جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/01/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5526

مدير دفتر تلفيق ستاد احياي درياچه اروميه:
گسترش پروژه‌هاي کاهش مصرف آب در بخش کشاورزي در سال 96

فرمانده انتظامي شهرستان رباط کريم خبر داد؛
دستگيري سارق محتويات خودرو توسط پليس رباط کريم

با اقدام به موقع نيروهاي عملياتي؛
نشت نفت از خط لوله مارون مهار شد

مديركل استاندارد يزد:
مردم بهترين پشتوانه استاندارد هستند


113 هزار مورد پاسخگويي به مشترکين گاز طبيعي در سال گذشته


در استان


خبــر


 مدير دفتر تلفيق ستاد احياي درياچه اروميه:
 گسترش پروژه‌هاي کاهش مصرف آب در بخش کشاورزي در سال 96 

 اروميه- يزدان پناه

مدير دفتر تلفيق و برنامه‌ريزي ستاد احياي درياچه اروميه گفت: نزديک به 80 درصد از اقدامات سال 96 مربوط به برنامه‌هايي است که در سال گذشته به طور کامل اجرا نشده‌اند.

مسعود تجريشي اظهار کرد: 300 ميليارد تومان از اعتبارات احياي درياچه اروميه محقق شد که 270 ميليارد تومان آن در قالب اوراق و 30 ميليارد تومان نيز به صورت نقدي به دستگاههاي اجرايي و مجريان پروژه‌هاي احيا پرداخت شد.

مدير دفتر تلفيق و برنامه‌ريزي ستاد احياي درياچه اروميه به بخشي از اقداماتي که در سال 96 بايستي انجام شود اشاره کرد وگفت: با توجه به اينکه بسياري از پروژه‌ها به سبب نبود اعتبار در سال 95 به کندي اجرا شده و يا به طور کلي تعطيل شده بودند نزديک به 80 درصد از اقدامات سال 96 مربوط به برنامه‌هايي است که در سال گذشته به طور کامل اجرا نشده‌اند.وي خاطرنشان کرد: برخي از اقدامات ازجمله کنترل غبارهاي نمکي و نيز اجراي پروژه‌هاي کاهش مصرف آب در بخش کشاورزي در سال 96 گسترش مي‌يابد.تجريشي گفت: با هدف ايجاد نگاهي يکپارچه به درياچه اروميه و با به‌کارگيري ظرفيت و توان ملي و بين‌المللي در هفته نخست ارديبهشت امسال نشستي با متخصصان و صاحبنظران از کشورهاي ديگر در دانشگاه اروميه برگزار مي‌شود.مدير دفتر تلفيق و برنامه‌ريزي ستاد احياي درياچه اروميه تصريح کرد: در اين نشست تعاملاتي بين شخصيت‌هاي علمي بين‌المللي و مراکز تحقيقاتي کشور براي به اجماع رسيدن تحقيقات و مطالعات انجام شده در رابطه با درياچه اروميه انجام مي‌شود.


 فرمانده انتظامي شهرستان رباط کريم خبر داد؛
 دستگيري سارق محتويات خودرو توسط پليس رباط کريم  

 رباط کريم - ذبيح اله اصغري

فرمانده انتظامي شهرستان رباط کريم از دستگيري سارق محتويات خودرو با 13 فقره سرقت خبر داد.به گزارش خبرنگارما، سرهنگ عبدا...زاده پاشاکي با تشريح جزئيات اين دستگيري گفت: در پي دريافت اطلاعاتي مبني بر سرقت محتويات خودرو موضوع در دستور کار پليس اين شهرستان قرار گرفت.وي افزود: مأموران کلانتري 18پرند در پي فعاليتهاي اطلاعاتي و گشتهاي نامحسوس موفق به شناسايي يک نفر سارق حرفه‌اي محتويات خودرو شدند.اين مقام انتظامي ادامه داد: مأموران انتظامي با تشکيل يک تيم عملياتي و پس از هماهنگي قضايي وارد مخفيگاه متهم شده و در بازرسي از منزل وي موفق به کشف 11 عدد باطري، 8 دستگاه پخش و باند و 6 دستگاه کامپيوتر خودرو شدند و متهم را جهت بررسي بيشتر به پليس آگاهي انتقال دادند.

سرهنگ پاشاکي در پايان گفت: متهم دستگير شده در بازجوييهاي پليسي جرم خود را قبول داشته و در ادامه به 13 فقره سرقت داخل خودرو در شهر پرند اعتراف کرد که پس از تشکيل پرونده قضائي و گذراندن مراحل قانوني روانه زندان شد.


 با اقدام به موقع نيروهاي عملياتي؛
 نشت نفت از خط لوله مارون مهار شد 

 اهواز-خبرنگار آفرينش

نشت نفت از يکي از خطوط لوله اصلي شركت بهره‌برداري نفت و گاز مارون با اقدام به موقع كاركنان عملياتي مهار شد.

مهندس جهانگير پورهنگ گفت: يکي از خطوط اصلي نفت واقع در محدوده مجتمع صنعتي شماره 5 مارون، صبح روز يکشنبه 20 فروردين، بر اثر پوسيدگي و نازک شدن ضخامت قسمتي از لوله، دچار نشت شد که با واکنش سريع كاركنان شركت مهار و ايمن‌سازي گرديد.

مدير عامل شركت نفت و گاز مارون استفاده از غلاف «يو» شكل براي نشت‌بندي فوري خط را موفقيت‌آميز خواند و گفت: پس از انجام عمليات خاكبرداري اطراف خط و ارزيابي بازرسي فني و خوردگي فلزات، تمهيدات لازم براي تعمير اساسي يا تعويض اين خط انديشيده خواهد شد.

مدير عامل شركت بهره‌برداري نفت و گاز مارون به خاکريزي روي اندک نفت رها شده بر زمين اشاره کرد و افزود: اين خاک جهت مصارف صنعتي توسط پيمانكاران ذيربط به محل بازيافت حمل خواهد شد.

وي با قدرداني از حضور مديرعامل شركت ملي مناطق نفت‌خيز جنوب در محل عمليات، گفت: مهندس عالي‌پور ضمن بازديد از مراحل ايمن‌سازي و پاکسازي محل، انجام اقدامات اصلاحي و اساسي روي اين خط و ادامه برنامه ضخامت سنجي ساير خطوط و مخازن تحت فشار را از اولويتهاي عملياتي شركت بهره‌برداري نفت و گاز مارون برشمردند.


 مديركل استاندارد يزد:
  مردم بهترين پشتوانه استاندارد هستند 

 يزد-اکبر خيرخواه

مديركل استاندارد يزد در پايان تعطيلات نوروزي و در بين همكاران و گروهي از اصحاب رسانه گفت: ارزيابي عملكرد استاندارد در سه سال گذشته نشان داده است كه فقط توانسته‌ايم با توجه به منابع در اختيار، قانون خود را بهتر و با سرعت بيشتري اجرا كنيم و به وظايف خود بهتر عمل نماييم که نظرسنجي صورت گرفته در سال گذشته نيز اقبال مردم را در اين خصوص نشان مي‌دهد و اين مايه مباهات است.

محمد حسين ماجدي اردكاني افزود: مردم بهترين پشتوانه استاندارد هستند و هر روز شاهد شناخت بيشتر مردم از استاندارد و مطالبه كالاهاي استاندارد از سوي آنها هستيم و اين تكليف ما را سنگينتر مي‌كند، خصوصا اين که سال جاري توسط مقام معظم رهبري به عنوان "اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال " نامگذاري شده است.

وي خاطرنشان ساخت: گرچه تا رساندن مردم به حقوق خود و استاندارد شدن كليه كالاها و خدمات در جامعه فاصله زيادي داريم ولي همين اقدامات محدودي هم كه درخصوص ارتقاي كيفيت انجام مي‌دهيم، مورد رضايت مردم است و هر روز اعتماد مردم به استاندارد بيشتر مي‌شود، زيرا آن را در زندگي خود مي‌بينند و ما نيز صادقانه مطالباتشان را پيگيري مي‌كنيم.مدير کل استاندارد يزد در ادامه گفت:در سه سال گذشته در استان شاهد رشد 30 درصدي توليد كالاهاي استاندارد بوده‌ايم و آمار پوشش چتر استاندارد بر 1340 واحد توليدي تحت نظر را به 75 درصد رسانده‌ايم كه اميدواريم با همتي که از سوي توليدكنندگان استان صورت خواهد گرفت،25 در صد باقيمانده نيز که عمدتا در حوزه‌هاي ساختمان و فلزات گرانبها مي‌باشند نيز هر چه زودتر تحت پوشش قرار گيرند که اين اقدام در گسترش فرهنگ استاندارد بسيار موثر خواهد بود.


 113 هزار مورد پاسخگويي به مشترکين گاز طبيعي در سال گذشته 

 اصفهان-راعي

مديرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: سال گذشته در مرکز کنترل و فوريتهاي شرکت گاز اصفهان ( مرکز پيام) حدود 113 هزار پاسخگويي به مشترکين گاز طبيعي انجام شد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، سيد مصطفي علوي، با بيان اينکه بالغ بر يکصد و12 هزار و 572 مورد پاسخگوئي به مشترکين گاز طبيعي در سال 1395 ، انجام شده گفت: از اين تعداد، 35 هزار و722 پاسخگوئي مربوط به پيامهاي عادي همچون قطع گاز ،13هزار556 پاسخگوئي مربوط به پيامهاي فوري نظير؛ نشت گاز ،يک هزار و 179 پاسخگوئي مربوط به پيامهاي خيلي فوري نظير؛ برخورد با ادوات و شبکه گازرساني بوده و در نهايت، 62هزار و 115 مورد راهنمائي در زمينه امور مشترکين، تعميرات و ساير واحدها بوده که توسط اين مرکز صورت گرفته است.


 در استان 

 رئيس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند:

اسکان بيش از 2 هزار و 200 مسافر نوروزي در دماوند

دماوند-خبرنگار آفرينش

رئيس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند با اشاره به اسکان 2 هزار و 275 مسافر نوروزي در اين شهرستان، گفت: دماوند در پذيرش مسافران نوروزي رتبه دوم را در استان تهران به خود اختصاص داد.

مهرداد پورفتحي در گفت وگو با آفرينش در خصوص تعداد مسافران اسکان يافته در منطقه دماوند در ايام نوروز افزود: پذيرش مسافران، زائران و گردشگران عبوري از دماوند به صورت متمرکز از دفتر ستاد اسکان نوروزي آموزش و پرورش شهرستان که در ساختمان شماره 2 شهرداري دماوند مستقر بود، صورت گرفت و اين مهم از 29 اسفند 95 آغاز و تا 12فروردين 1396 ادامه داشت.

وي گفت: براي اسکان مسافران نوروزي پنج مدرسه در دماوند شامل مدارس احمد ابراهيمي، شهيد مدني، هنرستان زينبيه(س)، مدرسه شهيد هاشمي‎نژاد در آبسرد و مدرسه 12 فروردين در کيلان با ظرفيت 60 کلاس به عنوان واحدهاي درجه يک ساماندهي شد.

اين مقام مسئول ادامه داد: تعداد 2 هزار و 275 نفر در ايام نوروز در منطقه آموزش و پرورش دماوند اسکان يافتند که از اين تعداد، ميزبان 192 خانوار فرهنگي، پنج خانوار غير فرهنگي، 72 خانوار از کارکنان کشوري و لشکري و 365 خانوار کاروان راهيان نور بوديم.

تا پايان سال 96؛

تمام مدارس آذربايجان غربي استانداردسازي مي‎شوند

اروميه - صديقي

مديرکل سازمان تجهيز و نوسازي مدارس آذربايجان غربي گفت: سال 96 به عنوان پايان استانداردسازي مدارس اعلام شده است و بايد تا پايان سال 96 تمام مدارس استان به‌صورت کامل استانداردسازي شوند.

قهرمان رحماني با اشاره به پروژه‌هاي مدارس مسکن مهر اظهار کرد: پروژه‌هاي مدارس مسکن مهر در حال اجرايي شدن هستند و تعدادي از مدارس نيز تحويل داده شده است.

رحماني افزود: مدارس مساکن مهر در شهرک گلمانخانه شهرستانهاي خوي، مياندوآب، چايپاره، نقده، تحويل داه شده است و عمليات ساخت مدارس مسکن مهر گلشهر با پيشرفت 25 درصدي و شهرستانهاي ماکو، پيرانشهر در حال اجرا است که در صورت تخصيص اعتبار لازم براي سال تحصيلي 96 تحويل داده خواهند شد که در غير اين صورت براي سال تحصيلي 97 تحويل آماده مي‌شوند.

مديرکل تجهيز و نوسازي مدارس آذربايجان غربي بيان کرد: سال 96 به عنوان پايان استانداردسازي مدارس اعلام شده است و بايد تا پايان سال 96 تمام مدارس به صورت کامل استانداردسازي شوند که باز اين نيز نيازمند تخصيص اعتبارات لازم است.

وي با اشاره به سيستم‌هاي گرمايشي مدارس گفت: در 2 هزار و 700 مدرسه در استان آذربايجان غربي سيستم گرمايشي سنتي داير است که با برنامه‌ريزيهاي انجام شده تا پايان سال 96 استانداردسازي شده و به سيستم‌هاي گرمايشي موتورخانه و يا پکيج مجهز مي‌شوند.

رحماني با تاکيد بر تبديل مدارس کانکسي به دائمي خاطرنشان کرد: 23 ميليارد براي اين طرح مصوب شده بود که 35 درصد تخصيص يافت و برنامه‌ريزي‌هاي گسترده‌اي براي تبديل مدارس کانکسي به ساخت و ساز انجام شده است.

وي ادامه داد: در آذربايجان غربي در حدود 300 مدرسه به صورت کانکسي در حال برگزاري است که در حال پيگيري براي تبديل مدارس کانکسي به ساخت و ساز هستيم.

وي افزود: در شهر اشنويه 5 مدرسه کانکسي وجود داشت که با افتتاح مدارس 6 کلاسه ساختماني تمام مدارس کانکسي جمع‌آوري شدند.

وي اضافه کرد: 32 مدرسه در شهرستان خوي با مشارکت سازمان نوسازي مدارس و خيرين مدرسه ساز با پيشرفت 20درصدي در دست اجرا است.

مديرکل سازمان نوسازي مدارس آذربايجان غربي بيان کرد: بودجه سال 95 به مقدار 86 ميليارد تومان است که از کل آن به ميزان 32 درصد تخصيص يافته است.

فاز اول و طرح دائم پست 33/132 کيلوولت پرديس اهواز برق‎دار شد‏

اهواز-خبرنگار آفرينش

رييس هيئت مديره و مديرعامل شرکت سهامي برق منطقه‎اي خوزستان گفت: فاز اول و طرح دائم پست 33/132 کيلوولت پرديس اهواز با موفقيت به پايان رسيد و پست برق‎دار گرديد.

محمود دشت‎بزرگ افزود: با تلاشهاي بي‏وقفه پرسنل اين شرکت عمليات احداث فاز اول طرح دائم پست33/132 کيلوولت پرديس شامل تامين تجهيزات، عمليات ساختماني، نصب و راه‎اندازي يک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفيت 50 مگاولت آمپر به پايان رسيد.

وي ادامه داد: هزينه احداث فاز اول اين پست در مجموع 45 ميليارد ريال بوده که از محل اعتبارات شرکت برق منطقه‎اي خوزستان تامين و پرداخت شده است.دشت‎بزرگ اظهار داشت: با بهره‎برداري از اين پروژه، شاهدکاهش بارگيري از ترانسهاي پستهاي مجاور، تامين برق مطمئن و پايدار در نواحي تحت پوشش، افزايش ظرفيت و ضريب اطمينان شبکه و کاهش خاموشيها و افزايش پايداري در شبکه خواهيم بود.

وي تصريح کرد: کليه امور مربوط به طراحي و خدمات مهندسي، همچنين ساخت تجهيزات و عمليات اجرايي اين پروژه توسط متخصصان و شرکتهاي داخلي انجام گرفته است.

عضو هيات مديره شرکت عمران شهرهاي جديد خبر داد؛

فازهاي 5 و 9 شهر پرديس آماده افتتاح شد

پرديس-خبرنگار آفرينش

عضو هيات مديره شرکت عمران شهرهاي جديد با بيان اينکه در آينده نزديک شاهد افتتاح‌هايي در مسکن مهر فازهاي 5 و 9 جديد شهر پرديس خواهيم بود، گفت: شايد بعضي پيمانکاران زياده‌خواه باشند، ولي ما بايد متناسب با پيشرفت پروژه وام 10 ميليون توماني را پرداخت کنيم.

به گزارش خبرنگارآفرينش؛ حبيب اله طاهرخاني اظهار کرد: طي هفته‌هاي اخير در شهر جديد پرديس خوشبختانه يک مرحله حياتي را طي کرديم. در مراحل قبل نتوانسته بوديم در برخي فازها افتتاح داشته باشيم، ولي اواخر سال گذشته در فازهاي 8 و 9 قديم شاهد افتتاح بوديم.

وي افزود: حسن اين افتتاحها اين است که نشان مي‌دهد همه مشکلات زيرساختي که اصلي‌ترين مسئله مسکن مهر پرديس محسوب مي‌شود مرتفع شده و به نوعي چشم‌انداز خوبي ترسيم شده است.


 خبــر 

 معدوم‌سازي 2778 قطعه طيور به علت آنفولانزاي فوق حاد پرندگان

اروميه- يزدان پناه

مدير کل دامپزشکي آذربايجان غربي از معدوم‌سازي2778قطعه طيور به علت آنفولانزاي حاد پرندگان در استان خبر داد.

کاميار داهيم با بيان اينکه بيماري آنفولانزاي فوق حاد پرندگان در سطح طيور بومي برخي از واحدهاي روستايي شهرستانهاي پيرانشهر، اروميه و مياندوآب مشاهده شده است، گفت: طيور بومي 16 واحد روستا که از نظر آزمايشات انجام شده مثبت بودند معدوم‌سازي شدند همچنين در اين راستا تعداد 2778 قطعه طيور اعم از مرغ، خروس، اردک و غاز معدوم شده و روستاهاي آلوده به طور کامل ضد عفوني شده است.

داهيم درخصوص معدوم‌سازي کانونهاي آلوده اظهار کرد: طبق برنامه پيشگيري از بيماري آنفولانزاي فوق حاد پرندگان اکيپهاي معدوم‌ساز در روستاهاي آلوده حاضر و طيور آلوده را در اسرع وقت معدوم نموده و تحت نظر اداره محيط زيست استان در مکانهاي مشخص شده توسط اين سازمان دفن بهداشتي انجام شده و کل تجهيزات و واحدهاي روستايي ضد عفوني شده است.

وي به اقدامات پيشگيرانه بعد از معدوم‌سازي اشاره کرده و گفت: اقدامات بعد از معدوم سازي در سه شعاع يک، 3 و 10 کيلومتري پيش‌بيني و تعريف شده و بر اين اساس، از کليه واحدهاي بومي و صنعتي مستقر در شعاع سه کيلومتري نمونه‌برداري لازم صورت گرفته و آزمايشات تشخيصي انجام مي‌گيرد، همچنين تا شعاع 10 کيلومتري محدوديتهاي ترددي، قرنطينه‌هاي بهداشتي، کنترل تردد در حمل و نقل، نظارت بر کشتار سريع طيور صنعتي و افزايش مراقبت هاي فعال و غير فعال انجام مي‌شود.

مدير کل دامپزشکي آذربايجان غربي با توصيه‌اي به شهروندان ادامه داد: با توجه به اينکه کانونهاي شناسايي شده در سطح طيور روستايي بوده، تاکيد مي‌شود مردم از مصرف طيور بومي، خريد از زنده‌فروشيها و خريد تخم‌مرغهاي بومي و بدون بسته‌بندي اجتناب ورزند.

برگزاري جلسه مشترک معاونت خدمات شهري شهرداري قدس با مسئولين نواحي چهارگانه

شهر قدس – خبرنگار آفرينش

اولين جلسه مشترک معاونت خدمات شهري با مسئولين نواحي چهارگانه شهرداري قدس در محل سالن جلسات حوزه معاونت خدمات شهري شهرداري قدس برگزار شد.

رحيم اسدي معاون خدمات شهري شهرداري قدس بر اهتمام و تلاش بيشتر مسئولين و پرسنل نواحي خدمات شهري در ارائه خدمات بيشتر و مطلوب تر به شهروندان در سال جديد تاکيد کرد.وي گفت: با توجه به فرا رسيدن فصل گرما ضرورت دارد تا مديران و مسئولين نواحي چهارگانه خدمات شهري نظارت و دقت بيشتري در امور شهري از جمله جمع‌آوري به موقع زباله، شستشوي مستمر باکسها ، لايروبي انهار و جويهاي آب و نظافت معابر داشته باشند.معاون خدمات شهري شهرداري قدس افزود : سرکشي منظم و مستمر از نواحي تحت پوشش و حصول اطمينان از جمع آوري 24ساعته زباله و انتقال و حمل سريع جهت دفن آن در دستور مسئولين نواحي خدمات شهري قرار گيرد و با هرگونه کوتاهي در اين زمينه برخورد شود.

به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامي انجام شد؛

برگزاري نمايشگاه نقاشي و قصه‌گويي در خانه فرهنگ علامه دهخدا

شهرقدس-خبرنگار آفرينش

به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامي نمايشگاه و ايستگاه نقاشي و قصه‌گويي به همت سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قدس در خانه فرهنگ علامه دهخدا برگزار شد.همزمان با 20فروردين ماه روز ملي فناوري هسته‌اي و روز هنر انقلاب اسلامي و در آستانه ميلاد با سعادت اميرالمومنين(ع) نمايشگاه و ايستگاه نقاشي به همراه قصه‌گويي در خانه فرهنگ علامه دهخدا سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قدس برگزار شد.اين برنامه با استقبال پرشوري از طرف کودکان خانه فرهنگ مواجه گرديد و آنان در محيطي صميمي در کنار مربيان خود اقدام به کشيدن نقاشي نمودند. گفتني است آثار به تصوير کشيده شده توسط کودکان اين مجموعه فرهنگي هنري در قالب نمايشگاه در معرض ديد عموم قرار گرفت. همچنين از نفرات برتر و آثار برگزيده با اهداي جوايزي تقدير و تشکر به عمل آمد.

دادستان عمومي و انقلاب اسلامي شهرستان دماوند:

با هرگونه تخلف تبليغات انتخاباتي برخورد قانوني مي‌شود

دماوند-ايرج صادقعلي

دادستان عمومي و انقلاب اسلامي شهرستان دماوند با بيان اينکه تاکنون هيچ‌گونه تخلف انتخاباتي در شهرستان دماوند به دادسرا ارائه نگرديده است، گفت: با هرگونه تخلف تبليغات انتخاباتي برخورد قانوني مي‌شود.

حسن ابراهيمي بسابي در گفتگو با خبرنگار آفرينش، ضمن تبريک سال نو اظهار کرد: با توجه به برنامه‌هاي تدوين شده از سوي دادسرا، اميدواريم که شاهد برگزاري انتخاباتي خوب و با حضور حداکثري مردم باشيم.

وي افزود: خوشبختانه در حال حاضر از زمان آغاز ثبت‌نام تا به امروز، هيچ‌گونه تخلف انتخاباتي به دادسرا اعلام نشده است.

دادستان عمومي و انقلاب اسلامي شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: قبل از آغاز سال 96، برنامه‌هاي مفصلي جهت تأييد صلاحيت و سابقه کيفري متقاضيان و کانديداهاي شوراهاي محلي و شهر، از سوي دادسرا تدوين گرديد و در طول تعطيلات ايام نوروز نيز با کمک نيروي انساني و بهره‌برداري از سيستم‌هاي الکترونيکي در سراسر کشور، پاسخ استعلامات به فوريت به ستاد اجرايي و نظارت مستقر در فرمانداري اعلام گرديد.

ابراهيمي بسابي در خصوص تخلفات انتخاباتي و نقش دادستاني در اين‌باره گفت: قطعاً دادسرا به عنوان مدعي‌العموم در همه‌جا از جمله در انتخابات به عنوان ناظر بر حسن اجراي قوانين و مقررات و همچنين انجام وظايف عوامل اجرايي و جلوگيري از هر گونه سوءاستفاده در زمان تبليغات، رأي‌گيري و شمارش آرا نظارت دارد.وي تاکيد کرد: قضات ويژه‌اي نيز به منظور نظارت در حسن اجراي انتخابات در نظر گرفته شده‌اند که به اين ترتيب، از انجام هرگونه تخلف در زمان تبليغات زودهنگام جلوگيري شود.

دادستان عمومي و انقلاب اسلامي شهرستان دماوند تاکيد کرد: در زمان آغاز تبليغات، هر کانديدي که قصد تخريب کانديد ديگري را داشته باشد، قطعاً مورد برخورد قانوني قرار مي‌گيرد؛ همچنين عدم رعايت مقررات و برهم زدن نظم عمومي، موجب مي‌شود تا دادسرا وارد عمل شده و اقدام جدي نمايد.

ابراهيمي بسابي تصريح کرد: تاکنون تخلفي درخصوص تبليغات پيش از انتخابات در شهرستان دماوند صورت نگرفته است و مردم و کانديداي اين شهرستان، بسيار فهيم هستند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي