جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1396/09/11 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5712


امروز؛ آخرين مهلت ثبت‌نام کنکور دکتري 97

رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي خبر داد؛
آخرين تغييرات آزمون‌هاي علوم پزشکي 97


امروز؛ آخرين مهلت شرکت در تکميل ظرفيت کنکور 96


سوابق تحصيلي؛ ملاک پذيرش داوطلبان بدون آزمون دانشگاه آزاد


خبرنامه


ميز خبر


 امروز؛ آخرين مهلت ثبت‌نام کنکور دکتري 97 

 براساس اعلام سازمان سنجش، داوطلبان تا امروز؛ شنبه 11 آذرماه فرصت دارند براي ثبت‌نام در آزمون دکتري (Ph.D) نيمه متمرکز سال 97 اقدام کنند.ثبت‌نام براي شرکت در آزمون ورودي دوره دکتري (Ph.D) نيمه متمرکز سال 97 در 7 گروه و 246 کدرشته امتحاني براي پذيرش دانشجو در دوره‌هاي روزانه، شبانه، دانشگاهها و موسسات آموزش عالي دولتي و غير دولتي از جمله دانشگاه آزاد اسلامي، دانشگاه پيام نور و پرديسهاي خودگردان صورت مي‌گيرد.

مهلت ثبت‌نام براي شرکت در آزمون دکتري (Ph.D) نيمه متمرکز سال 97 تا امروز؛ شنبه 11 آذر ماه تمديد شده، و داوطلبان مي‌توانند با توجه به اصلاحات دفترچه و اطلاعيه‌هاي سازمان سنجش در تاريخ 5 و 7 آذر نسبت به ثبت‌نام و ويرايش اطلاعات خود اقدام کنند.

بنا بر اعلام مسئولان سازمان سنجش، تا روز 9 آذرماه 96 تعداد 144 هزار و 612 نفر در اين دوره از آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

آزمون دکتري سال 97 در گروه علوم انساني 63 کدرشته، در گروه علوم پايه 46 کدرشته، در گروه فني و مهندسي 40 کدرشته، در گروه کشاورزي و منابع طبيعي 35 کدرشته، در گروه هنر 7 کدرشته، در گروه دامپزشکي 26 کدرشته و در گروه هنر 9 کدرشته برگزار مي‎شود.متقاضيان تا امروز فرصت دارند پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات موردنياز ثبت‌نام به سايت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و پرداخت مبلغ 600 هزار ريال (60 هزار تومان) اقدام کنند.

همچنين با توجه به ارائه خدمات پيامکي در طول آزمون داوطلبان علاقه‌مند به دريافت اين خدمات بايد نسبت به پرداخت مبلغ 5 هزار ريال اقدام کنند.

هر داوطلب مي‌تواند با توجه به علاقه فقط در يک کد رشته محل امتحاني و متناسب با مدرک فارغ‌التحصيلي در اين آزمون ثبت‌نام و شرکت کند.آزمون دکتري نيمه متمرکز سال 97 براي پذيرش دانشجو در 7 گروه و 246 کدرشته امتحاني روز جمعه 4 اسفندماه 96 در حوزه‌هاي امتحاني مربوطه در يک نوبت برگزار مي‎شود.


 رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي خبر داد؛
 آخرين تغييرات آزمون‌هاي علوم پزشکي 97 

 رييس مرکز سنجش پزشکي گفت: تا پايان ماه جاري تقويم آزمون‌هاي علوم پزشکي اعلام مي‌شود.دکتر محمد حسين پورکاظمي درخصوص آخرين تغييرات آزمون‌هاي علوم پزشکي در سال 97 گفت: خوشبختانه تغييرات زيادي در آزمونهاي سال 97 اتفاق نخواهد افتاد و آزمونها به غير از برخي تغييرات جزئي طبق روال سابق برگزار خواهند شد.

وي بااشاره به تغييرات آزمون ph.d سال 97 افزود: مواد آزمون ph.d تغييراتي داشته که اين تغييرات در سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي به آدرس زير اطلاع‌رساني شده و مواد و ضرايب آزموني به اطلاع داوطلبان رسيده است.

www.sanjeshp.ir

رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي با اشاره به اينکه براساس قانون مصوب مجلس شوراي اسلامي در سال 95 قرار بود تاثير معدل دوره قبل براي قبولي در آزمون کارشناسي ارشد علوم پزشکي از سال 96 منظور شود، تاکيد کرد: به دليل اينکه در زمان تصويب اين قانون ثبت‌نام آزمون انجام شده بود، اين کار در سال 96 انجام نشد ولي براساس تصميم شوراي مربوطه مقرر شد که از سال 97 معدل در قبولي آزمون کارشناسي ارشد علوم پزشکي رعايت شود که بر همين اساس در سال جاري آزمون برگزار خواهد شد.

وي درخصوص تاريخ ثبت‌نام و تقويم آزمونهاي مهم علوم پزشکي سال 97 گفت: در حال برنامه‌ريزي و هماهنگي با سازمان سنجش آموزش کشور در اين رابطه هستيم و تا پايان ماه جاري تقويم آزمون‌هاي علوم پزشکي را اعلام خواهيم کرد.

دکتر پورکاظمي در پايان با اشاره به اينکه آزمون‌هاي دستياري و دکتري سال گذشته در بهمن ماه و آزمون کارشناسي ارشد در ماه اسفند برگزار شد، اظهار کرد: به احتمال قريب به يقين آزمونهاي ph.d، کارشناسي ارشد، دستياري و دستياري دندانپزشکي سال جاري همچون سال گذشته در ماه‌هاي بهمن و اسفند برگزار خواهند شد.


 امروز؛ آخرين مهلت شرکت در تکميل ظرفيت کنکور 96  

 تاکنون بيش از 26 هزار نفر در مرحله تکميل ظرفيت کنکور 96 انتخاب رشته کرده اند.حسين توکلي؛ مشاور عالي سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان انتخاب رشته در رشته‌هاي با آزمون و بدون آزمون مرحله تکميل ظرفيت کنکور 96 تا 11 آذر فرصت دارند رشته‌هاي مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

توکلي افزود: با توجه به درخواست دانشگاهها و موسسات آموزش عالي براي پذيرش در ظرفيتهاي جديد و يا تکميل ظرفيت برخي از رشته‌هاي دوره‌هاي روزانه، نوبت دوم (شبانه)، مجازي، پرديسهاي دانشگاه فرهنگيان و همچنين پرديسهاي خودگردان و ظرفيت مازاد دانشگاههاي علوم پزشکي در آزمون سراسري سال 96، مرحله تکميل ظرفيت کنکور 96 اجرا مي‎شود.

وي افزود: تمامي داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسري سال 96 با نمره کل مساوي و يا بيشتر از يک (با توجه به کارنامه نتايج علمي اوليه) مي‌توانند با مراجعه به سايت سازمان سنجش کشور به نشانيhttp://www.sanjesh.org/ و مطالعه جدول رشته‌هاي تحصيلي و ظرفيت هر يک از آنها نسبت به ثبت‌نام در اين رشته‌ها اقدام کنند.

توکلي خاطرنشان کرد: همچنين براساس درخواست برخي از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در برخي از کدرشته‌هاي تحصيلي پذيرش صرفا براساس سوابق تحصيلي صورت مي‌گيرد (به جز دانشگاه پيام نور و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي که پيش از اين تکميل ظرفيت برگزار کرده‌اند.)

وي گفت: به همين منظور داوطلباني که علاقمند به شرکت در اين قبيل رشته‌هاي تحصيلي هستند اعم از اينکه در آزمون سراسري شرکت کرده يا نکرده اند، مي‌توانند با مراجعه به دفترچه راهنماي اين گونه رشته‌ها که به صورت جداگانه در سايت سازمان سنجش منتشر شده است نسبت به ثبت‌نام در اين کدرشته‌ها اقدام کنند.

مشاور عالي سازمان سنجش اظهار داشت: در مرحله تکميل ظرفيت دوره‌هاي روزانه، نوبت دوم (شبانه)، مجازي، پرديسهاي دانشگاههاي فرهنگيان و پرديس خودگردان و ظرفيتهاي مازاد علوم پزشکي در کنکور 96 تعداد 13 هزار و 707 نفر براي 1359 کدرشته محل پذيرفته مي‌شوند و در رشته‌هاي صرفاً براساس سوابق تحصيلي ظرفيت پذيرش 7 هزار و 998 نفر اعلام شده است.

وي افزود: ثبت‌نام و انتخاب رشته منحصراً از طريق سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني www.sanjesh.org انجام مي‌پذيرد و تاکنون 26 هزار و 671 نفر با مراجعه به سايت سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته در دو گروه رشته‌هاي با آزمون و بدون آزمون اقدام کرده‌اند.


 سوابق تحصيلي؛ ملاک پذيرش داوطلبان بدون آزمون دانشگاه آزاد 

 سرپرست مرکز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي از پذيرش داوطلبان مرحله تکميل ظرفيت در دانشگاه آزاد از بهمن خبر داد.دکتر اميررضا شاهاني در گفت‌وگو با خبرگزاري آنا درباره نحوه پذيرش داوطلبان در رشته‌هاي بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامي اظهار کرد: انتخاب رشته مرحله تکميل ظرفيت در دوره‌هاي کارداني، کارشناسي و کارشناسي ارشد منحصرا در رشته‌محل‌هايي که تکميل نشده است، از بهمن آغاز مي‌شود و رشته‌هاي پزشکي هم شامل اين مرحله خواهد شد.او ادامه داد: از اين پس پذيرش داوطلبان در رشته‌هاي بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامي براساس زمان ثبت‌نام نخواهد بود و سوابق تحصيلي ملاک پذيرش درنظر گرفته مي‌شود.

سرپرست سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي افزود: براساس تصميم جديد مسئولان، علاقه‌مندان رشته‌هاي بدون آزمون، در زمان ثبت‌نام رشته‌هاي مدنظر خود را انتخاب مي‌کنند و بعد از بررسي سوابق تحصيلي، نتايج پذيرش رشته‌ها اعلام مي‌شود.


 خبرنامه 

 رئيس دانشگاه تهران تاکيد کرد؛

ارتقاي فرهنگ جامعه ؛ در گرو عملکرد دانشگاه‌ها

رئيس دانشگاه تهران با بيان اينکه نبايد مرزي ميان فرهنگ و تحصيل در دانشگاه وجود داشته باشد، گفت: ارتقاي فرهنگ در گرو عملکرد دانشگاهها است.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از دانشگاه تهران، محمود نيلي احمدآبادي در اختتاميه نخستين جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران گفت: با توجه به اهميت مسئله فرهنگ در جامعه، دانشگاه تهران هميشه درراستاي ارتقاي فرهنگي حرکت مي‌کند زيرا ارتقاي فرهنگ جامعه در گرو عملکرد دانشگاه‌ها است.

وي افزود: جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران رويداد مهمي است که با حضور فعال دانشجويان برگزار شد. اين رويدادهاي جمعي نشان از عملکرد دانشگاه تهران دارد که هميشه در چنين رخدادهايي حضور خوبي داشته است.

رئيس دانشگاه تهران تاکيد کرد: نبايد بين فرهنگ، آموزش و پژوهش در دانشگاه مرزبندي باشد همه اينها بايد با يکديگر باشند و کسي که در اين دانشگاه تحصيل مي‌کند بايد در همه زمينه‌ها سرآمد باشد.

نيلي احمدآبادي اظهار داشت: هر اقدامي که ما انجام مي‌دهيم نشات گرفته از فرهنگ ما است، امروز دنيا تا حد زيادي به برداشت از فرهنگ رسيده است. جامعه اهل فرهنگ و تمدن را، جامعه بافرهنگ مي‌گويند و محور تمام اين فرهنگ‌ها در دانشگاه شکل مي‌گيرد.

وي ضمن تاکيد بر نقش دانشجويان در پيشبرد فرهنگ گفت: دانشجويان در اين امر بسيار اهميت دارند زيرا دانشجويان با توجه به شرايط سني در شکل‌گيري فرهنگ نقش موثري دارند و با توجه به اهميت مسئله فرهنگ در جامعه، وظيفه دانشگاه اين است که در شکل‌گيري فرهنگ خوب عمل کند و دانشگاه تهران به عنوان دانشگاه مادر در کشور در اين زمينه خوب عمل کرده است.

رئيس دانشگاه تهران اضافه کرد: رسالت دانشگاه ارتقاي فرهنگ جامعه و فرهنگ عمومي است و اگر دانشگاه را فرهنگ‌ساز بدانيم حرف اشتباهي نزده‌ايم. دانشگاه تهران به دليل قدرت اثربخشي مي‌تواند با ارتقاي فرهنگ تاثير گسترده‌اي در جامعه بگذارد و تا به امروز اين رسالت را انجام داده است.

نيلي احمدآبادي عنوان کرد: توجه به نياز دانشجويان در حوزه فرهنگ بايد اولويت داشته باشد و اين به معناي بي‌توجهي به حوزه فرهنگ و نياز فرهنگي کارکنان و اعضاي هيات علمي و در مجموع کل دانشگاه نيست.

وي افزود: نبايد مرزي ميان فرهنگ و تحصيل در دانشگاه وجود داشته باشد.

مجيد سرسنگي معاون فرهنگي دانشگاه نيز در اين مراسم گفت: دانشگاه تهران قطعا در حوزه فرهنگ حرفهاي زيادي براي گفتن دارد بنابراين ما موظف هستيم اين ميراث بزرگ فرهنگي را در دانشگاه پاس بداريم.

وي ادامه داد: امروز چه ما بخواهيم يا نخواهيم دانشگاه تهران، نهادي بالاتر از يک نهاد آموزشي صرف در کشور محسوب مي‎شود و نقش و سهم اين دانشگاه در فرهنگ جامعه غير قابل انکار است.

معاون فرهنگي دانشگاه تهران افزود: امروز بيش از هر زمان ديگر دانشگاهها و دانشجويان ما نيازمند نشاط و اميد هستند و فرهنگ و هنر عناصري حياتي براي ايجاد اين اميد، نشاط و سرزندگي در دانشگاه‌هاي ما محسوب مي‌شوند.

دانشکده خبر، آتش نگرفته است

رئيس دانشکده خبر گفت: ساختمان اين دانشکده آتش نگرفته است و دود متصاعد شده از اين ساختمان به دليل تعميرات در پارکينگ بوده است.

محمد احمدي در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: باتوجه به اينکه درحال تعميرات پارکينگ دانشکده خبر هستيم دود متصاعد شده از ساختمان اين دانشکده به دليل استفاده از پشم شيشه و سوزاندن آنها بوده است.

وي افزود: ما اکنون در ساختمان اين دانشکده هستيم و اصلا موضوع آتش‌سوزي مطرح نيست.

رئيس دانشکده خبر تاکيد کرد: نيروهاي آتش‎نشاني به منطقه اعزام شدند.

در فضاي مجازي تصاوير و فيلمهايي مبني بر آتش گرفتن ساختمان دانشکده خبر منتشر شد.

در حوزه مهندسي پزشکي؛

اجراي اولين پروژه مشترک دانشگاه اميرکبير با اروپا

معاون پژوهشي دانشگاه صنعتي اميرکبير از تصويب اولين پروژه مشترک اين دانشگاه با کشورهاي اروپايي خبر داد و گفت: اين پروژه در حوزه مهندسي پزشکي است که توسط يکي از اساتيد دانشکده مهندسي پزشکي دانشگاه اميرکبير اجرايي مي‌شود.

به گزارش خبرنگار ايسنا، دکتر حسين تودشکي در افتتاحيه بيست و چهارمين کنفرانس مهندسي زيست پزشکي ايران که در سالن اجتماعات دانشگاه اميرکبير برگزار شد، مهندسي پزشکي را يک حوزه ميان رشته‌اي تعريف کرد و افزود: دانشکده مهندسي پزشکي دانشگاه صنعتي اميرکبير به عنوان يکي از قديمي‌ترين دانشکده‌ها به شمار مي‌رود، ضمن اينکه تنها دانشکده‌اي در بين دانشگاه‌هاي برتر کشور است که در اين حوزه ورود پيدا کرده است.

وي در ادامه با بيان اينکه دانشکده مهندسي پزشکي دانشگاه اميرکبير از نظر تعداد مقالات و کيفيت مقالات در ميان دانشکده‌هاي مهندسي پزشکي جهان رنکينگ 16 را به خود اختصاص داده است، تصريح کرد: اولين پروژه مشترک بين‌المللي دانشگاه صنعتي اميرکبير در حوزه مهندسي پزشکي توسط يکي از اساتيد دانشکده مهندسي پزشکي اين دانشگاه با کشورهاي اروپايي به تصويب رسيده که اجرايي خواهد شد.

معاون پژوهشي دانشگاه اميرکبير افزود: کيفيت و سطح دانش و پژوهش و به خصوص پروژه‌هاي تحصيلات تکميلي در کشور بايد هم رديف نيازهاي جامعه باشد اما دوربودن پروژه‌ها از نيازهاي جامعه يکي از نقاط ضعف به شمار مي‌رود.

وي خاطرنشان کرد: بيشترين مديريت سلامت کشور طي چهار ساله گذشت در حوزه درمان بوده، اما اکنون بايد مديران حوزه سلامت به بحث پيشگيري نيز توجه کنند که در اين زمينه دانشکده‌هاي مهندسي پزشکي نقش موثري خواهند داشت.

تودشکين خاطرنشان کرد: در دانشگاه صنعتي اميرکبير براي اجراي مديريت سلامت، پروژه‌هاي مختلفي با محوريت پرونده بيماران، پخش دارو و مانيتورينگ سلامت انجام شده، بنابراين آماده هستيم با وزارت بهداشت در اين زمينه همکاري داشته باشيم.

به گفته معاون پژوهشي دانشگاه اميرکبير، وزارت بهداشت بايد در حوزه شرکت‌هايي که تجهيزات فناورانه وارد مي‌کنند، توجه بيشتري داشته باشد؛ چرا که در کنار واردات فناوري بايد انتقال تکنولوژي نيز وجود داشته باشد تا بتوانيم در آينده نيازهاي خود را برطرف کنيم. چرا که اگر بتوانيم پروژه‌هاي مشترک بين‌المللي تعريف کنيم، قادر خواهيم بود سرمايه وارد کشور کنيم و کارآفريني ايجاد کنيم.


 ميز خبر 

 برگزاري جشنواره برنامه‌نويسي موبايل در دانشگاه فني و حرفه‌اي

اداره کل مديريت فناوري اطلاعات دانشگاه فني و حرفه‌اي، جشنواره برنامه‌نويسي موبايل و تجاري سازي برنامه‎هاي توليدي دانشجويان را برگزار مي‌کند.به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از دانشگاه فني و حرفه‌اي، مديريت فناوري اطلاعات دانشگاه در نظر دارد نسبت به تقويت دانش برنامه‌نويسي موبايل و تجاريسازي برنامه‌هاي توليدي دانشجويان و مراکز برنامه‌ريزي کند.بنابراين دانشجويان علاقمند مي‌توانند به سايت مديريت فناوري اطلاعات دانشگاه فني و حرفه‌اي به آدرس http://it.tvu.ac.ir جهت ثبت‌نام در اين جشنواره تا تاريخ 15 آذرماه اقدام کنند.

رئيس دفتر توسعه فناوري سلامت:

رتبه‌بندي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي در زمينه فناوري

رئيس دفتر توسعه فناوري سلامت گفت: دانشگاه‌هاي علوم پزشکي به زودي از نظر فناوري رتبه‌بندي مي‎شوند و زمينه همکاري با دانشگاه‌هاي غيرپزشکي توسعه مي‎يابد.به گزارش خبرنگار مهر، حسين وطن‎پور در مراسم افتتاحيه بيست و چهارمين کنفرانس مهندسي زيست پزشکي ايران در دانشگاه اميرکبير گفت: جدايي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي و غيرپزشکي موجب شده تا ارتباطات اين دانشگاهها با يکديگر کم شود البته طي سالهاي گذشته اقدامات خوبي براي افزايش ارتباطات ايجاد شده است.

وي افزود: در تلاش هستيم ديدگاههاي مربوط به دانشگاه‌هاي علوم پزشکي را در اختيار دانشگاه‌هاي غير پزشکي نيز قرار دهيم تا ارتباط اين دو نهاد توسعه يابد.رئيس دفتر توسعه فناوري سلامت خاطرنشان کرد: در حال حاضر از نظر چاپ مقالات، فعاليتهاي فناوري و تحقيقاتي در دانشگاه‌هاي علوم پزشکي شرايط مطلوبي داريم و 42 دانشمند دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور جزو يک درصد دانشمندان برتر جهان هستند.

وطن‎پور عنوان کرد: دانشگاه‌هاي علوم پزشکي از نظر رتبه بعدي نيز در وضعيت مطلوبي قرار دارند.وي ادامه داد:از هر هزار مقاله که منتشر مي‎شود بايد در حالت ايده‎آل به يک محصول بين‎المللي دست يابيم که اکنون از اين وضعيت فاصله داريم.

رئيس دفتر توسعه فناوري سلامت خاطرنشان کرد: دانشگاه‌هاي علوم پزشکي اقدام به راه‌اندازي مراکز رشد کرده‎اند که در هر مرکز رشد سه شرکت دانش‎بنيان فعاليت مي‎کنند.

وطن‎پور تاکيد کرد: در حال حاضر 9 اتاق تميز در دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور ساخته شده و اين اتاقها خدمات لازم را ارائه مي‎دهند.

وي با بيان اينکه براي آموزش در دانشگاه‌هاي علوم پزشکي ديگر نيازي به جسد نداريم، گفت: با ايجاد نرم‎افزارهايي که در اختيار دانشگاه‌هاي علوم پزشکي قرار گرفته بنابراين ديگر نيازي به جسد در آموزش دانشجويان پزشکي وجود ندارد و اين دانشجويان مي‎توانند مباحث مربوط به آناتومي را بسيار شفاف و روشن مطالعه کنند.

رئيس دفتر توسعه فناوري سلامت گفت: ارزشيابي فناوري دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور در حال انجام است.

وطن‌پور اظهار داشت: برنامه داريم در حوزه فناوري دانشگاه‌هاي علوم پزشکي را ارزيابي و رتبه‌بندي کنيم که اطلاعات لازم آن جمع‎آوري شده و به زودي نتايج آن منتشر مي‎شود.

وي با اشاره به فعاليت دانشگاه‌هاي علوم پزشکي در حوزه هوش مصنوعي گفت: با ورود دانشگاهها به اين حوزه توانستيم حرکت به سمت فناوري را ايجاد کنيم.

رئيس دفتر توسعه فناوري سلامت خاطرنشان کرد: سامانه اطلاعات شرکتهاي دانش‎بنيان در وزارت بهداشت ايجاد شده همچنين نيازهاي حوزه بهداشت و درمان نيز شناسايي و ارائه شده است.

وطن‎پور گفت: در حال حاضر با توجه به اينکه پارکهاي علم و فناوري از سوي وزارت علوم مجوز دريافت مي‎کنند عملا با محدوديتهايي براي حضور شرکتهاي دانش‎بنيان حوزه سلامت در اين پارکها مواجه هستيم.وي عنوان کرد: قرار است تفاهمنامه‎اي منعقد و براساس اين تفاهمنامه بسياري از مشکلات مربوط به استقرار شرکتهاي دانش‎بنيان حوزه سلامت در پارکهاي علم و فناوري برطرف شود.

انتصاب رئيس دفتر همکاري‌هاي علمي بين‌المللي دانشگاه تربيت‌مدرس

دکتر محمدتقي احمدي، رئيس دانشگاه تربيت‌مدرس با صدور حکمي رئيس دفتر همکاري‌هاي علمي و بين‌المللي اين دانشگاه را منصوب کرد.به گزارش خبرگزاري آنا از دانشگاه تربيت‌مدرس، با حکم رييس دانشگاه، دکتر حميد سعيدي به‌ سمت رييس دفتر همکاري‌هاي علمي و بين‌المللي دانشگاه تربيت‌مدرس منصوب شد.

همچنين دکتر احمدي در نامه‌اي جداگانه از دکتر ناصر خاجي به خاطر تلاش و خدمات صادقانه ايشان در زمان تصدي رياست دفتر همکاري‌هاي علمي و بين‌المللي تقدير و تشکر کرد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي