جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/08/09 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 4285

 نهادهاي مالي 

 مشاور مديرعامل بانک پاسارگاد :

بانک‌هاي خصوصي مي‌توانند عليه تحريم در مجامع بين‌المللي اقامه دعوي کنند

مشاور مديرعامل بانک پاسارگاد گفت: با توجه به اينکه بانک‌هاي خصوصي متشکل از سهامداران غيردولتي هستند اگر مشکلاتي به واسطه تحريم براي آنها ايجاد شود مي‌توانند به وکالت از سهامداران خود در مجامع بين‌المللي اقامه دعوي کنند.

خسرو رفيعي در گفتگو با فارس افزود: بانک‌هاي خصوصي در جهت جمع آوري پول‌هاي سرگردان جامعه و هدايت آن به سمت صنعت و توليد و کاهش تورم نقش مهمي دارند.

تسهيلات به 19 طرح نيروگاهي بزرگ و مولدهاي مقياس كوچك توسط بانك صنعت و معدن

بانك صنعت و معدن در سه سال گذشته تسهيلاتي بالغ بر 4/1 ميليارد يورو را به 19 طرح نيروگاهي شامل نيروگاه هاي بزرگ توليدي برق و مولدهاي مقياس كوچك (chp) اختصاص داده است.به گزارش روابط عمومي ،ظرفيت واحدهاي تأمين اعتبار شده در حوزه توليد نيروي برق توسط اين بانك در مدت ياد شده به 3 هزار 800 مگاوات مي رسد كه در صورت آغاز به كار اين واحدها براي بيش از900 نفر از هموطنانمان امكان اشتغال ايجاد خواهد شد.

افتتاح ساختمان اداره شعب و شعبه مركزي بانک توسعه تعاون استان ايلام

ساختمان اداره شعب و شعبه مرکزي بانک توسعه تعاون ايلام با حضور خادم عضو هيات مديره ، مديران ستادي ، مديران کل دستگاههاي اجرايي و مديران عامل بانکهاي استان ايلام افتتاح شد .به گزارش روابط عمومي،خادم در اين مراسم با اشاره به رشادتهاي مردم ايلام در هشت سال دفاع مقدس افزود : يکي از افتخارات مديران اين مرز و بوم خدمت به مردماني همچون مردم ايلام است که در همه ادوار نظام نقش به سزايي دردفاع از اين سرزمين داشتند و حماسه ساز بودند .

مديرامور طرح و برنامه بانک مسکن اعلام کرد:

يک هزار و 922 نفر آمار ثبت‌نام کنندگان مسکن ويژه تهران

مدير امور طرح و برنامه بانک مسکن گفت: تا پايان روز کاري ششم آبان‌ماه تعداد آمار موجود ثبت‌نام کنندگان مسکن ويژه تهران به يک هزار و 922 نفر رسيد.اردشير بيژني در گفت‌و‌گو با ايسنا با اعلام اين خبر گفت: تا پايان روز کاري ششم آبان‌ماه تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ويژه تهران البته با کسر آمار انصرافي‌ها به يک هزار و 922 نفر رسيد.

رشد 38 درصدي تعداد کارتهاي هديه صادره بانک صادرات

بانک صادرات ايران تا پايان شهريور ماه سال¬جاري بيش از 4 ميليون و 680 هزار فقره کارت هديه صادر و در اختيار متقاضيان قرارداده است.به گزارش روابط عمومي ، اين بانک به منظور کاهش در استفاده از وجه نقد و ترويج فرهنگ بهره‌مندي از پرداخت الکترونيکي و کاهش در هزينه‌ها و خطرات استفاده از وجه نقد تا پايان شهريور ماه سال¬جاري 4 ميليون و 680 هزار کارت هديه صادر و به مشتريان و متقاضيان ارايه نموده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
اجتماعي
در قلمرو ورزش
آگهي