جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/05/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4216

 سالارکيا:
 هر خانواده ايراني ميزبان يک افطاري براي محرومان شود 

 کرج – اسماعيل نوبخت

مديرکل کميته امداد استان البرز گفت: انتظار آن است که در ماه رمضان هر خانواده ايراني ميزبان حداقل يک افطاري براي نيازمندان و محرومان باشد. علي سالارکيا در گفتگو با خبرنگار آفرينش با تاکيد بر ضرورت مشارکت مردمي در اکرام ايتام و حل مشکلات نيازمندان گفت: بسياري از فعاليتها و اقدامات کميته امداد امام خميني(ه) بر پايه مشارکتهاي مردمي استوار است.

وي اظهار داشت: يکي از اقدامات کميته امداد در ماه مبارک رمضان اطعام ايتام و نيازمندان است که بي‌شک بدون مشارکتهاي مردمي امکانپذير نخواهد بود. اين مسئول خاطرنشان کرد: در طول ماه مبارک رمضان کميته امداد امام خميني(ره) استان البرز آماده دريافت کمکهاي نقدي و غير نقدي جهت اطعام نيازمندان و مستمندان است.

سالارکيا اضافه کرد: انتظار مي رود در ماه مبارک رمضان هر خانواده ايراني ميزبان يک افطاري براي محرومان باشد، بدين ترتيب که با تقبل هزينه افطار يک يا چند نفر و پرداخت وجه آن به کميته امداد در اين اقدام خداپسندانه شرکت کنند.مديرکل کميته امداد استان البرز با اشاره به اينکه سال گذشته بيش از 40 هزار نفر از مددجويان و نيازمندان با کمک خيران اطعام شدند اظهار اميدواري کرد: اميد است که در ماه رمضان امسال کمکهاي مردمي نسبت به سال گذشته افزايش چشمگيري داشته باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي