جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/11/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5494

با حضور قائم مقام وزير نيرو؛
پيامد نامطلوب شرايط جوي نامساعدبر شبکه برق خوزستان بررسي شد


آسيب‎هاي اجتماعي امور جوانان دماوندمورد شناسايي قرار گرفت


نشست مطبوعاتي فرماندار شهرستان ملارد برگزار شد

رئيس اداره حفاظت محيط زيست بهارستان تاکيد کرد؛
لزوم حمايت از توليد در کنار اجراي شروط زيست محيطي


در استان


خبــر


 با حضور قائم مقام وزير نيرو؛
 پيامد نامطلوب شرايط جوي نامساعدبر شبکه برق خوزستان بررسي شد 

 اهواز - خبرنگار آفرينش

با حضورقائم مقام وزير نيرو، معاون هماهنگي انتقال شرکت توانير و مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي خوزستان نشست خبري بررسي پيامدهاي شرايط خاص آب و هوايي و تاثيرات آن بر شبکه برق خوزستان در محل ساختمان شهداي برق شرکت برق منطقه‌اي خوزستان در اهواز برگزار شد.

ستار محمودي قائم مقام وزير نيرو براساس دستور وزير نيرو براي ادامه پيگيري اقدامات انجام شده درارتباط با مصوبات جلسات و راهکارهاي گذر از بحران ناشي از تاثيرات نامطلوب پديده گرد و خاک بر شبکه برق منطقه که منجر به خاموشيهاي گسترده درخوزستان گرديد، با سفر به اهواز و حضور در نشست خبري مديرعامل برق منطقه‌اي خوزستان با اصحاب رسانه که در همين رابطه تشکيل شده بود، گفت: شبکه برق کشور و به ويژه خوزستان از شبکه‏هايي است که تا پيش از وقايع اخير به بهترين نحو جوابگوي نياز مشترکان و مردم شريف استان در شرايط مختلف بوده ولي متاسفانه بروز نوع جديد ترکيب شرايط خاص آب و هوايي شامل گرد و خاک، رطوبت شديد و مه غليظ سبب تاثيرات و پيامدهاي نامطلوب بر شبکه برق منطقه شده که نارضايتي زيادي براي مردم به وجود آورد.قائم مقام وزير نيرو در پاسخ به پرسشهاي متعدد خبرنگاران درباره برنامه‎ها و اقدامات کوتاه، ميان و بلندمدت وزارت نيرو در پيشگيري از وقوع و تکرار بحران بي‏برقي اظهارداشت: همه مسئولان و تلاشگران صنعت برق خود را تنها خدمتگزار مردم در جهت فراهم آوردن زيرساختهاي رفاه و آرامش اجتماعي مي‌دانند.

وي افزود : پس از حوادث اخير موضوع از دو جنبه اقدامات فني و پشتيباني بطور جدي دنبال گرديده و ادامه دارد و در اين رابطه تصميمات مهمي گرفته شده است و مردم شريف خوزستان مطمئن باشند که اولويت اول وزير نيرو درخريد و تامين امکانات و تجهيزات فني برق براي مقابله با اين پديده، خوزستان است.

در اين نشست خبري سيدزمان حسيني معاون هماهنگي انتقال شرکت توانير که چند روزي است به عنوان نماينده از سوي مديرعامل شرکت توانير براي پيگيري و ساماندهي امور برق خوزستان در اهواز بسر مي‏برد؛ گفت: سابقه بيش از 50سال خدمت صنعت برق در خوزستان و توسعه شبکه برق در سراسر استان در بخشهاي توليد، انتقال و توزيع در طول اين مدت نشان‎دهنده اهميت اين استان براي کشور به عنوان قطب انرژي بوده و توانمندي متخصصان اين صنعت و تلاش شبانه‌روزي براي فراهم آوردن نياز ذي‌نفعان منطقه بر کسي پوشيده نيست.


 آسيب‎هاي اجتماعي امور جوانان دماوندمورد شناسايي قرار گرفت 

 دماوند-ايرج صادقعلي

نشست ساماندهي امور جوانان در شهرستان دماوند با هدف شناسايي آسيبهاي اجتماعي در سالن جلسات شهيد رجايي فرمانداري اين شهرستان با حضور مسئولان استاني و شهرستاني برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آفرينش، مهران سرپرست، معاون امور جوانان اداره کل ورزش و امور جوانان استان تهران، با بيان اهميت موضوع مسئوليت‌پذيري اجتماعي اظهار کرد: درواقع مي‌توان گفت که مسئوليت‌پذيري اجتماعي، مبناي جامعه به‌حساب مي‌رود؛ به‌گونه‌اي که نبايد به‌محض بروز مشکلات در حوزه‌هاي مختلف، نوک پيکان را به سمت نهادهاي دولتي نشانه گرفت؛ بلکه افراد جامعه با مسئوليت‌پذيري، مي‌توانند نقش مؤثري در اين خصوص داشته باشند.

وي افزود: مشکلات مربوط به حوزه جوانان، از مسائل مهمي است که در همه کشورها مطرح است و فقط مربوط به کشور ما نمي‌شود؛ چراکه اقتصاد، چرخ مولد اقتصاد است و بايد به آن توجه شود.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و امور جوانان استان تهران خاطرنشان کرد: در ابتدا لازم است تا وضعيت موجود در شهرستان دماوند ازنظر آمار جوانان، درصد بيکاري، آمار طلاق، ظرفيت دستگاه‌ها و ظرفيت بومي و محلي شهرستان دماوند شناسايي شود تا با توجه به اين موارد، اقدامات بعدي در مورد آن صورت گيرد.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و امور جوانان استان تهران، تأکيد کرد: به‌اين‌ترتيب هفت کميته تخصصي به انضمام کارگروه‌هاي مشخص، در سطح شهرستان تشکيل مي‌شود تا به مسائل مذکور بپردازد.

همچنين شاهرخ جهانشاهي، معاون سياسي- انتظامي فرمانداري شهرستان دماوند، با اشاره به موضوع اشتغال و توسعه فرهنگ کارآفريني در کشور اظهار کرد: موضوع اشتغال ازجمله مواردي است که در فصل سوم قانون اساسي کشور به آن اشاره‌شده است و علي‌رغم وظيفه دولت در راستاي ايجاد اشتغال، منشور حقوق شهروندي نيز بر آن تأکيد نموده است.

وي افزود: متأسفانه زماني که صحبت از اشتغال به ميان ميايد، ذهن افراد متوجه امور اداري و در اصطلاح « پشت‌ميزنشيني» مي‌شود و اين امر بسيار نادرست است.

معاون سياسي- انتظامي فرمانداري شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: متأسفانه برخي از کشورها ازجمله کشورهاي جهان سوم، اهميت موضوع کارآفريني را ناديده گرفته‌اند؛ درحالي‌که قسمت اعظمي از رشد کشورهاي توسعه‌يافته، مرهون کارآفريني بوده است.

وي ايجاد اشتغال، جذب سرمايه، شکل‌گيري مهارت‌ها و ايجاد سرمايه‌هاي اجتماعي را به‌عنوان امتيازهاي مثبت کارآفريني عنوان کرد.

معاون سياسي- انتظامي فرمانداري شهرستان دماوند تصريح کرد: با توجه به اين‌که در بسياري از کشورهاي پيشرفته توجه فراواني به توسعه اشتغال خرد مي‌شود؛ لذا دولت بايد تسهيلاتي در اختيار جوانان قرار دهد تا درنهايت به ايجاد درآمد در بين آنها ختم گردد.

اميد قمي، رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند نيز با استناد بر فرمايش مقام معظم رهبري مبني بر جايگاه مهم جوان در جامعه گفت: با توجه به اين‌که جوانان قشر بزرگي از جمعيت کشور را تشکيل مي‌دهند، مسائل و دغدغه‌هاي آنها بسيار حائز اهميت است؛ لذا سازمان ملي جوانان، در اين راستا مکلف به تشکيل ستاد ساماندهي شده است.وي افزود: موضوعاتي مانند رسيدگي به اشتغال، ازدواج، مشارکت اجتماعي، آسيبهاي اجتماعي و موضوعاتي ازاين‌دست، از مسايل مهم جوانان هستند که رسيدگي به آنها و تشکيل کميته‌هاي تخصصي دراين‌باره از ضروريات است.


 نشست مطبوعاتي فرماندار شهرستان ملارد برگزار شد 

 ملارد - برزگر

به گزارش خبرنگار ما و روابط عمومي فرمانداري شهرستان ملارد، خطيبي فرمانداراين شهرستان در جمع خبرنگاران حاضر شده و به تشريح اقدامات انجام شده پرداخت.

وي درباره هر کدام از برنامه‎هائي که در روزهاي دهه فجر برگزار شده توضيحات مبسوطي به خبرنگاران حاضر در جلسه ارائه داد. نواختن زنگ انقلاب ، حضور در مرقد مطهر امام راحل(ره) و تجديد ميثاق با آرمانهاي امام(ره)، برگزاري مسابقات متعدد و نمايشگاههاي مختلف بخشي از اين برنامه‎ها مي‌باشد. خطيبي درباره طرحها و پروژه‌هاي عمراني و خدماتي قابل افتتاح افزود : اين پروژه‌ها از محل اعتبارات ارزش افزوده در حوزه عمران شهري، بهسازي و توسعه روستاها، بهداشتي و درماني است.

خطيبي با اشاره به بحث آموزش و پرورش و توجه به اين موضوع در شهرستان ملارد گفت: در بحث آموزش با توجه به سفر اخير وزير آموزش و پرورش دو مدرسه در منطقه مسکن مهر ملارد احداث خواهد شد تا بتوانيم براي دانش‏آموزان محيطي امن و با آرامش جهت تحصيل و فراگيري علم ايجاد کنيم.


 رئيس اداره حفاظت محيط زيست بهارستان تاکيد کرد؛
 لزوم حمايت از توليد در کنار اجراي شروط زيست محيطي  

 بهارستان -ذبيح اله اصغري

رئيس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان بهارستان بر لزوم حمايت از توليد در کنار اجراي شروط زيست محيطي توسط واحدهاي توليدي تاکيد کرد.شيدا اکار در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: درراستاي بازديد از پروژه‌هاي قابل افتتاح، تيمي متشکل از فرماندار بهارستان، نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي، ائمه جمعه شهرهاي گلستان و نسيم‎شهر، بخشداران، شهرداران، اعضاي شوراهاي اسلامي شهر و روستا و ساير مسئولان و روساي دستگاههاي اجرايي شهرستان، از دو واحد توليدي کفش و پوشاک مردانه مستقر در شهرستان بازديد به عمل آوردند.

رئيس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان بهارستان با اشاره به اينکه در اين بازديد نحوه فعاليت واحدها، مديريت پسماند و ميزان فضاي سبز آنها مورد بررسي قرار گرفت، اظهار داشت: واحدهاي توليدي با شروع فعاليت و آغاز توليدات خود بايد به رعايت شروط محيط زيستي و کنترل هر گونه آلودگي اقدام نمايند تا توسعه اقتصادي در قالب توسعه‏اي پايدار و محيط زيستي را شاهد باشيم.


 در استان 

 با تلاش و پويايي نظام پيشنهادها محقق شد؛

صرفه‎جويي 2440 ميلياردي در شركت آغاجاري

اهواز-خبرنگار آفرينش

با ارائه 10 پيشنهاد برترفني و عملياتي از ابتداي سال جاري تاكنون بيش از 2440 ميليارد ريال سود و صرفه اقتصادي در شركت آغاجاري محقق شد.مديرعامل اين شركت با اعلام اين خبر بيان كرد: نظام پيشنهادها يكي از نظامهاي كارآمد در سطح جهان و موجب پيشرفت بسياري از سازمانها و گره گشاي مشكلات آنان است، اين نظام ارزشي در شركت آغاجاري با بيش از 15 سال فعاليت توانسته با استفاده از ظرفيتها و پتانسيل نيروهاي متعدد و متخصص خود پيشنهادهاي ارزنده كه هر كدام حركتي بزرگ در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي است را تصويب نمايد.

ابراهيم پيرامون تصريح كرد: نظام پيشنهادهاي شركت آغاجاري از ابتداي سال جاري تاكنون 10 پيشنهاد فني و عملياتي را با بيش از 2440 ميليارد ريال سود و صرفه اقتصادي به تصويب رساند كه گام بزرگي در جهت تحقق برنامه‏ها و اهداف بالا دستي و اقتصاد مقاومتي بوده است.

ايراهيم پيرامون در پايان ضمن تقدير و تشكر از مجموعه همكاران شركت ،گفت: انتقال گازهاي فشارپائين و فشار متوسط كارخانه گاز وگازمايع1000به كارخانه‏هاي 200 و 300 آغاجاري با بيش از يك ميليارد و دويست ميليون ريال سود و صرفه اقتصادي،‌ اصلاحيه اتصال خط نفت خروجي مخزن گاززدا به نفت خروجي مخزن بهره‏برداري شماره 2 با بيش از 992 ميليارد ريال سود و صرفه اقتصادي، اتصال خط لوله "10 نفتاي خروجي گازمايع1000 به خط لوله "10 نفتاي ارسالي گازمايع900 به شيرخانه مايل 26 ، انتقال گازمرحله‏اي واحد رگ سفيد 1 به وردي تقويت فشارگاز رگ سفيد 2بدون فشارافزائي با بيش از 688 ميليارد ريال سود و صرفه اقتصادي از جمله پيشنهادهاي ارائه شده توسط همكاران در يك سال گذشته بوده است.

صادرات 322 ميليون دلاري کالا از گمرکات استان مازندران

ساري-سامع

دکتر محمدپورعمران از صادرات 322 ميليون دلاري کالا از گمرکات مازندران تا پايان دي ماه سال جاري خبر داد.دکتر محمدپور عمران رئيس سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران با اعلام اين خبر افزود: تا پايان دي ماه سال جاري ميزان 697 هزار و 646 تن کالا به ارزش 322 ميليون و 51 هزار و 233 دلار کالا از گمرکات استان به خارج از کشور صادر شده است. او با اشاره به اينکه عمده کالاهاي صادراتي گمرکات استان در ده ماهه سال جاري فرآورده‏هاي لبنياتي مي‌باشد، اظهار داشت: 64 درصد از ارزش کل صادرات استان را فراورده‏هاي لبني به خود اختصاص داده است که به کشورهاي عراق، پاکستان، ترکمنستان، افغانستان، امارات متحده عربي، کويت و روسيه صادر شده است. همچنين وي در ادامه تصريح کرد: صادرات مرکبات تا پايان دي ماه سال جاري، 315 تن و به ارزش بيش از 125 هزار دلار از گمرکات استان به خارج از کشور بوده است. دکتر محمدپور عمران در پايان گفت: چنانچه تسهيلاتي مانند سرمايه در گردش با نرخ بهره پايين و يا مشوقهاي صادراتي به صادرکنندگان پرداخت شود شاهد افزايش صادرات غيرنفتي استان خواهيم بود.

توقيف خودرو سمند با بيش از 20 ميليون ريال خلافي

بهارستان -ذبيح اله اصغري

فرمانده انتظامي شهرستان بهارستان، از توقيف يک دستگاه خودرو سمند با خلافي بيش از 20 ميليون ريال خبر داد.

سرهنگ"واحد نورمحمدي" گفت: يكي از تيمهاي گشت پليس راهور هنگام کنترل خودروهاي عبوري يک دستگاه خودرو سمند را به علت تخطي از قوانين راهنمايي و رانندگي، متوقف کرد. وي افزود:در بررسي سوابق، مشخص شد اين خودرو 20 ميليون و 250 هزار ريال جريمه معوقه دارد كه بنابر تبصره ماده 8قانون رسيدگي به تخلفات، توقيف و به پاركينگ منتقل شد. فرمانده انتظامي شهرستان بهارستان در پايان تاکيد کرد:تخلفات مكرر راهنمايي و رانندگي توسط رانندگان، مقدمه‌اي براي حوادث رانندگي است و توجه به قوانين و رانندگي با احتياط مي‎تواند از بسياري از سوانح ترافيكي پيشگيري كند.

دستگيري اعضاي باند اختلاس 3ميلياردي در اسلامشهر

اسلامشهر – محمدرضا عباسي

يونس اسدي مقدم دادستان عمومي و انقلاب شهرستان اسلامشهر در گفتگويي با خبرنگاران اظهارکرد: در پي اختلاس در شهرداري احمدآباد مستوفي و دهياري روستاي ايرين از توابع شهرستان اسلامشهر، چند نفراز مسئولين و دست‏اندرکاران اين شهرستان دستگير شدند.اسدي مقدم بيان کرد: درراستاي مبارزه با مفاسد اقتصادي و در پي بروز اختلاس3ميلياردي در مجموعه شهرداري احمدآباد مستوفي و دهياري روستاي ايرين، دهيار و تعدادي از کارکنان شهرداري احمدآباد دستگير و با صدور قرار تامين کيفري روانه زندان شدند.وي بدون ذکر اسامي و تعداد افراد دستگيرشده، بيان کرد:پرونده اختلاس انجام شده درحال رسيدگي بوده و در اين رابطه افراد ديگري نيز مورد شناسايي قرارگرفته‌اند و پرونده درحال سير مراحل قضايي است.دادستان عمومي و انقلاب شهرستان اسلامشهر ضمن هشدار به متخلفين و افراد سودجو خاطرنشان کرد: درراستاي اجراي قانون، انجام وظيفه محوله، مطالبه عمومي حق‎الناس و مقابله با هر گونه اختلال در امنيت اجتماعي و اقتصادي جامعه، دادستاني با تمام توان و قوت و در چهارچوب قانون با جديت با متخلفين با هر مقام و مسئوليتي برخورد خواهد کرد.


 خبــر 

 رئيس روابط عمومي شرکت گاز استان آذربايجان‌شرقي:

برگزاري برنامه‌هاي مختلف آموزشي فرهنگ مصرف بهينه و ايمن گاز طبيعي

تبريز- توفيقي

روابط عمومي شرکت گاز استان آذربايجان‌شرقي برنامه‌ها و فعاليت‌هاي مختلفي در راستاي فرهنگ‌سازي مصرف بهينه و ايمن از گاز در سطح استان برگزار نموده و اين برنامه‌ها همچنان ادامه دارد. رئيس روابط عمومي شرکت گاز استان آذربايجان‌شرقي با اعلام اين مطلب گفت: اين برنامه‌ها و کارگاه‌هاي آموزشي در راستاي نهادينه‌سازي فرهنگ مصرف بهينه و ايمن از گاز طبيعي و در جهت کاهش حوادث ناشي از مصرف گاز طبيعي برگزار گرديده و همچنان ادامه دارد.محمدعلي فتح‌اله‌زاده با تاکيد بر نهادينه‌سازي مصرف بهينه و ايمن از گاز طبيعي و لزوم صيانت از اين منابع خدادادي و حياتي گفت: اين شرکت با درک احساس مسوليت در قبال نسل آينده برنامه‌هاي گسترده‌اي را به صورت پيوسته در دستور کار خود قرار داده است و اميدواريم اين فرهنگ‌سازي نقش موثرتري در شکل‌گيري فرهنگ صحيح مصرف بهينه و ايمن از گاز طبيعي ايجاد کند.وي با اشاره به برنامه‌هاي گسترده شرکت گاز استان درخصوص مصرف بهينه و ايمن گاز طبيعي افزود: مشارکت در تهيه وساخت سريال تبريزلي تاجر، تهيه و ساخت 30 برنامه مشارکتي راديويي با عنوان يانار اجاق. تهيه و توليد20 برنامه مشارکتي تلويزيوني با عنوان ياشايش شعله‌سي. فراخوان مسابقه انشاء و نقاشي با موضوع مصرف بهينه و ايمن از گاز. برنامه آموزش دهياران روستاها با همکاري استانداري و مشارکت با مرکز سلامت و امور اجتماعي کلانشهر تبريز در خصوص اجراي برنامه‌هاي اتوبوس شادي و برگزاري کارگاه‌هاي آموزشي در خانه‌هاي سلامت و محلات برگزاري برنامه‌هاي جنگ (باباگازي) در مدارس شهرستان‌ها و درج پيام‌هاي ايمني در روزنامه‌ها و مجلات به صورت روزانه. توزيع چک‌ليست کنترل وسايل گازسوز بروشورها و بسته‌هاي آموزشي همچنين برگزاري ايستگاه‌هاي مشاوره‌اي و چهره به چهره مصرف بهينه و ايمن از گاز در سطح استان. مصاحبه مديرعامل و مديران شرکت در برنامه‌هاي مختلف و همچنين تبليغات محيطي مصرف بهينه و ايمن از گاز در 234 ايستگاه اتوبوس کلانشهر تبريز از اقدامات مهم اين شرکت مي‌باشد که انجام شده يا در هر حال اجرا مي‌باشد.وي در خاتمه تصريح نمود: همه تلاش شرکت گاز استان آذربايجان‌شرقي نهادينه‌سازي مصرف بهينه و کاهش حوادث ناشي از مصرف گاز طبيعي است و اين تلاش‌ها زماني موثر خواهد بود که با همکاري و همراهي مردم باشد از اين‌رو اميدواريم با مشارکت مردم فهيم استان در رعايت موارد ايمني و مديريت مصرف موجب تامين و پايداري جريان مستمر گاز مشترکين در اقصي نقاط استان و کشور عزيزمان باشيم و انشاءا... زمستان امسال را با کمترين حادثه پشت سر بگذاريم.

جراحي موفقيت‎آميز رفع انسداد عروق مغزي در چهارمحال و بختياري

شهركرد-بهار عبدالغني

نخستين بار در استان چهارمحال و بختياري عمل جراحي رفع انسداد عروق مغزي در بيمارستان آيت‌ا... کاشاني شهرکرد با موفقيت انجام شد.

سرپرست تيم جراحي بيمارستان آيت‌ا... کاشاني شهرکرد گفت: اين جراحي بر روي جوان 25 ساله‎اي انجام شد که به دليل انسداد و پارگي رگهاي اصلي مغز دچار کما شده بود.

دکتر رفيعي افزود : اين جراحي سه ساعت به طول انجاميد و اکنون حال عمومي بيمار رضايتبخش است.وي گفت: در اثر فشار خون، ديابت، استعمال دخانيات، افزايش چربي خون و استرس، عروق مغزي دچار انسداد و پارگي مي‎شود.

وي گفت : تجهيز بيمارستان آيت‌ا... کاشاني شهرکرد به امکانات پيشرفته و فوق تخصصي جراحي عروق و همچنين نيروي انساني آموزش‎ديده از جمله عوامل پيشرفت و موفقيتهاي کنوني جراحان چهارمحال و بختياري است.

شهردار تبريز:

روزانه بيش از 2 ميليون نفر در شهر تبريز فعاليت مي‌کنند

تبريز- توفيقي

شهردار تبريز با اشاره به اينکه روزانه بيش از دو ميليون نفر در شهر تبريز فعاليت مي‌کنند، گفت: 47 درصد جمعيت استان بزرگ آذربايجان‌شرقي ساکن تبريز هستند و جلب رضايت اين عده از شهروندان به معناي حصول رضايت نيمي از هم استاني‌ها خواهد بود.

صادق نجفي در اولين يادواره شهداي شهرداري کلانشهر تبريز اظهار داشت: وظيفه خادمان مردم در شهرداري تبريز اين است که مردم را تکريم کنيم و به مردمي که هزاران شهيد را درراستاي پيروزي و دفاع از انقلاب تقديم کرده‌اند صادقانه و عاشقانه خدمت بي‌منت نماييم.

نجفي با اشاره به اينکه روزانه بيش از دو ميليون نفر در شهر تبريز فعاليت مي‌کنند، اظهار داشت: 47 درصد جمعيت استان بزرگ آذربايجان‌شرقي ساکن تبريز هستند و جلب رضايت اين عده از هم شهروندان به معناي حصول رضايت نيمي از هم استاني‌ها خواهد بود.شهردار تبريز با تاکيد بر اينکه هر ارگاني اگر به دنبال رضايت شهروندان باشد اين رضايتمندي، رضايت از نظام خواهد بود اظهار داشت: اصلي‌ترين نشانه ادامه دادن راه شهيدان اين است که در توسعه شهر و کشور جهادگونه و جهاگرانه پيش برويم و تا جان داريم جهادگرانه به فکر خدمت‌رساني به مردم باشيم.

دستگيري 13نفر سارق و کشف 12 وسيله نقليه سرقتي در شهريار

شهريار - برزگر

فرمانده انتظامي شهرستان شهريار از دستگيري 13 سارق و کشف 12 دستگاه وسايل نقليه سرقتي خبرداد.

به گزارش خبرنگار ما، سرهنگ فريدون مکرمي در تشريح اين خبر گفت ماموران اين فرماندهي باتلاش و فعاليت مضاعف درجهت پاسخگويي به مطالبات مردمي و تامين امنيت در شهرستان، در دو روز گذشته موفق به دستگيري 13 نفر سارق و کشف 12 دستگاه وسايل نقليه سرقتي شدند.

اين مقام انتظامي گفت: با طرح‌‎ريزيهاي عملياتي و اجراي طرحهاي ارتقاء امنيت اجتماعي و شناسايي ساعات و مکانهاي وقوع سرقت، گشتهاي هدفمند و ايست بازرسيهاي مقطعي و ارائه آموزشهاي همگاني به شهروندان، پليس موفق به دستگيري 13 سارق و کشف 12 دستگاه وسايل نقليه سرقتي شد که اين امر، افزايش احساس امنيت در بين شهروندان را فراهم کرده است.فرمانده انتظامي شهرستان شهريار با قدرداني از تعامل خوب مردم با پليس از شهروندان خواست با سرلوحه قرار دادن هشدارهاي انتظامي و استفاده مطلوب از سامانه 110 و197، درراستاي ارتقاء احساس امنيت، هميار هميشگي پليس باشند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي