جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/08/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5700

ابعاد جديدي از جادوگري در فوتبال
سياه جامگان، متهم رديف اول


سيدي که تاريخ انقضا ندارد!


خبـــرنامه


خبـــرنامه


 ابعاد جديدي از جادوگري در فوتبال
 سياه جامگان، متهم رديف اول 

 
آفرينش-تيمي که به شکلي حماسي در هفته پاياني ليگ شانزدهم ماندگار شد، حالا با اتهام جادوگري مواجه شده است.

به گزارش آفرينش، برنامه 90 اين هفته، ابعاد جديدي از جادوگري در فوتبال را نشان داد و در اين رابطه چند تيم ليگ برتري در مظان اتهام قرار گرفته اند.

در اين پرونده به جادوگري در سال هاي گذشته و اوايل دهه 80 هم اشاره شد و حتي برخي بازيکنان و مربيان مثل علي جانملکي، هادي عقيلي و نادر فرياد شيران در رابطه با حضور جادوگران در تيم سايپا صحبت هايي را مطرح کردند. اما جداي از اين اتفاقات سال هاي دور، مسئله مهمي که افشا شد ارتباط مسئله جادوگري و تيم سياه جامگان بود. در خلال برنامه فيلم صحبت هاي جادوگري پخش شد که ادعا مي کرد سياه جامگان با کمک او در ليگ برتر ماندگارشده است!

همچنين در ادامه برنامه، عبدالله سمامي، عضو کميته اخلاقي فدراسيون فوتبال روز خط آمد و گفت: حدود يک سال و نيم بعد از حضور آقاي تورک در رياست کميته اخلاق در اين زمينه پرونده‌هايي تشکيل داديم و از رسانه‌ها خواستيم به ما کمک کنند.

در رابطه با پرونده‌هاي جادوگري، با علي عباسي، مدير عامل باشگاه سياه جامگان چنين برخوردي داشتيم و او را محروم کرديم. ايشان به نوعي در اين زمينه ورود داشتند که قابليت اثبات در اين پرونده وجود داشت!

طبق اظهار نظر سمامي، سياه‌جامگان اولين باشگاهي است که در پرونده سحر و جادو در فوتبال با محروميت روبرو مي‌شود. سياه‌جامگان در شرايطي با اين اتهام بزرگ روبرو مي‌شود که در هر دو فصل گذشته، به شکلي کاملا دراماتيک در ليگ برتر ماندگار شد. دو سال قبل، آن‌ها با گل‌ ثانيه پاياني حميدرضا علي‌عسگري در خانه، ملوان را شکست دادند تا در ليگ بمانند و در فصل گذشته، ضربه ايستگاهي روح‌الله سيف‌اللهي هر 3 امتياز بازي پاياني با پرسپوليس را به حساب باشگاه واريز کرد تا با توجه به نتيجه صبا در ديدار همزمان، جشن بقا در ورزشگاه ثامن برگزار شود.

تيم مشهدي در هر دو جدال فراموش‌نشدني براي بقا، به خاطر روحيه جنگجويانه و تسليم‌نشدن در برابر نااميدي، با موجي از ستايش روبرو شد. نماي اشک‌هاي اکبر ميثاقيان و فريادهاي او بعد از نبرد با پرسپوليس، هنوز يکي از ماندگارترين قاب‌هاي فوتبال ايران به شمار مي‌رود و حالا باور اينکه سياه‌جامگاني‌ها تلاش براي بقا را جايي بيرون از مستطيل سبز آغاز کرده‌اند، تلخ و گزنده به نظر مي‌رسد. در هر دو فصل گذشته، بسياري از هواداران فوتبال ايران به سياه‌جامگان براي بقاي دراماتيک در ليگ اعتماد داشتند اما ظاهرا اين اعتماد درون مجموعه باشگاه شکل نگرفته تا آن‌ها در مسير طلسم و جادوگري به دنبال خوشبختي بروند! سياه‌پوشان مشهدي هر دو بار شايسته بقا در هفته پاياني بودند اما حماسه‌هاي آن‌ها، حالا با افتادن به آغوش خرافات، آلوده شده‌ است.

عباسي: آقايان فرق دعا و جادوگري را نمي دانند!

اين اتفاقات و صحبت هايي که عليه مديرعامل باشگاه سياه جامگان مطرح شد، واکنش علي عباسي را به دنبال داشت. او در اين رابطه گفت: چطور تلويزيون به يک فرد معلوم الحال تريبون مي دهد تا اين حرف ها را بزند؟ من 10 نفر از اين دست آدم ها را مي شناسم که مي توانند عليه فردوسي پور حرف بزنند. اين رفتار درست نبود. اتفاقات برنامه نود باعث شد که آقايي به اسم سمامي بيايد و بگويد مديرعامل سياه جامگان را محروم کرده ايم. آقايي که مي گفتند جادوگر است و با او در ارتباط هستم، صد بار به من زنگ زد و پيامک داد، اما جوابش را ندادم.

او حتي يک بار با عنوان ناشناس زنگ زد که جواب دادم و بحثمان شد و به او گفتم تو شياد هستي. موضوع ما بحث دعا وذکر گفتن بود که در پرونده کميته اخلاق اين موضوع ذکر شده است نه جادوگري. من در فدراسيون توضيح دادم و از خودم دفاع کردم.

زندگي با اين اذکار آميخته شده، اما آقايان مي گفتند چون اين ذکرها تعداد دارد، مصداق جادوگري است! در چند ماه گذشته آقاي تاج به من گفته بود که مصاحبه نکنم تا خودش موضوع را حل کند. قرار بود حرفي هم نزنم، اما حالا که عضو کميته اخلاق حرف زده، مجبور به توضيح دادن شدم. آقايان از اينکه به من به حکم اعتراض کردم، ناراحت هستند. متاسفانه آن ها قدرت عجيبي پيدا کرده اند.

پاي فرکي و سپاهان هم به جادوگري باز شد!

اما اين تمام ماجرا نبود. بعد از برنامه 90، مصاحبه هاي مختلفي از بازيکنان و مربياني که با پديده جادوگري در فوتبال مواجه شده اند منتشرشد. ابراهيم شکوري بازيکن فصل پيش سايپا در مصاحبه با تسنيم ادعاهاي عجيبي را مطرح کرده که باعث شده تا پاي ماجراي قهرماني عجيب سپاهان در ليگ چهاردهم هم به داستان جادوگري در فوتبال باز شود! اين بخشي از مصاحبه شکوري است: «فصل گذشته در يکي از جلسات تمرين سايپا فردي که مشخص بود با يکي از مربيان تيم ارتباط داشت، از پشت فنس‌ها فرياد مي‌زد که پولش را بدهند. اين فرد مدعي بود با توافق مالي که با يکي از مربيان تيم داشته، توانسته در دوران حضور کادرفني فصل پيش سايپا در سپاهان کاري کند که اين تيم 6 بازي آخر خود را برده و قهرمان شود. در واقع او تاکيد داشت اتفاقاتي که در تبريز رخ داد و تراکتورسازي بازي برده با نفت را در نهايت با تساوي عوض کرد تا سپاهان قهرمان شود، باعث و باني‌اش او بوده است! مربي وقت تيم هم زماني که ديد فرد اشاره شده در حال افشاگري است سريعا يک فرد که خودش به کنار تيم آورده بود را مامور کرد تا آن فرد مثلا جادوگر را از محل تمرين بيرون کند.

براي من خيلي عجيب بود که چرا آن فرد که لباس روحاني هم بر تن مي‌کرد توسط نزديکان مربي وقت سايپا مورد ضرب‌وشتم قرار گرفت و روز بازي سايپا و سياه‌جامگان هم وقتي قصد ورود به ورزشگاه داشت او را با کتک بيرون کردند. در همان بازي هم خلعتبري با دست گل زد و خداداد عزيزي سرمربي سياه‌جامگان هم حرف‌هايي در مورد جادوگر به زبان آورد!»

اين افشاگري ها کمک کرده تا ابعاد جديدي از فساد در فوتبال ايران روشن شود و بدون کمک رسانه ها اين امر ممکن نبود. روشن شدن اين مسائل و برخورد قاطع با ورود خرافه ، بدون شک فوتبال ايران را در مسير درست خود قرار مي دهد.


 سيدي که تاريخ انقضا ندارد! 

 
رسمي يا تدارکاتي؟‌ حساس يا تشريفاتي؟‌ براي سيدجلال حسيني، تفاوتي نمي‌کند که در کدام مسابقه حاضر شود. کافي است تکل ديدني او در مسابقه تشريفاتي فصل گذشته با پديده براي بيرون کشيدن توپ از روي خط دروازه را به ياد بياوريم. کافي است به تلاش فوق‌العاده‌اش براي جلوگيري از به گل رسيدن ونزوئلا در مسابقه دوستانه نگاه کنيم. مردي که پشت سر عليرضا بيرانوند مي‌ايستد تا شانس گلزني را از حريف تدارکاتي تيم ملي بگيرد، ستاره‌اي است که تاريخ انقضا ندارد. مدافعي که کم نمي‌آورد. مردي که تمام نمي‌شود.

غيبت چند هفته‌اي اين بازيکن در تيم برانکو، ثابت کرد که قرمزها هنوز نمي‌توانند با جاي خالي سيد جلال کنار بيايند.

از عمر حضور او در تيم ملي يک دهه مي‌گذرد و نيمکت‌نشين‌کردن اين بازيکن، هنوز هم يک تصميم منطقي به نظر نمي‌رسد. در جريان صعود به جام جهاني 2018، حسيني يکي از بهترين مهره‌هاي ايران بود. مستحکم و نفوذناپذير در محوطه جريمه خودي و گلزن و فرصت‌طلب در محوطه جريمه حريف. او همه چيز را براي ايران ساده‌تر کرد و براي رقبا، سخت‌تر. در جام‌جهاني نيز، تيم ملي به سيدجلال نياز خواهد داشت.

به مدافع پرتجربه و خونسردي که به زودي، دومين جام جهاني زندگي ورزشي‌اش را پشت سر خواهد گذاشت.


 خبـــرنامه 

 وعده گرشاسبي؛

با برانکو تمديد مي‌کنيم

اين روزها يکي از سوژه‌هاي حول و حوش باشگاه پرسپوليس مربوط به ماجراي تمديد قرارداد با برانکو است. موضوعي که تکليفش مشخص نيست و برانکو هم پاسخ روشني در اين باره نمي‌دهد. پاما حميد گرشاسبي عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس خبر از تمديد قرارداد با برانکو داده است. او گفته: «خود من در اين مورد با توجه به عملکرد مناسب و مطلوب سرمربي پرسپوليس و رضايت وزير ورزش و جوانان و هواداران از برانکو، با او جلسه اي خواهم داشت و در نهايت با حضور هيئت مديره برانکو در پرسپوليس مي‌ماند، چرا که او عاشق ايران و پرسپوليس است.»

آنچلوتي بخت اول جانشيني ونتورا

تيم ملي ايتاليا بعد نرسيدن به جام جهاني 2018 نياز به تغيير و تحولات جدي دارد. پروسه انتخاب مربي جديد در تيم ملي ايتاليا ممکن است چند ماه طول بکشد چرا که چهار ماه تا بازي ملي بعدي مانده است و مديران فوتبال ايتاليا مي توانند با آرامش جانشين ونتورايي را انتخاب کنند که رفتنش حتمي به نظر مي‌رسد.

گاتزتا دلوا اسپورت در گزارشي به بررسي گزينه هاي جانشيني ونتورا پرداخته است. در نظرسنجي وبسايت اين روزنامه، آنچلوتي با 67 درصد آرا گزينه محبوب هواداران ايتاليايي است. او مي تواند هدايت تيم ملي ايتاليا را در مسابقات ليگ ملت ها در سال 2018 و بعد از آن يورو 2020 به عهده بگيرد.

آنتونيو کونته، مربي چلسي که در اين فصل تيمش افت کرده و شايعاتي در مورد جدا شدنش مطرح است يکي ديگر از گزينه هاست. او 22 درصد در نظرسنجي راي اورده است. آلگري و مانچيني هم هر کدام 5،1 درصد راي آورده اند. البته هر دو مربي با تيم هاي فعلي شان يعني يوونتوس و زنيت تا سال 2020 قرارداد دارند.

گاتزتا همچنين احتمال داده که لوئيجي دي بياجو، سرمربي تيم زير 21 سال ايتاليا به صورت موقت هدايت تيم ملي بزرگسالان را به عهده بگيرد تا در پايان فصل فوتبال ايتاليا گزينه هاي موجود مورد بررسي قرار بگيرند. ليگ ملت هاي فوتبال اروپا که تورنمنتي تازه تاسيس است از روز 6 سپتامبر اغاز خواهد شد و اين يعني اينکه حداقل 10 ماه تا بازي رسمي بعدي تيم ملي ايتاليا زمان باقي است.

شکايت بنگستون از پرسپوليس

جري بنگستون با شکايت خود، مي تواند پرسپوليس را به دردسر بيندازد اما نمي تواند مانع از حضور اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا 2018 شود و شايعات در اين مورد بي تاثير است. طبق گفته يکي از نزديکان به پرسپوليس، دليل اين امر که شکايت بنگستون نمي تواند تاثيري بر حضور پرسپوليس در آسيا بگذارد، اين است که اين شکايت به تازگي انجام شده و اصلا مشخص نيست پرسپوليس در اين پرونده شکست مي خورد يا نه و مشخص نيست که باشگاه مي تواند دفاع خوبي داشته باشد يا برنده اين پرونده، مهاجم هندوراسي خواهد شد. وقتي پرونده اي به تازگي شکل مي گيرد و وضعيت مشخصي ندارد، دليلي هم برايش نيست که AFC با اتکا به آن، پرسپوليس را از ليگ قهرمانان آسيا حذف کند.

ايتاليا، هلند و شيلي، غايبان بزرگ روسيه

با قطعي شدن صعود سوئد به جام جهاني در حال حاضر تکليف صعود 29 تيم به مسابقات مشخص شده و قطعا بزرگترين غايب مسابقات روسيه، تيم ملي ايتالياست. تيمي که چهار دوره قهرمان جام جهاني شد اما در 180 دقيقه مقابل سوئد نتوانست گل بزند تا پس از 60 سال جام جهاني را از دست بدهد. آنها در کل تاريخ فقط در دو جام جهاني غايب بودند: سال 1930 که به مسابقات دعوت نشدند و سال 1958 که اتفاقا دومي در سوئد برگزار شد، تيمي که سد راه ايتاليا در مسير جام جهاني بود. ديگر غايب اروپايي مهم مسابقات را مي توان هلند دانست. تيمي که در دو دوره اخير به نيمه نهايي جام جهاني رسيده اما حتي به پلي آف هم راه پيدا نکرد.

در قاره آمريکاي جنوبي ، شيلي که در دو دوره اخير قهرمان کوپا آمه ريکا شده به مسابقات نرسيد و در مرحله گروهي حذف شد. پاراگوئه که در چهار تا از پنج دوره اخير حضور داشت هم به مسابقات نرسيد. در قاره آفريقا، کامرون که پنج بار قهرمان اين قاره شده نتوانست بليط روسيه را به دست بياورد. آمريکا که در شش دوره اخير جام جهاني حضور داشت ديگر غايب سرشناس مسابقات است؛ تيمي که حتي به پلي آف هم نرسيد و پائين تر از هندوراس در جدول مرحله گروهي قرار گرفت.

در نقطه مقابل مي توان به دو تيمي اشاره کرد که در ماه ژوئن اولين تجربه‌شان را در جام جهاني خواهند داشت. ايسلند و پاناما يک رويا را تجربه مي‌کنند چرا که براي اولين بار به جام جهاني مي‌رسند. از سويي برزيل تنها تيمي است که در همه ادوار جام جهاني حضور داشته است.

پيش‌بيني يک سايت ايتاليايي؛

ايران در جام جهاني شگفتي ساز مي شود

يک سايت ايتاليايي پيش‌بيني کرد، ايران و مکزيک تيم هاي شگفتي‌ساز جام جهاني روسيه لقب مي‌گيرند. پايگاه اينترنتي داريو اسپورتيو گزارش داد: «جام جهاني فوتبال، تابستان پيش‌رو در کشور روسيه برگزار مي‌شود و از همين حالا تب اين رقابت‌ها دنيا را فرا گرفته و علاقه مندان به فوتبال، تيم قهرمان، پديده و بهترين بازيکن جام‌ را پيش‌بيني مي‌کنند و صحبت‌هايي درباره اين که کدام تيم قهرمان جام جهاني مي‌شود، وجود دارد. روسيه که قبلا المپيک 1980 را ميزباني کرده است، در حال‌ حاضر ميزباني رويداد بزرگي را بر عهده دارد. جام جهاني 14 ژوئن در ورزشگاه لوژنيکي شهر مسکو آغاز مي‌شود و 32 تيم برتر جهان از قاره‌هاي مختلف از هشت گروه چهار تيمي برابر هم به ميدان مي‌روند تا قهرماني اين دوره از رقابت‌ها روز پانزدهم جولاي در همان ورزشگاه مشخص شود.»

در ادامه اين گزارش آمده است: «به نظر مي‌رسد يکي از تيم‌هايي که توان شگفتي در جام جهاني را دارد مکزيک باشد که مي‌تواند در اين دوره به مراحل پاياني خود را برساند.

آن‌ها تيم بسيار خوبي را در اختيار دارند که از نظر تکنيکي از سطح بالايي برخوردار است. ديگر تيمي که توان شگفتي‌سازي در جام جهاني روسيه را دارد تيم‌ ‌ملي فوتبال ايران است؛ تيمي که بعد از تيم‌ ‌ملي فوتبال برزيل جواز حضور در جام جهاني روسيه را به دست آورد. ايران البته تاريخ خيلي موفقي در فوتبال ندارد. قهرمان سه دوره جام ملت‌هاي آسيا در چهار دوره جام جهاني حاضر بوده است. آن‌ها تحت هدايت کارلوس کي‌روش توانستند عملکرد بسيار خوبي داشته باشند. يکي از ستاره‌هاي جوان ايراني در اين تيم سردار آزمون است که در تيم روبين کازان فعاليت مي‌کند و در همين سن کم بيش از 20 گل براي تيم‌ ‌ملي فوتبال ايران به ثمر رسانده است. ايران اگر در گروه خوبي قرار گيرد مي‌تواند شگفتي‌ساز جام جهاني 2018 روسيه باشد.»


 خبـــرنامه 

 همراهي جامعه فوتبال با زلزله‌زدگان

علي دايي تلاش براي جمع‌آوري کمک‌هاي لازم براي زلزله‌زدگان را آغاز کرد.

زلزله شديد کرمانشاه که باعث کشته و مجروح شدن تعداد زيادي از هموطنان شد، يک بار ديگر مردم ايران را براي کمک رساني در کنار هم بسيج کرد.

در همين راستا علي دايي پيشکسوت فوتبال ايران و سرمربي تيم سايپا براي جمع آوري کمک هاي غير نقدي مثل پتو و لباس گرم پيش قدم شد و با انتشار پستي در صفحه اينستاگرامش از افرادي که مايل به کمک رساني هستند خواست تا با شماره اعلام شده تماس بگيرند.مشابه اين اقدام براي جمع آوري کمک را کريم باقري در هنگام زلزله ورزقان انجام داده بود و به وسيله کمک هاي مردمي توانست مدرسه اي در مناطق زلزله زده استان آذربايجان شرقي بسازد و حالا بايد ديد علي دايي تا چه ميزان مي تواند در جمع آوري کمک هاي مردمي موفق باشد.

همچنين دو هزار تخته پتو و چادر، اهدايي مديران، بازيکنان و کادر فني تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس به هموطنان زلزله‌زده به غرب کشور ارسال شد. پيش از اين هم باشگاه سپيدرود پيشنهاد داده بود عوايد بليت فروشي اين هفته ليگ برتر، به زلزه زدگان غرب کشور اختصاص يابد.

مرادي:

آمريکايي‌ها ويزاي تيم ملي وزنه‌برداري را صادر نکرده‌اند

رئيس فدراسيون وزنه‌برداري گفت: اقدامات لازم براي صدور ويزا را انجام داده‌ايم ولي تا اين لحظه آمريکا ويزاي تيم را صادر نکرده است.علي مرادي درخصوص عدم صدور ويزاي تيم وزنه‌برداري ايران براي حضور در مسابقات جهاني آمريکا به تسنيم گفت: اقدامات لازم براي صدور ويزا را انجام داده‌ايم ولي تا اين لحظه آمريکا ويزاي تيم را صادر نکرده است.از طريق کميته ملي المپيک و وزارت ورزش پيگير اين موضوع هستيم اما تاکنون جوابي نگرفته‌ايم.

متاسفانه چيزي هم به ما اعلام نمي‌کنند. کل تيم الان در حالت انتظار است و با توجه به اينکه اولين گروه از تيم ايران بايد پنج شنبه هفته بعد اعزام شود، منتظر صدور ويزا از طرف آمريکايي‌ها هستيم.

توافق بارسلونا با اتلتيکو براي خريد گريزمان

به نظر مي رسد باشگاه بارسلونا براي خريد آنتوان گريزمان با اتلتيکو مادريد به توافق رسيده است.

بر اساس گزارش نشريه «Le10Sport» فرانسه، مديران باشگاه بارسلونا براي به خدمت گرفتن آنتوان گريزمان از اتلتيکو مادريد با سران اين باشگاه اسپانيايي به توافق رسيده‌اند. طبق اين گزارش غول‌هاي کاتالان قصد دارند مهاجم فرانسوي روخي‌بلانکو را با قراردادي پنج ساله با دستمزد 20 ميليون يورو در سال به خدمت بگيرند. هنوز مشخص نيست که اين انتقال در ازاي چه رقمي عملي خواهد شد اما گفته مي‌شود رقم فسخ قرارداد گريزمان به 200 ميليون يوور افزايش پيدا خواهد کرد.

گريزمان 26 ساله که در سال 2014 از رئال سوسيه‌داد به اتلتيکو مادريد پيوست، در فصل جاري در 13 بازي از رقابت‌هاي مختلف تنها 3 بار موفق به گلزني شده است. او که در فصل نقل و انتقالات تابستاني اخير مورد توجه باشگاه منچستريونايتد بود، در نهايت تصميم گرفت در اين تيم بماند و قراردادش را نيز با اين باشگاه تا سال 2022 تمديد کرد.

حراج مدال قهرمان المپيک براي زلزله‌زدگان

رستمي: ما ايراني‌ها پشت سر هم قرار داريم

قهرمان وزنه برداري المپيک مدال طلاي خود در الميپک 2016 را براي کمک به زلزله زدگان غرب کشور به حراج گذاشت.

کيانوش رستمي در اين خصوص بيان‌ کرد: به مردم ايران تسليت مي‌گويم و اميدوارم مسئولان و مردم کمک کنند تا حداقل بازماندگان اين اتفاق در شرايط ايده‌آلي قرار بگيرند. من دوست داشتم که کمکي کنم، چرا که ما ايراني‌ها پشت سر هم قرار داريم و از اين رو مدال طلاي المپيکم را به حراج گذاشته ام تا مبلغ حاصل از فروش آن را به زلزله زدگان کمک کنم.

هفته سيزدهم ليگ دست اول

تدوام صدر نشيني نفت مسجد سليمان

تيم فوتبال نفت مسجد سليمان با تساوي بدون گل مقابل برق جديد شيراز در رده اول باقي ماند.

در ادامه هفته سيزدهم ليگ آزادگان روز گذشته دو تيم برق جديد شيراز و نفت مسجد سليمان به مصاف هم رفتند که اين بازي با تساوي بدون گل به پايان رسيد. با اين نتيجه تيم نفت مسجد سليمان صدر نشين باقي ماند.

درخواست مدافع سابق استقلال براي محروميت نقل و انتقالاتي اين تيم

مدافع سابق تيم فوتبال استقلال با ارسال نامه رسمي به کميته تعيين وضعيت فيفا خواستار محروميت اين باشگاه از پنجره نقل و انتقالاتي آينده شد.

اميرحسين صادقي مدافع سابق استقلال که حدود يک ميليارد و 50 ميليون تومان از اين باشگاه طلبکار است به دليل بي‌توجهي مسئولان اين باشگاه به درخواست‌هاي اين بازيکن براي وصول مطالباتش با ارسال نامه به کميته تعيين وضعيف فيفا خواستار محروميت اين باشگاه از پنجره نقل و انتقالاتي آينده شد.

آرش شکرريز وکيل اميرحسين صادقي با اعلام اين خبر به فارس گفت:با توجه به درخواست‌هاي مکرر ما براي روشن شدن وضعيت طلب يک ميليارد و 50 ميليون توماني صادقي و همچنين بي‌توجهي مسئولان باشگاه و لغو نشستي که خودشان درخواست داده بودند، نامه‌اي را تنظيم و به کميته تعيين وضعيت فيفا ارسال کردم.آقاي داورزني معاون وزير ورزش چند شب پيش در يک برنامه تلويزيوني مدعي شد که مشکلات باشگاه‌ها حل شده است. اگر حل شده است آقاي داورزني به ما اعلام کنند ما کي و کجا خدمت او برسيم تا مطالبات صادقي را دريافت کنيم!


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي