جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/08/27 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 4299

 اختلافات برطرف شد
 در جلسه آشتي کنان ژوزه و کريمي چه گذشت ؟ 

 
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از گفتگو با علي کريمي گفت: هيچ ناراحتي از کريمي ندارم و باز هم مي‌گويم هرچه بود تمام شد و رفت. گفتني است، علي کريمي پس از گفتگو با محمدحسين نژادفلاح و سعيد شيريني و متعاقب آن گفتگو با "مانوئل ژوزه" به تمرينات پرسپوليس بازگشت.

براساس اعلام سايت رسمي باشگاه پرسپوليس علي کريمي يک و نيم ساعت قبل از شروع تمرين پرسپوليس در ورزشگاه درفشي‌فر حضور يافت و متعاقب آن محمدحسين نژادفلاح، عضو هيات مديره پرسپوليس براساس برنامه‌ريزي محمد رويانيان به محل تمرين پرسپوليس رفت و به اتفاق سعيد شيريني و يحيي گل محمدي با علي کريمي جلسه‌اي را برگزار کرد.

پس از اين نشست 20 دقيقه‌اي علي کريمي به اتفاق نژادفلاح، شيريني و گل محمدي به محل دفتر کار سرمربي پرسپوليس رفتند و در حالي که صداي صلوات به گوش مي‌رسيد علي کريمي و ژوزه مانوئل همديگر را در آغوش گرفتند و با يکديگر به گفتگو پرداختند. محمدحسين نژادفلاح هم از مانوئل و کريمي دعوت کرد تا صحبت‌هاي خود را مطرح کنند.

مانوئل ژوزه خطاب به حاضرين گفت: اول آقاي کريمي صحبت کند، علي کريمي هم خطاب به مانول گفت: شما سرمربي تيم هستيد و بزرگتر من و اگر صحبتي داشته باشم بعد از حرف‌هاي شما مطرح خواهم کرد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در اين جلسه گفت: جوي که طي دو ماه اخير به وجود آمده بود نه براي خودت خوب بود، نه براي من و نه براي باشگاه. از نظر من هر چه بوده تمام شده و هر اتفاقي که قبلا افتاده خاک مي‌کنيم و تمام شد. شما بازيکن بزرگي هستيد و به عنوان بازيکن بزرگ مسئوليت تو از بقيه سنگين‌تر است، من از اين پس مثل اول فصل همانطور که با شما خوش رفتار بودم مثل همان موقع خواهم بود.

وي در ادامه افزود: به هر حال اتفاقات غافلگير کننده اي افتاد که من نمي‌خواهم راجع به آنها صحبت کنم و از کسي هم کينه‌اي به دل نمي‌گيرم. من مربي هستم و مسئوليت دارم، بايد پاسخگوي باشگاه و مردم باشم شما هم از اين به بعد سعي کنيد خوب تمرين کرده تا بتوانيم به رده‌هاي بالاي جدول و قهرماني نزديک شويم. گذشته از نظر من هر چه بوده تمام شده و رفته. رفتار من از اين به بعد مثل گذشته خواهد بود و تغييري نخواهد کرد و بايد با هم کار کنيم. من هيچ ناراحتي از شما ندارم و باز هم مي‌گويم هر چه بود تمام شد و رفت. من حرفم را زدم و اگر صحبتي داري بگو.

کريمي هم خطاب به ژوزه مانوئل گفت: من دوست ندارم مثل شما راجع به گذشته و آنچه که در اين دو ماه اتفاق افتاده صحبت کنم از اين به بعد هم تمام تلاشم را مي‌کنم تا بهترين بازي را براي پرسپوليس زير نظر شما انجام دهم. اين اتفاقي که در دو ماه اخير رخ داد هم براي تيم، هم براي باشگاه و هواداران و خودم به اندازه کافي سخت بود.

وي افزود: در اينجا لازم مي‌دانم صحبتي را مطرح کنم. از شروع ليگ تا حال اگر صحبتي در رختکن کرده‌ام به دليل ناراحتي از باخت تيم بوده است. من آدمي نيستم که بي خيال باشم و بعد از باخت تيم دوش بگيرم و به خانه بروم. من اگر حرفي زده باشم قطعا از سر ناراحتي و دلسوزي به خاطر باخت تيم بوده که شايد ممکن است طور ديگري به شما منتقل شده باشد.

وي خاطر نشان کرد: به قول شما اين خيلي مهم است که احترام دو طرفه باشد قطعا من به عنوان يک بازيکن به سرمربي تيم خود احترام مي‌گذارم و سرمربي هم همين طور. ما هم بايد تلاش کنيم تا تيم موفق باشد. نظر مربي براي من به عنون يک بازيکن قابل احترام است. هيچ بازيکني نمي‌تواند بگويد چرا من را بازي نمي‌دهيد؟ احترام که متقابل باشد به تيم کمک مي‌کند چون در تيم همدلي به وجود مي‌آيد همه تلاش مي‌کنند و بيشتر زحمت مي‌کشند تا پرسپوليس که محبوب ميليون‌ها هواداران است به روزهاي اوجش برگردد. من اميدوارم کاري کنيم که دل هواداران شاد شود، آنها خيلي سختي کشيدند و من خودم را مديون محبت و لطف آنها مي‌دانم.

پس از اين گفتگوها ژوزه و کريمي در کنار هم و لبخندزنان راهي تمرين شدند و جالب اينجا بود که ژوزه در حالي که کريمي درکنارش بود با صداي بلندي بازيکنان را مورد خطاب قرار داد تا شاگردانش به نوعي متوجه شوند که علي کريمي در کنار آنها خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
اطلاعيه
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي