جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/07/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5672

رئيس اتحاديه ميوه و تره‌بار تهران:
پرونده واردات مرکبات بسته شود

مديرکل آموزش و پرورش استان زنجان:
لزوم کنترل و سالم‌سازي محتواي داده‌هاي رسانه‌هاي مجازي

شهردار تبريز:
تکميل سه پروژه‌ زيرساختي «تبريز 2018»؛اولويت عمراني شهرداري


برگزاري آيين تکريم و معارفه شهردار اصفهان


خبــر


در استان


 رئيس اتحاديه ميوه و تره‌بار تهران:
 پرونده واردات مرکبات بسته شود 

 دماوند- صادقعلي

رئيس اتحاديه ميوه و تره‌بار استان تهران با بيان اينکه پرونده واردات مرکبات بايد بسته شود، گفت: حاصل واردات مرکبات در اين شرايط تنها خروج ارز است.حسين مهاجراني در گفت‌وگو با خبرنگار آفرينش درباره پيش‌بيني توليد پنج ميليون تن مرکبات در کشور اظهار کرد: امسال، سال توليد انواع ميوه و سيفي‌جات در کشور بوده است.

وي ادامه داد: وضع بازار هم خوب است و افزايش قيمت نامعلوم در عرضه انواع ميوه به مردم نداريم و انواع ميوه و سيفي‌جات به قيمت مناسب به مردم عرضه مي‌شود.رئيس اتحاديه ميوه و تره‌بار استان تهران با اشاره به اينکه طبق پيش‌بيني‌هاي جهاد کشاورزي، امسال پنج ميليون تن مرکبات در کشور توليد مي‌شود، تصريح کرد: شمال کشور از قطب‌هاي اصلي توليد مرکبات در کشور است.مهاجراني با بيان اينکه پيش‌بيني توليد پنج ميليون تن مرکبات در کشور بايد پرونده واردات مرکبات را ببندد، اضافه کرد: با اين حجم توليد مرکبات چرا بايد واردات در اين بخش داشته باشيم.

وي با تأکيد بر اينکه پيشگيري هميشه بهتر از درمان است، تصريح کرد: اين موضوع براي عدم وقوع دوباره تجربه تلخ گذشته سرمازدگي مرکبات به‌ويژه پرتقال صدق مي‌کند و بايد از هم‌اکنون تمهيدات لازم در اين زمينه انديشيده شود.رئيس اتحاديه ميوه و تره‌بار استان تهران با اشاره به اينکه اين حجم توليد مرکبات پاسخ‌گوي نياز بازار و تقاضاي مردم است، اضافه کرد: بايد در حفظ و نگهداري اين اندوخته ارزشي بيش از گذشته تلاش کرد.

مهاجراني با بيان اينکه واردات پرتقال و ساير مرکبات تنها خروج ارز از کشور را به همراه دارد، تصريح کرد: در چنين شرايطي و با وجود توليد انبوه مي‌توان به سياست حمايت از توليد ملي کمک کرد.وي با اشاره به اينکه واردات درراستاي حمايت از کشاورزان و باغ‌داران بايد ساماندهي شود، اضافه کرد: اگر واردات ساماندهي شود اقتصاد کشاورزان و باغ‌داران در هاله‌اي از امنيت قرار مي‌گيرد.رئيس اتحاديه ميوه و تره‌بار استان تهران با بيان اينکه مردم رغبتي به خريد ميوه وارداتي ندارند، اظهار کرد: وضع بازار گوياي اين مهم است، مردم با اطلاع از وضع کيفي بسيار بالاي ميوه‌هاي داخلي و قيمت مناسب آن‌ها در مقابل ميوه‌هاي خارجي در ماه‌هاي اخير تمايل بسيار بالايي براي خريد ميوه‌هاي داخلي دارند و اين روند جاي خوشحالي دارد.


 مديرکل آموزش و پرورش استان زنجان:
 لزوم کنترل و سالم‌سازي محتواي داده‌هاي رسانه‌هاي مجازي 

 زنجان- سميه مصطفوي

مديرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: بايد داده‎هاي رسانه‎هاي جمعي کنترل شده و سالم باشد چرا که قسمت عمده‎اي از دانش‎آموزان به خصوص در دوره متوسطه با رسانه ارتباط دارند.مرتضي تمجيدي در اولين جلسه کميته پيشگيري از آسيبهاي اجتماعي و سوءمصرف مواد درسال تحصيلي97-96با اشاره به اين که آموزش و پرورش يک نهاد فرابخشي است گفت:درمسايل پيچيده ودشواري مثل مقابله و کنترل آسيبهاي اجتماعي در مدارس همه بايد کمک کنند و اجراي اين گونه کارها مشارکت همگاني را مي‎طلبد.

وي افزود: بايد دلسوز دانش‎آموزان باشيم و با تعهد و آگاهي لازم انواع آسيبهاي اجتماعي را شناسايي، کنترل و با آنها مقابله کنيم.اين مقام مسئول خاطرنشان کرد: بايد تعداد اين جلسات به منظور هماهنگي و حساس کردن خانواده‌ها زياد شود چرا که بخش زيادي از وقت دانش‌آموزان در خانواده مي‌گذرد.تمجيدي تصريح کرد: بايد داده‌هاي رسانه‌هاي جمعي نيز کنترل شده و سالم باشد چرا که قسمت عمده‌اي از دانش‌آموزان به خصوص در دوره متوسطه با رسانه ارتباط دارند.

مدير دستگاه تعليم و تربيت ابراز داشت: تاثيرگذاري رسانه‌هاي جمعي مثل صدا و سيما بسيار زياد است و بايد از اين ظرفيت نهايت استفاده را براي آموزش برد.


 شهردار تبريز:
 تکميل سه پروژه‌ زيرساختي «تبريز 2018»؛اولويت عمراني شهرداري 

 تبريز - توفيقي

شهردار منتخب تبريز بر ضرورت تکميل سه پروژه‌ زيرساختي شهر تاکيد و خاطرنشان کرد: مطابق تاکيدات اعضاي محترم شورا، سعي خواهد شد سه پروژه «ميدان آذربايجان»، «مقبره‌الشعرا» و «مرکز همايش‌هاي بين‌المللي» که تاثير مستقيم در مباحث ترافيکي، فرهنگي و گردشگري «تبريز 2018» دارند، با شتاب و تمرکز بيشتر، اجرا و تکميل شود.

دکتر ايرج شهين‌‌باهر، در حاشيه بازديد غيررسمي از پروژه عظيم ميدان آذربايجان، اظهار داشت: در آستانه فصل سرما، بايد تمام امکانات و منابع خود را صرف مديريت مطلوب زمان کرده و سه پروژه ميدان آذربايجان، مقبره‌الشعرا و مرکز همايش‌هاي بين‌المللي را با شتاب بيشتر به نقطه مطلوب هدايت کنيم؛ بديهي است که تا تکميل اين سه طرح، پروژه‌ کلان ديگري در شهر آغاز نخواهد شد.

وي با اشاره به اولين بازديد غيررسمي خود از پروژه‌هاي عمراني شهرداري تبريز گفت: خوشبختانه با تلاش‌ عوامل اجرايي، پروژه ميدان آذربايجان پيشرفت‌هاي مهمي داشته‌است؛ اين تلاش‌ها بايد در کمترين زمان، کارکرد ترافيکي پروژه را با اولويت مسير «آذربايجان به پاسداران» محقق کند.شهردار منتخب تبريز به وسعت و حجم عمليات عمراني ميدان آذربايجان اشاره کرد و افزود: پيشرفت فيزيکي‌ بايد معطوف اولويت‌ ترافيکي طرح شود؛ طرح‌هاي جنبي، زيباسازي و نورپردازي پروژه در اولويت دوم مدنظر خواهد بود.وي با بيان اين‌که مهم‌ترين انتظار شهروندان از اين پروژه، مربوط به نقش ترافيکي ميدان است، تاکيد کرد: به محض فراهم شدن امکان تردد، پروژه بايد بدون فوت وقت و بدون تشريفات بي‌مورد، در خدمت بهره‌برداري عمومي قرار بگيرد؛ پس از تکميل کل پروژه، مي‌توان طي مراسمي، بهره‌برداري کامل پروژه را اعلام کرد.

شهين‌باهر همچنين به دو پروژه اولويت‌دار ديگر شهرداري اشاره و تصريح کرد: مقبره‌الشعرا، به عنوان پروژه هويتي شهر و مرکز همايش‌هاي بين‌المللي به عنوان يکي از مهم‌ترين زيرساخت‌هاي ميزباني‌هاي ملي و بين‌المللي شهر، مطرح است؛ هر دو پروژه از نظر فرهنگي و اجتماعي، نقش تعيين‌کننده در محتواي برنامه‌هاي گردشگري دارند و از اين رو، بايد با جديت و پشتيباني قوي‌تري استمرار داشته باشند.گفتني است شهردار منتخب تبريز، در بازديد خود، با مديران فني و اجرايي پروژه ميدان آذربايجان ديدار کرده و ضمن بررسي پيشرفت پروژه، در جريان موانع و مشکلات طرح قرار گرفت.


 برگزاري آيين تکريم و معارفه شهردار اصفهان 

 اصفهان – محمد راعي

مراسم تکريم و معارفه شهردار اصفهان روز شنبه پانزدهم مهرماه برگزار شد که طي آن حکم شهردار اصفهان که از سوي وزير کشور ابلاغ شده بود، توسط استاندار اصفهان به قدرت‎اله نوروزي شهردار جديد اصفهان اهداء و از خدمات دکتر مهدي جمالي‌نژاد شهردار پيشين اصفهان تجليل به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، قدرت‌اله نوروزي شهردار اصفهان در اين مراسم گفت: براي تحقق برنامه‌هاي خود اهدافي را آگاهانه برگزيده‌ايم و تحقق آن را فقط آرزو نکرده بلکه آن‌ها را محقق خواهيم کرد.وي تاکيد کرد: از خداي بزرگ مي‌خواهيم تا کمک کند چشمانمان را به روي حقايق نپوشانيم، دستانمان را پاک نگه داريم و به مردم خدمت کنيم.

وي با بيان اينکه در برنامه‌هاي خود اهدافي را آگاهانه برگزيده‌ايم و تحقق آن را فقط آرزو نکرده بلکه آن‌ها را محقق خواهيم کرد، افزود: در اين مسير با هيچ‌کس مقابله نکرده و براي شهروندان اصفهاني با همه وجود تلاش مي‌کنيم.نوروزي اضافه کرد: ما در نظر داريم تا با همکاريهاي مردمي گرههاي شهر اصفهان را باز کنيم و در اجراي برنامه‏ها نيز گرهي هم در کار کسي بوجود نياوريم. البته در اين ميان نه از مسائل فرار مي‌کنيم و نه واقعيتها را ناديده مي‎گيريم بلکه با پشتوانه مردمي و مسئولان و با کمک کارشناسان و مديران شهري مشکلات را ريشه‎يابي مي‎کنيم تا راه‎حلي بيابيم.


 خبــر 

 به دستور مهندس عالي‌پور؛

تشکيل ستاد اربعين شرکت ملي مناطق نفت‎خيز جنوب

اهواز-خبرنگار آفرينش

درراستاي تسهيل در هماهنگي امور مربوط به اربعين حسيني و خدمات‎رساني بهتر به زائران سيد و سالار شهيدان در مرز چزابه، ستاد اربعين شرکت ملي مناطق نفتخيز جنوب با محوريت حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان وزارت نفت جنوب تشکيل شد.

براساس اين تصميم که در دومين جلسه شوراي فرهنگي شرکت ملي مناطق نفت‎خيز جنوب به رياست مديرعامل اين شرکت گرفته شد، مديريتهاي ترابري و پشتيباني نفت، عمليات غيرصنعتي، حراست و روابط عمومي با محوريت و هماهنگي بسيج شهيد تندگويان، تمهيدات حضور و استمرار خدمت‎رساني را در پايانه مرزي چزابه فراهم نموده و تا بازگشت کامل زائران در منطقه حضور خواهند داشت.

مهندس عالي‏پور در اين نشست با اشاره به انسجام و هماهنگي بسيار خوب دست‏اندرکاران اين ستاد در اربعين سال گذشته، تاکيد کرد: امسال نيز با توجه به تصميمات اتخاذ شده در ستاد اربعين استان خوزستان و براساس تقسيم کار صورت گرفته، مجموعه مناطق نفت‏خيز جنوب به فراهم نمودن زيرساختها و امکانات مورد نياز زائران اهتمام خواهد نمود.

شرکت ملي مناطق نفت‏خيز جنوب طي سالهاي گذشته با گسيل ماشين‎آلات و خودروهاي سبک و سنگين، نسبت به ايجاد توقفگاه، تامين آب، انتقال زايران از اهواز به پايانه مرزي و بالعکس و ايجاد موکب خدمات‏رساني تا پايان مراسم و بازگشت آخرين گروه زايران همکاري بي‎دريغ داشته است.

مديرکل پست اصفهان:

992 واحد پستي در استان اصفهان وجود دارد

اصفهان – بهمن راعي

مديرکل پست استان اصفهان با بيان اينکه 992 واحد پستي در استان اصفهان وجود دارد، اظهار داشت: تا پايان شهريور ماه 7 ميليون و 860 هزار و 708 مرسوله پستي وارد استان شده و 10 ميليون مرسوله از استان اصفهان خارج شده و ترافيک پستي ما نسبت به سال گذشته 16 درصد افزايش پيدا کرده است.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، سعيد رجالي در نشست خبري با اصحاب رسانه به مناسبت روز جهاني پست اظهار داشت: هفته گراميداشت پست از 15 تا 21 مهر ماه نام‌گذاري شده و پست از گذشته جايگاه خوبي را در ايران داشته است.

مدير کل پست استان اصفهان خاطرنشان کرد: در جهت افزايش کيفيت و کاهش قيمت‌ها پست در دنيا نقش بسزايي دارد و ايران در دنيا جزء 192 کشور اتحاديه جهاني پست است.

وي بيان کرد: در 143 سال پيش اتحاديه جهاني پست شکل گرفت و 22 کشور اروپايي و آمريکايي اين اتحاديه را تشکيل دادند و ايران نيز پس از آن به اتحاديه جهاني پست پيوست. مبدا و خاستگاه پست، در ايران بوده و اين در حالي‌ است که از 3 هزار سال گذشته پست در ايران استفاده شده است.

رجالي گفت: در سال 1294 هجري شمسي قانون پست داخله به تصويب رسيد، پس از انقلاب اسلامي در سال 1367 شرکت پست جمهوري اسلامي تشکيل و به عنوان يک شرکت دولتي مطرح شد، در سال گذشته قانون اساس‌نامه شرکت ملي پست جمهوري اسلامي ايران به تصويب رسيد و پست به عنوان يک شرکت دولتي باقي ماند.

مديرکل پست استان اصفهان افزود: اگر پست نقش خود را به خوبي اجرا کند در بهره‌وري ملي، کاهش مصرف سوخت و آلايندگي محيطي تأثيرگذار است.

رجالي درباره عملکرد 6 ماه پست اصفهان تصريح کرد: 992 واحد پستي در استان اصفهان وجود دارد، تحول و تکامل را در شبکه پستي دنبال مي‌کنيم و بايد پست را چابک‌تر و کارهايي را واگذاري و برون‌سپاري کنيم.

رئيس برنامه‌ريزي و كنترل پروژه شركت پالايش نفت اصفهان:

احداث سيستم روغن‎گير ديگ بخار با رويكرد حفظ محيط زيست

اصفهان-راعي

رئيس برنامه‌ريزي و كنترل پروژه‌هاي شركت پالايش نفت اصفهان گفت: با رويكرد زيست محيطي، به منظور عاري نمودن آب ورودي به ديگ بخار از روغنهاي محلول در آب شركت پالايش نفت اصفهان و با هدف افزايش طول عمر و بازدهي ديگ بخار و صرفه‌جويي قابل توجه در مصرف آب، پروژه طراحي، تهيه، ساخت و نصب سيستم روغن‌گير بر روي مسير آب مقطر گرم و جمع‌‎کننده روغن مخزن 2104 واحد آب صنعتي به صورتE.P.C (كليد در دست) در اين شركت احداث گرديد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، علي محمد يسلياني با اعلام خبر فوق افزود: اين شركت با باور بر توان و پتانسيل متخصصان داخلي درجهت رفع نياز صنايع، از طراحي تا ساخت سيستم حذف روغن از آب در صنعت را به يكي از شركتهاي توانمند كشور واگذار نمود كه اين اعتماد نتيجه داد.وي گفت: شرکت پالايش نفت اصفهان در حال حاضر داراي حدودا250CMH آب مقطر گرم است که از واحدهاي عملياتي جمع‌آوري شده و پس از عبور از سه عدد روغنگير (فيلتر آنتراسيتي به همراه تزريق فلاک) روغن آن جدا شده و سپس آب مقطر گرم در مخزني جمع‌آوري شده و به عنوان بخشي از آب تغذيه بويلرها استفاده مي‌گردد.

شهردار اروميه:

لزوم ارتقاي کيفيت زندگي شهري در اروميه

اروميه- يزدان پناه

شهردار اروميه تاکيد کرد : مديريت شهري اروميه در دوره جديد به رفاه و آسايش شهروندان در بطن زندگي شهري با تمرکز بر ارتقاي زندگي شهري نگاه وي‍ژه دارد.محمد حضرت‎پور، شهردار اروميه با تاکيد بر اينکه مديريت شهري اروميه به رفاه و آسايش شهروندان در بطن زندگي شهري نگاه وي‍ژه دارد، بيان کرد: در دوره جديد مديريت شهري اروميه، ارتقاء کيفيت زندگي شهري در راس برنامه‎ها قرار دارد.

وي با بيان اينکه براي تحقق ارتقاي زندگي شهري بايستي تمامي زيرساختها در اروميه توسعه يابد، افزود: در طول 5 سال گذشته زيرساختهاي توسعه‏اي براي تحقق مفهوم ارتقاي زندگي شهري با توسعه فضاي سبز، ساخت فرهنگسرا، آغاز نهضت آسفالت در معابر و به ويژه آسفالت معابر خاکي و ساخت رينگ اول کمربندي و آغاز عمليات اجراي رينگ بيروني شهر صورت گرفت.


 در استان 

 با مشارکت روابط عمومي‌هاي يزد؛

سامانه خبر استاندارد ايجاد مي‌شود

يزد-اکبر خيرخواه

مدير کل اداره استاندارد استان يزد گفت: براي نخستين بار در کشور و با مشارکت دست‎اندرکاران روابط عموميهاي استان يزد، سامانه خبر استاندارد ايجاد مي‌شود.

محمد حسين ماجدي اردکاني هنگام ديدار با مشاور استاندار يزد در امور روابط عمومي ادامه داد: روابط عموميهاي دواير و شرکتهاي دولتي، نهادهاي انقلاب اسلامي و موسسات عمومي غيردولتي نقش بسيار مهم و اثرگذاري در اشاعه فرهنگ استاندارد دارند. ولي متاسفانه در بخشهايي از جامعه امروزي رعايت استاندارد و کيفيت کمرنگ است و آنگونه که شايسته جامعه اسلامي ما مي‎باشد مردم نتوانسته‎اند از مزاياي گرايش به سمت استاندارد مطلع و بهره‎مند باشند.وي گفت: به نظر مي‎رسد که مردم هنوز به خوبي ما را نتوانسته‎اند باور نمايند و قصور اصلي را ما از خود مي‎دانيم، اگر در اين شرايط،استاندارد از جايي که هست با ايجاد تغييراتي يک پله بالاتر رود قطعا شهروندان استفاده وافي و کافي را از اين مقوله خواهند برد. نابر اين به دنبال طرحها و راههايي هستيم تا بتوانيم با صرف کمترين هزينه و يا حتي بدون هزينه فرهنگ استاندارد را در بين طبقات مختلف جامعه انتشار دهيم.اين مقام مسئول تصريح کرد: همگان مي‌دانند که طبق بند بيست و چهار سياستهاي کلي اقتصاد مقاومتي ابلاغي از سوي مقام معظم رهبري، تمامي توليدات داخل بايست تحت پوشش استاندارد واقع شوند ضمن اين که در ترويج استانداردها نيز بايد همت لازم گمارده شود.

ماجدي اردکاني افزود:از آن جايي که تاکنون در راستگويي به مردم دارالعلم و دارالعباده يزد دريغ ننموده‏ايم،صراحتا در اين جا اعلام مي‎‏داريم مجموعه اطلاع‎رساني و ترويج اداره کل استاندارد استان يزد به تنهايي قادر نخواهد بود تا بار سنگين تبليغ و ترويج استانداردها را به دوش بکشد،از اين رو از تمامي مديران و کارشناسان روابط عموميهاي ديگر دواير و شرکتهاي دولتي،نهادهاي انقلاب اسلامي و موسسات عمومي غير دولتي مي‏خواهيم تا در راه توسعه و ترويج فرهنگ استاندارد ما را يار و ياور باشند.

مدير کل اداره استاندارد استان يزدگفت: خوشبختانه و به لطف الهي و با همت مسئولين و دست‎اندرکاران، در سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال،توسط سازمان علمي، فرهنگي و تربيتي ملل متحد(يونسکو) شهر يزد ثبت جهاني شد که بطور قطع من‎بعد شاهد حضور ايرانگردان و جهانگردان بيشتري در مقايسه با گذشته در اين منطقه خواهيم بود.

مشاور استاندار يزد نيز در اين ديدار گفت: ايده مشارکت روابط عموميهاي استان در توسعه و ترويج فرهنگ استاندارد بسيار خوب و مبتکرانه است و ما آن را به فال نيک مي‌گيريم و در جهت اجرايي شدن آن از تمامي فرصتها بهره خواهيم برد.داوود پاک طينت افزود: از آن جايي که از منافع فراگير شدن استاندارد و کيفيت همگان بهره خواهند برد مجموعه روابط عمومي استانداري يزد و ديگر روابط عموميهاي استان ضمن پيوستن به سامانه خبر استاندارد، در همکاري با اداره کل استاندارد استان يزد از هيچ کوششي دريغ نمي‎نمايند و از طريق ايجاد اين سامانه و ديگر راهکارهاي نوين، دامنه اطلاع‎رساني را گسترده‎تر خواهيم نمود.

ناظر گمرکات آذربايجان غربي:

صادرات بيش از 500 هزار تن کالا از گمرکات آذربايجان غربي

اروميه- صديقي

ناظر گمرکات آذربايجان غربي گفت: بيش از 500 هزار تن انواع کالا از گمرکات آذربايجان غربي در سال جاري صادر شده است.

احمد برکابيان افزود: در 6 ماهه نخست سال جاري 514هزار تن انواع کالا از گمرکات استان به ارزش ريالي 224 ميليون دلار صادر شده که در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته 2 درصد افزايش ارزشي داشته است.

وي با اشاره به ميزان وادرات به کشور طي سال جاري تصريح کرد: 277 هزار تن کالا به ارزش ريالي 380 ميليون دلار وارد کشور شده است.

برکابيان اظهار کرد: ميزان واردات کالا در سال جاري به کشور در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته، 16 درصد کاهش ارزشي و 4 درصد افزايش وزني داشته است.ناظر گمرکات آذربايجان غربي با اشاره به اقلام صادراتي به ساير کشورها از طريق مرزهاي استان گفت: خرما، آبميوه، هندوانه، مصنوعات پلاستيکي، سيمان سفيد و شيريني‎جات از جمله کالاهاي صادراتي از کشور است.وي با بيان اينکه در 6 ماهه نخست سال جاري بيشترين ميزان صادرات از مرز تمرچين پيرانشهر به ميزان 237 هزار تن بوده افزود: ارزش ريالي کالاهاي صادراتي از مرز پيرانشهر 72 ميليون دلار گزارش شده است.

در جشنواره شهيد رجايي سال95؛

کسب رتبه برتر شرکت آب و فاضلاب لرستان

خرم آباد-پروين بازگير

حميدرضا کرم‏وند مديرعامل شرکت آب وفاضلاب لرستان از دستيابي شرکت آب وفاضلاب لرستان به رتبه برتر جشنواره شهيد رجايي در استان خبر داد و افزود: با تلاشهاي بي‎وقفه و بي‎دريغ همکارانم در مجموعه اين دستگاه در ارزيابي عملکرد دستگاههاي اجرايي استان لرستان (جشنواره شهيد رجايي) در سال 1395 جزء 5 دستگاه برتر از ميان 55 دستگاه در شاخصهاي عمومي و اختصاصي استان قرار گرفت .وي اضافه کرد: بي‏شک دريافت اين رتبه سنگيني بار اين مسئوليت را براي شرکت آبفاي استان دوچندان خواهدکرد و تلاش خواهيم کردکه با حفظ وضع موجود نقاط قوت خودرا تقويت كرده تا بتوانيم درسال جاري اين رتبه را افزايش دهيم.کرم‎وند گفت:دريافت اين رتبه را به کليه کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان تبريک مي‎گويم و اميدوارم در ادامه شاهد موفقيتهاي بيشتري در مجموعه باشيم .شکيبايي سرپرست معاونت برنامه‏ريزي و منابع انساني شرکت آبفاي لرستان نيز در خصوص برنامه‎هاي اين شرکت در سال جاري گفت: خوشبختانه با توجه به حمايت مديريت شرکت و بررسي نقاط ضعف وقوت در سال گذشته سعي خواهيم کرد که درسال جاري وضيعت رتبه خود را افزايش دهيم.وي به نقش اصلي همکاران در حوزه‏هاي ستادي اشاره نمود و افزود: شرکت آب وفاضلاب بدنبال افزايش رضايتمندي مشترکين خود با ارائه خدمات شايسته و مطلوب هست و در اين راستا گامهاي مناسبي برداشته شده که نتايج آن را در اين دوسال مشاهده نموديم که مصداق آن همين ارتقاء رتبه برتر در جشنواره شهيد رجايي مي‎باشد.

تقدير از اداره راه و شهر سازي شهرستان تفرش

اراك -الهام فراهاني

از تلاشهاي رئيس اداره راه وشهرسازي شهرستان تفرش با اهداء لوح تقدير از سوي مدير کل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري مرکزي تجليل شد.به گزارش روابط عمومي اداره کل راه وشهرسازي استان مرکزي از تلاشها و خدمات حامد عسگري رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان تفرش با اهداء لوحي از سوي مدير کل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري مرکزي تجليل شد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي