جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/05/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5618


اعضاي جديد هيئت مديره باشگاه پرسپوليس مشخص شدند


خبرنامه


خبـــرنامه


 اعضاي جديد هيئت مديره باشگاه پرسپوليس مشخص شدند 

 
اعضاي جديد هيئت مديره باشگاه پرسپوليس مشخص شدند.سرانجام بعد از چند هفته بلاتکليفي وضعيت هيئت مديره جديد باشگاه پرسپوليس مشخص شد و اعضاي جديد هيئت مديره معرفي شدند.علي اکبر طاهري، ابوالفضل روغني گلپايگاني، حميد گرشاسبي، جعفر کاشاني و محمد حاجي بيگي اعضاي جديد هيئت مديره باشگاه پرسپوليس هستند که با نظر مستقيم مسعود سلطاني فر، وزير ورزش و جوانان انتخاب شدند.

گفتني است افراد معرفي شده در ترکيب هيئت مديره پرسپوليس براي اهالي فوتبال شناخته شده هستند، اما ابوالفضل روغني گلپايگاني و محمد حاجي بيگي نام‌هاي آشنايي نيستند.ابوالفضل روغني گلپايگاني در حال حاضر رئيس کميسيون صنايع اتاق بازرگاني است.اما درمورد محمد حاجي بيگي وضعيت نامشخص است. وقتي اين نام را در اينترنت سرچ مي‌کنيد 2 گزينه مشخص مي‌شود، يکي «محمدرضا حاجي بيگي» که مديرعامل سازمان مسافربري و پارک سوارهاي شهرداي تهران و مديرعامل پيشين سازمان آتش‌نشاني است و ديگري «محمد حاجي بيگي» که در سوابقش مديريت روابط عمومي بانک مرکزي جمهوري اسلامي و مدير اداره رفاه کارکنان بانک مرکزي وجود دارد. حالا بايد ديد چه کسي به عنوان عضو هيئت مديره انتخاب شده است.

در مجموع بايد ديد اعضاي جديد هيئت مديره باشگاه پرسپوليس چه کسي را به عنوان مديرعامل انتخاب مي‌شوند و چه کارايي مي‌توانند براي اين باشگاه که بدهي‌هاي فراواني دارد داشته باشند که با توجه به وضعيت موجود، شانس علي اکبر طاهري براي مديرعاملي سرخپوشان پايتخت از همه بيشتر است.


 خبرنامه  

 مسابقات تکواندو گرندپري - مسکو

پرونده تيم سه نفره ايران با يک برنز بسته شد

آخرين نماينده ايران در رقابتهاي جايزه بزرگ تکواندو روسيه با شکست برابر حريف انگلسيي خود در گام نخست از دور رقابتها کنار رفت.

مسابقات تکواندو گرندپري با حضور 212 تکواندوکار از 56 کشور به ميزباني روسيه در مسکو آغاز شده که تيم سه نفره کشورمان با يک برنز به کار خود پايان داد.

ابوالفضل يعقوبي آخرين نماينده ايران بود که ديروز(يکشنبه) در وزن 68- کيلوگرم در نخستين ديدار به مصاف «کريستين مک نيش» از انگليس دارنده مدال برنز المپيک نوجوانان 2014 و مدال تورنمنت‌هاي مختلف رفت و نتيجه را 16 بر 11 واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

پيش از اين محمد کاظمي در وزن 58- کيلوگرم پس از پيروزي 19 بر 12 مقابل «استپان ديميترو» از مولداوي ، «صفوان خليل» از استراليا با نتيجه 16 بر 5 و برتري 10 بر 8 مقابل «تاوين هانپراب» از تايلند ،25 بر4 به «کيم تائه هون» از کره جنوبي باخت و تنها برنز تيم کشورمان را کسب کرد.

آرمين هادي‌پور ديگر نماينده کشورمان در اين وزن پس از برتري 31 بر 11 مقابل «هينر اويدو» از کاستاريکا، در دومين ديدار 13 بر 9 مقابل «ميخائيل آرتامونو» از روسيه بازنده شد و از دور مسابقات کنار رفت.

ستاره تيم ملي بلژيک به پيکان پيوست

سرعتي‌زن تيم ملي واليبال بلژيک به تيم پيکان پيوست.

تيم واليبال پيکان با سيمون وان دي‌ورد بازيكن سرعتي تيم ملي بلژيک به توافق رسيد و اين بازيکن را براي فصل آينده ليگ برتر واليبال جذب کرد.

سيمون وان دي‌ورد 28 سال سن دارد و آخرين تيمي که در آن حضور داشت تيم ترنتينو ايتاليا بود.

اعلام برنامه هفته هفتم تا نهم ليگ برتر فوتسال

سازمان ليگ فوتسال برنامه هفته‌هاي هفتم تا نهم را اعلام کرد.

به گزارش آفرينش و به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، سازمان ليگ فوتسال برنامه هفته‌هاي هفتم تا نهم را اعلام کرد که به شرح زير است:

**جمعه 30 مرداد - ساعت 18:00- هفته هفتم

لبنيات ارژن شيراز - تاسيسات دريايي ايرانيان - شهيد ابوالفتحي - شيراز

مس سونگون ورزقان - فرش‌آرا مشهد- شهيد پور‌شريفي - تبريز

هيئت فوتبال قم - آتليه طهران قم - شهيد حيدريان - قم

شرکت ملي حفاري ايران - پارسيان شهر قدس - نفت - اهواز

مقاومت البرز - مقاومت قرچک - انقلاب - کرج

گيتي‌پسند اصفهان - شهرداري ساوه - پيروزي - اصفهان

**شنبه 21 مرداد - ساعت 18 - هفته هفتم

شهروند ساري - آذرخش بندرعباس - سيد رسول حسيني - ساري

**جمعه 27 مرداد - ساعت 18- هفته هشتم

مس سونگون ورزقان - لبنيات ارژن شيراز - شهيد پورشريفي - تبريز

آتليه طهران قم - مقاومت البرز - شهيد حيدريان - قم

فرش‌آرا مشهد - شرکت ملي حفاري ايران - مدافعان حرم - مشهد

پارسيان شهر قدس - هيئت فوتبال قم - الغدير - شهر قدس

آذرخش بندرعباس - تاسيسات دريايي ايرانيان - فجر - بندرعباس

مقاومت قرچک - گيتي‌پسند اصفهان - هفتم تير - قرچک

شهرداري ساوه - شهروند ساري-فجر - ساوه

**جمعه سوم شهريور- ساعت 18- هفته نهم

شرکت ملي حفاري ايران - مس سونگون ورزقان تبريز - نفت - اهواز

هيئت فوتبال قم - فرش‌آرا مشهد - شهيد حيدريان - قم

مقاومت البرز - پارسيان شهر قدس - انقلاب - کرج

لبنيات ارژن شيراز - آذرخش بندرعباس - شهيد ابوالفتحي - شيراز

تاسيسات دريايي ايرانيان - شهرداري ساوه - تالار هندبال - تهران

شهروند ساري - مقاومت قرچک - سيد رسول حسيني - ساري

گيتي‌پسند اصفهان - آتليه طهران قم - پيروزي – اصفهان

شکايت باشگاه استقلال از داور بازي با استقلال خوزستان

باشگاه استقلال با ارسال نامه‌اي به کميته داوران اعتراض خود را رسما به عملکرد وحيد کاظمي اعلام کرد.

پس از اعتراضي که کادرفني و بازيکنان استقلال در جريان بازي نسبت به عملکر داور بازي تيمشان با استقلال خوزستان در هفته دوم ليگ برتر داشتند (به ويژه در دوصحنه که اعتقاد داشتند داور پنالتي‌هاي آنها را نگرفت)، باشگاه استقلال هم صبح ديروز (يکشنبه) با ارسال نامه‌اي به کميته داوران فدراسيون فوتبال اعتراض خود را رسما به عملکرد وحيد کاظمي اعلام کرد.

مسئولان باشگاه استقلال همچنين فيلمي را به نامه ضميمه کرده‌اند که حاوي دو صحنه مشکوکي است که به اعتقاد آنها داور پنالتي برايشان نگرفته است.

با پيروزي در ضربات پنالتي

بايرن‌مونيخ فاتح سوپرجام آلمان شد

قهرمان ديدار سوپرجام آلمان مشخص شد.

تيم فوتبال بايرن‌مونيخ در ديدار سوپرجام آلمان در ورزشگاه سيگنال ايدونا پارک به مصاف بروسيا دورتموند رفت و 90 دقيقه اين بازي با تساوي 2 - 2 به پايان رسيد.

بايرن مونيخ موفق شد در ضربات پنالتي دورتموند را شکست دهد و فاتح سوپرجام آلمان شود.

با اشکاني تا المپيک 2020

سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي تا المپيک 2020 به کارش ادامه خواهد داد.

در فاصله چند روز مانده به مسابقات کشتي فرنگي قهرماني جهان، فرنگي‌کاران کشورمان زير نظر علي اشکاني مراحل آماده سازي خود را دنبال مي کنند.

اين در شرايطي است که نتايج تيم ملي کشتي فرنگي در اين مسابقات، تغييري در آينده مربيگري اشکاني نخواهد داشت و او تا پايان المپيک 2020 هدايت تيم ملي کشتي فرنگي را بر عهده خواهد داشت.


 خبـــرنامه 

 آنچلوتي:

نبايد نگران نتايج پيش فصل باشيم

سرمربي ايتاليايي تيم بايرن‌مونيخ آلمان با اشاره به قهرماني تيمش در سوپرجام آلمان گفت: نتايج پيش فصل خوب نبود اما نبايد نگران آن باشيم.

تيم فوتبال بايرن‌مونيخ موفق شد در ديدار برابر دورتموند در سوپرجام آلمان حريفش را در ضربات پنالتي شکست دهد تا قهرمان سوپرجام آلمان شود.کارلو آنچلوتي سرمربي مونيخي‌ها پس از اين پيروزي با اشاره به برتري تيمش گفت: البته که قهرماني مهم است و از اين بابت خوشحالم. ما با تمرکز خوبي بازي کرديم. نتايج پيش فصل ما خوب نبود اما نبايد نگران آن باشيم.وي ادامه داد: زماني که فصل آغاز شود، ما کارمان را جدي آغاز مي‌کنيم. بازي جذابي را شاهد بوديم و دورتموند هم بازي خوبي به نمايش گذاشت. همانطور که انتظار داشتيم، جدال سختي بود و ضربات پنالتي به شانس هم بستگي دارد.

بازگشت رسمي علي‌حسيني به وزنه‌برداري

وزنه‌بردار کشورمان پس از هشت سال در اردوي تيم ملي حاضر شد.

به گزارش تسنيم، تيم ملي وزنه‌برداري چند روز قبل به اردوي سطح ارتفاع خود در شهر ورزقان پايان داد و از روز گذشته تمرينات خود را در تهران استارت زد.

وزنه‌برداران که خود را براي مسابقات جهاني 2017 آماده مي‌کنند، از روز گذشته يک ملي‌پوش جديد را در کنار خود ديدند. سعيد علي‌حسيني، وزنه‌بردار اردبيلي که بعد از هشت سال به اردوي تيم ملي دعوت شده، بعد از مدت ها توانست بار ديگر ملي‌پوش شود.

وي که در اين مدت تمرينات خود را به صورت شخصي دنبال کرده، اميدوار است بتواند خودش را تا قبل از مسابقات جهاني به اوج آمادگي برساند و بتواند در کنار بهداد سليمي در دسته فوق‌سنگين روي سکو قرار بگيرد.

ادعاي «موندو دپورتيوو»

سه شنبه از کوتينيو در نيوکمپ رونمايي مي شود

بر اساس گزارش نشريه کاتالونيايي، هافبک برزيلي سرخپوشان مرسي‌سايد تا پيوستن به اين تيم فاصله چنداني ندارد.در حالي که باشگاه بارسلونا در تکاپو براي يافتن جانشيني مناسب براي نيمار است، نشريه «موندو دپورتيوو» مدعي شد که آبي‌واناري‌پوشان کاتالونيا بر اين باورند که پيشنهاد 100 ميليون يورويي‌شان (90.2 ميليون پوند) مورد موافقت باشگاه ليورپول قرار خواهد گرفت و اگر همه چيز طبق برنامه پيش برود اين هافبک نفوذي برزيلي تا سه‌شنبه انتقالش به بارسلونا عملي خواهد شد.فيليپه کوتينيو که در ماه ژانويه قرارداد خود را با ليورپول به مدت پنج سال تمديد و خودش را تا ماه ژوئن 2022 به اين تيم متعهد کرد، به محض اينکه باشگاه ليورپول چراغ سبز به وي نشان دهد، براي انجام تست‌هاي پزشکي راهي شهر بارسلونا خواهد شد.

با اين وجود يورگن کلوپ سخت در تلاش است تا ستاره برزيلي خود را در اين تيم حفظ کند.کوتينيو در سال 2013 در ازاي 8.5 ميليون پوند از اينتر به ليورپول پيوست و فصل گذشته با وجود اينکه 6 هفته به دليل مصدوميت از ناحيه قوزک پا خانه‌نشين بود، 14 گل براي سرخپوشان مرسي‌سايد به ثمر رساند.

بازگشت اميد استقلال از هفته ششم

هافبک دفاعي تيم فوتبال استقلال تا هفته پنجم ليگ برتر نمي‌تواند تيمش را همراهي کند.

اميد ابراهيمي که قبل از شروع ليگ برتر تحت عمل جراحي قرار گرفت، بعد از پشت سر گذاشتن مراحل درماني، حالا تمرينات اختصاصي‌اش را پشت سر مي‌گذارد. در مورد زمان بازگشت اين بازيکن خبرهاي مختلفي مطرح شده است، ولي زمان قطعي بازگشت اين بازيکن به ترکيب استقلال از هفته ششم خواهد بود.ابراهيمي بايد با انجام تمرينات ويژه به آمادگي کامل برسد و اين بازيکن در دو هفته آينده هم نمي‌تواند تيمش را همراهي کند و اين در حالي است که ليگ برتر بعد از پنج هفته تعطيل خواهد شد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي