جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/05/10 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 4212

 زارع خبر داد؛
 پيشرفت 45 درصدي دومين پارک بانوان کرج 

 کرج - خاکپور

مديرعامل سازمان پارکها و فضاي سبز شهرداري کرج از پيشرفت فيزيکي 45 درصدي ساخت دومين پارک بانوان اين کلانشهر خبر داد و گفت: هم اکنون اقدامات لازم براي طراحي پارک علم و فناوري انجام مي‌‌شود. عباس زارع در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري کرج اظهار داشت: طي دو سال گذشته به همت اين سازمان در حوزه پارکهاي موضوعي اقدامات مطلوبي در کلانشهر کرج انجام شده است که از جمله آن مي‌توان به احداث اولين پارک بانوان اشاره کرد.وي با اشاره به استقبال بي‌نظير بانوان از اين مجموعه افزود: طبق برنامه‌ريزي به همت اين سازمان عمليات اجرايي احداث دومين پارک بانوان در اين کلانشهر آغاز شد.

دومين پارک بانوان کرج داراي 4.5 هکتار مساحت است

اين مسئول عنوان کرد: دومين پارک بانوان کلانشهر کرج در مجموعه شهيد چمران در حال احداث و داراي 45 درصد پيشرفت فيزيکي است. زارع ادامه داد: اين پارک با بيش از چهار هکتار مساحت و داراي بخشهاي مختلف تفريحي، ورزشي و آموزشي است.

تعداد پارکهاي موضوعي در کرج افزايش مي‌يابد

مديرعامل سازمان پارکها و فضاي سبز شهرداري کرج از طراحي پارک علم و فناوري در تپه مرادآب اين کلانشهر خبر داد و يادآور شد: اين سازمان در نظر دارد که تعداد پارکهاي موضوعي را در کرج افزايش دهد. وي از احداث پارک ايران کوچک در بلوار اصلي جمهوري و جهانشهر خبر داد و اعلام کرد: در واقع کلانشهر کرج نيازمند پارکهاي ويژه است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي