جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1397/08/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5972


ديدار شهردار تبريز با مدير دفاع مدني عراق

معاون عمراني استاندار قزوين :
کاميون‌هاي حمل بار معادن به راه‌هاي روستايي ضربه مي زنند

مديرعامل فولاد مبارکه اصفهان:
عدم نيازخودروسازان کشور به واردات ورق‏هاي موردنياز بخش داخلي خودرو


رکورد خدمت رساني اتوبوسراني در تبريز شکسته شد


خبــر


در استان


 ديدار شهردار تبريز با مدير دفاع مدني عراق  

 تبريز-توفيقي

شهردار تبريز با حضور در موکب جنت‌الحسين (ع) شهرداري تبريز با مدير دفاع مدني عراق ديدار و گفت‌وگو کرد. ايرج شهين باهر با حضور در موکب جنت‌الحسين (ع) شهرداري تبريز با سيدطاهر بوهان، مدير دفاع مدني کشور عراق ديدار و گفت‌وگو کرد‌.در اين ديدار، شهردار تبريز ضمن قدرداني از تلاش‎هاي دفاع مدني کشور عراق اظهار کرد:از مدير دفاع مدني کشور عراق در جهت فراهم کردن فضا براي شهرداري تبريز در راستاي خدمت‌رساني به زائران اربعين حسيني قدرداني مي‎کنم.

وي افزود:خادمان شهرداري تبريز نيز در ايام راهپيمايي اربعين حسيني خدمات ارزشمندي را به زائران ارائه مي‌کنند که از اين عزيزان نيز قدرداني مي‌کنم.ايرج شهين باهر در ادامه از سيدطاهر بوهان، مدير دفاع مدني عراق براي حضور در کلانشهر تبريز دعوت کرد.در ادامه مدير دفاع مدني عراق با بيان اينکه شهرداري تبريز اقدامات خوبي در کربلاي‌معلي انجام دادند، اظهار کرد: امکانات دفاع مدني کشور عراق در اختيار موکب جنت‌الحسين (ع) شهرداري تبريز قرار گرفته که در آينده نيز دفاع مدني کشور عراق، آمادگي همکاري در زمينه‌هاي مختلف با شهرداري تبريز را دارد.

وي با بيان اينکه شهرداري تبريز و دفاع مدني عراق، عضو يک خانواده بزرگ هستند، ادامه داد:خادمان موکب جنت‌الحسين (ع) شهرداري تبريز که چندين کيلومتر را براي خدمت‌رساني به زائران اربعين حسيني را طي کردند، کار بسيار ارزشمندي است که از اين بابت از اين عزيزان قدرداني مي‌کنيم.گفتني است، در اين ديدار شهرام دبيري، عضو شوراي شهر تبريز، سعيدحاجي‌زاده مديرکل ارتباطات و امور بين الملل شهرداري تبريز و همچنين مسئولان آتش‌نشاني کشور عراق حضور داشتند.


 معاون عمراني استاندار قزوين :
 کاميون‌هاي حمل بار معادن به راه‌هاي روستايي ضربه مي زنند 

 قزوين-خردمند

معاون عمراني استاندار قزوين گفت:کاميون هاي حمل بار معادن به راه هاي روستايي ضربه مي زنند.علي فرخزاد در پنجمين نشست شوراي معادن استان قزوين که با حضور زاهدي استاندار و زرآبادي نماينده مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد،بر حل مشکلات اضافه بار توسط معادن از طريق الزام آنها به نصب باسکول و نظارت‎هاي مستمر تاکيد کرد.معاون هماهنگي امور عمراني استاندار قزوين در ادامه اظهار داشت: برخي حمل‎و‎نقل‎ها از سوي معادن به علت اضافه‎باري که دارند به سطح راه‎هاي مواصلاتي بويژه روستايي صدمه مي‎زنند که موجب ايجاد مشکل براي مردم و ايجاد هزينه براي دولت مي‎شود.

اين مسئول گفت: پليس راه بايد در اين خصوص نظارت و حساسيت بيشتري به خرج دهد.

وي افزود:اعتقاد داريم همه معادن بايد به باسکول مجهز باشند اما در شرايط اقتصاد کنوني تحقق چنين موضوعي بسيار پرهزينه است.

فرخزاد تاکيد کرد:نبايد براي همه معادن يک دستور کار داشته باشيم اما گسترش نظارت بر امور واحدهاي معدني ضروري به نظر مي‌رسد.


 مديرعامل فولاد مبارکه اصفهان:
 عدم نيازخودروسازان کشور به واردات ورق‏هاي موردنياز بخش داخلي خودرو  

اصفهان -راعي

مهندس حميدرضا عظيميان مديرعامل گروه فولاد مبارکه در جريان بازديد از شرکتهاي ورق خودرو و فولاد سفيددشت چهارمحال و بختياري بر توليد ورق موردنياز صنعت خودروسازي کشور و راه اندازي هرچه سريعتر واحد فولادسازي فولاد سفيددشت تأکيد کرد.وي پس از بازديد از خطوط توليد شرکت ورق خودرو و ديدار با مديران و کارکنان اين شرکت ضمن قدرداني از عملکرد اين شرکت گفت: اينکه در حال حاضر با تلاش کارکنان شرکت ورق خودرو، خودروسازان کشور به هيچ عنوان نياز به واردات ورقهاي موردنياز بخش داخلي خودرو ندارند يک مزيت و دستاورد بزرگ براي کشور است.

مهندس عظيميان در ادامه به طرحهاي توسعه در دست اجراي شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختياري اشاره و تصريح کرد: بايد با اجراي توسعه‌هاي مدنظر در اين شرکت که تنها توليدکننده ورقهاي گالوانيزه خودرويي در خاورميانه است، بخش اعظمي از ورق رويه نمايان مورداستفاده در صنايع خودروسازي کشور توليد شود.

وي افزود: در همين راستا بخش قابل توجهي از تجهيزات اصلي از قبيل دستگاه کنترل اتوماتيک لايه پوشش روي، دستگاه کشش ده تني، تجهيز کنترل خودکار کيفيت سطحي ورق و تجهيزات مهم ديگري خريداري و تأمين شده‌اند. ضمن اينکه در اين فرايند بخشي از تجهيزات موردنياز نيز بومي سازي شده است.مديرعامل گروه فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: برنامه هاي توسعه اين شرکت به طور مشترک با شرکتهاي ايران خودرو، ساپکو، فولادمبارکه، ورق خودرو چهارمحال و بختياري و شرکت طرف قرارداد انجام خواهد شد.

*تأکيد مديرعامل گروه فولاد مبارکه بر اتمام هرچه سريعتر پروژه فولادسازي فولاد سفيددشت

همچنين مهندس عظيميان مديرعامل فولاد مبارکه در جريان بازديد از شرکت فولاد سفيددشت چهارمحال و بختياري بر اهميت اتمام هرچه سريعتر پروژه فولادسازي اين شرکت تأکيد کرد.وي در همين خصوص با اشاره به اينکه عمليات ساخت واحد فولادسازي و نصب تجهيزات اين شرکت بيش از 70 درصد پيشرفت داشته است، تصريح کرد: مطابق برنامه، پيش بيني شده است که در نيمه دوم سال آينده با همت کارکنان و حمايتهاي لازم، اين بخش نيز به بهره برداري برسد.وي ضمن قدرداني از عملکرد کارکنان اين شرکت در توليد آهن اسفنجي گفت:با توجه به اينکه کارکنان واحد احيا ي مستقيم اين شرکت تا پايان مهرماه حدود 300 هزار تن آهن اسفنجي توليد کرده اند و برنامه سالانه اين واحد نيز توليد 600 هزار تن است، بايد شرايطي فراهم کرد تا اين واحد نيز هرچه سريعتر به ظرفيت اسمي خود دست يابد.مديرعامل گروه فولاد مبارکه در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اقدامات صورت گرفته براي تأمين آب موردنياز اين شرکت گفت: بايد هرچه سريعتر پروژه‌هاي احداث تصفيه خانه آب شرکت که تاکنون 20 درصد پيشرفت داشته و همچنين انتقال پساب بروجن به شرکت و تصفيه و بازچرخاني آن در خطوط توليد به بهره برداري برسد.


 رکورد خدمت رساني اتوبوسراني در تبريز شکسته شد  

 تبريز-توفيقي

معاون اجرايي شرکت واحد اتوبوسراني تبريز و حومه گفت: تعداد اتوبوس‎هاي فعال در خطوط ناوگان اتوبوسراني در تبريز در مهر ماه سال‎جاري به حداکثر ميزان خود در 10 سال گذشته رسيد. عليرضا نوتاش معاون اجرايي اين شرکت با اعلام اين مطلب اظهار کرد:در راستاي خدمات‎رساني بهتر به همشهريان و مسافران، تعداد اتوبوس‎هاي فعال در خطوط ناوگان اتوبوسراني در مهرماه سال‎جاري به حداکثر رسيد.

وي افزود:در همين راستا شرکت واحد اتوبوسراني در روز اول مهر ماه سال جاري با 634 دستگاه اتوبوس فعال، در 10 سال گذشته رکورد خدمت‎رساني از نظر تعداد اتوبوس فعال در ناوگان را شکسته است.

نوتاش در ادامه عنوان کرد:اتوبوسراني در تلاش است با برنامه‌ريزي و همياري فعالان حمل‌و‌نقل عمومي و با بکارگيري حداکثري اتوبوس در تمامي خطوط شهري و حومه، دسترسي شهروندان به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومي را بيش از پيش تسهيل کند.


 خبــر 

 هشتمين نشست کارگروه رفاهي و انگيزشي صنعت آب و فاضلاب کشور در گلستان

گرگان-قهرمان

شرکت آب و فاضلاب گلستان؛ ميزبان هشتمين نشست کارگروه رفاهي و انگيزشي با حضور معاونين مالي و پشتيباني و مديران امور عمومي شرکت‎هاي آب و فاضلاب استانها بود.

هشتمين نشست کارگروه رفاهي و انگيزشي که با هدف ارتقاء و بهبود امور رفاهي و رسيدگي به وضع زندگي کارکنان و افزايش انگيزش نيروي انساني شاغل در صنعت با حضور معاونين و مديران شرکت هاي آب و فاضلاب استانهاي اصفهان، يزد، خراسان شمالي، آذربايجان شرقي، مشهد، شيراز، همدان، فاضلاب تهران و آب و فاضلاب استان تهران به رياست مديرکل دفتر امور اداري و پشتيباني شرکت مهندسي آب و فاضلاب کشور برگزار شد.

محمد هادي رحمتي مدير عامل و رئيس هيئت مديره شرکت آب و فاضلاب گلستان ضمن ارايه فعاليتهاي شاخص شرکت در توسعه و انگيزش نيروي انساني درخصوص استراتژي سهيم کردن کارکنان در منافع و نتايج افزايش بهره‌وري شرکت اظهار کرد:با اين روش کارکنان نهايت تلاش خود را جهت توسعه و موفقيت شرکت بکار خواهند بست و در نتيجه فشارهاي مالي و اقتصادي نيروي انساني نيز کاهش مي‎يابد .

در ادامه حميد مظفريان مديرکل دفتر امور اداري و پشتيباني شرکت مهندسي آب و فاضلاب کشور گفت :بررسي نظامنامه وشاخصهاي ارزيابي خدمات رفاهي و انگيزشي کاركنان صنعت آب و فاضلاب ، تصميم‎گيري بر اجراي موثر جشنواره پشتيبان آب و ساماندهي مراکز اقامتي صنعت آب و فاضلاب کشور از اهداف هشتمين جلسه کارگروه مي باشد .در بخش ديگرمديرکل دفتر توسعه مديريت و تحول اداري ضمن تشريح بخشنامه‎هاي بازنشستگي همکاران صادره از وزارت نيروگفت :عملکرد ما در زمان بازنشستگي افراد، تاثير فراواني بر نحوه کار و انگيزش نيروهاي شاغل دارد.

شهردار باغستان:

تصويب احداث دوربرگردان در ورودي ايران ياسا

شهريار-برزگر

به گزارش امور روابط عمومي و بين الملل شوراي اسلامي و شهرداري باغستان؛ رنجبر شهردار باغستان از تصويب احداث دوربرگردان در ورودي ايران ياسا در جلسه فرعي شوراي ترافيک باغستان خبر داد.

با توجه به ساخت ميدان ورودي سعيدآباد در ورودي شهر باغستان، به منظور تسهيل در عبور و مرور شهروندان و مردم، دوربرگردان جديد در ورودي ايران ياسا ايجاد مي شود.

وي گفت:جهت رفاه حال شهروندان و رهگذران از اين شهر وبا توجه به تصويب اين موضوع در جلسه فرعي شوراي ترافيک بعد از تائيد شوراي ترافيک شهرستان وهمچنين مکاتبات با اداره راهداري شهرستان شهريارنسبت به اجراي طرح شهرداري اقدام مي گردد.در اين طرح دوربرگردان جديد در ورودي صاايران احداث مي‎شود تا از بي‎نظمي ترافيکي و همچنين حجم بالاي ترافيک کاسته شود.

حميد جبلي دبير شوراي ترافيک در همين رابطه گفت:جلسه شوراي ترافيک باغستان باحضور مهندس مهرزاد رئيس اداره راه،مهندس ميرزايي نماينده فرمانداري شهريار،مهندس حسيني معاون عمراني شهرداري باغستان،مهندس جنگجو عضو شوراي شهر باغستان ومهندس تاجيک مشاور و طراح ميدان ورودي سعيدآباد در سالن جلسات شهرداري برگزار شد.

در اين جلسه مواردي جهت ميدان ورودي سعيد آباد مطرح و تصميماتي در اين مورد اخذ شد.همچنين پروژه احداث دوربرگردان در ورودي ايران ياسا از موارد مطروحه در اين جلسه بود كه با تصويب اعضاء شوراي فرعي مصوبات آن جهت طي مراحل قانوني به شوراي ترافيک شهريار ارسال و پس از مکاتبات با اداره راهداري نسبت به اجراي طرح اقدام ميگردد.

فرمانده انتظامي فيروزکوه:

دستگيري باند 5 نفره سرقت منازل در فيروزکوه

فيروزکوه-ايرج صادقعلي

فرمانده نيروي انتظامي فيروزکوه گفت:اعضاي باند 5 نفره سرقت منازل در فيروزکوه در دام پليس افتادند.به گزارش خبرنگار آفرينش، سرهنگ فاضلي، در جمع خبرنگاران از دستگيري باند 5 نفره سرقت منازل در فيروزکوه خبر داد و اظهار داشت:طي يک ماه گذشته 3 باند سارقين منزل که يک باند 3 نفره، يک باند 2 نفره و اخيرا هم يک باند 5 نفره بودند را دستگير کرده ايم.

فاضلي افزود: اعضاي اين باند که غيربومي بودند و از شهرستان‎هاي ديگر به اين شهرستان مراجعه مي‎کردند و خانه هايي که مشکوک به عدم حضور صاحب‎خانه بود را زير نظر مي‎گرفتند و با انجام عمليات‎هايي در عرض چند دقيقه از طريق بالکن و يا منازلي که ديوار کوتاهي داشت به داخل خانه وارد مي‎شدند.

وي در ادامه گفت: اين باند 5 نفره بيشتر سعي مي کردند طلا و وجوه نقد و اشياي قيمتي سبک را سرقت کنند که حدود 6 الي 7 مورد سرقت را انجام داده بودند و در آخرين مورد که قصد سرقت داشتند با توجه به اين که مامورين در چند اکيپ به صورت محسوس و نامحسوس اين باند را تعقيب مي‎کردند، در حين سرقت اين سارقين متوجه شدند تحت تعقيب مامورين هستند و با خودروي خود به سمت تهران متواري شدند.فرمانده انتظامي فيروزکوه با تاکيد بر دستگيري اين باند 5 نفره بيان داشت: با هوشياري مامورين نيروي انتظامي و ايجاد ترافيک صوري در منطقه امين آباد اين باند سارقين دستگير شدند، اين افراد که در حين دستگيري مقاومت کردند و حتي با مامورين درگير شده بودند، هر 5 نفر دستگير و به مراجع قضائي تحويل داده شدند.

فاضلي با بيان اينکه اين باند سرقت به کل سرقت هاي انجام شده که در شهرستان فيروزکوه انجام شد، اعتراف کرده اند گفت: اين باند در شهرهاي ديگر نيز اقدام به سرقت از منازل کردند که اين موارد در حال بررسي است.وي در پايان با اشاره به برخي منازل که از ضريب امنيت پائيني برخوردار است، تاکيد کرد: شهروندان سعي کنند قسمت هايي از منزل که به راحتي قابل دسترسي است با حفاظ و ديوار مسدود کنند و در جهت افزايش ضريب امنيت منازل اقدام کنند؛ در صورت برخورد با زنگ مشکوک خانه يا ترددهاي مشکوک در خيابان و کوچه سريع با پليس تماس گرفته و اطلاع دهند؛ شهروندان توجه داشته باشند از قفل مطمئن در ورودي منازل استفاده کنند که قطعا زمان براي سارقين مهم است چرا که اگر بدانند درب منزلي 30 دقيقه وقت از او مي گيرد قطعا اقدام به سرقت آن منزل نمي‎کند.


 در استان 

 بازديد مديرکل بنياد مسکن گلستان از پروژه‎هاي بنياد مسکن مينودشت و گنبد

گرگان- قهرمان

زماني نژاد، مديرکل بنياد مسکن استان گلستان با همراهي معاونين پشتيباني و عمران روستايي از پروژه‎هاي بنياد در شهرستانهاي مينودشت و گنبد بازديد نمودند و در خلال اين بازديد ها با همکاران اين دو شعبه نيز ديدار و گفتگو کردند.مديران شعب مينودشت و گنبد در جلسه ديدار همکاران با مديرکل و معاونين گزارشي از وضعيت جاري شعب ارائه کردند.

زماني نژاد، مديرکل بنياد مسکن استان نيز در اين جلسه ضمن تشکر از همکاران به جهت اقدامات صورت گرفته، اجراي دقيق سياست شعبه محوري و تحقق صد درصدي بودجه سال 97 بنياد مسکن استان را دو عامل مهم در برنامه‎ريزي‎هاي صورت گرفته در سال‎جاري دانستند و مهمترين هدف از اجراي اين دو طرح را در وهله اول خدمت به مردم دانستند.ايشان با اشاره به برگزاري جلسات کميته پايش عملکرد شعب و شوراي هماهنگي و برنامه‎ريزي اقتصادي بنياد مسکن استان و تشکر از معاونت پشتيباني به جهت پيشنهاد و راه‎اندازي اين دو طرح و تاکيد بر ادامه مستمر اين جلسات، از اقدامات و تلاشهاي همکاران در نيمه نخست سال تشکر کردند و ابراز داشتند:نتايج اين جلسات، در جلسه آتي شوراي اداري بنياد مسکن استان ارائه و مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت.

مديرکل بنياد مسکن استان با اشاره به ظرفيت‎هاي موجود در دو شهرستان مينودشت و گنبد، بر پيگيري‎هاي مستمر جهت استفاده از اين ظرفيت‎ها تاکيد کردند.

كاهش زمان تحويل چغندر به کارخانه قند در چهارمحال و بختياري

شهركرد- بهار عبدالغني

معاون بهبود امورگياهي سازمان جهاد کشاورزي چهارمحال و بختياري گفت:امسال زمان تحويل چغندر توليدي به کارخانه قند استان ،با انجام زمان‎بندي در برداشت محصول و ايجاد صف انتظار تحويل از 4 روز سالهاي گذشته، به کمتر از يک روز کاهش يافته است.حميدرضا دانش افزود:با کاهش تحويل زمان چغندر قند، هزينه حمل و نقل کشاورزان نيز کاهش مي‎يابد و در وقت کشاورزان براي تحويل محصول صرفه‎جويي مي‎شود.

وي با اشاره به توليد و برداشت 84 هزار تن محصول چغندرقند در استان تاکيد کرد:با تمهيدات انديشيده شده ، مطالبات چغندرکاران نيز در کمترين زمان ممکن پرداخت مي‎شود. دانش ، از افزايش 17 درصدي توليد محصول چغندرقند در دولت دوازدهم خبر داد و افزود: ميزان توليد اين محصول براي مصارف خوراکي تا دو سال گذشته 61 هزار تن بود.

معاون بهبود امور گياهي سازمان جهاد کشاورزي، سطح زيرکشت چغندرقند استان براي سال زراعي جاري را بيش از 145 هکتار عنوان کرد و افزود: با مديريت و تغيير الگوي کشت، امسال در هر هکتار 2 تن محصول چغندر برداشته شده است. وي گفت:شهرستان‌هاي کيار، شهرکرد و لردگان بيشترين سطح زيرکشت چغندرقند استان را دارد.

سال گذشته 19 هزار تن محصول شکر از سوي کارخانه قند در چهارمحال و بختياري توليد شد.

سالانه بيش از يک ميليون و 500 هزار تن محصول باغي، زراعي، دامي و شيلاتي در چهارمحال و بختياري توليد مي شود.

در تبريز آغاز شد؛

عمليات زيرسازي مسير پارک ائل داغي به طرف ايستگاه دوم تله کابين

تبريز-توفيقي

مديرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علي شهرداري تبريز از آغاز عمليات زيرسازي مسير دسترسي از پارک ائل داغي به طرف ايستگاه دوم تله کابين خبر داد.

شمس الله فيروزيان از آغاز عمليات اجرايي بهسازي راه دسترسي بين ايستگاه دوم تله کابين و پارک ائل داغي تفرجگاه عينالي در راستاي تسهيل تردد شهروندان و گردشگران به ارتفاعات اين تفرجگاه خبر داد.

فيروزيان با اشاره به بازديد مهندس ايرج شهين باهر شهردار تبريز و دستور وي براي تسريع در اجراي اين پروژه گفت:راه دسترسي ايستگاه دوم تله کابين به پارک ائل داغي از داخل طرح جنگل‎کاري 200 هکتاري و طبيعت بکر و زيباي عينالي مي‎گذرد.وي افزود: با اتمام عمليات بهسازي، علاوه بر توسعه گردشگري اين منطقه، امکان تردد و گردش براي شهروندان عزيز که به دليل نداشتن استطاعت بدني کافي نمي‎توانند از زيبايي‎هاي اين منطقه بهره‎مند شوند نيز تسهيل مي‎شود.فيروزيان تصريح کرد: طول مسير5650 متر و عرض آن 8 متر مي‎باشد که با خاکريزي به حجم6780 مترمکعب و کمپکت آن، يک و نيم کيلومتر از مسير توسط سازمان مديريت پسماندهاي شهرداري تبريز انجام گرفته است.مديرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علي شهرداري تبريز در پايان اظهار داشت: در حال حاضر2 کيلومتر از مسير ياد شده براي آسفالت‎ريزي اساسي آماده شده است و به زودي شاهد آسفالت‎ريزي در اين مسير خواهيم بود.

در شهريار برگزار شد؛

کارگاه آموزشي مديريت مصرف و بازچرخاني آب براي معلمان

شهريار-برزگر

کارگاه آموزشي مديريت مصرف بهينه و بازچرخاني آب براي معلمين آموزش و پرورش شهرستان شهريار توسط دفتر روابط عمومي آبفاي شهرها و شهرکهاي غرب تهران برگزار شد.طي برگزاري اين کارگاه مدير دفتر روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب شهرها و شهرکهاي غرب تهران ضمن خير مقدم از حضور و همکاري آموزگاران خصوصاً غرب استان تهران تقدير و تشکر کرد.

ولي زاده دلاور گفت: با توجه به شرايط جوي آب و هوايي طي سال‌هاي اخير، کاهش بارش‌ها و به طبع آن افت منابع آب لازم است بيش از گذشته به موضوع مديريت مصرف بهينه در جامعه و فرهنگ‌سازي در اين خصوص مبادرت ورزيم.وي افزود:متولي فرهنگ‌سازي در مورد صرفه‎جويي آب فقط شرکت آب و فاضلاب نيست، بلکه همه مردم در شرايط فعلي اين وظيفه را برعهده دارند و معلمين همواره کمک کرده‎اند که اين فرهنگ در جامعه خصوصاً دانش آموزان و نسل‎هاي آينده نهادينه شود زيرا آب يک منبع تجديد ناپذير و ملي است.ولي زاده در ادامه با تشريح عملکرد آبفاي غرب استان تهران در اجراي پروژه‎هاي شبکه جمع‎آوري فاضلاب و ساخت تصفيه‎خانه‎هاي شهرستان‎هاي شهريار، قدس و ملارد اظهار داشت: اجراي پروژه‎هاي فاضلاب در غرب استان تهران در آينده‎اي نزديک سرسبزي گذشته را به اين منطقه باز مي‎گرداند.

مدير دفتر روابط عمومي وآموزش همگاني آبفاي شهرها و شهرکهاي غرب تهران در پايان به برگزاري دومين مسابقه نقاشي آب=زندگي، در سطح مدارس غرب استان تهران اشاره کرد و از مجموعه آموزش و پرورش خواست همچون گذشته همکاري لازم را در اجراي اين مسابقه با آبفا داشته باشند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي