جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/06/01 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5912

در حاشيه جشنواره سينمايي؛
برگزاري برنامه‌هايي با موضوع ميراث تاريخي و فرهنگي شهر اصفهان

در بازديد انجمن صنفي و نمايندگان کشاورزان شهرستان شادگان از سد مخزني مارون؛
آخرين وضعيت آب مخزن سد مارون تشريح شد

مديرکل استاندارد يزد:
ضرورت توجه جدي به کيفيت و استاندارد


خبــر


در استان


 در حاشيه جشنواره سينمايي؛
 برگزاري برنامه‌هايي با موضوع ميراث تاريخي و فرهنگي شهر اصفهان 

اصفهان-راعي
دبير سي و يکمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان گفت: اگر در جشنواره دعوتي که مي‌کنيم دعوت به جشنواره باشد حتماً مردم دعوت ما را اجابت مي‌کنند، اما اگر به بهانه جشنواره بخواهيم هزار کار ديگر انجام بدهيم و به خود جشنواره نپردازيم حتماً مورد انتقاد مخاطبين قرار مي‌گيريم.
به گزارش خبرنگار ما از اصفهان،عليرضا رضاداد اظهار کرد: جشنواره سي و يکم فيلمهاي کودکان و نوجوانان نسبت به جشنواره سي ام تغيير زيادي نداشته، به طور کل قاعده جشنواره‌ها اعمال تغيير زياد نيست و ارزش و اهميت‌شان در تغييردهي و تغيير مداوم نيست.
مشاور عالي سازمان سينمايي و دبير سي و يکمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان افزود: همان بخشهايي که سال گذشته وجود داشت در دوره سي و يکم جشنواره نيز ديده شده و فقط تعدادي از جوايز کاهش پيدا کرده است چون سال گذشته بعد از اعلام مقررات، تصميم گرفته شده است که بخش کودک و نوجوان به لحاظ رويکردهاي تخصصي، هم در نمايش و هم داوري تفکيک شود و اين موضوع تعداد جوايز را زياد کرد. در مقررات امسال قدري در تعداد جوايز هر بخش تجديدنظر شده تا جشنواره با تعداد جوايز معقول و منطقي برگزار شود، اما در مجموع تغيير خيلي متفاوت و زيادي نداشتيم.
وي افزود: از مجموع 50 فيلم کوتاهي که بنا بوده با بودجه و حمايت شهرداري ساخته شود فقط 28 فيلم آماده بازبيني بود و اين يعني اينکه هنوز حدود نيمي از فيلمها آماده نمايش نهايي نشده و همين تعداد هم به لحاظ کيفي به تشخيص هيئت انتخاب داراي فاصله کيفي بسيار زياد بود .
وي ادامه داد: کارکرد جشنواره اين است که بتواند زمينه را براي اکران عمومي‌تر يا استقبال بيشتر مخاطبين خاص هر فيلم که در جشنواره به نمايش درمي‌آيد، فراهم کند. بعضي از فيلمها در طول سال بر پرده سينما اکران مي‌‍شوند و بعضي در شبکه نمايش خانگي و يا تلويزيوني ارائه مي‌شوند و بعضي هم به جشنواره‌هاي جهاني را پيدا کرده و نمايش داده مي‌شوند. گرچه رويکرد و تاکيد جشنواره کودک و نوجوان تلاش براي اکران فيلمها و سپس نمايشهاي خانگي و تلويزيوني است.
رضاداد در خصوص ميهمانان جشنواره سي و يکم و برگزاري برنامه‌هايي درخصوص توجه ميهمانان با ميراث تاريخي و فرهنگي شهر اصفهان درکنار برگزاري جشنواره سينمايي اظهار کرد: 80 نفر از برگزيدگان براي دومين المپياد فيلمسازي از سراسر کشور و استانهاي مختلف وهم‌چنين با هماهنگي کانون پرورش فکري تعدادي از کودکان و نوجوانان از قوميتهاي مختلف ميهمان اين جشنواره خواهند بود.

 


 در بازديد انجمن صنفي و نمايندگان کشاورزان شهرستان شادگان از سد مخزني مارون؛
 آخرين وضعيت آب مخزن سد مارون تشريح شد 

اهواز-خبرنگار آفرينش
در بازديد کشاورزان و انجمن صنفي کشاورزان شهرستان شادگان، آخرين وضعيت آب مخزن سد مارون تشريح شد.
معاون بهره برداري از شبکه هاي آبياري مارون گفت: به منظور آگاهي کشاورزان پايين دست حوضه مارون و آشنايي کشاورزان تحت پوشش اين حوضه با وضعيت موجود منابع آب، کشاورزان و اعضاي انجمن صنفي کشاورزان شهرستان شادگان از مخزن سد مارون بازديد کردند.
الماس سنايي مطلق با بيان اين که در اين بازديد کشاورزان با نحوه آزادسازي آب از سدمخزني مارون براي تامين آب نخيلات پائين دست آشنا شدند به مقايسه ميانگين بارندگي در نقاط مختلف ايران، آمار بارندگي نسبت به سال قبل تاکنون و مقايسه حجم مخزن در دو سال اخير پرداخت و برنامه ريزي براي برداشت آب و مشکلات تامين آب کشت تابستانه را مورد تشريح قرار داد.
سنايي مطلق گفت: در ايران ميزان مصرف آب به ترتيب در بخش ژهاي کشاورزي، صنعت و مصارف خانگي است به گونه‌اي که مصرف آب در بخش کشاورزي بيش از استاندارد جهاني است.
وي افزود : قرار گرفتن خوزستان در منطقه گرم و خشک و تبخير بالاي آب، نسبت به مقياس جهاني، کاهش بارندگي و تدوام پديده خشکسالي سبب شده تا ميزان ورودي آب به سد مخزني مارون به شدت کاهش يابد.
معاون بهره برداري از شبکه هاي آبياري مارون با بيان اين که سد مخزني مارون براي آبياري 55 هزار هکتار اراضي کشاورزي طراحي شده است افزود: با افزايش جمعيت فعال در بخش کشاورزي، اين سد مخزني عملاً 95 هزار هکتار از زمين‌هاي کشاورزي را تحت پوشش دارد که اين امر باعث شده ورودي و خروجي آب با هم تناسب نداشته باشد.
حوضه مارون از بحراني‌ترين حوضه‌هاي آبياري در کشور است
وي تاکيد کرد: همچنان با خشکسالي مواجه هستيم به گونه‌اي که حوضه مارون از بحراني‌ترين حوضه‌هاي آبياري در کشور محسوب مي شود به گونه‌اي که ستاد مديريت بحران استانداري، کشت تابستانه 97 را در اين حوضه ممنوع اعلام کرده
است.
معاون بهره برداري از شبکه‌هاي آبياري مارون با تاکيد بر اينکه مقوله خشکسالي و کمبود آب، يکي از مهمترين مباحثي است که بايد به طور جدي درخصوص آن برنامه‌ريزي شود، گفت: امسال و سال گذشته در چندين نوبت از کشاورزان شبکه هاي تحت پوشش اين شرکت، رئيس اداره جهاد کشاورزي و انجمن صنفي کشاورزان شهرستان بهبهان دعوت به عمل آمد تا از نزديک شاهد وضعيت موجود منابع آب سد مخزني مارون باشند و به لطف الهي شاهد همکاري خوبي از سوي کشاورزان عزيز
بوديم.
وي ابراز اميدواري کرد تا با همکاري خوب و مناسب همه نهادهاي ذيربط و همدلي و مشارکت کشاورزان، اين دوره از خشکسالي، به نحو مطلوب مديريت شود.

 


 مديرکل استاندارد يزد:
 ضرورت توجه جدي به کيفيت و استاندارد  

يزد- اکبر خيرخواه
مدير کل اداره استاندارد استان يزد گفت: به دليل قانون‌مند بودن و تقيدات شرعي، فرهنگ مردم يزد استانداردپذيرترين فرهنگ است.
محمد حسين ماجدي اردکاني در جمع تدوين‌کنندگان سند جامع ورزش يزدافزود: همان گونه که همگان مطلع هستند استاندارد به معني نظم و قاعده است و در يزد ما نظم و قاعده با خون مردم عجين است.
وي ادامه داد: در اين استان مردم به راحتي قواعد استانداردها را در صورت معرفي و اجراي صحيح سرلوحه امور خود قرار داده و به آنها عمل مي‌نمايند و اين يک نعمت و سرمايه اجتماعي است که بايد از همه ابزارها براي رشد و بالتدگي آن استفاده شود و نبايد با عملکرد نادرست خود به آن آسيب
بزنيم.
اين مقام مسئول خاطرنشان ساخت:استاندارد بودن کالا و خدمات يکي از حقوق اوليه مردم و شهروندان است و بايد با يک برنامه مشخص و زمان بندي شده و صرف هزينه‌هاي لازم به آن رسيد و راه گذر اقتصاد ما در شرايط فعلي کشوراز تحريمها و ناجوانمرديهاي بين‌المللي توجه جدي به کيفيت و استاندارد است.
مديرکل استاندارد يزدافزود: براي تحقق اين موضوع نياز به باور عمومي کاملا محسوس است و همکاري صاحبان صنايع و خدمات و نهادينه کردن موضوع استاندارد در جامعه کارگري، ورزشکاران، دانش آموزان، دانشجويان و غيره بسيار مثمر ثمر مي‌باشد.
وي خطاب به حاضرين تصريح کرد: در چشم‌‍انداز سند جامع ورزش استان يزد اولا بايد به حقوق مردم نسبت به مسئولان ورزش و ثانيا به تعهد استاندارد بودن لوازم و تجهيزات و اماکن ورزشي اشاره شود و اثر آن در جاي جاي اين سند نيزمشهود
باشد.
ماجدي اردکاني در پايان گفت:در شرايط فعلي ايجاد دفتر استانداردسازي در سازمان ورزش و جوانان يک ضرورت است و مسئولين اداره کل استاندارد استان يزد، آماده همکاري بوده و ازهيچ کوششي در اين خصوص فروگذار نمي‌كنند.

 


 خبــر 

تخريب 40هزارمترمربع ساخت و سازغيرمجاز در اسلامشهر
اسلامشهر- محمدرضا عباسي
علي محمد حسيني؛ مديرجهاد کشاورزي شهرستان اسلامشهر درحاشيه تخريب ساخت و سازهاي غيرمجازدرگفتگو يي با خبرنگاران اظهارکرد:با تخريب 19مورد ساخت وسازغيرمجاز بيش از 40 هزارمترمربع ازاراضي کشاورزي شهرستان اسلامشهر به چرخه توليد بازگشت .
حسيني افزود: درراستاي اجراي قانون حفظ کاربري اراضي کشاورزي زراعي وباغي ودرجهت مبارزه با ساخت وسازهاي غيرمجاز، طي عملياتي ضربتي 19 مورد ساخت وساز غيرمجاز شامل ويلا، سوله، ديوارکشي وبناهاي احداثي تفريحي و... در سطح شهرستان اسلامشهر تخريب گريد .
وي بيان کرد : دراين عمليات كه با پيگيريهاي بعمل آمده و تشکيل پرونده قضايي و با اخذ دستورازمقامات قضايي بخش چهاردانگه، در راستاي اجراي تبصره 2ماده 10 قانون حفظ اراضي کشاورزي با همکاري وتلاش مامورين نيروي انتظامي، شهرداري ناحيه 7منطقه 18توسط جهادکشاورزي شهرستان اسلامشهر انجام شد، حدود 40هزارمتر از اراضي کشاورزي شهرستان به چرخه توليد بازگشت .
مديرجهادکشاورزي شهرستان اسلامشهر تاکيد کرد: با توجه به تشکيل پرونده‌هاي قضايي متعددي براي تعدادي ديگري از ساخت و سازهاي غيرمجاز، بزودي ودرآينده نزديک بايد متخلفين منتظر اجراي احکام قضايي در سطح شهرستان باشند وبا هرگونه تخلفي برخورد قاطع خواهد شد.
وي با اشاره موقعيت جغرافيايي اسلامشهر افزود:با توجه به همجواري شهرستان اسلامشهر با کلانشهرتهران و وجود باغات بيشماردرمنطقه بسياري از افراد سودجو اقدام به تغيير کاربري باغات و احداث ويلا و باغچه رستوران و تالار نموده‌اند که علاوه برآسيب به محيط زيست و اکوسيستم خاک، مشکلات فرهنگي، اجتماعي نيز براي منطقه بوجود مي‌‎آورند.
حسيني بيان کرد:ازابتداي سال جاري تاکنون با همکاري دستگاههاي قضايي، انتظامي واجرايي خدماتي شهرستان اسلامشهر، درراستاي حفظ اراضي کشاورزي و جلوگيري از تغيير کاربريها و ساخت و سازهاي غير مجاز بالغ بر 6 هکتار از ساخت و سازهاي غيرمجاز که منجر به تغيير کاربري اراضي مستعد کشاورزي منطقه شده بودند تخريب و به چرخه توليد بازگشت داده شده است.
وي با هشداربه متصرفين غيرقانوني اراضي کشاورزي تصريح کرد: با توجه به اينکه اراضي کشاورزي منطقه جزء منابع ملي محسوب شده وبه آيندگان اين سرزمين تعلق دارد از هرگونه ساخت و ساز غيرمجاز و تغيير کاربري اراضي زراعي و باغي جلوگيري خواهد شد.

مديرعامل شرکت واحد اتوبوسراني تبريز و حومه:
فعاليت همه‌روزه اتوبوس‌هاي تبريزگردي در ايام تابستان
تبريز- توفيقي
مديرعامل شرکت واحد از فعاليت همه‌روزه و مستمر اتوبوس‌هاي تبريزگردي در ايام تابستان براي ارائه خدمت به مسافران و شهروندان خبر داد.
وي ادامه داد: اتوبوسهاي تبريزگردي با همکاري سازمان گردشگري شهرداري تبريز در چهار مسير ويژه گردشگري شامل بافت تاريخي، عينالي و تله‌کابين، ائل‌گلي، مراکز خريد اطلس و لاله پارک از ساعت 9الي13 و 16 الي 19/30 بصورت رايگان براي شهروندان و مسافران سرويس‌دهي مي‌کنند.
جلالي همچنين اعلام کرد: ايستگاه مرکزي اتوبوس‌هاي تبريز گردي واقع در چهارراه شهيد بهشتي (منصور) مي‌باشد که دسترسي به هر چهار خط ويژه گردشگري از ايستگاه مذکور ممکن مي‌باشد.
مدير عامل شرکت واحد خاطرنشان کرد: اتوبوسهاي تبريزگردي بصورت چرخشي در مسيرهاي اعلامي تردد مي‌کنند و همه آنها مجهز به سيستم جي‌پي‌اس هستند.
وي در پايان افزود: امسال ايستگاه اتوبوس‌هاي تبريز‌گردي با تابلوهاي ويژه ترافيکي با مشارکت معاونت حمل و نقل و ترافيک و پليس راهنمايي و رانندگي تبريز جانمايي و طراحي و نصب شدند.

شهردار اروميه:
تبديل ميدان ميوه و تره‌بار شهرداري اروميه به بزرگ‌ترين جايگاه صادرات محصولات کشاورزي
اروميه- يزدان پناه
شهردار اروميه گفت: در حال حاضر ميدان ميوه و تره‌بار شهرداري اروميه به بزرگترين جايگاه صادرات محصولات کشاورزي استان آذربايجان غربي مبدل شده است .
محمد حضرت‌پور افزود: طي سال گذشته و امسال با تلاش مسئولان استاني و نقش ميدان ميوه و تره‌بار شهرداري توانستيم در فروش و صادارت محصولات کشاورزي گام ها مثبتي را برداريم.
وي با اشاره به اينکه شهرداري اروميه به عنوان متولي فروش محصولات کشاورزي با فراهم‌سازي بسترهايي سعي در توسعه آن دارد ، اظهار کرد: در حال حاضر ميدان ميوه و تره‌بار شهرداري اروميه به بزرگترين جايگاه صادرات محصولات کشاورزي استان مبدل شده است .
شهردار اروميه استان آذربايجان غربي را داري ظرفيت بسياري در حوزه کشاورزي برشمرد و ادامه داد: وجود پتانسيلهاي بالا در حوزه کشاورزي باعث شده که اين استان در توليد برخي محصولات کشاورزي بيشتر سطح توليدات را در سطح کشور را کسب کند.
وي با بيان اينکه درآمدهاي شهري اروميه از قبل عوارض در سال گذشته پايين بود ، اظهار داشت: از شهروندان درخواست مي‌کنيم که دست شهرداري را در مشارکت اداره شهربگيرند تا شهرداري در ارائه خدمات خود با مردم با مشکل مواجه نشود.
حضرت‌پوربا يادآوري دوباره اينکه شهروندان در اداره کرد شهر نقش دارند و مشارکت آنها در تامين درآمدها براي داشتن شهري زيبا و آباد بسيار مهم است، ابراز داشت: مشارکت مردم در تامين هزينه شهري چون پرداخت مبالغي از بابت جمع آوري پسماندهاي شهري که در اين خصوص فيشها به صورت تجميع شده براي پرداخت به منازل ارسال شده است .
وي هزينه نگهداشت شهر را در هرماه 12 ميليار تومان عنوان کرد و گفت: نقش و مشارکت مردم براي تامين هزينه‌هاي نگه داشت شهر و اداره کرد آن با اهميت است، لذا اخذ هزينه‌هاي اداره کرد شهر در قالب پرداخت عوارض تامين مي‌شود که از شهروندان درخواست مي‌شود که در پرداخت عوارض ياري‌رسان شهرداري باشند .


 در استان 

كاهش 24 درصدي مصرف برق در شركت ملي مناطق نفت‌خيز جنوب
اهواز-خبرنگار آفرينش
مديرعامل شركت ملي مناطق نفت‌خيز جنوب اظهار داشت: با مديريت بهينه، برنامه‌ريزي و اقدامات دقيق، ‌مصرف برق در اين شركت 24 درصد كاهش يافت.
مهندس بيژن عالي‌پور گفت: اين شركت به منظور كاهش مصرف برق، تدابير، برنامه‌ريزي و اقدامات دقيق و خاصي اتخاذ نموده كه در نتيجه آن از نوزدهم خردادماه تاكنون، روزانه حدود 59 مگاوات برق در بخشهاي صنعتي و غيرصنعتي صرفه‌جويي شده است. وي با بيان اين كه اين ميزان صرفه‎جويي در مقايسه با كل ديماند مصرفي، كاهشي معادل 24 درصد را نشان مي‌دهد افزود: از دلايل عمده اين كاهش، مي‌توان به نوسازي و بازسازي توربين شماره 7 تلمبه‌خانه اهواز، بكارگيري توربين‌هاي گازي و خاموش كردن تلمبه‌هاي برقي در پيك مصرف، راه‌اندازي مولدهاي برق اضطراري، راه‌اندازي نيروگاه‌هاي گازي موجود، برنامه‌ريزي و هماهنگي با سازمان برق در قطع برق مكانهاي از قبل تعيين شده، اشاره نمود.
مهندس عالي‌پور خاطرنشان كرد: اين اقدامات مهم با توجه به كمبود برق و شرايط خاص آب و هوايي، بسيار حائز اهميت مي‌باشد كه با تلاش و دلسوزي و احساس مسئوليت كليه همكاران محقق شده است.

نصب و راه اندازي دستگاه حضور و غياب در شوراهاي حل اختلاف خوزستان
اهواز-خبرنگار آفرينش
رئيس شوراهاي حل اختلاف خوزستان از نصب و راه‎اندازي دستگاه حضور و غايب در مجتمعهاي سراسر شوراهاي حل اختلاف استان خبر داد. به گزارش روابط عمومي شوراهاي حل اختلاف استان خوزستان، عبدالعباس زبيدي‎نيا؛ معاون قضايي و رئيس شوراهاي حل اختلاف خوزستان با اعلام اين خبر گفت: به منظور کاهش بروکراسي اداري و درراستاي ايجاد نظم و کنترل اداري پرسنل و نيز پرداخت عدالت‎محور و قانونمند و صيانت از حقوق و پاداش اعضاء و کارکنان شوراي حل اختلاف خوزستان و پس از بررسي تخصصي تجهيزات کارتکس توسط تيم تخصصي اداره فني و پشتيباني مرکز شوراهاي حل اختلاف کشور، دستگاه هاي پيشرفته جديد حضور و غايب با فناوري نوين منبعد در سراسر شوراهاي حل اختلاف خوزستان نصب و راه‎اندازي خواهند شد.
وي افزود: روساي دادگستريها و مجتمع هاي شوراي حل اختلاف سراسر استان در مورد نصب و راه‎‏اندازي دستگاههاي حضور و غياب و همچنين توجيه نمودن اعضاء و کارکنان شوراها در استفاده از اين سيستم جديد همکاري و اطلاع‌رساني لازم را انجام نمايند.
وي خاطرنشان کرد: منابع اعتباري آموزش وپرورش ملي است و باتوجه به مشکلاتي که وجود دارد انتظار داريم بخشي از اعتبارات استاني هم براي بهبود سرانه‌هاي دانش آموزي اختصاص داده شود.

تقدير فرماندار رضوانشهر از مديرعامل آب منطقه‌اي گيلان در حوزه تأمين آب کشاورزي
رشت-سيد اکبر خوشحال
فرماندار رضوانشهر از اهتمام مديرعامل آب منطقه‌اي گيلان در حل مشکلات تأمين آب مطمئن زراعي کشاورزان استان بويژه شهرستان رضوانشهر قدرداني کرد.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني فرمانداري رضوانشهر، مديرعامل آب منطقه گيلان با فرماندار رضوانشهر در محل فرمانداري ديدار کرد که در اين ديدار فرمانداري رضوانشهر ضمن تشکر و اهتمام مدير عامل آب منطقه‌اي گيلان در حل مشکلات تأمين آب مطمئن زراعي کشاورزان استان بويژه شهرستان رضوانشهر گفت: با توجه به مزيت هايي که با آن مواجه بوديم با درنظر گرفتن مشکلات اقتصادي فعلي در کشور با پيگيري ها و مساعدت هاي حضرت عالي اعتباراتي در قالب اوراق به اين امر اختصاص داده شد و توانستيم بيش از 7 حلقه چاه عميق در شهرستان احداث و به بهره برداري برسانيم که بهترين هديه براي کشاورزان منطقه به شمار مي‌‎رود.
وي با توجه به سهميه آب زارعي از سد سفيد رود که به اين شهرستان زمينهاي کشارزي اين شهرستان اختصاص يافته توانستيم با استفاده بهينه بحران خشکسالي را نسبتاً مهار کنيم.مهندس حسني‎پور؛ فرماندار رضوانشهر همچنين با قدرداني از استاندار معزز استان، نماينده حوزه انتخابيه و مديرعامل آب منطقه‌اي گيلان درخصوص تسريع در اجرايي و عملياتي نمودن پروژه سدمخزني شفارود که بنا به قولي در سال 99 به بهره‎برداري خواهد رسيد،گفت: دولت سالهاست به پروژه استراتژيکي سد شفاورد نگاه ويژه اي دارد که آن را به عنوان سرمايه ملي کشور قلمداد مي‌نمايد چون مقوله تأمين آب شرب، کشاورزي، صنايع و توليد برق از مزيتهاي اجراي اين طرح خواهد بود. فرماندار رضوانشهر ادامه داد: انشاا... با بهره‌برداري و آماده شدن سد شفارود دغدغه کشاورزان منطقه و شهرستان هاي همجوار برطرف خواهد شد.کاظم لطفي؛ مديرعامل آب منطقه‌اي گيلان نيز در اين نشست گفت: در حوزه تأمين آب در سطح ملي توانستيم عملکرد بهتري نسبت به ديگر استانهاي کشور داشته باشيم. لطفي اظهار داشت: در حال حاضر پروژه ملي سد مخزني شفارود شفارود 41 درصد پيشرفت فيزيکي دارد و کارگران به صورت سه شيفت کار مي‎کنند و ديواره سد از آخر شهريور ماه سال جاري شروع خواهد شد. وي افزود: روستاهايي که در حاشيه و حريم سد شفارود هستند تا پايان سال جاري تعيين تکليف مي‎شوند.

راه‌اندازي ميز خدمت در امور آب و فاضلاب مناطق کلانشهر تبريز
تبريز- توفيقي
با حضور دکتر فتح‌زاده؛ معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني سازمان مديريت و برنامه‎ريزي استان، مهندس اسمعيلي بازرس ميز خدمت استانداري ، مهندس ايمانلو مدير عامل شرکت آب و فاضلاب استان، ‌مهندس الفقيه معاون برنامه‎ريزي و منابع انساني و جمعي از مديران ستادي و اجرايي شرکت ميز خدمت حضوري و الکترونيکي مناطق تبريز و سردرود راه‌اندازي شد. به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب استان آذربايجان شرقي، اين ميز که با هدف تجميع خدمات و جلوگيري از سردرگمي مردم در واحدهاي مختلف شرکت در طبقات همکف ساختمانهاي اداري مناطق استقرار يافته است آماده ارائه 22 خدمت در قالب خدمات حضوري الکترونيکي بوده و از اين پس شهروندان محترم تبريز و سردرود مي‎توانند خدمت موردنياز خود را بدون نياز به مراجعات غيرضروري در حداقل زمان ممکن از طريق ميز خدمت دريافت نمايند. لازم به ذکر است ميز خدمت شرکت آب و فاضلاب آذربايجان شرقي همزمان در محل ستاد شرکت و 26 منطقه همچنين از طريق ميز الکترونيکي مستقر در سايت اينترنتي شرکت به نشاني www.abfa-Azarbaijan.com آماده ارائه خدمات مي‎باشد و براي ارائه خدمات به مردم يک نفر بعنوان مسئولين ميز خدمت تعيين و انجام وظيفه مي‎نمايند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي