جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1385/10/23 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - شنبه نسخه شماره 2674

  نگاهي به عملکرد تيم ملي در امارات
 اميدها زنده شد  

تيم ملي فوتبال کشورمان در جريان مسابقات چهارجانبه امارات دو بازي در برابر تيم هاي هامبورگ و اشتوتکارت انجام داد که با يک پيروزي و يک شکست به کار خود خاتمه داد و پس از تيم هامبورگ در جاي دوم اين رقابت ها قرار گرفت .
حال سوالي که مطرح مي شود اين است :
تيم ملي چه درس هايي از حضور در اين رقابت ها گرفت ؟
در پاسخ به اين سوال بايد گفت :
با توجه به اينکه امير قلعه نوعي و کادر فني تيم ملي تني چند از بازيکنان ثابت و اصلي خود به مانند علي کريمي ، مهدي مهدوي کيا ، رحمان رضايي ، وحيد هاشميان و جواد نکونام را در اختيار نداشت ، از تعدادي بازيکن آماده ليگ برتر استفاده کرد و همين مساله باعث شد تا شاهد ناهماهنگي در روند فعاليت اين تيم در مقابل هامبورگ باشيم.
ولي اگرچه تيم ملي در بازي اول نتيجه را به هامبورگ واگذار کرد ، اما برنده اصلي تيم ايران بود که در اين بازي تعدادي از نفرات مورد نظر خود را محک زد و آنها را شناخت .
در واقع مي توان گفت ; تيم ملي از کنار اين بازي ها چند بازيکن به عنوان پشتوانه براي بازي هاي جام ملت هاي آسيا بدست آورد .
در مجموع بايد گفت ; تيم ملي در اين تورنمنت بيش از 50 درصد بازيکنان اصلي خود را به همراه نداشت ولي بازيکناني که در اين جام حضور داشتند بازي هاي خوبي را از خود به نمايش گذاشتند.
در تيم ملي بازيکنان جواني ديده شد که مي توانند در آينده بازيکنان مفيد و آينده داري براي تيم ملي باشند ولي آنان به ميدان بيشتري نياز دارند که کادر فني بايد اين ميدان را در اختيار آنها قرار دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
آگهي هاي روزنامه آفرينش