جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1385/02/25 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران نسخه شماره 2481


رئيس دانشگاه آزاد اسلامي :
دانشگاه آزاداسلا مي بر اساس انتقادهاي سازنده به سمت کيفي سازي هر چه بيشتر گام برمي دارد

متکي در گفتگو با ريانووستي :
ايران آماده ازسرگيري مذاکرات هسته اي با روسيه است


آصفي
هيچ راهي جز مذاکره مساله هسته يي را حل نمي کند

پيرو اعلام نتايج آزمون کارشناسي ناپيوسته سال 84 و ايجاد ظرفيت جديد در برخي از رشته /محل هاي اين آزمون کليه داوطلبان حاضر در جلسه اعم از مردودين و يا پذيرفته شدگاني که در اعلام نتايج بهمن ماه گذشته در محل دانشگاهي به جز انتخاب اول خود قبول شده اند در صورت تمايل مي توانند با رعايت دقيق نکات ذيل حداکثر تا تاريخ 25 خرداد 85 با تکميل و ارسال فرم ذيل از طريق پست پيشتاز به آدرس تهران، خيابان پاسداران، نبش بهستان ششم، پلاک 2، کد پستي 1945961167 مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي در پذيرش جديد اين آزمون براي مهر ماه سال 85 شرکت نمايند. نام رشته و محل هاي دانشگاهي مجري در پذيرش مجدد به همراه کدهاي مربوطه و ساير مشخصات مورد لزوم در جدول ذيل درج گرديده است. لازم به ذکر است برخي رشته/محل هاي مقطع کارشناسي ناپيوسته که مصوبه آنها پس از تدوين دفترچه راهنماي آزمون سال 84 اين مقطع به مرکز آزمون واصل گرديده است نيز براي مهر ماه پذيرش دانشجو خواهند داشت که نام آنها به همراه ساير رشته /محل هاي داير در اين مقطع در جدول زير آمده است.
-1 هر داوطلب مي تواند يک محل دانشگاهي مجري در همان رشته انتخابي خود در آزمون سال 84 را با توجه به جنس پذيرش، قيد بومي (براي خواهران) و حدنصاب نمره از جدول زير استخراج و در فرم تقاضانامه شرکت در پذيرش مجدد وارد نمايد.
-2 تنها آن دسته از پذيرفته شدگان قبلي آزمون کارشناسي ناپيوسته سال 84 مي توانند در پذيرش مجدد شرکت نمايند که در اعلام نتايج بهمن ماه گذشته در محل دانشگاهي به جز ...
ادامه...

در دومين روز از همايش گردشگري رئيس بخش هنر صنايع دستي و طراحي سازمان يونسکو در "نخستين کنفرانس جهاني گردشگري و صنايع دستي" گفت: WTO در نظر دارد بيشتر به گردشگران فرهنگي توجه کند زيرا با بهره گيري از اين نوع توريسم، مي توان به هدف ايجاد ارتباط و تعامل بيشتر با مردم کشورهاي ديگر دست يافت.
"اينداسن ...
ادامه...


اين نسخه 4019 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
دانشگاهي آموزشي
اطلاعيه
دانشگاه سياسي
پزشکي
اقتصادي
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
استانها و شهرستانها
هنري