جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1389/03/22 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 3618


اين قطعنامه ها براي ملت ايران ارزشي ندارد

لاريجاني: دشمن تراشي روش غلطي است
صدور بيانيه دو پهلو از سوي 1+5

 روز گذشته ششمين کنگره بين المللي جراحان دهان، فک و صورت ايران  در هتل المپيک تهران به کار خود پايان داد.

با انتشار اسامي ;
تاريخ مراجعه ومدارک لازم پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي نيمه متمرکز پودماني دانشگاه علمي کاربردي اعلام شد
گروه آزمون وسنجش : اسامي پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي نيمه متمرکز دوره هاي کارداني پودماني دانشگاه جامع علمي کاربردي سال 88 اعلام شد.
به گزارش خبرنگار آفرينش ، فهرست اسامي پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي نيمه متمرکز دوره هاي کارداني علمي کاربردي پودماني بهمن ماه 1388 اين دانشگاه در پايگاه الکترونيکي سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس org.sanjesh.www و پرتال اطلاع رساني دانشگاه جامع علمي کاربردي به آدرس ir.ac.uast.www قابل مشاهده است.
براساس اين گزارش کليه پذيرفته شدگان مي بايست در يکي ار روزهاي شنبه 27 شهريورماه تا سه شنبه 30 شهريورماه با دردست داشتن مدارک خود شامل تصوير تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت اصل و تصوير گواهي نامه پايان تحصيلات متوسطه يا گواهي معتبر ديپلم (همه پذيرفته شدگان بايد قبل ازثبت نام فارغ التحصيل شده باشند)، اصل فرم تاييديه معدل جهت فارغ التحصيلاني که تاکنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است در قالب فرم شماره2 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، ممهور به مهر و امضاي رييس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل، 6 قطعه عکس 4*3 تمام رخ تهيه شده در سال جاري، گواهي اشتغال به کار با امضا» و مهر بالاترين مقام مسئول محل کار در قالب فرم شماره 1 مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش، تصوير آخرين فيش حقوقي يا حکم کارگزيني يا قرارداد همکاري و اصل آنها جهت تاييد فقط براي پذيرفته شدگان شاغل، اصل و تصوير کارت پايان خدمت، کارت معافيت دايم پزشکي يا کفالت يا کارت معافيت دايم زمان صلح با فرم کامپيوتري براي آقايان) و گواهي اشتغال به کار و حکم کارگزيني از يگان مربوط براي شاغلين نيروهاي مسلح، با توجه به کد رشته محل قبولي به مراکز آموزشي ذيربط مراجعه نمايند. همچنين ...
» ادامه
سرمقاله

فوتبال، سياست و اقتصاد
با آغاز جام جهاني فوتبال در کشور آفريقاي جنوبي بار ديگر توجه جهانيان به اين پر طرفدارترين و مهمترين ورزش و رويداد ورزشي جهان جلب شد. در واقع فوتبال امروزه پيوندي ناگسستني با جهان مدرن يافته است، پيوندي که امروزه از يک سوي آن ...

» ادامه
نايب رئيس اول کميسيون برنامه و بودجه و محاسبات:
دانشگاه آزاد اسلامي شجره طيبه و يادگار حضرت امام (ره) است
نماينده مردم تبريز در مجلس شوراي اسلامي گفت: دانشگاه آزاد اسلامي شجره طيبه اي است که نهال آن به دست حضرت امام(ره) غرس شد و مسئولين نظام دلسوزانه آن را حفاظت کردند.
به گزارش آنا; دکتر عليرضا منادي تصريح کرد: دانشگاه آزاد اسلامي نماد راستين تحقق اصل 44 ...

» ادامه
رئيس منطقه 2 دانشگاه آزاد اسلامي:
دانشگاه آزاد اسلامي دانشگاهي ولايت مدار است
زنجان - خبرنگار آفرينش
معاون آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به مسئله جذب هئيت علمي در دانشگاه آزاد اسلامي تصريح کرد: جذب هئيت علمي در دانشگاه بايد باتوجه به مصوبات مورد اختيار در استان ها صورت گيرد.
به گزارش خبرنگار آفرينش، دکتر خدابخش در اولين ...

» ادامه
مديرکل نظارت و سنجش دانشگاه آزاد اسلامي:
دانشگاه آزاد اسلامي پس ازگذشت 28سال با مديريت دکتر جاسبي پيشرفت هاي باورنکردني داشته است
مديرکل نظارت و سنجش دانشگاه آزاد اسلامي، اين دانشگاه را معجزه اي الهي دانست که با هديه 10 ميليون ريالي اهدايي امام راحل راه اندازي شد.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي واحد شوشتر، دکتر شهبازي در حاشيه بازديد از واحد شوشتر ضمن اشاره به اينکه دانشگاه ...

» ادامه
تاکيد رئيس واحد اسلامشهر بر لزوم انجام فعاليت هاي پژوهشي و آموزشي مضاعف
دکتر علي بدرقه اظهار داشت: انجام فعاليت هاي پژوهشي و آموزشي مضاعف، نياز امروز مراکز آموزش عالي و متضمن توسعه و ارتقاي هرچه بيشتر واحدهاي دانشگاهي است.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي واحد اسلامشهر، دکتر علي بدرقه رئيس واحد اسلامشهر در نشست با ...

» ادامه
سمينار "شبکه، تجارت الکترونيک و بانک هاي اطلاعاتي" در واحد اراک برگزار شد
سمينار علمي - دانشجويي با عنوان "شبکه، تجارت الکترونيک و بانک هاي اطلاعاتي"، به همت انجمن علمي کامپيوتر دانشگاه آزاد اسلامي اراک و با حضور مهندس مرتضي موسوي مدير گروه کامپيوتر دانشگاه آزاد اسلامي اراک، مهندس علي آقا محمدي کارشناس فناوري اطلاعات بانک ...
» ادامه
با انتشاراسامي نتايج اوليه ;
تاريخ برگزاري ومدارک لازم براي شرکت در آزمون شفاهي دستياري داروسازي اعلام شد
گروه آزمون وسنجش : نتايج اوليه بيست و دومين دوره آزمون پذيرش دانشجوي دوره دکتري تخصصي رشته هاي داروسازي از سوي مرکز سنجش آموزش پزشکي وزارت بهداشت اعلام شد.
به گزارش مهر، آزمون شفاهي 8 صبح روز 26 خرداد در محل مرکز سنجش آموزش پزشکي واقع در ساختمان نصر ...

» ادامه
معاون آموزشي وزارت بهداشت :
ظرفيت کنکور 89 براي رشته هاي پزشکي نهايي شد
گروه آزمون وسنجش : معاون آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي با اشاره به نهايي شدن ظرفيت کنکور سراسري در گروه علوم پزشکي (رشته هاي پزشکي، داروسازي و دندانپزشکي) از عدم تغيير سياستهاي بومي پذيري در رشته هاي علوم پزشکي در اين گروه خبر داد.
دکتر ...

» ادامه
تاريخ وجزئيات برگزاري آزمون دستياري دندانپزشکي اعلام شد
گروه آزمون وسنجش : دبير شوراي آموزش دندانپزشکي و تخصصي گفت: دانشگاههاي علوم پزشکي ظرفيت مازاد براي دستياري دندانپزشکي اعلام نکرده اند از اين رو در اين دوره از آزمون امکان پذيرش در سهميه هاي استعداد درخشان و نيروهاي مسلح وجود ندارد.
دکتر اکبر فاضل در ...

» ادامه
ويگوتسکي از نظريه تا کاربرد
استاد محترم:جناب آقاي دکتر احدي---دانشجو : طاهره باغاني ( قست دوازدهم )
همچنانکه پياژه گفته است، معلمان آن دسته از مواد درسي را به کودکان ارائه مي دهند که آموختن آنها به وسيله خود کودک، بسيار مشکل است، اما اين از نظر ويگوتسکي بهترين آموزشي است که مي توان انجام داد. آموزش بايد جلوتر از رشد باشد و آن را با خود به پيش ببرد، ...
» ادامه
آلرژي چشمي بيماري آزاردهنده و نسبتا مقاوم به درمان
آلرژي هاي چشمي يکي از شايع ترين دلايل مراجعه به چشم پزشک هستند و به طور متوسط از هر 10 تا 15 نفر يک نفر در طول عمر خود دچار علائم حساسيت هاي چشمي مي شود.
علائم آلرژي چشمي در افراد مختلف متفاوت است و طيف وسيعي از علائم، از سوزش و خارش خفيف تا ...

» ادامه
نگاهي به قيمت انواع خودرو در بازار
فعالان بازار خودرو کشور اين روزها مدام از خود مي پرسند که آيا همزمان با فرارسيدن فصل تابستان بازار نيز با حضور مشتريان داغ و پرحرارت خواهد شد؟
به گزارش ايسنا، فصل تابستان هميشه براي بازار خودرو کشور همراه با رونق بوده و با افزايش ميزان سفرهاي درون ...

» ادامه
ضرب الاجل وزارت کار به دفاتر مهاجرتي
دبير انجمن صنفي کاريابي هاي بين المللي کشور از اجراي طرح ساماندهي دفاتر غيرقانوني مهاجرتي توسط وزارت کار خبر داد و گفت: هم اکنون 80 تا 100 دفتر به صورت غيرقانوني در تهران، اصفهان، شيراز و مشهد فعاليت مي کنند.
حسن کرباسي در گفت و گو با مهر از برگزاري ...

» ادامه
اخطاريه بانک مرکزي به تعاوني هاي اعتبار و موسسه هاي مالي و اعتباري غير مجاز
مدير اداره نظارت بر موسسات پولي غير بانکي بانک مرکزي گفت: به تعاوني هاي اعتبار و موسسات مالي و اعتباري مختلفي که نرخ هاي سود بالاتر از مقررات تصريح شده در بسته سياستي نظارتي سال 1389 بانک مرکزي ارائه مي دهند، دو روز فرصت داده شده تا نرخ هايشان را کاهش ...
» ادامه
استاندار هرمزگان :
استاندار هرمزگان :مشکلات فرهنگي و اجتماعي مي تواند با حضور روحانيت حل شود
بندرعباس - خبرنگار آفرينش
استاندار هرمزگان گفت: روحانيت نقش موثري در حل مشکلات و معضلات اجتماعي و فرهنگي کشور مي تواند ايفا کند. حسين هاشمي در بازديد از حوزه علميه بندرعباس در جمع طلاب و اساتيد اين حوزه با اشاره به تاثيرگذاري روحانيت در جامعه، اظهار ...

» ادامه
سيدمجيد هدايت:
5 هزار واحد مسکن مهر در پرند تحويل متقاضيان مي شود
رباط کريم -خبرنگار آفرينش
رئيس هيئت عامل سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران در بازديد از پروژه هاي صنعتي سازي ساختمان در شهر جديد پرند از تحويل 5 هزار واحد مسکن مهر در صورت تامين به موقع منابع مالي تا پايان سال خبر داد. به گزارش خبرنگارما از رباط ...

» ادامه
برداشت زرد الو از با غهاي خاتم يزد اغاز شد
شهرستان خاتم به لحاظ شرايط اقليمي مناسب يکي از قطب هاي کشاورزي و باغداري استان يزد است
يزد - خبرنگارآفرينش
رئيس جهاد کشاورزي شهرستان خاتم با بيان اينکه اين شهرستان از قطب هاي توليد محصولات باغي در استان يزد است گفت: کار برداشت زردآلو از سطح 600 هکتار از باغ هاي خاتم آغاز شد
فرجام فاضلي اظهار داشت: شهرستان خاتم به لحاظ شرايط اقليمي مناسب ...

» ادامه
مدير کل کاروامور اجتماعي استان همدان :
ابعاد وجودي حضرت زهرا (س)بهترين الگو براي انسانهاست
همدان - خبرنگارآفرينش
مراسم گراميداشت ميلاد حضرت زهرا (س)وولادت حضرت امام خميني (ره)وروززن با حضور بانوان شاغل دراداره کل کاروامور اجتماعي استان همدان برگزار گرديد.
در اين مراسم مدير کل کاروامور اجتماعي استان ضمن تبيين شخصيت حضرت زهرا با تاکيد بر ...

» ادامه
گل گشت
ييلاق هاي پشت کوه
منطقه "پشت کوه" - بين "نير" و "گاريزات"- در جنوب سلسله جبال شيرکوه قرار دارد و از سه طرف محاصره و در ميان دره اي از سنگلاخ واقع شده است. بخش ديگر آن جلگه وسيعي است که در آن جايگاه بلند و زيبايي به نام "سنگ عروس" قرار دارد و از آن مي ...

» ادامه
فيلم تلويزيوني «مندو» به «پسر آسماني» تغيير نام داد
تدوين تله فيلم «پسر آسماني» به کارگرداني رضا قهرماني و تهيه کنندگي علي عزيزي که پيش از اين «مندو» نام داشت، توسط مهران قدکچيان انجام مي شود که 50درصد آن سپري شده است.
براساس اين گزارش، تصويربرداري اين تله فيلم که جديدترين کار رضا قهرماني پس از فيلم ...

» ادامه
با حضور همه بازيگران سريال;
بخش پاياني «آسمان هميشه ابري نيست» تصويربرداري شد
تصويربرداري بخش پاياني مجموعه تلويزيوني «آسمان هميشه ابري نيست» به کارگرداني سعيد عالم زاده با حضور همه بازيگران اين سريال تصويربرداري شد.
به گزارش فارس، تصويربرداري بخش پاياني سريال «آسمان هميشه ابري نيست» پنجشنبه شب در لوکيشني واقع در خيابان فرشته ...

» ادامه
جود لا در جشنواره کارلو وي واري تقدير مي شود
جود لا بازيگر انگليسي سينما در جريان چهل و پنجمين دوره جشنواره کارلو وي واري با دريافت جايزه ويژه رئيس جشنواره مورد تقدير قرار مي گيرد.
به گزارش مهر از اسکرين ديلي اين بازيگر اهل لندن که فعاليت حرفه اي خود را از 13 سالگي در تئاتر انگلستان آغاز کرد ...

» ادامه
«منهاي دو» داوود رشيدي از نيمه تيرماه در تئاترشهر
نمايش«منهاي دو» با کارگرداني داوود رشيدي از اوايل تيرماه در تالار اصلي مجموعه تئاترشهر اجرا مي شود.
به نقل از روابط عمومي مجموعه تئاترشهر، نمايش «منهاي دو» نوشته «ساموئل بنشتريت» است که با ترجمه شهلا حائري و کارگرداني داوود رشيدي از اوايل تيرماه در ...

» ادامه
«ديو و دلبر»و پايان بازي رهنما و جوان در فيلم جديد «نيکخواه آزاد»
بازي بهاره رهنما و رامبد جوان در فيلم «ديو و دلبر» که پروانه ساخت آن به نام «نوروز پرماجرا» صادر شده است، به انتها رسيد. اين دو بازيگر در نقش خودشان در اين فيلم کودکانه عروسکي حاضر شده اند.
"ديو و دلبر " پس از "علي و دني " و "نصف مال من، نصف مال ...

» ادامه
گزارش سايت AFC از غايبان آسيايي جام جهاني
غيبت حسرت بار کريمي و نکونام
در آستانه برگزاري رقابت هاي جام جهاني سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا در گزارشي به غيبت بازيکنان بزرگي همچون جواد نکونام، علي کريمي، يونس محمود و ... در اين رقابت ها پرداخت. در گزارش سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا آمده است: حضور بسياري از ستارگان فوتبال آسيا ...
» ادامه
امير قلعه نوعي سرمربي تيم فوتبال سپاهان:
استقلال 5 سال عقب افتاد
امير قلعه نوعي سرمربي تيم فوتبال سپاهان درباره انتخاب پرويز مظلومي به عنوان سرمربي جديد استقلال گفت: به هر حال به مظلومي تبريک مي گويم. او کار و مسووليت حساسي را پذيرفته و بايد همه استقلالي ها جمع شوند و به او کمک کنند. مظلومي به عنوان سرباز به استقلال ...
» ادامه
علي فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال:
همه را به استقلال بر مي گردانم
علي فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال پيرامون انتخابش به عنوان سرپرست جديد باشگاه استقلال گفت :به دليل علاقه اي که به استقلال دارم اين مسوليت را پذيرفتم و شايد قسمت اين است که هر زمان به استقلال برمي گردم 14-13 بازيکن آزاد و در حال رفتن از استقلال ...
» ادامه
مجيدي در کنار وين روني و ايويکا اوليچ
نام فرهاد مجيدي مهاجم تيم فوتبال استقلال در تازه ترين رده بندي گلزنان برتر سال 2010 در کنار وين روني از منچستريونايتد و ايويکا اوليچ از بايرن مونيخ قرار گرفت.
به گزارش سايت آمار و تاريخ فدراسيون بين المللي فوتبال ، فرهاد مجيدي مهاجم استقلال با 5 گل ...

» ادامه
پرويز مظلومي پس از انتصاب به عنوان سرمربي جديد تيم فوتبال استقلال تهران:
مربيگري استقلال به من تکليف شد
پرويز مظلومي پس از انتصاب به عنوان سرمربي جديد تيم فوتبال استقلال تهران گفت : پس از توافق نهايي بامسئولان استقلال قرار است به مدت دو سال هدايت آبي پوشان را در ليگ دهم برعهده بگيرم.
وي افزود : دوست داشتم در شرايط بهتري به استقلال مي آمدم اما وظيفه ...

» ادامه
آگهي صفحه 6

» ادامه
آگهي صفحه 1

» ادامه
سياسي
ميز خبر
کوتاه از سياست
خبرو دانشگاه
با دانشگاه ها
خبر
خبر
آموزش وسنجش
خبر
دايره المعارف آموزش عالي
خبر
دانش وپژوهش
خبر پزشکي
خبرهااز عالم علم
اقتصادو بازار
اخبار اقتصادي
بانک و بيمه
روي خط خبر
مرزپرگهر
ايران زمين
دريچه هنر
اخبار کوتاه هنري
ورزشي ودرقلمرو ورزش
کوتاه از ورزش
ورزش ايران و جهان
نگاه
سوت پايان
دقيقه نود

اين نسخه 6214 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
سياسي
خبرو دانشگاه
دانش وپژوهش
اقتصادو بازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آموزش وسنجش
ورزشي ودرقلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه