جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/08/08 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4284

 پخش«اخلاقتو خوب کن»از شبکه سه سيما 

فيلم سينمايي «اخلاقتو خوب کن» جمعه شب اين هفته (12 آبان‌ ماه) از شبکه سه سيما پخش مي‌شود.به گزارش (ايسنا)، «اخلاقتو خوب کن» به کارگرداني سيد مسعود اطيابي که داستاني طنز دارد، جمعه اين هفته به مناسبت عيد غدير، ساعت 19 از شبکه سوم سيما پخش خواهد شد.

فيلم سينمايي «اخلاقتو خوب کن» از جمله آثار سينماي ايران است که دي ماه سال گذشته به اکران عمومي گذاشته شده و توانست فروشي بيش از يک ميليارد تومان را تجربه کند.رضا عطاران، جواد رضويان، الهام حميدي و حامد کميلي از جمله بازيگران اصلي اين فيلم سينمايي کمدي اجتماعي هستند و مهدي فقيه هم آن‌ها را همراهي مي‌کند.در خلاصه داستان «اخلاقتو خوب کن» آمده است: «پسري به نام ابراهيم در اثر برخورد با يک اتوبوس مجروح مي شود و براي چند لحظه اي مي ميرد اما به دستور خدا دوباره باز مي‌گردد.

او در آنجا دختري را مي‌بيند که حال و روز خوبي ندارد و در حسرت فرصت‌هايي است که در دنيا از دست داده است. ابراهيم بعد از بهبودي همان دختر را در بيمارستان مي‌بيند و در مي‌يابد که دختر بيماري سرطان دارد ولي خودش نمي‌داند و چند ماهي بيشتر زنده نيست. ابراهيم بعد از بهبودي قادر به ديدن فرشته مرگ مي ‌شود. او با فرشته‌اي بر مي‌خورد که ...»


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
اجتماعي
در قلمرو ورزش
آگهي