جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1385/10/23 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - شنبه نسخه شماره 2674

 احمد محتشمي رييس فدراسيون ژيمناستيک:
 با رويکرد جديد، ژيمناستيک بانوان شکوفا مي شود 

احمد محتشمي رييس فدراسيون ژيمناستيک در جريان برگزاري رقابت هاي ژيمناستيک بانوان کشورهاي اسلامي در ساري با تاکيد بر برنامه ريزي به منظور توسعه ورزش بانوان گفت : بارويکرد جديد وسياست ها و برنامه ريزي هاي ميان مدت و بلند مدت ، رشته ورزشي ژيمناستيک بانوان شکوفاخواهد شد.
وي افزود : در رويکرد وسياست هاي جديد فدراسيون علاوه بر تشويق وپيشبرد فعاليت هاي ژيمناستيک هنري که مسابقات آن هم اکنون در ساري جريان دارد در بخش ژيمناستيک عمومي و ايروبيک نيز توجه خاصي به بخش زنان خواهد شد.
وي درمورد کمبودهايي که از نظر وسائل و تجهيزات ورزشي ژيمناستيک بانوان به چشم مي خورد گفت :اين يک واقعيت است که ژيمناستيک به لحاظ امکانات و تجهيزات يک ورزش پرهزينه است و اين کمبودها چه در بخش مردان و چه در بخش ژيمناستيک بانوان مشاهده مي شود.
محتشمي از خريد چهار مجموعه کامل وسايل واسباب هاي ژيمناستيک خبر داد و گفت : سه مجموعه ازاين وسايل و تجيهزات به ورزش ژيمناستيک بانوان کشور اختصاص يافته است.
به گفته محتشمي ، با دستور رييس سازمان تربيت بدني 20 ست يامجموعه کامل از وسايل و اسباب هاي ژيمناستيک از خارج خريداري مي شود تا دراختيار ورزشکاران اين رشته قرار گيرد.
محتشمي ارزش هر مجموعه ازاين وسايل را حدود دو ميليارد ريال اعلام کرد.
وي گفت : اين وسايل وتجهيزات براساس نيازها و پتانسيل هاي موجود ورزشي در اختيار استانهاي مختلف قرار خواهد گرفت.
محتشمي در مورد جايگاه ژيمناستيک مازندران در کشور گفت :اين استان به عنوان يکي از قطبهاي ورزش ژيمناستيک کشور مطرح است و فعاليت هاي مناسبي دراين رشته داشته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
آگهي هاي روزنامه آفرينش