جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/06/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5647

بعد از جام جهاني استراحت مي کنم
کي‌روش: فوتبال ايران به دو مرحله «قبل» و «بعد» من تقسيم مي شود


خانه تکاني کريمي در نفت ادامه دارد


خبـــرنامه


خبرنامه


 بعد از جام جهاني استراحت مي کنم
 کي‌روش: فوتبال ايران به دو مرحله «قبل» و «بعد» من تقسيم مي شود 

 سرمربي 64 ساله تيم ملي ايران مي‌گويد وجدانش پيش خودش راحت است و زماني که از ايران برود دو دوره ايجاد خواهد شد که يکي دوره قبل از او و ديگري دوره بعد از او است.کارلوس کي‌روش، در گفت‌وگو با يکي از روزنامه هاي پرتغال (diario de noticias) در مورد مسائل مختلفي از جمله زندگي در تهران، تيم ملي، کريستيانو رونالدو، خانواده‌اش و غيره صحبت کرده است.

در مقدمه اين مصاحبه آمده است: کارلوس کي‌روش پس از هفت سال راضي‌کننده در اين کشور، با وجود اينکه در دو سال گذشته تهديد به استعفا از سمت سرمربيگري تيم ملي ايران کرده است، جايگاه جديدي در ايران پيدا کرده است. کي‌روش در ماه ژوئن تيم ملي ايران را به جام جهاني 2018 رساند. اين دومين حضور متوالي او با تيم ملي ايران در رقابت‌هاي جام جهاني و چهارمين حضور سرمربي‌اي که فوتبال پرتغال را بين دهه‌هاي 1980 تا 1990 متحول کرد، در رقابت‌هاي جام جهاني است.

* دوست دارم اين مصاحبه را با اقامت شما در ايران آغاز کنم. شما حالا هفت سالي مي‌شود که در اين کشور زندگي مي‌کنيد. به نظر در اين مدت خيلي از رسانه‌ها دور نبوده‌ايد؟

اين بستگي به چشم‌انداز موجود دارد چون من در کشوري زندگي مي‌کنم که 17 روزنامه ورزشي در آن وجود دارد، از اين‌رو تأثير رسانه‌ها در زمان حضور من در ايران بسيار زياد بوده اما من چهار بخش مختلف را در اين زمينه تجربه کرده‌ايم. براي مثال زماني که در آمريکا مربيگري مي‌کردم، تأثير رسانه‌ها بيشتر در حيطه فوتبال داخلي بود. سپس به مکزيک، برزيل، آمريکاي شمالي و آمريکاي مرکزي رفتم و تصوير خوبي از نامم در ذهن‌ها ماند و دعوتنامه‌هاي همکاري هم از اين مناطق دريافت کردم.

سپس به اروپا بازگشتم و زندگي‌ام تغيير کرد. تأثير رسانه‌ها در اروپا بيشتر بود، اما در آسيايي‌ که به ژاپن و بعد ايران رفتم، نظر رسانه‌ها به لطف نتايج مثبتي که کسب کرديم، همچنان مثبت بود.

* از زندگي در ايران راضي هستيد؟ شنيدم که حتي در خانه‌‌تان در تهران هم گل‌ براي‌تان مي‌فرستند.

بله، اين عجيب است چون ايران مناطق خشک و صحرايي زيادي دارد، اما کشور گل‌هاست. ايرانيان در کل خيلي واژه‌هاي انگليسي ندارند. جمله‌هاي «به تو علاقه دارم» يا «از تو قدرداني مي‌کنم» به شيوه‌اي ساده به «دوست دارم» ترجمه مي‌شود. حالا «دوست دارم» معني ديگري دارد که حس عاطفي است. استفاده از اين واژه در ايران رايج است حتي ميان مردم و به يکديگر هم گل هديه مي‌دهند. آنها زياد به يکديگر گل هديه مي‌دهند. کسي بدون گل به خانه ديگري نمي‌رود. همه جا هم گل فروخته مي شود. گل بخشي از زندگي مردم ايران است.

* آيا شما به اين فرهنگ عادت کرده‌ايد؟ خودتان هم به ديگران گل هديه مي‌دهيد؟

بله، من هم به ديگران گل هديه مي‌دهم. من هميشه عاشق گل‌ها بوده‌ام، اما در حال حاضر شور و شوقم به گل‌ها که خيلي زيبا هستند، چند برابر شده است. گاهي اوقات در مکان‌هاي عمومي در ايران، همان‌طور که شما مي‌دانيد به سبک ايراني، آنها و گاهي اوقات مردان با گفتن واژه «دوست دارم» گل‌هايي به من هديه مي‌دهند و سه بوسه به صورت من مي‌زنند (مي‌خندد). در ساختماني که زندگي مي‌کنم، وقتي پس از بازي‌ها در حدود ساعت سه يا چهار صبح از هتل برمي‌گردم، همسايه‌هايم کلي گل برايم گذاشته‌اند.

* پس مي‌شود گفت که شما از زندگي در تهران خوشحال و راضي هستيد؟

بله. من از زندگي در تهران خوشحالم و اين را هميشه در تمامي ورزشگاه‌هاي فوتبال اعلام کرده‌ام، جايي که آنها براي کار به ما داده‌اند و به ما اعتماد کرده‌اند، مراقب ما و خانواده‌مان هستند و به ما براي کسب نتايج و برآورده کردن انتظارات اعتماد کرده‌اند.از همان روز اولي که آمريکا را ترک کردم، تصميم ساده‌اي با خودم گرفتم و آن اين بود که به هر جايي که رفتم آنجا را مثل خانه خودم بدانم.

در ژاپن آداب و رسوم عادي بود و روزهايي بود که ما براي ماجراجويي به بيرون مي‌رفتيم. من به رستوران‌هايي مي‌رفتم که حتي يک کلمه هم انگليسي نمي‌دانستند و ما هم در مقابل يک کلمه ژاپني نمي‌دانستيم و سعي مي‌کرديم غذاهاي آنها را تست کنيم و در جمع مردم ژاپن که خيلي خجالتي بودند، باشيم. وقتي به رستوران‌هاي ژاپني‌ها مي‌رفتيم، آنها مي‌گفتند که «نه، نه، اينجا جاي شما نيست، اشتباهي آمديد»، که ما هم در پاسخ مي‌گفتيم «نه، اينجا جايي است که ما مي‌خواهيم غذا بخوريم». منوي غذا را مي‌آوردند و ما با انگشت يک غذايي را انتخاب مي‌کرديم که بعد مي‌ديديم عجب چيز عجيبي سفارش داده‌ايم. در نهايت هم ناهار يا شام را در خانه مي‌خورديم (با خنده).

* در طول اين هفت سال، نمي‌توانم باور کنم که هرگز پيشنهادي از تيم‌هاي باشگاهي يا تيم‌هاي ملي دريافت نکرده باشيد.

من در اين مدت موقعيت‌هاي زياد و خوبي در رده ملي براي سرمربيگري نه‌ تنها در آسيا بلکه در آفريقا داشتم. من با فدراسيون‌هاي فوتبال سطح بالايي هم صحبت کردم.

* آيا با فدراسيون فوتبال الجزاير هم صحبت کرديد؟

بله، از الجزاير، آفريقاي جنوبي، قطر و از چندين تيم ملي که پيشنهادهاي‌شان براي من خيلي جذاب بود، دعوتنامه داشتم، اما در فوتبال اغلب اين ما نيستيم که تصميم مي‌گيريم.

زماني که پيشنهادي که به ما مي‌رسد، هميشه در دسترس نيستيم و نمي توانيم که تصميم لازم را بگيريم. در مرحله جابه‌جايي از يک جام جهاني به جام جهاني ديگر من براي تصميم‌گيري آزاد بودم و مي‌توانستم مسير جديد را براي خودم انتخاب کنم، اما در ايران ماندم.

* از باشگاه‌ها چطور، پيشنهادي نداشتيد؟

از باشگاه‌ها هم پيشنهاداتي دريافت کردم، اما باشگاه‌هايي بود که بعداً متوجه شدم که خيلي هم نسبت به جذب من علاقه‌مند نيستند.

پيشنهاداتي در اين زمينه داشتم و همين حالا هم پيشنهاداتي از باشگاه‌هاي چيني و اروپايي دارم، اما اين کشورها و شرايط طوري نبوده‌اند که من را بيشتر از اين هدف که با اين چهار تيم که به جام جهاني رفته‌ام، به خود جذب کنند.

* در اين مدت اخباري مبني بر استعفاي شما از سمت سرمربيگري تيم ملي ايران وجود داشت. آيا کنار آمدن با فدراسيون فوتبال ايران دشوار است يا اين به خاطر شخصيت متفاوت شماست؟

در واقع در دو مقطع اين اتفاق در آستانه افتادن بود. دفعه اول در دوره جابه‌جايي بود، جايي که قرارداد من با تيم ملي ايران پس از جام جهاني 2014 برزيل پايان يافته بود و بايد تصميم مي‌گرفتم که آيا بايد در ايران بمانم يا اينکه بايد بروم.

من هميشه روش ساده‌اي براي مذاکرات دارم و آن اين است که هميشه در ابتدا مسائل فني، فرهنگي و امکانات را مورد بحث قرار مي‌دهم و در آخر مسائل مالي و شخصي و رابطه‌ام با باشگاه‌ها و تيم‌ها را مورد بحث قرار مي‌دهم. من به مسئولان فدراسيون فوتبال ايران گفتم که براي من مهم نيست که بخواهم در مورد پيشنهاد تمديد قرارداد صحبت کنم و سوال اينجاست که آيا شما قادر هستيد که مسائل ساختاري را پياده کنيد که براي پيشرفت تيم ملي ايران خيلي ضروري است؟

* و پياده شد؟

بله پياده شد، اما در زمينه‌هاي وعده‌هاي پايه‌اي که داده شده بود. با اين حال مي‌توانستم پروژه ديگري را تجربه کنم چون با توجه به سني که داشتم ديگر نبايد در مورد زمين تمرين بحث مي‌کردم. گاهي اوقات ما مربيان نقش مهمي در اين حوزه داريم. به ما وعده‌ها و تضمين‌هايي داده مي‌شود‌، اما اين وعده‌ها پابرجا نيست. پس از جام ملت‌هاي آسيا در استراليا، وعده‌هايي که داده شده بود، عملي نشد و به همين خاطر با رئيس فدراسيون صحبت کردم و گفتم با اين شرايط ارزش ندارد که به کارم در تيم ملي ادامه بدهم، اما اين بار رئيس فدراسيون هم نااميد شده بود و خودش هم مي‌خواست از فدراسيون برود. حالا سرانجام به مرحله‌اي رسيديم که وعده‌ها در حال تحقق است. پس از کسب نتايج خوب و موفقيت تيم ملي، حالا وجدانم پيش خودم راحت است و زماني که از ايران بروم، فوتبال اين کشور به دو دوره تقسيم خواهد شد، يکي دوره قبل از کي‌روش و ديگري دوره بعد از کي‌روش.

* شما تنها سرمربي شاغلي هستيد که چهار بار به جام جهاني رسيده‌ايد. پس از جام جهاني 2018 چه کار خواهيد کرد؟

به ساحل مي‌روم (با خنده) و ماهيگيري خواهم کرد.

* فکري در سر داريد؟

نه فکري در سر ندارم. پس از جام جهاني روسيه، يک کاري بايد بکنم و آن بازگشت جدي به زندگي‌ام است. تا به امروز به خاطر فوتبال، خانواده‌ام را مجبور کرده‌ام که دنبال من
بيايند.

*با توجه به اختلاف نظرهايي که با کريستيانو رونالدو داشته‌‌ايد، تصورش را مي‌کنيد که روزي با او دوباره کار کنيد؟ فکر مي‌کنيد که اين اتفاق روزي بيفتد؟

من به اين موضوع فکر نمي‌کنم و در واقع وقتم را صرف فکر کردن به اينکه روزي با رونالدو دوباره کار کنم، هدر نمي‌دهم. به هر حال برخي افراد به ما نزديک هستند و برخي ديگر کمتر.


 خانه تکاني کريمي در نفت ادامه دارد 

 سرمربي جديد تيم فوتبال نفت تهران نام چند بازيکن ديگر را هم از فهرست تيمش خط زد.

علي کريمي، پس از اينکه هدايت تيم نفت طلاييه را به عهده گرفته دست به خانه تکاني زده و چند بازيکن اين تيم را کنار گذاشته است. علي زينالي، هاشم بيگ زاده و حامد آقايي بازيکناني هستند که روز گذشته سرمربي تيم نفت تهران آنها را کنار گذاشت.

پيش از اين احمد آل‌نعمه، سامان آقازماني، علي هوشيار حسيني و وکيلي هم توسط سرمربي جديد نفتي‌ها کنار گذاشته شده بودند تا بازيکناني که در زمان درخشان جذب اين تيم شده بودند عملا از فهرست نفتي‌ها خط بخورند.


 خبـــرنامه 

 براي حضور در بازي‌هاي ترکمنستان

سرمربي تيم فوتسال بانوان اسامي 14 بازيکن را اعلام کرد

سرمربي تيم ملي فوتسال بانوان اسامي 14 بازيکن را براي حضور در مسابقات داخل سالن آسيا اعلام کرد.

پنجمين دوره بازي‌هاي داخل سالن فوتسال از 22 شهريور تا 7 مهر در عشق‌آباد ترکمنستان برگزار مي‌شود که شهرزاد مظفر، سرمربي تيم ملي فوتسال بانوان اسامي بازيکنان اعزامي به اين دوره از بازي‌ها را به شرح زير اعلام کرد:

نسيمه غلامي، فرشته کريمي، فرزانه توسلي، آرزو صديقاني‌زاده از تهران

سهيلا ملمولي، فاطمه پاپي، طاهره مهدي‌پور، فرشته خسروي از خوزستان

نسترن مقيمي از مازندران

سارا شيربيگي از کرمانشاه

ليلا خدابنده لو از البرز

فهيمه زارعي از هرمزگان

فاطمه اعتدادي از قزوين

فاطمه ارژنگي از خراسان رضوي

قضاوت داوران چيني در مصاف پرسپوليس و الاهلي

تيم داور چيني ديدار پرسپوليس برابر الاهلي را قضاوت مي‌کنند.

با اعلام کنفدراسيون فوتبال آسيا، ماي مانينگ از چين به عنوان داور بازي حساس پرسپوليس با الاهلي انتخاب شد.

هووا ويمينگ فا مينک به عنوان کمک اول از چين ، وانگ ديسين به عنوان کمک دوم از چين و پاليا جورج پريانگا نامال از سريلانکا به عنوان داور چهارم اين ديدار را قضاوت مي‌کنند.

اين ديدار ساعت 19:45 روز سه شنبه در ورزشگاه ابوظبي برگزار خواهد شد.

گلر دوم استقلال رفتني شد

منصوريان به حسيني اجازه تمرين نداد

دروازه دوم تيم فوتبال استقلال بعد از حضور در تمرينات اين تيم از سوي سرمربي اجازه تمرين پيدا نکرد.

به گزارش ميزان، در حالي که گفته شد مشکل حسن حسيني و منصوريان خاتمه يافته، اين دروازه‌بان در تمرينات ديروز حضور يافت اما به نظر مي رسد مشکل اين دو نفر پابرجاست.

حسين حسيني بعد از حضور در تمرينات از سوي منصوريان اجازه تمرين پيدا نکرد و تنها به او گفته شد که دور زمين بدود.

به نظر مي‌رسد مشکل اين بازيکن با سرمربي استقلال حل نشدني است تا عزم حسيني براي جدايي از جمع آبي‌پوشان بيش از پيش قوت پيدا کند.

اميدواري شياطين سرخ براي شکار گريزمان

باشگاه منچستريونايتد قيد خريد مهاجم فرانسوي تيم فوتبال اتلتيکومادريد را نزده است.

در فصل نقل و انتقالات تابستاني اخير منچستريونايتد سخت به دنبال به خدمت گرفتن آنتوان گريزمان بود و حتي گفته شد که اين بازيکن فرانسوي نيز تمايل زيادي براي پيوستن به پرافتخارترين تيم انگليس دارد، اما در نهايت گريزمان تصميم گرفت در اتلتيکو مادريد که تا ماه ژانويه 2018 از جذب بازيکن جديد محروم است بماند و حتي قرارداد خود را تا سال 2022 تمديد کرد.نشريه «ديلي استار» انگليس مدعي شد، گريزمان همچنان در ليست بازيکنان موردنظر ژوزه مورينيو قرار دارد، از اين‌ رو باشگاه منچستريونايتد در تابستان 2018 سراغ اين بازيکن خواهد رفت و پيراهن شماره «7» را هم براي اين مهاجم 26 ساله کنار گذاشته است.گريزمان که در سال 2014 از رئال سوسيه‌داد به روخي‌بلانکو ملحق شد، در اين مدت 160 بازي در رقابت‌هاي مختلف براي اين تيم اسپانيايي انجام داده و 83 گل هم به ثمر رسانده است.

کلوپ:

اخراج «مانه» اشتباه و تاثيرگذار بود

سرمربي ليورپول معتقد است اخراج اشتباه ساديو مانه باعث شکست سنگين تيمش برابر منچسترسيتي شد.

ليورپول در هفته چهارم ليگ برتر با نتيجه 5 بر صفر برابر منچسترسيتي شکست خورد تا يکي از سنگين ترين باخت هاي چند سال اخير خود را تجربه کند.بعد از اخراج ساديو مانه و 10 نفره شدن ليورپول، اين منچسترسيتي بود که توپ و ميدان را در اختيار گرفت و ليورپول را تنبيه کرد.يورگن کلوپ بعد از شکست سنگين تيمش برابر سيتي گفت: نمي‌دانم داور چرا مانه و من را اخراج کرد. من فقط به داور چهارم گفتم که اين صحنه کارت قرمز نداشت و داور نبايد اين تصميم را مي‌گرفت که داور چهارم نيز حکم به اخراج من از کنار زمين داد. مانه اصلا قصد انجام اين خطا را نداشت و خود او نيز احساس بدي دارد و اميدوار است که ادرسون دروازه‌بان سيتي خيلي زود خوب شود. او قصدي در انجام اين خطا نداشت و به نظرم داور در اخراج او از زمين اشتباه کرد.او در ادامه صحبت‌هايش گفت: ما شروع بدي در اين ديدار نداشتيم و بازي خوبي ارائه داديم ولي بعد از اين اخراج شرايط به طور کل براي ما تغيير کرد و تيم سابق نبوديم. اين نتيجه يک اتفاق بود و اميدوارم تيمم واکنش خوبي به اين باخت داشته باشد.سرمربي ليورپول در پايان گفت: سنگين‌ترين شکست دوران حضورم در ليورپول را تجربه کردم و از اين بابت خيلي ناراحتم. ما واقعا شانس‌هايي براي گلزني داشتيم ولي از موقعيت‌هاي‌مان استفاده نکرديم تا اين باخت تلخ را تجربه کنيم.


 خبرنامه  

 طارمي :

براي قهرماني در آسيا آمده‌ايم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در بازي رفت‌مان برابر الاهلي، هواي عمان بسيار گرم بود و شرايط براي ما طوري بود که انگار تيم ميهمان هستيم.

مهدي طارمي در گفت‌و‌گو با سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا (AFC) در خصوص ديدار رفت تيم فوتبال پرسپوليس مقابل الاهلي عربستان اظهار داشت: از اولين بازي‌مان در اين رقابت‌ها من هميشه گفته‌ام که ما براي قهرماني آمده‌ايم و تا پايان راه خواهيم جنگيد. قطعاً کار سختي خواهيم داشت اما من مي‌توانم تضمين کنم که ما به آساني پا پس نخواهيم کشيد و به آساني شکست را نمي‌پذيريم. تا آخرين لحظه خواهيم جنگيد و من بسيار اميدوارم که ما مي‌توانيم به هدف‌مان برسيم.

وي در پاسخ به اين سؤال که در کدام يک از ديدارهاي تيمش در اين فصل ليگ قهرمانان آسيا بهتر بازي کرده است، گفت: بازي برابر الوحده بازي محبوب من بود، چرا که هت‌تريک کردم. آن اتفاق براي من اتفاقي به ياد ماندني بود، اگرچه تمام بازي‌هاي ما فوق‌العاده بودند.

مهاجم پرسپوليس در پايان گفت: در بازي رفت‌مان برابر الاهلي، هواي عمان بسيار گرم بود و شرايط براي ما طوري بود که انگار تيم ميهمان هستيم چون به بازي در چنان دمايي عادت نداشتيم. با اين وجود من در بازي برگشت مي‌خواهم بهترين عملکردم را ارائه کنم تا بتوانم برابر الاهلي گل بزنم.

آمار عجيب استقلال در فصل جاري

تيم فوتبال استقلال تهران طي ديداري حساس در سيرجان موفق شد گل گهر را در نخستين ديدار خود در جام حذفي شکست داده تا به مرحله بعدي اين مسابقات صعود کند.

به گزارش مهر، شاگردان عليرضا منصوريان موفق شدند در نخستين ديدار حذفي خود در فصل جاري در ديداري سنگين به پيروزي دو بر يک برابر ميزبان خود گل‌گهر سيرجان برسند. تک گل تيم گل گهر را در اين بازي محمد غلامي از روي نقطه پنالتي براي تيم ميزبان به ثمر رساند.

گلي که استقلال در اين بازي از روي نقطه پنالتي خورد، سومين پنالتي بود که اين تيم در اين فصل مرتکب شد. بازيکنان استقلال دو بار در ليگ برتر و يکبار در جام حذفي تن به پنالتي دادند تا اين تيم در مجموع 6 بازي خود در ليگ برتر و جام حذفي 3 پنالتي به حريفانش داده باشد.

آبي‌ها براي اولين بار در نخستين بازي خود در فصل جاري در آبادان مقابل صنعت نفت توسط عظيم گوگ مدافع جوانشان مرتکب خطاي پنالتي شدند. اين اتفاق در ديدار هفته چهارم اين تيم مقابل سايپا تکرار شد تا آبي‌ها همچون هفته نخست با تک گل حريف که از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد بازنده از زمين خارج شوند.

تيم استقلال در مجموع ليگ برتر و جام حذفي 5 بار دروازه‌اش باز شده که 3 گل از اين 5 گل از روي نقطه پنالتي زده شده است.

تيم پديده تنها تيمي است که در جريان بازي موفق به باز کردن دروازه آبي پوشان شده است و سه تيم صنعت نفت آبادان، سايپا و گل گهر که موفق به گلزني به استقلال شده‌اند، از روي نقطه پنالتي به اين تيم گل زده‌اند.

دو پنالتي از سه پنالتي اين تيم به واسطه خطاي رحمتي روي مهاجمان حريف حاصل شده است که البته در بازي با سايپا هرچند پنالتي به واسطه خطاي رحمتي اتفاق افتاد، اما اشتباه فاحش پژمان منتظري عامل اصلي اين خطاي پنالتي بود.

استقلالي‌ها در حالي در مجموع 6 بازي خود در ليگ برتر و جام حذفي 3 بار به حريفان شان پنالتي داده‌اند که تاکنون در اين فصل نتوانسته‌اند از حريفان خود پنالتي بگيرند.

شهرداري ماهشهر به مصاف استقلال مي‌رود

باشگاه شهرداري ماهشهر اعلام کرد اين تيم دسته اولي مقابل آبي‌پوشان تهراني صف‌آرايي مي‌کند.

غلام رفيع‌زاده مديرفني باشگاه شهرداري که تيمش اردويي را در تهران برپا کرده است، اعلام کرد روز سه شنبه اين تيم در ديداري دوستانه به مصاف استقلال تهران خواهند رفت.

شهرداري ماهشهر از چهار ديدار گذشته خود در ليگ دسته اول، 9 امتياز کسب کرده و در جايگاه چهارم جدول رده‌بندي اين مسابقات قرار دارد.

دوري 3 ماهه عشوري از ميادين

هافبک تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز دوباره عمل جراحي انجام داده است.

سينا عشوري که پيش از شروع فصل مصدوم شده بود، با شروع ليگ هفدهم شرايط بازي پيدا کرد و براي تراکتورسازي به ميدان رفت اما اين هافبک دوباره مصدوم شد. بدين ترتيب اين بازيکن تا 3 ماه آينده از ميادين دور خواهد بود.

نظرمحمدي از سرمربيگري سپيدرود استعفا کرد

سرمربي تيم فوتبال سپيدرود رشت از سمت خود کناره‌گيري کرد.

علي نظرمحمدي که پس از شکست سه بر يک تيم فوتبال سپيدرود رشت مقابل ملوان انزلي مورد انتقاد قرار گرفت، از سمت خود استعفا کرد.

سپيدرود دربي گيلان را سه بر يک به ملوان واگذار کرد و از جام حذفي کنار رفت.

دست خالي منصوريان براي نبرد با پارس جنوبي

6 بازيکن تاثيرگذار استقلال به بازي اين تيم مقابل پارس جنوبي نمي‌رسند.

تيم فوتبال استقلال در هفته ششم رقابت‌هاي ليگ برتر در شهر جم ميهمان تيم فوتبال پارس جنوبي اين شهر است. يکي از مشکلات اصلي منصوريان براي اين بازي شمار زياد بازيکنان مصدوم اين تيم است به طوري که 6 بازيکن تاثيرگذار اين تيم به اين بازي نمي‌رسند.

بر همين اساس داريوش شجاعيان، سجاد شهباززاده، اميد ابراهيمي، مجيد حسيني، ميلاد زکي‌پور و پژمان منتظري بازيکنان تاثيرگذاري هستند که به اين بازي نمي‌رسند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي