جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/06/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5650

هفته ششم ليگ برتر
دوئل سرنوشت ساز منصوريان مقابل تارتار

کريمي:
مي‌خواهيم از قهرماني‌ در جام حذفي دفاع کنيم


خبرنامه


خبـــرنامه


 هفته ششم ليگ برتر
 دوئل سرنوشت ساز منصوريان مقابل تارتار 

 
آفرينش-عليرضا منصوريان اين هفته دوئل سرنوشت سازي را مقابل مهدي تارتار خواهد داشت.

ليگ برتر فوتبال ايران بعد از چند هفته تعطيلي به علت بازي تيم ملي با کره‌جنوبي و سوريه و همچنين ديدارهاي جام حذفي، امروز و فردا با برگزاري 7 ديدار در شهرهاي مختلف، وارد هفته ششم خواهد شد.

*پنج‌شنبه 23 شهريور

سپيدرود - صنعت‌نفت آبادان / ساعت 18:45 / ورزشگاه عضدي رشت

سپيدرود در شرايطي ميزبان صنعت نفت آبادان است که بر خلاف مهمان خود وضعيت خوبي در جدول رده‌بندي ندارد. سپيدرود از 5 بازي گذشته فقط 4 امتياز گرفته و در رده چهاردم جدول جا خوش کرده است. شاگردان نظرمحمدي چه در خانه و چه خارج از خانه تيم مقتدري نشان ندادند تا براي بازي با صنعت‌نفت هم استرس داشته باشند. از طرفي ديگر صنعت‌نفت با 7 امتياز در رده پنجم جدول است و به تيم قابل احترامي در ليگ امسال تبديل شده است.

نفت طلاييه تهران - گسترش فولاد تبريز / ساعت 19:45 / ورزشگاه تختي تهران

تيم عجيب و غريب نفت تهران که حالا به نام نفت طلاييه تغيير پيدا کرده بازهم دچار تغييرات فراواني در کادر فني و بازيکنان شد و دوباره شاهد حضور علي کريمي روي نيمکتش است. نفت که با 5 امتياز در رده سيزدهم جدول قرار دارد براي پيروزي در اين ديدار کار ساده‌اي ندارد. هرچند گسترش فولاد هم تيمي بي خطر نشان داده که با 3 امتياز در قعر جدول قرار گرفته است.

فولاد خوزستان - سپاهان / ساعت 20 / ورزشگاه غدير اهواز

تا اينجاي ليگ نه فولاد تيم منسجمي بوده و نه سپاهان. تيم‌هايي که پيش از آغاز فصل خوب خرج کردند و بازيکنان خوبي را هم به خدمت گرفتند اما در نتيجه‌گيري بسيار متزلزل نشان دادند. شايد پيش‌بيني اين بازي کار دشواري باشد ولي هر 2 تيم براي رسيدن به بالاي جدول به 3 امتياز اين بازي احتياج دارند و يک امتياز دردي را از هيچکدام از تيم‌ها دوا نمي‌کند. با توجه به عملکرد نه چندان خوب کرانچار در سپاهان، عدم پيروزي در اين بازي مي‌تواند جايگاه اين مربي کروات را روي نيمکت زردپوشان اصفهاني به خطر ‌بيندازد. فولاد در جدول 7 امتيازي است و سپاهان 6 امتيازي.

*جمعه 24 شهريور

پديده مشهد - سايپا / ساعت 17 / ورزشگاه ثامن مشهد

پديده و سايپا آنقدر در 5 هفته نخست ليگ برتر خوب نتيجه گرفته‌اند که جدال‌شان در مشهد مي‌تواند جذاب‌ترين بازي هفته باشد. پديده که در مشهد به کمتر تيمي باج داده توانسته 8 امتياز جمع کند و در طرف مقابل هم سايپا با دايي بسيار خوب بوده و با 10 امتياز در رده سوم جدول قرار دارد. مسلما هر 2 تيم نمي‌خواهند بالانشيني در جدول را از دست بدهند و به خاطر همين با تمام قوا به زمين مي‌روند. حذف از جام حذفي هم باعث مي‌شود پديده و سايپا اين بازي را کاملا جدي بگيرند.

تراکتورسازي - سياه‌جامگان / ساعت 19 / ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز

تيم‌هاي 6 امتياز تراکتورسازي و سياه‌جامگان در شرايطي در تبريز روبروي هم صف‌آرايي مي‌کنند که براي کسب 3 امتياز اين ديدار انگيزه‌هاي متفاوتي دارند. تراکتورسازي که بعد از 3 هفته ناکامي روي نوار پيروزي قرار گرفته در تبريز مي‌خواهد تمام امتيازهاي اين بازي خانگي را کسب کند. سياه‌جامگان هم با اتکا به انديشه‌هاي اکبر ميثاقيان اميد زيادي به گرفتن امتياز از اين بازي دارد. هرچند براي مشهدي‌ها شايد گرفتن يک امتياز هم در تبريز بد نباشد.

ذوب‌آهن اصفهان - استقلال خوزستان / ساعت 19:45 / ورزشگاه فولادشهر اصفهان

ذوب‌آهنِ امير قلعه‌نويي به تيمي پر نوسان در فصل جاري فوتبال ايران تبديل شده است. تيمي که از 5 بازي 6 امتياز گرفته و در جام حذفي هم در کمال ناباوري مقابل فجرسپاسي ليگ يکي حذف شده است.

قلعه‌نويي و شاگردانش اميد دارند بتوانند صاحب 3 امتياز خانگي اين بازي شوند اما استقلال خوزستان هم تيم دست و پا بسته‌اي نيست. بايد ديد جدال قلعه‌نويي و ويسي در نهايت چه نتيجه‌اي را رقم خواهد زد.

پارس‌جنوبي جم - استقلال تهران / ساعت 20 / ورزشگاه تختي جم

شايد باورش سخت باشد که بعد از گذشت 5 هفته از ليگ تيم تازه‌وارد پارس‌جنوبي جم با 13 امتياز در رده دوم جدول باشد و استقلال پُر مهره و مدعي با 4 امتياز در رده پانزدهم جدول. اين دو تيم قرار است با اين شرايط به مصاف هم بروند، آن هم در ورزشگاهي که کمتر تيم مهماني توانسته دست پر از آنجا خارج شود. تيم قابل احترام مهدي تارتار در زمين خودش به تيمي قدرتمند تبديل مي‌شود و همين مسئله مي‌تواند براي منصورياني که به شدت خطر اخراج شدن از استقلال را احساس مي‌کند سخت باشد.

منصوريان مي‌داند در صورت عدم نتيجه‌گيري در اين بازي و احتمالا عدم گلزني در اين مسابقه شايد در برگشت به تهران ديگر سرمربي استقلال نباشد. سخت است که استقلال با اين تعداد ستاره و بازيکن خوب در جم امتياز بگيرد هرچند شايد همين فشار به کار استقلالي‌ها بيايد و آنها با 3 امتياز به تهران برگردند.

در هرصورت هم پارس‌جنوبي و هم استقلال به امتيازهاي کامل اين بازي احتياج دارند البته با 2 انگيزه متفاوت. پارسي‌ها براي ادامه صدرنشيني و رقابت با پرسپوليس و استقلالي‌ها براي جدا شدن از انتهاي جدول رده‌بندي.

البته نبايد انگيزه مهدي تارتار براي ادامه نتايج خوب با پارس جنوبي را ناديده گرفت و همين مسئله دوئل جذابي را بين تارتار و منصوريان رقم خواهد زد.

در آخرين ديدار اين هفته هم روز يک‌شنبه آينده، تيم‌هاي پرسپوليس و پيکان در ورزشگاه آزادي به مصاف هم مي‌روند.


 کريمي:
 مي‌خواهيم از قهرماني‌ در جام حذفي دفاع کنيم 

 
سرمربي تيم فوتبال نفت طلاييه گفت: من قبلاً بازيکن بودم و الان مربي شده‌ام و نمي‌شود گفت هرکسي که بازيکن خوبي بوده است، مربي خوبي هم خواهد شد.علي کريمي در نشست خبري پيش از ديدار نفت مقابل گسترش فولاد تبريز اظهار داشت: همان‌طور که همه مي‌دانيد اين اولين بازي من است که در خدمت تيم نفت هستم و همان‌طور که همه مي‌دانيد در اين اواخر اتفاقات بسياري براي تيم نفت افتاد و تمرينات اين تيم هفت هشت روز تعطيل شد. بعد از آن، تعطيلات ديگري هم براي اردوي تيم ملي شکل گرفت، اما ما در اين مدت که تيم را در اختيار گرفتيم سعي کرديم روي مسائل روحي و رواني بچه‌ها کار کنيم تا در هفته‌هاي بعدي بتوانيم روي برنامه‌هاي‌مان کار کنيم و بتوانيم تيم را به شرايط ايده‌آل برسانيم.سرمربي تيم فوتبال نفت طلاييه درباره ديدار تيمش مقابل گسترش فولاد تبريز نيز خاطر نشان کرد: هميشه بازي کردن مقابل تيم‌هاي ته جدولي سخت بوده و رقابت مقابل آنها حتي از تيم‌هاي بالاي جدول هم دشوارتر است. گسترش فولاد بازيکنان خوبي دارد، اما با بدشانسي اين جايگاه (انتهاي جدول) را در جدول در اختيار دارد.

وي همچنين در مورد پيروزي پرسپوليس مقابل الاهلي عربستان و راهيابي اين تيم به جمع چهار تيم برتر ليگ قهرمانان آسيا گفت: جا دارد به هواداران تيم پرسپوليس تبريک بگويم که بعد از مدت‌ها تيم محبوب‌شان موفق شد جزو چهار تيم برتر آسيا شود و بايد يک خسته‌نباشيد به کادرفني و بازيکنان پرسپوليس بگويم که در آن شرايط سخت موفق شدند از سد الاهلي بگذرند و ما اميدواريم که ان‌شاءالله بتوانند به مراحل بعدي و قهرماني آسيا دست پيدا کنند.کريمي با اشاره به جوان‌گرايي که در تيم نفت صورت گرفته است، توضيح داد: جوان‌گرايي را پيش از فصل هم در دستور کار قرار داديم، اما شرايطي پيش آمد که نشد و در مورد آن شرايط حرفي نزنم بهتر است، اما به نظر عقلاني هم نمي‌رسد که تيم را کاملاً جوان کنيم و الان در تيم‌ بچه‌هايي هستند که مي‌توانيم از آنها کمک بگيريم.

سرمربي تيم فوتبال نفت طلاييه در مورد حضور اين تيم در جام حذفي اين طور گفت: زمان قرارداد من براي دو فصل است و همان‌طور که مي‌دانيد اتفاقاتي در مورد رفت و برگشت من به وجود آمد، اما به‌هر حال در جام حذفي ما مثل ديگر تيم‌ها تلاش‌مان را خواهيم کرد و مانند ساير تيم‌ها در اين جام شرکت مي‌کنيم و اين را مي‌خواهيم که از عنوان قهرماني‌مان دفاع کنيم.وي در پاسخ به سؤال خبرنگاري مبني بر اينکه براي نشستن روي نيمکت مربيگري چقدر انگيزه دارد، هم اظهار داشت: خبرنگاراني که در کنفرانس خبري حضور دارند همه باتجربه هستند و شما تجربه بيشتري نسبت به من داريد و مي‌دانيد که الان قضيه فرق کرده است. من قبلاً بازيکن بودم و الان مربي شده‌ام و نمي‌شود گفت هرکسي که بازيکن خوبي بوده است، مربي خوبي هم خواهد شد، اما ما سعي مي‌کنيم از دوستان و مربيان سابق‌مان استفاده کنيم. طبيعتاً راهي که وارد آن شديم راه سختي است، اما به شخصه دوست دارم وقتي وارد حرفه مربيگري شدم بتوانم يک کار مفيد براي فوتبال انجام دهم. آدم از فرداي خودش خبر ندارد، معلوم نيست که ما هميشه باشيم.

کريمي همچنين يادآور شد: ايلاچي مربي سابق من هميشه مي‌گفت من هر وقت که وارد يک تيم مي‌شوم، چمدانم را کامل باز نمي‌کنم و فقط در آن را در مواقعي که به آن احتياج دارم، باز مي‌کنم. شرايط براي ما مربيان هميشه ثابت نيست، اما اميدوارم که اگر هم از فوتبال کنار رفتيم يک کار خوب به يادگار بگذاريم.

سرمربي تيم فوتبال نفت طلاييه در پاسخ به اين پرسش که کارت بازي او براي اين ديدار صادر شده است يا نه، توضيح داد: کارت بازي من قرار بوده که صادر شود، اما اينکه روي نيمکت بنشينم يا ننشينم خيلي مهم نيست. تيم ما در بازي‌هاي گذشته موفق به کسب يک برد شده است که در آن بازي هم سرمربي تيم روي نيمکت نبوده و شايد اين مصلحت باشد که ما هم روي نيمکت نباشيم.


 خبرنامه  

 واليبال جام بزرگ قهرمانان - ژاپن

آمريکا، دومين قرباني بلندقامتان ايران

واليباليست هاي آمريکا مقابل بلند قامتان ايران تن به شکست دادند.

تيم ملي ايران در دومين ديدار خود در مسابقات واليبال جام قهرمانان بزرگ که در شهر ناگويا در حال برگزاري است با نتيجه 3 بر 2 مقابل آمريکا به پيروزي رسيد.

شاگردان کولاکوويچ در 2 ست نخست بازي با نتايج 25 بر 20 و 25 بر 17 نتيجه را واگذار کردند، اما در ست‌هاي سوم و چهارم با ارائه بازي کم اشتباه‌تر 25 بر 27 و 21 بر 25 برنده ميدان بودند تا سرنوشت برنده به ست پنجم کشيده شود. تيم ايران در ست پنجم با نتيجه 15 بر 12 به پيروزي رسيد تا در مجموع با نتيجه 3 بر 2 مقابل آمريکا به برتري برسد.

تيم‌هاي شرکت کننده در اين مسابقات، امروز استراحت مي‌کنند و تيم ايران از ساعت 8:10 روز جمعه به مصاف برزيل مي‌رود.

گفتني است تيم ايران در نخستين ديدار خود با نتيجه 3 بر 2 مقابل ايتاليا به برتري رسيده بود.

بازيکنان ايران 56 امتياز از اسپک،‌ 4 امتياز از دفاع روي تور، 2 امتياز از سرويس و 42 امتياز از اشتباهات حريف کسب کردند و در مقابل تيم آمريکا 69 امتياز از اسپک،‌ يک امتياز از دفاع روي تور، 8 امتياز از سرويس و 30 امتياز از اشتباهات ايران به دست آورد.

تاريخ جديد دربي مشخص شد

5 آبان، نبرد سرخابي ها در شهرآورد 84

مسئول مسابقات سازمان ليگ تاريخ دقيق ديدار دو تيم پرسپوليس و ‏استقلال در ليگ برتر را اعلام کرد.‏

به گزارش ايسنا، سعيد فتاحي درباره برنامه‌ريزي ليگ برتر بعد از صعود ‏پرسپوليس به نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا گفت: ابتدا صعود ‏پرسپوليس را به همه جامعه فوتبال تبريک مي‌گويم. اين صعود افتخاري براي فوتبال ايران ‏است و سازمان ليگ نيز در حد توان با نماينده ايران در ليگ ‏قهرمانان آسيا همکاري کرده و خواهد کرد تا پرسپوليس حضوري ‏قدرتمندانه مقابل تيم الهلال عربستان داشته باشد.‏

وي افزود: با توجه به صعود پرسپوليس به نيمه نهايي ليگ ‏قهرمانان آسيا و همان طوري که در روز قرعه کشي ليگ اعلام کرديم ‏در صورت صعود زمان دربي پايتخت تغيير مي‌کند، بر اين اساس ‏بازي دو تيم پرسپوليس و استقلال در هفته دهم ليگ برتر در روز ‏‏5 آبان 96 ساعت 15 برگزار مي‌شود.

مسئول مسابقات سازمان ليگ در مورد زمان بازي اين دو تيم در ‏جام حذفي مقابل حريفان گفت: ديدار پرسپوليس و نفت تهران از ‏مرحله يک شانزدهم جام حذفي و بازي استقلال با حريفي که در ‏قرعه‌کشي مشخص خواهد شد در مرحله يک هشتم در روزهاي ‏‏29 و 30 مهر ماه انجام مي‌شود.‏

هت‌تريک برانکو در تعويض‌هاي طلايي

برانکو براي سومين بازي پياپي با تعويض‌هايش روند بازي تيمش را به کلي تغيير داد.

پرسپوليس با بازگشتي فوق العاده مسير صعود خود به جمع چهار تيم برتر ليگ قهرمانان آسيا را هموار کرد.

بعد از گره خوردن کار در نيمه دوم و گل تساوي الاهلي به پرسپوليس ده نفره، قرمزها در آستانه حذف قرار گرفته بودند که برانکو دست به تعويض زد و منشا و مصلح را وارد زمين کرد. دو بازيکني که حوالي دقيقه 80 پرسپوليس را به اوج رساندند و کار الاهلي را تمام کردند. ضربه شايان مصلح به دست مدافع الاهلي خورد و پنالتي-اخراج را نصيب پرسپوليس کرد و منشا هم با اعتماد به نفسي بي‌نظير پشت ضربه حساس ايستاد و گل دوم پرسپوليس را وارد دروازه حريف عربستاني کرد.

دقايقي بعد هم بشار رسن تعويض ديگر برانکو پنالتي دوم را براي پرسپوليس گرفت که طارمي تيرخلاص را به دروازه الاهلي شليک کرد. بردي که شريني‌اش را از هت‌تريک برانکو در تعويض‌هاي طلايي دارد.

در بازي رفت با الاهلي هم پرسپوليس با 2 گل عقب افتاده بود که ورود منشا و رسن به بازي کار را به تساوي کشاند. اتفاقي که در بازي هفته قبل با گسترش فولاد به شکلي ديگر افتاد و پرسپوليس با ورود طارمي و مسلمان برنده بازي شده بود. بايد تعويض‌هاي طلايي را جزو خصيصه‌هاي پروفسور برانکو بدانيم. اتفاقي که تا همين يک ماه قبل پاشنه آشيل برانکو بود و مرتب از تعويض‌هاي بدموقع سرمربي پرسپوليس انتقاد مي شد. اما حالا او پروفسوري روي ابرهاست. در آستانه قهرماني‌اي تاريخي که ريزترين انتقادها را هم از بين خواهد برد.

اعتراف بازيکن کره جنوبي

باعث تحريک عزت اللهي و اخراج او شدم

مدافع تيم ملي کره جنوبي اعتراف کرد که حرکت او باعث عصبانيت هافبک تيم ايران و اخراج او در بازي رودرروي دو تيم شده است.

کيم مين‌جائه، مدافع 21 ساله تيم ملي کره جنوبي در دقيقه 51 ديدار مقابل ايران با سعيد عزت‌اللهي درگير و عاملي براي اخراج هافبک ايراني شد.

عزت‌اللهي زماني که با کيم روي هواي پريده بود، هنگام آمدن روي زمين با پاي خود روي سر کيم رفت که باعث شد داور مسابقه به او کارت قرمز نشان بدهد. کيم مين‌جائه در اين خصوص گفت: «من فکر مي‌کنم عزت‌اللهي به دليل حرکت من که او را گرفته بودم، عصباني شد و اين اتفاق تحريکش کرد تا روي سر من بيايد».مدافع تيم ملي کره جنوبي که در اواخر بازي زمين را ترک کرد در خصوص تعويض خود نيز خاطرنشان کرد: «من مي‌خواستم به بازي ادامه بدهم، اما پس از اين اتفاق احساس سرگيجه داشتم و درخواست کردم که تعويض شوم»

معروف:

بازي برابر آمريکا باور نکردني بود

کاپيتان تيم ملي واليبال ايران گفت: بازي برابر آمريکا باور نکردني بود و همه بازيکنان براي اين پيروزي تلاش کردند.

به گزارش فدراسيون واليبال، سعيد معروف در نشست خبري بعد از ديدار ايران و آمريکا که با نتيجه سه بر دو به سود ايران به پايان رسيد، اظهار داشت: خوشحاليم که پيروز شديم. در دو ست اول حرفي براي گفتن نداشتيم. اصلاً نجنگيديم و سرويس‌هاي آمريکا امان تيم ايران را بريد.

وي با بيان اينکه حملات بعد از دريافت تيم آمريکا هم بي‌نقص بود، گفت: بعد از ست دوم به بازي برگشتيم. به توانايي‌هاي خود تکيه کرديم. تعويض‌هايي که صورت گرفت نيز به تيم ايران کمک زيادي کرد.

کاپيتان تيم ملي واليبال ايران تاکيد کرد: همه بازيکنان براي اين پيروزي تلاش کردند. خيلي خوشحاليم. اين پيروزي را به همه ايراني‌ها، به بازيکنان و کادر فني تبريک مي‌گويم. بازي برابر آمريکا باور نکردني بود و همه بازيکنان براي اين پيروزي تلاش کردند.


 خبـــرنامه 

 بازتاب صعود سرخپوشان در رسانه‌هاي عربستاني

وقتي که پرسپوليس شادي سعودي ها را خراب کرد

پيروزي پرسپوليس برابر الاهلي و صعودش به مرحله نيمه‌ نهايي ليگ قهرمانان آسيا بازتاب گسترده‌اي در رسانه‌هاي عربستاني داشته است.تيم فوتبال پرسپوليس با برتري 3 بر يک برابر الاهلي عربستان در دور برگشت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا توانست جواز حضور در جمع چهار تيم برتر اين رقابت‌ها را دريافت کند.

در اين ميان صعود پرسپوليس و شکست الاهلي بازتاب‌هاي گسترده‌اي در رسانه‌هاي عربستاني داشت.

سايت عاجل عربستان نوشت: تيم الاهلي با شکست برابر پرسپوليس شانس بازي با الهلال در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا را از دست داد.

سايت اسپورت عربستان نيز خبر شکست الاهلي در مصاف با پرسپوليس را در صفحه اصلي خود قرار داد.

روزنامه الرياضيه نيز نوشت: تيم الاهلي فرصت ملاقات با الهلال در نيمه نهايي ليگ قهرمانان را از دست داد.

روزنامه الرياض هم با طعنه به تيم الاهلي در بخش ورزشي خود آورده است: تيم الاهلي شادي عربستاني‌ها را خراب کرد و نتوانست برابر پرسپوليس به برتري برسد.

محروميت 3 جلسه‌اي مانه تأييد شد

مهاجم سنگالي سرخپوشان مرسي‌سايد در سه بازي پيش‌روي اين تيم قادر به همراهي تيمش نخواهد بود.

اتحاديه فوتبال انگليس (FA) درخوست فرجام‌خواهي باشگاه ليورپول مبني بر بخشش يا کاهش محروميت سه جلسه‌اي ساديو مانه را رد و اين محروميت را تأييد کرد. به اين ترتيب اين مهاجم سنگالي بازي با برنلي و لسترسيتي در ليگ برتر و ديدار با لسترسيتي در جام اتحاديه را از دست مي‌دهد.

مانه 25 ساله در دقيقه 37 ديدار ليورپول برابر منچسترسيتي به دليل ضربه‌اي که با کف پا به صورت ادرسون، دروازه‌بان حريف زد، از زمين بازي اخراج شد. اين بازي در نهايت با شکست 5 بر صفر شاگردان يورگن کلوپ همراه شد.

مانه در حالي با سه جلسه محروميت مواجه شده که اخيراً به عنوان بهترين بازيکن ماه گذشته ميلادي ليگ برتر انتخاب شد.

بازشگت کاستا به مادريد

مهاجم چلسي به مادريد سفر کرد و تا ژانويه در اين شهر خواهد ماند تا با اتلتيکومادريد قرارداد امضا کند.

ديگو کاستا به همراه خانواده‌اش به مادريد سفر کرد و ديدار اتلتيکومادريد و رم را در ليگ قهرمانان اروپا تماشا کرد. يکي از نزديکان مهاجم برزيلي-اسپانيايي اعلام کرد که او تصميم گرفته است در مادريد بماند تا ژانويه فرا برسد و با اتلتيکو قرارداد امضا کند. با اين حرکت جديد، مهاجم برزيلي–اسپانيايي مي‌خواهد باشگاه چلسي را تحت فشار قرار دهد تا پيشنهاد قرمز و سفيد پوشان را بپذيرد.

اين‌ در حالي است که کاستا هيچ علاقه‌اي ندارد دوباره به تيم لندني بازگردد و او تنها به بازگشت به اتلتيکو فکر مي‌کند. کاستا به همين خاطر پيشنهاد 5 ميليون يورويي فنر باغچه تا نيم فصل را قبول نکرد. مهاجم برزيلي تا چند هفته‌ پيش در کشورش تمرين مي‌کرد و اکنون مي‌خواهد به تمرينات خود در پايتخت ‌اسپانيا ادامه‌ دهد.

حمله يک تماشاگر به ستاره گران قيمت پاري سن ژرمن

يک تماشاگرنما قصد داشت در ديدار سلتيک و پاري ‌سن‌ ژرمن به مهاجم جوان فرانسوي آسيب برساند.پاري ‌سن‌ ژرمن در نخستين بازي‌اش در ليگ قهرمانان اروپا مهمان سلتيک بود و اين تيم را با نتيجه‌ 5 بر صفر شکست داد. در جريان بازي براي کيليان ام‌باپه اتفاق ناخوشايندي افتاد.

در ‌دقيقه 40 بازي پس از گل سوم تيم فرانسوي که توسط ادينسون کاواني به ثمر رسيد يک تماشاگر به زمين مسابقه آمد و به سمت ام‌باپه حمله ور شد. اين تماشاگرنما نتوانست به مهاجم جوان فرانسوي آسيب برساند و به خاطر حضور ماموران امنيتي ورزشگاه سلتيک پارک مجبور شد فرار کند.

نارضايتي آنچلوتي از نمايش بايرن

سرمربي بايرن مونيخ با وجود کسب برد برابر اندرلخت 10 نفره از نمايش تيمش راضي نيست.

بايرن مونيخ در اولين ديدار خود در ليگ قهرمانان اروپا برابر اندرلخت 10 نفره قرار گرفت که اين ديدار با برتري 3 بر صفر باواريايي‌ها به پايان رسيد.

کارلو آنچلوتي سرمربي بايرن مونيخ بعد از پايان اين ديدار گفت: انتظار برد را داشتم و به آن رسيديم ولي از نظر بازي آن تيمي نبوديم که انتظار داشتم. انتظار داشتم فوتبال بهتري بازي کنيم. در اين برهه که بازي خودمان را در بوندسليگا باخته بوديم بهترين چيز کسب برد بود که به آن رسيديم ولي برابر تيم 10 نفره بايد بهتر بازي کنيم و توپ را بهتر در زمين بازي به گردش در بياوريم.

فرانک ريبري بعد از تعويض با ناراحتي روي نيمت قرار گرفت و همين موضوع سوال بعدي از کارلو آنچلوتي بود که او در پاسخ گفت: ريبري يک کارت زرد گرفته بود و به همين خاطر او را تعويض کردم. درباره واکنشي که نشان داد بهتر است خودش پاسخگو باشد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي