جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/03/04 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 4159

 ايران زمين 

 احداث گلخانه 200هکتاري در ساوجبلاغ

ساوجبلاغ - زهرا کوهدار

گلخانه 200هکتاري در شهرستان ساوجبلاغ احداث مي‌شود. فرماندار ساوجبلاغ هدف احداث اين گلخانه را رونق بخشيدن به فعاليتهاي کشاورزي وايجاد اشتغال براي جوانان بومي جوياي کار در اين شهرستان بيان کرد. علي حدادي افزود: هزينه آماده‌سازي، گازرساني و تامين آب و برق اين مجموعه گلخانه‌اي 7ميليارد و600ميليون تومان برآورد شده است که از اعتبارات تملک دارائي تامين خواهد شد و روستاي خور به عنوان گزينه پيشنهادي براي ايجاد اين گلخانه بزرگ معرفي شده که مطالعات براي اجراي اين طرح در اراضي منابع طبيعي اطراف روستا انجام خواهد شد و حدود 250قطعه 5هزارمتر مربعي تعداد قطعات اين گلخانه خواهد بود که به متقاضيان فعاليت در بخش کشاورزي و فارغ‌التحصيلان رشته‌هاي کشاورزي واگذار مي‌شود و دولت هم در زمينه اعطاي تسهيلات به بهره‌برداري اين گلخانه همکاري خواهد نمود. 

2000 نفر جذب دستگاههاي اجرايي هرمزگان مي‌شوند

بندرعباس - خبرنگار آفرينش

معاون مديريت و تحول اداري استانداري هرمزگان گفت: به‌منظور تقويت بدنه كارشناسي دستگاههاي اجرايي، طي سال جاري دو هزار نفر در دو مرحله در اين استان جذب مي‌شوند.ساسان مبيني در نشست شوراي اداري هرمزگان افزود: يك‌هزار نفر با برگزاري آزمون استخدامي در خرداد ماه جذب مي‌شوند و يكهزار نفر ديگر نيز در مهر يا آبان امسال جذب دستگاه هاي اجرايي مي‌شوند.معاون تحول اداري با اشاره به تاكيدات دولت بر تبديل وضعيت نيروهاي شركتي ابراز داشت: مديران و دستگاههاي اجرايي استان هرچه زودتر نسبت به اجرايي شدن اين موضوع اقدام كنند تا به افراد شناسه استخدامي داده شود. امسال دولت هيچ قراردادي با نيروهاي شركتي و غيرشركتي نخواهد
داشت.

مقر اصلي فرماندهي سپاه ناحيه شهرستان بهارستان افتتاح شد

بهارستان - اصغري

با حضور فرماندهي سپاه سيدالشهداي استان تهران و تني چند از مسئولين شهرستان مقر اصلي سپاه ناحيه شهرستان بهارستان افتتاح شد.به گزارش خبرنگار ما، دراين مراسم ابتدا فرماندهي سپاه ناحيه رباط کريم اظهار داشت: شهرستان بهارستان داراي جوانان و مردم بسيجي و ارزشي است که هميشه در مسير دفاع از آرمانهاي انقلاب اسلامي پيشتاز بودند.وي تصريح کرد: پس از مستقل شدن بخشهاي گلستان و بوستان به يک شهرستان مستقل تاسيس سپاه يکي از ضروريات اساسي منطقه بود که با پيگيريهاي صورت گرفته امروز تحقق يافت و مردم انقلابي شهرستان از برکات اين محل بهره‌مند خواهند شد.امام جمعه بخش بوستان نيز در اين مراسم با خيرمقدم‌گويي به پاسداران و بسيجيان شهرستان به ويژه فرماندهي سپاه سيدالشهدا اظهار داشت: در اين ايام خجسته که تقارن يافته با هفته معلم و عقيدتي و سياسي است مردم شهرستان با افتتاح اين محل ارزشي از آثار و برکات آن بيشتر بهره‌مند خواهند شد.حجت‌الاسلام احمد محسن‌زاده اظهار داشت: با افتتاح سپاه ناحيه شهرستان بهارستان اين منطقه پر جمعيت قطعا توفيقات ارزشمندي عايد اين شهرستان خواهد شد. وي در ادامه اظهارات خود سپاه و بسيج را يک نهاد ارزشمند و دلسوز نظام و رهبري توصيف کرد و گفت: سپاه و بسيج از بدو پيروزي اين انقلاب هميشه در پاسداري از ارزشهاي اين نظام در برابر زياده خواهان و دشمنان داخلي و خارجي نقش بسزايي را ايفا نموده است. نماينده ولي فقيه در بخش بوستان افزود: بدون سپاه و بسيج نمي توان در مقابل شبيخون فرهنگي که امروز کشور و جوانان ما را مورد هدف قرار داده ايستادگي کرد.

فرماندارشهرستان بهارستان در ادامه با ابراز خرسندي از افتتاح سپاه شهرستان گفت: امروز روز مبارکي براي شهرستان و مردم اين منطقه مي‌باشد که داراي مرکزي شدند که آسايش و امنيت را براي شهروندان به ارمغان مي‌آورد. يونس نوبخت با اشاره به جايگاه ارزشمند بسيج و سپاه در عرصه‌هاي مختلف نيز گفت: نيروهاي وفادار به آرمانهاي اين انقلاب از بدو پيروزي مقتدرانه در عرصه حضور داشتند و آثار و برکات فراواني را به همراه داشته‌اند.وي ادامه داد:امام راحل بارها از نقش و جايگاه رفيع بسيج و سپاه سخنان گهرباري را ايراد نمودند و از اين نيروي وفادار به نظام به عنوان چشم و گوش کشور ياد کردند که بي‌ادعا در حال خدمت به کشور هستند. نماينده عالي دولت تصريح کرد: بسيج و سپاه از ابتداي پيروزي انقلاب شکوهمند ايران اسلامي نقش مهمي را در جهت پياده نمودن اهداف ايران اسلامي ايفا نموده است. نوبخت دستاوردهاي بسيج و سپاه را پس از جنگ در عرصه‌هاي مختلف سازندگي کشور و آباداني مهم توصيف کرد و در پايان براي فرماندهي جديد سپاه ناحيه شهرستان بهارستان در راستاي اهداف از پيش تعيين شده اين نهاد آرزوي توفيق کرد.فرماندهي سپاه ناحيه سيدالشهداي استان تهران گفت: نيروي ارزشي سپاه عظمت و قدرت بزرگ خود را از درون مساجد به رخ جهانيان کشيد. وي با اشاره به جايگاه رفيع بسيج در عرصه‌هاي مختلف نيز اظهار داشت:بسيج و سپاه يک نيروي ارزشي ووفادار به آرمان هاي مقدس جمهوري اسلامي مي باشد که امروز توانسته دشمن را به زانو در بياورد. به گفته اين مسئول ارشد نظامي استان تهران، بسيج و سپاه امروز در مقابل تهديدات نرم دشمن توانسته با موقعيت شناسي دشمن و تحرکات آنان مقتدرانه عمل کند.فرماندهي سپاه پاسداران سيدالشهداي استان تهران گفت: خوشبختانه شهرستان بهارستان داراي فرهنگ بسيار غني و مردمان انقلابي مي‌باشد. به گزارش خبرنگار ما سردار علي فضلي در بخش ديگري از اظهارات خود به انقلابي بودن مردم شهرستان بهارستان پرداخت و افزود:از بدو پيروزي شکوهمند ايران اسلامي هميشه مردم وفادار و انقلابي شهرستان بهارستان در مسير پاسداري از ارزشهاي اصيل اين نظام پيشگام بوده و در عرصه‌هاي مخلتف مقتدارانه در صحنه حاضر شدند. به گفته وي همدلي و همراهي مسئولين اين شهرستان در راستاي تقويت اين نهاد مردمي و انقلابي در اين شهرستان از ديگر ويژگيهاي اين منطقه مي‌باشد.

اين مسئول ارشد نظامي استان با اشاره به ارائه آمار پايگاهها و حوزه‌هاي بسيج شهرستان نيز گفت:آمار ارائه شده براي شهرستان بهارستان بسيار ناچيز است و بايد تمام تلاشمان اين باشد که با جذب جوانان ارزشي منطقه نسبت به افزليش بسيجيان با شهرستان شدن اقدام کنيم. در ادامه فرماندهي سپاه استان تهران،سرهنگ عزتي فرماندهي سپاه ناحيه رباط کريم و بهارستان را مسئول تفکيک حوزه هاي بسيج و پايگاهها معرفي نمود و حجت‌الاسلام نيکنام با حفظ سمت به عنوان مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در شهرستان بهارستان منصوب شد.

کسب سه رتبه برتر شركت گاز استان اصفهان در هفتمين جشنواره روابط عمومي استان

اصفهان - راعي

در هفتمين جشنواره روابط عمومي استان اصفهان، شركت گاز استان اصفهان در سه شاخص حائز رتبه برترشد. به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، اين جشنواره با هدف سنجش سطح توانايي، ارتقاي سطح دانش، تقويت فرهنگ تحقيق و برنامه‌ريزي هدفمند در حوزه روابط عمومي، شناسايي و معرفي استعدادها و توانمندي‌هاي تخصصي، حرفه‌اي و نياز سنجي روابط عمومي‌ها از 24 لغايت 27 ارديبهشت ماه در مركز نمايشگاههاي بين‌المللي اصفهان واقع در پل تاريخي شهرستان برگزار شد. مدير روابط عمومي شركت گاز استان اصفهان بيان داشت: اين جشنواره به لحاظ به اشتراك گذاشتن تجربيات مديران و كارشناسان روابط عمومي، طرح ايده‌هاي نو و اجرا شده و ارائه دستاوردهاي روز روابط‌عمومي‌ها، نقش مؤثري در بهبود وضعيت سازمان‌ها و ايجاد تعامل بين مجموعه‌اي و برون‌سازماني ايفا مي‌كند.

سيد احمد خدائي اظهار داشت: روابط عمومي شركت گاز استان اصفهان در هر 7شاخص مورد سنجش جشنواره اعم از اطلاع‌رساني، تبليغات و بازاريابي، روابط عمومي الكترونيك، شركت در مراسم، مناسبتها، جشنواره‌ها و همايشها، برنامه‌ريزي نظارت و ارزيابي، فعاليت توانمندسازي و تحقيق، پژوهش و افكارسنجي، حضور يافته و آثار درخور توجهي را ارائه كرده است.وي با اشاره به كسب رتبه برتر اين روابط عمومي در سه شاخه روابط عمومي الكترونيك، فعاليت توانمندسازي و تحقيق، پژوهش و افكارسنجي، ضمن تقدير از دست‌اندركاران برگزاري اين جشنواره تصريح كرد: قطعاً تبليغات گسترده‌تر، دستگاه‌ها را در جمع‌آوري، دسته‌بندي، مستندسازي منسجم آثار خود و حضور بيشتر آنها در جشنواره و نمايشگاه تقويت خواهد کرد.

وي همچنين با اشاره به نقش روابط عمومي‌ها و حضور موثر آنها در کنار ساير بخشهاي يک سازمان در تحقق شعار سال جاري تاکيد کرد: تاثير واحد روابط عمومي در توليد ملي و حمايت از کار و سرمايه ايراني به عنوان قلب تپنده مديريت بي‌بديل است.اين واحد مي‌بايست در زمان مناسب و با عملکردي شايسته، با عمل به فرامين مقام معظم رهبري حضرت آيت‌ا... خامنه‌اي (مدظله العالي) در راستاي تحقق اين شعار گامهاي مؤثري بردارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
اجتماعي
در قلمرو ورزش
آگهي