جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1385/03/01 - نسخه شماره 2487


آيت الله هاشمي رفسنجاني در همايش ملي نفت، گاز و افق 1404 :
بايد به سمت بدست آوردن تکنولوژي هاي علميروز گام برداريم


سخنگوي وزارت امور خارجه:
مشوق هاي اروپا ناپخته و نارس است


زمزمه هاي افزايش 50 تا 100 درصدي حقوق کارکنان دولت

پيرو اعلام نتايج آزمون کارشناسي ناپيوسته سال 84 و ايجاد ظرفيت جديد در برخي از رشته /محل هاي اين آزمون کليه داوطلبان حاضر در جلسه اعم از مردودين و يا پذيرفته شدگاني که در اعلام نتايج بهمن ماه گذشته در محل دانشگاهي به جز انتخاب اول خود قبول شده اند در صورت تمايل مي توانند با رعايت دقيق نکات ذيل حداکثر تا تاريخ 25 خرداد 85 با تکميل و ارسال فرم ذيل از طريق پست پيشتاز به آدرس تهران، خيابان پاسداران، نبش بهستان ششم، پلاک 2، کد پستي 1945961167 مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي در پذيرش جديد اين آزمون براي مهر ماه سال 85 شرکت نمايند. نام رشته و محل هاي دانشگاهي مجري در پذيرش مجدد به همراه کدهاي مربوطه و ساير مشخصات مورد لزوم در جدول ذيل درج گرديده است. لازم به ذکر است برخي رشته/محل هاي مقطع کارشناسي ناپيوسته که مصوبه آنها پس از تدوين دفترچه راهنماي آزمون سال 84 اين مقطع به مرکز آزمون واصل گرديده است نيز براي مهر ماه پذيرش دانشجو خواهند داشت که نام آنها به همراه ساير رشته /محل هاي داير در اين مقطع در جدول زير آمده است.
1- هر داوطلب مي تواند يک محل دانشگاهي مجري در همان رشته انتخابي خود در آزمون سال 84 را با توجه به جنس پذيرش، قيد بومي (براي خواهران) و حدنصاب نمره از جدول زير استخراج و در فرم تقاضانامه شرکت در پذيرش مجدد وارد نمايد.
2- تنها آن دسته از پذيرفته شدگان قبلي آزمون کارشناسي ناپيوسته سال 84 مي توانند در پذيرش مجدد شرکت نمايند که در اعلام نتايج بهمن ماه گذشته در محل دانشگاهي به جز انتخاب اول خويش قبول شده باشند.
3-پذيرش خواهران در رشته/محل هايي که در ستون بومي جلوي نام آنها علامت m درج گرديده است صرفا از ميان داوطلبان بومي استان محل استقرار واحد يا مرکز دانشگاهي خواهد بود.
4- درج شماره داوطلبي در فرم تقاضانامه الزامي بوده و به فرم هايي که فاقد شماره داوطلبي باشند ترتيب اثر داده نخواهد شد.
5- گزينش داوطلبان از ميان افرادي که حد نصاب قبولي رشته انتخابي را هم در نمره کل و هم در نمره اختصاصي در آزمون سال 84 کسب نموده باشند و براساس اولويت نمره کل و با توجه به ظرفيت محل دانشگاهي انتخابي در پذيرش مجدد صورت خواهد گرفت. لذا داوطلباني که براساس کارنامه آزمون که قبلا براي آنها ارسال شده است حدنصاب قبولي را کسب ننموده اند اکيدا از ارسال تقاضا در اين زمينه خودداري نمايند.
6- تکميل اين فرم هيچگونه حقي را به لحاظ پذيرش براي داوطلب ايجاد ننموده و اسامي پذيرفته شدگان نهايي طي اطلاعيه اي اعلام خواهد شد.
7- زمان ثبت نام و تشکيل کلاس پذيرفته شدگان در مهرماه سال جاري خواهد بود.
8- داوطلبان در انتخاب محل دانشگاهي مورد علاقه خود به لحاظ جنس پذيرش و قيد بومي بودن (براي خواهران) دقت نمايند. در غيراينصورت درخواست خارج از ضوابط حذف خواهد شد و داوطلب حق هيچگونه اعتراضي نخواهد داشت.
همچنين به فرم درخواست داوطلباني که اشتباها نام رشته اي به غير از رشته انتخابي در آزمون سال 84 را در محل مربوطه درج نمايند و يا حدنصاب قبولي را کسب ننموده باشند ترتيب اثر داده نخواهد شد.
9- پذيرفته شدگان در مرحله پذيرش مجدد به هيچ وجه امکان جابجايي و نقل و انتقال ندارند لذا به داوطلبان توصيه مي گردد در انتخاب محل تحصيل دقت نمايند.
10 -آن دسته از داوطلبان پذيرش مجدد اين آزمون که در بهمن ماه گذشته نام آنها به عنوان پذيرفته شده اعلام گرديده و اکنون مشغول به تحصيل در محل دانشگاهي مربوطه مي باشند در صورت قبولي در محل دانشگاهي جديد مشمول آئين نامه ها و دستورالعمل هاي دانشگاه آزاد اسلامي در زمينه نقل و انتقالات، جابجايي، پرداخت شهريه و هزينه هاي مربوطه خواهند بود.
11- داوطلبان ذکور مرحله پذيرش مجدد لازم است با توجه به مقررات و ضوابط اعلام شده در دفترچه راهنماي آزمون کارشناسي ناپيوسته سال 84 دانشگاه، از لحاظ مقررات نظام وظيفه عمومي منعي براي ادامه تحصيل از مهر ماه سال جاري در اين مقطع نداشته باشند.همچنين آن دسته از داوطلبان ذکور مرحله پذيرش مجدد که در اعلام بهمن ماه گذشته پذيرفته شده و مشغول به تحصيل مي باشند در صورت پذيرش در اين مرحله و تمايل به ادامه تحصيل در محل دانشگاهي جديد مشمول مقررات وظيفه عمومي در اين زمينه خواهند بود و ادامه تحصيل آنان در محل جديد منوط به موافقت مراجع ذيربط مي باشد.
12- به درخواستهايي که پس از تاريخ 25 خرداد ماه 85 به مرکز آزمون واصل گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

ادامه دارد.....


بارها شاهد آن بوده ايم که برنامه ريزي ها و تلاش هاي بي شائبه مجموعه عوامل و دست اندرکاران امور ورزشي دانشگاه آزاد اسلامي با بهره گيري از سياست هاي کلي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و دانشگاه آزاد اسلامي در مواجهه با امور ورزش همگاني و تفريحي , پرورشي و قهرماني , بطور مداوم با موفقيت روزافزون و چشمگير در سطوح مختلف کشوري , بين المللي و جهاني و المپيک روبرو بوده است .
حال که خبر غرورآفرين و مسرت بار قهرماني تيم ملي تکواندو دانشجويان کشورمان از عرصه رقابت هاي جهاني با حضور يش از 850 ورزشکار زن و مرد از 54 کشور دنيا نظير امريکا , روسيه , اسپانيا , کره جنوبي و ... با رعايت موازين اخلاقي و اسلامي توسط قهرمانان کشور و براي اولين بار در تاريخ ورزش تکواندو کشورمان منعکس و رقم خورده و سهم دانشگاه آزاد اسلامي با حضور 10 ورزشکار از 12 ورزشکار منتخب تيم ملي بسيار پررنگ و باارزش بوده است .
لذا خداي رحمان را به واسطه اين پيروزي درخشان که يقينا دل ملت غيور ايران را غرق در شادي خواهد کرد سپاس گفته و اميدواريم در سايه الطاف الهي , سياست هاي تبيين شده و برنامه ريزي هاي دانشگاه آزاد اسلامي در خصوص جذب قهرمانان ملي ورزشي در دانشگاه و ايجاد پژوهشکده و مرکز استعداديابي ورزشي زمينه رشد و تعالي جوانان و دانشجويان عزيز کشور را در فتح قله هاي افتخار فراهم آورده و شاهد موفقيت هاي عالي آنها در همه رشته هاي ورزشي در سطح جهان باشيم .

وزير امورخارجه روسيه با انتقاد از مواضع غرب در برخورد با موضوع هسته اي ايران اظهار داشت: غني سازي اورانيوم حق ايران است و نمي توان اين کشور را به چشم پوشي از اين حق وادار کرد.
به گزارش مهر، سرگئي لاوروف وزير امورخارجه روسيه در گفتگو با مجله اتريشي پروفيل همچنين تصريح کرد : فضاي کنوني حاکم ميان غرب و روسيه به علت اختلاف نظرهاي موجود بر سر برنامه هسته اي ايران به هيچ وجه خوب نيست .
وي با بيان اينکه در اين ميان طرف روسي مقصر نيست،گفت : "نمي توان ايران را به چشم پوشي از حق خود وادار کرد."
وزيرامورخارجه روسيه درباره انتقادهاي مقامات مختلف آمريکا در قبال موضع روسيه نسبت به موضوع هسته اي ايران اظهار داشت :"هر کشوري ايدئولوژي خاص خود را دارد که در چارچوب آن گام بر مي دارد."
" لاوروف " با اعلام بي نيازي به اروپا تصريح کرد: "روسيه نمي تواند در تمام مسائل همسو با اروپا عمل کند." اين در حالي است که چين و روسيه از اعضاي دائم شوراي امنيت همواره مخالفت خود را با اعمال تحريمهاي احتمالي عليه ايران اعلام کرده اند . به نوشته اين مجله اتريشي "محمد البرادعي" مدير کل آژانس بين المللي انرژي اتمي در ديداروگفتگوهاي روز آينده خود در واشنگتن نظر مقامات آمريکايي را درباره موضوع هسته اي ايران جويا خواهد شد . کشورهاي عضو گروه 1+5 قرار است روز چهارشنبه در لندن گرد هم آمده و درباره فعاليتهاي هسته اي ايران به گفتگو بپردازند.


اين نسخه 4790 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
سياسي و سياسي خارجي
ورزشي
هنري
پزشکي و علمي
دانشجويي و آموزشي
دانشگاه سياسي و خبر
استانها و شهرستانها
اطلاعيه
اقتصادي