جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/04/02 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 3070


كوتاه هنري

متن کامل سخنراني معاون امور سينمايي در گشايش جشنواره همدان;
سينماي کودک نيازمند چرخه نيرومند توليد تا اکران است


"خواستگار محترم" عيد فطر اکران مي شود


زمان پخش "عمليات 125" به روزهاي جمعه تغيير کرد


کارگاه فيلمسازان100، در لوکيشن «مختارنامه» برگزار شد


تله فيلم «دزدترين دخترشهر» با بازي «آناهيتا همتي» کليد خورد


جشن ميلاد با سعادت فاطمه زهرا(س) و امام خميني (ره) در بهمن


 كوتاه هنري  

 در سه زمينه داستاني، مستند و انيميشن اکران مي شود;
نمايش شش فيلم کوتاه در دومين برنامه «سينمافردا» 

دومين برنامه از سلسله برنامه هاي اکران عمومي فيلم، کوتاه مرکز نمايش فيلم کوتاه معاونت سينمايي حوزه هنري با عنوان «سينما فردا» با نمايش 6 فيلم کوتاه در سالن شماره 2 سينما سپيده برگزار مي شود.
 به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي معاونت سينمايي حوزه هنري، محمد علي حجازي، مدير مرکز نمايش فيلم کوتاه معاونت سينمايي حوزه هنري گفت: 4 فيلم کوتاه داستاني پدر ساخته هادي آفريده، 37c از علي رستگار، بپا به کارگرداني علي روئين و قاصد نياز ساخته اسماعيل ميرزايي به همراه مستند کوتاه سراي سنگي به کارگرداني علي جعفري نجف آبادي و انيميشن کوتاه شهر سوخته ساخته وفا وفايي، ساعت 18 دوشنبه، 3 تير ماه در اين برنامه به نمايش درمي آيند.
مدير «سينما فردا»، خاطرنشان کرد: بعد از نمايش اين فيلم ها، نشست نقد و بررسي آنها نيز با حضور کارگردانان فيلم ها، محمد مجري و کارشناس سينما و منوچهر بشيري راد، منتقد، برگزار خواهد شد.
محمدعلي حجازي در پايان خاطرنشان کرد: راه اندازي بازار فيلم کوتاه در داخل کشور، تلاش براي حضور فيلم هاي کوتاه اين برنامه در جشنواره هاي بين المللي و بازارهاي جهاني و اکران اين فيلم ها در شهرستانها از ديگر برنامه هايي است که اين مرکز در صدد اجراي آنها است.
اکران عمومي فيلم هاي کوتاه در برنامه سينما فردا با هدف حمايت از توليد و نمايش فيلم کوتاه، ساعت 18 دوشنبه هاي هر هفته در محل مذکور برگزار مي شود و علاقه مندان براي ديدن اين فيلم ها مي توانند در زمان ياد شده به سينما سپيده واقع در تقاطع خيابان هاي وصال و انقلاب مراجعه کنند.
     
 دوسالانه بين المللي عکس جهان اسلام تمديد شد

اولين دوسالانه بين المللي عکس جهان اسلام، تا 23 تيرماه جاري تمديد شد.
 به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي موسسه فرهنگي هنري صبا وابسته به فرهنگستان هنر، اين موسسه به دنبال استقبال عمومي و همچنين ايجاد فرصت و امکان بازديد تمامي علاقمندان هنر عکاسي از نمايشگاه اولين دوسالانه بين المللي عکس جهان اسلام، زمان برپايي اين نمايشگاه را تا 23 تيرماه تمديد کرد.
بنا بر اين گزارش، اولين دوسالانه بين المللي عکس جهان اسلام، با حضور و مشارکت گسترده عکاسان 40 کشور دنيا، نخستين تجربه خود را با موضوع خانواده مسلمان به نمايش گذاشته است.
تنوع چشمگير الگوها و شيوه هاي زيست و همکنشي فرهنگ ها، سنت ها،  آداب و رسوم جوامع اسلامي در سراسر جهان و نيز نمايش زندگي با همه جلوه هاي رنگارنگ خود در بستري از فضاي همدلانه و صميمانه خانواده، در جهان اسلام مضمون اصلي آثار اين دوسالانه است. قرار است اين دوسالانه به صورت منظم و مستمر با دائمي شدن دبيرخانه آن در دوره هاي آينده نيز ادامه يابد.
صبا با اولين دوسالانه بين المللي عکس جهان اسلام و نيز نمايشگاه نقاشان نوگراي استان سمنان از سلسله نمايشگاههاي هنر نوگراي استانهاي کشورمان تا 23 تيرماه پذيراي عموم بازديدکنندگان خواهد بود. ساعت بازديد از اين نمايشگاه از ساعت 10 تا 19 خواهد بود.

در پارک لاله و با حضور شهروندان
جشنواره تابستانه آغاز به کار مي کند

مراسم افتتاحيه جشنواره تابستانه سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، با حضور مديران شهري و قشرهاي مختلف مردم، سوم تيرماه، همزمان با شب تولد حضرت زهرا (س) در پارک لاله برگزار مي شود. به گزارش "آفرينش" به نقل از اداره کل روابط عمومي سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، اين مراسم ساعت 17 آغاز و پس ازنماز مغرب و عشا» با ويژه برنامه جشن سرور و شادماني ولادت حضرت زهرا (س) با حضور هنرمندان ادامه خواهد داشت.جشنواره تابستانه سال 87 با هدف ايجاد نشاط و غني سازي اوقات فراغت شهروندان تهراني با مجموعه ايي از برنامه هاي آموزشي، تفريحي و سرگرمي در سطح شهر برپا مي شود.آغاز به کار فرهنگسراي تابستاني توچال، ايجاد سامانه نشاط در پارک ها، برگزاري جشن هاي متنوع در پارک هاي شهر، افتتاح پارک آبي آزادگان و ... از برنامه هاي اين جشنواره است.جشنواره تابستانه از سوم تيرماه تا اواخر فصل تابستان پذيراي تمامي شهروندان، در سطوح مختلف سني است.

فرهاد فخرالديني
اجراي ارکستر ملي تير ماه در تالار وحدت

:فرهاد فخرالديني گفت: ارکستر ملي پنجشنبه و جمعه 6 و 7 تيرماه در تالار وحدت اجرا خواهد داشت.
 فرهاد فخرالديني در گفتگو با "ايسکانيوز" در خصوص اجراي ارکستر موسيقي ملي گفت: اين ارکستر 6 و 7 تيرماه به خوانندگي سالار عقيلي در تالار وحدت اجرا خواهد داشت.
وي افزود: اين ارکستر در حال حاضر به تمرين قطعات پرداخته و قطعات اين کنسرت مناسبتي نيست.گزارش ايسکانيوز مي افزايد ، ارديبهشت ماه امسال ارکستر موسيقي ملي با رهبري فرهاد فخرالديني وتک خواني علي مينوسپهردر تا لار وحدت به روي صحنه رفت که در اين برنامه قطعاتي براي حضرت رسول اکرم (ص) اجرا شد.
در اين برنامه 3 قطعه از ساخته هاي مازيار حيدري،علي اکبر قرباني و شهرام توکلي در مدح حضرت رسول(ص) اجرا شد .


 تاريخ اکران پروژه «مرد عنکبوتي »4 اعلام شد

 کمپاني فيلمسازي سوني تاريخ اکران پروژه «مرد عنکبوتي »4 را ماه مي سال 2011 اعلام کرد.
 به گزارش  فارس، «لورا زيسکين»، تهيه کننده فيلم «مرد عنکبوتي 4»، در مصاحبه با روزنامه «لس آنجلس تايمز» گفت: استوديوي «سوني»، اميدوار است که بتواند اين فيلم را تا مي 2011 آماده اکران نمايد.
«زيسکين» افزود: هنوز فيلمنامه اين پروژه به پايان نرسيده و من و کمپاني سوني فکر مي کنيم که بتوانيم پروژه «مرد عنکبوتي»4 را طي 4 سال به اتمام برسانيم.  وي گفت: علي رغم تمام اين توصيفات هنوز حضور «سم ريمي» به عنوان کارگردان اين فيلم و بازي دوباره بازيگراني چون «توبي مگوآير» و «کريستين دانست» در اين فيلم هنوز قطعي نشده است.

رونمايي از گنجينه افتخارات بني اعتماد در موزه سينما

غرفه ويژه رخشان بني اعتماد شامل جوايز داخلي و خارجي، دستنوشته ها، دکوپاژها و لوازم صحنه روز نمايش فيلم هاي مستند وي در هفته فرهنگي باغ فردوس رونمايي و افتتاح مي شود.
به گزارش آفرينش، روابط عمومي انجمن دوستداران موزه سينما اعلام کرد چهار مستند از ساخته هاي بني اعتماد به نام هاي "آخرين ديدار با ايران دفتري"، "زير پوست شهر"، "اين فيلم ها رو به کي نشون مي دين؟" و "تمرکز" در بخش ويژه هفته فرهنگي باغ فردوس به نمايش درمي آيد.
بني اعتماد سه مستند اول را در دهه 70 و "تمرکز" را در دهه 60 ساخته است. همچنين مستند "زير پوست باران" به کارگرداني شاليزه عارفپور در بخش آزاد اين هفته فيلم نمايش داده مي شود که درباره رخشان بني اعتماد و باران کوثري در پشت صحنه فيلم سينمايي "زير پوست شهر" است.
"اين فيلم ها رو به کي نشون مي دين؟" درباره حاشيه نشينان و ساکنان شهرک فاطميه تهران است و وضعيت نامناسب معيشت آنها و فقدان امکانات شهري را در اين شهرک تصوير مي کند. شهردار وقت تهران پس از ديدن اين فيلم دستور ساخت خانه هايي ارزانقيمت را صادر کرد که نيمه دوم فيلم در خانه هاي جديد حاشيه نشينان شهرک فاطميه مي گذرد.
"تمرکز" و "زير پوست شهر" به ترتيب به معضلات تراکم در تهران و اعتياد در جامعه مي پردازند و "آخرين ديدار با ايران دفتري" هم با حضور فرهاد شريفي زندگي ايران دفتري بازيگر قديمي سينما و تئاتر ايران را تصوير مي کند. اين فيلم به تهيه کنندگي انجمن بازيگران خانه سينما و بني اعتماد ساخته شده است.
نخستين هفته فرهنگي باغ فردوس ويژه فيلم هاي کوتاه داستاني و مستند به همت انجمن دوستداران موزه سينما با همکاري نشر ماهريز از هشت تا 14 تيرماه در موزه سينما برگزار مي شود.

نمايشنامه "بلوط هاي تلخ"در تئاتر شهر روخواني مي شود

نمايشنامه "بلوط هاي تلخ" يکشنبه دوم تير ماه در سالن کنفرانس مجموعه تئاتر شهر روخواني مي شود.
 به گزارش  "آفرينش"به نقل از روابط عمومي مجموعه تئاتر شهر ،در اين جلسه که ساعت 17 در محل ياد شده آغاز مي شود سيروس همتي ،پريسا مقتدي ،رضا امامي ،سعيد نجفيان و آيدا صادقي به عنوان نقش خوان حضور دارند .
شهرام کرمي نويسنده و کارگردان اين اثر نمايشي در مورد نمايشنامه "بلوط هاي تلخ " گفت :اين نمايشنامه جديدترين نوشته من است که تا کنون به روي صحنه نرفته و داستان آن روايتگر سه مقطع از زندگي خانواده مرزنشيني است که قبل از جنگ ،دوران جنگ و بعد از جنگ درگير مسائل مختلفي هستند. وي افزود :مهمترين مسئله در روخواني نمايشنامه براي من پيدا کردن نقاط ضعف است که بتوان از آن براي اجراي اصلي استفاده کرد. اين جلسات توسط انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و روابط عمومي مجموعه تئاتر شهر برگزار مي شود.

سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي:
حال گردشگران مصدوم فرانسوي
رضايت بخش است

 روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي طي اطلاعيه اي از سلامت دو نفر دوچرخه سوار فرانسوي که در حين سفر خود در مسير جاده سبزوار نيشابور دچار حادثه شده بودند خبر داد.
 به گزارش  «آفرينش:» در اين اطلاعيه آمده است : در مورخ پنج شنبه 87/3/23 اين دو دوچرخه سوار که با شعار " هواي پاک و سالم " و با حمايت چند شرکت تجاري و بازرگاني به ايران سفر کرده بودند ، در هنگام حرکت در مسير جاده سبزوار به نيشابور ساعت 21/0 دقيقه شب با يک دستگاه کاميون حمل سوخت تصادف نموده و در جريان اين تصادف راننده کاميون از محل حادثه متواري مي گردد و سپس يکي از راکبين به نام "رومن بنوا" که مجروح شده بود به همراه دوست ديگر خود" بنوا آلباتل " به بيمارستان 22 بهمن نيشابور منتقل مي شوند .
بنابراين اطلاعيه نامبردگان شب را در اورژانس 22 بهمن بسر برده و صبح روز جمعه 87/3/24 پس از اطلاع نيروي انتظامي نيشابور, کارشناسان اين سازمان به همراه مترجم و راهنماي فرانسه زبان به بيمارستان مراجعه و باهماهنگي و تماس تلفني با سفارت فرانسه مراحل درمان اغاز گرديد .
بر اساس اين اطلاعيه با معاينات پزشکان متخصص مشخص گرديد رومن بنوا از ناحيه داخلي (طحال) دچار آسيب جدي شده که با هماهنگي سفارت فرانسه عمل جراحي توسط متخصصين بيمارستان 22 بهمن انجام گرفت. همچنين با بررسي هاي به عمل آمده خوشبختانه هيچگونه آسيب ديگري به نامبرده وارد نشده است .بنا بر آخرين معاينات حال عمومي مصدوم در حال حاضر خوب و طبيعي است و با هماهنگي گروه پزشکي با آمبولانس به تهران منتقل شد .در خاتمه يادآوري مي شود همکاري و مساعدت پزشکان و پرستاران بيمارستان 22 بهمن با مصدوم ياد شده موجب رضايت خاطر گردشگران فرانسوي بوده است .روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي در پايان اين اطلاعيه از همکاري معاونت اطلاعات نيروي انتظامي نيشابور ، مسئول محترم اتباع خارجي فرمانداري نيشابور ، پزشکان و پرسنل بيمارستان 22 بهمن و کارکنان اداره ميراث فرهنگي نيشابور تقدير و تشکر نموده است .


 متن کامل سخنراني معاون امور سينمايي در گشايش جشنواره همدان;
 سينماي کودک نيازمند چرخه نيرومند توليد تا اکران است  

 معاون امور سينمايي وزارت ارشاد گفت: سينماي کودک، نيازمند چرخه نيرومند توليد تا توزيع و عرضه و اکران است.
 به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي معاونت سينمايي، «جعفري جلوه» در اين مراسم سخنان خود را با سلام و شادباش به حضار، از ميزبانان همداني تا ميهمانان جشنواره از دور و نزديک از سراسر ايران و از گستره سبز اسلامي، جهان اسلام به ويژه از فلسطين و از گوشه گوشه جهان آغاز کرد.
وي در ادامه اظهار داشت: شادباش مي گويم به مناسبت خجسته ميلادي که در آستانه آن هستيم ميلاد صديقه کبري فاطمه زهرا (س) که هر چه هست، طفيل وجود اوست، همه خوبي ها از اوست و راه نجات به سوي اوست. اوج دختري ، همسري و مادري است. او حتي ام ابيهاست چونان مادري براي پدرش، بر او سلام و درود مي فرستيم و از او مدد مي گيريم و برکت مي طلبيم براي فرهنگ و هنر و سينماي اين سرزمين که تبلور ايمان و اميد باشد و فرهنگ ناب و دل انگيز فاطمي را به سراسر جهان منعکس کند، بويژه در نجيب ترين گونه سينما که سينماي کودکان و نوجوانان است. سينماي پرورش دهنده انسان فردا براي مسئوليت هاي بزرگ سينماي تکريم کننده اخلاق و تحکيم کننده خانواده که هسته حيات بخش جوامع است و از پدران و مادران ديروز، يعني پدربزرگ ها و مادربزرگ هاي امروز تشکيل مي شود، تا پدران و مادران امروز و تا پدران و مادران فردا که امروز و اکنون کودکان و نوجوانان اند و سخت به ايمان، اميد، شادي و مصونيت از تندبادهاي مسموم نيازمندند و بر ما مديران و معلمان و مسئولان جامعه فرض است فراهم ساختن فضائي که اين نوگلان در آن بپرورند مومنانه ، غيورانه و سازنده و نسلي شوند جوينده علم، اخلاق و هنر نسلي دل سپرده به ايران و اسلامي و دل باخته اهل بيت (عليهم السلام) نسلي عاشق خدمت به انسان و جهان.
معاونت سينمايي گفت: عزيزان مسئوليت هاي بزرگي در سينماي کودک و نوجوان بر عهده ماست.
وي اظهار داشت: اين سينما نيازمند چرخه نيرومند توليد تا توزيع و عرضه و اکران است. مددرسانان اين معرکه بيشمارند اما از آن ميان چند حوزه و دستگاه فعال در گستره فرهنگ و تعليم و تربيت وظايف برجسته تري دارند. علاوه بر ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، آموزش و پرورش، کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان و صدا و سيما نقش هاي کليدي دارند، بدون مشارکت و همگرائي فعال اين دستگاه ها توليد و عرضه اين سينما، تحکيم نخواهد شد، دست ياري به سوي ايشان دراز مي کنيم و گذر تند ايام و کاهش فرصت ها را متذکر مي شويم; باشد که براي اين مهم فراهم آئيم گزيده تر از ديروز انشا»الله.
وي در پايان اظهار داشت: و اما جشنواره بين المللي فيلم هاي کودکان و نوجوانان که با امروز و اين جشنواره 22 بار، پائيده است و حيات بيش و کم اين سينما را در ايران اسلامي رقم زده است، اميد آن که بالنده و پوينده تراز پيش مشوق توليد و اکران جدي تر اين سينما گردد و با دو عرصه برجسته هنري رسانه اي ديگر که بگونه اي ويژه و خاص به مخاطبان کودک و نوجوان مربوط هستند يعني انيميشن و بازي هاي رايانه اي تکميل شود. انشا»الله از سال آينده بخش انيميشن جشنواره گسترده تر و جشنواره بازي هاي رايانه اي نيز ممزوج و در ترکيب با اين جشنواره برگزار خواهد شد.


 "خواستگار محترم" عيد فطر اکران مي شود  

فيلم سينمايي "خواستگار محترم" به کارگرداني داود موثقي عيد فطر در گروه سينمايي قدس اکران عمومي مي شود.
موثقي در اين باره به  مهر گفت: "خواستگار محترم" مدتي است آماده نمايش شده و با برنامه ريزي هاي صورت گرفته توسط شکوفافيلم عيد فطر در گروه سينمايي قدس به اکران عمومي درمي آيد.
"خواستگار محترم" در ژانر کمدي ساخته شده و داستان آن درباره مردي است که 40 سال پيش به دليل ناکامي در خواستگاري از دختري به فرانسه رفته است. او حالا به توصيه پزشکان معالج به ايران بازگشته و همزمان به جستجوي دوستان و آشنايان مي پردازد.
فرهاد آئيش، گوهر خيرانديش، نگين صدق گويا، يوسف تيموري و مجيد مشيري در اين فيلم بازي کرده اند و ساير عوامل توليد آن عبارتند از مدير فيلمبرداري: علي اللهياري، مدير صدابرداري: محمود خرسند، طراح گريم: ايمان اميدواري، تدوينگر: مستانه مهاجر، آهنگساز: حميدرضا توسلي، صداگذار: حامد رضي و مدير توليد: مجتبي متولي.


 زمان پخش "عمليات 125" به روزهاي جمعه تغيير کرد  

مجموعه تلويزيوني "عمليات 125" ساخته بهروز افخمي که پيش از اين قرار بود پنجشنبه ها روي آنتن شبکه تهران برود، روزهاي جمعه ساعت 23 از اين شبکه پخش مي شود.
داود هاشمي مجري طرح اين پروژه به مهر گفت: سه روز پيش در جلسه اي با مديران شبکه تهران قرار شد "عمليات 125" پنجشنبه ساعت 23 پخش و يکشنبه ساعت 19 تکرار شود. اما به دليل همزماني با برنامه سينمايک، برنامه نود و مسابقات يورو 2008 بهتر ديديم مجموعه جمعه ها ساعت 23 پخش و دوشنبه ها ساعت 19 تکرار شود.
"عمليات 125" با حضور مشاور عالي شهردار تهران، مدير عامل سازمان آتش نشاني تهران، مدير شبکه تهران، معاون فرهنگي اجتماعي شهرداري تهران و يکي از اعضا» شوراي شهر تهران 12 بهمن پارسال در ستاد فرماندهي آتش نشاني تهران کليد خورد.
داستان مجموعه که در هر اپيزود يک قصه را دنبال مي کند، درباره پنج جوان است که تلاش مي  کنند وارد آتش نشاني شوند. اين جوان ها هر کدام زندگي و مشغله خاص خود را دارند، يکي سرباز است، يکي دانشجو، يکي وضع مالي خوبي دارد و ... آنها سعي مي کنند به عنوان آتش نشان مشغول خدمت شوند.
راما قويدل کارگردان دوم اين مجموعه است که تصويربرداري آن همچنان ادامه دارد. در مجموعه تلويزيوني "عمليات 125" عبدالرضا اکبري، رضا رويگري، سيامک احصايي، محمد فيلي، کاوه سماکباشي، مهران رجبي، مجتبي رجبي، اکرم محمدي، فلور نظري، مارال فرجاد، کاوه خداشناس و ... ايفاي نقش مي کنند.
ديگر عوامل توليد اين پروژه عبارتند حسنعلي اسدي مدير تصويربرداري، عليرضا ابوالقاسم نژاد مدير توليد، احمد پوري بابايي صدابردار، جلال معيريان طراح گريم و مرجان شيرمحمدي طراح صحنه و لباس.


 کارگاه فيلمسازان100، در لوکيشن «مختارنامه» برگزار شد  

 کارگاه يک روزه فيلمسازان باشگاه فيلم 100 و هنرمندان حوزه هنري استان تهران در محل لوکيشن پروژه تلويزيوني مختارنامه در شهرک سينمايي دفاع مقدس برگزار شد.
 به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي حوزه هنري استان تهران، در اين کارگاه شش ساعته فيلمسازان برگزيده پنج دوره جشنواره فيلم 100، از صحنه هاي عظيم مربوط به جنگ «حرورا»» که بر طبق مستندات تاريخي، ميان لشگريان مختار و لشگريان «مصعب» که پس از به قدرت رسيدن خاندان «آل زبير» در مخالفت با مختار بر مي خيزد، رخ داده و به شکست خوردن مختار مي انجامد، بازديد کردند.
هدايتي منسجم بيش از 300 هنرور از اعضاي نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي در کنار بازيگران حرفه اي کار از نقاط جالب و قابل توجه اين مجموعه بود که به خودي خود تجربه مفيدي براي فيلمسازان جوان در راستاي يادگيري ويژگي هاي يک فعاليت گروهي برجسته است.
همچنين در طول اين کارگاه، فيلمسازان، در گفت وگو با «عظيم جوانروح» مدير فيلمبرداري اين مجموعه، با تکنيک هاي ويژه و منحصر به فرد اين اثر و همينطور شرايط دشوار کار در مجموعه هاي تاريخي، آشنا شدند.
مجموعه «مختارنامه»، شاخص ترين اثر تاريخي تلويزيوني به لحاظ کارگرداني و فيلمبرداري در سطح خاورميانه است که امسال وارد پنجمين سال توليد خود شده است.


 تله فيلم «دزدترين دخترشهر» با بازي «آناهيتا همتي» کليد خورد  

تله فيلم «دزدترين دختر شهر» به کارگرداني «مهدي علمي نيا» و با بازي «آناهيتا همتي» در تهران کليد خورد.
 به گزارش آفرينش، اين تله فيلم که امروز در تهران جلوي دوربين رفته است براي شبکه يک سيما ساخته مي شود.
بنا بر اين گزارش، در خلاصه داستان «دزدترين دختر شهر»، آمده است: وسوسه دزدي، آدم ها را به روياهايي مي برد که هيچکدام واقعي نيستند اما دزدترين دختر شهر قصه  ما يک دزد واقعي است که در کمترين زمان با همدستان حرفه اي خود سرقت هايي مي کنند که شگفت انگيز هستند تا اينکه در آخرين نقشه دزدي خود...
بازيگران اين پروژه عبارتند از: آناهيتا همتي، امير آقاميرزاده، محمد برسوزيان، علي داوودي، حسن خوانساري، مسعود حقي، فاطمه طاهري، بهار رسولي و با حضور شراره رخام.
عوامل اصلي اين فيلم عبارتند از: نويسنده و کارگردان: مهدي علمي نيا، مشاوره کارگردان: حميد طالقاني، بازنويسي نهايي: درسا درخشند گي، مدير تصويربرداري: رضا عطار، تهيه کنندگان: مهدي علمي نيا، بابک حسني ابهريان، مدير برنامه ريزي و دستيار اول کارگردان: مسعود حقي، مدير توليد: مهدي مجلل، طراح صحنه و لباس: علي شايانفر،  طرح گريم: لوريمر کوک تپه، عکاس: امير حديدي، مدير تدارکات: رامين نقي پور، صدابردار: شهاب رضائي، منشي صحنه: فرزانه کاظم نژاد،  دستيار دوم کارگردان: علي سيرتي لشکاجاني، تصويربردار پشت صحنه: جواد علمي نيا، دستياران تصوير: رضا شهابي، فريدون شهابي، کاظم شريفي، محسن ربيعي،  دستياران صحنه: شهرام نيک کار، سحر جزايري، دستيار گريم: مهشيد متحير پسند، شاهين رمضاني، دستيار صدا: سعيد حسين پور، مجري طرح: موسسه سينمايي و ويديويي قاصدک تصويرسازان ماندگار، مدير روابط عمومي: کيانوش کياني.


 جشن ميلاد با سعادت فاطمه زهرا(س) و امام خميني (ره) در بهمن 

به مناسبت فرا رسيدن فرخنده زادروز عشق و ايثار فاطمه مرضيه (س) تقارن اين روز با ميلاد با سعادت بنيانگذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني(ره) کانون نابينايان ، فرهنگسراي بهمن جشن بزرگي ويژه اين روز ترتيب داده است. به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي فرهنگسراي بهمن اجراي تواشيح، موسيقي سنتي ، مولدي خواني و سخنراني از بخشهاي مختلف اين جشن مي باشند. اين برنامه روز پنجشنبه 6 تيرماه از ساعت 16 الي 19 در تالار مبارک فرهنگسراي بهمن اجرا مي شود. عموم علاقمندان جهت حضور در اين برنامه مي توانند دز تاريخ فوق به نشاني ميدان راه آهن، ميدان بهمن، فرهنگسراي بهمن مراجعه و يا جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 55323880 تماس حاصل نمايند.


 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
مرز پرگهر
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش