جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1387/02/24 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 3040


آينده دانشگاه آزاد اسلامي را بسيار روشن و افتخار آميز مي بينم
هجمه به دانشگاه آزاد اسلا مي کاملا سياسي است

آيا وزير بازرگاني فردا استيضاح مي شود؟

 همه ساله در فصل بهار در روستاهاي اطراف شهر کاشان با باز شدن غنچه هاي گل محمدي، گلاب گيري در اين منطقه به صورت سنتي آغاز مي شود و مسافران ضمن برخورداري از اين طبيعت زيبا، از توليدات گياهي اين منطقه استفاده مي کنند.

زمان اعلام نتايج اوليه پذيرفته شدگان دستيار دندانپزشکي
گروه آزمون وسنجش : کليد نهايي سئوالات آزمون بيست و دومين دوره پذيرش دستيار دندانپزشکي از سوي وزارت بهداشت منتشر شد و نتايج اوليه آزمون هفته آينده اعلام خواهد شد.
به گزارش خبرنگار آفرينش ، بيست و دومين آزمون دستياري دندانپزشکي روز12 ارديبهشت در8 حوزه امتحاني دانشگاه علوم پزشکي کشور با حضور يک هزار و 940 داوطلب برگزار شد.
آزمون کتبي پذيرش دستيار تخصصي دندانپزشکي با 240 سئوال از دروس زبان، ارتودانتيکس، اندودانتيکس، بيماريهاي دهان و تشخيص، پاتولوژي فک و دهان، پريودانتيکس، جراحي دهان و فک و صورت، دندانپزشکي ترميمي، دندانپزشکي کودکان، راديولوژي دندان و فک و صورت، پروتزهاي دنداني و دندانپزشکي جامعه نگر به طور همزمان در دانشگاههاي علوم پزشکي اصفهان، تبريز، تهران، شهيد بهشتي، شيراز، کرمان، مشهد و همدان برگزار شد.
بر اساس اين گزارش ، نتايج اوليه شامل نمرات خام آزمون است که به صورت اينترنتي اعلام خواهد شد و در مرحله دوم اسامي واجدين شرايط پذيرش با در نظر گرفتن سه برابر ظرفيت پذيرش در سهميه اعلام مي شود و افراد در اين مرحله موظف به ارائه مستندات لازم جهت پذيرش در سهميه مربوطه بر اساس دستور العمل هاي آينده خواهند بود.
کارنامه حاوي نمره و رتبه هر فرد از طريق اينترنت پس از اعلام نتايج افراد واجد شرايط در اختيار داوطلبان قرار مي گيرد و داوطلب در صورت واجد شرايط بودن مجاز به انتخاب حداکثر يکصد رشته - محل در فرم انتخاب رشته که در سايت اينترنتي مربوطه همراه کارنامه به وي ارائه مي شود، خواهد بود.
سفير انگليس به وزارت خارجه احضار شد

گروه سياسي: معاون اروپايي وزارت امور خارجه ايران ديروز با احضار جفري آدامز، سفير انگليس در تهران، مراتب اعتراض شديد دولت جمهوري اسلامي ايران به راي دادگاه تجديدنظر انگليس درباره خروج نام منافقين از فهرست گروه هاي تروريستي آن کشور را اعلام کرد. به گزارش ...

» ادامه
نماينده فيروزآباد:
دانشگاه آزاد اسلامي مولود انقلاب و مفتخر به پرورش دانش آموختگان زيادي است
نماينده مردم فراشبند و قيرو کارزين و ميمند گفت: دانشگاه آزاد اسلامي مولود انقلاب است و اين مولود مبارک به موفقيت هاي مهمي دست يافته است.
به گزارش آنا، سيد يونس موسوي در مراسم گراميداشت مقام استاد در واحد فيروزآباد افزود: اين مولود ...

» ادامه
درصورت اجرايي شدن راي ديوان عدالت اداري;
سخنگوي دولت: حقوق 70 درصد کارکنان کاهش مي يابد
گروه سياسي: پس از آنکه ديوان عدالت اداري هفته گذشته مصوبه دولت مبني بر افزايش پلکاني معکوس حقوق کارکنان دولت را باطل اعلام کرد و بر افزايش حقوق کارکنان شاغل و بازنشسته به نسبت يکسان و متناسب با نرخ تورم تاکيد کرد; سخنگوي دولت ديروز در اظهار نظري گفت ...
» ادامه
پيروزي دانشگاه آزاد اسلامي در مسابقات ليگ برتر پينگ پنگ
آخرين مسابقه مرحله رفت ليگ برتر پينگ پنگ باشگاه هاي کشور در تبريز برگزار شد و دانشگاه آزاد اسلامي موفق شد در يک بازي برتر 5 بر 2 تراکتورسازي را شکست دهد. گفتني است که در اين مسابقه حساس اوسو يانگ و مهران احدي نقش اصلي را در اين پيروزي ايفا کردند . ...
» ادامه
جرايم مربوط به اقدام عليه امنيت ملي مشخص شد
گروه سياسي: شوراي عالي قضائي، موادي از قانون مجازات اسلامي مربوط به جرايم مربوط به اقدام عليه امنيت ملي را تصويب کرد. در جلسه ديروز مسئولين عالي قضايي به رياست آيت الله سيد محمود هاشمي شاهرودي، مواد 8، 9 و 10 قانون مجازات اسلامي در بخش رسيدگي به جرايم ...
» ادامه
بنياد حفظ آثار اعلام کرد;
بزرگداشت روز ملي مقاومت، ايثار و پيروزي با 38 برنامه در 7 حوزه
رونمايي از "مجموعه عکس خرمشهر"، کوهپيمايي خانوادگي در «تپه نورالشهدا، رونمايي از جلد اول دايره المعارف دفاع مقدس، آغاز ساخت موزه دفاع مقدس استان مازندران بر اساس طراحي عمليات فاو، برگزاري دومين جشنواره استاني شعر دفاع مقدس و... از عمده ترين برنامه ...
» ادامه
چگونه از پوست خود مراقبت کنيم؟
اگر در فکر اين هستيد که زمان را به عقب بازگردانيد و مجددا شادابي و جواني خود را بدست آوريد، قاعدتا بايد به دنبال راههايي باشيد که به وسيله آنها چين و چروک هاي موجود بر روي پوست خود را از بين ببريد. سالخوردگي يک فرايند کاملا طبيعي است، اما اين روزها ...
» ادامه
سالانه 55 هزار متر فرش دستباف در شاهيندژ توليد مي شود
اروميه- خبرنگار آفرينش
قاليبافان شاهيندژي با استفاده از نقشه هاي سنتي فرش معروف به افشار و بهره گيري از رنگ هاي گياهي سالانه 55 هزار متر مربع فرش مرغوب دست باف توليد ميکنند که بيشتر آنها به کشورهاي اروپايي صادر مي شود.
رئيس اداره بازرگاني شاهيندژ در ...

» ادامه
عضو هيات علمي دانشگاه علامه طباطبايي:
بخش خصوصي در خارج از قدرت بالايي برخوردار است
عضو هيات علمي دانشگاه علامه طباطبايي در همايش اندازه دولت در اقتصاد گفت: طرح هاي اقتصادي ضربتي در گذشته و طرح هاي زودبازده در حال حاضر باعث به هدر رفتن درآمد ملي شده است. به گزارش ايسنا جمشيد پژويان تصريح کرد: دولت ها با صادر کردن نفت به کشورهاي ديگر ...
» ادامه
داوطلبان ثبت نام دوره هاي کارداني علمي کاربردي پودماني فقط امروز فرصت دارند
گروه آزمون وسنجش : ثبت نام دوره هاي کارداني پودماني دانشگاه جامع علمي کاربردي تا روز 24 ارديبهشت ماه از طريق دفاتر پستي سراسر کشور انجام مي پذيرد.
به گزارش خبرنگار آفرينش ، پذيرش دوره هاي کارداني علمي کاربردي پودماني در 91 کد رشته، 826 کد رشته محل، ...

» ادامه
29 تا 31 شهريورماه
بيست وسومين جشنواره ملي قرآن دانشجويان ايران برگزارمي شود
آفرينش: بيست و سومين جشنواره ملي قرآن دانشجويان ايران با حضور400 نفر از برگزيدگان مسابقات ملي قرآني طي روزهاي 29 تا 31 ارديبهشت ماه، در دانشگاه سيستان و بلوچستان برگزار مي شود.
دکتر طيبي رييس جهاد دانشگاهي در نشست خبري بيست و سومين جشنواره ملي قرآني ...

» ادامه
نمايشگاه كتاب

» ادامه
مهرداد علي قارداشي دبير فدراسيون پينگ پنگ:
پينگ پنگ ايران از جايگاه مناسبي برخوردار است
مهرداد علي قاداشي دبير فدراسيون پينگ پنگ پس از قهرماني پسران و نايب قهرماني دختران در مسابقات آسياي ميانه گفت: عملکرد پينگ پنگ بازان جوان، در هر دو بخش راضي کننده بود.
وي افزود : قهرماني پسران را پيش بيني مي کرديم، در اين بخش، يک سر و گردن از ساير ...

» ادامه
به کارگرداني «عباس بابويهي» ساخته مي شود;
رالي جاده چالوس تا بهشت زهرا در تله فيلم «پل»
گروه سازنده تله فيلم «پل» به کارگرداني عباس بابويهي، در حال برنامه ريزي و تدارک سکانس هاي رالي هستند که قرار است از ابتداي جاده چالوس تا بهشت زهرا(س) جلوي دوربين برود.
به گزارش آفرينش به نقل از سايت خبري سيما فيلم، تله فيلم «پل» با نام قبلي «مراسم ...

» ادامه
توصيه هايي جهت جلوگيري از بي بند و باري و بزهکاري در نوجوانان
براي پيش گيري از پيدايش هرگونه بزهکاري و يا رفتارهاي ضد اجتماعي , بايد پي به علت هاي آن برد و مشکلات را به صورت بنيادي و ريشه اي مورد تحليل قرار داد . نوجوانان داراي ويژگي هاي جسماني, رواني, شناختي و اجتماعي ويژه اي هستند و به همين دليل نيازهاي متفاوتي ...
» ادامه
رييس سازمان صنايع و معادن استان قم :
قم از لحاظ توليد فرآورده هاي سنگي جزو 5 استان کشور است
قم - خبرنگار آفرينش
رييس سازمان صنايع و معادن با اشاره به جايگاه قم در توليد فرآورده هاي سنگي کشور خاطرنشان کرد : قم از لحاظ توليد فرآورده هاي سنگي جزو 5 استان کشور است اما در تامين سرمايه در گردش با مشکلاتي مواجه است .
غلامحسين احدي در گفتگو با خبرنگاران ...

» ادامه
نرخ سود بانکي; شايد 9/5 درصد
در حالي که موضوع کاهش نرخ سود بانکي در سال جاري مانند سال گذشته باز هم محل بحث کارشناسان قرار گرفته است همانند سال پيش که ابتدا از تغيير نکردن آن خبر مي رسيد اما با کاهش دو درصدي مواجه شد اين بار نيز برخي منابع از حکايت پارسال براي امسال خبر مي دهند ...
» ادامه
افزايش عدالت در جذب هيئت علمي
گروه آزمون وسنجش : مدير کل دفتر ارزيابي و نظارت وزارت علوم گفت: با ايجاد هيئتهاي اجرايي دانشگاهها ، هيئتهاي مرکزي وزارتين و هيئت جذب اعضاي هيئت علمي در شوراي عالي انقلاب فرهنگي، در جذب و تبديل وضع اعضاي هيئت علمي عدالت رعايت مي شود.
دکتر رضا عامري ...

» ادامه
پيروزي پرگل تيم ملي فوتسال ايران مقابل چين
تيم ملي فوتسال کشورمان با برتري پرگل مقابل چين اصلي ترين حريف خود در مرحله مقدماتي مسابقات قهرماني آسيا را از پيش رو برداشت تا به عنوان مدعي نخست قهرماني در اين رقابت ها براي حضور در مرحله دوم رقابت ها آماده شود. گفتني است تيم ملي کشورمان در دومين ديدار ...
» ادامه
افشين قطبي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس:
تمرکزمان را از دست داديم
در حاليکه تيم فوتبال پرسپوليس در مقابل تيم برق شيراز به پيروزي نياز داشت تا براي قهرماني راه خود را هموار کند نتوانست در مقابل اين تيم به امر دست يافته و در پايان دو تيم به نتيجه مساوي رضايت دادند .
در رابطه با اين ديدار افشين قطبي سرمربي تيم فوتبال ...

» ادامه
"تب پنهان" آماده پخش از تلويزيون است
فيلم تلويزيوني "تب پنهان" به کارگرداني و تهيه کنندگي غلامرضا صيامي زاده با بازي شيوا بلوريان آماده پخش از تلويزيون است.
به گزارش آفرينش، "تب پنهان" در صدا و سيما سيستان و بلوچستان توليد شده و از يکي از شبکه هاي سراسري پخش مي شود. بهزاد خداويسي، رضا ...

» ادامه
160 برنامه شهرداري تهران در شصتمين سال اشغال فلسطين
سرپرست معاونت هنري سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران از برگزاري سه برنامه شاخص و 160 برنامه فرهنگي هنري در سطح شهر تهران به مناسبت شصتمين سالگرد اشغال فلسطين خبر داد.
به گزارش آفرينش، مجيد سرسنگي در نشست خبري 23 ارديبهشت براي تشريح برنامه هاي سازمان ...

» ادامه
کاهش صدمات زباني وگفتاري کودکان کم شنوا با شروع به موقع توانبخشي شنوايي
جهت کاستن صدمات وارده به سيستم شنوايي و کاهش اثرات زيانبار گفتاري و زباني براي کودکان کم شنوا لازم است پس از تشخيص اوليه نسبت به شروع روش هاي مختلف توانبخشي شنوايي اقدام گردد.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي انجمن علمي شنوايي شناسي ايران اديولوژيست ...

» ادامه
کليه دام هاي اروميه به صورت رايگان در مقابل انواع بيماري ها ايمن خواهند شد
اروميه- خبرنگار آفرينش
مدير کل دامپزشکي آذربايجان غربي در مراسم معارفه رئيس جديد دامپزشکي شاهيندژ اظهار داشت:مايه کوبي دام ها عليه بيمارهاي تب برفکي،بروسلولز،نيوکاسل،هاري و طائون در سراسر استان صورت خواهد گرفت.
دکترديلمقاني همچنين از توسعه خدمات دامپزشکي ...

» ادامه
وام 25 ميليون توماني براي ساخت هر واحد مسکوني
رييس پژوهشکده پولي و بانکي بانک مرکزي با بيان اينکه بسته سياستي - نظارتي بانک مرکزي نظارت بانک مرکزي را به خصوص بر موسسات بانکي و غيربانکي که مشمول فعاليت هاي اعتباري هستند تقويت مي کند، از اعطاي 25 ميليون تومان وام براي ساخت هر واحد مسکوني خبر داد. ...
» ادامه
معاون پارلماني بانک مرکزي:
نرخ بهره در بازار تا 56 درصد افزايش يافت
معاون پارلماني بانک مرکزي نرخ بهره در بازار غيرمتشکل پولي را 56 درصد اعلام کرد و گفت: نرخ سود بانکي در شرايط فعلي بايد افزايش يابد.
"حيدرمستخدمين حسيني" در گفت وگو با برنا تصريح کرد: با اين که موافق کاهش نرخ سود بانکي در کشور هستم; اما در حال حاضر ...

» ادامه
محمد نصرتي : هنوز چيزي را از دست نداد ه ايم
محمد نصرتي مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران پس از تساوي تيمش مقابل برق گفت : در اين بازي قانون فوتبال رعايت شد . وي افزود : در نيمه اول بسيار خوب بوديم; اما از فرصت ها بسيار راحت گذشتيم و حداقل 3 موقعيت مسلم گلزني را از دست داديم. وي ادامه داد : نمي ...
» ادامه
در طرح فيلمسازي سي سالگي انقلاب اسلامي;
فراخوان انجمن سينماي جوان براي ساخت فيلم کوتاه منتشر شد
انجمن سينماي جوانان ايران به مناسبت سي امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي براي توليد فيلم هاي کوتاه و مستند با موضوع سينماي انقلاب اسلامي فراخوان منتشر کرد.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي انجمن سينماي جوانان ايران، در اين فراخوان توليد آثار ...

» ادامه
گل گشت
آذربايجان شرقي
آذربايجان شرقي يکي از استانهاي کشور ايران است. اين استان بزرگ ترين و پرجمعيت ترين استان ناحيه شمال غربي ايران (آذربايجان) است. استان آذربايجان شرقي از سمت شمال به جمهوري هاي آذربايجان و ارمنستان، از سمت غرب و جنوب غرب به استان آذربايجان ...

» ادامه
چگونگي اخذ مجوز فعاليت موسسه مالي و اعتباري سينا از بانک مرکزي
مديرعامل موسسه مالي و اعتباري سينا با تشريح چگونگي اجراي شروط 11 گانه بانک مرکزي براي اخذ مجوز فعاليت، گفت: تا پايان آذرماه سالجاري سيستم يکپارچه الکترونيکي در تمام شعب اين موسسه عملياتي خواهد شد.
به گزارش مهر، عبدالناصر همتي با اشاره به اينکه در ...

» ادامه
حضور تيم کاراته بانوان دانشجو در يونيورسياد لهستان
افسانه باقري دبير انجمن کاراته وزارت علوم از اعزام تيم ملي کاراته بانوان به مسابقات يونيورسياد لهستان خبر داد.
وي افزود : شرايطي فراهم شده است تا براي نخستين بار شاهد حضور تيم ملي کاراته دانشجويان بانوان در مسابقات يونيورسياد باشيم. اين مسابقات از ...

» ادامه
پس از دريافت سيمرغ بلورين جشنواره فجر
امين حيايي با «پسر تهروني» مي آيد
امين حيايي دراولين پروژه سينمايي خود در سال جديد با فيلم«پسر تهروني» به سينما بازمي گردد.
امين حيايي چند روز قبل قرارداد بازي در اين پروژه را امضا کرد تا بازيگر اصلي فيلم سينمايي «پسر تهروني» به کارگرداني کاظم راست گفتار شد.
پيش از اين بازي محمدرضا ...

» ادامه
رييس سابق موسسه عالي بانکداري:
باانحلال هيات امناي حساب ذخيره دست دولت براي برداشت بازتر شد
رييس سابق موسسه عالي بانکداري گفت: با انحلال هيات امناي حساب ذخيره ارزي دولت اختيار بيشتري براي برداشت از اين حساب پيدا خواهد کرد.
محمد طبيبيان در گفت وگو با فارس با اشاره به انحلال هيات امناي حساب ذخيره ارزي و سپردن اختيارات اين هيات به کميسيون اقتصادي ...

» ادامه
4 بازيکن استقلال در ابومسلم
مسئولان باشگاه ابومسلم مشهد قصد دارند چهار بازيکن تيم فوتبال استقلال را براي فصل آينده ليگ برتر به خدمت بگيرند.
گفتني است مديرعامل و اعضاي هيئت مديره باشگاه ابومسلم براي تقويت تيم خود جهت حضور در رقابت هاي ليگ هشتم، فهرست 24 نفره اي از بازيکنان مورد ...

» ادامه
نمايش و نقد «ريسمان باز» در کانون سينمايي شرق
چهاردهمين نشست از سري جلسات کانون سينمايي شرق به نمايش فيلم «ريسمان باز»(مهرشاد کارخاني) اختصاص دارد.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي کانون، اين فيلم که دومين تجربه بلند مهرشاد کارخاني است، روز سه شنبه 87/2/24 ساعت 16 در موسسه آموزش عالي سوره ...

» ادامه
نرخ بيکاري جوانان;6 25/ درصد
با حضور رييس مرکز آمار و کارشناسان مسوول حساب هاي منطقه اي استان هاي کشور سمينار سراسري حساب هاي منطقه اي در سنندج کار خود را آغاز کرد. به گزارش ايسنا، رييس مرکز آمار کشور ميزان آمار بيکاري جوانان را 25/6 درصد خواند. دکتر محمد مدد در حاشيه سمينار سراسري ...
» ادامه
انصراف ناتالي پورتمن از بازي در «بلندي هاي بادگير»
ناتالي پورتمن از بازي در نقش اصلي درام عاشقانه «بلندي هاي بادگير» بر مبناي رمان معروف اميلي برونته به کارگرداني جان مي بري انصراف داد.
به گزارش " ايسکانيوز"، اکنون از سيه نا ميلر و کايرا نايتلي براي جانشيني پورتمن نام برده مي شود که اخيرا فيلم «ديگر ...

» ادامه
آگهي صفحه 1

» ادامه
آگهي صفحه 2

» ادامه
دريچه هنر
كوتاه و خواندني
دانش و پژوهش
كوتاه و خواندني
مرز پرگهر
ايران زمين
اقتصاد و بازار
بازار سكه وارز
افزايش 72/16 واحدي شاخص هاي بورس
كوتاه و خواندني
آزمون و سنجش
كوتاه و خواندني
معرفي رشته هاي دانشگاهي
خبر دانشگاه
كوتاه و خواندني
آگهي هاي روزنامه آفرينش
آگهي صفحه 9
آگهي صفحه آخر
ورزشي و قلمرو ورزش
كوتاه و خواندني و سوت پايان ودقيقه 90
سياسي و سياسي خارجي
كوتاه از سياست
غير رسمي

اين نسخه 5719 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش