جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/10/19 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 4338

 بازي خطرناک پرسپوليس با نفت! 

مرحله يک‌هشتم نهايي رقابتهاي فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي کشورامروز سه‌شنبه با برگزاري ديدار تيم‌هاي نفت تهران و پرسپوليس در ورزشگاه آزادي به پايان مي‌رسد، ديداري که قراربود ابتدا درورزشگاه تختي انجام شود اما با مخالفت مسئولان شوراي تامين، ورزشگاه آزادي به عنوان ميزبان اين بازي مشخص شد.اين بازي دومين جدال گل‌محمدي و ابراهيم‌زاده در فصل جاري مسابقات فوتبال ايران است.گل‌محمدي که در هفته نهم ليگ برتر هدايت تيم صبا را برعهده داشت، در خانه با نتيجه 2 بر يک مغلوب نفت شد تا اين تيم تهراني را به صدر جدول بفرستد.

پس ازآن بازي يحيي گل‌محمدي در مصاحبه‌اي تند ريشه باخت تيمش را به طبقه پنجم فدراسيون فوتبال مربوط دانست و پس ازآن مسابقه هم از صبا جدا شد.امروزبار ديگر دو مربي مطرح و جوان فوتبال ايران برابر هم قرار مي‌گيرند.

يحيي که با پرسپوليس احيا شده به فکر پيروزي برابر نفت و صعود به جمع 8 تيم برتر جام حذفي است تا روند رو به رشد اين تيم سرخپوش پايتخت را ادامه داده و يک گام ديگر به قهرماني در اين جام نزديک شود.البته بردي که انتقام آن باخت را ازنفت وابراهيم‌زاده خواهد گرفت.

ازسوي ديگر گل‌محمدي با اين برد مجددا و به بهترين شکل پاسخ منتقدانش را مي‌دهد، منتقداني که طي روزهاي گذشته انتخاب بگوويچ را زيرسوال برده و آينده خوبي را براي اين مربي جوان در پرسپوليس پيش‌بيني نکرده‌اند.

نبرد دو تيم در ليگ هم برنده نداشت ولي اين بازي بايد برنده داشته باشد.برنده اين بازي در مرحله يک‌چهارم نهايي به ديدار ذوب‌‍آهن خواهد رفت و بايد ديد انگيزه بازيکنان پرسپوليس که به فکر جبران ناکامي‌هاي خود در اين جام هستند باعث پيروزي سرخپوشان خواهد شد يا اين تيم در آتش جواني بازيکنان نفت خواهد سوخت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي