جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/07/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 4275

 خسرو حيدري:
 شکست ازبکستان کليد صعود به جام جهاني است 

خسروحيدري بازيکن تيم ملي درباره پيروزي يک برصفر تيم ملي ايران برابر کره جنوبي صحبت کرد.

-درباره بازي و پيروزي شيرين برابر کره جنوبي صحبت کنيد؟

فکر مي‌کنم همه کمک کردند تا تيم ملي پيروز شود.رسانه‌ها، همه مردم ايران و حتي رييس جمهور و رييس مجلس کمک کردند.همه با هم متحد شديم و نتيجه آن را هم ديديم که توانستيم با تيم 10 نفره کره را شکست دهيم.

کره هم تيم قوي بود و در نيمه اول بازي چند موقعيت آن‌ها به تير دروازه ما خورد.آن‌ها بيشتر روي ضربه‌هاي کاشته خطرناک بودند.ما هم اين را مي‌دانستيم که آن‌ها براي استفاده از چنين موقعيت‌هايي بازيکنان خوبي دارند و روي همين موقعيت‌ها خطرساز شدند.داور شجاعي را اخراج کرد و فکر مي‌کنم پس از آن که 10 نفره شديم نيروي ما مضاعف شد.

اينکه مقابل کره بتوان 10 نفره پيروز شد مشکل است.ما هم حمله‌هايي داشتيم که بر اساس آن مي‌توانستيم به گل برسيم.پس از به ثمر رساندن گل هم تا پايان بازي توانستيم خوب دفاع کنيم و بازي را ببريم.

-از عملکرد خودتان دراين بازي چقدر راضي بوديد؟

همه بازيکنان با هم متحد شدند و همه تلاش کردند.من هم به فکراين بودم که نگذارم بازيکنان کره به پشت من بروند و بتوانند موقعيت گلزني ايجاد کنند.

-درست است که يک پيروزي شيرين مقابل کره کسب کرديم اما هنوز کار تمام نشده و بازي با ازبکستان را هم پيش رو داريم؟

اگر دربازي با ازبکستان هم همين گونه از تيم ملي حمايت شود، اميدوارم که بتوانيم آن ديدار را هم با پيروزي پشت سر بگذاريم.

به نظر من در ميان تيم‌هاي قطر، لبنان و ازبکستان، اين ازبک‌ها هسند که رقيب ماو کره جنوبي براي صعود به جام جهاني هستند.آن‌ها تيم خيلي خوبي دارند و فکر مي‌کنم آن بازي کليد صعود ما به جام جهاني باشد.چرا که اگر ازبکستان را ببريم اختلاف آن‌ها با ما 5 امتياز مي‌شود.

-ما کره را برديم اما قطعا مسائلي و نقاط ضعفي وجود دارد که بايد روي آن‌ها کار کنيم؟

فکرمي‌کنم موقعيت‌هايي که به دست آورديم به اين دليل بود که توانستيم از کره‌اي‌ها توپ‌گيري کنيم، حمله‌هايشان را قطع و تبديل به ضد حمله کنيم.براي بازي با ازبکستان هم ضعف‌هايي داريم که کادر فني آن‌ها را بررسي خواهد کرد و اميدوارم که مقابل ازبکستان هم بازي خوبي به نمايش بگذاريم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
اجتماعي
در قلمرو ورزش
آگهي