جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/07/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5668


مجهز شدن 60 اراضي کشاورزي استان تهران به سيستم نوين آبياري


برگزاري جلسه پيش‌بيني بهره‌دهي شركت نفت و گاز مسجد سليمان

مدير عامل شرکت برق منطقه‎اي خوزستان:
فرسودگي تجهيزات صنعت برق خوزستان‏


آغاز تعميرات ساليانه نيروگاه‎هاي برق آبي خوزستان


خبــر


در استان


 مجهز شدن 60 اراضي کشاورزي استان تهران به سيستم نوين آبياري  

 دماوند- صادقعلي

رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان تهران گفت: حدود 60 هزار هکتار از اراضي کشاورزي اين استان در دولت يازدهم به سيستم نوين آبياري (قطره‌اي) مجهز شد.علي اشرف منصوري در گفت و گو با خبرنگار آفرينش اظهار کرد: در ابتداي دولت يازدهم 29 هزار هکتار از اراضي کشاورزي استان تهران به سيستم نوين آبياري مجهز بود که اين ميزان تا پايان امسال از مرز 60 هزار هکتار خواهد گذشت که يک اقدام بي‌نظير و حرکت جهادي در جهت افزايش بهره‌وري و کارايي مصرف آب است.

وي تصريح کرد: توسعه سيستم نوين آبياري تحت فشار، احداث گلخانه‌ها و همچنين اجراي طرح کشاورزي حفاظتي در اراضي کشاورزي، توليد بذور اصلاح شده با نياز آبي کم، از جمله اقدامات اساسي اين سازمان درراستاي جلوگيري از فرونشست زمين است.

منصوري بيان کرد: تغييرات اقليمي، کاهش نزولات جوي و بارندگي در سطح استان تهران و کشور و همينطور برداشت اضافي از آبهاي زيرزميني از جمله عوامل موثر در فرونشست بوده و به همين منظور وزارت جهاد کشاورزي و به تبع آن سازمان جهاد کشاورزي استان تهران اقدامات گسترده‌‎اي براي افزايش بهره‎وري مصرف آب و کاهش برداشت از آبهاي زيرزميني انجام داده است.وي خاطرنشان کرد: 30 درصد احداث گلخانه‎هاي جديد و نوسازي گلخانه‎هاي قديمي کشور در سال قبل در سطح 350هکتار در استان تهران اتفاق افتاده و به همين منظور استان تهران در زمينه احداث و نوسازي گلخانه و توسعه سامانه‎هاي آبياري تحت فشار رتبه نخست کشوري را در اختيار دارد.

به گفته منصوري، ميزان بهره‎وري مصرف آب در فضاي بسته 10 برابر فضاي باز است به همين منظور احداث گلخانه‎هاي جديد و همچنين نوسازي گلخانه‎هاي قديمي يکي ديگر از سياستهاي سازمان جهاد کشاورزي استان تهران در اين راستا است.

وي يادآور شد: 40 درصد آب در استان تهران در بخش کشاورزي مصرف مي‎شود و 60 درصد آن در بخشهاي شرب و صنعت و خدمات مورد استفاده قرار مي‌گيرد و بايد از طريق دستگاههاي متولي تلاش کرد با افزايش صرفه‌جويي در بخش آب شرب و صنعت از تخليه غيرمنطقي آبهاي زيرزميني جلوگيري کرد.

رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان تهران خاطرنشان کرد: در نيمه اول سال جاري حدود 170 هکتار گلخانه جديد و حدود 4 هزار هکتار آبياري تحت فشار احداث و اجرا شده که نسبت به هدفگذاري انجام شده، سازمان جهاد کشاورزي استان تهران در کشور پيشرو است.


 برگزاري جلسه پيش‌بيني بهره‌دهي شركت نفت و گاز مسجد سليمان 

 اهواز – خبرنگار آفرينش

جلسه فني عملياتي پيش‌بيني بهره‌دهي چاههاي نفت و گاز شرکت بهره‎برداري نفت و گاز مسجدسليمان برگزار شد. اين جلسه که مهمترين جلسه فني عملياتي شرکتهاي بهره‎بردار نفت و گاز است در شهرک نفت اهواز با حضور مديران و کارشناسان شرکت ملي مناطق نفتخيز جنوب و شرکت بهره‎برداري نفت و گاز مسجدسليمان برگزار شد.

طي اين جلسه که با رياست مهندس بيژن عاليپور مديرعامل شرکت ملي مناطق نفتخيز جنوب برگزار شد کارشناسان فني و عملياتي 2 شرکت ضمن بررسي موانع و مشکلات توليد در 6 ماهه نخست درخصوص پيش‌بيني بهره‌دهي چاههاي توليدي نفت، مقايسه توليد واقعي با ظرفيت توليد، تعهد و پيش‌بيني توليد و تزريق گاز، تنگناهاي عملياتي و پروژه‌هاي در دست اقدام نفتي و گازي براي نيمه دوم سال جاري به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مهندس قباد ناصري مديرعامل شرکت بهره‎برداري نفت و گاز مسجدسليمان در اين جلسه گفت: 20 ميدان نفتي در حوزه عملياتي 27000 کيلومتر مربعي شرکت بهره‎برداري نفت و گاز مسجدسليمان قرار دارند که اکنون از 12 ميدان و 16 مخزن نفتي عمليات توليد و فرآورش نفت صورت مي‎گيرد که مخزن آسماري ميدان مسجدسليمان با 108 سال سابقه قديمي‎ترين مخزن و ميدان نفتي خاورميانه است که در حال حاضر هم در حال توليد و فعاليت است.

وي تصريح کرد: ظرفيت توليد نفت در اين شرکت 169 هزار بشکه در روز است که توسط بيش از 2000 کيلومتر خط لوله جرياني و انتقالي به مبادي مصرف داخلي و پايانه نفتي خارگ جهت صادرات منتقل مي‎شود.


 مدير عامل شرکت برق منطقه‎اي خوزستان:
 فرسودگي تجهيزات صنعت برق خوزستان‏ 

 اهواز – خبرنگار آفرينش

مديرعامل شرکت سهامي برق منطقه‎اي خوزستان گفت: تجهيزات صنعت برق خوزستان عمر بالايي دارند و نبايد از آنها انتظار کارکرد نرمالي داشت.محمود دشت‎بزرگ در مورد ‏فرسودگي تجهيزات برق استان اظهار داشت: متناسب با گذشت زمان و تقاضاي مصرف، در صنعت برق سرمايه‎گذاري براي نوسازي شبکه صورت نگرفته و در اکثر بخشها با عمر بالاي تجهيزات روبرو هستيم.وي افزود: از مجموع 464 دستگاه ترانسفورماتور شبکه، تعداد 101 دستگاه (معادل 24 درصد) عمري بالاي 30 سال دارند که لازم است تا افق 1404 سالانه حداقل 200 ميليارد ريال اعتبار براي نوسازي ترانسها اختصاص يابد.

دشت‌بزرگ درخصوص فرسودگي خطوط شبکه نيز گفت: از مجموع 8686 کيلومتر مدار خطوط شبکه، ميزان 3374 کيلومتر مدار (معادل 39 درصد) داراي عمر بالاي 30 سال هستند و تا افق 1404 سالانه حدود 200 ميليارد ريال اعتبار براي نوسازي لازم دارند. از اين ميزان خطوط، 2135 کيلومتر مدار بيش از 40 سال عمر دارند که بايد در اولويت نوسازي قرار بگيرند.

مديرعامل شرکت سهامي برق منطقه‎اي خوزستان در پايان اضافه کرد: در گذشته صنعت برق خوزستان مورد بي‎مهري قرار گرفته و اقدام خاصي براي به‎‌روزرساني تجهيزات انجام نشده است، اين در حالي است که لازمه خدمات‎رساني خوب، تجهيزاتي به‎روز و باکيفيت است. در اين زمينه بايد همه تلاشمان را انجام دهيم تا در کنار حفظ پايداري شبکه نسبت به نوسازي تجهيزات نيز اقدامات لازم را صورت دهيم.


 آغاز تعميرات ساليانه نيروگاه‎هاي برق آبي خوزستان  

 اهواز – خبرنگار آفرينش

نيروگاه دز واحد شماره 6 به عنوان اولين واحد با تلاش شبانه‎روزي پرسنل شرکت و به منظور تامين پايداري شبکه در ايام تعطيلات سوگواري سالار شهيدان پس از تعميرات ساليانه با پنج روز کاهش زمان خاموشي وارد مدار بهره‎برداري شد.تعميرات ساليانه نيروگاههاي برق آبي خوزستان توسط پرسنل شرکت نصب، تعمير و نگهداري نيروگاههاي برق آبي خوزستان در سه ناحيه عباسپور، دز و مسجدسليمان کليد خورد.

"امير محمودي" معاونت نيروگاهها در شرکت نصب، تعمير و نگهداري نيروگاههاي برق آبي خوزستان ضمن اعلام اين خبر افزود: تعميرات ساليانه واحدهاي نيروگاهي يکي از برنامه‎هاي مدون براي هر نيروگاه است که مطابق دستورالعملهاي اوليه سازندگان تجهيزات، تجربه ارزنده اين شرکت و همچنين با هماهنگي شبکه ملي برق کشور صورت مي‎گيرد.محمودي خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ريزيهاي ساليانه و از پيش تعيين شده درراستاي بهبود وضعيت و بالا بردن آمادگي توليد در نيروگاهاي برق آبي، عمليات تعميرات ساليانه در سه ناحيه عباسپور، مسجدسليمان و دز آغاز شد که در حال حاضر در ناحيه عباسپور واحد شماره 3، 5، 6 و در ناحيه مسجدسليمان نيز تعميرات ساليانه واحدهاي 5 و 6 در حال انجام است.محمودي در ادامه افزود: در نيروگاه دز واحد شماره 6 به عنوان اولين واحد با تلاش شبانه‌روزي پرسنل شرکت و به منظور تامين پايداري شبکه در ايام تعطيلات سوگواري سالار شهيدان پس از تعميرات ساليانه با پنج روز کاهش زمان خاموشي وارد مدار بهره‎برداري شد.وي در پايان خاطرنشان کرد: با اتمام عمليات تعميرات بر روي هر واحد، متعاقبا با هماهنگي بخش نظارت شرکت بهره‎بردار، واحد به مدار توليد وارد خواهد شد.


 خبــر 

 مدير کل امور روستايي و شوراهاي استانداري تهران:

800 ميليارد تومان تسهيلات براي ايجاد اشتغال در روستاهاي تهران

دماوند-صادقعلي

مدير کل امور روستايي و شوراهاي استانداري تهران گفت: از ميزان يک و نيم ميليارد دلار تسهيلاتي که مجلس براي کشور تصويب کرده اعتباري بالغ‌بر 220 ميليون دلار معادل با 800 ميليارد تومان سهم استان تهران است که براي ايجاد اشتغال در روستاها در نظر گرفته شده است و شوراها بايد براي جذب اين اعتبارات و رونق و آباداني در حوزه روستا تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار آفرينش، رحيم سليماني‎‏راد در همايش توجيهي و آموزشي شوراهاي روستايي در شهرستان دماوند در خصوص اهميت آموزش در حوزه‌هاي مختلف تصريح کرد: موضوع آموزش امري مهم و ارزشمند است که در کشور مغفول مانده و عمده مشکلات ما ناشي از عدم اطلاعات کافي در مورد مسايل مختلف است.

مدير کل امور روستايي و شوراهاي استانداري تهران افزود: آموزش بايد از خود فرد شروع شود و پس از آن به ديگران ارائه شود و اميدواريم که شوراها با اشراف کامل به قوانين بتوانند راحت‌تر به مقصود خود برسند و علاوه بر آن به افزايش اطلاعات عمومي در حوزه‌هاي مختلف اعم از کشاورزي، استفاده بهينه از آب، بهداشت، مشاغل خانگي و غيره در ميان روستاييان بپردازند.

سليماني‏راد ادامه داد: لازم است که شوراها از نهادهاي مختلف مانند ترويج جهاد کشاورزي، حوزه بهداشت، اداره آموزش فني براي افزايش مهارت‌هاي شغلي و ساير امور در روستاها استفاده کنند و با تدوين برنامه آموزشي به ارتقاي سطح علمي بپردازند.

وي از نظارت و پيگيري امور به عنوان يکي از مهم‌ترين موضوعات نام برد و گفت: يکي از مواردي که در بازديدهاي روستايي مطرح مي‌شود مسايل مربوط به شوراها و عملکرد دهياري‌ها است که با توجه به عنايت دولت به روستاها، بايد نظارت بيشتري در اين حوزه صورت گيرد.

مدير کل امور روستايي و شوراهاي استانداري تهران خاطرنشان کرد: اين نظارت به معناي دخالت نيست بلکه وظيفه شورا سياست‌گذاري و نظارت درخصوص انتخاب دهيار، تصويب و حساب‌رسي بودجه و نظارت دقيق و به موقع آن است تا مسير قانون براي امور اجرايي در حوزه دهياري‌ها انجام شود.

سليماني‏راد با بيان اينکه در دو سال اخير هيچ يک از روستاهاي استان تهران تعرفه عوارض خود را به موقع تحويل ندادند اظهار داشت: لازم است در اين خصوص توجه بيشتري توسط شوراهاي روستا صورت گيرد.

وي اضافه کرد: ما خوشحاليم که در دولت تدبير و اميد نگرش خاصي نسبت به روستاها وجود دارد که هم درمورد ايجاد تسهيلات و هم تزريق اعتبارات به صورت مستقيم و غيرمستقيم مشهود است و همواره به دنبال آباداني روستاها هستيم.

مدير کل امور روستايي و شوراهاي استانداري تهران از درجه‌بندي دهياري‌ها در استان خبر داد و بيان کرد: ما تلاش کرديم تا 260 دهياري موجود در استان تهران درجه‌بندي شود که اين موضوع ابلاغ خواهد شد و بايد مدنظر شوراها قرار گيرد تا براساس ابلاغ‌ها عمل کنند.

سليماني‎‏راد ايجاد اشتغال در روستاها را به عنوان يکي از سياست‌هاي مهم کشور خواند و عنوان کرد: بحث ايجاد اشتغال در روستاها يکي از سياست‌ها و برنامه‌ريزي‌هاي دولت است که بايد از طريق رونق توليد در بخش‌هاي مختلف کشاورزي‌، صنعت، صنايع‌دستي، گردشگري و غيره مدنظر قرار گيرد و گامي درراستاي ماندگاري جمعيت در روستا و مهاجرت معکوس به روستاها باشد.

وي درخصوص اعتبارات ماليات بر ارزش افزوده تصريح کرد: 30 درصد از اعتبارات ماليات بر ارزش افزوده متعلق به روستاها و 70 درصد براي شهرها در نظر گرفته شده است و دراين در حالي است که تنها هفت درصد از جمعيت استان تهران را جمعيت روستايي تشکيل مي‌دهد و اين بهترين فرصت براي روستاييان است.

مدير کل امور روستايي و شوراهاي استانداري تهران ادامه داد: استفاده از فرصت‌هايي مانند ماليات بر ارزش افزوده، گردشگري، جرايم و غيره فرصت خوبي است و شوراها بايد آن را به سمت درآمد پايدار سوق دهند و مشاغلي با طرح‌هاي خوب ايجاد کنند تا موجب ايجاد درآمد پايدار براي دهياري‌ها شود.

شهردار جديد منطقه دو ساري منصوب شد

ساري-رقيه سامع

همزمان با جلسه شوراي اداري در مراسمي با حضور مهندس زليكاني نائب رئيس شوراي شهر، معاونان، مديران شهرداري ساري و نيز معاونان و مديران شهرداري منطقه 2، سيدكمال آقاميري به عنوان شهردار منطقه معرفي شد.

در اين مراسم كه آقايان فرزانه،رشيدي،محبوب و معيل به عنوان معاونان شهرداري ساري و خواجه‎وندي مدير امور اداري شهردار مركز استان حضور داشتند، از زحمات اميد ذاكري شهردار پيشين منطقه كه با انرژي مضاعف در راه خدمت به شهر توانست اقدامات مناسبي انجام دهد تقدير به عمل آمد و سيد كمال آقاميري كه عملكرد درخشاني در سازمان عمران شهرداري ساري داشت به عنوان شهردار منطقه دو معرفي شد.

اهداي مدال قهرمانان ورزشکار اسلامشهري به فرزندان شهيد مدافع حرم

اسلامشهر – محمدرضا عباسي

خواهر و برادر بدمينتون کار اسلامشهري مدال قهرماني خود را به فرزندان شهيد مدافع حرم حاج محمود شفيعي اهدا نمودند.

مبينا و علي ندايي ورزشکاران قهرمان اسلامشهري با حضور در منزل شهيد مدافع حرم حاج محمود شفيعي مدال قهرماني مسابقات کشوري خود را به فرزندان اين شهيد اهدا نمودند.

مبينا و علي خواهر و برادر بدمينتون کار اسلامشهري به همراه پدرومادر خود با حضور در منزل شهيد شفيعي 2 مدال زرين قهرماني مسابقات کشوري دانش‌آموزان را به زهرا و فاطمه شفيعي دو فرزند شهيد مدافع حرم به پاس ارج نهادن به مقام والاي شهدا تقديم کردند.


 در استان 

 معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري اصفهان:

عمر ناوگان اتوبوسراني اصفهان از 5/8 سال به 5 سال مي‌رسد

اصفهان – معصومه رشيدي

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري اصفهان با بيان اينکه از سال گذشته پيگيريهاي مجدانه‎اي براي نوسازي بخش عمده ناوگان حمل و نقل عمومي شهر انجام شده است، گفت: در حال حاضر متوسط عمر ناوگان اتوبوسراني شهر اصفهان 8.5 سال است اما با اقدامات برنامه‌ريزي شده، عمر ناوگان تا سال 1400 به 5 سال خواهد رسيد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، عليرضا صلواتي تصريح کرد: ناوگان اتوبوسراني اصفهان متأسفانه ناوگان نسبتاً فرسوده‌اي است به طوري که در حال حاضر حدود 600 اتوبوس شهر اصفهان بالاي 10 سال عمر دارند و براساس استانداردهاي روز فرسوده محسوب شده و بايد از رده خارج شوند.

وي با تاکيد بر اينکه از سال گذشته پيگيريهاي مجدانه‌اي براي نوسازي بخش عمده ناوگان حمل و نقل عمومي شهر اصفهان انجام شده است، افزود: در اين راستا قراردادي براي خريد حدود 500 دستگاه اتوبوس با يکي از برندهاي خوب که توليد اتوبوسهاي آن با استانداردهاي روز دنيا و اروپا برابري مي‌کند، منعقد شد.

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري اصفهان ادامه داد: تعداد 140 دستگاه از اين اتوبوسها 15متري و مخصوص سامانه تندرو هستند و حدود 350 دستگاه اتوبوس 12 متري معمولي است.

وي با اشاره به اينکه تاکنون 100 دستگاه از اتوبوسهاي خريداري شده وارد ناوگان اتوبوسراني شهر اصفهان شده است، گفت: تا پايان سال آينده تمام اتوبوسهاي خريداري شده وارد ناوگان حمل و نقل عمومي شهر اصفهان مي‎شوند تا نيمي از ناوگان نوسازي شود.

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري اصفهان با بيان اينکه در حال حاضر هيچ اتوبوس فرسوده‌اي در شهر اصفهان تردد نمي‌کند، اظهارکرد: تا سال 1400 عمر ناوگان اتوبوسراني اصفهان را از 8.5 سال به 5 سال کاهش خواهيم داد.

مدير کل بنياد مسکن انقلاب اسلامي آذربايجان غربي:

بهره‌برداري از 300 طرح عمراني همزمان با روز روستا

اروميه- آبروشن

مدير کل بنياد مسکن انقلاب اسلامي آذربايجان غربي گفت: همزمان با روز روستا، 297 واحد مسکوني روستايي مقاوم و زيباسازي شده با اعتبار 45 ميليارد ريال به بهره‌برداري مي‌رسند.محمود بدلي افزود: همچنين از طرح هادي 5 روستا با 11 ميليارد و 113 ميليون ريال بهره‌برداري مي‌شود.وي افزود: با بهره‌برداري از اين طرحها 2 هزار و 480 خانوار از مزاياي آنها بهره‌مند مي‌شوند.

بدلي با اشاره به اينکه طرح ويژه بهسازي (مقاوم‎سازي) اماکن روستايي با هدف بهبود بافتهاي فرسوده، ارتقاءکيفيت ساخت و سازها، ترويج فرهنگ رعايت اصول فني برابر مقررات ملي ساختماني، در روستاها اجرا مي‌‎شود، افزود: در اين زمينه تاکنون طرح بهسازي 75 هزار واحد مسکوني در روستاهاي استان شروع شده و بيش از 63 هزار واحد نيز به اتمام رسيده است که روستاييان عزيز و زحمتکش در اين واحدهاي مناسب و مقاوم سکونت دارند.

مديرکل بنياد مسکن انقلاب اسلامي آذربايجان غربي در ادامه گفت: طرح هادي نيز با هدف توسعه اصولي، برابر نقشه تهيه شده در روستاها اجرا مي‌شود که براي تمامي 2 هزار و 168 روستاي بالاي 20 خانوار استان اين طرح تهيه و در 501 روستا نيز اقداماتي نظير بازگشايي معابر، جدولگذاري، سنگ فرش و آسفالت معابر، ساماندهي چشمه‎ها اجرا شده است.

اروميه؛ ميزبان ششمين هم‌انديشي شرکت‌هاي توزيع برق

اروميه- يزدان پناه

معاون بهره‌برداري و ديسپاچينگ شرکت توزيع نيروي برق آذربايجان غربي از برگزاري ششمين نشست هم‌انديشي بهره‌برداري شرکتهاي توزيع برق غرب و شمالغرب کشور در روزهاي 18، 19و 20 مهرماه جاري در اروميه خبر داد.وي هدف از برگزاري اين نشست را تبادل دانش فني و ارائه تجربيات و عرضه توانايي و استعداد شرکتهاي توزيع نيروي برق غرب و شمال غرب کشور و نمايش توانمنديها و فرهنگ غني اين استان دانست.

نجات‌اله علي‌نژاد با اشاره به تقسيم‌بندي شرکتهاي توزيع کل کشور به سه گروه گفت: يکي از اين گروهها شرکتهاي توزيع برق غرب و شمال غرب کشور است که شامل 12 شرکت توزيع برق مي‌باشد. اين شرکتها ششمين سال است که همه ساله در يکي از استانهاي کشور تجربيات و کار و عملکرد و اتفاقات خود را به صورت مقاله ارائه و يا به صورت کارگاه آموزشي برگزار مي‌کنند.

معاون بهره‌‎برداري و ديسپاچينگ شرکت توزيع نيروي برق آذربايجان غربي ضمن تشريح نحوه اجراي اين نشست گفت: به دليل انتقال آسان تجربيات، نخستين بار اين نشست به صورت کارگاه آموزشي برگزار خواهد گرديد.

علي‌نژاد افزود: در اين ميان 119 کارگاه آموزشي پيشنهاد شد که به دليل محدوديت زماني تعداد 30 کارگاه انتخاب شد که به صورت آموزشي و يا پوستر ارائه خواهد گرديد. در اين رابطه از استان ما نيز دو طرح انتخاب شده؛ اولي رونمايي از دستگاهي است که براي نخستين بار در کشور به عنوان پروژه تحقيقاتي شرکت توزيع نيروي برق استان با همکاري دانشگاه اروميه ساخته شده که برداشت و انشعابات غيرمجاز از کابل سرويس مشترکين را شناسايي مي‌کند و دومين اثر مربوط به طراحي در حوادث و اتفاقات شبکه‌هاي توزيع مي‌باشد که اين خود تجربه سال 90 در شهرستان پيرانشهر بود که برف سنگين خسارتهاي فراواني را به شبکه‌هاي توزيع برق وارد کرد و نتيجه تمامي آن تجربيات به صورت پوستر ارئه خواهد شد.علي‌نژاد ضمن اشاره به اهميت شناساندن و به رخ کشيدن توانمنديهاي استان برگزاري نمايشگاهي با تعداد 35 غرفه در جوار اين نشست را گامي درراستاي حمايت از توليد و تامين‌کنندگان تجهيزات برق در سطح کشور و استان دانست.

معاون بهره‌برداري شرکت توزيع نيروي برق آذربايجان غربي با تاکيد بر بالابودن بار فني اين نشست گفت: سه دانشگاه داريم که هر کدام يک کارگاه ارائه نموده‌اند و انتخاب 48 نفر از اساتيد برق دانشگاهها به عنوان داوران کارگاههاي آموزشي (ورکشاپها) به همين منظور و در راستاي ارتباط و پيوند چشمگير صنعت و دانشگاه انجام پذيرفته است.

علي‌نژاد در پايان اظهار اميدواري کرد که اين نشست پيش زمينه‌اي براي برگزاري کنفرانس بين‌المللي آتي برق در استان باشد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي