جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/05/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5618

با حضور وزير بهداشت؛
بيمارستان الغدير ابهر افتتاح شد

مدير کل آموزش و پرورش استان زنجان:
کيفيت آموزشي دغدغه اصلي درآموزش و پرورش است

با حضور جمعي از مسئولين کشوري و استاني:
افتتاح مدول دوم سامانه فاضلاب شهري خوي


در استان


خبــر


 با حضور وزير بهداشت؛
 بيمارستان الغدير ابهر افتتاح شد 

 زنجان - سميه مصطفوي

بيمارستان 235 تختخوابي ابهر با حضور حسن قاضي‌زاده هاشمي وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي افتتاح شد.

سيدحسن قاضي‌زاده هاشمي امروز در هفتمين سفر خود به استان زنجان با حضور در ابهر، بيمارستان 235 تخت‌خوابي اين شهر را افتتاح کرد.

بيمارستان الغدير در زميني به مساحت 31 هزار و 500 متر مربع با زيربناي 17 هزار متر مربع در شش طبقه با اسکلت بتني احداث شده است.

اين بيمارستان کمتر از سه هفته تجهيز شده که براي آن بيش از 30 ميليارد تومان هزينه شده است.

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي گفت: مهمترين آرزوهاي دولت اين است که ايرانيان در جهت استقرار عدالت بيشتر از فرصتهاي برابر برخوردار باشند.

حسن قاضي‌زاده هاشمي در مراسم بهره‎برداري از بيمارستان 235 تخت خوابي الغدير ابهر اظهار کرد: بعد از افتتاح، کار تازه شروع مي‎شود و کار توسط نيروهايي است که انتظار مي‎رود با علم، مهارت و محبتشان کمک حال مردم باشند، ادامه خواهد داشت.

وي خاطرنشان کرد: اميد است با بهره‎برداري از اين بيمارستان پرستاران، پيراپزشکان، پزشکان و مديران بتوانند وسيله رفاه و آسايش بيشتر مردم را فراهم کنند.

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي تصريح کرد: همه افرادي که در اين زمينه فعاليت کردند، يک صدقه جاريه براي خود و پدر و مادر خود ايجاد کردند، که البته تلاش‌هاي دکتر بيگلري نيز در اين زمينه بسيار تاثيرگذار بوده است.بيمارستان 235 تخت خوابي الغدير ابهر در شش طبقه و صرف اعتبار 83 ميليارد تومان بهره‎برداري شد.

معاون وزير راه و شهرسازي گفت: بيمارستان الغدير ابهر متناسب با نيازها و استانداردهاي روز دنيا ساخته شده است و بسياري از قسمتهاي اين بيمارستان را متناسب با نيازهاي امروز تغيير داده‌ايم.

محمدجعفر عليزاده با بيان اينکه ما بيش از 31 بيمارستان جديد را ساخته و تحويل داده‌ايم، ابراز کرد: چهار سال گذشته در تاريخ سلامت کشور بي‌نظير بوده است و حجم عظيمي از پروژه‌ها ساخته و افتتاح شده است.

معاون وزير راه و شهرسازي با اشاره به اينکه امسال 30 بيمارستان با 5200 تخت را هدف‌گذاري کرده‌ايم، عنوان کرد: اين بيمارستانها در چند ماه آينده يکي پس از ديگري افتتاح مي‌شوند.

استاندار زنجان نيز گفت: در طول چهار سال گذشته تا به امروز 400 تخت بيمارستاني به تخت‌هاي بيمارستاني استان اضافه شده است.

اسدا... درويش‌اميري با اشاره به فعاليت دانشگاه علوم پزشکي استان اظهار کرد: به برکت جمهوري اسلامي ايران دانشگاه علوم پزشکي 30 ساله زنجان با هشت دانشکده فعال، با تجهيزات کامل آموزشي روز دنيا و کادر مجرب يکي از 10 دانشگاه قطب علوم پزشکي کشور است.

وي با اشاره به اينکه دانشگاه علوم پزشکي زنجان به همت مرحوم مهدوي پايه‌گذاري شده است، گفت: اين دانشگاه يکي از مراکز مهم علمي و دانشگاهي است.

استاندار زنجان گفت: تا سال 95 استان زنجان فاقد اورژانس هوايي بود اما به همت وزير محترم بهداشت در استان راه‌اندازي شد و MRI نيز در بيمارستانهاي دولتي راه‌اندازي شد.

درويش اميري با بيان اينکه 500 خانه بهداشت در دولت يازدهم در استان احداث و يا تعمير شده است، خاطرنشان کرد: 100 مرکز بهداشتي و درماني نيز احداث، تعمير و بازسازي شده است.وي با اشاره به اينکه بيمارستان ابهر بيش از 9 سال پيش کلنگ‌زني شده است، افزود: در طول يک سال گذشته بيش از 50 درصد پروژه تکميل و امروز به بهره‌برداري رسيد در شرايطي که دولت در تنگناي اقتصادي قرار داشت.

درويش‌اميري به تجهيز بيمارستان ابهر در طول دو هفته اشاره و تصريح کرد: اين بيمارستان با امکانات مدرن تجهيز شده است.


 مدير کل آموزش و پرورش استان زنجان:
  کيفيت آموزشي دغدغه اصلي درآموزش و پرورش است 

 زنجان- سميه مصطفوي

مديرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: دغدغه اصلي و مهم ما درآموزش وپرورش کيفيت آموزشي و توجه به آن مي‎باشد.

مرتضي تمجيدي در گردهمايي روسا و معاونين پشتيباني نواحي و مناطق غرب استان زنجان اظهار کرد: مديران مي بايست در پي جايگزين نيروهاي جوان، باانگيزه و قوي باشند.

وي ضمن بيان اولويت تصميم‎گيريها در آموزش و پرورش براي دانش‎آموزان، افزود: دغدغه ما کيفيت آموزشي و هدف ما رشد دانش‎آموزان است.


 با حضور جمعي از مسئولين کشوري و استاني:
 افتتاح مدول دوم سامانه فاضلاب شهري خوي  

 اروميه- صديقي

درآئين بهره‏برداري مدول دوم سامانه فاضلاب شهري خوي وزير نيرو اظهار داشت: مسئله آب براي کشور تبديل به يک مسئله حاد شده است.

چيت‏چيان با بيان اينکه منابع آب کم شده و متعاقبا مصارف آب بيشتر شده است تصريح کرد: با توجه به اينکه ميزان متوسط بارندگي در کشور از 259 ميلي متر به 240 ميلي متر کاهش پيدا کرده است گفت: مسئله آب در کشور بسيار حاد شده و تقريبا منطقه‌اي در ايران وجود ندارد که دغدغه آب را نداشته باشد.

وي با اشاره به اينکه اکنون متوسط بارندگي در کشور کمتر از يک سوم است اظهار داشت: در سال هاي اخير با خشکسالي مواجه شده‎ايم تا جايي که ميزان متوسط بارندگي در کشور از 250 ميلي متر به 240 ميليمتر کاهش پيدا کرده است و درجه حرارت کشور بدليل پديده گرمايي زمين بالاتر رفته است و اين باعث تبخير بيشتر منابع آبي کشور شده است و کاهش بارندگي خود نيز يکي از دلايل مهم بر افزايش اين خشکسالي مي‏باشد.

وي بيان کرد: بايد به مديريت مصرف آب کشاورزي، صنعت و شرب توجه کنيم و صرفه جويي در اين نعمت الهي را پيشه زندگي خود قرار دهيم.

چيت چيان افزود: از جمله مسائلي که در مديريت آب در اين شرايط حساس بسيار مهم است و بايد مدنظر قرار گيرد مسئله فاضلاب است چرا که اگر فاضلاب بدون تصفيه وارد محيط شود موجب آلودگي 4 برابري آب‌هاي قابل مصرف مي‎شود، بنابراين راه‎اندازي تصفيه‎خانه‎هاي فاضلاب در کشور به عنوان بزرگترين و مهمترين پروژه‎هاي زيست محيطي محسوب مي‎شود.

وزير نيرو افزود: در حال حاضر مهم ترين موضوع، مديريت مصرف آب است که متاسفانه ميزان مصرف و هدررفت آب در کشور خيلي بيشتر از حد نرمال مصرف است.

وي استفاده بيش از حد کشاورزان از سموم شيميايي را از عوامل مهمي عنوان کرد که موجب وارد شدن زهاب کشاورزي به محيط و در نتيجه آلودگي منابع آبي رادر پي خواهد داشت.

وزير نيرو ؛ توسعه و گسترش شبکه‎هاي فاضلاب در کشور را از اولويتهاي دولت يازدهم عنوان کرد و گفت: در طول اين چهار سال، 42 تصفيه‎خانه جديد در کشور به بهره‏‎برداري رسيده است.

وي ضمن تشکر از زحمات شبانه‏روزي، اکبري مدير عامل شرکت آب و فاضلاب استان بعنوان يک مدير فعال و ساعي تصريح کرد: همان طور که مدير کل هم گفتند در اين 4 سال به اندازه 26 درصد، 50 سال به ظرفيت هاي فاضلاب کشور افزوده شده است.

در ادامه اين آئين مدير عامل شرکت آب و فاضلاب آذربايجان غربي نيز اظهار داشتند: در بحث کيفيت آب در بهترين شاخصها قرار داريم.

مشتري‎مداري، سرمايه‎گذاري، استفاده از سرمايه منابع داخلي،اتمام پروژه‎هاي نيمه تمام، توليد انرژي پاک، هوشمند سازي تاسيسات و بهره‏‎برداري از پروژه‎هاي اقتصاد مقاومتي در دولت يازدهم از مهمترين اقدامات اين صنعت بوده است.

وي ادامه داد: 33طرح با 75 پروژه در سامانه‌هاي مختلف با اعتباري بالغ بر يک هزار و 100 ميليارد تومان اجرايي مي‎شود.

وي تصريح کرد: در چهار سال اخير، 5 تصفيه‎خانه فاضلاب در شهرستانهاي اروميه،قره ضياءالدين، نقده، سردشت و مدول دوم خوي احداث شده است و در دولت تدبير و اميد 500کيلومترخطوط توسعه انتقال آب و 140 هزار کيلومتر نيز انشعاب آب واگذارشده است و در بخش آب 1.5 متر مکعب آب بر ثانيه به تامين آب خود اضافه کرده‎‏ايم.


 در استان 

 عدم آشنايي با مهارت‎هاي زندگي؛ از مهم ترين علل طلاق در استان البرز

کرج - خاکپور

در بازديدي که توسط دکتر رستم‎وندي قائم مقام وزير کشور در امور اجتماعي، دکتر حقيقي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري البرز و جمعي از مديران کل استان از مرکز مشاوره پيش از طلاق دادگستري البرز به عمل آمد، بر لزوم آشنايي زوجين با مهارتهاي زندگي تأکيد شد.

دکتر جوهري معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري کل استان البرز در اين بازديد اظهار داشت: راه‎اندازي اين مرکز موجب کاهش 17 درصدي ورودي پرونده‏‎هاي طلاق توافقي به محاکم استان البرز گرديده است.

دکتر رستموندي از روند فعاليتهاي مرکز مشاوره پيش از طلاق دادگستري کل استان البرز و چگونگي ارائه خدمات مشاوره‎اي بازديد به عمل آورد.

دکتر جوهري معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري کل استان البرز در اين بازديد اظهار داشت: راه‏اندازي اين مرکز موجب کاهش 17 درصدي ورودي پرونده‎هاي طلاق توافقي به محاکم استان البرز گرديده است.

وي با اشاره به آسيب‎شناسي صورت پذيرفته درخصوص علل طلاق، عدم آشنايي با مهارت هاي زندگي را از جمله علل اصلي طلاق در استان البرز عنوان کرده و افزود: در اين راستا برنامه الزامي نمودن مشاوره‎هاي پيش از ازدواج به منظور آشنايي زوجين با مهارتهاي زندگي در دستور کار قرار گرفت که با همکاري برخي از دستگاههاي استان البرز اين مهم به انجام رسيد.

اين مقام مسؤول در ادامه به سرفصلهاي آموزشي پيش از ازدواج و مسئول برگزاري آنها به اين شرح اشاره کرد: آموزش مسائل زناشويي توسط وزارت بهداشت، مخاطرات شبکه‏هاي اجتماعي توسط پليس فتا،آموزه‎هاي اخلاقي و مذهبي توسط حوزه‎هاي علميه، روانشناسي زن و مرد توسط اداره کل بهزيستي، احکام و حقوق و تکاليف زوجين توسط معاونت اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري کل استان البرز.

دکتر جوهري همچنين با اشاره به موفقيت اين طرح در روند اجرا گفت: اين طرح در شوراي عالي انقلاب فرهنگي مطرح و مقرر شده پس از بازنگري، در استان تهران و ساير استانهاي کشور نيز به اجرا درآيد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان البرز:

انتخاب رشته آگاهانه؛ مهم‎ترين موضوع در هدايت تحصيلي پايه نهم

کرج - خاکپور

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: انتخاب رشته آگاهانه مهمترين موضوع درهدايت تحصيلي دانش آموزان در پايه نهم است که لازم است براي پيشگيري از افت تحصيلي، بيکاري در آينده و نارضايتي شغلي به آن توجه شود.

به گزارش خبرنگار آفرينش به نقل از اداره اطلاع‏رساني و روابط عمومي اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش‌ و پرورش البرز در نشست خبري با اصحاب رسانه که با موضوع 'هدايت تحصيلي ' در سالن کنفرانس کانون امام علي(ع) کرج برگزار شد، افزود: بحث هدايت تحصيلي يکي از مباحث جدي نظام آموزش‌ و پرورش است.

عباس سلطانيان با اشاره به تصويب و ابلاغ سند تحول بنيادين نظام آموزش ‌و پرورش يادآور شد: ساختار نظام آموزشي کشور به دو دوره شش‌ساله ابتدايي و متوسطه تقسيم شده است که هرکدام از دوره‌هاي شش‌ساله به دو دوره سه‌ساله تقسيم مي‌شود.

وي تصريح کرد: قطار تغييرات ساختار نظام آموزشي با تشکيل پايه يازدهم در کشور طي سال تحصيلي 97-96 نمود پيدا مي‎کند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرز با بيان اينکه سند تحول بنيادين آموزش‌ و پرورش مباحث مرتبط با اين بخش را در 131 راهکار عنوان مي‌کند، افزود: تنوع دادن و گسترش مهارت‌هاي لازم در تمام دوره‌هاي تحصيلي براي دانش آموزان در اين سند موردتوجه قرارگرفته است.

سلطانيان با اشاره به اينکه طراحي و استقرار نظام جامع هدايت تحصيلي و استعداديابي دانش آموزان به‌سوي رشته‌ها، مشاغل و مهارتها يکي ديگر از مهم‌ترين موارد مطرح‌شده در سند تحول بنيادين است، خاطرنشان کرد: هدايت تحصيلي اکنون در پايه نهم به‌ صورت نقطه‌اي در حال اجراست.

وي تصريح کرد: دربند دوم سياست‌هاي کلي اشتغال مدنظر رهبر معظم انقلاب نيز بحث آموزش نيروهاي متخصص، ماهر و کارآمد موردتوجه جدي قرارگرفته است.

وي گفت: برقراري توازن بين رشته‌هاي تحصيلي و متناسب با نيازهاي جامعه يکي از مباحث جدي است که امروزه در بحث هدايت تحصيلي مطرح مي‌شود.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرز ادامه داد: اکنون در سال اول برنامه ششم توسعه قرار داريم، در برنامه پنجم توسعه هدف‌گذاري رسيدن به 46 درصد سهم دانش‌آموزاني بود که در هنرستان‌ها و مراکز کار و دانش فعاليت دارند لذا در اين برنامه بايد تعداد دانش آموزان محصل در هنرستان‌ها به 50 درصد برسد.

سلطانيان افزود: در نقشه جامع علمي کشور تقويت نظام استعداديابي، بازنگري و باز توليد نگرش آموزش مدنظر قرارگرفته است.

آغاز حفر يک حلقه چاه آب در شهرستان قدس

شهرستان قدس- مژگان عليقارداشى

مدير امور آبفاي شهرستان قدس از آغاز حفر يک حلقه چاه آب شرب در اين شهرستان خبر داد.

بهزاد رضواني مدير امور آبفاي شهرستان قدس گفت: مدتي پيش چاه باغبان خيابان چمن شهرستان قدس به علت فني از مدار بهره‎برداري خارج شده بود و به منظور جبران توليد آب شرب منطقه همچنين جلوگيري از افت فشار شبکه آبرساني پس از بررسيهاي فني و اخذ مجوز هاي مربوطه حفر يک حلقه چاه در دستور کار اين امور قرار گرفت.

رضوانى افزود: پيش‎بيني مي‎شود با تجهيز و بهره‎برداري چاه در دست حفر مذکور، 25 ليتر در ثانيه به ميزان توليد آب آشاميدني شهرستان افزايش يابد.

رضواني در پايان با اشاره به بالا رفتن دماي هوا در تابستان امسال و افزايش ميزان مصرف آب شرب شهروندان در روزهاي اخير از آنان خواست تا نسبت به مصرف بهينه توجه بيشتري داشته باشند.


 خبــر 

 مدير برق نواحي شرکت توزيع برق اصفهان:

برق‎رساني به مناطق محروم؛ در اولويت برنامه‎هاي شرکت توزيع برق اصفهان

اصفهان-راعي

مدير برق نواحي شرکت توزيع برق اصفهان گفت: برق‎رساني به مناطق محروم اولويت برنامه‎هاي اين شرکت است.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، در آييني پروژه نصب اتوبوستر با حضور احمد رضواني فرماندار شهرستان اصفهان، دکتر اثني عشران مديرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري، مديريت برق نواحي و بخشدار بخش جرقويه با اعتباري بالغ بر يک ميليارد و 14 ميليون تومان در بخش جرقويه عليا افتتاح و به بهره‎برداري رسيد.

حميدرضا سلطاني مديريت برق نواحي در اين خصوص افزود: اين پروژه شامل نصب يك مجموعه اتوبوستر 150 آمپري روبروي شهرك صنعتي حسن‎آباد، نصب يك دستگاه بوستر قبل از روستاي الله‎آباد ،نصب يك مجموعه اتوبوستر 90آمپري انتهاي شهرك صنعتي رامشه و نصب 3 دستگاه ريكلوزر مي‎باشد كه طي مدت چهل روز از ابتداي خردادماه سال جاري در دستور كار قرار گرفته است .

طي حکمي از سوي مديرکل دفتر راهبري و نظارت بر انتقال و توزيع برق وزارت نيرو؛

مديرعامل برق منطقه‎اي خوزستان به عنوان رييس شوراي پايايي منطقه‎اي شبکه برق خوزستان منصوب شد

اهواز-خبرنگار آفرينش

محمود دشت بزرگ مديرعامل شرکت سهامي برق منطقه‎اي خوزستان طي حکمي از سوي عبدالصاحب ارجمند مديرکل دفتر راهبري و نظارت بر انتقال و توزيع برق وزارت نيرو به عنوان رييس شوراي پايايي منطقه‎اي شبکه برق خوزستان منصوب شد.

همچنين عبدالصاحب ارجمند مديرکل دفتر راهبري و نظارت بر انتقال و توزيع برق وزارت نيرو در حکم ديگري مهرداد سروش، مسعود قنواتي، مهدي ابوعلي گله‎داري، عبدالکريم جاويد، داود محمودي، مصطفي حسين خاني، رضا غضنفري، حسن کريمي، داود راه زادي، نادر افشاري و سعيداله مرتضوي را به عنوان اعضاي شوراي پايايي شبکه برق خوزستان منصوب کرد.

برگزاري جلسه تسهيل و رفع موانع توليدکنندگان شهرستان قدس

شهرستان قدس- مژگان عليقارداشى

جلسه تسهيل و رفع موانع توليد به رياست سيدمهدي محمدي فرماندار، معاونت برنامه‎ريزي، رئيس اداره صنعت معدن و تجارت، روساي ادارات خدمات‌رسان و هيئت‌ امناي شهرک صنعتي در محل فرمانداري قدس برگزار شد

در اين جلسه سيدمهدي محمدي فرماندار قدس با اشاره به تأکيدات مقام معظم رهبري مبني بر نام‌گذاري سال جاري بر مبناي توليد و اشتغال گفت: همه دستگاه‌هاي اجرايي در سطح کلان و شهرستان، موظف هستند با برطرف کردن موانع توليد و استفاده از منابع و ظرفيت‌هاي داخلي درراستاي افزايش توليد تلاش نمايند. فرماندار قدس در جلسه ستاد تسهيل رفع موانع توليد شهرستان قدس با اشاره به برطرف کردن مشکلات صنعتگران در شهرک‌هاي صنعتي شهرقدس افزود: بايد امنيت سرمايه‌گذار در بخش صنعت تأمين شود تا چرخه توليد رونق بگيرد. فرماندار قدس ادامه داد: متأسفانه اوقافي بودن بعضي از مناطق شهرستان موجب عدم صدور سند مالکيت و ناتواني صنعتگران در دريافت تسهيلات بانکي شده است که اداره اوقاف موظف است با قيد فوريت نسبت به برطرف کردن اين موانع و تبديل به احسن اراضي وقف خاص تلاش کند ، چراکه وقتي سرمايه‌گذاران و صنعتگران به دليل اوقافي بودن نتوانند تسهيلات لازم را دريافت کنند، قطعاً چرخه توليد و اشتغال از کار مي‌افتد، در صورتي‌که پويايي اين صنعت در سطح شهرستان قدس سبب مهيا شدن فرصت اشتغال براي بسياري از جوانان شهر شده است.محمدي ضمن بيان اينکه شهرستان قدس با دارا بودن 3 شهرک صنعتي و بيش از 2 هزار واحد صنايع کوچک و بزرگ به‌عنوان يکي از قطب‌هاي صنعتي شهر محسوب مي‌شود گفت: بايد تلاش کنيم تا مشکلات خدماتي اين منطقه از جمله آب شرب و حفر چاه‌هاي غيرمجاز جهت تأمين آب به‌سرعت برطرف شود.فرماندار قدس اظهار داشت: توليد و اشتغال تنها بخشي از پروژه اقتصاد مقاومتي است و ما به‌عنوان نهاد حاکميتي در شهرستان بايد با تأمين امنيت سرمايه‌گذار و ثبات آن اقدامات لازم را جهت پويايي صنعت انجام دهيم.در ادامه جلسه ادارات خدمات‌رسان ضمن ازائه گزارشي از اقدامات خدماتي و اجرايي خود در حوزه شهرک‌هاي صنعتي ، آمادگي خود را جهت ارائه خدمات به‌ويژه ارائه انشعابات آب و فاضلاب در راستاي برطرف کردن مشکلات آب شرب منطقه بيان کردند.

شهردار يزد:

مسئولان با رصد اخبار رسانه‎ها در بهبود خدمت به مردم کوشا باشند

يزد- اکبر خيرخواه

شهردار يزد گفت: مسئولان اجرايي بايد با رصد و بررسي اخبار و گزارشات رسانه‎هاي گروهي در حوزه فعاليت خود درراستاي بهبود خدمت بيشتر و بهتر به مردم بکوشند.محمدرضا عظيمي‏زاده در ديدار اعضاي خانه مطبوعات يزد ضمن تبريک فعاليت جديد اين خانه افزود: رصد اخبار و بررسي نقدهاي سازنده‎اي که رسانه‎ها از دستگاههاي مختلف اجرايي دارند در اصلاح امور بسيار موثر است.وي ادامه داد: فعاليت رسانه اي مسئولان قطعا تنها برگزاري نشستهاي خبري نيست، بلکه بررسي و تلاش براي تحقق مسائلي که آنها نسبت به مجموعه‏ها دارند خود امري مهم و ضروري است.شهردار يزد تصريح کرد: بهره‏گيري از مطالب رسانه‏هاي مختلف گروهي در برنامه‏ريزي و اولويت‏بندي مديران اجرايي مهم است و مي‏توان از مطبوعات به نفع مردم استفاده کرد.عظيمي‎زاده افزود: از جمله وظايف مهم مديران اجرايي، ارتباط تنگاتنگ با اصحاب رسانه در بخشهاي مختلف و بهره‏گيري از نقدهاي سازنده و دقيق آنها است.وي به ثبت جهاني شهر يزد و نقش رسانه‎هاي گروهي براي تحقق آن به عنوان يک امر مهم اشاره کرد و يادآور شد: رسانه‎هاي گروهي استان با تهيه اخبار و گزارشات دقيق و خوب خود نقش اساسي در معرفي يزد به جهانيان و ثبت آن داشته‌اند.شهردار يزد از اعضاي خانه مطبوعات خواست تا از رسانه‎هايي که در اطلاع‎رساني و تهيه و ارائه اخبار و گزارشات مناسب در کمک کردن به جهاني شدن نقش داشته‎اند به نحو شايسته معرفي و تقدير به عمل آيد.

در اين ديدار گزارشي از روند شکل‎‏گيري و برنامه‎هاي خانه مطبوعات در دوره جديد توسط اعضا ارائه شد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي