جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/01/19 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 3009


عجله «اليور استون» براي پايان فيلم «بوش»

از 20 فروردين
«سه گانه ميتراس» و «امپراطور و آنجلو» در تالار چهارسو


جشنواره«تئاتر تک » 25 فروردين آغاز به کارمي کند


كوتاه و خواندنس


 عجله «اليور استون» براي پايان فيلم «بوش»  

«اليور استون» در نظر دارد پيش از اتمام دوره رياست جمهوري «جورج دبليو بوش»، فيلم زندگينامه وي را آماده نمايش کند.
به گزارش آفرينش به نقل از روزنامه گاردين، «اليور استون» تصميم دارد فيلم زندگي «جورج بوش» را که فيلمنامه  آن بزودي به اتمام مي رسد، طي ماه ميلادي جاري جلوي دوربين ببرد.
اين کارگردان آمريکايي پيش بيني کرده که اين فيلم را پيش از برگزاري انتخابات رياست جمهوري آمريکا در ماه نوامبر در سينماهاي سراسر کشور به نمايش درآورد.
به گزارش گاردين، استون بارها بر اين مسئله تاکيد کرده که در اين فيلم چهره خوبي از بوش به تصوير کشيده خواهد شد، البته به گفته وي ، اين فيلم در جستجوي يافتن پاسخي براي اين سوال است که چگونه بوش از فردي الکلي به شخصيتي قدرتمند در عرصه سياست جهاني تبديل شده است؟
بنابراين گزارش، در اين فيلم «جاش برولين»، بازيگر فيلم برنده اسکار «جايي براي پيرمردها نيست»، در نقش بوش و «اليزابت بانکز»، بازيگر 40 ساله فيلم «مرد عنکبوتي» در نقش همسر رييس جمهور يعني «لورا بوش» بازي خواهد کرد.


 از 20 فروردين
 «سه گانه ميتراس» و «امپراطور و آنجلو» در تالار چهارسو  

اجراي دو نمايش «سه گانه ميتراس» و «امپراطور و آنجلو» به کارگرداني «امير دژاکام» از 20 فروردين ماه، به مدت 10 شب در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر ادامه خواهد يافت.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي، نمايش «سه گانه ميتراس» نوشته «سيمين اميريان» است که از 27 بهمن ماه سال 1386 در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر اجراي خود را آغاز کرد.
بنابر اين گزارش، در اين نمايش که در سه اپيزود جداگانه نگارش شده بازيگراني چون بهرام ابراهيمي، شهرام عبدلي، رحيم نوروزي، نسيم ادبي، مرتضي رستمي، تينو صالحي، صوفيا دژاکام، نازنين قدس مهدوي، شيرين کاشفي و نيکا خسروي ايفاي نقش مي کنند.
همچنين نمايش «آمپراطور و آنجلو» نيز نمايش ديگري است که پس از اجراي نمايش «سه گانه ميتراس» با کارگرداني امير دژاکام در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر اجرا مي شود.
اين نمايش نوشته ايوب آقاخاني است و بهرام ابراهيمي و شيرين بينا در آن ايفاي نقش دارند.


 جشنواره«تئاتر تک » 25 فروردين آغاز به کارمي کند 

 اولين جشنواره تئاتري ها در سال جديد با برگزاري جشنواره «تئاتر تک25 » فروردين آغاز مي شود.   به گزارش آفرينش،در نشست خبري چهارمين جشنواره تئاتر تک، حسين فرخي، دبير جشنواره و اسماعيل فلاح، مدير حوزه هنري خوزستان حضور داشتند و درباره چگونگي برگزاري جشنواره سخن گفتند.  حسين فرخي در جمع خبرنگاران گفت:اين جشنواره در چهارمين دوره خود در اهواز و طي روزهاي 25 تا 28 فروردين برگزار خواهد شد.  وي ادامه داد: معتقدم که اين جشنواره مناسبتي نيست و نسبت به جشنواره هاي ديگر بسيار مقرون به صرفه بوده و تخصصي است.ذات هنر نمايش در تئاتر تک جاري است و با کمترين هزينه ها، خلاقيت و نوآوري در اين جشنواره ديده مي شود.  دبير تئاتر تک اضافه کرد: بنا بر اين است که جشنواره هر سال در يک استان برگزار شود و امسال نيز در اهواز برگزار شده و در ايام جشنواره نيز هنرمندان در شهرهاي نزديک از جمله خرمشهر، دزفول، آبادان و انديمشک نيز اجرا خواهند داشت.  وي يادآور شد:در برگزاري اين جشنواره نيز اهدافي داشتيم و موضوعاتي چون اتحاد ملي و انسجام اسلامي، تبيين ارزش هاي اسلامي، آسيب هاي اجتماعي و هويت يابي در نظر داشتيم و با اين حال براي هنرمندان چارچوبي تعيين نکرديم و همه در کار کردن، آزاد بودند.  فرخي سپس به آمار اشاره کرد و گفت:با اعلام فراخوان 450 متن رسيد که با بازخواني متون 90 نمايشنامه پذيرفته شد و بعد از بازبيني ها نيز 15 نمايش انتخاب و پنج نمايش نيز مشروط بوده که بازبيني مي شود و در نهايت 18 تا 20 نمايش در ايام جشنواره اجرا مي شود و براي مکان آن سه تالار را در اهواز انتخاب کرده ايم.  دبير به اسامي داوران اشاره کرد و گفت: در ايام برگزاري جشنواره آقايان رضا صابري، مسافرآستانه و مسعود دلخواه آثار را داوري مي کنند و در اين جشنواره آقايان جمشيد مشايخي، طهمورث،کشن فلاح، ايماني خوشخو، شمقدري، کلهر و علي نصيريان مهمان جشنواره هستند.  اين دبير درباره برگزاري جشنواره به صورت بين المللي هم گفت:اين امر به نظر مديران حوزه هنري بستگي دارم اما نظر من درباره جشنواره اين است که تئاتر تک ظرفيت بين المللي شدن را دارد و نظر را به مديران گفته ام اما آنها قبول نکرده اند.وي تصريح کرد:بسيار راغب هستم که اين جشنواره به بخش خصوصي واگذار شود و به صورت بين المللي نيز برگزار شود.با بين المللي شدن جشنواره مي توان فرهنگ کشورها را به هم نزديک کرد و شناساند. در ادامه اين نشست نيز اسماعيل فلاح، مسئول برگزاري جشنواره و مدير حوزه هنري اهواز درباره چگونگي برگزاري و تسهيلات هنرمندان توضيحاتي داد و گفت: به هر گروه نمايشي حوزه هنري اهواز کمک هزينه خواهد داد و اين گروه ها نيز کمک هزينه اي ديگر از استان هاي خود دريافت مي کنند.  قرار است از 25 فروردين سه گروه از خوزستان و 12 گروه از تهران و ديگر شهرستان ها در جشنواره تئاتر تک در تالارهاي نمايش آفتاب، آينه و شهيد چمران اهواز به رقابت بپردازند.


 كوتاه و خواندنس 


برنامه هفته سلامت سازمان فرهنگي هنري شهرداري اعلام شد

 پايگاه ويزيت رايگان کودکان، نمايشگاه عرضه داروهاي سنتي،   آموزش مهارت هاي زندگي، آموزش تغذيه سالم و آموزش جلوگيري از آسيب هاي اجتماعي از برنامه هايي است که در هفته سلامت از 18 تا 24 فروردين ماه به همت فرهنگسراي سلامت در نقاط مختلف منطقه 4 برگزار مي شود.
به گزارش آفرينش، اداره کل روابط عمومي سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، اجراي نمايش هاي خياباني،  برپايي سفره حاجات،  جنگ خنده،  نمايش فيلم کمدي، مسابقه خوشنويسي سلام، اجراي برنامه سالم  ترين غذا و تميزترين نانوايي محله و تميزترين هم  محله اي از ديگر برنامه هايي است که از سوي فرهنگسراي سلامت برگزار مي شود.
علاقمندان براي استفاده از برنامه هاي فرهنگسراي سلامت مي توانند به بلوار دلاوران، آزادگان شمالي، جنب فروشگاه شهروند مراجعه و با شماره77491491   تماس حاصل کنند.
همچنين فرهنگسراي دختران به منظور افزايش آگاهي شهروندان در خصوص روش هاي پيشگيري از بيماري  هاي قلبي، همايش دو روزه ضربان زندگي را برگزار مي کند.
در اين همايش که با مشارکت خانه سلامت شهرداري تهران برپا مي شود، نقش تغذيه در سلامت قلب بررسي و نکات برجسته در پيشگيري از بيماري هاي قلبي معرفي مي شود.
اين همايش 20 و 21 فروردين ماه ساعت 10 در محل فرهنگسراي دختران به نشاني بلوار فردوس برگزار مي شود.فرهنگسراي ابن سينا نيز همايش بيماري هاي قلبي، پيشگيري و راهکارها را به مدت 3 روز 18، 20 و 22 فروردين ماه ساعت 10 صبح در محل اين فرهنگسرا به نشاني شهرک قدس، ايران زمين شمالي برگزار مي کند.
کارگاه هاي سلامت نيز از سوي فرهنگسراي بانو از 17 تا 22 فرودين ماه با موضوعات رژيم سلامتي و تغذيه کودکي و بلوغ، کودک و سلامتي، رژيم سلامتي و تغذيه دوران سالمندي و همايش شناخت بيماري هاي خاص برگزار مي شود.برپايي ايستگاه  هاي مشاوره رايگان در زمينه هاي سلامت کودکان، بهداشت رواني، تغذيه و رژيم درماني، پيکر سنجي، قلب و عروق، ديابت،  هو فيلي و ... از جمله برنامه هايي است که به مناسبت هفته سلامت در فرهنگسراي طبيعت به نشاني فلکه دوم تهرانپارس، خيابان جشنواره برپا مي شود.
 
امکان خريد پستي کتاب از بيست و يکمين نمايشگاه بين المللي کتاب تهران

مخاطبان بيست و يکمين نمايشگاه بين المللي کتاب بدون دربرداشتن بارمالي، امکان خريد هر تعداد کتاب را از طريق پستي خواهند داشت.
به گزارش آفرينش، معصومه آباد عضو کميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر تهران در گفت و گو با ستاد خبري بيست و يکمين نمايشگاه بين المللي کتاب تهران ضمن اعلام اين خبر، گفت: شوراي اسلامي شهر تهران امسال طي جلسات متعدد با مسئولين نمايشگاه، سعي داشته تا نقاط ضعف سال گذشته را با توجه به دومين سال برگزاري نمايشگاه کتاب در مصلي تهران برطرف کند که از جمله اين تمهيدات عدم محدوديت خريد کتاب از طريق پستي بدون هزينه حمل براي مخاطبان است. وي افزود: با توجه به اينکه سال گذشته براي نخستين بار نمايشگاه کتاب در مصلي برگزار شد، بدون شک نقاط ضعفي داشته که خوشبختانه با هماهنگي هاي صورت گرفته کليه معايب برطرف شده است و اميدواريم بيست و يکمين نمايشگاه کتاب بدون هيچ مشکلي براي مخاطبان برگزار شود.
وي خاطرنشان ساخت: کميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر تهران به منظور استفاده مطلوب از کتاب به عنوان يک کالاي فرهنگي در صدد پررونق تر کردن فضاي حاکم بر نمايشگاه است تا از اين طريق بخشي از مشکلات شهروندي و شهري نيز برطرف شود.
وي با بيان اينکه کميسيون فرهنگي آمادگي هر گونه مشارکت و هماهنگي را در بهبود عملکرد نمايشگاه کتاب دارد، خاطرنشان ساخت: امسال نيز مانند سال گذشته دعوت از مسئولين نمايشگاه و وزارت ارشاد در دستور کار کميسيون فرهنگي قرار گرفت تا با جمع بندي نظرات و ايده هاي جديد بتوان فضاي برگزاري نمايشگاه بيست و يکم را به نحو مطلوب آماده کرد.
بنا بر اين گزارش، بيست و يکمين نمايشگاه بين المللي کتاب تهران 12 الي 22 ارديبهشت ماه سال جاري در مصلي تهران برگزار مي شود.

"اينديانا جونز" چهارمين فيلم افتتاحيه جشنواره کن شد

جان هرت، بازيگر فيلم سينمايي "اينديانا جونز و قلمرو جمجمه بلورين"، از افتتاح شصت و يکمين جشنواره بين المللي فيلم کن با فيلم جديد استيون اسپيلبرگ خبر داد.  به گزارش  مهر، بي بي سي اعلام کرد بازيگر قديمي بريتانيايي که در چهارمين قسمت از مجموعه فيلم هاي ماجراجويانه "اينديانا جونز" نقش شخصيت آبنر ريونوود را به عهده دارد، با اعلام اين خبر به جاناتان راس از شبکه بي بي سي وان گفت سوگند خورده درباره جزئيات داستان فيلم چيزي نگويد.
پيش از نيز صحبت هايي درباره افتتاح جشنواره معتبر فرانسوي با فيلم جديد اسپيلبرگ بود که قرار است از روز 22 مه (دوم خرداد 87) به صورت همزمان در ايالات متحده، کانادا و بسياري از نقاط دنيا به نمايش درآيد. برنامه جشنواره کن سال 2008 اواخر اين ماه اعلام مي شود. مسئولان جشنواره هنوز در اين باره اظهار نظر نکرده اند. هرت 68 ساله که براي بازي در فيلم هاي "قطار سريع السير نيمه شب" و "مرد فيل نما" نامزد اسکار شد، به مجري برنامه گفت هريسن فورد که در 65 سالگي بار ديگر در نقش قهرمان چابک داستان ظاهر شده، "عالي" است. او افزود: "جز حرف هاي خوب چيز ديگري نمي توانم درباره او بگويم. اين مجموعه متعلق به فورد است." داستان جديدترين "اينديانا جونز" در سال هاي 1950 روي مي دهد و شيا لابوف، کيت بلانشت، ري وينستن و جيم برودبنت نيز به مجموعه اضافه شده اند. 18 سال از آخرين باري که فورد، اسپيلبرگ و جرج لوکاس در مقام تهيه کننده در فيلمي از مجموعه "اينديانا جونز" با هم کار کردند مي گذرد. مجموعه "اينديانا جونز" سال 1981 با فيلم سينمايي "مهاجمان صندوقچه گمشده" آغاز شد و دومين قسمت آن سال 1984 با عنوان "اينديانا جونز و معبد مرگ" به نمايش درآمد. سومين قسمت اين مجموعه هم "اينديانا جونز و آخرين جنگ صليبي" بود. سه فيلم اول "اينديانا جونز" بيش از 1/18 ميليارد دلار فروش داشته اند. شصت و يکمين جشنواره بين المللي فيلم کن از 14 تا 25 مه (25 ارديبهشت تا پنج خرداد) برگزار مي شود و هيئت داوران به رياست شان پن فيلم برنده جايزه نخل طلا را مشخص مي کند.
 
 يازدهم تا سيزدهم ارديبهشت ماه
شانزدهمين کنگره سراسري شعر دفاع مقدس برگزار مي شود

شانزدهمين کنگره سراسري شعر دفاع مقدس روزهاي يازدهم تا سيزدهم ارديبهشت ماه در استان گيلان برگزار مي شود. به گزارش آفرينش، پيش از اين قرار بود که اين کنگره روزهاي اول تا سوم اسفند ماه برپا شود، اما با توجه به برگزاري هم زمان بيست و دومين کنگره سراسري شعر عاشورايي با اين کنگره، برگزاري کنگره سراسري شعر دفاع مقدس به ارديبهشت ماه سال جاري موکول شد. در اين کنگره شاعران علاوه بر شرکت در جلسات علمي، آموزشي و شعر خواني; از مناطق عملياتي اين استان در طي هشت سال دفاع مقدس ديدن مي کنند. در شانزدهمين دوره از اين کنگره «عبدالجبار کاکايي» پس از «پرويز بيگي حبيب آبادي»، «عليرضا قزوه» و «حسين اسرافيلي» که دبيران علمي دوره هاي پيشين کنگره سراسري شعر دفاع مقدس بوده اند، عهده دار اين سمت شده است. «حسين اسرافيلي»، «پرويز بيگي حبيب آبادي»، «حميدرضا شکارسري»، «دکتر صابر امامي»، «جواد محقق»، «محمد علي مودب»، «عباس چشامي»، «دکتر بهروز ياسمي»، «سيد ضيا» الدين شفيعي»، «م. مويد»، «بهروز سپيد نامه» و «حبيب الله بخشوده» نيز به عنوان داوران شانزدهمين کنگره سراسري شعر دفاع مقدس معرفي شده اند.


 سري سوم برنامه گونه باخان در سيماي آذري
 توليد مي شود

سري سوم برنامه گونه باخان ويژه کودکان و نوجوانان در سيماي آذري شبکه جهاني سحر سيماي جمهوري اسلامي ايران توليد مي شود.
به گزارش روابط عمومي شبکه جهاني سحر، گونه باخان (آفتابگردان ) عنوان برنامه اي است به تهيه کنندگي ابراهيم محمدي و کارگرداني غلامحسين مولايي که از سيماي آذري در حال پخش بوده دومين سري از اين مجموعه برنامه است. اين برنامه براي گروه سني کودک و نوجوان به نويسندگي اکرم رضايي در 90 قسمت  15دقيقه اي در تبريز توليده شده است.

جلد نهم دانشنامه ادب فارسي قبل از  نمايشگاه کتاب تهران منتشر مي شود

جلد نهم دانشنامه ادب فارسي با زير عنوان «ادبيات فارسي در جهان عرب» قبل از برگزاري نمايشگاه کتاب تهران منتشر مي شود.
 به گزارش آفرينش، اين جلد به گفته حسن انوشه، سرپرست دانشنامه ادب فارسي مربوط به ادبيات فارسي در جهان عرب از زمان جاهليت تا دوران معاصر است.
ادب فارسي در آسياي ميانه، در افغانستان، در شبه قاره هند، در قفقاز، در آناتولي، در بالکان و نيز فرهنگ نامه زبان و ادب فارسي که شامل اصطلاحات، مضامين و موضوع  هاي متداول در ادب فارسي است هشت جلد اول اين دانشنامه را تشکيل مي دهد. جلد دهم اين دانشنامه به فارسي پژوهان و مراکز فارسي پژوهي در جهان مي پردازد. ناشر اين دانشنامه سازمان چاپ و انتشارات وزارت ارشاد اسلامي است که جلد نخست آن را سال 75 منتشر کرد. بودجه دانشنامه ادب فارسي سالانه حدود 12 ميليون تومان است که از طريق وزارت ارشاد تامين مي شود. حسن انوشه تعداد صفحات اين جلد از دانشنامه را 1060 صفحه عنوان کرد. سرپرست دانشنامه ادب فارسي چند ماه پيش در گفت وگو با فارس از مشکلات مالي در انتشار مجلدات باقي مانده از اين دانشنامه خبر داده بود. با اين حال جلد نهم دانشنامه ادب فارسي در حال حاضر در مرحله چاپ است و به گفته حسن انوشه تا زمان برگزاري نمايشگاه کتاب تهران منتشر مي شود.

آثار هنرمندان منتخب نگارخانه هاي کشور به صبا مي رود

 نمايشگاهي از آثار هنرمندان منتخب تمامي نگارخانه هاي کشور با هدف رونق بخشي به اقتصاد هنر سوم ارديبهشت ماه در موسسه فرهنگي -هنري صبا برپا مي شود.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي موسسه فرهنگي هنري صبا وابسته به فرهنگستان هنر، نمايشگاه آثار هنرمندان منتخب تمامي نگارخانه هاي سراسر کشور در سطح ملي در اين موسسه به نمايش گذاشته خواهد شد.  اين نمايشگاه با هدف بررسي و شناسايي تجربيات و قابليت هاي هنري و ارزيابي کارنامه هاي تجسمي ايران و نيز در راستاي رونق بخشي و کارآمد سازي اقتصاد هنر در سطح ملي برگزار مي شود.  موسسه فرهنگي هنري صبا از تمامي نگارخانه داران کشور دعوت کرده است تا آثار هنرمندان منتخب خود را تا پايان فروردين ماه به اين نمايشگاه ارسال کنند.

پس از 9 سال مرور مي شود;
50 سال نقاشي هاي عباس کاتوزيان در فرهنگسراي نياوران 

ساعت 17 پنج شنبه 22 فروردين 87 پس از 9 سال، نمايشگاهي از آثار «استاد عباس کاتوزيان» نقاش 85 ساله پيشکسوت ايراني در نگارخانه اصلي فرهنگسراي نياوران داير خواهد شد.
به گزارش "آفرينش"در اين نمايشگاه قريب به يکصد اثر از طراحي ها و نقاشي هاي «عباس کاتوزيان» ارايه مي شود که مروري بر نقاشي هاي 50 سال اخير وي خواهد بود. برخي از آثار اين نمايشگاه براي نخستين بار در معرض ديد عموم قرار مي گيرد.
«استاد عباس کاتوزيان» در سال 1302 در تهران متولد شد و چنانکه خود مي گويد «تا آنجا که ياد دارم نقاشي کردم و نقاش بودم. هميشه در تار و پود طراحي تلاش کردم و غرق در رنگ ها بوده ام»
وي که هنرجوي هنرستان کمال الملک بود و بعدها در سال 1322 نايب رييس اين هنرستان نيز شد، تنها نقاش ايراني ست که در سال 1352 آثارش در کنار آثار استاد کمال الملک در مجلس شوراي ملي درمعرض تماشا قرار گرفت. وي 5 نمايشگاه در آمريکا، دو نمايشگاه در پاريس، يک نمايشگاه در لندن، 27 نمايشگاه انفرادي در تهران و 9 نمايشگاه در آبادان برپا کرده است. برخي از آثار اين استاد نقاش در موزه هاي آستان قدس رضوي، موزه بوداپست، موزه سلطنتي اروپا و ... به يادگار مانده است. آخرين نمايشگاه وي به سال 1378 برمي گردد که در همين فرهنگسراي نياوران برپا شده بود. خود استاد مي گويد: «آنقدر نقاشي کرده ام که شمار دقيقشان را به خاطر ندارم در دوره اي سيزده چهارده ساله از زندگي ام آنقدر انرژي براي کارکردن داشته ام که روزي يک تابلو مي ساختم(مي کشيدم) شايد بيش از 600 اثر خلق کرده ام که حداقل يک چهارم آنها بدن انسان بوده است. »
عباس کاتوزيان که در زمينه نقاشي رئال و فيگوراتيو شهره است در اين نمايشگاه آثاري را عرضه مي کند که حکايت از عدم پايبندي وي به سبک هاي متداول نقاشي ست.او خود مي گويد: «قائل  به سبک خاصي نيستم. اين سوژه و انگيزه نقاشي است که شکل اثر را تعيين مي کند.»
تنوع موضوعي تابلوهايي که عباس کاتوزيان با خود به فرهنگسراي نياوران خواهد آورد بسيار چشمگير است. علاوه بر پرتره ها که شمارشان بيش از ديگر آثار است و در آن ميان آنها حضرت موسي (ع)، زرتشت، شهريار و ... ديده مي شوند آثار بديع و تاثيرگذاري عرضه مي شود که از همدردي استاد نقاش با اقشار ضعيف جامعه حکايت مي کند. اعتياد، فقر و ... دستمايه خلق آثاري شده اند که کمتر از سوي وي در نمايشگاهها عرضه شده است. کاتوزيان در اين نمايشگاه تابلوهايي حماسي از دلاوريهاي مردان و زنان اين سرزمين نيز ارائه خواهد کرد. تابلوهايي درباره دفاع مقدس و ... استاد خود مي گويد:«عشق من ايران و آيين ها و سنت هاي اين سرزمين کهن است. تاريخ حفظ استقلال اين سرزمين را سعي کرده ام عاشقانه بر بوم هاي نقاشي ام روايت کنم»
نمايشگاه نقاشي هاي عباس کاتوزيان تا سوم ارديبهشت 87 داير خواهد بود و علاقه مندان مي توانند همه روزه از ساعت 10 تا 19 (روزهاي تعطيل 14 تا 19) از آن ديدن نمايند.

فيلمبرداري "سوپراستار" دهم فروردين به پايان رسيد
فيلمبرداري فيلم سينمايي "سوپراستار" به کارگرداني تهمينه
ميلاني دهم فروردين ماه در لوکيشني حوالي فرمانيه تهران به پايان رسيد.
محمد نيک بين تهيه کننده "سوپراستار" به  مهر گفت: "در آخرين صحنه هاي فيلمبرداري اين فيلم فتانه ملک محمدي و الناز فيروزآذر حضور داشتند. هم اکنون تدوين فيلم توسط مستانه مهاجر در مراحل ابتدايي قرار دارد و ناصر چشم آذر نيز کار ساخت موسيقي را آغاز کرده است."
شهاب حسيني، فريبا کوثري، نسرين مقانلو، افسانه بايگان، رضا رشيدپور و السا فيروزآذر در "سوپراستار" بازي کرده اند. ميلاني فيلمنامه را بر اساس رماني از هرمان هسه نوشته و داستان درباره بازيگري است که دچار غرور شده، اما ورود دختري نوجوان زندگي اش را متحول مي کند.
ديگر عوامل توليد فيلم سينمايي "سوپراستار" عبارتند از عليرضا زرين دست مدير فيلمبرداري، اسحاق خانزادي صدابردار، مينا قريشي طراح چهره پردازي و محمد نيک بين تهيه کننده و طراح صحنه و لباس.آخرين فيلم اکران شده ميلاني "آتش بس" است که با بازي محمدرضا گلزار و مهناز افشار بيش از يک ميليارد تومان فروخت. او فيلم اکران نشده "تسويه حساب" را هم در کارنامه دارد.


 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
آزمون و سنجش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
گزارش تصويري روز