جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/05/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5902


يازدهمين هفته «سه‌شنبه‌هاي بدون خودرو» در رباط کريم

مديرعامل شرکت واحد اتوبوسراني:
آغاز طرح نظارت بر بازسازي اتوبوس‌هاي بخش خصوصي

در راستاي طرح نگهداشت و افزايش توليد 28 مخزن؛
برگزاري جلسه توجيهي در شرکت نفت و گاز کارون

شهردار رباط کريم خبر داد؛
کلنگ‌زني 20 پروژه عمراني رباط کريم در هفته دولت


خبــر


در استان


 يازدهمين هفته «سه‌شنبه‌هاي بدون خودرو» در رباط کريم  

 رباط کريم-اصغري

يازدهمين هفته سه‌شنبه‌هاي بدون خودرو در رباط کريم با حضور محمود حدادي؛ عضو شوراي شهر رباط کريم برگزار شد.پويش سه‌شنبه‌هاي بدون خودرو به همت شهرداري رباط کريم در اين شهر کليد خورده و تبليغات خوبي از سوي مديريت شهري در اين خصوص صورت گرفته.پويش سه‌شنبه‌هاي بدون خودرو بي شک يکي از بزرگترين و پرتاثيرترين پويشهاي تاريخ ايران در زمينه محيط زيست محسوب مي‌شود و براي داشتن آينده‌اي بدون الودگي و داشتن آسمان آبي همکاريهاي زيادي بين مسئولين و مردم را مي‌طلبد که مهمترين آن استفاده کمتر از خودرو مي باشد.

پويش سه‌شنبه‌هاي بدون خودرو ضمن توسعه فرهنگ دوچرخه‌سواري منجر به آن خواهد شد تا فرهنگ عدم استفاده از ماشين هاي تک‌سرنشين اشاعه پيدا کند.

علاقه مندان به شر کت در اين پويش مردمي سه‌شنبه‌هاي بدون خودرو مي‌توانند روزهاي سه‌شنبه هر هفته ساعت 7صبح در اين حرکت نمادين شرکت کنند.

شروع مسير دوچرخه سواري ابتداي خيابان مصلي مي‌باشد و بعد از آن به سمت ميدان شهيد بهشتي (فرمانداري) و پايان مسير به سمت شهرداري رباط کريم خواهد بود.


 مديرعامل شرکت واحد اتوبوسراني:
 آغاز طرح نظارت بر بازسازي اتوبوس‌هاي بخش خصوصي  

 تبريز-توفيقي

مديرعامل شرکت واحد اتوبوسراني تبريز و حومه از آغاز طرح نظارت بر وضعيت ظاهري و بازسازي اتوبوسهاي بخش خصوصي خبر داد. فرخ جلالي با اعلام اين خبر افزود: در سال جاري نيز همانند سال گذشته طرح نظارت بر وضعيت ظاهري و بازسازي اتوبوسهاي بخش خصوصي آغاز شده است.فرخ جلالي افزود: از آغاز سال جاري تا کنون تعداد 50 دستگاه اتوبوس بخش خصوصي مورد بازسازي کامل يا جزئي قرار گرفته اند.

وي افزود: امسال نيز در لبيک به فرمايش مقام معظم رهبري در نامگذاري سال بنام توليد ملي و حمايت از کار و سرمايه ايراني طرح بازسازي اتوبوسهاي شهري ادامه خواهد داشت.جلالي ادامه داد: بر اين اساس هرماه تعداد 10 الي 15 دستگاه از اتوبوسهاي داراي وضعيت نامناسب و نيازمند بازسازي و تعميرات اساسي شناسايي و توسط اکيپ‌هاي فني و خدماتي و پيمانکاران بخش خصوصي مورد بازسازي کامل که شامل تعميرات فني موتور و گيربکس، شاسي کشي، صافکاري، رنگ‌آميزي، تعويض صندليها و تعمير کف است، قرار مي‌گيرند.وي تعداد نيروهاي خدمات فني شاغل در اجراي اين طرح را اعم از همکاران فني سازمان و پيمانکاران بخش خصوصي را بيش از 25 نفر عنوان کرد: اجراي طرح فوق براي اين افراد نوعي اشتغالزايي ايجاد نموده است.

جلالي با اشاره به نحوه تأمين اعتبارات اجراي اين طرح، اظهار کرد: هزينه بازسازي اتوبوسهاي بخش خصوصي با برنامه‌ريزي‌هاي بعمل آمده و مديريت هزينه‌ها توسط خود بهره‌برداران تأمين و هزينه بازسازي اتوبوسهاي بخش ملکي توسط خود سازمان به نحوي تأمين مي‌گردد که هزينه اضافي تحميل سيستم مالي سازمان ننمايد.

مديرعامل شرکت واحد اتوبوسراني تبريز و حومه از همکاري بهره برداران اتوبوس‌هاي بخش خصوصي در اجراي هرچه بهتر اين طرح قدرداني نمود و ابراز اميدواري کرد که با مساعدتها و حمايتهاي همه جانبه شوراي اسلامي و شهردار تبريز در راستاي تأمين بخشي از اعتبارات اجراي اين طرح، اين مهم که قطعاً رضايتمندي و رفاه حال شهروندان عزيز را فراهم خواهد ساخت به نحو احسن انجام پذيرد.


 در راستاي طرح نگهداشت و افزايش توليد 28 مخزن؛
 برگزاري جلسه توجيهي در شرکت نفت و گاز کارون  

 اهواز-خبرنگار آفرينش

جلسه توجيهي طرحهاي نگهداشت و افزايش توليد 28 مخزن مناطق نفتخيز جنوب در شرکت بهره‌برداري نفت و گاز کارون برگزار شد.اين جلسه در راستاي هماهنگي و برنامه‌ريزي جهت پيشبرد اهداف تعريف شده طرح نگهداشت و افزايش توليد 4 مخزن منتخب شرکت کارون در قالب 28 مخزن منتخب شرکت ملي مناطق نفتخيز جنوب با حضور نمايندگان مديريتها و ادارات مختلف اين شرکت برگزار گرديد.

در اين نشست ضمن تشريح اهداف و پروژه‌هاي تعريف شده در قالب بسته‌هاي چهارگانه، بر لزوم همکاري هرچه بيشتر با شرکت ملي مناطق نفتخيز جنوب در راستاي پيشبرد اهداف طرح نگه داشت و افزايش توليد 28 مخزن مناطق نفتخيز جنوب تأکيد شد.بر اساس مطالعات صورت گرفته ، پيش بيني مي‌شود در اين طرح با حفر چاههاي جديد، تعمير چاههاي موجود و اجراي ساير پروژه‌هاي تحت الارضي و سطح الارضي ، توليد روزانه نفت در شرکت کارون به ميزان 114 هزار بشکه افزايش يابد.

شركت بهره‌برداري نفت و گاز كارون بزرگترين شرکت بهره بردار تابع مناطق نفتخيز جنوب است که با تامين 25 درصد نفت خام کل کشور مسئوليت راهبري و توليد صيانتي نفت، گاز و مايعات گازي را با توليد بيش از يک ميليون و 30 هزار بشکه نفت خام برعهده ‌دارد و از زمان آغاز طرح نگه داشت و افزايش توليد 28 مخزن، ضمن شرکت در جلسات و بازديدهاي مختلف، در بررسيهاي فني، شرح نيازها و شرح کارها و ساير موارد مرتبط با اين طرح همکاري تنگاتنگي با متوليان طرح مذکور داشته است.


 شهردار رباط کريم خبر داد؛
 کلنگ‌زني 20 پروژه عمراني رباط کريم در هفته دولت 

 رباط کريم-اصغري

شهردار رباط کريم از کلنگ‌زني 20 پروژه عمراني اين شهرستان در هفته دولت خبر داد.به گزارش خبرنگار ما ، سيد محمد ميرزماني در حاشيه بازديد از روند آماده‌سازي پروژه‌هاي عمراني اين شهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اينکه تمام تلاش شهرداري اين شهر بر اين است که پروژه‌ها را در حداقل زمان ممکن به اتمام برساند، اعلام مي کنيم که در هفته دولت 20 پروژه عمراني در اين شهر افتتاح و کلنگ‌زني خواهد شد.

ميرزماني در ادامه در خصوص ميدان احداثي در ورودي« آلارد» افزود: احداث اين ميدان و در امتداد آن ايجاد کمربندي به شهرک خانه و ميدان امام خميني(ره) مي‌تواند کمک شاياني به بحث کاهش ترافيک و دسترسي آسانتر شهروندان را به تمام نقاط شهر رقم بزند.

وي با اشاره به اينکه احداث ساختمان شوراي شهر، بهسازي و ترميم اصولي و آسفالت ميدان امام خميني (ره) و بلوار نبوت «آلارد»، بازگشائي چهارراه دادگستري، بهسازي فرهنگسراي معلم ، اجراي المان در ابتداي بلوار مصلي و بهسازي و ترميم اصولي زيرگذر شهرک خانه از جمله پروژه هايي است که در کوتاه ترين زمان مورد بهره‌برداري قرار گرفته است گفت: با ياري خداوند اين پروژه‌ها نيز بهره‌برداري و افتتاح خواهند شد.

شهرداررباط کريم گفت: احداث پارک گردشگري، ادامه احداث پارک جنگلي درکوه سياه، پارک اميد اصغرآباد، پارک فدک اشکانيه، احداث فاز اول ساختمان خدمات شهر، پياده روسازي، آسفالت و جدولگذاري در معابر مختلف سطح شهر،تکميل پارک ملل، احداث گلخانه مدرن در اصغر آباد، احداث المان يادبود شهداي گمنام و احداث کانال رودخانه سياه آب، احداث ميدان و کمربندي ورودي آلارد و ساخت چند پارک، سراي محله و زمين چمن مصنوعي در نقاط مخلف شهر پروژه‌هايي هستند که در هفته دولت فاز اول آن افتتاح يا کلنگ‌زني خواهد شد.


 خبــر 

 افزايش دو برابري بازرسي آلتراسونيك در شركت نفت و گاز مسجدسليمان

اهواز-خبرنگار آفرينش

مدير عامل شرکت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان از افزايش 2 برابري اجراي بازرسي تأسيسات فرآورشي اين شرکت به روش آلتراسونيک نسبت به سال قبل خبر داد.

مهندس قباد ناصري با اعلام اين خبر اظهار داشت : طي اين روش بازرسي بيش از 367 هزار دسي متر مربع تأسيسات فرآورشي اين شرکت شامل تسهيلات سرچاهي، خطوط لوله، شيرگاهها، سيستمهاي لوله‌کشي و تجهيزات ثابت مورد بازرسي کارشناسان اين شرکت قرار گرفت.

وي با اعلام اينکه اين مقدار 2/2 برابر بيشتر از سال قبل است افزود : اين بازرسيها با صرف زماني معادل 15000 نفر روز محقق گرديد و طي آن 11732 نقطه از تأسيسات فرآورشي مورد بازرسي مدون و برنامه‌ريزي شده کارشناسان بازرسي فني قرار گرفت و در خاتمه با جمع آوري و آناليز داده‌هاي مربوطه ، نقاط داراي خوردگي شناسايي و ترميم گرديد.

اين مقام مسئول در شرکت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان در خصوص مزاياي بازرسي به روش آلتراسونيک نسبت به ساير روش ها گفت : بازرسي به روش آلتراسونيک يکي از از روشهاي به روز و فراگير در بازرسي فني صنايع مي‌باشد که طي آن امواج صوتي ايجاد شده بوسيله دستگاه آلتراسونيک به داخل ضخامت قطعه ارسال مي‌شود .

مهندس ناصري با عنوان اينکه دست کم 11 نقطه از تأسيسات مختلف اين شرکت داراي خوردگي شديد تشخيص داده شد افزود : اين خوردگي ها که مي توانست به نشت نفت و خسارتهاي زيست محيطي منجر شود با اقدامات بموقع کارشناسان بخش تعميرات اين شرکت ترميم يا تعويض کرديد .وي با بيان اينکه شرکت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان با در اختيار داشتن بيش از 2000 کيلومتر انواع خطوط لوله نفت وگاز و پساب صنعتي و قدمتي فراتر از 110 سال قديمي‌ترين توليد کننده نفت و گاز کشور و خاورميانه است اظهار داشت: پايش وضعيت و تضمين سلامت عملکرد تأسيسات فرآورشي در راستاي توليد ايمن و پايدار از تأسيسات و رعايت جنبه‌هاي ايمني و زيست محيطي از اهداف و برنامه‌هاي مهم اداره بازرسي فني اين شرکت است.مهندس ناصري با اشاره به شرايط جغرافيايي خاص و متمايز اين شرکت در مقايسه با ساير شرکت هاي بهره بردار نفت و گاز گفت: از يک سو بيش از نيمي از چاههاي و تأسيسات اين شرکت مشرف به حوضه آبريز 6 سد و درياچه بزرگ کشور و در مجاورت رودخانه‌هاي دائمي و پرآب نظير کارون، کرخه ، دز و کرخه قرار دارد و از سوي ديگر راهبري و توليد از دومين مخزن گاز ترش جهان از نظر ميزان هيدروژن سولفوره که در فاصله ي نزديکي از شهر مسجدسليمان واقع شده، اهميت و ضرورت توجه به سلامت و پايش وضعيت تأسيسات فرآورشي اين شرکت را در زمينه بازرسيهاي مدام و برنامه‌ريزي شده از تأسيسات متنوع و پراکنده فرآورشي دو چندان مي نمايد.

مديرعامل شرکت آبفاي اهواز:

اجراي پروژه‌هاي فعال در کوي مهديس با اعتباري بالغ بر 138 ميليارد ريال

اهواز-خبرنگار آفرينش

مديرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت:در مجموع با اعتباري حدود 138 ميليارد ريال در حال اجراي پروژه‌هاي فعال در کوي مهديس هستيم. مهندس فردوس کريمي درجلسه بررسي مشکلات کوي مهديس اهواز که باحضور آيت‌ا... سيد محمد علي موسوي جزايري نماينده ولي فقيه،دکتر شريعتي استاندار خوزستان،فرامند هاشمي‌زاده معاون عمراني استاندار،جمال عالمي نيسي فرماندار شهرستان اهواز،معصومه خنفري فرماندار کارون،منصور کتانباف شهرداراهواز و ديگر مسئولين استاني و محلي در دفتر آيت الله موسوي جزايري برگزار شد،به اقدامات اجرا شده در اين منطقه اشاره کرد و گفت: پروژه‌هاي فعال در اين منطقه با پيشرفت فيزيکي 40 تا 90 درصد به سرعت در حال تحقق مي‌باشند.

وي افزود: تا قبل از سال 96حجم مشکلات به جا مانده از سال هاي قبل به طور عمده در اين منطقه در حوزه آب و به ويژه فاضلاب وجود داشت که اين ميزان چيزي در حدود 23/8 کيلومتر تعهد اجراي شبکه فاضلاب و 17/8 کيلومتر در بخش آب بود.مهندس کريمي اظهار کرد: تقريبا 23/7 کيلومتر فقط در بخش توسعه زيرساختهاي فاضلاب مهديس در حال اجرايي شدن است و در حوزه آب نيز به حول و قوه الهي، شرکت آبفا اهواز تاکنون بيش از تعهدات خود يعني در حدود 19/7 کيلومتر محقق خواهد ساخت.وي با بيان اينکه شرکت آبفاي اهواز از سال گذشته تاکنون 3000 انشعاب آب و فاضلاب را با تسهيلات مناسب در کوي مهديس محقق کرده، اجراي بخش باقيمانده کار را نيز در دستور کار اين مجموعه عنوان نمود.

با حضور استاندار آذربايجان شرقي؛

بهره‌برداري از تصفيه‌خانه آب شهر نظرکهريزي، به روش کاويتاسيون پلاسمايي

تبريز-توفيقي

با حضور دکتر خدابخش استاندار آذربايجان شرقي ، مهندس اميني نماينده محترم مردم هشترود در مجلس شوراي اسلامي، دکتر بهبودي رئيس سازمان برنامه و بودجه ، دکتر جهانگيري معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري، مهندس ايمانلو مديرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، دکتر عسگري معاون پژوهش و فناوري دانشگاه تبريز، فرماندار و بخشدار هشترود ، مسئولين استاني و شهرستاني، خانواده‌هاي معظم شهدا وتعدادي از اهالي شهر نظرکهريزي واهالي روستاي آلاقيه با هزينه اي بالغ بر 12000 ميليون ريال بهره‌برداري از تصفيه‌خانه آب شهر نظر کهريزي با ظرفيت 10 ليتر در ثانيه به روش کاويتاسيون پلاسمايي و با حذف فلزات سنگين آغاز شد.

مهندس ايمانلو؛ مدير عامل شرکت آب و فاضلاب آذربايجان شرقي در آئين بهره‌برداري از طرح تصفيه‌خانه آب شهر نظرکهريزي گفت : رشد جمعيت و افزايش تقاضا براي دستيابي به آب با كيفيت بهتر و وجود برخي آلاينده‌ها از جمله فلزات سنگين در برخي از منابع آبي که خطرات بهداشتي و زيست محيطي دارند، استفاده از روشهاي کارآمد تصفيه آب را ضروري مي نمايد.وي افزود : اين طرح جزو طرحهاي تحقيقاتي اين شرکت بوده که با حمايت شرکت آب و فاضلاب استان آذربايجان شرقي از محققين دانشگاه تبريز و با بررسيهاي آزمايشگاهي و ميداني روشي جديد در سطح ملي و بين‌المللي با راندمان بالا ، ابداع و در شهر نظر کهريزي با مقياس10 ليتر بر ثانيه با هزينه اي جمعا بالغ بر 12000 ميليون ريال اجرا شده است.

مدير عامل شرکت آب و فاضلاب آذربايجان شرقي در ادامه به مزاياي استفاده از اين طرح اشاره کرد و افزود: عدم نياز به افزودن هرگونه مواد شيميايي، حذف فلزات سنگين با راندمان بالا، زمان تصفيه بسيار پايين در حدود 2 دقيقه، بهره‌برداري آسان نسبت به ساير روشها ، کاهش COD و BOD و بوهاي نامطبوع، فضاي بسيار کم جهت نصب سيستم ، هزينه بسيار پايين نگهداري سيستم ، کنترل PH تا حد نرمال و تکنولوژي کاملا بومي از مزاياي استفاده از اين نوع تصفيه آب شرب مي‌باشد.


 در استان 

 بازديد سرزده شهردار تبريز از پروژه‌هاي شهرداري منطقه يک

تبريز-توفيقي

شهردار تبريز از پروژه‌هاي عمراني و خدماتي شهرداري منطقه 1 اين کلانشهر بازديد کرد.

مهندس ايرج شهين باهر ظهر امروز با حضور سرزده خود در شهرداري منطقه 1 تبريز، از روند اجرايي پروژه‌هاي عمراني، خدماتي و فرهنگي اين منطقه بازديد کرد.

شهردار کلانشهر تبريز پس از بازديد از اين پروژه‌‌ها بر تسريع در تکميل پروژه‌ها تأکيد کرد و دستورات لازم را در اين خصوص به شهرداري منطقه 1 تبريز ابلاغ کرد.

گفتني است، منطقه1 شهرداري تبريز يکي از مناطق ده‌گانه شهرداري کلان‌شهر تبريز است که جمعيت اين منطقه برپايه سرشماري عمومي نفوس و مسکن سال 1395 خورشيدي، افزون بر 314 هزار نفر برآورد شده‌است.

رئيس کميسيون سرمايه‌گذاري خارجي اتاق بازرگاني اصفهان:

برنامه‌هاي اتاق بازرگاني براي توسعه گردشگري

اصفهان-راعي

رئيس کميسيون سرمايه‌گذاري خارجي اتاق بازرگاني اصفهان با بيان اينکه ديدگاههاي اشتباه موجب ايجاد مشکلات موجود شده است در حاليکه برخي مبادلات در اصل جرم نيست، گفت: بروکراسي اداري در استان اصفهان عامل فرار سرمايه‌ها است و بايد توجه داشت که فرار سرمايه‌ها موجب افزايش نرخ بيکاري در استان شده است.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، قاسمعلي جباري در نشست خبري هيات نمايندگان اتاق بازرگاني اصفهان، با تاکيد بر اينکه ما به اشتباه ديگران را عامل جريانات اقتصادي امروز مي‌دانيم، افزود: متاسفانه اين شرايط به ناکارآمدي خودمان برمي‌گردد و نبايد گناه خود را به گردن ديگران بيندازيم.

وي با انتقاد از اينکه متاسفانه امروز به برخي مبادلات در کشور عنوان قاچاق زده مي‌شود، تصريح کرد: نمي‌توانيم کالاهاي اساسي مردم را قاچاق کنيم و در عمل قيمتها بايد براساس عرضه و تقاضا تعيين شود.

رئيس کميسيون سرمايه‌گذاري خارجي اتاق بازرگاني اصفهان با بيان اينکه ديدگاههاي اشتباه موجب ايجاد مشکلات موجود شده است در حاليکه برخي مبادلات در اصل جرم نيست، اظهار کرد: در حال حاضر رقم ارز اول و دوم در کشور اعلام شده است در حاليکه اين ارقام کمک به مردم و اقتصاد کشور نخواهد کرد و تنها راه را براي ايجاد رانت براي برخي افراد ايجاد مي‌کند.

وي در خصوص برنامه هاي اتاق بازرگاني پيرامون توسعه گردشگري اظهار کرد: توسعه صنعت گردشگري اولويت مهم اتاق بازرگاني است و حتي طي ماه گذشته از برند اصفهان پرده برداري شد، از سوي ديگر اتاق سال گذشته با 150 تورگردان، آژانس گردان و... پيرامون اين مساله ارتباط برقرار کرد.

نايب رييس اتاق بازرگاني اصفهان نيز درخصوص بروکراسي سخت اداري در استان، اظهار کرد: پيشنهاد اتاق براي اين مساله اين بود که در قدم نخست ميز مقابل ميز باشد به نحوي که هر کس به يک اداره مراجعه مي‌کند با شخص طرف نباشد بلکه يک ميز براي پاسخگويي کامل ايجاد شود.

مصطفي روناسي با اشاره به سنگ‌اندازيهاي کارمندان در مقابل سرمايه‌گذاران،‌ گفت: در مرحله بعد با ارتباط دادن اين ميزها پنجره واحد بايد شکل گيرد، اما ايجاد پنجره واحد به صورت اتفاقي به نتيجه مورد نظر نخواهد رسيد.

مهندس شهين باهر:

سلامت شهروندان؛ در اولويت شهرداري تبريز

تبريز-توفيقي

شهردار کلانشهر تبريز با تاکيد بر توجه ويژه شهرداري به سلامت شهروندان گفت: سلامت شهروندان اولويت شهرداري تبريز است چراکه مشارکت در برنامه هاي اجتماعي و همراهي با مديريت شهري، در سايه سلامت جسمي و روحي مردم ميسر مي‌شود.

مهندس ايرج شهين باهر، در مراسم اهداي خون کارکنان و پرسنل شهرداري تبريز همزمان با هفته اهدا خون اذعان داشت: اهداي خون حرکتي انساني است که شهرداري به عنوان بزرگترين مجموعه اداري استان و تبريز از نظر نيروي انساني، با هدف ايجاد فرهنگ کمک به همنوع و رواج کارهاي خيريه اعلام آمادگي کرده و با استقرار اکيپ سيار اهداي خون همکاران و پرسنل شهرداري تبريز در اين اقدام انساني شرکت کردند.

وي با اشاره به اينکه شهرداري در عرصه سلامت فردي و اجتماعي شهروندان نيز به صورت گسترده فعال است، گفت: اداره کل سلامت در مباحث آسيبهاي اجتماعي، زيست محيطي و تمامي موضوعات مرتبط با مباحث سلامت اجتماعي و فردي با همراهي اداره کل ورزش و جوانان اقدامات خوبي انجام داده است.

شهين باهر توجه به ورزش همگاني از جمله دوچرخه سواري، پياده‌روي و نصب وسايل ورزشي در پارکها و معابر را اولويت ورزشي شهرداري تبريز درراستاي ارتقاي نشاط اجتماعي دانست و خاطرنشان کرد: روزانه در 100 پارک سطح شهر با استقبال بيش از 1500 نفر بخصوص حضور پررنگ خانمها ورزش صبحگاهي برگزار مي‌شود.

وي با بيان اينکه شهرداري به دليل گستردگي وظايف تقريبا در اغلب حوزه‌هاي اجتماعي مسئوليتهايي دارد و با شهروندان به صورت رو در رو در ارتباط است، گفت: براي ما مهم است که شهروندان با نشاط و سالمي داشته باشيم، ارائه خدمات به شهروندان در همه زمينه ها جزو وظايف شهروندان است.

مهندس شهين باهر با اشاره به طيف وسيع و تنوع خدمات شهرداري از جمله حوزه سلامت شهروندان اظهار داشت: امروز نيز در راستاي همکاري با سازمان انتقال خون و با هدف ارتقاي سلامت شهروندان، در امر خير اهداي خون پيشقدم شديم.


 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي