جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/07/18 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5950

مدير عامل شرکت واحد اتوبوسراني تبريز خبر داد:
ايجاد باکس مطالعه در اتوبوس‎هاي تندرو

فرمانده انتظامي پرديس خبر داد؛
کاهش 15 درصدي وقوع جرائم در پرديس


افتتاح 29طرح هادي درروستاهاي استان گلستان


احداث تصفيه‌خانه فاضلاب در اصفهان


خبــر


در استان


 مدير عامل شرکت واحد اتوبوسراني تبريز خبر داد:
 ايجاد باکس مطالعه در اتوبوس‎هاي تندرو  

 تبريز-توفيقي

مدير عامل شرکت واحد اتوبوسراني تبريز و حومه از ايجاد باکس مطالعه در اتوبوس‎ها ي تندرو خبر داد. فرخ جلالي مدير عامل اين شرکت با اعلام اين خبر افزود: موضوع فرهنگ‎سازي مطالعه همواره يکي از دغدغه‎ها ي جامعه ما بوده و بر همين اساس اتوبوسراني تبريز در راستاي مشارکت در توسعه فرهنگ مطالعه، نسبت به ايجاد باکس مطالعه در اتوبوس‎هاي دوکابين مسير تندرو اقدام کرد.

جلالي تصريح نمود: تلاش ما بر اين است که مسافرين و همشهريان در زمان حضور در اتوبوس‎ها از وقت خود به طور بهينه استفاده نمايند و براي رسيدن به اين هدف اتوبوسراني تبريز در کنار انجام وظايف خود و ارائه خدمات حمل و نقل به همشهريان، بابرنامه ريزي‎هاي انجام يافته در نظر دارد اقدامات فرهنگي از جمله فرصت ايجاد مطالعه را در زمان استفاده از حمل و نقل عمومي براي مسافرين ايجاد نمايد.وي در پايان گفت: همه ادارات و ارگان‎ها بويژه نهادهاي فرهنگي مي توانند توليدات فرهنگي خود را جهت توزيع در اتوبوس‎ها در اختيار اين شرکت قرار دهند.


 فرمانده انتظامي پرديس خبر داد؛
 کاهش 15 درصدي وقوع جرائم در پرديس 

 پرديس-ايرج صادقعلي

فرمانده انتظامي پرديس از کاهش 15 درصدي وقوع جرائم در اين شهرستان خبر داد.به گزارش خبرنگارآفرينش، غلامرضا حسنوند در جلسه شوراي اداري پرديس به شعار «پليس مقتدر، امين مردم» براي هفته ناجا اشاره کرد و گفت:ساختار انتظامي شهرستان پرديس براساس 85 هزار نفر برنامه‌ريزي شده اما امروز اين شهرستان 250 هزار نفر به علاوه حدود 20 هزار نفر اتباع بيگانه جمعيت دارد.

وي گفت:در سال گذشته پرديس تنها شهرستاني در شرق استان تهران بود، که 15 درصد کاهش وقوع جرائم را داشت، که اين امر مرهون تلاش همه جانبه همکاران بنده و ديگر مسئولان و اعضاي شوراي تامين پرديس است.فرمانده انتظامي پرديس با بيان اين که شناخت و بومي‎بودن ساکنان يک شهر مي‎تواند عامل پيشگيرانه‎اي براي وقوع جرم باشد، گفت: به همين دليل وضعيت پرديس با ديگر شهرها متفاوت است، پرديس شهرستاني تازه تاسيس و با اقشاري آسيب‎پذير اجتماعي است، 5 آسيب بيکاري، طلاق، حاشيه‎نشيني، اعتياد و فضاي مجازي است، که در پرديس نيز نمود دارد و براي مقابله با آن نيازمند همکاري همه دستگاه‌ها هستيم.

وي به افزايش جمعيت پرديس اشاره کرد و گفت: با همکاري با شرکت عمران پرديس کلانتري در برخي از فازها مستقر شده‌است.حسنوند با بيان اين که ايجاد و حفظ امنيت از عهده يک سازمان بر‌نمي آيد، گفت:در حوزه پايش تصويري در پرديس ضعف داريم، بايد سامانه پايش تصويري در سطح شهر و روستاها راه‌اندازي و نصب شود.

فرمانده انتظامي پرديس با اشاره به عدم وجود ندامتگاه در پرديس، گفت: بايد نيروهاي ما متهم را به دماوند، فشافويه و يا رجايي شهر ببرند و وقت و انرژي مأموران گرفته مي‌شود، حدود 70 درصد متهمان زندان دماوند متعلق به پرديس است.

وي عدم استقرار پزشکي قانوني در پرديس اشاره کرد و گفت: براي استفاده از پزشکي قانوني مجبوريم به تهران مراجعه کنيم، در خصوص قاچاق کالا نيز علي‎رغم اين که بسياري از کشفيات مربوط به شهرستان پرديس است، اما هنوز تعزيرات حکومتي در پرديس مستقر نشده است.


 افتتاح 29طرح هادي درروستاهاي استان گلستان 

 گرگان- قهرمان

مديرکل بنياد مسکن گلستان گفت:به مناسبت روز ملي روستا، 29 طرح هادي در روستاهاي استان گلستان افتتاح و به بهره‌برداري رسيد.محمدتقي زمان‌نژاد در مراسم متمرکز افتتاح پروژه‌هاي روز ملي روستا در استان گلستان که در روستاي کفشگيري برگزار شد، اظهار داشت: روستائيان و عشاير سرمايه‌هاي کشور هستند.تمدن بشري از روستاها آغاز شده است و بنياد مسکن انقلاب اسلامي تلاش مي‌کند اين فرهنگ و تمدن که به نوعي ذخاير فرهنگي جامعه ما هستند را با خدماتي که به روستائيان ارائه مي‌دهد، حفظ کند.

وي هدف از بزرگداشت روز روستا را ارج نهادن به خدمات روستاييان و توسعه فرهنگي و عمراني روستاها برشمرد و گفت:امروز 29 طرح هادي در روستاهاي استان افتتاح و بهره‌برداري مي‌رسد.مديرکل بنياد مسکن استان بيان داشت:همچنين يک‌هزار و 178 واحد مسکوني روستايي با اعتبار تسهيلاتي 24 ميليارد و 967 ميليون تومان در استان افتتاح شده است.

ابوالقاسم صفوي، فرماندار گرگان هم در اين مراسم ضمن تقدير از فعاليت‌هاي بنياد مسکن براي خدمات‌رساني به روستاهاي اين شهرستان اظهارداشت: توسعه خدمات‌رساني به روستاها موجب تقويت روستاها، حفظ جمعيت روستايي، اشتغال روستايي و رسيدن به درآمد پايدارمي‌شود.وي گفت: عمران و آباداني روستاها مي‌توان زمينه‌ساز مهاجرت معکوس و توسعه فعاليت‌ها از جمله کشاورزي در روستاها شود.


 احداث تصفيه‌خانه فاضلاب در اصفهان 

 اصفهان -راعي

مهندس هاشم اميني مديرعامل آب و فاضلاب شهري استان اصفهان در حاشيه چهاردهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت آب و تأسيسات آب و فاضلاب ايران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تابستان بسيار سختي را پشت سر گذاشتيم در حالي که در تمامي سطح کشور به‌دليل شرايط اقليمي و خشکسالي‌هاي متوالي با کمبود بارش‌ها و تنش‌هاي آبي در ابعاد مختلف مواجه بوديم که در اين بين فلات مرکزي ايران و استان اصفهان نيز که در فلات مرکزي واقع شده از شرايط بسيار سخت تابستان مستثني نبودند و حتي نسبت به بسياري از نقاط کشور تنش‌هاي آبي بيشتر را پشت سر گذاشتيم.

وي افزود:پيش‌بيني سازمان هواشناسي براي سال آبي 97‌ــ‌96 سالي نرمال بود و سناريوهاي تأمين آب به‌صورت خوشبينانه تعيين شد اما وقتي به بهمن‌ماه رسيديم ديديم که بارش‌ها رخ نداده و مجموعه وزارت نيرو يک سناريو بسيار بدبينانه را براي آب شرب تعيين کرد.

اميني گفت: کاهش بارش‌ها و کاهش شديد آورد سد زاينده‌رود وضعيت تأمين آب 4 ميليون نفر در اصفهان و 1.5 ميليون نفر در يزد را با تنش همراه کرد.

مديرعامل آب و فاضلاب شهري اصفهان درخصوص ميزان آوردهاي سد زاينده‌رود گفت: در سال آبي 96‌ــ‌95 يک‌ ميليارد و 270ميليون مترمکعب آورد زاينده‌رود را داشتيم در حالي که در سال آبي 97‌ــ‌96 اين ميزان به 670ميليون مترمکعب کاهش يافت.

وي ادامه داد: بر اين اساس کشاورزان از چرخه تخصيص آب حذف شدند و سهم بخش صنعت را 40 درصد و سهم بخش شرب را 20 درصد کاهش دادند تا بتوانيم از شرايط تنش‌زاي تابستان عبور کنيم.

اين مقام مسئول با بيان اينکه "بايد به‌نحوي برنامه‌ريزي مي‌کرديم که کمترين قطعي آب را داشته باشيم" گفت: در سناريوي اوليه حتي بحث نوبت‌بندي و جيره‌بندي که جزو خط قرمزهاي ما است نيز مطرح شده بود اما توانستيم با مديريت بخش مصرف و همکاري کم‌نظير مردم در اصفهان شرايط را به‌گونه‌اي مديريت کنيم که نه‌تنها دچار جيره‌بندي نشويم بلکه مردم نسبت به ديگر نقاط کشور کمترين مشکلات اجتماعي را در خصوص محدوديت آبي در اصفهان داشتند.

اميني افزود: در مجموع ما 20 درصد کاهش تخصيص آب در سال آبي اخير داشتيم که منجر به کاهش توليد 9.68درصدي آب شد اما در عين حال با همکاري مردم شاهد کاهش 9درصدي مصرف آب شرب بوديم.

وي درخصوص توجه مردم اصفهان به اصلاح الگوي مصرف در بخش خانگي اذعان داشت: در سال 86، سرانه مصرف آب به‌ازاي هر نفر در بخش خانگي در سطح اصفهان 189 ليتر در روز بود که اين ميزان هم‌اکنون به‌ازاي هر فرد به 154 ليتر در روز رسيده و برنامه‌ريزي کرده‌ايم که در سال‌هاي آينده به 130 ليتر برسد.

مديرعامل آب و فاضلاب شهري اصفهان با يادآوري اينکه "راه نجات آب و راه کمک به آيندگان و فرزندان ما مديريت مصرف است"، گفت: در اصفهان به‌منظور بهينه‌سازي مصرف آب با صنايع بزرگ قراردادهايي امضا شده تا به‌جاي آب خام از پساب فاضلاب استفاده کنند.

اميني افزود: قراردادي با کارخانه فولاد مبارکه اصفهان داريم که طي آن اين کارخانه 600 کيلومتر لوله‌گذاري فاضلاب خواهد کرد و با سرمايه‌گذاري خود يک تصفيه‌خانه فاضلاب احداث مي‌کند که اين سرمايه‌گذاري در بخش احداث تصفيه‌خانه و خطوط لوله فاضلاب مربوط به 9 شهر اصفهان است. فولاد مبارکه مي‌تواند به‌ازاي اين سرمايه‌گذاري تا 35 سال آينده از پساب فاضلاب تصفيه‌شده استفاده کند.


 خبــر 

 تدوين سندچشم‎انداز فرهنگي شهرستان قدس

شهرستان قدس -مژگان عليقارداشي

در شصتمين جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان قدس بحث تشکيل هيأت انديشه‎ورز و تدوين سند چشم‎انداز فرهنگي شهرستان قدس به تصويب رسيد.نادر نيک خواه سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامي و دبير شورا ضمن خيرمقدم به حاضرين، گزارشي از جلسات قبلي شورا و مصوبات ارائه نمودند و با قرائت دستور جلسه، شورا وارد بحث و گفتگو شد.حجت الاسلام والمسلمين جوکار (امام جمعه و رئيس شوراي فرهنگ عمومي شهرستان قدس) گفت: جايگاه فرهنگ در جامعه ما و نياز پرداختن به مسايل فرهنگي بر کسي پوشيده نيست و همانطور که رهبر معظم انقلاب از فرهنگ به‎عنوان اکسيژن که لازمه حيات است نام مي برند، درجه اهميت فرهنگ براي ما مشخص مي‎گردد.

وي افزود: در خصوص سرمايه‎هاي اجتماعي بايد مؤلفه‎هاي موجود را تقويت و در کنار آن آسيب‎ها و چالش‎ها را شناسايي کنيم که اين امر مي‎بايست، از طريق دانشگاهيان و دانشجويان انجام شود. براي اينکه در جلسات شورا به‎صورت اصولي موضوعي را بررسي کنيم بايد از قبل توسط نخبگان در کميته‎اي منتخب مورد بحث و بررسي و کارشناسي تخصصي واقع گردد و اين کار لزوم ايجاد هيأت انديشه‎ورز را مشخص مي‎کند.

در ادامه ناصربخت فرماندار و نائب رئيس شوراي فرهنگ عمومي شهرستان قدس گفت: تعيين نرخ رشدها جهت برنامه‎ريزي اصولي در تمام زمينه‎ها در سطح شهرستان بسيار حائز اهميت است. همچنين با توجه به رشد جمعيت و ايجاد مجتمع‎هاي آپارتماني در راستاي صيانت از حقوق شهروندي، آموزش فرهنگ آپارتمان‎نشيني از امور مهمي است که بايد بدان توجه شود. در پايان جلسه نيک خواه دبير شورا گفت: تشکيل هيأت انديشه ورز و تدوين سند چشم انداز فرهنگي شهرستان از مباحث مهمي بودند که تصويب شد تا در آينده اقدامات مؤثري را از سوي شوراي فرهنگ عمومي شهرستان شاهد باشيم.

بخشدار مرکزي دماوند خبر داد؛

رفع مشکل کمبود آب شرب روستاي «وادان»تا پايان سال‌جاري

دماوند-ايرج صادقعلي

بخشدار مرکزي دماوند از صدور مجوز حفر چاه آب شرب براي روستاهاي زان و اوچونک خبر داد و گفت: مشکل کمبود آب شرب روستاي وادان تا پايان سال‌جاري رفع مي‌شود.مهدي حيدري در گفتگو با خبرنگار آفرينش با اشاره وضعيت فعلي برخي از روستاها اظهار کرد: 12 روستاي بخش مرکزي دماوند فاقد گاز طبيعي هستند که اين يکي از مشکلات مهمي بوده‎است که با توجه به شرايط آب و هوايي و سرد بودن منطقه، قطعاً برخورداري از شبکه گازرساني نعمت خوبي خواهد بود.

وي افزود:با پيگيري‌هاي نماينده مردم شهرستان‎هاي دماوند و فيروزکوه در مجلس، اين امر مهم به انجام رسيده و مطالعات گازرساني به روستاها رو به اتمام است تا در ماه‌هاي آينده نصف روستاها را به شرکت گاز واگذار کنيم و کلنگ گازرساني بخشي از اين روستاها استارت بخورد.

*هدر رفت منابع آب زميني به علت ساخت و سازها و حفر چاه‌هاي غيرمجاز

بخشدار مرکزي دماوند گفت: امسال به لحاظ کمي بارش‌ها در زمينه آب با مشکل روبرو شديم،‌ البته تنها دليل کمبود آب، کمي بارش‌ها نبود و متأسفانه ساخت‎و‎سازها به همراه حفر چاه‌هاي غيرمجاز باعث شدند بخشي از منابع آب زميني هدر رود.

حيدري ادامه داد: اين کمبود آب را امسال در تابستان در برخي از روستاها شاهد بوديم که اوج مشکلات ما در روستاي وادان بود و با صدور مجوز حفر چاه در روستاهاي زان و اوچونک که در حال پيگيري و اجراست مشکلات اين دو روستا در حال رفع شدن است.

وي با بيان اينکه روستاي وادان اخيراً با مشکلات کمبود آب شرب در ماه‌هاي پاياني تابستان مواجه شده است، بيان کرد: سياست‌هاي بسياري را آبفاي روستايي بررسي کرده‌اند و چند مورد را نيز با قطع انشعابات غيرمجاز و حفاظت از لوله اصلي از چاه به اجرا گذاشتند،‌ اما متأسفانه به صورت جدي شاهد اتفاق خوبي نبوديم و همچنان با کمبود آب در اين مواجه بوديم.بخشدار مرکزي دماوند در حال حاضر با همکاري بخش کشاورزي و انتقال آب از سهم کشاورزان به منبع و همکاري شوراي روستا و… مشکلات به حداقل رسيده و به طور موقت مشکل را حل مي‌کنيم.

حيدري گفت: يک برنامه چندماهه براي اين روستا پيش‌بيني شده و با پيگيري‌هاي فرماندار به نظر مي‌رسد تا پايان سال اين پروژه به نتيجه برسد.

وي عنوان کرد: به لحاظ پرداخت‌ها با آبفاي روستايي صحبت شده تا موضوع آب بها قانونمند باشد تا حقي از مردم ضايع نشود.

*آزادسازي 55 هکتار اراضي کشاورزي در حوزه حريم شهرهاي دماوند و آبسرد

حيدري خاطرنشان کرد: در هفته‌هاي گذشته در مناطق هومند وادان،‌ جابان، سربندان و ديگر مناطقي که ساخت‌و‌ساز غيرمجاز تهديد جدي براي آنها بود، برخورد جدي صورت گرفت و وضعيت با تخريب اين ساخت‌و‌سازها به حالت عادي بازگشت.

وي با اشاره به اينکه از ابتداي سال حدود 6 هکتار آزادسازي در روستاي جابان و هفت هکتار هم در هومند وادان داشتيم که علاوه‌‌بر اين بيش از 75 قطعه ديوارکشي و 10 بنا تخريب شدند.

بخشدار مرکزي دماوند در پايان تاکيد کرد:تقريباً از ابتداي سال تاکنون حدود 55 هکتار در مناطق مختلف در حوزه حريم شهري دماوند و شهرهاي آبسرد آزادسازي اتفاق افتاد.

سرقت از يکي از صرافي هاي گرگان

يکي از صرافي هاي گرگان مورد سرقت قرار گرفت.به گزارش مهر، عصر دوشنبه يکي از صرافي هاي گرگان مورد سرقت قرار گرفت.سارقان با تهديد يکي از کارکنان صرافي گاو صندوق را خالي مي کنند.طبق گفته صاحب صرافي مقداري يورو و دلار به سرقت رفته است.

مجتبي مروتي، رئيس پليس آگاهي استان گلستان ضمن تاييد اين خبر اظهار کرد: مأموران پس از اطلاع از ماجرا بلافاصله در محل حادثه حضور پيدا کردند و پيگيري خود را براي يافتن سارقان شروع کرده اند.


 در استان 

 مدير بنادر و دريانوردي و منطقه ويژه اقتصادي اميرآباد خبر داد:

بارگيري و ارسال 170 تن سيب دماوند براي عرضه به بازار قزاقستان

رودهن-ايرج صادقعلي

مدير بنادر و دريانوردي و منطقه ويژه اقتصادي اميرآباد گفت:170 تن سيب دماوند پس از بسته‌بندي به بازار قزاقستان بارگيري و ارسال شد.

به گزارش خبرنگارآفرينش، «سياوش رضواني» با بيان اين که براي نخستين بار محموله صادراتي سيب در اين بندر براي ارسال به کشورهاي همسايه بارگيري شد، اظهار کرد: 170 تن سيب دماوند پس از بسته‌بندي ويژه صادرات و ورود به اين بندر، براي عرضه به بازار قزاقستان بارگيري و ارسال شد.

وي افزود: يکي از اهداف اصلي در توسعه اقتصادي مازندران و استان‌هاي شمالي، استفاده از فرصت مناسب توليد محصولات کشاورزي و باغي و دامي و صادرات اين محصولات به بازار 400 ميليون نفري کشورهاي حوزه CIS است که زيرساخت‌هاي لازم براي انجام صادرات اين محصولات در بندر اميرآباد وجود دارد.

مدير بنادر و دريانوردي و منطقه ويژه اقتصادي اميرآباد، اظهار کرد: امکانات و تجهيزات اين بندر براي صادرات انواع محصولات باغي و کشاورزي مازندران و استان‌هاي همسايه و ساير استان‌هاي کشور در اختيار توليدکنندگان و بازرگانان قرار مي‌گيرد و در حد امکان نيز مشوق‌هاي صادراتي از منطقه ويژه اقتصادي به توليدکنندگان و صادرکنندگان محصولات باغي و کشاورزي و دامي داخلي تعلق خواهد گرفت.

وي با بيان اين که حمايت از سرمايه‌گذاران صنايع تبديلي مرتبط با اين محصولات در دستور کار و اولويت بندر اميرآباد قرار دارد، گفت: اين منطقه ويژه اقتصادي با در اختيار داشتن 1060 هکتار اراضي پشتيباني و تسهيلات منطقه ويژه، شرايط مناسبي براي راه‌اندازي واحدهاي صنايع تبديلي دارد و در صورت فعال شدن اين واحدهاي صنايع تبديلي و بازاريابي و نيازسنجي بازار منطقه براي توليد و صادرات محصولات، با توجه به ارزش افزوده‌اي که براي توليدات داخلي استان و کشور ايجاد مي‌شود، هم سهم توليدکنندگان داخلي در بازار کشورهاي همسايه افزايش مي‌يابد و هم درآمد توليدکنندگان داخلي بيشتر خواهد شد.

شهردار تبريز خبر داد:

افزايش ايمني و کاهش آمار وقوع حوادث شهري در تبريز

تبريز-توفيقي

شهردار کلانشهر تبريز با اشاره به نقش آموزش‎هاي شهروندي در کاهش حوادث شهري اظهار داشت: درحالي‌که طي شش ماه نخست سال گذشته 50 مورد حادثه در کلانشهر تبريز رخ داده بود، امسال در اين مدت به 20 مورد رسيده است.

مهندس ايرج شهين باهر، در آيين بهره‎برداري از سالن هاي چندمنظوره "حوزه مديريت و آموزش شهروندي در حوادث غيرمترقبه" سازمان آتش‎نشاني و خدمات ايمني شهرداري تبريز تصريح کرد: کاهش ميزان حوادث شهري در سايه سرمايه‎گذاري کلان و نيز توجه به بحث آموزش‎هاي شهروندي رخ داده است.

وي ادامه داد: برخي مديران به دنبال پروژه‎هايي مي‎روند که نتيجه‎اش ديده شود براي همين مباحثي مانند ايجاد زيرساخت و نيز آموزش‎هاي شهروندي به عنوان يکي از پايه‎هاي اصلي مديريت شهري کمتر مورد توجه قرار مي‎گيرد.

شهين باهر با اشاره به اينکه تاکنون هشت کانال مهار سيلاب در تبريز احداث شده و پروژه‎هاي مشابه ديگر نيز درحال احداث است گفت: ميزان وقوع آبگرفتگي و سيلاب با وجود بارش‎هاي زياد بسيار کمتر شده است.

وي يادآور شد: از آنجا که اين موارد با تبليغات و مراسم افتتاح و ...قابل مشاهده نيست، قبلا کمتر بدان پرداخت مي‎شد اما براي ما ايجاد زيرساخت و رفاه شهروندان در اولويت قرار دارد.

شهردار کلانشهر تبريز با تقدير از حمايت‎هاي شوراي شهر و زحمات پرسنل اين مجموعه اظهار داشت: درحاليکه بر اساس اعلام مراجع رسمي، تعداد 1000 شهرداري کشور ورشکسته بوده و فعاليت عمراني و خدماتي با مشکلاتي مواجه شده اما خدمات و پروژه‎هاي شهرداري تبريز بدون وقفه در حال انجام است.

شهين باهر در ادامه با اشاره به فرارسيدن هفته آتش نشاني و ايمني اظهار کرد: آتش‎نشانان در راه آسايش، رفاه و ايمني مردم بدون منت قدم برمي‎دارند که بايد از زحمات آنان قدرداني شود.

وي با بيان اينکه نخستين آتش نشاني تاريخ کشور در کلانشهر تبريز افتتاح شده و بايد در همه حوزه‎ها اول باشد افزود: تلاش مي‎شود سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تبريز در حوزه منابع انساني و همچنين تجهيزات سخت‎افزاري و نرم‎افزاري در رتبه نخست کشور قرار گيرد.

بازديد شهردار تبريز از استاديوم يادگار امام (ره)؛

مسيرهاي دسترسي به استاديوم ساماندهي مي شود

تبريز-توفيقي

شهردار تبريز به همراه مديرکل ورزش و جوانان آذربايجان شرقي و همچنين مالک باشگاه فرهنگي ورزشي تراکتورسازي تبريز از وضعيت مسيرهاي دسترسي به استاديوم يادگار امام (ره) بازديد کرد.

مهندس ايرج شهين باهر شهردار تبريز به همراه ايوب بهتاج مديرکل ورزش و جوانان استان و همچنين محمدرضا زنوزي مطلق مالک باشگاه فرهنگي ورزشي تراکتورسازي تبريز از وضعيت مسيرهاي دسترسي به استاديوم يادگار امام (ره) به منظور سهولت دسترسي تماشاگران فهيم تراکتورسازي به اين استاديوم بازديد و دستورات لازم جهت ساماندهي اين مسير را صادر کرد.

در اين بازديد، شهردار تبريز با بيان اينکه اين بازديد در راستاي ساماندهي مسيرهاي دسترسي به اين استاديوم صورت گرفته، اظهار کرد: پس از بررسي مسيرهاي دسترسي به استاديوم، تصميم گرفته شد تا در عرض 20 روز آينده بحث زيرسازي مسير جديد دسترسي به استاديوم آماده شود.

مهندس ايرج شهين باهر در ادامه افزود:همچنين مالک باشگاه فرهنگي ورزشي تراکتورسازي تبريز نيز در خصوص تأمين قير جهت آسفالت‎ريزي اين مسير دسترسي، با شهرداري تبريز همکاري مي‎کند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي