مجلس شوراي اسلامي مطرح کرديم تا با قاضي‌زاده‌هاشمي و هيأت همراه در ميان بگذارند.

رئيس شوراي اسلامي شهر رودهن گفت: مردم و مسئولان رودهن با نصب بنرهاي خوش‌آمدگويي و تجمع جهت استقبال، منتظر ورود وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي به رودهن بودند و اعضاي شوراي اسلامي شهر رودهن و ديگر مسئولان آمادگي استقبال از قاضي‌زاده هاشمي را داشتند اما اين ديدار محقق نشد و طي تماس تلفني فرماندار دماوند مشخص شد، وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي امکان حضور در رودهن را به دليل کمبود وقت ندارند.

رئيس شوراي اسلامي شهر رودهن بيان کرد: بعد از اينکه مردم رودهن از عدم حضور وزير به رودهن نااميد شدند، مسئولان شهرستان دماوند اعلام کردند که قاضي‌زاده‌هاشمي قول داد تا يک تيم تخصصي در سطح معاونان براي بررسي وضع بهداشتي رودهن به اين شهر سفر کنند که اميدواريم اين اتفاق زودتر رخ دهد؛ اما ما دوست داشتيم همانند شهرهاي آبسرد و دماوند و فيروزکوه ميزبان وزير باشيم چراکه وزير براي بازديد از اين سه شهر بايد از رودهن عبور مي‌کرد.

رئيس شوراي اسلامي شهر رودهن ادامه داد: اميدواريم بتوانيم با پيگيري‌هاي لازم و مکاتباتي که با نماينده مردم شهرستان‌هاي دماوند و فيروزکوه در مجلس شوراي اسلامي انجام شده است و نگاه ويژه وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، مشکلات بهداشتي و درماني رودهن کم شود.


 خبــر 

 برگزاري دومين دوره ايده‎تاپ کنترل صنعتي قند کرج

کرج – مهناز بهرامي

آيين افتتاحيه دومين دوره ايده‎تاپ کنترل صنعتي دانشگاه علمي کاربردي قند کرج با حضور تعدادي از چهره‎هاي علمي کرج در محل اين دانشگاه برگزار شد.

اين دوره طي مدت 54 ساعت وبا شرکت کمتر از 100 نفر در قالب 10 تيم برگزار گرديد.

حسن کريمي؛ رييس دانشگاه جامع علمي کاربردي قند کرج در مراسم افتتاحيه اين دوره اظهار داشت: ايده‎تاپ يک رويداد کارآفريني و اموزشي مي‎باشد که در آن مديران تجاري و برنامه نويسان،طراحان،بازاريابها و دانشجويان در مدت 54 ساعت ايده‎هاي خود را مطرح تا پس از بررسي، ترکيب و در انتها با برگزيدن ايده‏هاي برتر جهت اجرايي کردن آنها برنامه‎ريزي شود.

حضور 50 طرح منتخب در دومين ايده‎تاپ کنترل صنعتي

کريمي با برشمردن حاميان اين همايش،مرکز آموزش علمي کاربردي قند کرج را به عنوان حامي اصلي معرفي کرد و ادامه داد: در اين همايش 100 طرح به دبيرخانه رسيد که از اين بين 50 طرح انتخاب شده و به مرحله بعد راه پيدا کردند و بعد از بررسي و انتخاب ايده‎هاي برتر شرکتهايي که اين ايده‏ها را جذب و اجرايي نمايند به شرکتهاي دانش‎بنيان ارتقاء مي‎يابند.

کار آفريني؛ موتور محرک کشورها

رئيس دانشگاه علمي کاربردي کارخانه قند کرج با بيان اينکه براساس اهداف دانشگاههاي علمي کاربردي درصدد بررسي و اجراي راهکارهاي پيشرفت کسب و کار هستيم، افزود: موتور محرک هر کشور کارآفريني است.

وي با اشاره به اينکه ايده‎تاپها با هدف ايده‎پردازي براي کارآفريني برگزار مي‎شوند، خاطرنشان کرد: اين اقدام بزرگ راهي براي عملي شدن ايده و ورود به بازار کار و توليد است.

بازديد معاون عمراني و مديرکل مديريت بحران استانداري گلستان از روستاهاي مراوه‎تپه

گرگان - قهرمان

مروتي؛ معاون عمراني و مهندس مقدم؛ مديرکل مديريت بحران استانداري گلستان با همراهي تاجي؛ فرماندار شهرستان از روستاهاي چشمه‎لي، قپان‎عليا، آق‎توقه و کروک بازديد نمودند.

صابري؛ مدير بنياد مسکن شهرستان مراوه در خلال اين بازديدها ابراز داشت: در روستاي چشمه‎لي ما با نشست زمين و رانش مواجه هستيم و اکنون در اين روستا شاهد بوجود آمدن حفره‎هاي عميق هستيم که بنياد مسکن کار مطالعات اجرايي اين روستا را در دست اقدام دارد که جهت جلوگيري از هرگونه خطر احتمالي، عمليات مقاوم‎سازي در اين روستا بايد هرچه سريعتر آغاز گردد.

مديرکل مديريت بحران گلستان نيز در بازديد از روستاهاي بخش گليداغ مراوه‎تپه گفت: در برخي مناطق اين شهرستان با وجود جابه‎جايي روستاها به شهر فراغي، هنوز زندگي در روستاهاي تخليه شده جريان دارد.

وي ادامه داد: مناطق در معرض خطر سيل مراوه‎تپه بازديد و قرار شد براساس بازنگري مطالعات در مناطق مورد نظر تمهيدات لازم براي تسريع در تعيين تکليف اين مناطق انجام شود.

بهره‎برداري از کتابخانه روستاي طالب‏آباد؛ در دستور کار اداره کل کتابخانه‎هاي عمومي استان تهران

شهرري-رضا فغاني

به گزارش آفرينش، در آستانه روز کتاب، کتابخانه و کتابدار، علي‎اکبر قرباني؛ رئيس اداره کتابخانه‎هاي شهرستان ري در مصاحبه با روابط عمومي اداره کل کتابخانه‎هاي عمومي استان تهران، ضمن تشريح عملکرد اداره کتابخانه‎هاي شهرستان ري طي سال 94 تا 95 فعاليتهاي اداره کتابخانه‎هاي شهرستان ري را در ابعاد مختلف برشمرد.

رئيس اداره کتابخانه‎هاي عمومي شهرستان ري؛ افتتاح 2 باب کتابخانه روستايي ابن‌سينا در بخش فشافويه در هفته کتاب سال 94 و افتتاح کتابخانه روستايي ابوريحان در بخش قلعه نو شهرستان ري در مهر ماه سال جاري را از جمله اقدامات عمراني اداره کتابخانه‎ها برشمرد و اعلام داشت: اين کار در راستاي سياستهاي نهاد کتابخانه‎هاي عمومي کشور در سال 95 و درراستاي ترويج کتابخواني در روستاها صورت گرفت و در همين راستا پيگيري درخصوص بهره‎برداري کتابخانه روستاي طالب‏آباد در دستور کار اين اداره قرار دارد. رئيس اداره کتابخانه‎هاي عمومي شهرستان ري با اعلام اينکه اين اداره در برگزاري ششمين دوره جشنواره ملي کتابخواني رضوي رتبه نخست را در سطح استان تهران کسب نموده است گفت: در همين راستا کتابخانه علامه دهخدا ري به عنوان برترين کتابخانه در سطح کتابخانه‎هاي استان تهران در برگزاري جشنواره رضوي انتخاب شد.

رئيس کانون‎هاي فرهنگي و هنري مساجد استان زنجان:

بيش از 60 درصد کانون‎هاي فرهنگي در مناطق روستايي داير است

زنجان – خبرنگار آفرينش

رئيس کانون‎هاي فرهنگي و هنري استان زنجان گفت:بيش از 60 درصد کانون‎هاي فرهنگي و هنري در 120باب مناطق روستايي داير است.

مرتضي مقدمي در جمع خبرنگاران افزود:در سطح روستاها مراکز فرهنگي وجود ندارد و تنها کانون‎هاي فرهنگي و هنري در اين مناطق فعاليت مي‌کنند.

وي، با بيان اينکه از جمله فعاليتهاي اين کانونها،گسترش طرح تلاوت نور در سطح مساجد است، ادامه داد: از سوي ستاد کانونهاي فرهنگي،600 مرکز، طرح تلاوت قرآن را توسعه و گسترش مي‎دهند که مي‏توان گفت اين طرح طرحي ساده و همه‎گير بوده و فراگيرترين طرح قرآني کشور به شمار مي‎آيد.


 در استان 

 گردهمايي اصحاب رسانه شهرستان ري در نمايشگاه مطبوعات

شهرري-رضا فغاني

نشست هم‎انديشي اصحاب رسانه شهرستان ري، با حضور رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ري و تني چند از مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان تهران، در نمايشگاه مطبوعات برگزار شد.

به گزارش آفرينش، اين نشست به مناسبت برگزاري بيست و دومين نمايشگاه مطبوعات، 16 آبان در غرفه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان تهران برپا شد.

«سيد محمد موسوي» رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ري در اين نشست بر نقش مهم و تاثيرگذار رسانه در جامعه تاکيد کرد و افزود: خبرنگاران رسانه‏هاي ديداري، شنيداري و مکتوب با رصد فعاليتها و مشکلات شهرستان مي‏توانند در تصميم‎گيريها نقش مهمي ايفا کنند.

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ري در ادامه اظهار داشت: مجوز نمايندگي خانه مطبوعات استان تهران در شهرستان ري از سوي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان تهران ابلاغ شده و قرار است خبرنگاران با برگزاري انتخابات، نسبت به انتخاب نماينده خود در خانه مطبوعات استان تهران اقدام کنند.

وي افزود: نمايندگي خانه مطبوعات نيز مسائل و مشکلات صنفي خبرنگاران را از همين طريق پيگيري خواهد کرد و برنامه‎هاي اجرايي خانه مطبوعات نيز از سوي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ري مورد حمايت قرار خواهد گرفت.

در ادامه خبرنگاران حاضر به ارائه‏نظرات و پيشنهادات خود درخصوص ايجاد خانه مطبوعات شهرستان ري پرداختند.

‏ بومي‎سازي 14 هزار قلم کالا با همکاري مناطق نفت‎خيز جنوب و بخش خصوصي

اهواز – خبرنگار آفرينش

مديرعامل شرکت ملي مناطق نفت‎خيز جنوب در بازديد ميداني از محل دائمي نمايشگاههاي خوزستان گفت: از زمان مطرح شدن توليد داخل تاکنون 14 هزار قلم کالا با همکاري اين شرکت و شرکتهاي بخش خصوصي در کشور بومي‏سازي شده است.

مهندس بيژن عالي‎پور گفت: از اين تعداد، حدود 8 هزار قلم کالا ساخته شده و حدود 6 هزار قلم کالاي جديد نيز در حال ساخت است.

وي، در ادامه روند اجراي برگزاري هشتيمن نمايشگاه ساخت تجهيزات صنعت نفت خوزستان را مثبت ارزيابي کرد و گفت: عليرغم اينکه بر خلاف سالهاي گذشته، نمايشگاه ساخت تجهيزات صنعت نفت خوزستان و شرکت ملي حفاري در سال جاري با فاصله زماني کوتاهي و بصورت مجزا برگزار مي‎شود اما استقبال شرکتهاي بخش خصوصي از اين نمايشگاه بسيار خوب بوده است.

وي، تعيين 10 خانواده کالايي در وزارت نفت را از جمله برنامه‏ريزيهاي اين وزارتخانه براي تقويت ساخت داخل دانست و گفت: در اين زمينه فعاليتهاي بسيار خوبي انجام گرفته است و باعث شده که در حال حاضر شرکتهاي نفتي عمده کالاهاي موردنياز خود را در داخل کشور تهيه نمايند. مديرعامل شرکت ملي مناطق نفت‎خيز جنوب با اشاره به نقش غيرقابل انکار برگزاري نمايشگاه ساخت تجهيزات صنعت نفت خوزستان در فراهم آرودن فضاي تعامل و تبادل علم و تجربه درراستاي افزايش کيفيت مطلوب کالاهاي ساخت داخل، گفت: 8 ماه از نصب و راه‏اندازي اولين توربين ساخت داخل در شرکت بهره‏برداري نفت و گاز مارون مي‏گذرد و اين توربين بدون هيچ مشکلي در حال کار است. وي، در پايان حضور يکپارچه شرکتهاي زيرمجموعه شرکت ملي نفت در هشتمين نمايشگاه ساخت تجهيزات صنعت نفت خوزستان را از دلايل اهميت برگزاري اين نمايشگاه در مجموعه وزارت نفت دانست و گفت: اميدوارم روزي فرا برسد که ما بتوانيم 100 درصد تجهيزات مورد نياز صنعت نفت را در داخل کشور تامين نماييم.

آغاز خدمات‏رساني شهرداري اهواز به زائرين حسيني در مرز چزابه

اهواز – خبرنگار آفرينش

شهرداري اهــواز امسال همچون سالهاي گذشته و به منظور استقبال و خدمات‌رساني به زائرين حرم امام حسين(ع)، فعاليت خود را از روز جمعه چهاردهم آبان در مرز چزابه آغاز كرد.

صفري؛ شهردار معنوي چذابه در اين خصوص گفت: حدود يک ماه پيش به دستور شهردار اهواز مبني بر خدمات‎رساني به زائرين حسيني در ايام اربعين سرور آزادگان جهان، ستاد اربعين حسيني با هدف خدمات‏رساني گسترده به زوار در شهرداري اهواز تشکيل شد.

وي افزود: براساس برنامه‏ريزيهاي صورت گرفته در ستاد اربعين شهرداري اهواز و با تاکيد سيدخلف موسوي؛ شهردار اهواز، ستاد استقبال از زائرين حرم مطهر امام حسين(ع) نيز راه‎اندازي و تابلوهاي راهنماي مسير نصب شد.

سرپرست معاونت عمراني فرمانداري دماوند خبر داد؛

انطباق طرح‌هاي هادي با وضع روستاها در دماوند

دماوند-ايرج صادقعلي

سرپرست معاونت امور فني و عمراني فرمانداري شهرستان دماوند از تشکيل کارگروهي براي انطباق طرح‌هاي هادي با وضع روستاها در اين شهرستان خبر داد و گفت: جايگاه سوخت بلوار بعثت گيلاوند تا پايان آذرماه سال جاري بهره‌برداري مي‌شود.

علي شيوا در گفت‌وگو با خبرنگار آفرينش با اشاره به وضع پروژه احداث کمربندي سرهار در ضلع غربي شهر دماوند اظهار کرد: در اين خصوص، نشستي با پيمانکار پروژه، راه و شهرسازي و شهرداري دماوند داشتيم که موضوع موانع و معارضان اين پروژه بررسي شد.

وي اضافه کرد: در اين نشست، قرار شد که معارضان با تشکيل پرونده در راه و شهرسازي حقوق خود را پيگيري کنند و پروژه مهم احداث کمربندي سرهار دماوند نيز بدون وقفه به کار خود ادامه دهد.

سرپرست معاونت امور فني و عمراني فرمانداري شهرستان دماوند از تشکيل کارگروهي براي بررسي طرح‌هاي هادي روستاهاي اين شهرستان خبر داد و گفت: اين کارگروه، طرح‌هاي هادي را با وضع روستاها مورد انطباق قرار مي‌دهد.

شيوا بيان کرد: اين گروهي که در معاونت امور فني و عمراني فرمانداري دماوند تشکيل شده، پس از بررسي طرح‌ها با وضع روستاها، موارد لازم را براي بازنگري به مراجع بالادستي ارسال مي‌کند. وي با بيان اينکه در نشستي مشکلات جايگاه سوخت جيلارد مورد پيگيري و بررسي قرار گرفت، گفت: براساس برنامه‌ريزي‌ها، قرار است که جايگاه سوخت بنزين بلوار بعثت در منطقه گيلاوند تا پايان آذرماه سال جاري به بهره‌برداري برسد که اين جايگاه توسط شهرداري دماوند در حال احداث است.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي