جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/09 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5478

دربي تبريز به نفع پرسپوليس
استقلال از سد پيکان 10 نفره گذشت

برنامه بازيهاي امروز در ليگ برتر
پرسپوليس نصفه و نيمه به تيم مرفاوي رسيد


خبـــرنامه


خبرنامه


 دربي تبريز به نفع پرسپوليس
 استقلال از سد پيکان 10 نفره گذشت 

 
آفرينش- تراکتورسازي در دربي تبريز نتوانست از پس تيم قعر جدولي ماشين سازي برآيد تا با يک بازي بيشتر، سه امتياز از پرسپوليس عقب بيفتد. استقلال تهران هم با برتري مقابل پيکان ده نفره، اجازه نداد فاصله اش با صدر جدول بيشتر شود و به هفت امتيازي تراکتورسازي و 10 امتيازي پرسپوليس رسيد، هرچند سرخ پوشان يک بازي کمتر انجام داده اند. در ادامه مروري داريم به دو بازي روز گذشته.

پرسپوليس، برنده دربي تبريز!

در نخستين ديدار از هفته نوزدهم ليگ برتر فوتبال ايران تراکتورسازي تبريز ميزبان ديگر تيم اين شهر يعني ماشين‌سازي بود که دو تيم در پايان به تساوي بدون گل رضايت دادند تا تراکتور باز هم دو امتياز مهم را از دست بدهد.

در اين بازي تراکتور در دقيقه 81 صاحب يک ضربه پنالتي شد که محمد ابراهيمي اين توپ را به تير دروازه ماشين‌سازي زد و در بازگشت هم اين بازيکن در مقابل دروازه خالي توپ را شوت کرد که مدافع ماشين‌سازي مانع از ورود توپ به دروازه اين تيم شد.

همچنين در اين بازي مهدي کياني در دقيقه 73 با اعتراض به داور مسابقه کارت زرد دوم خود را دريافت کرد تا تيمش را 10 نفره کند و خودش هم بازي هفته آينده در ورزشگاه آزادي مقابل پرسپوليس را از دست بدهد.

در واقع پرسپوليس برنده واقعي دربي تبريز بود و حالا مي تواند با حاشيه امنيت خوب در صدر جدول، امروز به مصاف صبا برود.

تراکتورسازي با اين يک امتياز 38 امتيازي شد و با يک بازي بيشتر و 3 امتياز کمتر از پرسپوليس در رده دوم جدول رده‌بندي ليگ برتر قرار گرفت. ماشين‌سازي نيز کماکان با 10 امتياز در رده شانزدهم باقي ماند.

کاظمي: خودزني کرديم

فرهاد کاظمي سرمربي ماشين سازي پس از تساوي بدون گل تيمش گفت: همان طور که گفتم، امروز خودزني شد. امروز مجبور بوديم مقابل تراکتورسازي بازي کنيم. از عملکرد بازيکنانم راضي‌ام اما بايد استرس از ما دور شود. اميدوارم تراکتورسازي در ادامه، بازي‌هايش را با موفقيت پشت سر بگذارد. هر چقدر اين تيم خوب نتيجه بگيرد، ما هم خوشحال مي‌شويم و اميدواريم بتواند به قهرماني برسد.

تکسيرا: اجازه نمي‌دهند تراکتور قهرمان شود!

اما تکسيرا مربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: فکر مي‌کنم امروز همه چيز مشخص شد. وقتي شخص بزرگي تصميم مي‌گيرد که جام را از قبل به تيم ديگري بدهند براي ما سخت مي‌شود که امروز برنده شويم. امروز اتفاقي در بازي افتاد که نشان داده شد که همه چيز از قبل برنامه‌ريزي شده است.

به من گفته‌اند خيلي سخت است که تراکتور قهرمان شود، چراکه دست‌هاي پشت پرده اجازه اين کار را نمي‌دهند. شما بهتر از من اين موضوعات را مي‌دانيد.

برتري استقلال مقابل پيکان 10 نفره

استقلال تهران در يک ديدار پر فراز و نشيب موفق شد از سد پيکان و مجيد جلالي بگذرد تا 31 امتيازي شود. در حالي که هفت هزار نفر در هواي سرد و باراني تهران به ورزشگاه آزادي آمده بودند، عليرضا منصوريان بدون داشتن تغييرات عمده در ترکيب، تيمش را روانه ميدان کرد. در دقيقه 11 اين بازي، سياوش يزداني با خطا در موقعيت خطرناک روي علي قرباني با کارت قرمز مستقيم داور مواجه شد تا پيکان 10 نفره شود.

گل اول استقلال: در دقيقه 14، اميد ابراهيمي از فاصله حدودا 20 متري پشت ضربه ايستگاهي قرار گرفت و با يک ضربه فني و دقيق توپ را با طاق دراوزه رحمان احمدي کوبيد تا استقلال با يک گل از حريف خود پيش بيفتد.

گل اول پيکان: در دقيقه 20 پيکان يک ضد حمله سريع را در زمين استقلال شروع کرد و سيامک نعمتي پس از حرکت با توپ در طول زمين، از فاصله 30 متري با شوتي فني دروازه رحمتي رل باز کرد و بازي به تساوي رسيد.

گل دوم استقلال: در دقيقه 60، اميد نورافکن مقابل محوطه جريمه پيکان صاحب توپ شد و شوت او پس از برخورد به مدافع پيکان از بالاي سر رحمان احمدي وارد دروازه اين تيم شد تا استقلال با حساب دو بر يک پيش بيافتد.

گل سوم استقلال: در دقيقه 81 و پس از پاسکاري متعدد آبي‌پوشان که به حدود 40 پاس رسيد، در نهايت کاوه رضايي توپ را از بين پاي مدافع پيکان رد کرد و توپ در داخل محوطه 18 قدم به علي قرباني رسيد و او دروازه پيکان را باز کرد و نتيجه بازي 3 بر يک شد.

گل دوم پيکان: در دقيقه 88، پس از خطاي مدافع استقلال روي مرتضي آقاخان در داخل محوطه 18 قدم، اين مهاجم پشت ضربه پنالتي ايستاد و توپ را وارد دروازه رحمتي کرد.

استقلال با اين برد با 31 امتياز در مکان چهارم جدول قرار گرفت و پيکان هم با اين باخت 26 امتيازي و در رده ششم باقي ماند.


 برنامه بازيهاي امروز در ليگ برتر
 پرسپوليس نصفه و نيمه به تيم مرفاوي رسيد 

 
هفته نوزدهم ليگ برتر فوتبال کشور امروزبا برگزاري 6 ديدار به پايان مي‌رسد.

ابتدا از ساعت 14:30 گسترش فولاد و پديده به ترتيب ميزبان دو تيم ذوب آهن و سايپا هستند. گسترش فولادي‌ها که هفته گذشته در يک ديدار جنجالي مقابل پرسپوليس با نتيجه يک بر صفر شکست خوردند اين هفته بايد به مصاف يکي ديگر از تيم‌هاي آماده رقابتهاي ليگ برتر يعني ذوب آهن برود. ذوب آهني که هفته گذشته توانست در خانه يکي از تيم‌هاي سرحال ليگ يعني فولاد را با يک گل شکست دهد. درحال حاضر گسترش فولاد با 24 امتياز در رده هفتم و ذوب آهن با 32 امتياز در رده سوم جدول رده بندي قرار دارد.

ديگر بازي اين ساعت بين دو تيمي است که در نيمه دوم جدول رده بندي قرار دارند. پديده در ادامه تساوي هاي پياپيش، هفته گذشته در خانه مقابل نفت به تساوي بدون گل رسيد. سايپا هم که در سه هفته ابتدايي نيم فصل دوم هم مانند نيم فصل نخست چهار امتياز کسب کرده، هفته گذشته مقابل سياه جامگان به پيروزي يک بر صفر رسيد. اين دو تيم درحال حاضر به ترتيب با 19 و 17 امتياز در رده هاي دوازدهم و سيزدهم جدول رده بندي قرار دارند، در نتيجه بازي مهمي براي هر دو تيم محسوب مي‌شود.

پس از اين دو ديدار از ساعت 15 سپاهان در نقش جهان اصفهان ميزبان صنعت نفت آبادان است. شاگردان عبدالله ويسي که 6 بازي است طعم شکست را نچشيده اند بايد به مصاف صنعت نفت آباداني بروند که هفته گذشته شکست سنگين سه بر صفر را در خانه مقابل استقلال تهران متحمل شدند. پس از گذشت 18 هفته از رقابت‌هاي ليگ برتر سپاهان با 27 امتياز در رده پنجم قرار گرفته و اين شانس را دارد تا با پيروزي در اين ديدار و عدم نتيجه گيري استقلال به رده چهارم صعود کند. صنعت نفت آبادان هم با 20 امتياز در رده يازدهم جدول رده بندي قرار گرفته اند.

در ادامه بازي ها، از ساعت 15:30 دو ديدار ديگر برگزار مي‌شود که نفت تهران مقابل استقلال خوزستان قرار مي‌گيرد و فولاد به مصاف سياه‌جامگان مي‌رود. دو تيم ميزبان اين ديدار در نيم فصل نخست شرايط خيلي خوبي داشتند ولي نتوانسته اند روند خوبشان را هم در نيم فصل دوم ادامه دهند. نفت در حال حاضر با 24 امتياز در رده هشتم و استقلال خوزستان با 22 امتياز در رده دهم قرار گرفته است. هر دو تيم بازي گذشته خودشان را با تساوي به پايان رسانده اند.

در بازي ديگر، فولاد که در نيم فصل دوم ناکام در پيروزي بوده به دنبال اين است که مقابل سياه جامگان پايين جدولي به اولين پيروزي خود برسد. هر دو تيم بازي گذشته خود را به ترتيب مقابل ذوب آهن و سايپا با نتيجه يک بر صفر شکست خورده اند. فولاد با 23 امتياز در رده نهم قرار دارد و سياه جامگان با 15 امتياز در رده چهاردهم قرار گرفته است.

و سرانجام در آخرين ديدار امروز، صبا در قم به مصاف صدرنشين رقابتها يعني پرسپوليس مي‌رود. پرسپوليس هفته گذشته در مقابل گسترش فولاد به پيروزي يک بر صفر رسيد. پيروزي که تاوان زيادي هم براي اين تيم داشت و سه بازيکن تاثير گذار آنها يعني مهدي طارمي، فرشاد احمدزاده و سيدجلال حسيني از بازي مقابل صبا محروم شدند. آنها بايد مقابل صباي رده پانزدهمي قرار بگيرند که شرايطش در نيم فصل دوم بهتر از نيم فصل نخست بود و توانسته از سه ديدار خود چهار امتياز کسب کند و با 13 امتياز در رده يکي مانده به آخر قرار بگيرد. پرسپوليس هم با 41 امتياز يکه تاز ليگ برتر است.

*برنامه کامل بازي هاي امروز:

گسترش فولاد – ذوب آهن / ساعت 14:30

پديده – سايپا / ساعت 14:30

سپاهان – صنعت نفت آبادان / ساعت 15

نفت تهران – استقلال خوزستان / ساعت 15:30

فولاد – سياه جامگان / ساعت 15:30

صبا – پرسپوليس / ساعت 16:50


 خبـــرنامه 

 منصوريان:

انتقادات من متوجه فتح‌الله‌زاده است، نه ديگران

سرمربي تيم فوتبال استقلال مي‌گويد انتقاداتش تنها متوجه علي فتح‌الله‌زاده بوده است.

عليرضا منصوريان در اظهاراتي، صحبت‌هاي پيشين خود درباره مديران قبلي استقلال را تصحيح کرد.

او در اين باره گفت: با مديران پيشين استقلال مثل آقايان اوليايي، قريب و واعظي آشتياني تماس گرفتم تا بابت مصاحبه‌اي كه قرار است روز شنبه(امروز) انجام بدهم، از آنها عذرخواهي كنم و به آنها بگويم منظورم از مصاحبه‌اي كه قرار است داشته باشم، به هيچ وجه در مورد آنها نيست و منظورم فقط علي فتح‌الله‌زاده است.

او افزود: قصد داشتم با آقاي افشارزاده هم تماس بگيرم كه موبايل ايشان خاموش بود. بنده هرگز قصد بي‌احترامي به آقاي افشارزاده را نداشتم و ايشان را پدر ورزش ايران مي‌دانم. آقاي افشارزاده در آمدن من به استقلال نقش مهمي داشت و از اين بابت از ايشان تا هميشه سپاسگذارم.

سرمربي استقلال اضافه کرد: متاسفانه براي اولين‌بار ناچارم پاسخ يكي از مديرانم را بدهم و به همين دليل از آقايان اوليايي، قريب، افشارزاده و واعظي آشتياني عذرخواهي مي‌كنم. اميدوارم مصاحبه روز شنبه من را ببخشند و آن را به حساب دفاع از حق خودم بگذارند، نه صحبت در مورد اين چهار عزيز.

پرسپوليس با 18 بازيکن به قم مي‌رود

تيم فوتبال پرسپوليس که امروز بايد در قم به مصاف صباي قم برود، با 18 بازيکن راهي اين شهر شد. عليرضا بيرانوند، رادوشوويچ، صادق محرمي، حسين ماهيني، الکس يانسکي، محمد انصاري، حامد آقايي، کمال کاميابي نيا، رامين رضاييان، محسن مسلمان، سروش رفيعي، سامان نريمان جهان، وحيد اميري، علي عليپور، ولاديمير پريموف، حميدرضا طاهرخاني، احسان الوان‌زاده و رضا کرملاچعب به قم سفر کردند.

سيد جلال حسيني هم که اين ديدار را به دليل سه کارته بودن از دست داده با تيم به قم سفر خواهد کرد.

اما مهدي طارمي و فرشاد احمدزاده هم در اين بازي غايب خواهند بود.

دايي:

برخي نقشه‌ داشتند پرسپوليس و استقلال تا قهرماني پيش بروند

علي دايي سرمربي تيم فوتبال نفت تهران در نشست خبري پيش از ديدار با استقلال خوزستان گفنت: بازي سختي را مقابل استقلال خوزستان پيش رو داريم. متاسفانه در دور برگشت نتوانسته‌ايم امتيازات خوبي بگيريم و از دو بازي تنها به يک امتياز دست يافته‌ايم. اين بازي هم براي ما اهميت زيادي دارد چرا که استقلال خوزستان تيم خوبي است و در دور برگشت خوب نتيجه گرفته است. سعي مي‌کنيم با دست پر از زمين بيرون بياييم.

دايي ادامه داد: با توجه به ديدار با استقلال در جام حذفي که گل آفسايد آن‌ها را قبول کردند و در اصفهان پنالتي ناحق براي سپاهان گرفتند و من را محروم کردند و راي‌هايي که بعد از ديدار پرسپوليس با گسترش فولاد صادر شد ببينيد راي‌هايي که براي من صادر کردند عادلانه بود؟ آقايان نقشه‌هايي کشيده بودند که پرسپوليس در ليگ و استقلال در جام حذفي تا قهرماني پيش بروند که انجام نشد. چگونه مي‌شود حرکتي که خطا نبوده را خطا بگيرند و در بازي با سپاهان پنالتي قبل از گل دوم آن‌ها که بر روي بازيکن من انجام شد را داور سوت نزند؟

سرمربي نفت تهران درباره مشکلات داوري نيز گفت: دپارتمان داوري و کميته داوري با چه تدبيري کمک داور خوزستاني براي ديدار ما با استقلال خوزستان انتخاب کرده است و بعد از اعلام رسانه‌ها آن کمک‌داور را عوض کردند؟‌ از اين مشکلات زياد داريم که بايد حل شود.

روبن: دوست داشتم در رئال بمانم ولي من را نخواستند

بايرن مونيخ امشب در ديداري سخت در بوندسليگا بايد در خانه وردربرمن به ميدان برود، ديداري که از اهميت بالايي براي بايرني ها برخوردار است.

آرين روبن مي گويد آنها انتظار دارند لايپزيگ تا هفته پاياني براي قهرماني در ليگ تلاش کند ولي آنها مي خواهند تمام قهرماني ها را کسب کنند. او درباره اين موضوع گفت: من فکر کنم تا هفته پاياني براي قهرماني در ليگ تلاش کنيم و تا پايان بايد براي رسيدن به عنوان قهرماني تلاش کنيم. لايپزيگ تيم بزرگ و باکيفيتي بوده است و اين را تا اينجاي فصل نشان داده است ولي بايرن تيمي نيست که بترسد. ما همه قهرماني ها را مي خواهيم و دوست دارم در پايان تمام جام ها را کسب کنيم. ولي درباره دورتموند بايد بگويم که الان آنها خيلي از صدر جدول عقب افتادند و ديگر خيلي سخت است تا اين تيم به صدر نزديک شود.

او در پايان درباره حضور در رئال مادريد گفت: من دوست داشتم که در رئال بمانم ولي مسئولان رئال اين را نمي خواستند و به همين خاطر من را فروختند تا به بايرن بروم. من دوست داشتم در رئال بمانم ولي آنها آلونسو، بنزما، کاکا و رونالدو را خريدند. دوست داشتم با اين بازيکنان رقابت کنم و توانايي خودم را نشان دهم ولي آنها من را فروختند.

مورينيو:

شانس قهرماني ما بيشتر از ساوتهمپتون نيست

ژوزه مورينيو شانس شاگردان خود و ساوتهمپتون را براي فتح جام اتحاديه فوتبال انگليس يکسان مي‌داند.

آقاي خاص که تيمش با وجود شکست 2 بر يک در خانه هال‌سيتي جواز صعود به فينال جام اتحاديه را گرفت، هشتم مهر در بازي فينال که در ورزشگاه ومبلي برگزار مي‌شود به مصاف ساوتهمپتون خواهد رفت و بسياري شانس تيم او را براي فتح اين تورنمنت بيشتر مي‌دانند. مورينيو اما نظر ديگري دارد.

سرمربي پرتغالي منچستر يونايتد در اين باره گفت: من فکر نمي‌کنم که شانس قهرماني‌مان از هيچ تيمي بيشتر باشد. مهم نيست برابر چه تيمي هستيم. ما هرگز مدعي عنوان قهرماني نيستيم. معمولاً در ومبلي باد مي‌وزد و اين کار دو تيم را سخت مي‌کند.

اين اولين فينالي است که ساوتهمپتون از زمان حضورش در فينال جلم حذفي سال 2003 شرکت خواهد کرد، در حالي که يونايتد پيش از اين پنج بار فاتح جام اتحاديه شده است. همچنين اين چهارمين تجربه مورينيو از حضور در فينال جام اتحاديه خواهد بود و او هر در سه مورد قبلي که سرمربي چلسي بود جام قهرماني را بالاي سر برد.


 خبرنامه  

 سردار آزمون به بارسلونا مي‌پيوندد؟

در حالي که به نظر مي رسد سردار آزمون در تابستان روستوف را ترک کند، زمزمه هايي مبني بر ابراز علاقه بارسلونا براي جذب اين بازيکن شنيده مي شود که در چند روزنامه روسي تاييد شده است. هنوز هيچ مسئولي در اين باشگاه، پيشنهاد بارسلونا را تاييد نکرده ولي مربي دروازه بان هاي روستوف درباره اين احتمال صحبت کرده است.

ويتالي کوفونوف مربي دروازه بان هاي روستوف درباره پيشنهاد بارسلونا به سردار آزمون گفت: من اول از همه دوست دارم که سردار با ما بماند چون بازيکن بزرگ و خوبي است ولي اصلا تعجب نمي کنم اگر سردار آزمون به بارسلونا بپيوندد. دوست دارم او در روستوف فعلا بماند و گلزني کند و مغرور نشود و به پيشرفت خود ادامه دهد. او بازيکن خوبي است و مي تواند در بهترين تيم ها و ليگ ها بازي کند و از تجربه خود استفاده کند.

او در پايان درباره بازيکن ايراني گفت: سردار خيلي خوب مي تواند روسي متوجه شود ولي هرچقدر هم مشکل داشته باشد مي تواند با زبان ترکمن با مربيان تيم صحبت کند.

دژاگه در آستانه بازگشت به بوندسليگا

روزنامه قطري از بازگشت اشکان دژاگه به بوندسليگا خبر داد.

در فصل جابجايي زمستاني خبرهاي زيادي درباره بازگشت اشکان دژاگه به العربي به گوش رسيد. در همين رابطه روزنامه الراي قطر اعلام کرد بازگشت دژاگه به العربي منتفي شده است و اين بازيکن ايراني در تمرين يک تيم آلماني شرکت کرده تا زمينه بازگشت او به بوندسليگا فراهم شود.

اين روزنامه قطري نامي از باشگاهي که دژاگه با آن تمرين کرده نياورد.

اسماعيل‌پور:

به نصيحت‌هاي خادم گوش نکردم

دارنده مدال‌هاي نقره و برنز جهان با بيان اينکه کشتي و دوبنده تيم ملي ارث پدري‌اش نيست، تاکيد کرد: در تيم ملي شايسته سالاري است و هر که بيشتر تلاش کند و بهتر نتيجه بگيرد به دوبنده تيم ملي مي‌رسد.

مسعود اسماعيل‌پور درباره آخرين وضعيت خود در آستانه حضور در رقابت‌هاي جام جهاني اظهار کرد: اميدوارم بتوانم نظر مساعد کادر فني تيم ملي را جلب کنم و در رقابت‌هاي جام جهاني براي تيم ملي به روي تشک بروم. هر ميداني که کادر فني صلاح بداند آماده‌ام کشتي بگيرم و به تيم ملي کمک کنم.

وي درباره مسير پر فراز و نشيب خود در کشتي و اينکه بسياري معتقدند او به حقش در کشتي نرسيده است گفت: علي رغم اينکه رسول خادم هميشه به من گوشزد مي‌کرد اما به نصيحت‌هاي او گوش نکردم. اشتباه بزرگي که مرتکب شدم اين بود که از وزن 61 به 65 کيلوگرم رفتم و بين اين دو وزن سرگردان بودم در حالي‌که بايد در همان وزن 61 کيلوگرم مي‌ماندم و جايگاهم را تثبيت مي کردم سپس مانند حسن يزداني که براي انتخابي المپيک به يک وزن بالاتر آمد من هم مي‌توانستم براي حضور در المپيک به وزن 65 کيلوگرم بيايم و در رقابت‌هاي انتخابي شرکت کنم اما اين جابجايي‌ها به من ضربه زد.

ونگر:

شباهتي با آل پاچينو ندارم

تئو والکات اين هفته فاش کرد، آرسن ونگر از قدرت آل پاچينويي خود استفاده کرد و به تيم کمک کرد تا بتواند در بازي برابر برنلي 3 امتياز ارزشمند به دست آورد و تلاش کند تا براي قهرماني در ليگ برتر نااميد نباشد. بيش از 20 سال حضور ونگر روي نيمکت آرسنال باعث شده است تا او به شخصيتي شبيه به پدرخوانده تبديل شود. با اين حال آرسن ونگر معتقد است او شبيه آل پاچينو نيست و خيلي با او تفاوت دارد و اصلا بازيگر خوبي نيست.

آرسن ونگر درباره اين موضوع گفت: مي‌دانيد که من اصلا بازيگر خوبي نيستم و به همين خاطر شباهتي با آل پاچينو ندارم. اصلاً قصد ورود به دنياي بازيگري و رفتن به مراسم ها و جشنواره ها را ندارم. مربي ها جزو افرادي هستند که بايد زياد صحبت کنند و به همين خاطر بعضي مواقع اين شرايط پيش مي آيد که شما خيلي خوب صحبت کنيد و بعضي مواقع خيلي احساساتي مي شويد و صحبت هاي شما همه را تحت تاثير قرار مي دهد.

او در ادامه گفت: مي خواهم کارم را در آرسنال به بهترين شکل ممکن انجام دهم، شايد اين شغل همين فردا براي من به پايان برسد. اين رابطه مثل يک داستان عاشقانه است که مي خواهيد تا ابد ادامه داشته باشد اما اين داستان مي تواند به طور ناگهاني در يک مقطعي متوقف شود.

صعود بارسلونا به نيمه‌نهايي کوپا دل‌ري

آخرين ديدار مرحله يک چهارم نهايي کوپا دل ري در نوکمپ بين دو تيم بارسلونا و رئال سوسيداد برگزار شد که آبي اناري‌ها توانستند در ورزشگاه خود 5 بر 2 رئال سوسيداد را شکست دهند.

نيمه نخست با تک‌گل دنيس سوارس به نفع بارسلونا به پايان رسيد. در نيمه دوم داور يک پنالتي به نفع ميزبان اعلام کرد و ليونل مسي توانست آن را به گل تبديل کند. دقايقي بعد خوانمي گل نخست تيمش را به ثمر رساند اما آبي‌اناري‌ها دوباره دروازه مهمان را باز کردند. اين گل در دقيقه 63 توسط لوييس سوارس به ثمر رسيد. آبي اناري‌ها که از صعود مطمئن بودند گل دوم را نيز دريافت کردند. ويليان خوسه در دقيقه 73 گلزني کرد. آردا توران که در نيمه دوم جايگزين نيمار شده بود ششمين گل بازي را به ثمر رساند اما اين پايان جشنواره بارسا نبود. دنيس سوارس توانست يک بار ديگر براي بارسلونا گلزني کند.

بارسلونا که در ديدار رفت يک بر صفر پيروز شده بود در مجموع با نتيجه 6 بر دو به نيمه نهايي صعود کرد.

پيش از اين تيم هاي آلاوس، اتلتيکومادريد و سلتاويگو به نيمه نهايي صعود کرده بودند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي