جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
دریافت Pdfارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1386/02/31 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه نسخه شماره 2766


امتناع تهران از مذاکره اتمي با آمريکا

تنش در مجلس

اعلام جزئيات طرح مجلس براي کاهش قيمت مسکن

اولين کنفرانس سازه و معماري ديروز با حضور وزير مسکن و شهرسازي، رييس سازمان نظام مهندسي کشور و نيز جمعي از متخصصان و صاحبنظران داخل و خارج کشور در تالار علامه اميني دانشگاه تهران آغاز به کار کرد. در اين کنفرانس از دکتر ساعد سميعي و دکتر حريري تقدير شد.

تاريخ ثبت نام آزمون کارداني ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي
ثبت نام آزمون کارداني ناپيوسته سال 86 دانشگاه آزاد اسلامي از روز سه شنبه، اول خردادماه 86 آغاز مي شود و تا پايان وقت اداري روز پنج شنبه، 10 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
دکتر ناصر اقبالي، رئيس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام اين خبر اظهار داشت: داوطلبان براي ثبت نام در آزمون کارداني ناپيوسته سال 86 دانشگاه آزاد اسلامي، بايد با مراجعه به يکي از دفاتر پستي محل سکونت خود، دفترچه راهنما، کارت درخواست ثبت نام و پاکت ثبت نام را دريافت کرده و پس از مطالعه دقيق دفترچه ثبت نام، طبق مفاد دفترچه نسبت به تکميل مدارک طي مراحل ثبت نام اقدام کنند.
اقبالي درباره شرايط لازم براي ثبت نام در اين آزمون گفت: دارندگان ديپلم کامل متوسطه يا گواهي پايان دوره پيش دانشگاهي نظام جديد متوسطه و دانش آموزان مشغول به تحصيل دوره پيش دانشگاهي نظام جديد متوسطه که تا پايان شهريورماه سال 86 موفق به اخذ گواهي با مدرک پيش دانشگاهي شوند، مي توانند در اين آزمون ثبت نام کنند.
وي در ادامه تاکيد کرد: فارغ التحصيلان دوره هاي کار و دانش، فني و حرفه اي و هنرستان هاي نظام قديم، حق شرکت در اين آزمون را ندارند.
رئيس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به داوطلباني که قبلا در آزمون سراسري سال 86 در رشته هاي غير پزشکي (غير از مقطع کارداني) ثبت نام کرده اند، گفت: اين دسته از داوطلبان براي ثبت نام در رشته هاي کارداني ناپيوسته غير پزشکي، نيازي به ارسال مدارک و ثبت نام مجدد در آزمون اين رشته ها را ندارند و پذيرش آن ها براساس نتايج همان آزمون سراسري سال 86 خواهد بود.
وي در ادامه تصريح کرد: انتخاب رشته اين داوطلبان در مقطع کارداني پس از برگزاري آزمون سراسري از طريق انتشار فرم مربوطه صورت خواهد گرفت.
ارائه بنزين 80 توماني به مصلحت نيست
آفرينش: رئيس مرکز پژوهش هاي مجلس شوراي اسلامي گفت که نمايندگان ملت ارائه لايحه براي بازگشت قيمت بنزين به نرخ گذشته را مصلحت نديده و به دولت توصيه کردند از اين کار صرفه نظر کند . احمد توکلي که در پايان جلسه علني ديروز با خبرنگاران سخن مي گفت ، بار ديگر ...
» ادامه
فرمانده ناجا:
رفتار تحقيرآميز برخي ماموران ، مورد تاييد نيست
ايرنا: فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي با تشريح ضرورت اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي در سراسر کشور تاکيد کرد: "رفتارهاي تحقيرآميز و اهانت آميز برخي ماموران اين نيرو مورد تاييد نيست". سردارسرتيپ پاسدار "اسماعيل احمدي مقدم" در حاشيه همايش مديران تربيت ...
» ادامه
آغاز تدوين پيشنهاد جديد 1+5 براي ايران
ايسنا: روزنامه نيزاويسيمايا گازيتا نوشت: ايران موانع اصلي تکنولوژيکي در راه توليد سوخت هسته اي را پشت سر گذاشته است و اين نتيجه ايست که انتظار مي رود در گزارش آتي آژانس بين المللي انرژي اتمي که محمد البرادعي، مديرکل آن بايد هفته آينده ارايه دهد، قيد ...
» ادامه
انتقاد اعراب از اظهارات متکي درباره فلسطين
گروه سياسي: متحدان عرب واشنگتن در اجلاس "مجمع جهاني اقتصاد" از ايران خواستند در امور مربوط به اختلاف اسرائيل و فلسطين دخالت نکند و در زمينه برنامه هسته اي اش شفاف تر عمل کند. به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، در اجلاس مجمع جهاني اقتصاد نمايندگان کشورهاي ...
» ادامه
انتقاد نمايندگان از گروه دوستي ايران آمريکا
آفرينش: دو عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در تذکري آ يين نامه اي در جلسه علني ديروز مجلس نسبت به تشکيل گروه دوستي پارلماني ايران و آمريکا اعتراض کردند. "حسن کامران" نماينده اصفهان در تذکري آيين نامه اي با استناد به بند 11 ماده 23 آيين نامه ...
» ادامه
آيت الله هاشمي رفسنجاني:
جامعه نبايد از حضور زنان محروم شود

گروه سياسي: رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در ديدار جمعي از اعضاي احزاب زنان اصولگرا تاکيد کرد: هر جامعه اي که خود را از حضور، مشارکت و فعاليت نيمي از جمعيت توانمند خويش در عرصه هاي متنوع اقتصادي، سياسي، اجتماعي و فرهنگي محروم سازد، نمي تواند از رشد و ...

» ادامه
هادي ساعي ملي پوش تيم تکواندو ايران :
متاسفم متاسف
هادي ساعي قهرمان تکواندو بازي هاي المپيک آتن در مسابقات جهاني چين با شکست مقابل حريف افغاني از رسيدن به فينال بازماند و به مدال برنز بسنده کرد .
گفتني است که مسوولين تيم ايران و هادي ساعي به قضاوت اين ديدار اعتراض داشتند.
در اين خصوص مطبوعات ورزشي ...

» ادامه
موزه و سراي چهره هاي ماندگار گشايش يافت
رحيم مشايي: مديريت امروز پاسخگوي نياز هاي امروز نيست
مراسم افتتاح موزه و سراي چهره هاي ماندگار در مجموعه ي فرهنگي - تاريخي سعدآباد برگزار شد.
در ابتداي اين مراسم، رضا پورحسين - رييس ستاد چهره هاي ماندگار و مدير شبکه چهارم سيما ، هدف از تاسيس موزه و سراي چهره هاي ماندگار را بر پايه ي دو نکته دانست و توضيح ...

» ادامه
در مراسم جشن روز ماما و پرستار مطرح شد:
کمبود حداقل 100 ماما در 6 زايشگاه کرج
کرج - خبرنگار آفرينش
دانشکده پرستاري و مامايي دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرج، روز ماما و پرستار را با حضور اساتيد و دانشجويان اين رشته جشن گرفت.
در اين مراسم حميد صمد بيگي عضو هيات مديره نظام پزشکي کرج طي بيان سخناني اظهار داشت: با توجه به استاندارد ...

» ادامه
اميرهوشنگ احساني عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي تهران :
قارچ هاي پوستي يکي از بيماري هاي شايع فصل گرما است
دکتر اميرهوشنگ احساني عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي تهران و متخصص پوست و مو درخصوص فرارسيدن فصل گرما و شيوع بيماري ها در اين فصل گفت : رطوبت و تعريق ناشي از گرماي هوا يکي از عوامل مهم در ايجاد و گسترش بيماري ها و عفونت هاي قارچي پوست است.
وي افزود ...

» ادامه
عضو کميسيون آموزش عالي مجلس:
دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان ميراث جاودان امام (ره) بايد حفظ شود

آنا: اسدا... عباسي نماينده مردم رودسر و املش و عضو کميسيون آموزش عالي درباره نقش و جايگاه دانشگاه آزاد اسلامي گفت که دانشگاه آزاد اسلامي ربع قرن از فعاليت هاي خود را پشت سر نهاده و با بررسي عملکرد گذشته و نگاهي به کارنامه 25 سال فعاليت، اهداف متعالي ...

» ادامه
معاون سازمان سنجش در گفتگو با آفرينش خبر داد:
جزييات اعلام نتايج اوليه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه هاي دولتي
گروه آزمون و سنجش: نتايج اوليه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه هاي دولتي که قرار بود 31 ارديبهشت ماه اعلام شود، ساعت 20 شنبه، 29 ارديبهشت ماه و دو روز زودتر از موعد مقرر از طريق سايت سازمان سنجش اعلام شد.
دکتر حسين توکلي، معاون سازمان سنجش در گفتگو با آفرينش ...

» ادامه
رييس پژوهشکده پولي و بانکي خبر داد:
رشد نقدينگي 40 درصد; نرخ تورم 17 درصد; رشد اقتصادي 5/19 درصد
رييس پژوهشکده پولي و بانکي در آستانه برگزاري هفدهمين کنفرانس سياست هاي پولي و ارزي در يک نشست خبري به تشريح اهداف اين کنفرانس و مقالاتي که قرار است در آن ارائه شود پرداخت.
به گزارش ايسنا، دکتر احمد مجتهد رييس پژوهشکده پولي و بانکي به سوالات خبرنگاران ...

» ادامه
گزارش تصويري اولين كنفرانس سازه و معماري
عكاس همايون لنگرودي

» ادامه
کنفدراسيون فوتبال آسيا :
بازگشت جام به ايران
تيم ايران با پيروزي 4 بر يک مقابل ژاپن، جام قهرماني رقابت هاي فوتسال قهرماني آسيا را به جايي بازگرداند که هفت سال در آنجا بود.
سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا در اين باره نوشت درخشش وحيد شمسايي يکبار ديگر کافي بود تا ايران که قهرماني فوتسال آسيا به نامش ...

» ادامه
مهدي مهدوي کيا :
شبي به يادماندني براي من بود
خداحافظي مهدي مهدوي کيا از هامبورگ يکي از صحنه هاي به ياد ماندني در تاريخ باشگاه پرسابقه شمال آلمان خواهد بود. زماني که کيا بر دستان بازيکنان هامبورگ در ورزشگاه AOL دور افتخار مي زد کمتر کسي بود که با ديدن اين صحنه ها تحت تاثير قرار نگيرد. به هر حال ...
» ادامه
گزارش آفرينش ازکنفرانس خبري برگزاري بزرگترين رقابت قرآني دانشجويان کشور
نشست خبري بزرگ ترين رقابت قرآني دانشجويان کشور با عنوان بيست و دومين جشنواره ملي قرآن دانشجويان29 ارديبهشت ماه با حضور رئيس جهاد دانشگاهي در محل اين نهاد برگزار شد.
در اين نشست خبري که با حضور دکتر "طيبي" رئيس جهاد دانشگاهي "پورعلي" معاون فرهنگي جهاد ...

» ادامه
مدير کل تجهيز و نوسازي مدارس استان اردبيل:
براي يک شيفته شدن مدارس بيش از پنج هزار کلاس لا زم است
اردبيل - خبرنگار آفرينش
مدير کل تجهيز و نوسازي مدارس استان اردبيل گفت: اگر بخواهيم مدارس استان را يک شيفته کنيم بايد 5 هزار و 777 کلاس درس احداث شود.
محبوب زبردست، در نهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز استان اردبيل گفت: براي يک شيفته شدن مدارس سه هزار ...

» ادامه
فرماندار رباط کريم تاکيد کرد:
پرهيز از بخشي نگري مسئولان شهرستان رباط کريم
رباط کريم - خبرنگار آفرينش
فرماندار رباط کريم در نخستين جلسه شوراي اداري اين شهرستان در سال جاري بر محوريت اتحاد ملي و پرهيز از بخشي نگري مسئولان ادارات و دستگاه هاي اجرايي منطقه تاکيد کرد.
کيوان مراديان در سالن اجتماعات شهرداري نسيم شهر گفت: کليه ...

» ادامه
خواص ميوه ها و تاثير آن در تعادل سيستم بدن
هر يک از ميوه هاي تابستاني داراي خواصي هستند که مصرف آنها در فصل گرما که بدن به مايعات و املاح معدني بيش از ساير فصل ها نياز دارد، نقش اساسي در ايجاد تعادل براي سيستم بدن دارد.
بر اساس گزارش هاي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، مصرف روزانه ميوه، ...

» ادامه
دبير اجرايي نخستين جشنواره ملي رسانه هاي ديجيتال:
مجموعه دانش ارائه شده در نمايشگاه مستندسازي مي شود
آفرينش: بابک خانيان، مشاور مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتالي با اشاره به آنکه اين مرکز در سال گذشته در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي تاسيس شد، گفت: عده اي از تحصيل کردگان حوزه و دانشگاه با تخص هاي مناسب با تعهدي که برگرفته از آرمان هاي انقلاب ...
» ادامه
همکاري وزارتخانه هاي کار و علوم براي اجراي آموزش هاي کاربردي
مهر: وزير کار و امور اجتماعي از اختصاص 200 ميليارد تومان اعتبار به مراکز رشد فناوري کشور در سال جاري خبر داد و از ايجاد شرکت هاي سرمايه گذاري همچون صندوق مهر امام رضا (ع) در جهت توسعه کار آفريني استقبال کرد.
وزير کار و امور اجتماعي که ديروز در جمع ...

» ادامه
يک مقام آگاه خبر داد:
حرکت خلاف برنامه چهارم مخابرات براي افزايش هزينه نصب سيم کارت
يک مقام آگاه گفت: مخابرات اخيرا پيشنهاد تغيير بهاي اجزاي سيم کارت را داده است که با تبصره يک ماده 3 قانون برنامه چهارم منطبق نبوده و خلاف قانون است.
اين مقام آگاه به فارس گفت: طبق پيشنهاد جديد شرکت ارتباطات سيار قرار است که ميزان وديعه 160 هزار تومان، ...

» ادامه
وزير مسکن در کنفرانس ملي سازه و معماري:
65 درصد از ساختمان هاي کشور داراي سازه مطمئن نيستند

اولين کنفرانس سازه و معماري روز يکشنبه با حضور وزير مسکن و شهرسازي، رييس سازمان نظام مهندسي کشور و نيز جمعي از متخصصان و صاحبنظران داخل و خارج کشور در تالار علامه اميني دانشگاه تهران آغاز به کار کرد.
به گزارش خبرنگار آفرينش، محمد سعيدي کيا وزير مسکن ...

» ادامه
جدال سايپا ، استقلا ل اهواز و استقلا ل ادامه دارد
ليگ قمر در عقرب
حساس ترين ديدار هفته بيست و نهم رقابتهاي فوتبال ليگ برتر با پيروزيسايپا برابر استقلال به پايان رسيد.
حساس ترين ديدار هفته بيست و نهم رقابتهاي فوتبال ليگ برتر بين دو تيم استقلال و سايپا با قضاوت محسن ترکي و در حضور بيش از 70 هزار تماشاگر در ورزشگاه ...

» ادامه
در حاشيه ديدار تيم هاي استقلال و سايپا
حجازي آمد،تشويق هم شد
تماشاگران طرفدار تيم فوتبال استقلال قبل از آغاز ديدار برابر سايپا با تعدادي از تماشاگران طرفدار پرسپوليس به درگيري فيزيکي پرداختند.
* الونگ الونگ بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس با حضور در جايگاه ويژه ورزشگاه آزادي اين بازي را از نزديک تماشا کرد. او ...

» ادامه
آغاز کوچ بهاره عشاير به شهرستان دماوند
رودهن - خبرنگار آفرينش
مسئول امور عشاير شهرستان دماوند گفت: کوچ بهاره عشاير به مناطق ييلاقي اين شهرستان آغاز شد.
صادق فتوحي در گفت و گو با خبرنگار آفرينش افزود: 200 خانوار عشاير با جمعيتي بالغ بر يکهزار نفر به همراه افزون بر 70 هزار راس دام سبک به ...

» ادامه
کاشان توان تبديل شدن به استان را دارد
کاشان - خبرنگار آفرينش
نماينده مردم شهرستان هاي کاشان و آران و بيدگل در مجلس شوراي اسلامي گفت: منطقه کاشان به لحاظ قابليت هاي مختلف صنعتي ، اقتصادي ، فرهنگي ، گردشگري و ... از پتانسيل هاي لازم براي تبديل شدن به استان ، برخوردار است.
مهندس علي اصغر ...

» ادامه
حمايت تشکلهاي دانشجويي واحد گرگان از اجراي طرح الگوي پوشش
آفرينش: انجمن مستقل دانشجويان مسلمان، بسيج دانشجويي علامه طباطبايي (ره) و کانون دانشجويي هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامي گرگان با صدور بيانيه مشترکي حمايت خود را از اقدام شوراي فرهنگي در اجراي طرح الگوي پوشش در دانشگاه اعلام کردند.
در بخشي از اين بيانيه ...

» ادامه
در همايش مسائل زبان شناسي و آموزش زبان در واحد تهران مرکزي تاکيد شد:
پژوهش محوري مقدمه ارتقاي کيفي کشور است
آفرينش: دومين همايش ملي مسائل زبان شناسي و آموزش زبان با حضور استادان، پژوهشگران و کارشناسان سراسر کشور در دانشکده زبان هاي خارجي واحد تهران مرکزي برگزار شد.
دکتر برادران معاون پژوهشي واحد و رئيس کميته علمي اين همايش طي سخناني با بيان اين که پژوهش يکي ...

» ادامه
معاونت فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي برگزار مي کند;
کارگاه آموزش مدرسان قرآن کريم
آفرينش: کارگاه آموزش مدرسان قرآن کريم از سوي معاونت فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي (مرکز فعاليت ها و پژوهش هاي قرآن و عترت) در دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران شمال (دانشکده مديريت و علوم اجتماعي) برگزار شد.در اين کارگاه آموزشي پس از تلاوت قرآن کريم و سرود ...
» ادامه
آگهي صفحه اول

» ادامه
آگهي صفحه 2

» ادامه
آگهي صفحه 3

» ادامه
آگهي صفحه 5

» ادامه
آگهي صفحه 6

» ادامه
ورزشي و قلمرو ورزش
كوتاه و خواندني از سوت پايان ودقيقه 90
سياسي و سياسي خارجي
کوتاه و خواندني
دريچه هنر
چشم انداز هنر
كوچه پس كوچه ها
مرز پرگهر
ايران در گذر زمان
کوتاه و خواندني
دانش و پژوهش
تازه هاي علم
نامه دانشوران
خبر دانشگاه
کوتاه و خواندني
آموزش و سنجش
يادداشت
کوتاه و خواندني
اقتصاد و بازار
شاخص کل بورس;94 9454/
بازار سكه وارز
کوتاه و خواندني
آگهي هاي روزنامه آفرينش
آگهي صفحه 9
آگهي صفحه 11

اين نسخه 5107 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش