جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/05/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4216

 ايمون زايد:
  براي داربي لحظه‌شماري مي‌كنم 

ايمون زايدمهاجم ليبيايي پرسپوليس درباره شرايط خود پس از رفع مصدوميت، ارزيابي‌اش از پرسپوليس اين فصل در مقايسه با فصل گذشته صحبت كرد.

ـ پرسپوليس ازسه بازي ابتدايي خود چهارامتياز به دست آورده، عملكرد تيم را تاكنون چطور ديديد؟

اين نتايج براي ما ايده‌آل نيست.امسال تيم جديدي داريم كه كادر فني هم به طور كامل عوض شده است.قطعا زمان مي‌برد كه همه به شناخت از يكديگر دست پيدا كنند. وقتي ژانويه به پرسپوليس آمدم تيم بدي نداشتيم اما به نظرمن تيم امسال از نظر فردي قوي‌تر است و بازيكنان خيلي خوبي در اختيار دارد اما همانطور كه گفتم هماهنگي بازيكنان با هم زمان مي‌برد.ما در سه هفته اول عالي كار نكرديم.ممكن است بعضي اوقات تيم شما در چند بخش خوب باشد و در قسمت‌هاي ديگر هنوز به آمادگي لازم نرسيده باشد، اما مربيان خودشان كنار تيم هستند و همه چيز را مي‌دانند.

ـ برخي معتقدند خط هافبك پرسپوليس در مقايسه با خط دفاع و حمله اين تيم آنچنان قدرتمند نيست؟

فصل گذشته ما دو هافبك بسيار خوب به نام علي كريمي و محمد نوري داشتيم كه امسال هم آنها را در تركيب داريم.كريمي و نوري دو بازيكن فوق‌العاده هستند و سوسا هم كه به تيم اضافه شده به نظر من بازيكن خوبي است.ما در اين خط سامان آقازماني را هم داريم كه مي‌تواند به تيم كمك كند اما فكر نمي‌كنم خط هافبك ما در اين فصل ضعيف باشد.

ـ براي بازي امشب مقابل صبا به آمادگي كامل رسيده‌ايد؟

در يكي، دو روزگذشته با آمادگي كامل تمرين كردم و آماده بازي در اين ديدار هستم.منتظرم كه به ميدان بروم و گل بزنم اما باز هم صبور خواهم بود و به نظر سرمربي احترام مي‌گذارم.دربازي‌هاي قبل ما در نيمه دوم موقعيت‌هاي زيادي در محوطه جريمه داشتيم كه ازدست رفت.مي‌دانم كه اگر درزمين باشم اين توپ‌ها را گل مي‌كنم چرا كه بهترين بازيكن در محوطه جريمه هستم.با اين وجود باز هم منتظر فرصتي كه مربي به من مي‌دهد خواهم ماند.

ـ خيلي از هواداران هم منتظرحضور تو درميدان هستند تا دوباره براي پرسپوليس گل بزنيد؟

اين خيلي خوب است كه من هواداران زيادي دارم.خيلي ناراحت شدم كه در بازي قبل جلوي 70هزار نفر مساوي كرديم.واقعا دوست داشتم مقابل اين همه هوادار پرسپوليس به ميدان بروم.آنها بهترين هواداران دنيا هستند و خوشحال كردن آنها تنها دليل بازگشت من به پرسپوليس بود.

ـ داربي در هفته ششم برگزار مي‌شود.چه پيش‌بيني‌اي از اين بازي داريد؟

من براي داربي لحظه‌شماري مي‌كنم.شش ماه پيش بود كه در اين بازي هت‌تريك كردم.هنوز خاطرات آن بازي جلوي چشمانم است و آن شب را از ياد نخواهم برد، اما قرار نيست امسال همه چيز تكرار شود.هم تيم ما تغييرات زيادي داشته و هم استقلال تفاوت زيادي با فصل قبل دارد اما اميدوارم كه ما بازي را ببريم و من هم دوباره گل‌زني كنم.

ـ از وقتي كه به پرسپوليس آمده‌ايد درباره جايگاهتان در تيم با ژوزه صحبت كرده‌ايد؟

در مدت اخير صحبتي با او نداشتم اما در ابتداي آمدنم به تيم او به من گفت كه فيلم بازي‌هايم را ديده است.ژوزه به من گفت تو خوب گل مي‌زني و يكي از اركان مهم تيم هستي.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي