جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/12/26 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5518

پايان بحران کي روش و برانکو
پرسپوليسي ها به تيم ملي دعوت شدند

شکست غيرمنتظره پرسپوليس در قطر
برانکو: ما بازي کرديم الريان برنده شد


خبرنامه


خبـــرنامه


 پايان بحران کي روش و برانکو
 پرسپوليسي ها به تيم ملي دعوت شدند 

 
آفرينش- کارلوس کي‌روش 19 بازيکن را به اردوي تدارکاتي که از 26 تا 28 اسفند در تهران برگزار مي شود، به تيم ملي دعوت کرد. پيش از اين شايعه شده بود که کي روش قصد ندارد بازيکنان پرسپوليس را به تيم ملي دعوت کند اما در فهرست جديد سرمربي تيم ملي نام بازيکنان قرمزپوش پايتخت نيز ديده مي شود تا شائبه ها و شايعات رنگ واقعيت به خود نگيرند.

دعواي کي روش و برانکو از کجا شروع شد

وقتي برانکو و کي روش وارد جنگ لفظي شدند، سرمربي پرسپوليس در مصاحبه اي گفت که بازيکنان پرسپوليس وقتي به اردوي تيم ملي مي روند اضافه وزن پيدا مي کنند و چاق مي شوند. پس از آن بود که کي روش هم با توپ پر به جنگ سرمربي کروات سرخپوشان رفت و اعلام کرد که پرسپوليسي ها را به تيم ملي دعوت نخواهد کرد چرا که به گفته سرمربي شان چاق هستند. اما پس از مدتها که قائله تا حدودي ختم به خير شد، سرمربي تيم ملي ايران همه نفراتش را به صف کرده تا آماده دو نبرد حساس با چين و قطر شوند.

ايران در ايام نوروز دو بازي مهم دارد. سوم فروردين در زمين قطر به مصاف اين تيم مي رود و هشتم فروردين در ورزشگاه آزادي ميزبان چين است. ايران اگر از اين دو بازي 6 امتياز بگيرد تا حدود بسيار زيادي صعودش به جام جهاني 2018 روسيه را مسجل خواهد کرد هرچند کسب 4 امتياز از اين دو بازي هم نتيجه خوبي به حساب مي آيد.

اردوي تدارکاتي تيم ملي فوتبال قرار است از 26 تا 28 اسفند در تهران برگزار شود، برهمين اساس اسامي بازيکنان دعوت شده به اين اردو به شرح زير است:

محمدرضا اخباري، عليرضا بيرانوند، محمد رشيد مظاهري، رامين رضاييان، وريا غفوري، پژمان منتظري، سيدجلال حسيني، مرتضي پورعلي گنجي، محمد انصاري، مسعود ابراهيم زاده، احسان حاج صفي، اميد ابراهيمي، عزت اله پورقاز، مهدي ترابي، مرتضي تبريزي، ساسان انصاري، احسان پهلوان، مهدي طارمي و وحيد اميري

بازيکنان دعوت شده بايد روز پنج‌شنبه 26 اسفندماه ساعت 18 در هتل آزادي خود را به کادر فني معرفي کنند.

ليست نهايي جهت ديدار تيم ملي فوتبال کشورمان با قطر و چين بعد از برگزاري اين اردو در تاريخ 29 اسفند اعلام مي شود.

کي‌روش: آماده پيروزي برابر قطر هستيم

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران تاکيد کرد که تيمش آماده پيروزي برابر قطر در انتخابي جام جهاني 2018 روسيه است.

جدال دو تيم الريان و تيم فوتبال پرسپوليس در هفته‌ سوم مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا با پيروزي سه بر يک نماينده قطر به پايان رسيد. کارلوس کي‌روش، سرمربي تيم‌ ‌ملي فوتبال ايران براي تماشاي اين ديدار به قطر رفت و بازي را از نزديک نظاره‌گر بود.

کي‌روش که قرار است به زودي فهرست جديد خود براي ديدار حساس برابر قطر در انتخابي جام جهاني 2018 روسيه را اعلام کند در گفت‌وگويي که با سايت الشرق قطر داشت، تاکيد کرد که تيمش آماده ديدار حساس با قطر است.

او گفت‌: بدون شک بازي بسيار سختي را پيش‌رو خواهيم داشت. قطر مي‌خواهد شکست بازي رفت را جبران کند. هر دو تيم بازي بسيار سختي پيش روي هم خواهند داشت و چنين ديدارهايي که براي جام جهاني برگزار مي‌شود براي من از حساسيت بالايي برخوردار هستند. روز يکشنبه تمرينات خود را به صورت جدي آغاز خواهيم کرد.سرمربي تيم‌ ‌ملي فوتبال ايران در ادامه‌ و در پاسخ به اين سوال که آيا بازيکن آسيب ديده‌اي در تيمش وجود دارد، گفت‌: همه چيز آماده است که در اين ديدار بزرگ به پيروزي برسيم و مشکلي در اين زمينه داريم.

تاج: اسامي تيم ملي بسيار خوب است

اما رئيس فدراسيون فوتبال ضمن تشکر از کارلوس کي‌روش گفت: اسامي خوبي به تيم ملي دعوت شده‌اند. او هم‌چنين درباره دستياران ايراني سرمربي تيم ملي گفت که بزودي با کي‌روش در اين باره صحبت خواهد کرد.

مهدي تاج پس از مجمع عمومي فدراسيون فوتبال اظهار کرد: اسامي بسيار خوبي به تيم ملي دعوت شده‌اند. از کي‌روش تشکر مي‌کنم که همه بازي‌ها را ديد و حتي در قطر هم حضور داشت تا بازي پرسپوليس با الريان را ببيند. اين کار براي ما سه سر سود بود چون هم تعدادي از اعضاي تيم ملي قطر آنجا بودند، هم پرسپوليسي ها را ديد و هم با فضاي ورزشگاه بيشتر آشنا شد.

رييس فدراسيون فوتبال درباره حضور دستياران ايران در کادرفني تيم ملي تصريح کرد: اين عرف نيست که فدراسيون، مربياني را به کادر فني معرفي کند اما اين بدان معنا نيست که مربيان ايراني در کادرفني حضور نداشته باشند. من دو يا سه روز ديگر با کي‌روش درباره اين موضوع صحبت خواهم کرد.

او در پاسخ به سوال يکي از خبرنگاران مبني بر غيبت کي روش در ايران باعصبانيت پاسخ داد: شما بگوييد کي باشد تا من زمان آن را به کي روش اطلاع بدهم. کي‌روش در حال تماشاي بازي‌هاي ليگ برتري است و اين به اين معنا نيست که مسابقه‌هاي تيم‌هاي ايراني و عملکرد آن ها را زير نظر نداشته باشد.


 شکست غيرمنتظره پرسپوليس در قطر
 برانکو: ما بازي کرديم الريان برنده شد 

 
در ادامه هفته سوم مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا از گروه D پرسپوليس ايران الريان قطر بود که اين ديدار در نهايت با برتري سه بر يک به سود الريان به پايان رسيد.

براي پرسپوليس در اين ديدار مهدي طارمي در دقيقه 6 و براي الريان تاباتا در دقيقه 18، 57 و گارسيا در دقيقه 87 گلزني کردند. در اين ديدار قطري ها از موقعيت هايشان به خوبي استفاده کردند و در برخي مواقع بر خلاف جريان بازي به گل رسيدند تا صدرنشين ليگ ايران شکست غير منتظره اي در زمين حريف قطري داشته باشد.

در اين گروه الريان قطر با 6 امتياز، ‌الهلال عربستان با 5 امتياز و پرسپوليس با 4 امتياز و الوحده امارات با يک امتياز در رده‌هاي اول تا چهارم قرار گرفته‌اند.

برانکو: ما بازي کرديم الريان برنده شد

سرمربي پرسپوليس با وجود شکست برابر الريان از عملکرد شاگردانش راضي است و به ستايش از آن‌ها پرداخت.

برانکو ايوانکوويچ سرمربي سرخ ‌پوشان در نشست خبري بعد از بازي گفت: قبل از هر چيزي اين پيروزي را به باشگاه الريان و بازيکنان اين تيم تبريک مي‌گويم. تلاش کرديم تا کنترل توپ و ميدان را در اختيار بگيريم و در اين هدف خود موفق بوديم اما تجربه بالاي چند بازيکن الريان باعث شد تا سه گل به ثمر برسانند. ما تيم برتر ميدان بوديم و کنترل توپ و ميدان را در اختيار داشتيم اما اين الريان بود که توانست به پيروزي برسد. ما بازي کرديم اما الريان پيروزشد.

او ا دامه داد: بر اين باور هستم که حضور تماشاگران الريان سهم بسزايي در پيروزي آنها در اين ديدار داشت. با وجود آن‌که تيم ما بازي کردن در چنين فضايي را تجربه کرده بود اما اين بار بازنده شديم. به استثناي نتيجه همه چيز خوب بود.

برانکو در پايان سخنان خود گفت: در کل بايد بگويم که از عملکرد شاگردانم رضايت دارم. آن‌ها هر آنچه را که در توان داشتند رو کردند و توانستند فرصت‌هاي زيادي را روي دروازه حريف خلق کنند.

بازيکنان پرسپوليس در بيشتر زمان‌هاي بازي بهتر از حريف خود ظاهر شدند. در ليگ قهرمانان آسيا اگر از فرصت‌هاي خود به خوبي استفاده نکني، بدون شک بازنده مي‌شوي. بايد به ديدارهاي آينده فکر کرد و نهايت تلاش خود را به کار برد تا اين شکست را جبران کرد.

تاباتا: انگيزه ما براي بازي با ايران بالا رفت

ستاره برزيلي الريان بعد از درخشش در ديدار برابر پرسپوليس، گفت که اين پيروزي انگيزه ملي‌پوشان قطر براي پيروزي برابر ايران را افزايش مي‌دهد.

ستاره الريان در اين ديدار رودريگو تاباتا بود که دو گل به ثمر رساند و يک پاس گل داد.

او بعد از بازي گفت: بسيار خوشحالم که توانستيم در اين ديدار به پيروزي برسيم و سه امتياز را کسب کنيم. از هواداران که در اين ديدار از ما حمايت کردند تشکر مي‌کنم. هفته بسيار خوبي براي من بود. قراردادم را تا سال 2020 تمديد کردم.

اين بازيکن برزيلي گفت: ما تيم ايراني را شکست داديم و لخويا هم يک تساوي ارزشمند در خانه استقلال خوزستان گرفت. اين دو نتيجه خوب انگيزه‌اي مضاعف به ما مي‌دهد تا در ديدار برابر تيم ملي ايران هم به پيروزي برسيم.


 خبرنامه  

 صدرنشيني استقلالي ها در ليگ قهرمانان

با پايان دور رفت ليگ قهرمانان آسيا وضعيت نمايندگان ايران در گروه‌هاي A تا D مشخص شد.

در گروه A مسابقه‌ها، استقلال ايران توانست در سه بازي خود دو پيروزي و يک شکست را به دست آورد و با 6 امتياز صدرنشين اين گروه شود. پس از استقلال، الاهلي امارات و التعاون عربستان با 4 امتياز و لوکوموتيو ازبکستان با 3 امتياز در رده‌هاي دوم تا چهارم قرار دارند.

در گروه B استقلال خوزستان که بهترين عملکرد را در بين نمايندگان ايران داشت با 2 پيروزي و يک تساوي از سه ديدار خود، با اقتدار در صدر جدول اين گروه قرار گرفت. استقلال با 7 امتياز لخويا قطر با 5 امتياز، الفتح عربستان با 4 امتياز و الجزيره امارات بدون امتياز هستند.

در گروه C ذوب آهن که در دو بازي نخست نتايج خوبي را کسب نکرده بود در آخرين ديدار خود و در بازي خارج از خانه با دو گل بنيادکار را شکست داد تا اميدهايش را زنده شود. در اين گروه الاهلي عربستان با 7 امتياز، العين امارات با 5 امتياز، ذوب آهن ايران با 4 امتياز و بنيادکار ازبکستان بدون امتياز در رده‌هاي اول تا چهارم جاي گرفته‌اند.

در گروه D پرسپوليس قرار دارد در سومين و آخرين ديدار خود در دور رفت اين بازي‌ها با حساب 3 بر يک مقابل الريان شکست خورد. با اين حال شاگردان برانکو کماکان 2 امتياز نسبت به تيم صدرنشين کم‌تر دارند و در دور برگشت دو بازي خانگي مقابل الريان و الوحده امارات خواهند داشت. در اين گروه الريان قطر با 6 امتياز، ‌الهلال عربستان با 5 امتياز و پرسپوليس با 4 امتياز و الوحده امارات با يک امتياز در رده‌هاي اول تا چهارم قرار گرفته‌اند.

با اين حساب استقلال تهران و استقلال خوزستان در رده نخست و ذوب آهن و پرسپوليس در رده سوم گروه‌هاي خود جاي گرفتند.

روستوف از بازي در زمين خانگي محروم شد

يوفا باشگاه روستوف را از برگزاري بازي در زمين خانگي خود تا بهتر شدن وضعيت چمن اين ورزشگاه محروم کرد.

به نقل از ساکرنت، هفته گذشته دو تيم روستوف و منچستريونايتد در ورزشگاه اليمپ 2 برابر هم به ميدان رفتند. کيفيت ضعيف چمن اين ورزشگاه باعث شده بود تا دو تيم نتوانند بازي هميشگي خودشان را به نمايش بگذارند و يک بازي بي‌کيفيت را از سوي دو تيم شاهد بوديم.

يوفا در نهايت تصميم گرفت تا بازي روستف در اين ورزشگاه را ممنوع اعلام کند. اين در حالي است که ژوزه مورينيو (سرمربي منچستريونايتد) اعلام کرد يوفا بازي در اين ورزشگاه را تاييد کرده است و اين کار سلامت بازيکنان را به خطر مي‌اندازد.در حکم فيفا آمده است: روستوف تا زماني که اقدام به اصلاح چمن ورزشگاه خود نکند، نمي‌تواند در اين ورزشگاه بازي کند. همچنين ديگر باشگاه روسي يعني روبين کازان نيز با همين محروميت روبرو شده است.

روستوف و منچستريونايتد در حالي ديدار برگشت خود را در اولدترافورد برگزار خواهند کرد که در ديدار رفت به تساوي بدون گل دست يافتند و يونايتد شانس بالايي براي صعود به مرحله بعد و حضور در جمع هشت تيم برتر خواهد داشت.

کمک 3 ميلياردي وزارت ورزش به استقلال

مديرعامل باشگاه استقلال مي‌گويد وزارت ورزش و جوانان قرار است که سه ميليارد تومان به فدراسيون فوتبال کمک کند.

به‌ گزارش ‌ايسنا، رضا افتخاري در حاشيه جلسه مجمع عمومي فدراسيون فوتبال، اظهارکرد: خوشبختانه همه هماهنگ راي دادند تا فدراسيون فوتبال تقويت شود و به کارش ادامه‌ بدهد. البته مباحث مالي هم مطرح شد که بايد آن هم مورد بررسي قرار گيرد.

او درباره وضعيت مالکيت ساختمان‌هاي دو باشگاه استقلال و پرسپوليس، گفت‌: اين موضوع به مديران سابق بر مي‌گردد که وضعيت مالکيت را مشخص نکرده‌اند. به طور مثال در باشگاه استقلال سند مالکيت وجود ندارد و به ما مي‌گويند که سند مالکيت را به باشگاه تحويل داده‌اند، اما سند در باشگاه نيست. شايد در اختيار يکي از مديران سابق باشد. به‌ هر حال بايد بيايند و بنشيند و تکليف اين موضوع را مشخص کنند.

افتخاري در ادامه‌ با بيان اين که عنوان شد فدراسيون فوتبال با کسري بودجه سه ميلياردي تومان مواجه است، گفت‌: اگر بخواهيم اين بودجه را اجرايي کنيم با کسري سه ميليارد توماني مواجه مي‌شويم که آقاي داورزني قول دادند که اين مبلغ را از طريق وزارت ورزش و جوانان تامين کنند تا کم و کسري‌هاي فدراسيون فوتبال بر طرف شود. مطمئنا وزارت ورزش و جوانان در اين زمينه کمک مي‌کند تا مشکلات مالي بر طرف شود.

هراس بوفون از رويارويي با لسترسيتي

دروازه‌بان يوونتوس دوست ندارد در يک چهارم نهايي با لسترسيتي روبه‌رو شوند.

‌به نقل از مارکا، يوونتوس با يک گل پورتو را در ديدار برگشت مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا را شکست داد و به دور بعد صعود کرد. جانلوييجي بوفون پس از بازي گفت‌: همه بازي‌ها در اين سطح ليگ قهرمانان اروپا سخت هستند حتي با وجود 10 نفره شدن تيم حريف و گلزني مان در نيمه نخست، برخي از لحظات پر تنش دنبال شد.

دروازه‌بان يوونتوس در ادامه‌ افزود: نسبت به گذشته پيشرفت زيادي کرديم و اعتماد به نفس به دست آورديم. از پنج سال پيش آن را هدف خود قرار داده بوديم و اکنون چند سال پياپي است که در جمع هشت تيم برتر حضور داريم.

بوفون درباره قرعه يوونتوس گفت‌: تنها تيمي که دوست ندارم مرحله بعد با آن روبه‌رو شويم لسترسيتي است. آن‌ها اشتياق دارند و مي‌دانند که چگونه به تيم‌هاي قدرتمند ضربه بزنند. همه ويژگي‌ها را براي شکست برابر اين تيم داريم.

آلوس:

رويارويي با بارسلونا فقط در فينال

مدافع يوونتوس دوست ندارد در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا با بارسلونا روبرو شود.‌به نقل از موندودپورتيوو، يوونتوس سه‌شنبه شب در ديدار برگشت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا با يک گل پورتو را شکست داد و در جمع هشت تيم برتر قرار گرفت.پيش از اين تيم‌هاي بارسلونا، رئال‌ مادريد، بايرن مونيخ، لسترسيتي و بوروسيا دورتموند صعود کرده بودند.

دني آلوس درباره حريف بعدي يوونتوس گفت‌: دوست ندارم با بارسلونا روبرو شويم. خيلي عجيب مي‌شود. بايد تا پايان بازي بهترين باشم. کمي نگران رويارويي با اين تيم هستم. اگر قرار است با بارسلونا روبرو شويم، ترجيح مي‌دهم در فينال باشد.


 خبـــرنامه 

 آغاز جام جهاني کشتي فرنگي از امروز

سي و پنجمين دوره رقابت‌هاي جام جهاني کشتي فرنگي از پنج‌شنبه هفته جاري به مدت 2 روز در سالن کوثر شهر آبادان و با حضور 8 تيم برتر جهان شامل ايران، روسيه، آذربايجان، ترکيه، آلمان، قزاقستان، اوکراين و بلاروس برگزار مي‌شود.تيم ملي کشتي فرنگي ايران با ترکيبي دگرگون شده و جوان اما با انگيزه به دنبال خلق شگفتي ميان نامداران کشتي جهان و رسيدن به ششمين عنوان قهرماني در شهر آبادان است.

تفاوت بسيار مهم اين دوره از رقابت ها با دوره‌هاي قبل، پوست اندازي کشتي فرنگي ايران و حضور جوانان با انگيزه و جوياي نام در قالب نام ايران در اين رقابت‌هاست.پس از نتايج دور از انتظار کشتي فرنگي ايران در المپيک ريو، علي اشکاني سرمربي جوان ايران که چند ماه پيش توانسته بود تيم ملي نوجوانان را پس از 20 سال بر سکوي نخست دنيا قرار دهد، با راي قاطع اعضاي شوراي فني به عنوان سرمربي تيم ملي معرفي شد تا راهي نو و با چشم انداز المپيک 2020 در کشتي فرنگي ايران باز شود.راهي سخت و پرپيچ و خم که براي رسيدن به مقصد چاره‌اي جز اعتماد به جوانان با انگيزه و ميدان دادن به آن‌ها در ميادين مختلف نيست.

اما جام جهاني 2017 با توجه به حضور عنوان‌داران بزرگ کشتي جهان و المپيک که هر کدام از آن‌ها کوله‌باري از مدال و افتخار را به همراه دارند،رنگ و بويي ديگر به خود گرفته است.

شگفتي‌سازي لسترسيتي و حذف پورتو به دست يوونتوس

تيم‌هاي لسترسيتي و يوونتوس توانستند به مرحله يک‌چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا راه يابند.

در ادامه ديدارهاي ليگ قهرمانان اروپا 2 ديدار برگزار شد که در يکي از ديدارها لسترسيتي در خانه به ديدار سويا رفت و توانست با 2 گل اين تيم را شکست دهد و به مرحله بعد راه يابد تا لستر در اولين فصل خود در ليگ قهرمانان شگفتي بيافريند و به جمع هشت تيم برتر برسد. وس مورگان در نيمه نخست و آلبرايتون در نيمه دوم گل‌هاي بازي را به ثمر رساندند تا سويا حذف شود. در اين بازي سمير نصري در دقيقه 74 اخراج شد و انزونزي بازيکن سويا يک ضربه پنالتي را از دست داد.

در ديگر ديدار نيز، يوونتوس در حالي با پنالتي ديبالا توانست پورتو را شکست دهد که يک بازيکن پورتو به نام پريرا در نيمه نخست از زمين اخراج شد. اين دومين گل ديبالا در اين فصل ليگ قهرمانان اروپا بود.

کاسياس رکورد پائولو مالديني را شکست

دروازه‌بان پورتو رکورد بيشترين بازي رقابت‌هاي اروپايي را به خود اختصاص داد و از رکورد اسطوره ميلان عبور کرد.

به نقل از موندو دپيورتوو، پورتو در ديدار برگشت مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا برابر يوونتوس قرار گرفت و با يک گل شکست خورد. با اين نتيجه‌ پورتو حذف شد اما ايکر کاسياس توانست رکوردشکني کند. دروازه‌بان اسپانيايي پورتو با 175 بازي رکورد بيشترين حضور را در رقابت‌هاي اروپايي را به خود اختصاص داد.

کاسياس پيش از پيوستن به پورتو در سال 2015 به همراه رئال‌ مادريد 157 بازي در رقابت‌هاي اروپايي را تجربه کرده بود. او با اين رکورد از پائولو مالديني با 174 بازي پيشي گرفت. مدافع پيشين تيم ميلان تا 41 سالگي اين رکورد را به ثبت رساند. مالديني پنج بار قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شد و کاسياس با مادريد سه بار فاتح اين جام شد.

پس از مدافع پيشين تيم ميلان، ژاوي هرناندس با 173 بازي (بارسلونا) و کلارنس سيدورف 163 بازي (آژاکس، رئال‌ مادريد، اينتر و ميلان) و رائول گونسالس با 161 بازي در رتبه‌هاي بعدي قرار دارند.

شکسپير:

رانيري باعث اين صعود ما شد

سرمربي لسترسيتي از پيروزي که تيمش برابر سويا در ليگ قهرمانان به دست آورد غرق در شادي بود. او همچنين به ستايش از کاسپر اشمايکل پرداخت.

کرگ شکسپير در نشست خبري بعد از بازي گفت‌: بازي بسيار خوب و بزرگي را به نمايش گذاشتيم و بايد به خود افتخار کنيم. بهتر از اين نمي‌شد. برابر تيم بزرگي به پيروزي رسيديم و اين نشان مي‌دهد که خوب ظاهر شده‌ايم.

او ادامه‌ داد: در بعضي از دقايق بازي خوش شانس بوديم اما در پايان بايد بگويم که شخصيت تيمي باعث شد تا پيروز اين رقابت بزرگ شويم. با شايستگي به دور بعد راه پيدا کرديم و بايد بگويم که از عملکرد بازيکنان بسيار راضي و خشنود هستم. از اين پيروزي و موفقيت بزرگ غرق در شادي هستيم.

سرمربي لسترسيتي به ستايش از سنگربان تيمش پرداخت و گفت‌: اشمايکل با ضربه پنالتي که مهار کرد سهم بسزايي در صعود ما به دور بعد داشت. او بار ديگر نشان داد که دروازه‌بان بزرگي است و اين را به همه ثابت کرد.

او در پايان سخنان خود درباره رانيري گفت‌: رانيري هيچ وقت فراموش نخواهد شد. ما همواره او را به ياد خواهيم آورد. عملکرد خوب تيم رانيري در ديدار رفت باعث شد تا با اين نتيجه‌ جواز صعود به دور بعد را به دست آورديم.

کاسياس قبل از پنالتي ديبالا به او چه گفت؟

سنگربان پورتو 10 نفره شدن را دليل شکست برابر يوونتوس مي داند. او از شانس بالاي رئال‌ مادريد براي قهرماني در فصل جاري ليگ قهرمانان سخن به ميان آورد.

ايکر کاسياس سنگربان پورتو گفت‌: بازي خوبي را به نمايش گذاشتيم اما متاسفانه با اخراجي که داشتيم، کار براي ما سخت شد و در نهايت يوونتوس توانست به دور بعد صعود کند.او درباره سخناني که با ديبالا قبل از زدن ضربه پنالتي‌ با او داشت نيز گفت: به شوخي به ديبالا گفتم که پنالتي‌ را مثل ديدار برابر ميلان به سمت راست بزند.

کاسياس در پايان درباره اين سوال که چه تيمي بيشترين شانس را براي قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا دارد نيز اظهار کرد: از نظر من رئال‌ مادريد شانس نخست کسب عنوان قهرماني به شمار مي آيد. بارسلونا و بايرن مونيخ هم شانس بالايي دارند. البته بايد اين را هم بگويم که يوونتوس هم بسيار آماده است و اين توانايي را دارد که جام را بالاي سرببرد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي