جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/07/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5668

ادامه ماجراهاي عجيب استقلال
شفر، با دستياران تحميلي خود مخالفت کرد


ورود حراست وزارت ورزش به ماجراي خوشگذراني شبانه پرسپوليسي ها


خبـــرنامه


خبـــرنامه


 ادامه ماجراهاي عجيب استقلال
 شفر، با دستياران تحميلي خود مخالفت کرد  

 
مخالفت وينفرد شفر با حضور سيروس دين‌محمدي و بيژن طاهري مديران باشگاه و اعضاي کميته فني را غافلگير کرده است. آنها منتظر بودند سرمربي ارزان‌قيمت آلماني به راحتي پيشنهاد کميته فني را بپذيرد اما مخالفت شفر همه چيز را به هم ريخته است. اما موضوع تنها يک مخالفت ساده نيست. گفته مي‌شود وينفرد شفر خواهان حضور فرهاد مجيدي در کادر فني استقلال شده و اين چيزي است که به شدت باعث نگراني افتخاري و اعضاي کميته فني استقلال شده است. اصرار شفر براي حضور مجيدي در شرايطي صورت مي‌گيرد که سيدرضا افتخاري بعد از معرفي شفر به عنوان سرمربي، مدعي شده بود که مطرح شدن نام فرهاد مجيدي توسط شفر يک اشتباه لپي از سوي او بود!

اين آخرين تناقضي است که در ادعاهاي مسئولان، مديران و اعضاي کميته فني استقلال ديده شده است. پيش از اين هم در سايت رسمي باشگاه استقلال سيروس دين‌محمدي و بيژن طاهري به عنوان دستياران شفر معرفي شده بودند اما بعد از فشار هواداران و رسانه‌ها، اعلام شد که آنها فقط به شفر پيشنهاد شده‌اند و حضورشان در کادر فني منوط به قبول سرمربي آلماني است.

حمله عجيب پيشکسوتان به شفر

اما ماجراهاي عجيب باشگاه استقلال، اين روزها تنها به انتخاب دستياران سرمربي آلماني محدود نمي شود. مسئله مهمي که پس از انتخاب شفر خود را عيان کرده، شمشير کشيدن پيشکسوتان استقلال براي سرمربي جديد قبل از ديدن کار او است.

پيشکسوتان استقلال به شکلي از انتخاب سرمربي آلماني انتقاد مي‌کنند که گويا فراموش کرده‌اند که خودشان در چه جايگاهي قرار دارند.

در حالي که به نظر مي‌رسيد استقلال با انتخاب سرمربي جديد به مرز آرامش رسيده، برخي از پيشکسوتان اين تيم با مصاحبه‌هاي عجيب خود در حال سنگ‌اندازي هستند. البته شايد در اين ميان، برخي‌ها انتقادات درستي را مطرح کنند اما حال با انتخاب شفر، اجازه نمي‌دهند که اين سرمربي آلماني حداقل بتواند کارش را انجام داده تا بلکه نتيجه بگيرد.

پيشکسوتاني که با ادبيات عجيب طوري انتقاد مي‌کنند که گويا حق آنها بوده روي نيمکت بنشينند. برخي از پيشکسوتان که تا چند وقت قبل هواداران استقلال آنها را فراموش کرده بودند، با مصاحبه‌هاي خود سعي در معروف کردن خود دارند. موضوعي که در پرسپوليس عکس آن اتفاق مي‌افتد. وقتي مربي اي در پرسپوليس روي کار مي‌آيد، کمتر پيش آمده که پيشکسوتان از همان ابتدا موضوع تندي عليه او بگيرند و اجازه مي‌دهند حداقل چند ماه از کار مربي پرسپوليس گذشته و سپس اظهارنظر کنند.

از طرفي، اقدام اعضاي کميته فني در جهت برهم زدن جو تيم هم در نوع خود جالب است. کميته فني از اعضاي خودشان دو نفر را به عنوان دستيار شفر انتخاب مي‌کنند. انتخابي که بيشتر مثبت باشد، جلوه منفي پيدا کرده، چرا که يک طرف قضيه فرهاد مجيدي قرار داشت که هواداران استقلال بي‌صبرانه منتظر او بودند تا افرادي چون سيروس دين‌محمدي و بيژن طاهري. در واقع استقلالي‌ها خودشان با انتخاب‌هاي نامناسب جو تيم را بهم زده و باعث تشنج مي‌شوند. همه اين اتفاقات نشان مي‌دهد که مديريت درستي در باشگاه استقلال وجود ندارد تا با تصميمات مناسب آرامش را به تيم انتقال دهد.

با جديت شفر، بازيکنان به خود آمدند

اما برخلاف اظهارنظرهاي پيشکسوتان استقلال، سرمربي آلماني نشان داد که نظم و ديسيپلين آلماني خود را سرلوحه کار خود در اين تيم قرار داده است.

تنها يک روز بعد از آنکه شفر، تمرين آبي پوشان را وراي انتظاراتش خواند و بازيکنان اين تيم را ستود، ماه عسل به پايان رسيد و بازيکنان استقلال، آن روي سکه خنده هاي مرد آلماني را هم ديدند.

داد و فريادهاي وينفرد شفر در نخستين جلسه تمريني جدي اش بر سر بازيکنان را بايد نخستين گام او در راستاي به دست گرفتن کنترل تيمش به حساب آورد. او تا روزي که با کت و شلوار بر سر تمرين حضور داشت، نه تصميم گرفت و نه حرفي زد که در حوزه مربيگري باشد. با اين همه وقتي با گرمکن وارد زمين تمرين استقلال شد، به بازيکنان نشان داد که قصه ديگر به شيريني روزهاي قبل نيست.

شفر در تمرينات، گردگيري را با فرياد زدن بر سر بازيکناني آغاز کرد که در پاس دادن کيفيت و دقت لازم را از خود به نمايش نگذاشتند و فريادهاي بلندش را براي آنهايي نگه داشت که توپ را لو مي دادند و به عقب برنمي گشتند.

تاکيدهاي او مبني بر پرهيز از نگه داشتن توپ و ارسال آن با پاس به بازيکنان ديگر در حداقل وقت، نشان مي دهد که مرد آلماني از تيمش چه مي خواهد.

او تيمي سريع تر مي خواهد. تيمي که سريع تر و دقيق تر پاس بدهد، سريع تر از حالت حمله به حالت دفاع منتقل شود و از همه مهم تر اينکه به وقت در اختيار داشتن مالکيت توپ، جاي اينکه خودش بدود، توپ را بدواند. ماه عسل استقلال با شفر تمام شده و حالا است که فشارهاي جدي براي بازسازي تيم آغاز شود.


 ورود حراست وزارت ورزش به ماجراي خوشگذراني شبانه پرسپوليسي ها  

 
ماجراي خوشگذراني پرسپوليسي‌ها پيش از بازي الهلال اکنون با ورود حراست وزارت ورزش و جوانان وارد مرحله‌ي تازه‌اي شده است، موضوعي که علي رغم آثار و تبعات جبران‌ناپذيرش متاسفانه تاکنون هيچ واکنش تنبيهي از سوي باشگاه براي خاطيان به همراه نداشته است.

رسانه‌اي شدن موضوع خوشگذراني بدموقع بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس در امارات و در اردوهاي پيش از بازي با الاهلي و الهلال عربستان،‌ واکنش‌هاي متفاوتي را در پي داشت. اتفاق تلخي که نتيجه تلخ‌تري را براي تيم پرطرفدار پرسوليس به همراه داشت و در نهايت قرمزهاي پايتخت در يک بازي سرنوشت‌ساز متحمل شکست سنگيني شدند و اميد اين تيم براي صعود به فينال ليگ قهرمانان آسيا کمرنگ شد.

ايسنا اواخر هفته گذشته از اتفاقي در اردوي امارات تيم پرسپوليس پرده برداشت که کوچکترين پيگيري و شفاف سازي درباره چرايي خروج بدموقع چند بازيکن پرسپوليس از هتل محل اقامت‌شان ‌در اردوي پيش از بازي با الهلال و الاهلي از سوي مديران اين باشگاه انجام نشد. اردوهايي که در آنها اکثر اعضاي هيات مديره باشگاه هم در کنار تيم حضور داشتند.

اما در اين خصوص يک منبع آگاه درباره واکنش‌ها به موضوع "خوشگذراني" گفت: به دليل اهميت موضوع، حراست وزارت ورزش و جوانان پيگير ماجرا شده تا با خاطيان به صورت جدي برخورد شود. در همين رابطه حراست وزارت ورزش از حراست باشگاه پرسپوليس و همين طور مديران باشگاه توضيح‌ خواسته است.

موضوع اتفاقات اردوهاي پرسپوليس در امارات در گزارش‌هايي به حراست وزارت ورزش و جوانان اعلام شده و اين نهاد پيگير ماجراست تا با اين خاطيان برخورد شود. البته با توجه به اين که ترک اردو توسط پرسپوليسي‌ها در هتلي در ابوظبي و هم‌چنين از محل باشگاه ايرانيان دوبي رخ داده، با بررسي دوربين‌هاي مداربسته اين دو مکان مي‌توان به راحتي به جزئيات ماجرا و همين طور شناسايي بازيکنان خاطي پي برد.

اتفاقات اردوي پيش از بازي با الاهلي تکان‌دهنده تر از اتفاقات بازي با الهلال است،‌ به گونه‌اي که در اين اردو 4 بازيکن خاطي به همراه دو نفر از کارکنان باشگاه پس از شرکت در يک مهماني حدود ساعت 3 صبح به هتل محل اقامت خود باز مي‌گردندد. سناريوي بازگشت به هتل هم به گونه‌اي طراحي شده بود که کارکنان باشگاه 15 دقيقه پس از بازيکنان وارد لابي هتل مي‌شوند تا اين‌گونه وانمود شود که اين 6 نفر با هم نبوده‌اند!

در اردوي بازي با الهلال هم بازيکنان خاطي پس از ساعت‌ها از ترک هتل، بامداد روز بعد وارد هتل محل اقامت خود در ابوظبي شده‌اند. اميد است که نهادهاي نظارتي و حراستي با برخورد قاطع با تمام خاطيان در هر سطحي، زمينه‌ي جلوگيري از اتفاقات مشابه در آينده با هزينه بيت‌المال را بگيرند.


 خبـــرنامه 

 تاج خبر داد؛

احتمال کاهش محروميت پرسپوليس

رئيس فدراسيون فوتبال پرسپوليسي‌ها را اميدوار کرد که محروميت‌شان بر سر ماجراي بازگشت طارمي از ريزه‌اسپور کاهش پيدا کند. او در نشست خبري خود گفت: فيفا تخلف پرسپوليس را احراز نکرده بلکه تنها آن را استنباط کرده است و احتمال کاهش محروميت اين باشگاه در دادگاه عالي ورزش وجود دارد. پرسپوليس از سوي فيفا از دو پنجره نقل‌وانتقالات محروم شده و پرداخت جريمه حدود 800هزار يورويي مهدي طارمي به باشگاه ريزه‌اسپور را هم بايد ضمانت کند.با اين حال امکان کاهش اين محروميت با اعتراض پرسپوليس به دادگاه عالي ورزش وجود دارد. فدراسيون فوتبال مستقل از نهادهاي بين‌المللي با دستور وزير ورزش به اين ماجرا ورود کرده و در حال بررسي اين مساله در کميته اخلاق فدراسيون است. گزارش اين کميته در اختيار وزارت ورزش قرار خواهد گرفت. پيش از اين پرسپوليسي‌ها با وجود آن که قصد اعتراض به حکم را داشتند اما اميد چنداني به تغيير حکم فيفا نداشتند. با اين حال يک جمله مهدي تاج مي‌تواند هواداران پرسپوليس را اميدوار کنند که حداقل زمان محروميت خود را کاهش دهند: «شايد بخشي از محروميت پرسپوليس در دادگاه CAS بخشيده شود.»

PSG به دنبال صيد بوفون جديد

پاري ‌سن‌ ژرمن تلاش مي‌کند که سنگربان جوان ميلان را با رقمي نجومي جذب کند. پاري سن ژرمن يکي از متمول‌ترين باشگاه‌هاي فوتبال در جهان است. اين تيم فرانسوي با سرمايه بالايي که مالک خود دارد مي‌تواند هر بازيکني را جذب کنند. پاري ‌سن‌ ژرمن در تابستان، بازيکنان بزرگي مثل نيمار، ام‌باپه و دني آلوس را جذب کرد اما به نظر مي‌رسد که همچنان به دنبال جذب چهره‌هاي بزرگ و سرشناس است.

رسانه‌هاي فرانسوي از علاقه پاري ‌سن‌ ژرمن به جذب دوناروما سنگربان جوان ميلان سخن به ميان آوردند و نوشتند که سنگربان ميلان هدف بعدي رئيس متمول پاري ‌سن‌ ژرمن است. دوناروما به در تابستان سال جاري قرارداد خود را با ميلان تمديد کرد. رقم فسخ قرارداد او با روسونري 70 ميليون يورو است و پاري ‌سن‌ ژرمن مشکلي در پرداخت اين رقم نخواهد داشت. بايد منتظر حضور اين سنگربان بزرگ هم در اين تيم فرانسوي بود.

مدير برنامه‌هاي دوناروما، مينو رايولا است که رابطه خوبي با پاري سن ژرمن دارد. او باعث شد که زلاتان و وراتي و البته تياگو سيلوا هم در پاري ‌سن‌ ژرمن بازي کنند.

دلخوري فغاني؛

ايراني‌ها بيشتر از همه فحاشي کردند!

عليرضا فغاني که قضاوت بازي سوريه و استراليا در مرحله پلي‌آف جام جهاني روسيه را برعهده داشت از حاشيه‌هاي بعد از اين بازي حسابي دلخور است. به خصوص از ايراني‌ها. پنالتي جنجالي که او در دقايق پاياني براي سوريه گرفت حرف و حديث‌هاي زيادي را درست کرده است. گزيده حرف‌هاي فغاني بدين شرح است:

*ما قضاوت خودمان را انجام داديم و از طرف فيفا و AFC براي قضاوت در اين بازي انتخاب شديم نمره قضاوت ما هم از طرف ناظر فيفا و AFC ارسال مي‌شود. مورد غير فوتبالي درباره قضاوت اين بازي وجود نداشت اما به هر حال برخي‌ها از اتفاقات مختلف سوء استفاده مي‌کنند که در اين بين کاري از دست من برنمي‌آيد.

*خوشبختانه بعد از بازي نسبت به قضاوت ما در اين بازي از سوي ناظران رضايت وجود داشت ما به هر حال درباره صحبت‌هايي که استراليايي‌ها انجام داده‌اند بايد بگويم معمولا بعد از اينکه تيمي برنده نمي‌شوند از اين حرف‌ها زياد به گوش مي‌رسد که ما به اين مسائل عادت داريم.

*از طرف استراليايي‌ها کمي فحاشي صورت گرفت اما برايم جالب است که مردم هميشه در صحنه ما بيشتر از استراليايي‌ها به خاطر اين بازي به ما فحاشي کردند! آنها به ما مي‌گويند که وقتي سوريه‌اي‌ها در تهران به ايراني‌ها توهين کردند چرا برايشان پنالتي گرفتيد؟! در ايران متاسفانه همه به دنبال حاشيه هستند و ما هم به اين مسائل عادت داريم.

کفاشيان:

کي‌روش بخواهد شجاعي مي‌آيد

در چند روز گذشته خبر جالبي درباره مسعود شجاعي منتشر شده است. خبر در يکي از سايت‌هاي خارجي منتشر شد و مضمون آن اين بود که با هماهنگي بين باشگاه مسعود و همچنين فدراسيون فوتبال او به زودي به تيم ملي دعوت خواهد شد. اما علي کفاشيان نايب رئيس فدراسيون فوتبال در اين باره گفت: «اصلاً ازاين موضوع خبر ندارم و در جريان نيستم. به اين موضوع ورودي نداشتم. او يکي از فوتباليست‌هاي ماست، اگر کي‌روش صلاح بداند او را مي‌خواهد. اين موضوع از وظايف کي‌روش است.»

معناي تلويحي حرف‌هاي کفاشيان اين است که حضور شجاعي در تيم منعي ندارد و موضوع فقط فني و در اختيار کي‌روش است. حالا بايد ديد واکنش کي‌روش به اين مساله چيست.

پايان داستان پيکه و اسپانيا

مدافع کاتالاني با محروم شدن از بازي آخر در ميان سوت و تشويق هواداران، مقدماتي جام جهاني 2018 را به پايان رساند. اسپانيا با پيروزي 3 بر صفر برابر آلباني به جام جهاني 2018 روسيه صعود کرد. در اين ديدار جرارد پيکه در کانون توجه بود. مدافع ‌اسپانيايي به خاطر راي دادن به استقلال کاتالونيا و اظهاراتش با خشم هواداران اين کشور روبه‌رو شده بود و در تمرينات تيم‌ ‌ملي علاوه بر اين که هو شد، به او توهين نيز شد و هواداران خواستار جدايي‌اش از تيم‌ ‌ملي شدند.با اين حال هواداران در آليکانته به خواسته يولن لوپتگي پاسخ دادند و از تيم‌ ‌ملي حمايت کردند. آنها براي تماشاي بازي کشورشان با آلباني بليت تهيه کردند و هنوز مشخص نبود با پيکه چه برخوردي خواهد شد. زماني که نام 11 بازيکن اصلي در ورزشگاه اعلام شد، همه بازيکنان با تشويق روبه‌رو شدند به جز مدافع کاتالاني. زماني که نام پيکه شنيده شد صداي سوت‌هاي اعتراض زيادي شنيده شد و هنگامي که پيکه نخستين ضربات را به توپ زد با سوت‌هاي اعتراض آميز روبه‌رو شد.از طرفي پيش از شروع بازي سرخيو راموس براي تحسين و حمايت از مدافع کاتالاني به سمت او رفت و او را در آغوش گرفت. سوت‌هاي اعتراض آميز تا پايان نيمه نخست شنيده مي‌شد. اين اتفاق باعث شد پيکه يک اشتباه بزرگ کند. البته بازيکنان آلباني از اين فرصت نتوانستد بهره کامل را ببرند. پيکه در محوطه جريمه توپ را از دست داد. اين اتفاق باعث شد معترضان به خود بيايند. در نيمه دوم مدافع بارسلونا کارت زرد دريافت کرد و ديدار بعدي تيمش را از دست داد. در ‌دقيقه 60 لوپتگي تصميم گرفت او را تعويض کند و مدافع ‌اسپانيايي ميان سوت و تشويق، زمين بازي را ترک کرد و مقدماتي جام جهاني براي او به پايان رسيد.بدين ترتيب فعلا داستان پيکه و تيم ملي اسپانيا به پايان رسيده و بايد در انتظار هفته هاي آينده و تعيين تکليف حضور اين بازيکن در تيم ملي بود.


 خبـــرنامه 

 برگ برنده استقلال در فسخ قرارداد جباري

بي دليل نيست که رضا افتخاري به راحتي از جواب دادن درباره آينده جباري طفره مي رود چرا که او مي داند مي تواند بدون آنکه مشکلي به وجود بيايد 8 شاکي را از فهرست استقلال کنار بگذارد و يک ريال هم به او پرداخت نکند. آنطور که ميزان نوشته، دست باشگاه استقلال براي فسخ قرارداد جباري باز است، چرا که در قرارداد جباري آمده که به ازاي هر بازي مي‌تواند پول بگيرد. با توجه به اينکه جباري مدتي است بازي نمي‌کند و غرامتي هم به او پرداخت نمي‌شود.

فدراسيون استعلام کرد؛

طارمي مشکلي براي بازي مقابل روسيه ندارد

طارمي مي‌تواند در بازي دوستانه ايران و روسيه براي تيم‌ملي ايران بازي کند.

مهدي طارمي به دليل تخلف در عقد قرارداد غيرقانوني با باشگاه پرسپوليس از سوي فيفا با جريمه مالي و البته محروميت 4 ماهه از حضور در رقابت هاي باشگاهي و ملي مواجه شده است.

مهاجم پرسپوليس به همين دليل نتوانست در ديدار رفت برابر الهلال عربستان در نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا براي تيمش بازي کند، اما جالب اينکه کارلوس کي روش او را به تيم ملي دعوت کرد و در ديدار دوستانه برابر توگو هم طارمي روي نيمکت حضور داشت.

طارمي البته در ديدار برابر توگو به ميدان فرستاده نشد، اما با استعلام فدراسيون فوتبال از فيفا و پاسخ مثبت اين نهاد، کارلوس کي روش در ديدار برابر روسيه مي تواند از بازيکن مورد علاقه اش در صورت نياز استفاده کند.

رويارويي پيشکسوتان ايران و اينتر در آزادي

ستارگان اينترميلان آبان ماه به تهران سفر مي‌کنند.

قرار است ستاره هاي سابق تيم فوتبال اينترميلان براي برگزاري ديداري دوستانه و خيرخواهانه 12 آبان در استاديوم آزادي به مصاف تيم ستارگان فوتبال ايران بروند.

بازيکنان سرشناسي چون لوييز فيگو، خاوير زانتي، جيان لوکا پاليوکا، فرانسچکو تولدو، جوزپه برگومي، محمد کالون، ايوان زامورانو، کريستين چيوو، کولونه‌زه، مارکو ماتراتزي، اولير داکور، ديويد سوازو، ريکاردو فري و ... قرار است در اين بازي شرکت کنند.

طبق توافقات صورت گرفته بيژن ذوالفقارنسب و حسين فرکي بطور مشترک به عنوان مربي روي نيمکت تيم ايران خواهند نشست. همچنين ليست بازيکنان تيم ايران قرار است به زودي اعلام شود.

دروازه‌بان افسانه‌اي آلمان در عربستان

اليور کان دروازه‌بان افسانه‌اي آلمان با فدراسيون عربستان قرارداد امضا کرد.

بنا به اعلام رسانه‌هاي سعودي اوليور کان دروازه بان افسانه‌اي فوتبال آلمان که چند سال قبل از دنياي فوتبال خداحافظي و اعلام بازنشستگي کرد، براساس قراردادي که با فدراسيون فوتبال عربستان امضا کرده آکادمي پرورش دروازه‌باني را در اين کشور راه اندازي خواهد کرد.

روزنامه الرياضيه با پوشش کامل مراسم امضاي قرارداد با اوليور کان نوشت: «طي توافقنامه‌اي که به امضاي دو طرف رسيد از اين پس اوليور کان مديريت آکادمي را برعهده خواهد داشت که قرار است علاقمندان به دروازه‌باني را از رده‌هاي سني پايين جذب و پرورش دهد. براساس اين توافقنامه از ساير کشورهاي عربي حاشيه خليج فارس و شمال آفريقا هم مي‌توانند در اين آکادمي ثبت نام و فعاليت داشته باشند.»

همه احتمالات در خصوص رياست فدراسيون بوکس؛

چه کسي وارث ناطق نوري مي‌شود؟

مجمع انتخابات رياست فدراسيون بوکس تا چند ماه آينده برگزار مي‌شود و 3 مدعي اصلي تصدي اين پست با هم به رقابت مي‌پردازند.

به گزارش ميزان، پايان دوران رياست احمد ناطق نوري پس از بيست و هشت سال، فدراسيون بوکس را با چالش جديد مواجه کرد و دو دستگي در اين فدراسيون به حدي رسيد که وزارت ورزش و جوانان ترجيح داد هرچه زودتر نام‌نويسي از کانديدا‌هاي رياست اين فدراسيون را آغاز کند.

در دو ماه گذشته فدراسيون بوکس عملا دچار دودستگي و رقابت بين مربيان حامي کانديدا‌ها، از جدال بين خود اين نفرات جذاب تر شده بود! اما پس از اعلام زمان نام‌نويسي يک ضلع سوم از راه رسيد و حالا کار به جايي رسيده که جنگ رسانه‌اي و مجازي بين حاميان مدعيان احراز پست رياست اين فدراسيون علني شده است.

روح الله حسيني تنها فرد بوکسي حاضر در بين کانديدا‌هاي رياست فدراسيون بوکس که سابقه قهرماني آسيا را دارد و حدود چهار سال نايب رييس فدراسيون بوده، سياست سکوت و حرکت در سايه را پيش گرفته و بسياري از اهالي بوکس، حسيني را لايق‌ترين فرد براي نشستن روي صندلي رياست مي‌دانند.

از سوي ديگر افشين داوري سرپرست کنوني فدراسيون بوکس که طي دو ماه تلاش‌هاي زيادي براي پيشرفت اين رشته داشته، به احتمال فراوان آستين همت را بالا زده و براي رياست اين فدراسيون نام نويسي مي‌کند. اما حسين ثوري که از مدت‌ها قبل تلاش‌هاي زيادي براي جلب توجه اهالي بوکس انجام داده بود، سومين نفري است که براي رياست بوکس ايران برنامه دارد و در صفحات مجازي از حضور خود در انتخابات پيش رو خبر داده است. شايد اگر رقابت‌هاي قهرماني کشور بزرگسالان پيش رو نبود، انتخابات فدراسيون بوکس هرچه زودتر برگزار مي‌شد، اما روشن است که مجمع اين فدراسيون قطعا پيش از دوره 6 ماهه سرپرستي داوري برگزار خواهد شد و شنيده مي‌شود نيمه دوم آذرماه، اين مجمع برگزار مي‌شود.

روز‌هاي سرنوشت سازي پيش روي بوکس ايران است، روز‌هايي خاص و پراسترس. روز‌هايي که در آن عده‌اي با يکديگر بيعت مي‌کنند و عده‌اي هم سايه يکديگر را با تير مي‌زنند.

تنها چند ماه زمان لازم است تا سکاندار جديد بوکس ايران مشخص شود و بايد ديد ميراث‌دار احمد ناطق در فدراسيون بوکس از بين قهرمان سابق بوکس، سرپرست جديد و داور ستاره دار چه کسي خواهد بود.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي