جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/12/18 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5511

فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران:
طرح «تشديد برخورد با تهيه و توزيع‎کنندگان مواد محترقه»؛ در دستور کار پليس

رئيس راهنمايي ورانندگي شهرستان پرديس:
استفاده از حمل و نقل عمومي؛ مانع ايجاد ترافيک‌هاي طولاني‌مدت

بخشدار بومهن خبر داد؛
غرس نهال انار در يک هکتار از اراضي روستاي زردستان بومهن به شيوه آبياري قطره‌اي


بندرعباس؛ فعال‎ترين مرز ورود كالا در 11ماهه سال جاري


خبــر


در استان


 فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران:
 طرح «تشديد برخورد با تهيه و توزيع‎کنندگان مواد محترقه»؛ در دستور کار پليس  

 رباط کريم -ذبيح اله اصغري

فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران گفت: پليس به مقوله چهارشنبه آخرسال به عنوان مقوله‌اي اجتماعي توجه مي‌کند.

به گزارش خبرنگار ما، سردار محسن خانچرلي در جمع فرماندهان،روساي پليسهاي تخصصي و معاونان ستادي گفت: با توجه به اينکه بخش مهمي از قربانيان چهارشنبه آخر سال، کودکان و نوجوانان هستند، ضرورت دارد خانواده‎ها مراقب فرزندان خود در اين ايام باشند تا مبادا به رفتارهاي پرخطر روي بياورند.

فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران افزود:اميدواريم امسال همانند سالهاي قبل با همکاري خوب مردم و والدين گرامي، جوانان و نوجوانان که نقش بسزايي در پيشگيري از تلفات و خطرات استفاده از مواد محترقه دارند، شاهد کاهش تلفات و حوادث ناگوار چهارشنبه آخر سال باشيم. اين مقام ارشد انتظامي با تاکيد بر کنترل صنوف و محورهاي مواصلاتي استان توسط پليس تصريح کرد: به منظور پيشگيري از حوادث تلخ چهارشنبه آخر سال، والدين و خانواده‎ها حرکات و رفتار فرزندان خود را کنترل کنند.

رئيس پليس غرب استان تهران با بيان اينکه پليس به مقوله چهارشنبه آخرسال به عنوان مقوله‎اي اجتماعي توجه مي‎کند، گفت: رويکرد پليس به چهارشنبه آخرسال رويکردي اجتماعي بوده و همه ساله وضعيت جامعه در اين حوزه نسبت به سال قبل بهتر مي‏شود و اطلاع‎رساني و آگاه‎سازي معاونت اجتماعي مي‎تواند نقش بسزائي در کاهش حوادث اين روز داشته باشد.

فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران بيان داشت:درراستاي پيشگيري از بروز خطرهاي احتمالي مواد محترقه در آخرين روزهاي سال، طرح تشديد برخورد با تهيه و توزيع‎کنندگان مواد محترقه در دستور کار پليس غرب استان تهران قرار دارد.رئيس پليس غرب استان تهران با اشاره به اينکه مردم از پليس انتظار دارند نيروي انتظامي با عده‎اي اندک قانون گريز برخورد قانوني داشته باشد، افزود:پليس به حکم قانون و خواست مردم با کساني که بخواهند با رفتارهاي پرخطر خود براي شهروندان ايجاد مزاحمت نمايند حتما برخورد مي‎کند.سردار خانچرلي خاطرنشان کرد: خودروهايي که در اين روز براي شهروندان باعث ايجاد مزاحمت کنند تا بعد از تعطيلات نوروز توقيف شده و افرادي که تخلف کنند برابر قانون و با هماهنگي مقام قضايي با آنها برخورد شده و تا بعد از تعطيلات نوروز در بازداشت به سر خواهند برد.


 رئيس راهنمايي ورانندگي شهرستان پرديس:
 استفاده از حمل و نقل عمومي؛ مانع ايجاد ترافيک‌هاي طولاني‌مدت  

 پرديس-ايرج صادقعلي

با توجه به نزديک شدن به ايام پاياني سال به دليل مراجعه شهروندان به مراکز خريد شاهد افزايش سفرها ي درون شهري هستيم که براي شهري مثل بومهن و قرار گرفتن در مسير ترانزيت شهرهاي شمالي سفرهاي برون شهري ساير هموطنانمان از نقاط مختلف کشور جريان آمد و شد را افزايش مي‎دهد.

سروان روح‌ا... روزبه درمصاحبه اختصاصي به خبرنگارآفرينش گفت: توقفهاي دوبله، مورب، سد معبر،حريم تقاطعها، مقابل درب منازل و... عمده تخلفاتي هست که در روزهاي پاياني سال بر شدت ترافيک افزوده و براي تمامي کاربران راه مشکلاتي را به وجود مي‌آورد.از جمله اين مشکلات قرار گرفتن در ترافيکهاي طولاني‌مدت، افزايش مصرف سوخت، آلودگي هوا، بروز نقص فني در وسايل نقليه، تصادف، آسيبهاي روحي و... است.

وي گفت: شهروندان حتي‌الامکان مراجعه به مراکز تجاري و اداري را به روزهاي پايان سال موکول نکنند.تا جايي که ممکن است از خودروي شخصي براي رفت و آمد به خصوص به مرکز شهر استفاده نکنند و از حمل و نقل عمومي بهره ببرند.


 بخشدار بومهن خبر داد؛
 غرس نهال انار در يک هکتار از اراضي روستاي زردستان بومهن به شيوه آبياري قطره‌اي 

 بومهن-خبرنگار آفرينش

بخشدار بومهن با اشاره به غرس نهال انار در يک هکتار از اراضي روستاي زردستان بومهن با روش آبياري قطره‌اي، گفت: حمايت دولت از آبياري قطره‌اي و اصلاح نهال‌ها موجب ترغيب روستاييان به افزايش کشاورزي و توليد محصولات باغي شده است.

به گزارش خبرنگارآفرينش؛ رضا خدادادي با اعلام اينکه در يک هکتار از ارضي روستاي زردستان، نهال درخت انار غرس شده است، اظهار کرد: کشاورزي در روستاهاي بخش بومهن رونق مي‌گيرد.

وي شروع اين روند را از ارائه طرح روستاييان به کارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري شهرستان دانست و افزود: پس از بررسي جوانب مختلف و اخذ نظر کارشناسي ادارات مرتبط، مجوز احداث باغ انار در يک هکتار از اراضي روستاي زردستان صادر و پرداخت تسهيلات مربوط به ايجاد سيستم آبياري قطره‌اي در دستور کار قرار گرفت.

خدادادي نهال‌کاري در اين ارضي را زمينه‌ساز رونق کشاورزي در روستاها برشمرد و خاطرنشان کرد: طرح‌ها و درخواست‌هاي رسيده حاکي از اين است که حمايت دولت از آبياري قطره‌اي و اصلاح نهال‌ها موجب ترغيب روستاييان به افزايش کشاورزي و توليد محصولات باغي شده است.

بخشدار بومهن ايجاد اشتغال و حرکت بر مسير اقتصاد مقاومتي را از اثرات رونق کشاورزي در منطقه ذکر کرد و گفت: نگهداري اکوسيستم منطقه، حفظ محيط‌زيست و جلوگيري از ساخت‌وساز غيرمجاز نيز از ديگر اثرات اين موضوع است که با جديت توسط مجموعه مديريت شهرستان پيگيري حمايت مي‌شود.


 بندرعباس؛ فعال‎ترين مرز ورود كالا در 11ماهه سال جاري 

 بندرعباس - شهين صادقي

مديركل راهداري وحمل ونقل جاده‌اي استان هرمزگان گفت :در11 ماهه سالجاري بندر شهيد رجايي با 37 درصد فعالترين مرز ترانزيت ورودي كالا به شمارمي‌رود.عليرضا مجرد افزود: همان طور كه همگان اطلاع دارند درآمدهاي حاصل از ترانزيت، اقتصاد بسياري از كشورها را كه برخي ازآنها در همسايگي ما قرار دارند متحول كرده است كه جهت برخوداري ازروند روبه رشد اقتصادي كشورهاي همسايه باعث شده است بسياري از كشورها براي ايجاد ارتباط بين آسياي ميانه با كشورهاي حوزه خليج فارس و همچنين برقراري رابطه تجاري بين شرق آسيا با كشورهاي اروپايي از خاك ايران استفاده نمايند و كوتاه و ارزان بودن دو مزيت عمده ترانزيت از طريق ايران محسوب مي‎شود و براي كشورها هم مقرون به صرفه است.وي در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به موقعيت مناسب كشورمان،ايران مي‎تواند نقش برجسته‎اي در تسهيل تجارت ميان آسيا و اروپا و كشورهاي منطقه و توسعه ترانزيت ايفا نمايد و به پيشرفت قابل توجهي برسد و به عنوان حلقه اتصال اروپا به آسيا عمل نمايد و با شناسايي نقاط قوت و ضعف خود به جلب و جذب هرچه بيشتر كالاها اقدام كند.


 خبــر 

 معاون فروش شرکت فولاد مبارکه اصفهان خبر داد؛

اعطاي تنديس رعايت حقوق مصرف‌کنندگان به فولاد مبارکه

اصفهان-راعي

معاون فروش و بازاريابي شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: اين شرکت براي دومين سال پياپي موفق به کسب تنديس طلايي رعايت حقوق مصرف‌کنندگان در کشور شد. به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، مهندس محمود اکبري افزود: امسال و در شانزدهمين همايش روز ملي حمايت از حقوق مصرف‌کنندگان، تنديس طلايي ملي رعايت حقوق مصرف‌کنندگان از بين 650 شرکت متقاضي به شرکت فولاد مبارکه اصفهان اعطا شد. اکبري افزود: همايش ملي رعايت حقوق مصرف‌کنندگان از سال 1380 و با هدف افزايش انگيزه و حساسيت در توليدکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات براي رعايت حقوق مصرف‌کنندگان، افزايش اعتماد و ترغيب مصرف‌کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات واحدهاي داراي گواهينامه و تنديس، تلاش براي برقراري قيمت عادلانه و ارائه خدمات مطلوب و تشويق مصرف‌کنندگان به استفاده از کالاي داراي نشان ملي استاندارد آغاز به کار کرده است.

برگزاري جلسه ستاد هماهنگي خدمات سفرهاي دائمي شهرستان ملارد

ملارد- برزگر

به گزارش خبرنگار ما و روابط عمومي فرمانداري شهرستان ملارد، در جلسه ستاد هماهنگي خدمات سفرهاي نوروزي شهرستان ملارد که به رياست امير يقين‎لو معاون فني عمراني فرمانداري شهرستان ملارد و با حضور ساير اعضاي اين ستاد در سالن جلسات فرمانداري برگزار شد، برنامه‌ريزي براي ارائه تسهيلات و خدمات شايسته به مسافران نوروزي در سطح شهرستان ملارد انجام پذيرفت.

در اين ستاد کميته‎هاي زيرمجموعه‌اي نيز تعريف و مشخص شده‌اند که کميته خدمات انتظامي، کميته خدمات امداد و نجات، کميته خدمات بهداشتي، کميته اطلاع‌رساني، کميته خدمات اسکان، کميته نظارت و ارزيابي بخشي از آنها مي‌باشند.

رييس اتاق بازرگاني مازندران در نشست خبري؛

ظرفيت صادرات 2 ميليارد دلاري در مازندران فراهم است

ساري -رقيه سامع

رييس اتاق بازرگاني، صنايع و معادن و کشاورزي مازندران از فراهم بودن ظرفيت صادرات 2 ميليارد دلاري در مازندران خبر داد.

عبدا... مهاجر دارابي در سومين نشست خبري سال 95 با اشاره به اينکه با وجود محدوديتها و ضعف زيرساختهاي صادراتي، مازندران توانست صادرات کالاي توليدي خود را به خارج از کشور حدود 20 درصد رشد دهد گفت: در استان مازندران به تناسب ظرفيت بالاي واحدهاي توليدي، کشاورزي و صنعتي، سالانه بالغ بر 2 ميليارد دلار ظرفيت صادرات فراهم است.

وي ارزش کالاهاي صادراتي از استان مازندران در سال جاري را تاکنون حدود 500 ميليون دلار برشمرد و افزود:صادرکنندگان مازندراني سال گذشته 400 ميليون دلار کالا از طريق گمرکات اين استان و نيز ساير استانها به کشورهاي خارجي صادر کردند که حدود 360 ميليون دلار از پنج گمرک استان مازندران و مابقي از گمرکات ساير استانها از جمله استانهاي همجوار به کشورهاي روسيه و آسياي ميانه صادرات انجام شد.

رييس اتاق بازرگاني مازندران با بيان اينکه برجام در حوزه صادرات فاصله ايجاد کرد و بازرگانان مازندراني نتوانستد کالاهاي خود را به درستي به کشورهاي اروپايي صادر کنند؛ تصريح کرد:صادرات با شعار محقق نمي‌شود و نياز است سفراي ايران در کشورهاي خارجي زمينه و شرايط صادرات توليدات استان مازندران به مناطق مختلف را فراهم کنند.

مهاجر با اشاره به صدور 877 گواهي مبدا صادرات از سوي اتاق بازرگاني و بيش از 479 هزار تن کالاي صادراتي امسال از مازندران، ميزان واردات محصولات به اين استان را بيش از 2 ميليون تن اعلام و اظهار کرد:ببشتر محصولات وارداتي به استان آهن‎آلات و چوب به مبلغ بيش از 680 ميليون دلار بود که در سطح کشور توزيع شد.

استاندار آذربايجان غربي:

پنج ميليون نفر از تاثير مخرب ريزگردهاي درياچه اروميه در امان ماندند

اروميه- يزدان پناه

استاندار آذربايجان غربي گفت: با اهتمام ويژه دولت تدبير و اميد و اجراي طرحهاي احياي درياچه اروميه، پنج ميليون نفر از ساکنان مناطق حاشيه اين درياچه از تاثير مخرب ريزگردهاي آن در امان ماندند.قربانعلي سعادت در همايش ويژه روز درختکاري و هفته منابع طبيعي در اروميه افزود: اين تعداد از جمعيت استانهاي مجاور درياچه اروميه در حلقه نخست تاثيرپذيري از خشکي درياچه اروميه و ريزگردهاي نمکي حاصل از آن قرار داشتند.

وي با تاکيد بر اينکه روند خشکي درياچه اروميه متوقف شده و دوره تثبيت آب آن در حال گذر است، ادامه داد: با اجراي کامل طرحهاي انتقال آب حوضه به حوضه تا هفت سال آينده، احياي اين درياچه محقق مي‌شود.وي اظهار کرد: يکي از مهمترين عوامل تحقق طرحهاي احياي درياچه اروميه، همراهي مردم و بهره‌برداران حوزه‌هاي کشاورزي در استان است و بايد در اين خصوص يک عزم و اهتمام مردمي ايجاد شود.

وي با اشاره به وجود دهها هزار حلقه چاه غيرمجاز در آذربايجان غربي ادامه داد: طبق برنامه هر سال بايد سه هزار حلقه چاه غيرمجاز در اين استان مسدود شود ولي امسال به نصف اين تعداد نيز نرسيده است و اين امر مي‌تواند مشکلات جدي در منابع آبي استان ايجاد کند.

استاندار آذربايجان غربي با تاکيد بر اينکه قرار نيست تا باغي از آبياري بهينه محروم شود، گفت: برخي افراد در مقابل اجراي طرح انسداد چاهها مقاومت نشان مي‌دهند، در حالي که مي‌توان با اجراي طرحهاي آبياري نوين در کنار کاهش مصرف آب، راندمان کشاورزي را نيز بهبودبخشيد.

سعادت افزود: البته برخي از کشاورزان نيز به صورت داوطلبانه چاههاي کشاورزي خود را مسدود کرده‌اند که انتظار داريم اين فرهنگ در بخش کشاورزي استان بيشتر تسري يابد.

رئيس سازمان جهاد کشاورزي آذربايجان غربي نيز در اين همايش با اشاره به اينکه 2 ميليون و 700 هزار هکتار از مساحت سه ميليون و 700 هزار هکتاري استان را عرصه‎هاي ملي تشکيل داده است، اضافه کرد: اين ميزان مرتع و جنگل ثروت قابل توجهي است که بايد در نگهداري و تقويت آن کوشا باشيم.


 در استان 

 مدير کل منابع طبيعي يزد خبر داد؛

526 هکتار از زمين‎هاي ملي استان يزد رفع تصرف شد

يزد – اکبر خيرخواه

مديرکل اداره منابع طبيعي استان يزد طي نشست خبري،در حضور خبرنگاران گفت: امسال 526 هکتار از زمينهاي ملي اين استان به ارزش 420ميليارد ريال رفع تصرف و خلع يد شده است.

محمدرضا آخوندي به مناسبت هفته منابع طبيعي با بيان اينکه در اين مدت 988 پرونده تشکيل شد افزود: به طور ميانگين سالانه از تصرف يکهزار و 200 هکتار از اراضي ملي در اين استان جلوگيري مي‌شود.

وي اظهار کرد: عمده رفع تصرفيها در اين استان مربوط به مناطق ييلاقي و از جمله مناطق خوش آب و هواي دهبالا، سانيج و طرزجان از توابع شهرستان تفت است.

آخوندي از مردم خواست هرگونه تعرض به طبيعت، تخريب و تصرف اراضي ملي و آتش‌سوزي جنگلها و مراتع را دراسرع وقت به شماره تلفن 1504 (امداد جنگل و مرتع) اطلاع دهند.

مديرکل منابع طبيعي يزد در ادامه با بيان اينکه منابع طبيعي جزو انفال است تصريح کرد: حفظ، احياء ،توسعه و بهره‌برداري اصولي از عرصه‌ها از وظايف اصلي اين اداره کل است.

وي خاطرنشان کرد: استان يزد در 15 سال اخير 13 سال آن را با خشکسالي روبرو بوده و اين روند تبعات منفي بر پوشش گياهي مراتع به دنبال داشته است.

وي با تشريح طرح مناريد در بهاباد و ترسيب کربن در ابرکوه گفت:اين طرح ها دستاوردهاي خوبي در اين شهرستانها داشته و حتي ديگر شهرستان‌ها نيز پيشنهاد اجراي اين پروژه‌ها را داشته‌اند.

مديرکل منابع طبيعي يزد با بيان اينکه توزيع 300 هزار نهال رايگان از 23 بهمن ماه آغاز شده و تا پايان هفته منابع طبيعي ادامه دارد افزود: اين نهال‌ها شامل کاج، سرو، سنجد معمولي، سنجد تلخ، اقاقيا است.

شايان ذکر است: 98درصد از مساحت استان يزد به وسعت 7 ميليون و 300 هزار هکتار راعرصه‌هاي منابع طبيعي تشکيل مي‌دهد که 38 درصد مساحت عرصه منابع طبيعي به ميزان بيش از 2 ميليون و 650هزار هکتار را اراضي بياباني شامل مي‎شود. 4ميليون و 400 هزار هکتار به ميزان بيش از 60 درصد مراتع که عمدتا از نوع متوسط و ضعيف هستند و 170 هزار هکتار سطح استان را جنگلهاي طبيعي ودست کاشت به خود اختصاص داده است.

ضمن اين که 13 منطقه تحت فرسايش بادي در استان يزد شناسايي شده که مساحتي بالغ بر يک ميليون و 212 هزار هکتار را شامل مي‎شودکه اين کانونها تقريبا در تمام شهرستانهاي استان پراکنده‌اند.

مراتع استان يزد هرچند به لحاظ پوشش گياهي عمدتا در رده متوسط و ضعيف قرار دارند ليکن نقش مهمي در حفظ خاک و ارزشهاي اکولوژيکي را دارا هستند.

فراهم شدن زمينه توسعه همکاري شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با شرکت‌هاي آلماني

اصفهان-راعي

دکتر گونتر هورتستسکي معاون وزير امور اقتصادي، انرژي و صنايع ايالت نوردراين وستفالن آلمان به همراه هانس يورگن فررگمن مسئول بخش فاضلاب وزارت کشاورزي و محيط زيست و هيأتي از بخش خصوصي کشور آلمان با حضور در شرکت آبفاي استان اصفهان زمينه‌هاي همکاري بيش از پيش شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان را با شرکتهاي آلماني فراهم کردند.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، در اين جلسه معاون وزير امور اقتصادي، انرژي و صنايع ايالت نوردراين وستفالن آلمان گفت: اين اولين سفر رسمي من به ايران و اصفهان است و در اين سفر تحت تأثير مهارت فني و علمي فعالان صنعت آب و فاضلاب در استان اصفهان قرار گرفتم.

وي با بيان اينکه ايالت نوردراين وستفالن با داشتن 18 ميليون نفر جمعيت از تراکم بسيار بالايي برخوردار است اعلام کرد: تا قبل از دهه 60 ميلادي اين ايالت مشکلي جهت تأمين آب نداشت ولي به دليل اينکه اين منطقه قطب صنعتي آلمان محسوب مي‌شود به غير از آلودگي هوا رودخانه راين هم در برهه‌اي به دليل عدم تصفيه صحيح فاضلاب واحدهاي صنعتي آلوده شد به گونه‌اي که حتي شهروندان اجازه شنا کردن در اين رودخانه را نداشتند اما با انعقاد تفاهم‌نامه‌هايي ميان کشور و ايالاتي که از اين رودخانه بهره‌مند مي‌شوند اقداماتي در جهت تصفيه صحيح و اصولي فاضلاب واحدهاي صنعتي در دستور کار قرار گرفت.

هورتستسکي با اشاره به تجربياتي که در زمينه مهار آلودگي و تصفيه فاضلاب دارند گفت: کارشناسان اين ايالات با توجه به تجربياتي که دارند توانايي مديريت مصرف آب و ساماندهي منابع تأمين آب و تصفيه تجربياتي که دارند توانايي مديريت مصرف آب و ساماندهي منابع تأمين آب و تصفيه پساب فاضلاب را به خوبي دارند و انتظار مي‌رود اين گونه نشستها و سمينارها ميان فعالان صنعت آب و فاضلاب و متخصصان آلماني ادامه يابد تا زمينه‌هاي آموزشي و انتقال تکنولوژي به ايران و اصفهان مهيا شود.

معاون سياسي و امنيتي استاندار زنجان:

ايجاد اشتغال، زمينه‎ساز تامين امنيت در استان است

زنجان – سميه مصطفوي

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار زنجان گفت: ايجاد اشتغال تامين امنيت در استان بوده و تبيين فعاليت‌هايي که درراستاي تامين امنيت کشور انجام مي شود، قابل بيان نيست و به همين دليل زحمات کساني که در تامين امنيت کشور فعاليت دارند، مجاهدت خاموش ناميده مي‎شود.

بيوک موسوي در آيين توديع و معارفه مديرکل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعي استان زنجان، اظهار کرد: هر مجموعه اداري در استان هدفگذاري و برنامه اجرايي خاصي دارد و تمامي مديران دستگاه هاي اجرايي بايد علاوه بر اجراي برنامه‎هاي ملي و کشوري خود، در راستاي ارتقاء شاخص هاي توسعه استان نيز اهتمام جدي داشته باشند.

وي با تاکيد بر اينکه با هر اقدامي که مانع از سرمايه‎گذاري در استان شود، برخورد خواهيم کرد افزود: اگرجلوي سرمايه گذار را بگيريم حتما خطا کرده و در حق افردي که مي‌توانستند منجر به ايجاد اشتغال شوند جفا کرده‌ايم.

معاون سياسي و امنيتي استاندار زنجان با بيان اينکه اگر امروز دقت نکنيم و چارچوبها را مدنظر قرار ندهيم در 4 سال ديگر نيز شاهد همين وضع در استان خواهيم بود، خاطرنشان کرد: يک مدير حق ندارد انجام يک پروژه را ده سال به تاخير بيندازد و در کجاي قانون اين اختيار به يک مدير داده شده است.

موسوي با انتقاد از عدم همکاري مناسب برخي مديران با سرمايه‎گذاران و مجريان پروژه‌هاي عمراني و توسعه‎اي در استان، خاطرنشان کرد: هيچ مديري حق ندارد اجراي پروژه‌اي را سال‌ها به تعويق بيندازد؛ به طوري که در اين ميان پروژه‌هاي ديگري را آغاز نموده و نيمه کاره رها کند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي